ΣΤΡΑΤΕΥΜΑΤΑ

  • Δημιουργός θέματος anonimous 4
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Λοιπον παιδια ειμαι στον κοσμο 8 και εχω ακουσεις οτι σε παλιοτερους κοσμους υπαρχουνε και αλες μοναδες στρατευματων εκτως απο (τους δορατοφ. τους ξιφομ. τους τσεκουρομ. κα...)
πχ.εχω ακουσει οτι υπαρχουν τοξοτες ειναι αληθεια;κι αν ναι σε ποια εκδοση θα ερθουν στον κοσμο 8;;;;;;;;;;:confused::cool::rolleyes:
 

DeletedUser

Λοιπον παιδια ειμαι στον κοσμο 8 και εχω ακουσεις οτι σε παλιοτερους κοσμους υπαρχουνε και αλες μοναδες στρατευματων εκτως απο (τους δορατοφ. τους ξιφομ. τους τσεκουρομ. κα...)
πχ.εχω ακουσει οτι υπαρχουν τοξοτες ειναι αληθεια;κι αν ναι σε ποια εκδοση θα ερθουν στον κοσμο 8;;;;;;;;;;:confused::cool::rolleyes:

ναι ειναι αληθεια.εκτος απο τα γνωστα στρατευματα που υπαρχουν σε ολους τους κοσμους,υπαρχουν επισης οι τοξοτες και οι εφιποι τοξοτες.ο καθε κοσμος εχει τα στρατευματα του,τα οποια καθοριζονται πριν ανοιξει ο κοσμος,οποτε οποια εκδοση και να μπει,δεν θα ερθουν ποτε στον κ8...
 

DeletedUser

Ο κάθε κόσμος έχει τις δικές του ρυθμίσεις από την αρχή όχι μόνο σε σχέση με τα στρατεύματα. Θα σου πρότεινα να ψάχνεις κάποια θέματα και κάποιες απαντήσεις πρώτα με μια αναζητησούλα....
 
Κορυφή