DAB Vs NOVUS

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser12715
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser12715

σου απαντω λοιπον
1.εκτος απο 1 χωριο τις σαμπ ολα τα αλλα ειναι 1 χωριο που μου εδωσε ο βουντου γιατι δεν ειχε αμυνες να το κρατησει.....τα υπολοιπα χωρια ειναι που πηρατε την φυλη στην κ44 και την κανιβαλισατε η συμφωνια ηταν να παρουμε αντιστοιχα χωρια.......αν κλαιγεσαι για 1 χωριο που πηρα εγω εκτος συμφωνιας να στο δωσω.......αυτα τα επιχειρηματα ειναι για παιδακια σιγα μην ασχοληθω με 1 χωριο ή 2 ή 5 ή 10 που πηρατε εσεις.........μικρη αξια κατσε ασχολησου εσυ.......

2.ασχολιαστο

3.παμε
παραγραφος 1: σας δωσαμε το μυστικο

παραγραφος 2: δεν εχει και τοσο σημασια το προτεινα για να μπορουν 2 μελη να κλεισουν κοσμο οποτε το θελαν

παραγραφος 3: δεν θα γινει καμια στρατολογηση εκατερωθεν σε κανενα παικτη οποιαδηποτε χρονικη στιγμη....το ειδαμε μετρ ταρχη κ.λ.π αλλα μαλλον εχεις δικιο αυτες δεν ειναι στρατολογισεις μελλοντικα εσωτερικα ειναι για να κερδισετε χρονο.....μπας και παρετε τα μυστικα και κλεισετε κοσμο....εχεις μουτρα και μιλας κιολας......γραφτε ρε οτι δεν θα κλεισετε κοσμο με μυστικα χαχαχαχαχαχ εχετε παντελονια?

παραγραφος 4: αν περιμενα να κλεισεις ημισφαιριο θα εχανα τους παιχτες μου γιατι ουτε σε 1 χρονο δεν ειχατε σκοπο να κλεισετε...............εσεις βαραγατε τον μετρ 2 μηνες και ανταλλαξατε 10 χωρια εμεις σας βαραμε ολους μαζι και πηραμε 40-50 χωρια..........τυχαιο μαλλον πηγανε φιλε μου πες τα αλλου αυτα......λες να ειμαι ****ς δεν ηξερα γιατι μου εστελνε μηνυματα ο μετρ........και δεν καθαριζα την 44 για να σας δωσω χρονο γιατι παππους και μετρ για την φυλη μου ηταν ενα πλανο για την φυλη σας βαση στατιστικων θα επρεπε να περιμενω κανενα 6μηνο το λιγοτερο.....κριμα και πιστευα οτι γνωριζεις οτι μια φυλη αν καθετε θα χασει τα μελη της....

παραγραφος 5: μπλα μπλα μπλα

παραγαφος 6: μιλησε ο γκαμπ με τον βουντου και συμφωνησανε σε 20 μερες ολα τα παραπανω ισχυαν αποτελεσμα ολον

τρεξατε να στρατολογισετε και τα βαρβαρα λες και κατι θα αλλαξει........κανονικα επρεπε να σε χτυπησω με το που αθετησες και στρατολογισες......αλλα σας δωσαμε και μια εβδομαδα να κανετε κολπακια να μπητε κ44 χαχαχαχχαχαχαχαχαχα ελατε εχει ξυλο για ολους θα σας δινω 2 χωρια κ44 και θα περνω 50 .......................... μονο μην κλεισετε κοσμο με μυστικα λαγουδακια


και να σου απαντησω σε καμια συμφωνια και μονο ενας ηλιθιος θα ελεγε για προταση να παιξει κοπλει καπου............δηλαδει ξερεις εσυ ποιον εχω κοπλει ρε ασχετε? και απαγορευτε ειναι καπου γραμμενο η μπορω να ξερω αν παιξει καπου κοπλει εσυ ο μετρ ο βουντου κ.λ.π τι ηλιθιο επιχείρημα ειναι αυτο????? στον λογαριασμο μου εχω επιτηρηση τον μαντ χαχαχαχαχαχαχα

και εσυ ουτως ή αλλως εισαι λαγος. τους αρχηγους φωναξα που ειναι ο σακης και ο βουντου εσυ δινεις τα χωρια σου......το γιατι δεν με ενδιαφερει δικο σου θεμα.

εμεις οτι ειπαμε το καναμε σας δωσαμε το μυστικο και καναμε ψηφοφορια με τα μελη μας και ειπαν με ποσοστο 90% πολεμο.............

εγω ειχα και εναν ενδιασμο αλλα μολις ειδα την κινηση σας παμε ντου και οτι γινει.........

περιμενω τους αρχηγους...δεν θα σου ξανα απαντησω γιατι δεν υπηρχες στην συμφωνια ...........
 

DeletedUser12715

MaitreGr Φεβ 23,2018 16:32
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΠΕΣΩ ΑΝΤΡΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΩΝ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΙΠΑ ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΤΕΣ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΟΠΩΣ ΗΤΑΝΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΕΙΤΕ ΣΑΝ ΝΙΚΗΤΕΣ ΕΙΤΕ ΣΑΝ ΗΤΤΗΜΕΝΟΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΥΛΕΤΙΚΕΣ ΜΑΧΕΣ !!!

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΓΝΩΡΙΣΑ ΠΑΙΧΤΕΣ ΛΑΜΟΓΙΑ ΟΠΩΣ Ο VOODOO, O RESCREAM ΚΑΙ Ο ΙLLUZ .. ΓΝΩΡΙΣΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΥΣ ΚΑΙ ΣΟΒΑΡΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΘΑ ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΕΛΟΝΤΙΚΑ ... ΓΝΩΡΙΣΑ ΕΧΘΡΟΥΣ ΠΟΥ ΚΕΡΔΙΣΑΝ ΤΟ ΣΕΒΑΣΜΟ ΜΟΥ.

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΓΝΩΡΙΣΑ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΡΟΥΦΙΑΝΟΥΣ ΤΟΝ Sorry* ΚΑΙ ΤΟΝ Rasputin

ΤΩΡΑ ΠΟΥ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΛΟΙ ΟΤΙ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΡΟΥΦΙΑΝΟΥΣ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΣΕ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕ ΕΝΑΝ ΚΟΣΜΟ ΣΕ ΣΥΝΟΔΕΥΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

aggelosdelta Φεβ 24,2018 18:06
kala na pernas re 8a ksana peksoyme mazi

MaitreGr Φεβ 24,2018 18:09
Είναι οι τελευταίες μου μέρες τα 5-6 χωριά στη 45 τα έχω αδειάσει να τα πάρετε άσε μου ένα απλά να έχω ένα μεγάλο στο κλείσιμο παίζω άμυνα μόνο με νοβους τρώω πλάνο από χθες τους έχω πάρει 4-5 χωριά αλλά λογικά Κυριακή βράδυ θα έχω χάσει όλο το στρατό μου.

Να φάτε τους ρουφιάνους ρασπουτην και σορρυ κάποια στιγμή.

aggelosdelta Φεβ 24,2018 18:10
ti soy ekanan

MaitreGr Φεβ 24,2018 18:12
Ητανε οι ρουφιάνοι του τσαρχ και του ρεσκρεαμ όλο αυτό το διάστημα έχει μερικά από τα μηνύματα ο Γκαμπριέλ και παρά πολλά ο voodoo ρουφιανεβαν τα πάντα από τη συμμαχία σας.

MaitreGr Φεβ 24,2018 18:12
Μέχρι και τα φακε σκειπτ

MaitreGr Φεβ 24,2018 18:12
Σκριπτ

aggelosdelta Φεβ 24,2018 18:15
gamiseta akoma kai se ena paixnidi o royfianos den lipi

MaitreGr Φεβ 25,2018 05:50
Τρώω τόσο πολύ ξύλο στο λογαριασμό που δεν θα αντέξω πάνω από 3 μέρες δραματική κατάσταση
Μέχρι τώρα μόνο τους περνώ χωριά αλλά τελειώνει ο στρατός με Βαράνε 3 μέρες σερί

aggelosdelta Φεβ 26,2018 19:30
re xaaxxaxxxaxa posi se varane afoy toys pernis kai xoria

MaitreGr Φεβ 26,2018 19:32
φιλε με βρανε 5 μερες ενελεητα απλα τους βαραω και εγω ολη η φυλη να σου δοσω επητηρηση να δεις απλα βγαζω συνεχεια το στρατο εξω και κοβω μονο τους αριστους και τα αριστο νουκε μεχρι το πρωι θα τους εχω παρει 4 χωρια ακομα

MaitreGr Φεβ 26,2018 19:33
ημουν καθε μερα 800-1000 εισερχομενες σημερα επεσα στα 500 δεν μπορεις να καταλαβεις τι ξυλο τρωω αλλα εβαλεο θεος το χερι του και βρηκα 25 αμυντικα χωρια που τα ειχα ξεχασεμνα σε αλλους παιχτες και απο αυριο θα παιξω ποιο δυνατα τα τραβηξα και μου γυρνανε τωρα

MaitreGr Φεβ 26,2018 19:34
εαν δεις σημερα εχασα δυο χωρια ενα δικο τους και ενα δικο μου και τωρα αρχησαν και επιθεσεις απο εσας οποτε δυσκολευει το εργο

MaitreGr Φεβ 26,2018 19:35
Χωριό: [coord]579|493[/coord]
Επίπεδο τείχους: 20
Αμυνόμενος: 3613 4150 0 53 6366 0 0 1146 0 0 0 0 0

[command]attack[/command] Ανιχνευτής [coord]554|443[/coord] --> Χρόνος άφιξης: Φεβ 26, 2018 22:16:42:296 [player]pussycat[/player]

MaitreGr Φεβ 26,2018 19:37
παλι καλα που δεν ειναι καλοι παιχτες ολοι μονο 4 βαρανε σωστα οι αλλοι ειναι τσολιαδες

aggelosdelta Φεβ 26,2018 19:38
ok..iparxi kai 8eos

aggelosdelta Φεβ 26,2018 19:39
min toys varas

MaitreGr Φεβ 26,2018 19:40
θα αφησω τα κοκκαλα μου πανω στον υπολογηστη να ξερεις δεν εχω να αποδειξω τιποτα απλα εχω θυμωσει που με βαρανε αλυπητα ολοι ειμαι ον λινε 24/24 τα χωρια εαν δεις τα περνω βραδυ απο αυτους σε νυχτερινη που πευτουν για υπνο και οταν κοιμαμαι το πρωι εχω εναν παιδι που μπαινει που ειναι καλυτερος παιχτης και απο μενα αυτο μου δειχνει τουλαχιστον

MaitreGr Φεβ 26,2018 19:41
δεν βαραω τους δικους σου μονο νοβους ο επιτηρητης βαρεσε απο λαθος παιχτη που τα λεμε καλα και ητανε 7 μερες με μπαν θα μπορουσα να του ειχα παρει πολλα χωρια αλλα δεν το βαρεσα καλο παιδι.

aggelosdelta Φεβ 26,2018 19:42
mia xara ok

MaitreGr Φεβ 26,2018 19:42
οταν με φανε εαν κανουν το λαθος να πανε σε πολεμο με εσας χασανε θα μπω κο πλαυ σε λογαριασμο και θα τους βελαξω

MaitreGr Φεβ 26,2018 19:43
αν και με τοση ταλαιπωρια που θα τους ρηξω δεν νομιζω να εχουν διαθεση να ψηφησουν υπερ πολεμου θα κλεισει αγκαλιτσα ο κοσμος

MaitreGr Φεβ 26,2018 19:45
[coord]554|501[/coord] φρεσκο

aggelosdelta Φεβ 26,2018 19:45
emeis psifizoyme polemo

MaitreGr Φεβ 26,2018 19:47
ειμαι μαζι σου εαν πατε σε πολεμο επειδη απαφορευεται η στρατολογηση θελω να με βαλεις κο πλαυ καπου οπου γουσταρεις

aggelosdelta Φεβ 26,2018 19:50
ok........pantos plano se esena den exoyme bgali..........prota 8a psifisoyme kai meta an se xtipisoyme 8a sto anakinosoyme

aggelosdelta Φεβ 26,2018 19:51
pao na fao

MaitreGr Φεβ 26,2018 19:52
εμενα φιλε μου τι να μου παρεις 6 χωρια εχω στην ηπειρο σου μονο εαν με χτυπησεις στη 55 παντως θα τους παρω 3-4 χωρια μεχρι το πρωι

ξερεις τι ειναι να σε βαραει 5 μερες μια ολοκληρη φυλη και αντι να πεφτεις να ανεβαινεις ?

MaitreGr Φεβ 26,2018 19:54
εαν δεις τα χωρια τους θα εχουν πολυ περισοτερα χωρια απο εσας οταν πατε σε πολεμο εαν πατε. γιατι αυτοι δεν θα το δεχτουν ειδη βλεπω οτι κλαταρουνε ξερω μεχρι και τι ωρα πεφτουν για υπνο σημερα εφτιαξα φακε σκριπτ αυριο θα τρωνε και φακε απο μενα

MaitreGr Φεβ 26,2018 19:58
Ξέρες πως έσπασα 2 τρακαρισμένα και τα πήρα χωρίς απολειες

MaitreGr Φεβ 26,2018 20:00
Έστειλα 4 επιθετικά σε βοήθεια εκεί τα άφησα μια ώρα μέσα ο άλλος έδιωξε τις άμυνες να τα βαρέσει με νουκε τράβηξα τα επιθετικά κουμποσα άριστους με δορια από κοντά 1000 δορια να φεβετε καφέ ο άλλος έβγαλε τα λίγα επιθετικά που είχε έξω δοκίμασε σνιπε το εχασε και του πήρα δυο χωριά με δορια !!!!

aggelosdelta Φεβ 26,2018 21:23
egw blepo na yparxis otan ksekinisoyme polemo se novoys

MaitreGr Φεβ 26,2018 21:24
Εάν υπάρχω θα με στρατολογήσεις

MaitreGr Φεβ 26,2018 21:28
Ο sorry δεν άντεξε τη πίεση έκλεισε τον υπολογιστή θα τον κάνω μεροκάματο μέχρι το πρωί αύριο είναι 6 συνεχόμενη μέρα πλάνου μέχρι τώρα μου στέλνουν 7 άριστο νουκε τραινα

Τώρα σκέφτομαι εάν θα παίξω άμυνα η πρενομπλε

MaitreGr Φεβ 27,2018 16:29
θα χασω10 χωρια σημερα ¨(

MaitreGr Φεβ 28,2018 00:09
Έχασα 10 χωριά ΚΑΤ επιλογην τα αλλά τα κράτησα ο Σάκης πρέπει να έβαλε παράνομο προγραμμα
μετρ μολεις χασεις χωρια θα σε πανε εσωτερικο χαχαχαχαχα τους παρακολουθω τη κανουν με ολους τους παιχτες τους οποιος χασει του ζητανε χωρια αν χασουν αυτοι δεν τρεχει κατι θα παρουν απο αλλους;););););) κατσε να δεις την συνεχεια του εργου.....στο επομενο μας πλανο:):):)
 

DeletedUser35197

Τα ίδια και τα ίδια κάθε φορά,ουφφφφ. . .
Ένα παιχνίδι (στρατηγικής) είναι,με όλη τη σημασία της λέξης αυτής. . .
Ούτε θα βρισω ούτε θα προσβάλλω κάποιον δεν το έχω κάνει και ούτε πρόκειται,δεν θα πέσω στη παγίδα αυτή,καλές μάχες να έχουμε από εδώ και περα αλανια και από τις (δύο μεριές). . .
Μην διώχνουμε κόσμο από τις φυλετικές ας κανουμε το παιχνίδι μας καλυτερο. . .
 

DeletedUser35336

Ρε τι ακουμε σημερα απο τον φλουφλι, εχουν δακρυσει απο τα γελια μεχρι και οι 10 παλαντιν μου!!!
Ηταν λεει στην διοικηση και δεν ξερει ουτε γιατι πηραμε χωρια στην ηπειρο τους χωρια , μεχρι και για τα βαρβαρα τα δικα μας απο μπαν μας ειπε!!!
Ρε τι μας ειπε ο και καλα διοκηση που πηγε και νομπλαρε το μυστικο στην ηπειρο μας επειδη και καλα τον εβλεπε ανενενεργο και στην ηπειρο τους περιμενε να φτιαχτει το μετρο στην σαλονικα!!!
Το μονο που μενει να ακουσω ειναι οτι στον πολεμο με την sab τα πλανα της φυλης του τα ετοιμαζε ο ιδιος!!!

Ευχαριστω πες στον γκαμπριελ που σας εδωσε το μυστικο..
Επρεπε να το εβαζε στην ακαδημια μας οπως του ειχα πει μεχρι να φατε και τον παιχταρα τον μετρ!!!

Καλα οσο για μετρ μας εδινε και 24 ωρες να πατησουμε διαγραφη και σε 17 ωρες εχασε καμια 40αρα!!!που να μας εδινε και 1 μηνα
 

DeletedUser35783

Ρεσπεκτ στον κωνσταντινο ...ΦΛΟΥΦΛΙ ΗΡΕΜΙΣΕ ΑΓΟΡΙ Μ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΛΛΑΞΕ ΣΕΡΒΙΕΤΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ .....ΠΑΤΩΝΕΙΣ ΜΕΤΑ ΤΑ 54 ΧΩΡΙΑ?????ΠΑΤΩΝΕΙΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ???? ΕΛΑ ΜΠΑΝΑΝΑΑΑΑΑΑΑ
 

DeletedUser12715

Τα ίδια και τα ίδια κάθε φορά,ουφφφφ. . .
Ένα παιχνίδι (στρατηγικής) είναι,με όλη τη σημασία της λέξης αυτής. . .
Ούτε θα βρισω ούτε θα προσβάλλω κάποιον δεν το έχω κάνει και ούτε πρόκειται,δεν θα πέσω στη παγίδα αυτή,καλές μάχες να έχουμε από εδώ και περα αλανια και από τις (δύο μεριές). . .
Μην διώχνουμε κόσμο από τις φυλετικές ας κανουμε το παιχνίδι μας καλυτερο. . .
φιλε μου θα συμφωνησω μαζι σου ενα παιχνιδι στρατηγικης ειναι.....αλλα οταν λεμε δεν στρατολογουμε κανεναν ειναι κανεναν........,,,,θελαμε να μας την κανετε για να παιξουμε....και δεν μιλαω μονο για τον μετρ που προσωπικά δεν εχω κανενα θεμα με το παιδι....και με ολα τα παιδια.....αλλα απο μεριας ηγεσιας σας ε περιμενα λιγο ηθος παραπανω.....κατα τα αλλα ολα καλα
 

DeletedUser29736

Επί της ουσίας, καμία απάντηση, ανακυκλώνετε τα ίδια "επιχειρήματα΄" αλλά δεν το σώνετε με τίποτα...δεν πειράζει.
Θα σας πειράξει όμως ότι κόσμςο δεν θα κλείσετε γιατί κάποιοι, έτσι για το γαμώτο, θα είμαστε εδώ ..

Αυτό που πραγματικά με εκπλήσει όμως είναι το επίπεδο των παικτών σας. Τι σιχάματα είναι αυτά που μαζέψατε ρε εκεί πέρα; Πόση βλακεία μπορεί να δέρνει κάποιους;
Αν εξαιρέσεις τον Γκάμπριελ ( 'Αγγελο) , που τους σώνει όλους..και λίγο τον Δέλτα, οι υπόλοιποι είναι όχι απλά πανίβλακες αλλά και για πολλές μπάτσες.
Ρε 'Αγγελε, μήπως να το ξανασκεφτείς και να έρθεις με εμας, τουλάχιστον να κουβεντιάζουμε με ένταση αλλά πολιτισμένα...τι είν' τούτοι ρεεεε;;;
 

DeletedUser9395

Επί της ουσίας, καμία απάντηση, ανακυκλώνετε τα ίδια "επιχειρήματα΄" αλλά δεν το σώνετε με τίποτα...δεν πειράζει.
Θα σας πειράξει όμως ότι κόσμςο δεν θα κλείσετε γιατί κάποιοι, έτσι για το γαμώτο, θα είμαστε εδώ ..

Αυτό που πραγματικά με εκπλήσει όμως είναι το επίπεδο των παικτών σας. Τι σιχάματα είναι αυτά που μαζέψατε ρε εκεί πέρα; Πόση βλακεία μπορεί να δέρνει κάποιους;
Αν εξαιρέσεις τον Γκάμπριελ ( 'Αγγελο) , που τους σώνει όλους..και λίγο τον Δέλτα, οι υπόλοιποι είναι όχι απλά πανίβλακες αλλά και για πολλές μπάτσες.
Ρε 'Αγγελε, μήπως να το ξανασκεφτείς και να έρθεις με εμας, τουλάχιστον να κουβεντιάζουμε με ένταση αλλά πολιτισμένα...τι είν' τούτοι ρεεεε;;;

Να σου πω και εγω δυο λογια για να περναει και η ωρα....

Αν και δεν τον γνωρίζω προσωπικά τον Αγγελο εχω παίξει μαζι του στο δοξασμένο Κ6 που ηταν απο τους καλύτερους κόσμους που εχω παίξει, ήμουν παρόν επι 3 χρόνια εκει.
Σε αυτο το ποστ εχεις ξεφύγει λιγο... αλλα το παιχνιδη θα δείξει τι σιχάματα ειμαστε.
Εγω πργαγματικα βγαζω το καπελο στον αρχηγό σας που κατάφερε με σωστες κινήσεις να σας φερει στον τελικο του κ47.
Ολοι κανουμε τουμπες και κολοτούμπες, ολοι εχουμε κανει πολλα σε διαφορες στιγμες και σε διαφορους κοσμους αλλα να με θυμηθεις οτι για τον κ47
Προταθλημα θα παρει η DAB
Δευτερη θα ερθει η NOVUS

Ολοι θα σας δωσουν τον τιτλο της καλυτερης κολοτουμπας στον 47 (δεν το λεω ειρωνικά)
Ολοι θα μας δωσουν τον τιτλο της πιο σταθερης φυλης στον 47.

Εγω θα ειμαι εδω οταν κλεισει ο κ47. Ελπίζω να εισαι και εσυ και να τα ξαναπούμε.

Αναρωτήθηκες ποιος είμαι... Όπως ειπες και του λόγου σου εαν διαβάσεις σωστα τα στατς θα καταλάβεις ποιος είμαι
Χωρια εχω παρει απο SAB αλλα δεν εχω χασει.
Χωρια εχω παρει απο NOVUS αλλα δεν εχω χασει.
χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν γινεται να χασω χωρια αλλα ειναι ενα δείγμα οτι ημουν και ειμαι παρον στον 47 στο επίπεδο που μπορω.
 

DeletedUser35783

Ο ΠΟΙΟ ΑΠΟΛΙΤΙΣΤΟΣ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ Ο ΠΙΟ ΚΑΦΡΟΣ ΑΠΟ ΚΑΚΟ ΣΠΙΤΙ ΚΤΛΠ....ΑΜΑ ΣΕ ΠΕΤΥΧΕΝΑ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΘΑ ΣΕ ΣΤΕΛΝΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΣΧΑ ΣΤΟ ΚΑΤ ΡΕ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΔΗΘΕΝ ....ΣΙΧΑΜΕΝΕΕΕΕ

10 πόντοι από aigokairos.
Απειλή σωματικής ακεραιότητας κεφαλαία.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser35766

Επί της ουσίας, καμία απάντηση, ανακυκλώνετε τα ίδια "επιχειρήματα΄" αλλά δεν το σώνετε με τίποτα...δεν πειράζει.
Θα σας πειράξει όμως ότι κόσμςο δεν θα κλείσετε γιατί κάποιοι, έτσι για το γαμώτο, θα είμαστε εδώ ..

Αυτό που πραγματικά με εκπλήσει όμως είναι το επίπεδο των παικτών σας. Τι σιχάματα είναι αυτά που μαζέψατε ρε εκεί πέρα; Πόση βλακεία μπορεί να δέρνει κάποιους;
Αν εξαιρέσεις τον Γκάμπριελ ( 'Αγγελο) , που τους σώνει όλους..και λίγο τον Δέλτα, οι υπόλοιποι είναι όχι απλά πανίβλακες αλλά και για πολλές μπάτσες.
Ρε 'Αγγελε, μήπως να το ξανασκεφτείς και να έρθεις με εμας, τουλάχιστον να κουβεντιάζουμε με ένταση αλλά πολιτισμένα...τι είν' τούτοι ρεεεε;;;

Επιδη δεν βλεπω να υπαρχει καμια απαντιση ακομη απο αυτους που ζιτηθηκει ας μιλισουμε ελευθερα. Ο λογος που ανακυκλωνουμε τα ειδια ειναι επιδη μια ειναι η αληθεια και υπαρχουν πολλες αποδιξεις αλλα αφου εσυ δεν θελεις να καταλαβεις και βλεπεις τα πραγματα με τον δικο σου λαθος τροπο ολα οκ δικο σου προβλημα.

Αν προσεξες καλα φλουφλη το μονο που σε αποκαλεσα ειναι καημενο και ασχετο και ο λογος ειναι επιδη το ειχες κανεις εσυ 1ος. Εγω εμας βλεπω να συζιταμε με ενταση αλλα πολιτισμενα και εσενα να βριζεις! Αν προσεξεις καλα αυτα που λες εσυ μας αποκαλεσες απο σιχαματα μεχρι πανιβλακες, 'ανιπαρκτους' χα χα χα κλπ κλπ.

Το οτι εχουμε 2 πολυ καλους και εντιμους δουκες και παικτικα και διπλοματικα δεν σημενει αυτοματα οτι μας κουβαλανε απολιτα και οτι ολοι οι αλλοι ειμαστε χαμηλου επιπεδου. Εχουμε αποδιξει απιρες φορες παραπολλοι παικτες την αξια μας και σε solo επιπεδο! Μαζι σας οχι και τοσο γιατι μολις τωρα αρχησαμε αλλα σας πηραμε χωρια εκτος πλανου και σε νυκτερινη και εκτος και εγω αλλα και αλλοι συμπαικτες μου εναντιθεση με εσας και πολυ ωραια αμυνα σας παιξαμε και μπαλιτσα στον πυρινα σας σε solo επιπεδο (τι να λεμε τωρα με 2 επιθετικα και 2 αμυντικα σας περναμε χωρια και τα κραταγαμε στο πυρινα σας με 4+ reclaim στο reclaim και καταλυγατε απο την απογνοση να νομπλαρετε με φουλ αμυντικο ΧΑΧΑ (ναι εστελναν στη τελικη reclaim με γεματο αμυντικο). Με σαμπ το αποδιξαμε αρκετες φορες οτι εχουμε μπολικο ενεργο καλο υλικο απο τα παραπολλα χωρια που τους περναμε εκτος πλανο παλυ σε solo επιπεδο και παλυ εναντιθεση με εσας που σας επερναν αυτοι χαχα. Ευτυχως για εσας που σας κραταγαμε και εμεις με αμυνες στα πλανα που δεχωσασταν γιατι τωρα μαλον με σαμπ θα παιζαμε τον τελοκο αντι με εσας.. (που εγω προσωπικα θα το προτιμουσα).
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser35353

Καλησπερα και απο εμενα...
Λογικο ειναι να βλεπουμε τα πραγματα απο διαφορετικη οπτικη γωνια και πλεον μικρη σημασια εχει ποιος εφταιξε και ποιος εκανε τα περισσοτερα λαθη,αφου το αποτελεσμα ειναι αυτος ο τελικος πολεμος εναντιων Dab και Novous ,Novous και Dab για να ειμαστε ολοι ευχαριστημενοι.Τα μελη της Dab οπως εδειξε το αποτελεσμα της ψηφοφοριας δεν ηθελαν να κλεισουμε τον κοσμο αγκαλια πραγμα πολυ λογικο στα ματια μου,επειδη ποιος θελει να κλεισει κοσμο στους 6 μηνες εχοντας παιξει εναν μισο πολεμο και ενω μπορει να εχει πολεμο 2 ημισφαιριων ,ποιος ο λογος να πας σε καινουριο κοσμο και να μην απολαυσεις αυτον τον πολεμο.Απο οτι εχω καταλαβει πολεμο επιθυμουσαν και οι παικτες της Novous ,οποτε ολα καλα.Το γεγονος οτι εμεις καθαρισαμε το ημισφαιριο μας πολυ πιο γρηγορα απο τη Novous ειτε γιατι καναμε καλυτερα και πιο αποτελεσματικα πλανα ,ειτε γιατι στην 55 υπηρχαν περισσοτεροι ενεργοι λογαριασμοι .ειτε επειδη υπηρχε εσκεμενη καθυστεριση για να στρατολογηθουν καποιοι λογαριασμοθ ,μας εκανε να αδρανισουμε για αρκετο καιρο και στο τελος να μην εχουμε ορεξη για παιχνιδι ,Αυτο δεν μπορουσε να συνεχιστει αλλο ,ειχε δοθει ηδη αρκετος χρονος για την εκκαθαριση της 55 και σιγα σιγα αρχιζε να λειτουργει εις βαρος μας,οποτε λογικο ειναι να σκεφτουμε το καλο της φυλης μας.Στα του σημερα...Ο απολογισμος των 2 πλανων της νοβους ειναι 2 χωρια ,ενω αντιστοιχα με τα πλανα της Dab παρθηκαν 54(αν δεν κανω λαθος).Η αληθεια ειναι πως περιμενα καλυτερη αμυντικη αντιδραση απο Novous ειδικα στο 2ο πλανο καθως χτυπουσαμε το δευτερο λογαριασμο του κοσμου και αν χανονται ετσι χωρια απο τετοιους λογαριασμους τι θα γινει με ους υπολοιπους.Αλλα δεν ειναι μονο τα χωρια που εχουν σημασια καθως ελαχιστα επιθετικα των Novous "σωθηκαν",αφου παιξαμε με στακ σε αντιθεση με τη Novous που επελεξε να παιξει κυριως με κοψιμο των αριστονιουκ με 0 τειχος με αποτελεσμα να χαθουν πολλα αμυντικα τους και να γυρισουν πολλα επιθετικα μας πισω.Το προβαδισμα αυτων των 2 πλανων δεν εχει καποια σημασια,περα απο ψυχολογικη,ολα θα κριθουν στη συνεχεια και δεν πρεπει να ξεχναμε πως ο κοσμος ειναι με μυστικα.Καλο ειναι να υπαρχει συζητηση στο φορουμ για τα στατατιστικα και τα πλανα και ετσι δινεται και η ευκαιρια να "πειραξουμε" τον αντιπαλο ,περα απο τις ονομασιες των χωριων που οπως ειδαμε οι παικτες της Novous τιμησαν απο το πρωτο πλανο.
Καλη συνεχεια και καλες μαχες εκατερωθεν
 

DeletedUser34056

Για να είμαστε εδώ που είμαστε σημαίνει ότι κάτι κάναμε καλά, θέλετε να το πείτε κωλοτούμπες θέλετε να το πείτε ότι ήμασταν καλύτεροι από τους άλλους; τι σημασία έχει; ευχαριστηθείτε τον πόλεμο, πικάρετε τους αντιπάλους σας παίξτε ωραία και πάνω απόλα ευχαριστηθείτε το παιχνίδι. Δεν βγάζετε λεφτά από αυτό, δεν έχετε κάποιο άλλο κέρδος εκτός απο την ευχαρίστηση σας, μη το ξεχνάτε! Καλές μάχες! :)
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Καλησπέρα,ήρθε η ώρα του ΖΕΝ να σχολιάσει τον τελικό πόλεμο του κ47 όπως μόνο αυτός ξέρει,και θα το κάνει αντικειμενικά παρότι υπήρξε εκ των ιδρυτών της ΜΕΓΑΛΗΣ DAB.

Καταρχάς να αναφέρω κάποια δεδομένα. Απο την αρχή του κ47 η DAB βρισκόταν σε πόλεμο σε 2 μέτωπα,τόσο με τη SAB-ΦΑΠ όσο και με την NOVUS. Το μέταλλο της φυλής όμως την έκανε να αντέξει και μετά τη φυγή των παράσιτων και ενώ είχε την ευκαιρία να κλείσει το κόσμο με τα μυστικά τήρησε τη συμφωνία και έδωσε στη NOVUS το μυστικό... Αυτό αν ήταν απο την άλλη πλευρά δεν θα είχε γίνει καθώς η NOVUS όπως και στον κ40 προσπάθησε να πάρει με κουτοπονηριά το κόσμο. Η DAB απο την άλλη ήξερε οτι είναι καλύτερη φυλή και αυτό φάνηκε και απο τη στρατολόγηση του Maitre απο τους εχθρούς της...

Η NOVUS έχει καταφέρει το απίθανο,να λάβει μέρος σε 3 πολέμους(αρχικά εναντίων της DAB,έπειτα εναντίων της SAB και τώρα πάλι με τη DAB) και να διατηρήσει το μετωπό της σταθερό ή να χάνει χωριά.. Δείγμα μεγάλης φυλής...

Επόμενο θέμα ο κύριος φλούφλης... Δεν ξέρω αν θυμάσαι αλλα στις αρχές του κ47 σου έιχα στείλει μήνυμα και σούχα πει έλα μπες σε μια φυλή να παίξεις..Εσυ μου το έπαιζες ιστορίας και τελικά μπήκες στη NOVUS..Η καταληξη του ακκαουντ σου είναι η ίδια με τον κ42 και τον κ44...

Επειδή μόλις είδα οτι αλλάξατε και όνομα στη φυλη ΝΑΙ ΑΣΧΕΤΟΙ ΕΙΣΤΕ, τουλάχιστον οι DAB είναι μέτριοι :D:D:D

Τέλος να δώσω αγωνιστικούς χαιρετισμούς στα παιδιά απο τη DAB,ιδιαίτερα στον MAVROS5 που απότι έμαθα έκανε μια μεταγραφή αεροδρομίου στο ακκάουντ του, στον Μάκαρο(makisp),πελιγκρόσο,το χάρη-νούμπινγκ πάουερ και τους υπόλοιπους.

ΥΓ. Όμηρε δες πως σου κατάντησαν τη φυλή...Απο τις χειρότερες premade φυλές που έχω δει...
 

DeletedUser29736

Καλησπερα και απο εμενα...
λογικο ειναι να βλεπουμε τα πραγματα απο διαφορετικη οπτικη γωνια και πλεον μικρη σημασια εχει ποιος εφταιξε και ποιος εκανε τα περισσοτερα λαθη,αφου το αποτελεσμα ειναι αυτος ο τελικος πολεμος εναντιων Dab και Novous ,Novous και Dab για να ειμαστε ολοι ευχαριστημενοι.Τα μελη της Dab οπως εδειξε το αποτελεσμα της ψηφοφοριας δεν ηθελαν να κλεισουμε τον κοσμο αγκαλια πραγμα πολυ λογικο στα ματια μου,επειδη ποιος θελει να κλεισει κοσμο στους 6 μηνες εχοντας παιξει εναν μισο πολεμο και ενω μπορει να εχει πολεμο 2 ημισφαιριων ,ποιος ο λογος να πας σε καινουριο κοσμο και να μην απολαυσεις αυτον τον πολεμο.Απο οτι εχω καταλαβει πολεμο επιθυμουσαν και οι παικτες της Novous ,οποτε ολα καλα.Το γεγονος οτι εμεις καθαρισαμε το ημισφαιριο μας πολυ πιο γρηγορα απο τη Novous ειτε γιατι καναμε καλυτερα και πιο αποτελεσματικα πλανα ,ειτε γιατι στην 55 υπηρχαν περισσοτεροι ενεργοι λογαριασμοι .ειτε επειδη υπηρχε εσκεμενη καθυστεριση για να στρατολογηθουν καποιοι λογαριασμοθ ,μας εκανε να αδρανισουμε για αρκετο καιρο και στο τελος να μην εχουμε ορεξη για παιχνιδι ,Αυτο δεν μπορουσε να συνεχιστει αλλο ,ειχε δοθει ηδη αρκετος χρονος για την εκκαθαριση της 55 και σιγα σιγα αρχιζε να λειτουργει εις βαρος μας,οποτε λογικο ειναι να σκεφτουμε το καλο της φυλης μας.Στα του σημερα...Ο απολογισμος των 2 πλανων της νοβους ειναι 2 χωρια ,ενω αντιστοιχα με τα πλανα της Dab παρθηκαν 54(αν δεν κανω λαθος).Η αληθεια ειναι πως περιμενα καλυτερη αμυντικη αντιδραση απο Novous ειδικα στο 2ο πλανο καθως χτυπουσαμε το δευτερο λογαριασμο του κοσμου και αν χανονται ετσι χωρια απο τετοιους λογαριασμους τι θα γινει με ους υπολοιπους.Αλλα δεν ειναι μονο τα χωρια που εχουν σημασια καθως ελαχιστα επιθετικα των Novous "σωθηκαν",αφου παιξαμε με στακ σε αντιθεση με τη Novous που επελεξε να παιξει κυριως με κοψιμο των αριστονιουκ με 0 τειχος με αποτελεσμα να χαθουν πολλα αμυντικα τους και να γυρισουν πολλα επιθετικα μας πισω.Το προβαδισμα αυτων των 2 πλανων δεν εχει καποια σημασια,περα απο ψυχολογικη,ολα θα κριθουν στη συνεχεια και δεν πρεπει να ξεχναμε πως ο κοσμος ειναι με μυστικα.Καλο ειναι να υπαρχει συζητηση στο φορουμ για τα στατατιστικα και τα πλανα και ετσι δινεται και η ευκαιρια να "πειραξουμε" τον αντιπαλο ,περα απο τις ονομασιες των χωριων που οπως ειδαμε οι παικτες της Novous τιμησαν απο το πρωτο πλανο.
Καλη συνεχεια και καλες μαχες εκατερωθεν

Είναι ακριβώς έτσι όπως τα λες...

Θα σου ζητήσω μια πολύ δύσκολη και μεγάλη χάρη...

Προσπάθησε -καταλαβαίνω τη μεγάλη δυσκολία σε αυτό- να βρεις ακόμα 1-2 άτομα από εσάς , που να μπορούν να εκφράσουν λόγο όπως τον δικό σου και να κάνουμε όχι μόνο μια πολιτισμένη κουβέντα αλλά και να έχει δόσεις αλήθειας και όχι μόνο ποσταρίσματα κομπλεξισμο και κατωτερότητας
 

gabriel

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
51
Είναι ακριβώς έτσι όπως τα λες...

Θα σου ζητήσω μια πολύ δύσκολη και μεγάλη χάρη...

Προσπάθησε -καταλαβαίνω τη μεγάλη δυσκολία σε αυτό- να βρεις ακόμα 1-2 άτομα από εσάς , που να μπορούν να εκφράσουν λόγο όπως τον δικό σου και να κάνουμε όχι μόνο μια πολιτισμένη κουβέντα αλλά και να έχει δόσεις αλήθειας και όχι μόνο ποσταρίσματα κομπλεξισμο και κατωτερότητας


καλημερα !! δεν ειναι ακριβως οπως τα λες τα πραγματα .μπηκες κ εσυ επιθετικα και μαλλον σου απαντησαν αναλογα .

κανε μου ομως και εσυ μια μεγαλη και δυσκολη χαρη ....

καποια στιγμη οταν εχεις χρονο διαβασε την απαντηση μου στα ερωτηματα που εθεσες γιατι απαντηση δε πηρα
 

DeletedUser29736

Επόμενο θέμα ο κύριος φλούφλης... Δεν ξέρω αν θυμάσαι αλλα στις αρχές του κ47 σου έιχα στείλει μήνυμα και σούχα πει έλα μπες σε μια φυλή να παίξεις..Εσυ μου το έπαιζες ιστορίας και τελικά μπήκες στη NOVUS..Η καταληξη του ακκαουντ σου είναι η ίδια με τον κ42 και τον κ44...

Μπήκα solo στον κόσμο, έπεσα ανάμεσα σε 2 μεγάλες φυλές, μάζεψα αρκετά χωριά και επιβίωσα μέχρι που διάλεξα να μπω σε μια φυλή,
Δε ζήτησα ποτέ βοήθεια, ούτε από την μια φυλή, ούτε από την άλλη, ούτε φυσικά και ασυλία από κάποια.
Οποιος είναι μάγκας λοιπόν, ας μπει σε κάποιο κόσμο, που έχει σκοπό να παιξει και όχι μόνο για πρίμιουμ, χωρις φυλή και ας κάνει το ίδιο.

Οσο για τον κ42 ή κ44, καλά είναι άμα δεν έχεις πλήρη γνώση να μην παίρνεις έτσι εύκολα θέση. Η αλήθεια είναι ότι γενικά ξενερώνω εύκολα αλλά για εκεί που αναφέρεσαι είσαι άκυρος
 

DeletedUser29736

Ο ΠΟΙΟ ΑΠΟΛΙΤΙΣΤΟΣ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ Ο ΠΙΟ ΚΑΦΡΟΣ ΑΠΟ ΚΑΚΟ ΣΠΙΤΙ ΚΤΛΠ....ΑΜΑ ΣΕ ΠΕΤΥΧΕΝΑ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΘΑ ΣΕ ΣΤΕΛΝΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΣΧΑ ΣΤΟ ΚΑΤ ΡΕ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΔΗΘΕΝ ....ΣΙΧΑΜΕΝΕΕΕΕ

10 πόντοι από aigokairos.
Απειλή σωματικής ακεραιότητας κεφαλαία.
Το αστείο δεν είναι οι - και καλά - απειλές σου, το αστείο είναι ότι καμιά φορά, από την πολύ μαγκιά στο πληκτρολόγιο, μπορεί να σου προκύψει καμιά kinder έκπληξη, γι'αυτό να προσέχεις τι γράφεις.
Πάντως, μην αναφερθείς ξανά σε μένα για ψάρωσα άσχημα και φοβάμαι πλέον να σου απαντάω.
 

DeletedUser29736

καλημερα !! δεν ειναι ακριβως οπως τα λες τα πραγματα .μπηκες κ εσυ επιθετικα και μαλλον σου απαντησαν αναλογα .

κανε μου ομως και εσυ μια μεγαλη και δυσκολη χαρη ....

καποια στιγμη οταν εχεις χρονο διαβασε την απαντηση μου στα ερωτηματα που εθεσες γιατι απαντηση δε πηρα

αφού λοιπόν διάβασες τα δικά μου επιθετικά κείμενα και πιστεύεις ότι μου απάντησαν ανάλογα ( για ΚΑΤ- σερβιέτες κλπ με αυτά που γράφουν πιο πάνω) τότε εύχομαι να μην ισχύει για εσένα σε σχέση με αυτούς το " όμοιος ομοίω αεί πελάζει" και να έπεσα τόσο έξω.
Βλέπεις δηλαδή απειλές και βλακείες και από λογαριασμόυς που τους άνοιξαν χθες απλά για να βρίσουν και συνηγορείς!
Δεν χρειάζεται να υπερασπίζεσαι τον οποιονδήποτε επειδή έτυχε να είναι στη φυλή σου...
( ...και περιμένω in game να μου πεις και το ονοματάκι του για να δω και πόσο τυχαίος είναι)
Νομίζω ολοκληρώθηκε ο κύκλος...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29736

Ο ΠΟΙΟ ΑΠΟΛΙΤΙΣΤΟΣ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ Ο ΠΙΟ ΚΑΦΡΟΣ ΑΠΟ ΚΑΚΟ ΣΠΙΤΙ ΚΤΛΠ....ΑΜΑ ΣΕ ΠΕΤΥΧΕΝΑ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΘΑ ΣΕ ΣΤΕΛΝΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΣΧΑ ΣΤΟ ΚΑΤ ΡΕ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΔΗΘΕΝ ....ΣΙΧΑΜΕΝΕΕΕΕ

10 πόντοι από aigokairos.
Απειλή σωματικής ακεραιότητας κεφαλαία.
Αυτό προς την Διαχείριση ξέροντας εκ των προτέρων τους κανονισμούς ως αναφορά την παράβαση στην κρίση των ποινών από τους Διαχειριστές.
Δηλαδή, βλέπετε ένα νέο λογαριασμό, που ολοφάνερο είναι ότι δημιουργήθηκε για να βρίσει και να απειλήσει ...και δίνετε 10 πόντους ποινής αντί να τον στείλετε από κει που ήρθε;
Μετά μη σας φαίνεται περίεργο, που ανοίγουν κόσμοι , περνούν μήνεςκαι στο Εξωτερικό φόρουμ δεν ποστάρει κανείς
 

DeletedUser2088

@flouflis Αν μη τι άλλο περίμενα ότι δεν θα δώσετε συνέχεια, μην με κάνετε να μετανιώσω που δεν διέγραψα το πόστ.

Παραμείνετε παρακαλώ εντός θέματος.
 
Κορυφή