Φυλες κ50

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33515
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser35594

πληροφοριες θελουν την Σολ να μπαινει να παιξει στον 50 μετα την φαπα από ΜΑΟΜΑΟ.
Πανε στα παλια τα γνωριμα λιμερια του προμανατζερ
 

-*Πικάντικο σουντζουκάκι

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
44
πληροφοριες θελουν την Σολ να μπαινει να παιξει στον 50 μετα την φαπα από ΜΑΟΜΑΟ.
Πανε στα παλια τα γνωριμα λιμερια του προμανατζερ


Πληροφορίες λένε ότι το μεγαλύτερο επίτευγμα στη ζωή σου είναι το ότι νίκησες την σολ στον 49.
 

DeletedUser35594

Πληροφορίες λένε ότι το μεγαλύτερο επίτευγμα στη ζωή σου είναι το ότι νίκησες την σολ στον 49.
πληροφοριες θελουν το πικαντικο σουντζουκι να κλαιει με μαυρο δακρυ που εχασε η καλυτερη φυλη του gr από αμπαλους και αδαχτυλους κέρβερους-μαριδες
 

-*Πικάντικο σουντζουκάκι

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
44
πληροφοριες θελουν το πικαντικο σουντζουκι να κλαιει με μαυρο δακρυ που εχασε η καλυτερη φυλη του gr από αμπαλους και αδαχτυλους κέρβερους-μαριδες


Εδώ φιλαράκι είσαι λάθος..ποτέ δεν μου άρεσε η σολ καθώς οι περισσότεροι παίχτες είχαν πάντα μια στάση εριστική και υπεροπτική η οποία έφτασε σε σπαστικά επίπεδα μετά το κλείσιμο του 42.

Το να φτιάχνεις,όμως,λογαριασμό στο φόρουμ για να τρολλαρεις τους αντίπαλους σου για την νίκη σου και να κάνεις 30+ ποστ σε μια μέρα,δείχνει ότι έχεις πολύ μένος απέναντι στη σολ και ότι είσαι τρομερά περήφανος για αυτό!

Εδώ όμως είναι το θρεντ του 50,οπότε αν θες να μου απαντήσεις θα σε παρακαλούσα να μου στείλεις μήνυμα,κρίμα να το χαλάσουμε για τα παιδιά.
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Εγώ βλέπω τελικό πόλεμο τη φυλή Ζ.Ε.Ν. εναντίων της φυλής ΖΕΝ. Μην μπερδεύεστε είναι διαφορετικές φυλές.

1V25 ΠΑΠΑΠΠΑΠΑΠΑΠΑΠΑ ΑΡΧΗΓΙΚΑΑΑΑΑΑΑ
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
μην βιαζεσαι κατι γινεται στα βορεια!! αν εχουν ορεξη θα εχει ανατροπες το σεναριο σου.

Καλά τα λές για το βορρά αλλά και στα νότια η φυλή ZEN και οχι η Z.E.N. ετοιμάζεται να εκδικηθεί αυτούς που μιλάνε πολύ...
Μόνος μου και όλοι σας ρε γατιά...

ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ!

ΣΑΣ ΠΟΝΑΕΙ ΟΠΟΥ ΣΑΣ ΒΡΕΙ ΤΟΥ ΖΕΝ Η ΤΑΚΤΙΚΗ!
 

DeletedUser34693

Και το κορμί δηλώνει παρόν !


Κουφάλεςςςςς .....
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Ερχόμαστε? Μιλας για τον εαυτό σου στον πληθυντικό? Κάθε μέρα με εκπλήσσεις.
Ναι,αναφέρομαι σε εμένα και την τακτική μου που τους πονάει όλους...

Ο κόσμος θεωρείται ήδη κλεισμένος... Δεν υπάρχει ούτε STOP ούτε REC ούτε τίποτα...

ΖΕΝ ΘΑ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΚΛΑΙΤΕ...
 

DeletedUser35622

Γεια σας και απο μενα. Ελπιζω μονο να εχω καλους αντιπαλους απεναντι μου και να γινει ενας ωραιος κοσμος που να θυμισει αυτους απο παλια. Το καλο ειναι οτι ειναι αργος, οποτε θα χουμε λιγοτερα φαινομενα πριμιουμακηδων.

Υ.Γ. Ερχονται οι ανακοινωσεις. Μεχρι τοτε, φιλακια!



Τι είπες? ?
https://prnt.sc/horr88
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
TPURQ27GRVCmv2rXD5nYyw.png
:eek::oops:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή