Προβλέψεις κ32

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Ο κύριος από πάνω που συμφωνεί , διαφωνεί και επαυξάνει , είναι κλασικό παράδειγμα ύπουλου φυτευτού χέστη .
Μια ματια στα στατιστικά του σε αυτόν τον κόσμο είναι αρκετή να καταλάβετε πως περίμενε να πάρει τα εσωτερικά του και πως βγήκε από την φυλή του να κτυπήσει τους παίχτες που του είχαν άμυνες στα χωρια του .
Πουλάει ειρωνεία και αντριλίκι τώρα κρυμμένος στις plates που του κάνετε εσείς στην νέα του φυλή . θα έρθει και η δικια σας ώρα όμως .

Ακου να δεις προπαγανδηστη της κακιας ωρας μην εκτιθεσε στο εξωτερικο

ειχα παρει αμυνες τις οποιες και επεστρεψα πριν βγω απο την φυλη(μπορουν να σε ενημερωσουν οι παικτες που μου ειχαν αμυνες διαβιβαζοντας τις αναφορες επιστροφης δοιτι εγω ευτυχως για σενα τις διεγραψα) επισης ενημερωσα πως θα φυγω οπως πολυ καλα ξερεις

οσο για τα εσωτερικα που λες δεχομαι οτι πηρα εσωτερικα τοy in.sane που ειναι κο-πλαυ μου τωρα και τον ντιναο(ph-perfect)

o killerman ηταν ανενεργος και τον καθαρισα πριν τον νομπλαρω και οσο για τον bplaspemy δεν νομιζω πως υπαρχουν λογια ο παικτης και μου εδωσε τα χωρια του επειτα απο δικια του επιθυμια και μετα τα λεγαμε για να κραξουμε την κατασταση αφου εφυγα

24zf0o4.png


t69vr8.png



[SPOIL]
15bwnn.png










[/SPOIL]



Για να φενονται και τα πρντ σκρεεν

[SPOIL] dark tornado την 13.03. και ώρα 00:13
πρωτα τα εσωτερικα που λες ειναι ενας ο ινσανε τωρινος κο-πλαυ

ph-perfect ειναι πλεων κο-πλαυ τον xazoulaz ο ντιναο δηλαδη

και τα χωρια του blaspemy τα πηρα επειτα απο δικη του επηθημια μπορει να στο επιβεβαιωση

http://prntscr.com/6g0u01
http://prntscr.com/6g0qh2

μην πεις περισσοτερα γιατι θα εκτεθεις και σου ειπα πως εφυγα ντομπρα και χωρις πουστιες

οσο για τον παικτη που πηρα ιδεα δεν ειχα για το μοιρασμα εγω πηρα 3 ανιχνευσεις πριν παω για να βεβαιωθω και εσυ τραγουδα μεσα στην φυλη και κανε προπαγανδα

για να μην λες τιποτα διοτι εγω δεν κρυφτηκα ποτε

http://prntscr.com/6g0tg8

Οσο για το prnt screen σου
http://prntscr.com/6fxgdq
http://prntscr.com/6fxgqy
http://prntscr.com/6fxh22


ενω εσυ ας πουμε αποκτας σεβασμο απο παικτες τυπου θανος7 και jazgulidis?

ευχαριστω πολυ για το χρονικο περιθωριο αλλα εχεις λαβει πρακτικα την απαντηση

Κριμα παντως γιατι νομιζα πως ειχαμε ξεκαθαρισει τα πραγματα αλλα γυρησες για τα ρεστα
Easy Rider την 12.03. και ώρα 23:55
http://prntscr.com/6g0knk

ξέρω ότι δεν έχει νόημα που σου γράφω , αλλα κλέβεις ενώ είσαι στην φυλή δυο εσωτερικά , βλέπεις ότι απλά σου λέω καλο παιχνίδι με το που λες φεύγεις , και από πάνω πας και παίρνεις και χωριο γείτονα σου μόλις βγαίνεις που ξέρεις opti τον έχω βάλει στο forum για να μοιραστεί ο λογαριασμός του ? θεωρείς τώρα δηλαδή ότι με το που πείρες ύπουλα 3 χωρια παραπάνω απέκτησες και σεβασμό σε αυτό το παιχνίδι ?
Easy Rider την 12.03. και ώρα 16:36
καλησπέρα , σε ευχαριστώ και για το μήνυμα σου και για την ανοχή σου αυτές τις ημερες .
Καλή σου συνεχεια .
dark tornado την 12.03. και ώρα 16:32
Καλησπερα θελω να σε ενημεροσω σαν αρχηγο πως αποχωρω απο την φυλη

επιλεγω απο μονος μου να σου στειλω το μυνημα για να μην υπαρξουν παρεξηγησεις το προβλημα μου δεν ειναι κυριως η δικια σου διοικηση αλλα οι αποφασεις τις προηγουμενης

Δεν θα ηθελα να ειμαι μερος της φυλης 3ου απο την αρχη του κοσμου και δυστηχως τριτοι παραγωντες με εφεραν εδω διχως την θεληση μου

Εγω αποχωρω και θα παω στους μαομαο

Καλη συνεχεια στην προσπαθεια σου και καλες μαχες

Φιλικα Χρηστος.
[/SPOIL]

Την επομενη φορα που θα βγεις εξωτερικο να κραξεις πρωσοπικα καποιον να μιλας με αποδειξεις

Λογια του αερα λενε ολοι εδω μεσα


[aig]10 Πόντοι για 5.α. Προσωπικά μηνύματα/ Αναρτήσεις από φόρα του παιχνιδιού
Απαγορεύεται ρητά η ανάρτηση προσωπικών μηνυμάτων από το παιχνίδι και post που έκαναν μέλη στα εσωτερικά φόρα των φυλών. Μπορείτε να αναρτήσετε προσωπικά μηνύματα & in game post μονο αν έχετε επεξεργαστεί το όνομα του αλλου χρήστη ώστε να μην φαίνεται καθόλου και έχετε αφαιρέσει τον σύνδεσμο προς το προφίλ του.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33653

Να βγήκε η θιγμένη παρθένα πάλι να διαμαρτυρηθεί ..
Μονος σου έβαλες τον print http://prntscr.com/6g0knk που λέει κάτι για 72 ώρες , κατά σύμπτωση είχες στείλει τις άμυνες πίσω αλλα είχες σβήσει τις αναφορές , ο "βλασφεμυ" σου έδωσε μονος του τα χωρια , και σχολίαζε και την κατάσταση μαζί σου .. Το μονο νέο που προσφέρεις είναι ότι επιβεβαιώνεις ότι και αυτός διπλό παιχνίδι έπαιζε . Όχι ότι δεν το ξέραμε διαβάσαμε και τα δικά του ρεζιλίκια στο forum που έριχνε κόκκινες σε συμπαίχτες του όταν άδειαζε τα χωρια του να τα μοιράσει . Δεν είναι λοιπόν τα δικά μου λόγια του αέρα αλλα οι δικαιολογίες οι δικες σου .
Δεν μας είπες όμως ..ποτε θα φύγεις από mao mao για dnd ? Τώρα που είσαι σε φυλή με 700 συμμαχίες δεν σε πειράζει ?
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Να βγήκε η θιγμένη παρθένα πάλι να διαμαρτυρηθεί ..
Μονος σου έβαλες τον print http://prntscr.com/6g0knk που λέει κάτι για 72 ώρες , κατά σύμπτωση είχες στείλει τις άμυνες πίσω αλλα είχες σβήσει τις αναφορές , ο "βλασφεμυ" σου έδωσε μονος του τα χωρια , και σχολίαζε και την κατάσταση μαζί σου .. Το μονο νέο που προσφέρεις είναι ότι επιβεβαιώνεις ότι και αυτός διπλό παιχνίδι έπαιζε . Όχι ότι δεν το ξέραμε διαβάσαμε και τα δικά του ρεζιλίκια στο forum που έριχνε κόκκινες σε συμπαίχτες του όταν άδειαζε τα χωρια του να τα μοιράσει . Δεν είναι λοιπόν τα δικά μου λόγια του αέρα αλλα οι δικαιολογίες οι δικες σου .
Δεν μας είπες όμως ..ποτε θα φύγεις από mao mao για dnd ? Τώρα που είσαι σε φυλή με 700 συμμαχίες δεν σε πειράζει ?

μαλλον θα εισαι πιωμενος εμενα η πρωτη μου επαφη με ατομο της διοικησης των μαομαο εγινε 2 μερες πριν φυγω

Τις 72 ωρες εσυ μου τις εδωσες απο μονος σου χωρις να κουβεντιασουμε
δεν δεχτηκα ποτε εγω εκεχειρια 72 ωρων
μονος σου κανονιζεις και λεγατε μαλιστα οτι δε σεβαστηκα την εκεχειρια(λες και ειχαμε συμφωνησει κατι ποτε)
να προσεχεις τι γραφεις αλλη φορα σε παρκαλω

το οτι εχω γνωστους σε μαομαο με κανει και ρουφιανο?
Μηπως ειχα προβλεψει οτι οι σος θα εκαναν ενωση με εσας και εμεινα σκοπιμα απο την αρχη?


Χερομαι που δεν απαντησες σε κατι αλλο αλλα σταθηκες σε μια ειρηνη 72 ωρων που ειχε συμφωνηθει απο εσας για εσας :rolf:

ποια dnd?
ασε το βρηκα.ειμαι φυτευτος απο dnd απ την αρχη,το σχεδιο ηταν προμελετημενο και καλα στημενο εξαρχης
μπραβο μεγαλε στρατηλατη το βρηκες

Σε αλλο ποστ σε αυτο το φορουμ κραζομαι με καποιον απο dnd για λογους χωρισ ιδαιτερη σημασια

αλλα δεν ειναι λιγο ηληθιο εκ μερους μου να λασπολογω μελος της φυλης που με φυτευει απο εδω και απο εκει?

Εχεις χαθει μεσα στα σεναρια φαντασιας που φτιαχνεις για το μελλον του κοσμου

Ξεκολα την ζωη σου και γινε λιγο ρεαλιστης

Δεν ηθελα να παιζω σε μια φυλη με 12 ακαδημιες,γκεγκε?
Ολα τα υπολυπα που ειπες ειναι ψεματα και οχι μονο ειναι ψεματα αλλα δεν μπορεις να τα υποστιρηξεις κιολας

Αντε και πολυ ασχοληθηκα με την παρτη σου

δεν εχει νοημα πλεων να μιλαμε αφου δεν εχεις κατι ουσιωδες να πεις

Εχεις τον τελευταιο λογο ετσι επειδη εισαι και αρχηγος φυλης :grrr:
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser10824

Ρε φίλε, δεν μας ενδιαφέρει το άν είσαι πολύ λαμόγιο ή λίγο λαμόγιο στο παιχνίδι σου.
Όπως και να χει είσαι λαμόγιο, δεν αλλάζει κάτι.
Τώρα, μιας και το έκανες μια φορά στην ΟΥ,τώρα ετοιμάζεσαι για ΜΑΟ να φάς και απο κεί κανένα καημένο παιδί που θα σου στείλει άμυνες και να τον φας νύχτα.Μετά όμως τι θα κάνεις;
Εμείς σε ξεφωρτοθήκαμε νωρίς και ανασυνταχτήκαμε, μόλις λοιπόν πουλήσεις τους ΜΑΟ έλα να τα ξαναπούμε.

DND εναντίον 3ΟΥ ο κόσμος, τι ελπίδες έχεις;
 

DeletedUser33653

Καταρχήν εγώ δεν σου έδωσα τίποτα . Ξέρω ανάγνωση και διαβάζω μονος μου . Βλέπω μια ανακοίνωση που μιλάει για 72 ώρες , και από κάτω βλέπω το ονοματάκι σου . Εσύ κάτσε και ψάξε κανένα κορόιδο να πιστέψει τις αρλούμπες που πετάς τώρα ότι από μονη της η διοίκηση σου έδωσε 72 ώρες .
Όπως και ψάξε να βρείς κανένα άσχετο να συμφωνήσει μαζί σου ότι δεν είναι λαμόγια να περιμένεις να πάρεις πρώτα τα εσωτερικά και μετά να φύγεις . Ντροπή λέμε .. και που είσαι ..κανένα άλλο co δεν χρειάζεσαι ? Να πάρεις στην λαμόγια ακόμα κανένα χωριουδάκι ? Γιατί στα ίσια δεν ...
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Ρε φίλε, δεν μας ενδιαφέρει το άν είσαι πολύ λαμόγιο ή λίγο λαμόγιο στο παιχνίδι σου.
Όπως και να χει είσαι λαμόγιο, δεν αλλάζει κάτι.
Τώρα, μιας και το έκανες μια φορά στην ΟΥ,τώρα ετοιμάζεσαι για ΜΑΟ να φάς και απο κεί κανένα καημένο παιδί που θα σου στείλει άμυνες και να τον φας νύχτα.Μετά όμως τι θα κάνεις;
Εμείς σε ξεφωρτοθήκαμε νωρίς και ανασυνταχτήκαμε, μόλις λοιπόν πουλήσεις τους ΜΑΟ έλα να τα ξαναπούμε.

DND εναντίον 3ΟΥ ο κόσμος, τι ελπίδες έχεις;

δικιο εχετε ρε οκ το βρηκατε αυτος ειμαι

κυνυγαω τα κανιβαλισματα και μετα θα παω στην μητρικη μου την dnd

περιμενε παω να ζητησω αμυνες απο νολαντερ και μετα θα παω ντι εν ντι,ισως να κανω μια βολτα και απο ακα δεν ξερω ισως να προλαβω κατι πριν διαλυθει

αποδειξεις για τις αμυνες δεν εχετε ψευτες

και ουτε ποτε ζητησα οριο 72 ωρες απο καποιον(φερτε μου το μυνημα αν εγινε ετσι)

αντι να σωσεις το [aig]edit by aigokairos[/aig] που εχεις για φυλη ασχολεισε μαζι μου

Αυτα που λετε για κανα 15χρονο που σπαμαρει 15 φορες την μερα εδω καλα ειναι

αλλα χωρις αποδειξεις(που δεν υπαρχουν κιολας γιατι λετε ψεματα) μονο τα χνωτα μου γαργαλατε με τις γλωσιτσες σας και οι 2


[aig]10 Πόντοι για Προκλητικό Περιεχόμενο


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33653

Τι αποδείξεις άλλες ζητάς ? Video , ηχογράφηση , ιδιόχειρο υπογεγραμμένο κείμενο ?
Ανακοίνωση βγήκε για party σου να μην σε κτυπήσει κανεις , ύπουλα κάθισες και πήρες τα εσωτερικά και έφυγες μετά , άμυνες λες ότι επέστρεψες αλλα ενώ τα κρατάς καιτά ανεβάζεις όλα εδώ τις αναφορές δεν τις έχεις να τις δείξεις .
Έχεις δίκιο ότι σε γαργαλάμε μονο με αυτά που γράφουμε γιατί πρέπει να έχεις φιλότιμο για να ντραπείς με αυτά που έκανες για μερικά χωρια , και εσύ αποδεδειγμένα , δεν έχεις .
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Ο dark tornado (shade19)επαιζε κ29 dnd εκανε και πονηριες ,στρατολογουσε στην περιοχη του μικρους κτλ ,μεχρι που τον φτασαμε μετα εκανε διαγραφη.Εδω πως και πηγε σε αλλη φυλη απορω?Δεν σου ειπαν να μπεις μαζι τους ή εγινε κατι αλλο?

να σου ξεκαθαρισω κατι εσενα αλλος ειναι ο shade19 αλλος εγω



o shade19 ειναι o umad bro? (παιζαμε μαζι 21 με τον γιωργο) του 30 ντροπη να μην το ξερεις και μιλαγες και με την παρεα του κατι καιρους στον 30.29 ειχα μπει μολις τελειωσα το φανταρικο μου

ουτε ντι εν ντι ηξερα ουτε τον τεο

ο αλεξ (ΑΝΟΥΒΗΣ) μου ειπε να παιξω επειδη παιζανε απο την αρχη και μολις σταματησε η παρεα σταματησα και εγω
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Ναι λες και δεν τον ξερω ο ιδιος μου ειπε οτι επαιζες το ακαουντ στο κ29 .
Εσυ δεν ξερεις οτι στο κ30 παιζαμε μαζι

Ανδρεα σε λενε?

οχι,χρηστο με λενε ανδρεα λενε αν δεν κανω λαθος το πιτσιρικα απο κυπρο που επαιζε τον shade ston 29
 

DeletedUser28143

Δεν ξερω γιατι δεν αφηνετε να κανει ο κοσμος οτι θελει..

Ενωσεις,ρουφιανες,πονηριες,****μαρες και ολα αυτα που μπορει να κανει ενας ανθρωπος.???

Γιατι παλευετε να δειξετε οτι αυτο που λετε εσεις ειναι το σωστο και το αλλο που κανουν αλλοι ειναι το λαθος..

Αφηστε τον κοσμο ολο να κανει οτι θελει,δειτε ο καθενας την δικια του φυλη και μεχρι εκει...Η διπλωματια και η (παρεα) μεσα εδω ειναι ενα ρισκο,παντα ηταν και παντα θα ειναι..Ο καθενας μας κανει τις επιλογες του και οτι βγει..

Συμβολαιο δεν σου κανει κανεις,αν καποιος πιστευει κατι τετοιο,ειναι πολυ εκτος τοπου χρονου.Εδω αδελφος ειναι ο αλλος και στην φοραει,και ψαχνετε μεσα εδω ,λογους και υποσχεσεις..


Παιξτε ατομικα καλα,κερδισετε φιλους(οσο αυτο γινεται) και περαστε καλα...Οσο το game αφηνει πολεμους να επιτρεπονται μεσα σε Συμμαχιες και σε οτι κανουμε,τοτε να τα περιμενετε ολα...

Αν το game σε περιοριζε οτι θα κανεις 1 συμμαχια και αν την σπασεις δεν θα μπορεις ΠΟΤΕ να τους βαρεσεις,τοτε θα εβλεπα τι και πως..Αρα ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΤΟΝ ΣΚΟΠΟ τους και δυστηχως ειναι οικονομικος απο την εταιρια γιατι ετσι βγαζει τα χρηματα της και απο εμας ,γιατι ειναι στην φυση του ανθρωπους να κανει ανατροπες,τουμπες,οπως θελετε πειτε το..
Αν σου ελεγε οτι αυτον που κανεις φιλος μια φορα ,δεν τον ξαναβαρας,θα εβλεπα ποσους θα ειχαμε ο καθενας...

Γιατι μια φορα οταν ρωτανε τις ρυθμισεις του καθε κοσμου,δεν εγραψε ενας οτι τις Συμμαχιες να μην μπορεις ποτε να τις βαρεσεις.?? Γιατι πολυ απλα ο ανθρωπος ειναι απο την φυση του κακος και θελει να φαει τον διπλανο του..Αρα.??

Αλλα δεν το κανει...

Απλα ξυπνατε και δειτε τι γινετε γυρω σας.....Παιξτε για να περνατε καλα...Το κειμενο μου ειναι για ολους τους κοσμους και ολους του παικτες...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33676

Κοιτα να δεις που τλκα ολοι οι ΑκΑ πηγαν DND...
 

DeletedUser28143

Γεια σου Conan-K5 παικταρα μου ,σε ευχαριστω για το δωρο σας χαιρετισματα στον ajaxsalamis. Θα σου κανω και εγω ενα δωρο αυτη εδω more ειναι απο την νουμποηγεσια της dnd http://gr.twstats.com/gr32/index.php?page=player&id=188795 βγαζουν λογαριασμους σε διαφορες φυλες για να εχουν ρουφιανους ,τα φιλια μου .


Φιλε μου καλημερα...Ο λογαριασμος του more ειναι γνωστο οτι ειναι παιχτης και φιλος απο dnt απο την πρωτη μερα,μιας και ενημερωθηκα απο τα παιδια των dnt οτι ειναι φιλος τους και θελουν να τον βαλουν σε εμας...Οπως εκανα και για παιδια των ΑΚΑ οπου εβαλα στην ακαδημια μας για λιγο η μονιμα...

Δεν εχω κατι να κρυψω στο φορουμ μας,για καμια φυλη και κανενα παιχτη..Δεν με ενοχλησε ποτε το να παρω παιχτη φιλου η παρεας,μαλιστα οταν το γνωριζω κιολας απο την πρωτη μερα..Το να βοηθας δεν ειναι κακο,τουλαχιστον ετσι λειτουργω εγω ,χρονια τωρα.

Ποια φυλη δεν εχει παιχτη απο μια αλλη.?? Καμια,παντα υπαρχει καποιος,απλα στην δικια μας περιπτωση,ηταν γνωστο απο την πρωτη ωρα και μετα τον καλεσα στην φυλη..Εχει διαφορα πιστευω..Το ασχημο ειναι να φευγουν και να τους περνεις με σκοπους αλλους και απο μερια μου και απο μερια τους...

Και το πιο σημαντικο απο ολα ,σιγα μην εκανε η dnt ολοκληρο θεμα για να βαλει σε εμας παιχτη,αφου σχεδον καθε μερα ειμαστε και τα λεμε στον skype live...Πρεπει να μας φοβηθηκαν και να το εκαναν.?? χαχαχα Σαν αστειο το βλεπω...Αν παλι εγινε με τετοιο σκοπο,μπραβο τους,με ξεγελασαν και εμαθαν τα μυστικα του κρατους....

Εχω φιλους απο τον κ28 και τον κ5 καιρο τωρα και δεν ντρεπομαι να το γραψω ,ουτε μαλιστα και το κρυβω.

Και οχι μονο στους dnt,αλλα σχεδον σε ολες τις φυλες εχω κοσμο και φιλους που τα λεμε στο skype.

Τωρα αν για καποιους ειναι κακα παιδια,και οτι αλλο τους ονομαζετε,αυτο ειναι για τον καθενα μας αλλο πακετο...

Μεγαλα παιδια ειμαστε και ο καθενας μας ειναι υπευθυνος για τους φιλους τους και τους γνωστους του...Με οτι αυτο μπορει να σου (φερει) στο μελλον...Καλα η κακα..
 

DeletedUser20152

Γεια σου Conan-K5 παικταρα μου ,σε ευχαριστω για το δωρο σας χαιρετισματα στον ajaxsalamis. Θα σου κανω και εγω ενα δωρο αυτη εδω more ειναι απο την νουμποηγεσια της dnd http://gr.twstats.com/gr32/index.php?page=player&id=188795 βγαζουν λογαριασμους σε διαφορες φυλες για να εχουν ρουφιανους ,τα φιλια μου .


μου έστειλαν τα χαιρετίσματα :Ρ δεν μου είπαν όμως από ποιον είναι...

με ποιο ακα παίζεις στον Κ32;
 

DeletedUser20152

οκ φίλε μου κατάλαβα.....

όποιος λέει ότι είναι pro πρέπει και να το δείχνει κιόλας.....

ο pro παίχτης εκτός από γνώσεις στο game είναι και on 24/7 σε βρήκαμε εκτός και σε φάγαμε δεν είναι κακό αλλά δεν είναι και pro ....
 

DeletedUser28143

Ασεμε να συνεχισω τις εκπληξεις μεχρι τελους και να μην το αποκαλυψω ακομα.
Εχεις την πρωτια της ατακας μεχρι στιγμης "Τι ελεγε οτι ειναι προ ? προ-εφηβικο μπορει "φιλια στα μικρα


Conan-K5 φιδια τι φιλος? και καλυτερα να τα σκοτωνεις μικρα .

Γυναικα ειναι και μαλιστα μεγαλη σε ηλικια τι φιλος? Τελος παντων οτι δηλωνει ο καθενας ειναι.




Γυναικα-αντρας-ουδετερο το ιδιο ειναι για εμενα...Ασε τον\την να κανει την δουλεια του\της και ας δουμε και εμεις τις δικες μας..

Ολα τα αλλα νομιζω οτι περνανε στην σφαιρα της Κατηνιας...

Πιστευω οτι εχουμε πιο σοβαρα θεματα στην real life μας και μεσα
εδω μπαινουμε να γελασουμε και να περασουμε καλα..

.Αν βαζουμε και τα In Game προβληματα στην ζωη μας ,τοτε ζητω που καηκαμε.Προσωπικα εγω επαξα προ καιρου...
 

DeletedUser9362

ποιες λετε θα ειναι οι δυο τελευταιες φυλες;
 

DeletedUser33578

Mαλλον DnD και Μaomao

Υ.Γ Σίγουρα ομως προς το τέλος μια απο της δυο φυλές θα σπάσει την συμμαχία :oops:

εσυ μεγαλε πιγενε πυξιδα και ασε μας!!!!εσυ ελεγες οτι θα μας στειλη πυξιδα ολους απο δνδ?? τι εγινε γυρισε:noob:
 
Κορυφή