Τοποθέτηση της Triquetra

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Είστε μια φυλή που λειτουργεί καθαρά με κλίκες λογαριασμοί όπως Darth Malgus,
Cyron Defensor Black Dog με 3-4 co play μέσα ακόμα λογαριασμός MantisGM δεν ξέρω μέσα πόσοι παίζουν και αν παίζουν είναι η αιτία που καθόμαστε και κάνουμε μελέτες για την κατασκευή πυρηνικών κεφαλών γιατί με 2 εως 10 χωριά μέτωπο κρατανε ένα σκασμό άμυνες και Ιούδας ναι μεν μεγάλο μέτωπο αλλά με πυρήνα καθαρό σαν το νεράκι του θεου να έχει άμυνες μέχρι το ριμ του.

Και αφήνεται λογαριασμούς όπως ο dj paradise με όλα τα χωριά του ακάλυπτα και να παίζει το παιδί με τις δικες του άμυνες μόνο και Rosa negro να τρώει πλάνο και να το κόβει με αλχημείες μόνος του και μπράβο του.

Συγχαρητήρια και πάλι για το ομαδικό πνεύμα σας και την καλή παρέα σας που λέτε μήπως πρέπει να κάνουμε σύμβαση ειρήνης μέχρι να απολυθεί ο blacko να σας δέσει πάλι γιατί με την παρούσα διοίκηση σας δεν...
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser16076

Χαχαχαχαχα τρελλε με κανεις να γελαω.
Σου εξηγω 100 φορες εκανα ενωση με σκρεαμερ και αυτο το χωριο ηταν στα κοκκινα γιαυτο το πηρες.
Χαχα αμα δεν θες να δει την αληθεια τοτε τι να σου πω..
Δικαιολογεις τα αδικαιολογητα αφου εχει κανενα μηνα να παρεις χωριο . Παιρνεις μονο κατι εσωτερικα και ενα απο VNG
Σου ξαναστελνω τα στατς σου να τα δεις γιατι ουτε και αυτα δεν νομιζω να τα βλεπεις

http://gr.twstats.com/gr48/index.php?page=player&mode=conquers&id=7728193
λυκε μην δικαιολογησε στους άμπαλους,
ξέρεις το σκιλ του καθενός έχει ένα ταβάνι αλλιως δεν θα μπορέσει να συνεχίσει τις φυλετικές.
εδω απλά δεν μπορουν κάτι άλλο και προσπαθουν να δουν πυξίδες παντου να νοιώσουν ότι κάτι κάνανε(εδω ο άλλος ο άμπαλος μου είπε "ΣΧΕΔΟΝ ΠΥΞΙΔΑ" χαχαχχαχα).
όλα νομιζα τα ειδα στις φυλετικές όντας ο μονος καμένος απο τον 8 κόσμο, αλλά θα δω και άλλα νούμερα σαν αυτά
χαχαχχαχαχαχ
έχουν πλάκα όμως έτσι?
πες τους
ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗΗΗΗΗ
εκει είναι καλοί χαχαχχαχαχαχ
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser16076

ρε μαντι τι φωτο ειναι αυτή που είχες στο σκυπε?
ΟΝΤΟΣ ΕΣΥ ησουν???????
ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧ
αχχαχαχχαχαχαχ
:D:D:D:D:D:D:D:D:D
μην πω παλί σαν τι εμοιαζες, παλι κανα μηνα αποκλεισμο θα φαω, χαχχαχχαχαχχα
 

DeletedUser16076

ο βουβουζελας ,το "ΣΚΕΠΑΡΝΙ" ,που χάθηκε το λοιμό?
σε ποιον κόσμο βολοδέρνει πάλι?
μα τι καταπληκτικός παίκτης που είναι, θυμάμε κάποιους που τον κάνανε και παικταρά
αχχαχχαχαχαχχα
ακόμη το λένε? έμαθα πάλι τον πετάξαν απο λογαριασμό στον 49...........
πολυ παικταρας τελικά?
κανενα άσχετο θα γράψει ότι είναι παικταράς?
χαχχαχχαχχα
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Εδώ ο να μαι και γω στακαρε ακόμα και τον ρουνο, τι μας λες τωρα

Οτι να ναι αμυντικό ήταν το χωριο απλά και το έκοψα με ακύρωση το χωριό δεν χάθηκε, χάθηκε το αμυντικό δεν το λες και στακα, στακα λες τον ρουνο του Darth Malgus το σπάσαμε με 2 νιουκ ουπς αυτο δεν έπρεπε να το πω μάλλον στερήθηκαν αμυντικα για να καλυφθεί ο ρουνος. Να τι λες σε εναν και να εχεις κάνει το ιδιο ακριβώς αξία ανεκτίμητη απλά φίλε μου.
Υ.Γ δεν ξέρεις και τι σημαίνει στακ παναθεμασε.
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Καθε φορα που γραφεις μας ερχονται στο μυαλο φωτογραφιες γνωστου μοντελου και προκαλεις κυμα γελωτος
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Θα μου μιλησεις εσυ για στακα που λιγοτερο απο 50κ πεζα
αυτό είναι σωστη στακα χαχαχαχα...

Ναι φιλε, ειχε μεσα 2 αμυντικα
αυτο δεν ειναι σωστη στακα και ειδικα σε ρουνικο

Κλαψανιστερ
τι έγινε απαντάς και τρέμεις επάνω στο πληκτρολόγιο? κλαψιστερ λέγετε ΑΣΧΕΤΕ ρώτα τα ρουφιανάκια της μποξερ που ανοικουν εκεί ακόμα και βγάζουν παρά έξω τα οικογενειακά της αν το έγραψες σωστά πριν το ποσταρεις.

Υ.Γ εσύ είχα ακούσει ότι δεν γουστάρεις μποξερ επειδή είναι πρώτη φυλή στον καζουαλ 2 και τώρα δανείζεσαι ατάκες του αρχηγού της? τελικά μήπως σέβεσαι?
 
Τελευταία επεξεργασία:

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
Είστε οι μόνοι που έχετε χάσει παίχτες γιατί δεν τους βοηθήσατε με άμυνες (βλέπε koroidara) και οι μόνοι
που χάσατε παίχτες γιατί δεν τους δώσατε ούτε ένα εσωτερικό.
Είστε οι μόνοι που είχατε παίχτες σας να σας βαράνε μέσα στον πυρήνα σας.

Εμείς δεν είχαμε παίχτη που να μας παραπονέθηκε ή να μας βάρεσε και δεν υπήρξε ποτέ παίχτης να
ήρθε και να μου είπε ότι τον άφησα ξεκρέμαστο ή δεν είχε βοήθεια από την φυλή.

Πήρε λέει ο na mai kai egw όλα τα support και ο koroidara τράβηξε καλώδιο,
μετά είχε θυμώσει τόσο που έκοβε τα τρένα σας και άφησε κάποια δικά μας
τρένα να περάσουν.

Όσο για τον λογαριασμό μου έχω δώσει τόσες πολλές ώρες για την ανάπτυξη
των λογαριασμών της φυλής που δεν μπορούσε ο δικός μου να βγει με 100 χωριά στο μέτωπο
δεν υπάρχει τέτοιος χρόνος. Αλλά ο λογαριασμός μου έχει βοηθήσει την φυλή σε όλα τα επίπεδα
και είμαι ο Νο1 υποστηρικτής στον κόσμο.

Όταν γράφετε προπαγάνδες γράψτε και κάτι που να ισχύει γιατί ο artur δεν ξέρω τι κάνει
στους άλλους κόσμους αλλά εδώ με κλίκα δεν παίζει.
 

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
Υ.Γ απορώ πως σοβαροί παίχτες και αναγνωρισμένοι παντού όπως ο εριστικός και ο Νικόλαος αποδέχονται τέτοιες συμπεριφορές άντε τα άλλα είναι παιδάκια και σας προσκυνούν που τους δώσατε ένα ****ακι, τι να πω μετά θα λέτε να δεν παίζουν οι παίχτες μας άμα δεν τους δώσετε ερέθισμα πως να παίξουν.
ξέχασα να το σχολιάσω
θες να στρατολογήσεις eristiko και nikolao ;
κάνε καμια πισινό-τουλούμπα
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
ξέχασα να το σχολιάσω
θες να στρατολογήσεις eristiko και nikolao ;
κάνε καμια πισινό-τουλούμπα

Όχι ρε τρελός είσαι τώρα που μαζεύουν εσωτερικά κάνουμε τις πάπιες.
Μετά θα δούμε... Ψάξε ψάξε δεν θα τον βρεις
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
τελικα οντως εισαι ασχετος φιλε, εκει που ειναι τα παλικαρια αυτα τα 2 εσωτερικα μονο κανα inde-χωριο-δεν-σταυρωνει-ποτε-cision. Οποτε εσωτερικα δεν μπορουν να παρουν εκει

Εσύ τώρα επειδή γνωστοποιησα το χέρι που σου έβαλαν στο σκυπε για τις άμυνες που κρατας πεταγεσε μόνο για να πεις κάτι.
Είπα αφού τους δίνεται εσωτερικά δεν θέλω να τους στρατολογισω τώρα ποιο μετά.

Ψάξτε ψάξτε δεν θα τον βρητε
 

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
Εσύ τώρα επειδή γνωστοποιησα το χέρι που σου έβαλαν στο σκυπε για τις άμυνες που κρατας πεταγεσε μόνο για να πεις κάτι.
Είπα αφού τους δίνεται εσωτερικά δεν θέλω να τους στρατολογισω τώρα ποιο μετά.

Ψάξτε ψάξτε δεν θα τον βρητε
Είναι η λίμνη δίπλα μου.. το βρήκα;
Κάνε και μια βουτιά τώρα να δροσιστείς
 

DeletedUser16076

Είναι η λίμνη δίπλα μου.. το βρήκα;
Κάνε και μια βουτιά τώρα να δροσιστείς
το μυαλό σου εκει εσένα, τι σε νοιάζει αν κάνει βουτιές η όχι?
μηπως θέλεις να κάνει και το λες με αυτόν τον τρόπο?
πονηρούλη......
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Mantisgm ποσες φορες πρεπει να σου πω οτι εσυ δεν μπορεις να κανεις υποδειξεις σε κανεναν .Εισαι τοσο ψευτης και διπροσωπος και αχρηστος που δεν υπαρχει μετρο συγκρισης .Δεν φτανει αυτο εχεις παραμυθιασει και τους παντες στην φυλη που εισαι τωρα .Ο πρωτος που θα παει στους εχθρους και θα χτυπας τους πρωην συμπαικτες σου εισαι εσυ χαχαχαχαχα .Ασε τα παιδια να παιξουν και πηγαινε να παξεις καμια πασιέντζα.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Καλα στην οργανωση της φυλης βοηθουσε και στο κ2 και τσουπ πηγε πρωτος στους εχθρους και χτυπουσε τους πρωην κολλητους του .Τι να λεμε τωρα δες τα στατιστικα του για να καταλαβεις τι εκανε.
 

DeletedUser16076

Mantisgm ποσες φορες πρεπει να σου πω οτι εσυ δεν μπορεις να κανεις υποδειξεις σε κανεναν .Εισαι τοσο ψευτης και διπροσωπος και αχρηστος που δεν υπαρχει μετρο συγκρισης .Δεν φτανει αυτο εχεις παραμυθιασει και τους παντες στην φυλη που εισαι τωρα .Ο πρωτος που θα παει στους εχθρους και θα χτυπας τους πρωην συμπαικτες σου εισαι εσυ χαχαχαχαχα .Ασε τα παιδια να παιξουν και πηγαινε να παξεις καμια πασιέντζα.
τον εχεις δει σε φωτο πως ειναι?
χαχαχχαχαχχαχαχ
αντε να τον δεις και μετα να μου πεις οτι δεν ειναι "καπως" και ειναι αλλιως...
 

DeletedUser16076

Καλα στην οργανωση της φυλης βοηθουσε και στο κ2 και τσουπ πηγε πρωτος στους εχθρους και χτυπουσε τους πρωην κολλητους του .Τι να λεμε τωρα δες τα στατιστικα του για να καταλαβεις τι εκανε.
φρουτο το φρουτο τελικά...
μαντις εισαι ενας π*****ς εσυ...
χαχαχχαχχαχαχχαχαχαχ


10 πόντοι για Παράβαση Κανόνων από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή