Τοποθέτηση της Triquetra

DeletedUser35492

Καλημέρα για να μην το κουράζουμε άλλο ας πάμε να μιλήσουμε για το πλάνο αν ήταν πλάνο τελικά..
στης 7/12 βγήκε ένας και είπε μέσα σε μια κλήση ότι γ@@@ το Ιούδα και θα χάσει όλα του τα χωριά.
επίσης 7/12 πολλοί έλεγαν θα τραβήξει καλώδιο.
Μάγκες τα χωριά ήταν Ο.Κ..
Πάμε όμως στην ημέρα του πλάνου 8/12 και ώρα 11:45 που γυρνάω και στέλνω μήνυμα στον ΑΡΧΗΓΟ ΣΑΣ na mai kai egw ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΩ :

Δεν μιλάμε για την στρατολόγηση μέσα στον πυρήνα μου για λογαριασμό 16 χωριών.



Ιούδας -Καλά πάει το πλάνο
Na mai kai egw - πήραμε 26 χωριά
Ιούδας -που τα πήρατε??
Na mai kai egw -Εσύ νομίζεις ότι το πλάνο ήσουν εσύ;;
Ιούδας -Οχι ρε δεν ήμουν εγώ το πλάνο με 200nuke και 60 τρενάκια στα 65 χωριά.
Na mai kai egw -Γιατί χαίρεσαι δεν κατάλαβα! Πάνε δες στατιστικά απο χθες σας πειραμε 26 χωριά.Μόνο τον λογαριασμό σου βλέπεις?
Ιούδας - Αυτά που γράφεις θα τα ανεβάσω στο εξωτερικό forum.
Na mai kai egw - Κάνε ότι θες εγώ εξωτερικό δεν μπαίνω τώρα ΜΟΝΟ στο κλείσιμο του κόσμου (πρεπει να βγει να μας μιλήσει και τότε)
Ιούδας -Μήπως υπολογίζεις τα χωριά της στρατολόγησης που κάνατε?? αλλά και πάλι 26 δεν είναι είναι 16*
Na mai kai egw - Πυξίδα θα πάτε όλοι. Αν εσυ μπορεις να κανεις μια πουστια εγω μπορω να κανω 10
Ιούδας - https://prnt.sc/hkpkk5 - https://prnt.sc/hkpks4 που ειναι τα 26 χωριά που δεν βλέπω??
Na mai kai egw -Στον 49.
Ιούδας - ......(τι δουλειά έχω εγώ στον κ49 δεν ξέρω χαχαχαχαχα φαντάσματα βλέπουν)

Λοιπόν επειδή δεν θέλω να αφήσω κανέναν πικραμένο Θα μοιράσω τα στατιστικά του χθεσινού πλάνου...

Ας ξεκινήσουμε με την ΑΜΥΝΑ : https://prnt.sc/hkzrlr

Πάμε στον επιτιθέμενο : https://prnt.sc/hkzr8r

Και τώρα τα στατιστικά του πολέμου : https://prnt.sc/hl3sl8


θα ξανά βγω στο εξωτερικό όταν κάνετε πλάνο.
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Καλημέρα.

Ρε φίλε για να καταλάβω έτρωγες πλάνο και βγήκες επιθετικός ημέρας?

Και είσαι και με περισσότερα χωριά από ότι ήσουν ΠΡΟ πλάνου?

Και σε ημέρα πλάνου είναι και +2 χωριά η φυλή σου?

Μάλιστα...
 

Screamer

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
ΡΕ ΙΟΥΔΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΕΣ ΟΤΙ ΕΚΛΑΣΕΣ ΜΕΝΤΕΣ ΟΤΑΝ ΕΙΔΕΣ ΤΗΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΕΣ ΕΠΗΤΗΡΗΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΤΡΟΠΗ :p:p ΤΗΝ TRQ 5 ATOMA THN ΠΕΖΟΥΝ ΑΝΤΕ 10 ΤΟ ΠΟΛΥ ΜΗΝ ΒΓΕΝΕΙΣ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΝΑ ΧΛΕΒΑΖΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΟΥΝΉΣΕΙΣ ΤΟ ΔΑΚΤΥΛΑΚΙ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΟΓΜΑ ΤΟΝ ''ΜΕΓΑΛΟ ΣΤΡΑΤΗΛΑΤΗ'' ΣΙΓΑ ΤΑ ΑΥΓΑ ΟΛΑ ΤΑ ΧΩΡΙΑ ΗΤΑΝ ΣΤΑΚΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΝΑ ΒΑΡΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΙ ΑΞΙΟΘΑΥΜΑΣΤΟ. ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΝΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΙΟ ΑΛΛΑ ΕΤΥΧΕ ΟΥΤΕ ΠΕΚΤΗΚΑ ΣΚΙΛΛΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΛΑ ΝΑ ΣΤΗΛΗΣ ΤΑ ΕΠΙΘΕΤΙΚΑ...o_O ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΑΣ ΝΙΚΗΣΕΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ
 

DeletedUser35577

Έμαθα ότι στο πλάνο σε έπαιζε αυτός ο dogma. Aυτός που ζήτησες να βγει απο τον λογαριασμό του τζιμμυ γιατί ήταν ρουφιάνος των trq. Τώρα πες μας τελικά μετά το τελευταίο πλάνο που μας έδωσες εδώ μπροστά σε όλους με ποιόν θα παίξεις; Με εμάς ή με τους άλλους;

χαχαχα Ιούδας είσαι πραγματικά, όνομα και πράμα !!
 

DeletedUser35456

screamer εμαθα καλο παιδακι εισαι κοροιδευεις παιδια τους λες οτι θα μπειτε co play και δε δινεις ποτε κωδικους για αυτο μη μιλας για κανενα σκουπιδι
 

DeletedUser35443

Και προφανως χρειαζεται skill κ μαλαιστα μεγαλο(κατι που εσυ δε μπορεις να αντιληφθεις)κ προφανως παιχτικα το dogma δεν μπορεις να τον δεις(κ οχι μονο εσυ....αλλα κανενας aπο κει)μονο με κυαλια......σε πλανο με 200 νυκε κ τρενα σε ολα τα χωρια που δεν ηταν ολα στακ ηταν εκει που επρεπε κ οτι επρεπε......πολλα σναιπ,πολλα prenoble,πολλα ρικλειμ......κ το ατομο εβγαλε κ χρονους κ σας εσφαζε τις αμυνες(απο κει εγινε κ το ρεκορ κοσμου στον επιτιθεμενο),.Το να βαραει ενα παιχτη μια ολοκληρη φυλη,να της παιρνει +2 χωρια κ το βραβειο επιτιθεμενου κ αμυνομενου το κλεινεις απλα ασχετε κ μονο μια λεξη μπορει να λες...............respect!
Mr dogma------>totally respect
 

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
1 Για να δείτε το προφίλ του Mr dogma θα πρέπει να παίρνετε άδεια από μένα από δω και πέρα.
2. Εφόσον σας δώσω άδεια, όταν θα ανοίγετε το προφίλ του θα έχετε το κεφάλι σκυφτό.
 

fassa15

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
4
1 Για να δείτε το προφίλ του Mr dogma θα πρέπει να παίρνετε άδεια από μένα από δω και πέρα.
2. Εφόσον σας δώσω άδεια, όταν θα ανοίγετε το προφίλ του θα έχετε το κεφάλι σκυφτό.
νουμπακι κατσε καλα, πιες το γαλα σου και αντε για υπνο
 

DeletedUser35456

εσυ ασχετουλη antegeia ποιος λογαριασμος εισαι?
 

DeletedUser35456

αδεια απο ανυπαρκτο? για πες το ονοματακι σ
 

DeletedUser35594

παρτε και από ΣΟΛ ατομα τωρα που εφαγαν πυξιδειρος

#ΤΑΧΩΡΙΑΣΤΟΤΕΛΟΣΤΟΥ49ΘΑΛΕΝΕΣΟΛ#ΠΥΞΙΔΑΑΠΟΜΑΡΙΔΑΣΚΕΡΒΕΡΟΣ#ΤΟΧΡΗΜΑΝΙΚΗΣΕ
 

DeletedUser35456

δε μας νοιαζει η σολ πανε γραψε αλλου

εδω ειναι 48
 

DeletedUser35594

ερχεται η δικη και στον 48 για τους ανυπαρκτους
DIFA και δεν είμαι καλα!
Οπου σολ πυξιδα κερασμενη!
Οπου Μπλακο-Νταβιτσα πυξιδα!
#ΠΥΞΙΔΑΑΠΟΜΑΡΙΔΑΚΕΡΒΕΡΟΣ
#ΤΑΧΩΡΙΑΣΤΟΤΕΛΟΣΤΟΥ49ΘΑΛΕΝΕΣΟΛ
 

DeletedUser35456

βλακα ασχετε αυτη η φυλη δεν ειναι σολ τελος τα ψεματα το 90% δεν εχει παιξει ποτε σολ εχει ατομα μεσα που ειναι αντισολ
ασχετε νουμα
 
Κορυφή