Πολεμικά στατιστικά ΦΑΠΕΣ/Senior/Bad VS ~TR~/V300V/Doom/VIP

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33300
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Γραφτηκαν τοσες σελιδες για να πειτε οτι το μαυρο ειναι ασπρο και με τοσο σθενος και τοσο πολυ πεισμα πιστευατε οτι τελικα εσεις δν ησασταν με σολ οτι αυτοι που επαιζαν με σολ ηταν κατι αλλο δν ηταν αδελφικη φυλη και ολα αυτα που λεγατε!!!

Ακομη και οι doomιστες εβγαιναν και ελεγαν μια σ.ε ειναι και τπτ παραπανω και τωρα εγω ο αδαης ρωτω εφοσον ηταν ολα αυτα γτ καθησατε και πηρατε οτι σολ εμεινε και την ενσωματωσατε μαζι σας ολα αυτα δλδ που λεγατε ηταν μια μεγαλη ****τουμπα??? Και αντε εσεις λεγατε οτι λεγατε για τα ματια του κοσμου οι φιλοι doomιστες γτ δν βγαινουν να μας εκφρασουν την αποψη τους σχετικα με το ζητημα???

... τσουζει τοσο που ηρθες να γραψεις παντου? ... δεν ημασταν δεν ειμαστε και δεν θα γινουμε το τσιρκο Σολ! ... οι Σολ πηγε ολοι στους Σουσου και πρεπει παλι να απολογουμαστε για 2-3 στρατηγικες στρατολογησεις? ... τι λε ρε? ... σοβαρα? ... ακια υτο μας κανει τσιρκο αλλα Σολ? ... χαχαχαααααα ... καλο ...

... στην εγραψα στο αλλο αλλα θα στα πω κι εδω ... Σ.Ε εδωσε η ΤΡ στην Σολ(των 6 λογαριασμων) που ηθελε να χτυπησει Φαπες ... εμεις κοκκινους τους ειχαμε κοκκινους τους εχουμε ... χτες ενημερωθηκα οτι απο ολους αυτοι οι 2 αξιζουν κι αν εχω θεμα να τους παρουν και δεν ειχα κανενα θεμα ... οι Σολ ειναι αθλιοι και σιχαμενοι για τους λογους που εβαλα στο αλλο ποστ σου και δεν αλλαζει κατι ...
 

DeletedUser21861

Για την ρυθμικη ειστε για να κανετε τουμπες τπτ λιγοτερο τπτ περισσοτερο ολα τα αλλα ειναι να ειχαμε να λεγαμε τελικα αποδειχτηκατε πολυ λιγοι και στα λογια και στις πραξεις σας!!!


Χουλιαμα σε κανω επειδη εισαι τοσο φανφαρας που ακομα και εσυ ο ιδιος δν το εχεις καταλαβει!!!
 

Deleted User - 751811

το σκευτωσουν ολοι νυυχτα αυτο ?
πρεπει να γραψεις σεναρια για μυθιστορηματα με ετοια φαντασια σηγουρα θα παρεις βραβειο..

δειξε μου την κολοτουμπα που εγηνε..
 

DeletedUser29654

Οι ντουμ και οι ΤΡ δεν επαιξαν ποτε μπαλα μαζι με σολ.

Οι ντου μκαι οι ΤΡ δεν στρατολογισαν ποτε παικτες απο σολ.

Οι ντουμ και οι ΤΡ μπορουν να μιλάνε για άλλες στρατλογίσεις εφόσων αυτοί έιναι άγιοι!!


Μπαίνουν μαζί, λόγο συμμαχίας.
Ας παίξουμε ένα παιχνίδι, βρές την κολοτούμπα λέγετε..
 

Deleted User - 751811

η ντουμ εχει την δικη της διπλωματια με οποιαδηποτε φυλη στον 30.
και η τρ την ξεχωρηστη της διπλωματια
για σολ η διπλωματια μας ηταν παντα αντιπαλοι και δεν αλαξε ουτε μια στιγμη.
για τους τρ στρατολογησαν 3 παιχτες . που μπορει να μην γουσταραν και αυτοι το παιχνιδι των σουσολβαντσενιρορ - φαπες.

και οχι ολοκληρη την φυλη για να κανιβαλισουν μετα .
η ντουμ δεν στρατολογησε κανεναν

δεν βλεπω να καναμε πουθενα κολοτουμπα.
απο την αρχη ατυου του τσιρκου που φτιαξατε, λεμε την γνωμη μας και δεν εχει αλαξει στο παραμηκρο.
ειναι ακριβος η ιδια, και εκφραζει τηναπεχθεια στον τροπο παιχνιδιου..

εαν θελετε να προπαγανδησετε καπως πετυχημενα τουλαχιστον βρητε ενα μικρο ψεγαδη που να εχει βαση.
απο εκει και περα θα εχετε τουλαχιστον και μια επαφη με την πραγματικοτητα .
το να προσπαθητε να αποδηξετε αν πεταει ο γαιδαρος ειναι απλα ανοφελο..
 

DeletedUser21861

Μπορειτε να συνεχισετε το γκειμ σας μιας και απο οτι εχω καταλαβει δν θελετε να καταλαβετε η μαλλον δν καταλαβαινετε τι λεμε!!! Οταν γινεσαι συμμαχος με κατι που βριζεις εδω και τοσους μηνες δν ειναι τουμπα???


Ειναι ανωφελο να προσπαθουμε να κανουμε συζητηση οταν οι συνομιλητες εχουν μια δικη τους αποψη και αυτη η αποψη εφοσον αλλαζουν τα δεδομενα παραμενει συνεχως η ιδια!!! Καλη συνεχεια!!!
 

Deleted User - 751811

Μπορειτε να συνεχισετε το γκειμ σας μιας και απο οτι εχω καταλαβει δν θελετε να καταλαβετε η μαλλον δν καταλαβαινετε τι λεμε!!! Οταν γινεσαι συμμαχος με κατι που βριζεις εδω και τοσους μηνες δν ειναι τουμπα???


Ειναι ανωφελο να προσπαθουμε να κανουμε συζητηση οταν οι συνομιλητες εχουν μια δικη τους αποψη και αυτη η αποψη εφοσον αλλαζουν τα δεδομενα παραμενει συνεχως η ιδια!!! Καλη συνεχεια!!!

ειναι οφελημο σε μια συζηηση να υπαρχουν διαφορετικες αποψεις . αυτο οριζει και την συζητηση και την κανει πιο ενδιαφερουσα

εκτιμω την ανγνωριση σου οτι <<βριζουμε>> κραζουμε τοσους μηνες το ιδιο πραγμα. δηλαδη το καβαλικευμα της ηγεσιας των σολ στην προκημενη περιπτωση.
τις παρατυπιες που καναν οι λογαριασμοι αυτοι και τις συνεπιες τους .
και γενικα οτι λαθος θεωρουμε στο παιχνιδι.

επιδη μπηκαν 3 ατομα σε μια συμαχη φυλη απο τους 80 κανει ολη την τρ ιδιο με την σολ?
δεν νομιζω τακη,

ειναι σαν να μου λες , μια βαρκα μπαζει νερα και βουλιαζει αρα ολα τα καραβια ειναι σαπια.


και αυτο θες να ο χαρακηρησεις ****τουμπα..
κανα δεκαχρονο μπορεις να πεισεις και μονο.

οταν η σολ ξαναφτιιαξε την φυλη της και προσπαθησε να δεσει ξανα μετα απο ολα αυτα κερδισε λιγο στην εκτημηση που ειχα για την φυλη τους. αλλα και παλι αντιπαλοι μενουνε .
ακομα αναμεσα στηξν αντιπαραθεση με εμας και τους σολ , αυτες οι δυο πλευρες δεν αλαξαν ποτε τις σχεσεις που εχουνε.

τελος στον κ30 εχουνε περασει περιπου 13000 λογαριασμοι εχουν ανοιξει εχουν παιξει . δεν ηταν ολοι ουτε κακοι ουτε ατιμοι ουτε προ .
ηταν λογιων λογιων παιχτες συνεπως δεν μπορω να χαρακτηρησω τον 30 ως κακο κοσμο.
με το δικο σου σκεπτικο αυτο λες.

οσο για τις φαπες δεν ειναι ολοι κακοι παιχες η παιζουν ατιμα.
θαυμαζω τον Γιωργακη που τον κραζω συνεχεια για την φυλη του και ομως συνεχιζει να παλευει εκει .
απο ην αλλη ομως συχαινωμαι και το παιχνιδι μερικων σωτηρωπαρτακηδωδων που ειναι η ηγεσια και ειναι πιο σαπια απο α αποφαγια σε χωματερη.

αντιπαλοι μου ειναι ολοι οι φαπες ( και για οσους ειναι στις φαπες το ιδιο συμβενει αλλα θα το καταλαβουν αργα)
αλλα τους λογους ους δημιουργησε η ηγεσια της με τις κηνησεις της και το παιχνιδι της.
 

DeletedUser24216

παιδια την αγαπαμε τη σολ, ψεματα σας λεγαμε, πρωταπριλια, σας τη σκασαμε βρε μπουνταλαδες!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Για την ρυθμικη ειστε για να κανετε τουμπες τπτ λιγοτερο τπτ περισσοτερο ολα τα αλλα ειναι να ειχαμε να λεγαμε τελικα αποδειχτηκατε πολυ λιγοι και στα λογια και στις πραξεις σας!!!


Χουλιαμα σε κανω επειδη εισαι τοσο φανφαρας που ακομα και εσυ ο ιδιος δν το εχεις καταλαβει!!!

... χαχαχααααααα ... ειπε ο ανυπαρκτος Νο 1! ... εσυ το μονο που μπορεις να να με κανεις ειναι να γελασω ως γνησιος κλοουν που εισαι(οπως και ολο το τσιρκο Σολ) και το πετυχαινεις μια χαρα ... χαχαχαααααα ... ο μετρ της τουμπας ηταν αρχηγος σας και μια μερα θα του αφιερωσω καμια 500αρια ποστ που αλλα λεει, αλλα κανει και μετα ξαναλεει αλλα ...τελικα πολιτικος πρεπει να γινει ο ΕΛ Νικολακης Τουμπας ...

... οσο για συμμαχιες αστειε τυπε μην λες ο,τι θελεις ... Σ.Ε ειχαμε με ΤΡ για να ικανοποιησουμε την επιθυμια σας οντως να παιξετε με πολλα κοκκινα ... βεβαια τρεξατε να αγκαλιαστειτε με Μπαντ, Ντιτι, ΟΑΚ, Σενιορ και οποιον αλλο υπηρχε για να κανετε την αναλογια 1,3:1 υπερ σας! ... οποτε δεν προλαβαμε καν να παιξουμε ετσι... τελος η Σ.Ε μεχρι εξαφανισεως Σολ+συμμαχων τους(αυτες οι 800 φυλες που ειπαμε πριν) εγινε με Σουσου και ΤΡ με αυτον και μονο το σκοπο ...

... η Σουσου ομως μολις φαγανε το γκλομπαλ οι αστειοι πουθεναδες ολο λογια αρχηγοι σας αποροφησε ολο το τσιρκο Σολ(που ηθελε καπου να κρυφτει) και η διοικηση της Σουσου που τοσο καιρο κλαιγοταν για βοηθειες γτ δεν θα αντεξει μετα κρυβοταν απο το σκαιπ να δωσει εξηγησεις οποτε και αυτοματα μπηκε κοκκινη και πλεον η ΤΡ η οποιοι με αρχηγο τοτε την Στελλα Νταρκ Σικερ ηταν μονοδρομος καθως ειχαν σταθει αξιοι με λογο και μπεσα σε ο,τι ειχαμε πει οπως και κανουν ακομα ... και την καραμελα για βρισιμο Τρ τοσο καιρο αφηστε την για καναν αλλον ... κωμικε τυπε εδω για βρες ποστ που να λεμε για ΤΡ σε παρακαλω εδω στο εξωτερικο αλλα αν δεν βρεις βουλωσε το ... γτ οι ΤΡ ηταν κοκκινοι χωρις να εχουμε μιλησει απο αρχες κοσμους που πηραν 2 μελη της LD που ειχαμε θεμα και για τιποτε αλλο ...

- - - Eνημερώθηκε - - -

Οι ντουμ και οι ΤΡ δεν επαιξαν ποτε μπαλα μαζι με σολ.

Οι ντου μκαι οι ΤΡ δεν στρατολογισαν ποτε παικτες απο σολ.

Οι ντουμ και οι ΤΡ μπορουν να μιλάνε για άλλες στρατλογίσεις εφόσων αυτοί έιναι άγιοι!!


Μπαίνουν μαζί, λόγο συμμαχίας.
Ας παίξουμε ένα παιχνίδι, βρές την κολοτούμπα λέγετε..

... χαχαχααααααα ... ειπε ο ανυπαρκτος Νο2! .. καντε κομμα οι πικραμενες κοριτσια ... αγιοι δεν ειμαστε αλλα παιζουμε με μπεσα κι οποιος παιζει μαζι μας το ξερει ... οποιος παλι επαιξε μαζι μας και πηγε να μας πουλησει εξυπναδες, κοροιδια,ψεμα, νταιλικι απο καφε, μωβ ή μπλε βρεθηκε κοκκινος αυτοματα ειτε 2 ηπειρους μακρια(βλ. τσιρκο Σολ) ειτε κολλητα(βλ. τσιρκο Μπαντ, Σουσου) ... εσυ αραξε στο θεωρειο να βλεπεις μπας και μαθεις τιποτα κι ασε τα αμπελοφιλοσοφηματα ... το δικο σου παιχνιδι λεγεται βρες τον επομενο κοσμο και κοπλευ και σε αυτον δεν παιζεσαι...το ομολογω! ... μιας και ακομα και σε μενα εστειλες μνμ σκαιπ για κοπλευ ... χαχαχαχαααααα ... χαχαχααχααααααααα ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29654

Κύριε μυστίριε μου αρέσει που μόνο μιλάς στο εξωτερικό και μέσα στο παιχνίδι δέν κουνιεσαι ούτε για να σκουπιστεις..


Ο πρώτος ανύπαρκτος κράτησε σε 3 πλάνα της ΤΡ, ΟΛΛΗΣ ΤΗΣ ΤΡ επάνω του αποκλειστηκα και οχι μόνοδέν του πέρνανε χωριο αλλα έβγαινε και +πόσα και επιθετικός παίκτης της ημέρας...
Μόνο απο άλλες συγκυρίες τον έδιοξαν απο την....κ34 νομίζω

Ο ανύπαρκτος νουμερο δύο καθάρισε τον πυρήνα απ οτα φασωλάκια σε λογαριασμό με 4 μέτωπα με δικές του άμυνες μόνο.
Και γενικά ο ανύπαρκτος νο.2 έχει περάσει την κατάταξη που είσαι τώρα με 3 διαφορετικούς λογαριασμούς....


:hmmm:

Όντως είσαι ο καλύτερος και δικαίως κράζεις τους πάντες.



Το γεγωνός οτι έψαχνα κοπλέι ίσως σημαίνει οτι δέν είχα χρόνο για να παίζω σόλο??? Λέω τώρα εγω..


Και κάτι τελευταίο, αυτή η καραμέλα οι σολ είναι εχθροί 2 υπήρους μακρυά, απλά με ξεπερνά. Και φυσικά δέν είναι λόγια για τα μάτια του κόσμου.


Τέλως πάντων, άν έχεις πίσει τον εαυτό σου για αυτά, ποιός είμαι εγώ να σου αλλάξω γνώμη.
Καλή συνέχεια.
 

DeletedUser

Κύριε μυστίριε μου αρέσει που μόνο μιλάς στο εξωτερικό και μέσα στο παιχνίδι δέν κουνιεσαι ούτε για να σκουπιστεις..


Ο πρώτος ανύπαρκτος κράτησε σε 3 πλάνα της ΤΡ, ΟΛΛΗΣ ΤΗΣ ΤΡ επάνω του αποκλειστηκα και οχι μόνοδέν του πέρνανε χωριο αλλα έβγαινε και +πόσα και επιθετικός παίκτης της ημέρας...
Μόνο απο άλλες συγκυρίες τον έδιοξαν απο την....κ34 νομίζω

Ο ανύπαρκτος νουμερο δύο καθάρισε τον πυρήνα απ οτα φασωλάκια σε λογαριασμό με 4 μέτωπα με δικές του άμυνες μόνο.
Και γενικά ο ανύπαρκτος νο.2 έχει περάσει την κατάταξη που είσαι τώρα με 3 διαφορετικούς λογαριασμούς....


:hmmm:

Όντως είσαι ο καλύτερος και δικαίως κράζεις τους πάντες.



Το γεγωνός οτι έψαχνα κοπλέι ίσως σημαίνει οτι δέν είχα χρόνο για να παίζω σόλο??? Λέω τώρα εγω..


Και κάτι τελευταίο, αυτή η καραμέλα οι σολ είναι εχθροί 2 υπήρους μακρυά, απλά με ξεπερνά. Και φυσικά δέν είναι λόγια για τα μάτια του κόσμου.


Τέλως πάντων, άν έχεις πίσει τον εαυτό σου για αυτά, ποιός είμαι εγώ να σου αλλάξω γνώμη.
Καλή συνέχεια.

... δεν τα παω καλα με το κουνημα ουτε εντος ουτε εκτος παιχνιδιου! ... κουνησου εσυ που το χεις ...

... τουλαχιστον εγω παιζω σχεδον μονος το λογ και δεν ψαχνω για κοπλευ τοσο απεγνωσμενα που να στελνω μνμ σε ολες τις επαφες μου(ξερεις που εστειλες σε μενα σκαιπ για κοπλευ...χαχαχχαχαααα) ... επισης παιζω ακομα στον κ30 ενω εσυ εισαι ενας ακομα πικραμενος που μας χαιρετισε ...

... ελα ρε? ... μονος 3 πλανα των ΤΡ? ... σοβαρα? ... σε ενα ονειρο εγινε αυτο ή σε 3 διαφορετικα? ... απλα να ξερουμε μην ψαχνομαστε ... χαχαχχαχαααααα ... δεν αντεχω αλλους δηθεν υπερτιτανοπαιχταραδες που επαιξαν οσο κανεις αλλος και υπερτιτανοφυλες που διελυσαν φαβορι ... ελεος! ... παρτο χαμπαρι νουμπας ησουν κι εσυ και η Σενιορ ... οσο για συγκυριες ξερω: "ηταν ξεφουσκωτη η μπαλα...δεν κουμπωσε η δευτερα...ηταν στραβη η στεκα...επεσε το ιντερνετ την κρισιμη ωρα" κι αλλα τετοια κωμικα ...

... ανυπαρκτος στον κ30 εννοουσα αλλα οκ οπως θελεις ... τωρα να μας πεισεις οτι η Σενιορ διελυσε τους Σολ κι εσυ σαν λογ ειναι για γελια και μην το προσπαθεις αλλο! ... τωρα για το τι καταταξη εχω και τα σχετικα δυστυχως για σενα δεν μου λενε κατι ... δεν θα μπω στη διαδικασια να μπω σε συγκριση με εσενα και τα αστεια κατορθωματα μιας κι ειναι εξισου αστεια με τις δηλωσεις σου παλαιοτερα οτι η αρχικανιβαλοι Σενιορ διελυσαν τη Σολ ...

... ποτε δεν ειπα οτι ειμαι ο καλυτερος γτ δεν το πιστευω και ειναι θεμα οπτικης και τομεα ... αυτο που ειμαι ειναι μπεσαλης! ... αν ξερεις τι σημαινει ... και κραζω μονο οσους λενε-πουλανε παραμυθια οπως εσυ και λοιπα Σολακια και αυτο για οσους δεν ξερουν ... λυπαμαι εχω θεμα με το να διαβαζω μπουρδες και ανακριβειες ...

... το γεγονος οτι εψαχνες κοπλευ σιγουρα σημαινει οτι δεν εχεις χρονο...το οτι ησουν τοσο απελπισμενος που εστειλες σε οποια επαφη ειχες απο φυλλετικες συμπεριλαμβανομενου κι εμενα σημαινει οτι δεν ξερεις που σου πανε τα 4 ...

... την επομενη φορα θα σε ρωτησω πριν περασω καποιον που καναμε μια συμφωνια και την αθετησε πριν τον περασω κοκκινο να μου πεις αν βολευει η αποσταση ...οκ? ... ικανοποιημενος? ... αντε τωρα τα κουβαδακια σου και κ33 ...
 

DeletedUser29654

...οκ.

Και κατι τελευταιο. Διελισα για δευτερη φορα την σολ- *ΧΡ* μεχρυ και το ονομα της παλιας σενιορ πηραν...

Κ κατι τελευταιο γιατι οσο σου απανταω σου δινω σημασια κ νομιζω το παιρνεις λιγο πανω σου,

Επαιζα και συνεχιζω να παιζω φυλετικες μεχρυ να κλεισω τον κοσμο.

Αν θες μπορεις να αρχισεις να γραφρις κατεβατα για ποσο μεγαλη την εχεις οταν νομιζεις οτι μειωνεις τους αλλους με την απεραντη ευηϊα που και αυτην νομιζεις πως εχεις

Πλεον καθομαι οπως εκαναν τοσο καιρο και οσοι σοβαροι παικτες υπαρχουν στον κοσμο κ απλα βλεπουν
τα μαργαρυταρια σας κ γελανε.

Καλη συνεχεια κ καλη τυχη. Ευχομαι να τα πουμε στο παιχνιδι απο κοντα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

...οκ.

Και κατι τελευταιο. Διελισα για δευτερη φορα την σολ- *ΧΡ* μεχρυ και το ονομα της παλιας σενιορ πηραν...

Κ κατι τελευταιο γιατι οσο σου απανταω σου δινω σημασια κ νομιζω το παιρνεις λιγο πανω σου,

Επαιζα και συνεχιζω να παιζω φυλετικες μεχρυ να κλεισω τον κοσμο.

Αν θες μπορεις να αρχισεις να γραφρις κατεβατα για ποσο μεγαλη την εχεις οταν νομιζεις οτι μειωνεις τους αλλους με την απεραντη ευηϊα που και αυτην νομιζεις πως εχεις

Πλεον καθομαι οπως εκαναν τοσο καιρο και οσοι σοβαροι παικτες υπαρχουν στον κοσμο κ απλα βλεπουν
τα μαργαρυταρια σας κ γελανε.

Καλη συνεχεια κ καλη τυχη. Ευχομαι να τα πουμε στο παιχνιδι απο κοντα.

... ενταξει οκ ... διελυσες μονος εσυ και η Σενιορ τη Σολ οχι 1 αλλα 2 φορες! ... κανε μου μια χαρη: προσεξε μην συγκαεις με το καλαμι μονιμα αναμεσα απο τα ποδια σου! ...

... παιζεις για τους λαθος λογους φυλλετικες και αν δεν τα παραταγες ευκολα ισως και να ειχες κλεισει και τον κ19 τοτε ... οταν παιξεις το παιχνιδι για το παιχνιδι(ομαδικοτητα, πρενομπλ, σναιπ, ρεκλειμ, κτλ) και για την παρεα του σκαιπ θα εχεις κλεισει 10 κοσμους! ...

... δειξε μου σε παρακαλω ενα σημειο που γραφω ποσο σπουδαιος παιχτης κτλ ειμαι! ... εγω ολο εσενα και κατι Σολακια βλεπω να μας διατυμπανιζετε τα "κατορθωματα" σας ... και να ηταν κι ετσι καλα θα ταν και θα λεγα μπραβο αλλα δυστυχως μονο στη σφαιρα της φαντασιας βρισκονται ... ενα πραγμα ειπα: οτι εχω μπεσα οσο πολυ λιγοι στις φυλλετικες τουλαχιστον ...

... κατσε και κανε ο,τι θες: κλαψε, κραξε, γελα,κλπ ... μην γραφεις μπαρουφες μονο σαν αυτες που εγραψες εσυ κι ο αλλος ανυπαρκτος του κ30 για φυλες και ατομα που δεν φτανεις τουλαχιστον ηθικα ουτε στο μικρο τους δαχτυλακι ...

... καλη συνεχεια και σε σενα και ελπιζω να βρεις το κοπλευ που ψαχνεις και να κλεισεις επιτελους ενα κοσμο! ... ελπιζω επισης η ευχη σου αν πραγματοποιηθει για να φαω αλλη μια πυξιδα και να φανει ποσο ασχετος ειμαι ...
 

DeletedUser29654

Το γεγονός οτι έχεις κομπλεξ και μόλις γράφει κάτι κάποιος, θες να του την πείς κατευθείαν γιατί?! επειδή έγραψε κάτι δέν το καταλαβαίνω αλλα συνέχεισε έτσι. Κάνεις καλή δουλειά, σχεδόν μόνος έχεις μέινει ήδη να γράφεις εδώ.

Εγώ σου λέω πόσο νουμπας φαίνεσαι όταν λές αυτά παραέξω, ιδικά όταν λές οτι δέν κάνει τίποτα ο νούμερο 6 στις αμυντικές απώλειες και μετά κοροιδεύεις..
Τον εαυτό μου δέν τον βάζω καν μέσα, ας πείς ότι θές. Κάνω την αυτοκρυτική μου αλλα την κρατάω για τον εαυτό μου.


Και κάτι ακόμα δείξε μου πού είπα οτι διέλισα την σολ ΜΟΝΟΣ .Λέω μόνο γεγονότα, όχι φανταστικά κόμπλεξ που έχω.



Όταν κρύνεις τους άλλους σε τέτοιο επίπεδο όπως να τους λές λίγους, αυτομάτως σημαίνει οτι είσαι καλύτερος ή αν όχι κάτι περισσότερο, έτσι το καταλαβαίνω εγώ και όσοι γνωρίζω τουλάχιστον..


Άν έχω κλείσει κάποιον κόσμο ή όχι έιναι πρόβλημά μου ακρυβώς και το αν κάνω παρέες ή όχι σε αυτούς. Μπορεί ναι, μπορεί και όχι.
Δέν με ξέρεις αλλα κρύνεις έναν φανταστικό άτομο που έχεις δημιουργίσει στον εαυτό σου φαντάζομαι, αν και πάλυ δέν σε καταλαβαίνω...

Και κάτι τελευταίο, δέν σου έστειλα στο σκάιπ γιατί απλούστατα δέν σε ξέρω. Μεταφορά που έκανες ήταν αλλα την πίστεψες απο οτι καταλαβα..


Υ.Γ. Να φτάσω το επίπεδο ηθικής που έχεις στον εγγέφαλό σου πως διαθέτεις, δέν το θέλω.
Να παίξω το παιχνίδι μου θέλω σε ανταγωνιστικό επίπεδο. Αν θες να με κρύνεις ευχαρίστως, αλλα μήν λές ανύπαρκτα πράγματα και ασυναρτισίες ιδικά όταν νομίζεις πως οι εικόνες που δημιουργείς είναι όντως αληθινες..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Το γεγονός οτι έχεις κομπλεξ και μόλις γράφει κάτι κάποιος, θες να του την πείς κατευθείαν γιατί?! επειδή έγραψε κάτι δέν το καταλαβαίνω αλλα συνέχεισε έτσι. Κάνεις καλή δουλειά, σχεδόν μόνος έχεις μέινει ήδη να γράφεις εδώ.

Εγώ σου λέω πόσο νουμπας φαίνεσαι όταν λές αυτά παραέξω, ιδικά όταν λές οτι δέν κάνει τίποτα ο νούμερο 6 στις αμυντικές απώλειες και μετά κοροιδεύεις..
Τον εαυτό μου δέν τον βάζω καν μέσα, ας πείς ότι θές. Κάνω την αυτοκρυτική μου αλλα την κρατάω για τον εαυτό μου.


Και κάτι ακόμα δείξε μου πού είπα οτι διέλισα την σολ ΜΟΝΟΣ .Λέω μόνο γεγονότα, όχι φανταστικά κόμπλεξ που έχω.



Όταν κρύνεις τους άλλους σε τέτοιο επίπεδο όπως να τους λές λίγους, αυτομάτως σημαίνει οτι είσαι καλύτερος ή αν όχι κάτι περισσότερο, έτσι το καταλαβαίνω εγώ και όσοι γνωρίζω τουλάχιστον..


Άν έχω κλείσει κάποιον κόσμο ή όχι έιναι πρόβλημά μου ακρυβώς και το αν κάνω παρέες ή όχι σε αυτούς. Μπορεί ναι, μπορεί και όχι.
Δέν με ξέρεις αλλα κρύνεις έναν φανταστικό άτομο που έχεις δημιουργίσει στον εαυτό σου φαντάζομαι, αν και πάλυ δέν σε καταλαβαίνω...

Και κάτι τελευταίο, δέν σου έστειλα στο σκάιπ γιατί απλούστατα δέν σε ξέρω. Μεταφορά που έκανες ήταν αλλα την πίστεψες απο οτι καταλαβα..


Υ.Γ. Να φτάσω το επίπεδο ηθικής που έχεις στον εγγέφαλό σου πως διαθέτεις, δέν το θέλω.
Να παίξω το παιχνίδι μου θέλω σε ανταγωνιστικό επίπεδο. Αν θες να με κρύνεις ευχαρίστως, αλλα μήν λές ανύπαρκτα πράγματα και ασυναρτισίες ιδικά όταν νομίζεις πως οι εικόνες που δημιουργείς είναι όντως αληθινες..

... εχω θεμα οταν καποιοι καβαλημενοι γραφουν ο,τι να ναι ... ισχυει ... τωρα αν εσυ το λες κομπλεξ οκ ... ειμαι κομπλεξικος ... μα ποιος αλλος να ασχοληθει με ασοβαρους οπως εσυ και η Σενιορ που φαντασιωνεστε οτι διαλυσατε τη Σολ!!! ... χαχαχαχαααααα ... ανεκδοτο! ...

... εσυ εχεις πει εδω και καιρο οτι δεν παιζεις πλεον εδω οποτε αν μπηκες τωρα σε λογ δεν μπορω να το ξερω ... εσυ εισαι ανυπαρκτος κατα τα λεγομενα σου οποτε μιλα για σενα ή καλυτερα μην μιλας αν την εκανες με ελαφρα οπως τοσοι αλλοι ... τωρα αν φαινομαι νουμπας επειδη δεν αφηνω κουβεντες να αιωρουνται οκ ...

... το περι Σολ το εχεις πει παλιοτερα ... εσυ σαν Σενιορ κλπ κλπ ... θες να ψαξω? ... αν μολις πανω ειπες οτι την διελυσες για 2η φορα τη Σολ ... οποτε δεν θα υπηρχε κα πρωτη? ... :hmmm: ...

... οσο για κοσμους επειδη ανεφερες οτι θα παιζεις μεχρι να κλεισεις εναν σου ανεφερα συμβουλευτικα και μονο τη γνωμη μου οτι αυτος δεν ειναι ο σκοπος του παινχιδιου και οτι θεωρω λαθος το λογο που το παιζεις αλλα σιγουρα ειναι δικαιωμα σου ...

... μαλλον εκανα λαθος ... ενας Δημητρης που οπως λεει το σκαιπ προφιλ παιζει κ33 σαν Ιρακινος μου εστειλε μνμ για κοπλευ ... αλλος θα ειναι αλλα απανταει οτι εισαι εσυ...

Υ.Γ: .. μπορει να ειμαι πολλα αλλα τουλαχιστον παιζω το παιχνιδι οπως ολα με μπεσα και αξιοπρεπεια και δεν με νοιαζει το αποτελεσμα ... δεν κρινω εσενα αλλα αυτα που λες ...
 

DeletedUser29654

Εντομεταξύ δέν ξέρω αν το έχεις καταλάβει, ορισμένα πόστ δέν λέγονται μιληστε για εσας και πειτε τοσο γαματοι νομιζετε εισται και ποσο νουμπαδες ολοι οι αλλοι.

Άν θές να μιλησουμε για εμενα η για εσενα ευχαριστως ελα απο σκαιπ. Το εχω απο διπλα, οποτε θες κανε αντ και γραψε το ονομα σου απο εδω για να σε καταλαβω.


Τωρα θα απαντησω τελευταια φορα σε προσωπικό επίπεδο σε τέτοιο φόρουμ.

Είμαι καβαλημένος και φαντασιοπληκτος όταν ακόμα παίζω και όσους είχα αντίπαλους δέν παίζουν..οκ

Τα περι σόλ, βρές που λέω οτι ΜΟΝΟΣ διελησα όποιον διέλησα και έλα να μου την πείς με το δίκιο σου.
Μόνος κανείς δέν κάνει τίποτα, όλα ομαδική προσπάθεια είναι.


Παίζω επειδή ευχαριστιέμαι παιχνίδι, δυστυχώς ή ευτυχώς μου αρέσει και συνεχχίζω να παίζω...
Δυστοιχώς ή ευτυχώς, όταν δέν έχω χρόνο για να παίζω έτσι όπως θέλω, το παραμελώ λίγο και επανέρχομαι όταν βρήσκω χρόνο. Συνήθως η ζωή που κάνουμε δέν αφύνει τόν χρόνο για παιχνίδια κτλ αλλα όταν αφύνει το εκμετελευόμαστε :)




... μαλλον εκανα λαθος ... ενας Δημητρης που οπως λεει το σκαιπ προφιλ παιζει κ33 σαν Ιρακινος μου εστειλε μνμ για κοπλευ ... αλλος θα ειναι αλλα απανταει οτι εισαι εσυ...

δέν τον ξέρω τον κύριο αλλα χαίρομαι όταν έχουν αρχίσει και με αντιγράφουν :D



Υ.Γ για ότι θές μιάς και αυτός δέν είναι ο τόπος, μπορούμε να τα πούμε απο σκάιπ
 

DeletedUser25676

Ρε Στέφανε ανύπαρκτε σταματα να ασχολείσαι με τους παιχταράδες πήγαινε κρύψου πουθενά γιατί θα φας πυξίδα "εγυηημενα" και υπάρχει δήλωση θα μείνει εδώ μέχρι το κλείσιμο του κόσμου, κάτι ξέρω και τα παρατάω χέστηκα επάνω μου
 

DeletedUser

Ο Ιρακινος ο Oscuro ειναι, ο BePwneD, επαιζε και κ12 δεν θυμαμαι με τι ακκ. Καμια σχεση με dimitar
 

DeletedUser

Ρε Στέφανε ανύπαρκτε σταματα να ασχολείσαι με τους παιχταράδες πήγαινε κρύψου πουθενά γιατί θα φας πυξίδα "εγυηημενα" και υπάρχει δήλωση θα μείνει εδώ μέχρι το κλείσιμο του κόσμου, κάτι ξέρω και τα παρατάω χέστηκα επάνω μου

... ενταξει! ... αφου το ειπες εσυ θα το κανω ... παω να κρυφτω! ... αμα δεν με βρεις θα μαι στην ντουλαπα ...
 

DeletedUser

Ρε Στέφανε ανύπαρκτε σταματα να ασχολείσαι με τους παιχταράδες πήγαινε κρύψου πουθενά γιατί θα φας πυξίδα "εγυηημενα" και υπάρχει δήλωση θα μείνει εδώ μέχρι το κλείσιμο του κόσμου, κάτι ξέρω και τα παρατάω χέστηκα επάνω μου

ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΣ?? :wow: παλι καλα θα κοιμηθω ενα βραδυ :help
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή