Πολεμικά στατιστικά ΦΑΠΕΣ/Senior/Bad VS ~TR~/V300V/Doom/VIP

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33300
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser2088

[aig]Όλοι έχετε παρεκκλίνει και σε όλα τα θέματα,
τα πειράγματα που έχουν σχέση με το παιχνίδι, (σε λογικό βαθμό) τα δεχόμαστε, γιατί πάνω από όλα ο σκοπός είναι να το διασκεδάζετε,
σταματήστε όμως τις προσωπικές επιθέσεις γιατί εκεί δεν είμαστε ελαστικοί.[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31166

[aig]Όλοι έχετε παρεκκλίνει και σε όλα τα θέματα,
τα πειράγματα που έχουν σχέση με το παιχνίδι, (σε λογικό βαθμό) τα δεχόμαστε, γιατί πάνω από όλα ο σκοπός είναι να το διασκεδάζετε,
σταματήστε όμως τις προσωπικές επιθέσεις γιατί εκεί δεν είμαστε ελαστικοί.[/aig]

τον παρατηρεις εδω και 30 ποστ πως μιλαει και λες δεν εισαι ελαστικος? προσωπικες επιθεσεις ειναι και μπουλινγκ κι εχει ξεφυγει το θεμα απο το παιχνιδι. στατιστικα εβαλα κι επειδη εχει κομπλεξ με τη σολ θυμηθηκε τις αιμοροϊδες του παλι.
 

DeletedUser2088

[aig]Bullying = νταηλίκι το οποίο =>Το νταηλίκι αποτελείται από τρία βασικά είδη κακοποίησης – συναισθηματική, λεκτική και σωματική. Συνήθως, πρόκειται για ανεπαίσθητες μεθόδους εξαναγκασμού όπως η ψυχολογική χειραγώγηση.

όσον αφορά σωματική κακοποίηση εγώ δεν εντόπισα καμία,
όλα τα υπόλοιπα πραγματικά τα έκανε αλλά τα περιόρισε μέσα στο παιχνίδι (αν κάτι μου ξέφυγε, άνθρωπος είμαι και εγώ, αλλά δεν είδα καμία ''αναφορά δημοσίευσης'').

υγ1. μέχρι τώρα σας έχω χαρίσει 2 10αρες
υγ2. αναφέρεστε για άτομο που δεν θυμάμαι πόσα ban του έχω δώσει μέχρι σήμερα (αυτό όσον αφορά την σπόντα περί μεροληψίας που μου καταλογίσατε)

Και τέλος παρακαλώ να επανέλθετε στο θέμα γιατί παρασύρθηκα και εγώ και ξεφύγαμε.[/aig]
 

DeletedUser31166

φαπες ολες εναντιον καλιακουδων και 300

Πλευρά 1:
Φυλές: ΦAΠEΣ, ΦAΠΕΣ, ΦΑΠEΣ, ΦΑΠΕΣ, ΦΑΠΕΣ.
Πλευρά 2:
Φυλές: DOOM, D00M, V300V, v300v., V3ΟΟV

Timeframe: Προηγούμενη εβδομάδα

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 819
Πλευρά 2: 165
Διαφορά: 654

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 14
Πλευρά 2: 59
Διαφορά: 45

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 7,239,444
Πλευρά 2: 1,277,942
Διαφορά: 5,961,502

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 134,143
Πλευρά 2: 533,059
Διαφορά: 398,916

chart



φαπες ολες εναντιον σολ

Πλευρά 1:
Φυλές: ΦAΠEΣ, ΦAΠΕΣ, ΦΑΠEΣ, ΦΑΠΕΣ, ΦΑΠΕΣ.
Πλευρά 2:
Φυλές: SOL

Timeframe: Προηγούμενη εβδομάδα

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 819
Πλευρά 2: 125
Διαφορά: 694

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 71
Πλευρά 2: 91
Διαφορά: 20

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 7,239,444
Πλευρά 2: 1,182,031
Διαφορά: 6,057,413

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 686,793
Πλευρά 2: 865,818
Διαφορά: 179,025

chart


φαπες εναντιον τρ

Πλευρά 1:
Φυλές: ΦAΠEΣ, ΦAΠΕΣ, ΦΑΠEΣ, ΦΑΠΕΣ, ΦΑΠΕΣ.
Πλευρά 2:
Φυλές: ~TR~, -TR-, TR

Timeframe: Προηγούμενη εβδομάδα

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 819
Πλευρά 2: 388
Διαφορά: 431

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 20
Πλευρά 2: 217
Διαφορά: 197

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 7,239,444
Πλευρά 2: 3,289,697
Διαφορά: 3,949,747

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 190,859
Πλευρά 2: 2,075,922
Διαφορά: 1,885,063

chart


οριστε παπου σας εβαλα ξεχωριστα. το θεμα δεν αφορα τι προβλημα εχετε στη ντουμμε τη σολ αλλα πολεμικα στατιστικα και τη συγκριση τους. θες δε θες με τη σολ εχετε κοινους στοχους. οπως αλωστε και η τρ με τη ντουμ παρολο που φυγε ο κυριακος και η στελα.
 

Deleted User - 751811

Ομιχλη εχεις ενα θεμα και με τα στατιστικα μου φαινετε..

ακομα και εδω τωρα μισα τα εβαλες ξεχασες να βαλεις και το φαπες vs φαπες..

οσο με την σολ δεν εχουμε κανενα προβλημα εδω στην DOOM
αποψη εχουμε... οπως ο καθε παιχτης στις φυλετικες που παιζει το παιχνιδι του.

η σολ ηταν απο την αρχη του παιχνιδιου μας κοκκινοι , οι καβαλημενοι αρχιγοι τους και παιζουν ακομα.
(αυτη τη φορα κρατανε χαμηλο προφιλ,)
στις επαφες μας,
οσοι λογαριασμοι δεν ειχαν το νου τους ξαναρχισαν το παιχνιδι η το παρατησαν....πχ νταβιντσι
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

φαπες ολες εναντιον καλιακουδων και 300

Πλευρά 1:
Φυλές: ΦAΠEΣ, ΦAΠΕΣ, ΦΑΠEΣ, ΦΑΠΕΣ, ΦΑΠΕΣ.
Πλευρά 2:
Φυλές: DOOM, D00M, V300V, v300v., V3ΟΟV

Timeframe: Προηγούμενη εβδομάδα

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 819
Πλευρά 2: 165
Διαφορά: 654

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 14
Πλευρά 2: 59
Διαφορά: 45

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 7,239,444
Πλευρά 2: 1,277,942
Διαφορά: 5,961,502

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 134,143
Πλευρά 2: 533,059
Διαφορά: 398,916

chart



φαπες ολες εναντιον σολ

Πλευρά 1:
Φυλές: ΦAΠEΣ, ΦAΠΕΣ, ΦΑΠEΣ, ΦΑΠΕΣ, ΦΑΠΕΣ.
Πλευρά 2:
Φυλές: SOL

Timeframe: Προηγούμενη εβδομάδα

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 819
Πλευρά 2: 125
Διαφορά: 694

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 71
Πλευρά 2: 91
Διαφορά: 20

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 7,239,444
Πλευρά 2: 1,182,031
Διαφορά: 6,057,413

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 686,793
Πλευρά 2: 865,818
Διαφορά: 179,025

chart


φαπες εναντιον τρ

Πλευρά 1:
Φυλές: ΦAΠEΣ, ΦAΠΕΣ, ΦΑΠEΣ, ΦΑΠΕΣ, ΦΑΠΕΣ.
Πλευρά 2:
Φυλές: ~TR~, -TR-, TR

Timeframe: Προηγούμενη εβδομάδα

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 819
Πλευρά 2: 388
Διαφορά: 431

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 20
Πλευρά 2: 217
Διαφορά: 197

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 7,239,444
Πλευρά 2: 3,289,697
Διαφορά: 3,949,747

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 190,859
Πλευρά 2: 2,075,922
Διαφορά: 1,885,063

chart


οριστε παπου σας εβαλα ξεχωριστα. το θεμα δεν αφορα τι προβλημα εχετε στη ντουμμε τη σολ αλλα πολεμικα στατιστικα και τη συγκριση τους. θες δε θες με τη σολ εχετε κοινους στοχους. οπως αλωστε και η τρ με τη ντουμ παρολο που φυγε ο κυριακος και η στελα.


με την σολ το μονο που εχουμε κοινο ειναι τον χαρτη του Κ30.
ολα τ αλλα θα τα δουμε οταν ερθει η ωρα τους.
εσυ πως ακριβως κατεληξες να εισαι ο master tactician χαρτογραφος του 30 που θες και πανηγυρια, δε το καταλαβα, αλλα οκ.
 

DeletedUser

φαπες ολες εναντιον καλιακουδων και 300

Πλευρά 1:
Φυλές: ΦAΠEΣ, ΦAΠΕΣ, ΦΑΠEΣ, ΦΑΠΕΣ, ΦΑΠΕΣ.
Πλευρά 2:
Φυλές: DOOM, D00M, V300V, v300v., V3ΟΟV

Timeframe: Προηγούμενη εβδομάδα

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 819
Πλευρά 2: 165
Διαφορά: 654

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 14
Πλευρά 2: 59
Διαφορά: 45

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 7,239,444
Πλευρά 2: 1,277,942
Διαφορά: 5,961,502

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 134,143
Πλευρά 2: 533,059
Διαφορά: 398,916

chart



φαπες ολες εναντιον σολ

Πλευρά 1:
Φυλές: ΦAΠEΣ, ΦAΠΕΣ, ΦΑΠEΣ, ΦΑΠΕΣ, ΦΑΠΕΣ.
Πλευρά 2:
Φυλές: SOL

Timeframe: Προηγούμενη εβδομάδα

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 819
Πλευρά 2: 125
Διαφορά: 694

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 71
Πλευρά 2: 91
Διαφορά: 20

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 7,239,444
Πλευρά 2: 1,182,031
Διαφορά: 6,057,413

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 686,793
Πλευρά 2: 865,818
Διαφορά: 179,025

chart


φαπες εναντιον τρ

Πλευρά 1:
Φυλές: ΦAΠEΣ, ΦAΠΕΣ, ΦΑΠEΣ, ΦΑΠΕΣ, ΦΑΠΕΣ.
Πλευρά 2:
Φυλές: ~TR~, -TR-, TR

Timeframe: Προηγούμενη εβδομάδα

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 819
Πλευρά 2: 388
Διαφορά: 431

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 20
Πλευρά 2: 217
Διαφορά: 197

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 7,239,444
Πλευρά 2: 3,289,697
Διαφορά: 3,949,747

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 190,859
Πλευρά 2: 2,075,922
Διαφορά: 1,885,063

chart


οριστε παπου σας εβαλα ξεχωριστα. το θεμα δεν αφορα τι προβλημα εχετε στη ντουμμε τη σολ αλλα πολεμικα στατιστικα και τη συγκριση τους. θες δε θες με τη σολ εχετε κοινους στοχους. οπως αλωστε και η τρ με τη ντουμ παρολο που φυγε ο κυριακος και η στελα.

... παλι εκτος θεματος εισαι "μικρε" ... διαβασε παλι τον τιτλο του ποστ κι αν δεν καταλαβαινεις ενημερωσε μας ... τα στατιστικα μπηκαν οταν εγιναν οι ΦΑΠΕΣ βαση συμμαχιων ... δες λιγο τα ποστ του συμπαιχτη σου Τοπακου και ισως καταλαβεις λιγο ...

... η Σολ πρωτον δεν κολλαει εδω βαση τιτλου ποστ και δευτερον απο εμας ειναι κοκκινη ... θα σε απογοητευσω παλι αλλα με Σολ δεν εχουμε τιποτα κοινο ... θες δεν θες εισαι ασχετος και δεν ξερεις τι λες περα απο σιχαμενος ρουφιανος ...
 

DeletedUser31166

δεν εχετε τιποτα κοινο με σολ? ουτε εχθρους? nice nice. ενδιαφερουσες δηλωσεις. παραιτειστε δλδ και θα κανετε ενωση με φαπες? αλλο βλεπω στα στατιστικα εγω οτι τους παιρνετε χωρια. Οπως και η σολ. το και δηλωνει συζευξη. μια κοινη ιδιοτητα. αρα εχετε κατι κοινο. αρα εσυ λες αρλουμπες. αλλα το τελευταιο συμπερασμα βγαινει και απο το αρχικο σου ποστ που πετας λεξεις χωρις να γνωριζεις καν τον ορισμο τους. σου συστηνω μπαμπινιωτη. στον αρειανο συστηνω τον αντιστοιχο μπαμπινιωτη του αρη. αν εχουν. και σου ξαναλεω. μη παιρνεις τη δουλεια του αιγοκερου. αυτος θα μου πει αν ειμαι εκτος θεματος. και επιστρεφω στα στατιστικα. παντου φαινεται οι φαπες να χανουν χωρια απο τους αντιπαλους τους κι ομως εχουν κατακτησεις απο τα κανιβαλισματα.
 

Deleted User - 751811

δεν εχετε τιποτα κοινο με σολ? ουτε εχθρους? nice nice. ενδιαφερουσες δηλωσεις. παραιτειστε δλδ και θα κανετε ενωση με φαπες? αλλο βλεπω στα στατιστικα εγω οτι τους παιρνετε χωρια. Οπως και η σολ. το και δηλωνει συζευξη. μια κοινη ιδιοτητα. αρα εχετε κατι κοινο. αρα εσυ λες αρλουμπες. αλλα το τελευταιο συμπερασμα βγαινει και απο το αρχικο σου ποστ που πετας λεξεις χωρις να γνωριζεις καν τον ορισμο τους. σου συστηνω μπαμπινιωτη. στον αρειανο συστηνω τον αντιστοιχο μπαμπινιωτη του αρη. αν εχουν. και σου ξαναλεω. μη παιρνεις τη δουλεια του αιγοκερου. αυτος θα μου πει αν ειμαι εκτος θεματος. και επιστρεφω στα στατιστικα. παντου φαινεται οι φαπες να χανουν χωρια απο τους αντιπαλους τους κι ομως εχουν κατακτησεις απο τα κανιβαλισματα.

η σολ ειχε απο την αρχη του κοσμου ολο τον κ 30 κοκκινο:rolf:
το ιδιο ειχαμε περασμενους κοκκινους εμεις του σολ..

η φαπες , πρωην (σουσουσολ μπαντ σενιορ,της κουτσης μαριας ,.και καμιαδεκαρια ακομα) εκτος απο τις κινησεις & την αθετηση συμφωνιων
ειναι περασμενοι κοκκινοι και αυτοι..

ομιχλωδεςη προταση σου περι ενδιαφερουσων δηλωσεων και παρετησεων και ενωσεων με φαπες ..
( ψαχνω μια λεξη που να περιγραψω αυτο που καποιος δηλωνει φιλος και πρωσπαθει να μου θαψει τον λακο ..:hmmm:)

αυτος ο μπαμπινιωτης στην λεξη συμαχος τι γραφει στο δικο σου λεξικο?

οι φαπες λενε τα λογια αυτα οτι ολοι μας εχουμε στησει μια υπερσυμαχια εναντιων τους ανετρεξε σε προηγουμενα ποστ.
και οσοι την υποστιριζουν..
 

DeletedUser31166

η σολ ειχε απο την αρχη του κοσμου ολο τον κ 30 κοκκινο:rolf:
το ιδιο ειχαμε περασμενους κοκκινους εμεις του σολ..

η φαπες , πρωην (σουσουσολ μπαντ σενιορ,της κουτσης μαριας ,.και καμιαδεκαρια ακομα) εκτος απο τις κινησεις & την αθετηση συμφωνιων
ειναι περασμενοι κοκκινοι και αυτοι..

ομιχλωδεςη προταση σου περι ενδιαφερουσων δηλωσεων και παρετησεων και ενωσεων με φαπες ..
( ψαχνω μια λεξη που να περιγραψω αυτο που καποιος δηλωνει φιλος και πρωσπαθει να μου θαψει τον λακο ..:hmmm:)

αυτος ο μπαμπινιωτης στην λεξη συμαχος τι γραφει στο δικο σου λεξικο?

οι φαπες λενε τα λογια αυτα οτι ολοι μας εχουμε στησει μια υπερσυμαχια εναντιων τους ανετρεξε σε προηγουμενα ποστ.
και οσοι την υποστιριζουν..

δε με πολυ σκοτιζει το παρελθον. τωρα τι γινεται. τωρα το κοινο ειναι οτι καποιοι βαραμε φαπες. οταν καποιος λεει οτι δεν ειναι κοινο ειναι τρελος και αξιζει δουλεμα. και ενοχλει για να ενοχλει. οποτε το παιζω κι εγω τρελος για να δουμε που θα φτασουμε. προφανως δε το εννοουσα οτι θα κανετε ενωση με φαπες. αυτη τη στιγμη στον κ30 εκτος παο τους 300 κανεις δε θα θελε να κανει ενωση με καλιακουδες. και οι καλιακουδες το ιδιο φανταζομαι.
 

Deleted User - 751811

δε με πολυ σκοτιζει το παρελθον. τωρα τι γινεται. τωρα το κοινο ειναι οτι καποιοι βαραμε φαπες. οταν καποιος λεει οτι δεν ειναι κοινο ειναι τρελος και αξιζει δουλεμα. και ενοχλει για να ενοχλει. οποτε το παιζω κι εγω τρελος για να δουμε που θα φτασουμε. προφανως δε το εννοουσα οτι θα κανετε ενωση με φαπες. αυτη τη στιγμη στον κ30 εκτος παο τους 300 κανεις δε θα θελε να κανει ενωση με καλιακουδες. και οι καλιακουδες το ιδιο φανταζομαι.

το παρελθον φωτογραφηζει απολυτα την τωρινη κατασταση,
εαν δεν σε σκοτιζει,προσεξε...!!, αυτο δηλωνει το τωρα.

πιστευω οτι και οι σολ δεν εννιωσε ποτε αυτο που λες και εσυ <<κοινο>>

λες τωρα το κοινο ειναι οτι καποιοι βαραμε φαπες.
και οι ιδιες οι φαπες βαρανε φαπες , εχουμε κοινο και με αυτους?
δεν μπορω να το πω κοινο πες με τρελο.

απο την μια αφηνεις υπονουμενα για ενωση με φαπες απο την αλλη προσπαθεις να πεισεις οποιον μπορεσεις να δουμε απο μια ιδιεταιρη μορφη ενα κοινο πολεμο μιας υπερσυμαχιας που δεν υπαρχει.

συνεχιζεις να προσπαθεις να δημιουργησεις αρνιτικο κλημα για την DOOM λεγωντας αυτη τη στιγμη στον κ30 εκτος παο τους 300 κανεις δε θα θελε να κανει ενωση με καλιακουδες.

αν οι σολ με τους ντουμ θελουν να παραμηνουν κοκκινοι δεν θελουν κανενα ομιχλη να προσπαθει να τους βαλει στο δικο του καναλι.

αν οι ντουμ με τρ εχουν μια καλη συνεργασια το οφειλουν σε ολο το συνολο των παιχτων, στον χρονο, και στην συνεργασια τους
δεν χρειαζωντε κανεναν ομιχλη να αφηνει υπονιες για τους αποδεδηγμενους συμαχους

αν οι φαπες με τις φαπες εχουν ενα υπογειο πολεμο
χρειαζωντε ενναν ομιχλη για να στρεβλωσουν τα πραγματα και να δημιουργησουν τριγμους

αλλα στον 30 δεν παιζει ο ομιχλης αλλα ο Long Strange Dreams

και γιαυτο Long Strange Dreams σε ρωταω για πιο λογο ολα αυτα ..?
εσυ δεν εισαι ο ομιχλης του 27 .. δεν θελεις το κακο μου συμαχε?
 

DeletedUser24216

1.) οι 300 ΔΕΝ θελουν να κανουν ενωση με Doom
2.) οι Doom ΔΕΝ θελουν να κανουν ενωση με 300
3.) ειμαστε ευτυχισμενοι με τα ονοματα μας και τη δομη μας.
4.) εισαι ως συνηθως κλασσικα γκασμας.


[aig]10 Πόντοι,
2. Συμπεριφορά
Παρακαλούμε να συμπεριφέρεστε με σεβασμό και με ευγένεια στους άλλους.
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.

By aigokairos.[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31166

το παρελθον φωτογραφηζει απολυτα την τωρινη κατασταση,
εαν δεν σε σκοτιζει,προσεξε...!!, αυτο δηλωνει το τωρα.

πιστευω οτι και οι σολ δεν εννιωσε ποτε αυτο που λες και εσυ <<κοινο>>

λες τωρα το κοινο ειναι οτι καποιοι βαραμε φαπες.
και οι ιδιες οι φαπες βαρανε φαπες , εχουμε κοινο και με αυτους?
δεν μπορω να το πω κοινο πες με τρελο.

απο την μια αφηνεις υπονουμενα για ενωση με φαπες απο την αλλη προσπαθεις να πεισεις οποιον μπορεσεις να δουμε απο μια ιδιεταιρη μορφη ενα κοινο πολεμο μιας υπερσυμαχιας που δεν υπαρχει.

συνεχιζεις να προσπαθεις να δημιουργησεις αρνιτικο κλημα για την DOOM λεγωντας αυτη τη στιγμη στον κ30 εκτος παο τους 300 κανεις δε θα θελε να κανει ενωση με καλιακουδες.

αν οι σολ με τους ντουμ θελουν να παραμηνουν κοκκινοι δεν θελουν κανενα ομιχλη να προσπαθει να τους βαλει στο δικο του καναλι.

αν οι ντουμ με τρ εχουν μια καλη συνεργασια το οφειλουν σε ολο το συνολο των παιχτων, στον χρονο, και στην συνεργασια τους
δεν χρειαζωντε κανεναν ομιχλη να αφηνει υπονιες για τους αποδεδηγμενους συμαχους

αν οι φαπες με τις φαπες εχουν ενα υπογειο πολεμο
χρειαζωντε ενναν ομιχλη για να στρεβλωσουν τα πραγματα και να δημιουργησουν τριγμους

αλλα στον 30 δεν παιζει ο ομιχλης αλλα ο Long Strange Dreams

και γιαυτο Long Strange Dreams σε ρωταω για πιο λογο ολα αυτα ..?
εσυ δεν εισαι ο ομιχλης του 27 .. δεν θελεις το κακο μου συμαχε?

εγω παλι το βλεπω ως κοινο. ειναι η αποψη μου. αλλα ειναι φιλοσοφικη κουβεντα οποτε ας την αφησουμε. αν οι φαπες βαρανε φαπες οπως το λες και οπως το κατγαλαβαινω και πιστευω οτι δεν ισχυει, τοτε ο 30 θα ληξει αρκετα συντομα. το υπονοουμενο το αφησα για να συγκριθει σα παραλογισμος με τους παρολογισμους του στεφανου. δεν υπαρχει καμια περιπτωση να εννοουσα κατι τετοιο. δεν εχει λογικη βαση απο πουθενα. υπογειοοι πολεμοι φιλιες αντιπαθειες κλπ κλπ υπαρχουν μεσα σε καθε φυλη. ειναι η ομορφια της ομαδας αυτη. οποτε. παρουσιασες τα πραγματα συμφωνα με τη διαστρεβλωμενη αποψη που εχεις για τον ομιχλη του 27, και που δεν ισχυει, και πας με καχυποψια και ελπιζω οχι με δολο να την περασεις κι εδω. τα κοινα ενωνουν τις ομαδες και αυτο πηγα να κανω. ο στεφανος παλι με τη συμπεριφορα του προς διαφορα ατομο απ ολες τις φυλες του 30 και ο αρειανος με την ειρωνια οξυνουν τα πνευματα και δινουν ασχημο τονο στο παιχνιδι. εδω ρωταω εγω. γτ συμμαχε? γτ καποιος να ναι τοσο εριστικος? δε θα κερδισει τιποτα εκτος αποχτισιμο προσωπικου εγωισμου μεσα στο παιχνιδι. μπουρδες δλδ. πιστευω δε χρειαζεται να πω καν οτι οχι δε θελω το κακο σου. και γτ δε με συμφερει σα τρ και για την προσωπικη κουβεντα που χαμε κανει. Ολα αυτα λοιπον γτ μεσα στον δικο μου παραλογισμο συναισθηματων θελω στ σημειο που χει φτασει τωρα ο κσομος να ναι 2 πλευρες η μια εναντιον της αλλης. και οχι 5-6 με δολοπλοκιες, ρουφιανους, συμφωνιες κατω απο τα τραπεζια, ξεφνικες στρατολογησεις και διαγραφες λογαριασμων κλπ κλπ. αυτα. πιστευω σε καλυψα.

οσο για το γιατι θελω να βγει μια ασχημη εικονα για τη ντουμ νομιζω ειναι προφανες.δεν παω την ηγεσια της. απλα. και αφου ασχολειται μαζι μου η ηγεσια της. θα ασχοληθω κι εγω. ελπιζω μονο μεσα στο εξωτερικο φορουμ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

οσο για το γιατι θελω να βγει μια ασχημη εικονα για τη ντουμ νομιζω ειναι προφανες.δεν παω την ηγεσια της. απλα. και αφου ασχολειται μαζι μου η ηγεσια της. θα ασχοληθω κι εγω. ελπιζω μονο μεσα στο εξωτερικο φορουμ.


αρα γραφεις βλακειες, απλα να δημιουργησεις μια κακη αποψη για εμας.
λολ.
τουλαχιστον εμεις λεμε οτι εσυ εισαι ****ς, οχι η ΤΡ, κανονικα θα επρεπε να βλεπεις τη διαφορα, αλλα δεν μπορεις να την δεις, γιατι......ε, ειπαμε γιατι.
 

DeletedUser31166

αρα γραφεις βλακειες, απλα να δημιουργησεις μια κακη αποψη για εμας.
λολ.
τουλαχιστον εμεις λεμε οτι εσυ εισαι ****ς, οχι η ΤΡ, κανονικα θα επρεπε να βλεπεις τη διαφορα, αλλα δεν μπορεις να την δεις, γιατι......ε, ειπαμε γιατι.

συνεχιζεις να λες τα πραματα οπως σε συμφερουν. δε θα περιαυτολογησω για να σου εξηγησω τα αυτονοητα. ο ποιο ευκολος μηδενισμος του συνομιλητη ειναι τον κατανομαζεις με διαφορα επιθετα ειτε εχουν βαση ειτε οχι. πραμα που κανετε κι εσυ και ο στεφανος κι εχει ξεκαθαρα στοχο τα ματια του κοσμου. βιτρινουλα δλδ. πως να μη μου φαινεστε γλοιωδεις μετα? ξανα τεσπα. αν η δοιηκηση μου ηταν λοιπον γλοιωδεις τυπαρια θα αναρωτιομουν και για μενα τι κανω στη φυλη τους. το ιδιο που αναρωτηθηκαν διαφορα ατομα στον 27, εκτος απο μενα, το ιδιο που ελπιζω να αναρωτιουνται και διαφοροι στη φυλη που ειστε τωρα. αν και τωρα πιστευω ετσι στριμωγμενοι οπως ειστε θα στε ποιο σεμνοι. πουλατε παντελονια και καθαρο παιχνιδι. στον 27 εσταζε γλιτσα ολος ο υπολογιστης σας. ξεφευγω ομως απο το θεμα εξαιτιας σου που με βαζεις να εξηγω. δεν εχω θεμε με την ντουμ λοιπον. με την διοικηση της εχω και μη το παρουσιαζεις οπως θες.
 

DeletedUser24216

εγω παντως οτι επιθετο χρησιμοποιω ειναι για τα το βλεπεις εσυ κι οχι βιτρινα.

προσπαθω να καταλαβω επισης σε πιο παραλληλο συμπαν του 30 ειμαστε "στριμωγμενοι" αλλα οκ, αμα υπαρχει ο Ομιχλας, ο αναλυτης, εγω περισσευω.
 

DeletedUser

δεν εχετε τιποτα κοινο με σολ? ουτε εχθρους? nice nice. ενδιαφερουσες δηλωσεις. παραιτειστε δλδ και θα κανετε ενωση με φαπες? αλλο βλεπω στα στατιστικα εγω οτι τους παιρνετε χωρια. Οπως και η σολ. το και δηλωνει συζευξη. μια κοινη ιδιοτητα. αρα εχετε κατι κοινο. αρα εσυ λες αρλουμπες. αλλα το τελευταιο συμπερασμα βγαινει και απο το αρχικο σου ποστ που πετας λεξεις χωρις να γνωριζεις καν τον ορισμο τους. σου συστηνω μπαμπινιωτη. στον αρειανο συστηνω τον αντιστοιχο μπαμπινιωτη του αρη. αν εχουν. και σου ξαναλεω. μη παιρνεις τη δουλεια του αιγοκερου. αυτος θα μου πει αν ειμαι εκτος θεματος. και επιστρεφω στα στατιστικα. παντου φαινεται οι φαπες να χανουν χωρια απο τους αντιπαλους τους κι ομως εχουν κατακτησεις απο τα κανιβαλισματα.

... χαχαχαχααααααα ... δεν περιμενα κατι περισσοτερο απο σενα ... ενας ρουφιανακος φυσικα και δεν ξερει τι ειναι συμμαχος ... οσο για το οτι εισαι εκτος θεματος ειναι γεγονος και ανεξαρτητο του Αιγωκαιρου...ο τιτλος του ποστ αλλα και των ποστ συμπαιχτων σου οπως Τοπακος δειχνει ξεκαθαρα γτ μιλαμε εδω και η Σολ -που μονο εσυ θεωρεις συμμαχο γτ βαρανε Σουσου(εκτος α αλλαξαμε διπλωματια και δεν το ξερω ανιδεε)- δεν εχει καμια θεση εδω...αν θες στατιστικα Σολ να φτιαξεις δικο σου ποστ... ακομα και οι καβαλημενοι Σολ γελανε με αυτα που γραφεις οτι εχουμε κοινα μαζι τους ...

- - - Eνημερώθηκε - - -

συνεχιζεις να λες τα πραματα οπως σε συμφερουν. δε θα περιαυτολογησω για να σου εξηγησω τα αυτονοητα. ο ποιο ευκολος μηδενισμος του συνομιλητη ειναι τον κατανομαζεις με διαφορα επιθετα ειτε εχουν βαση ειτε οχι. πραμα που κανετε κι εσυ και ο στεφανος κι εχει ξεκαθαρα στοχο τα ματια του κοσμου. βιτρινουλα δλδ. πως να μη μου φαινεστε γλοιωδεις μετα? ξανα τεσπα. αν η δοιηκηση μου ηταν λοιπον γλοιωδεις τυπαρια θα αναρωτιομουν και για μενα τι κανω στη φυλη τους. το ιδιο που αναρωτηθηκαν διαφορα ατομα στον 27, εκτος απο μενα, το ιδιο που ελπιζω να αναρωτιουνται και διαφοροι στη φυλη που ειστε τωρα. αν και τωρα πιστευω ετσι στριμωγμενοι οπως ειστε θα στε ποιο σεμνοι. πουλατε παντελονια και καθαρο παιχνιδι. στον 27 εσταζε γλιτσα ολος ο υπολογιστης σας. ξεφευγω ομως απο το θεμα εξαιτιας σου που με βαζεις να εξηγω. δεν εχω θεμε με την ντουμ λοιπον. με την διοικηση της εχω και μη το παρουσιαζεις οπως θες.

... ο γλοιωδης ειναι ενας σιχαμενε ρουφιανε και αυτος εισαι εσυ! ... οποτε ασε να μιλησει για παντελονια κανας αλλος ... και σταματα να μιλας για πραγματα που δεν ξερεις επιτελους ... ουτε στον κ27 ηξερες τη διοικηση της φυλης σου ουτε εδω την ξερεις για να μιλας για αυτην καθως και τη δικια μας ... εκτιθεσαι και ξεφτυλιζεσαι τσαμπα... η διοικηση της Τρ ξερουμε ποια ηταν και ποια ειναι οπως κι εκεινη ξερουν για μας... ο μονος υποστηρικτης σου στη βλακεια εδω ειναι η Αγγελικουλα δλδ ατομο εκτος διοικησης και με ταση οπως κι εσυ για ανακατωσουρα ... φαντασου! ...

... αν θες θεμα με Σολ κανε δικο σου ... αν θες να κλαψεις για κ27 οτι ησουν σιχαμενος ρουφιανος που βαρεσε συμπαιχτη του που βοηθαγε και ειχε επιτηρηση για να τον βαρεσει αλλα εφταιγε η διοικηση καντο επισης σε αλλο ποστ ... το με ποιον εχεις θεμα ειναι φανερο και δεν ειναι η διοικηση της Ντουμ αλλα η αληθεια και η μπεσα που εχετε τσακωθει απο καιρο ...
 

DeletedUser

... θα σου λεγα να κανεις το ιδιο αλλα ειναι αδυνατο να μας κανεις κατι που εισαι ηδη! ...


[aig]10 Πόντοι για Spamming

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

the mysteries κανε μας λιγο την κοτα την κανεις καλα.


στη συγκεκριμενη περιπτωση, χανεις.
ο εχθρος του εχθρου μου, δεν ειναι φιλος μου, ιδιως οταν ειναι πανηλιθιος.


[aig]10 Πόντοι για Spamming

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή