Με γυρισαν προ-Χριστου?

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser7296
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser7296

Ρε παιδια, τι εκανα και με γυρισαν πισω στην εποχη του νεαρντενταλ???? Δειτε πορους και ωρες επιθεσεων..! Τους πορους που χρωσταω μπορω να τους πληρωσω με δοσεις? Και αν ναι τοτε θα ειναι ατοκες? Oικονομικη κριση καταλαβετενε!!!! :p

43221770.png
 

DeletedUser

Ακριβώς. Είναι ένα firebug για οποιοδήποτε browser. Ψάξ' το λίγο μήπως δημιουργείται από εκεί το prob.
 

DeletedUser

Εγω ως καχυποπτος λεω το εξης: μηπως το εχεις κανει επιτηδες ειτε για να μας παιδευεις και να σπας πλακα ή για να σπαμμαρεις? Γιατι πολυ περιεργα μου φαινονται αυτα.....
 

DeletedUser17221

Πάλι καλά που έχεις βάλει συντεταγμένες..
Λοίπον έρχομαι με τα lc να σε βοηθήσουν να λύσεις το πρόβλημα με τους υπερβολικούς πόντους οκ?;)
 

DeletedUser

Εγω ως καχυποπτος λεω το εξης: μηπως το εχεις κανει επιτηδες ειτε για να μας παιδευεις και να σπας πλακα ή για να σπαμμαρεις? Γιατι πολυ περιεργα μου φαινονται αυτα.....

και γω αυτο ακριβως σκεφτηκα!!
 

DeletedUser14851

την ημερομηνία του υπολογιστή του γύρισε πίσω ! ελέχθην
 

DeletedUser

Μας κοροιδευει ολους κανει πλακα ευτυχως που δυο ατομα το καταλαβαν.
 

DeletedUser

Σε ποιον κόσμο παίζεις; Αν θες μπορώ να στα κάνω στα αλήθεια έτσι! Μπορώ επίσης να σου φτιάξω και στρατώνα με αρνητικό επίπεδο, αντί να φτιάχνει τσεκούρια θα στα αφαιρεί :p
 

DeletedUser

Πάνω που έγραφα ότι το πρώτο δώρο του καινούριου CoMa θα είναι να το κάνει πραγματικότητα...

Πάνο κερνάω άμα το κάνεις... :p Θα παίρνεις screenshot κάθε μέρα και θα κάνουμε το thread "Ανακοίνωση" :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Δεν βλέπεις τα πράγματα από τη δική μου οπτική γωνία. :p
 

DeletedUser7296

Θα περασω καμια μερα για ψαρεμα απο δω.. Εχει πολυ πραμα!! :p
Ανακάλυψα τη μηχανή του χρόνου! Κοινώς γύρισα το ρολοι του PC μου λιγα χρονάκια πισω :p Συγκεκριμενα 1 Ιανουαριου του 1980 :O

Πάλι καλά που έχεις βάλει συντεταγμένες..
Λοίπον έρχομαι με τα lc να σε βοηθήσουν να λύσεις το πρόβλημα με τους υπερβολικούς πόντους οκ?;)

Καλα ρε εσυ για να με βρεις επρεπε να σου δοσω συντεταγμενες? Ενα copy το ονομα και paste στην καταταξη ειναι δυσκολο να κανεις? :D
 

DeletedUser

Θα περασω καμια μερα για ψαρεμα απο δω.. Εχει πολυ πραμα!! :p
Ανακάλυψα τη μηχανή του χρόνου! Κοινώς γύρισα το ρολοι του PC μου λιγα χρονάκια πισω :p Συγκεκριμενα 1 Ιανουαριου του 1980 :O



Καλα ρε εσυ για να με βρεις επρεπε να σου δοσω συντεταγμενες? Ενα copy το ονομα και paste στην καταταξη ειναι δυσκολο να κανεις? :D

Εγώ δεν είδα κανένα να ψάρωσε πάντως... :rolleyes:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή