Προβλέψεις κ32

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Οριστε λοιπον γυρισαμε στο γνωστο ελληνικο φορουμ :rolf:

DND vs beret

1λεπτο........................κομπλε

[SPOIL]
hu3jts.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser26916

χαχαχαχα κλαιωω χρηστο :p

κυρια αγγελικη ? αρχησαμε παλλι? δεν αντεχετε χωρις να κρα3ετε λιγο DnD βλεπω :)
 

DeletedUser22409

Οριστε λοιπον γυρισαμε στο γνωστο ελληνικο φορουμ :rolf:

DND vs beret

1λεπτο........................κομπλε

[SPOIL]
hu3jts.jpg
[/SPOIL]

ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΚΑΤΙΝΑΚΙ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕ!!!!! ΜΗ ΤΟ ΠΑΡΕΞΗΓΗΤΕ!!!

Πες τα καλη μου πες τα να ξεσπασεις..Εμεις εχουμε μεγαλη κατανοηση...
Δε σε παρεξηγουμε...

Εμεις ξερουμε οτι το Μεγαλο Μισος κρυβει μια ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΑΠΗ...
Κραξε οσο θελεις για την χωρις ανταποκρτση ΑΓΑΠΗ σου στην DnD.

(L)(L) ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΑΝΤΟΥ......
 

DeletedUser9362

Επειδη τους νικησαμε τοσο ευκολα σημαινει ντε και καλα οτι μας τα χαρισαν;
 

DeletedUser32711

Και μόνο απο το νέο "μότο" καταλαβαίνει κανείς πόσους αφρους έχει η καημένη η οθόνη..ελπίζω να μην βραχυκυκλώσει και το πληκτρολόγιο και χάσουμε αυτα τα καταπληκτικά γεμάτα αγάπη και προδέρμ σχόλια.
 

DeletedUser9362

Δεν εχω να σου πω κατι απλα υπομονη μεχρι να ερθει η σειρα σας :) και δεν μ ειπες ακομα το ονομα σου στο game
 

DeletedUser33653

Το ότι το έχει παρακάνει η katimagiko με τους DND εδώ και καιρό είναι κάτι που δεν μπορεί κανεις να το αρνηθεί .
Όμως όσο και αν προσπαθείτε να μειώσετε την σημαντικότητα αυτών που λέει με ειρωνείες και προσβολές , δεν παύουν να είναι γεγονότα .
Είναι φανερό ότι είχατε φυτέψει από την αρχή του κόσμου παίχτες σε όλες τις φυλές και τώρα τους ανακαλείται . Είναι φανερό το θέατρο σκιών που παίζεται .
Εξακολουθώ όμως να μην καταλαβαίνω πως οι mao mao και κάθε άλλη υποψηφια φυλή θύμα σας , κάθεται και περιμένει το μοιραίο παθητικά και δεν κάνει τα βήματα που πρέπει .
 

DeletedUser

μιλαει η μπερετ για πολεμους και εικονικους και *****ια που Να παιζει δεν ξερει, και που εκανε 50 ενωσεις στον 29 για να κλειση κοσμο..


βρε μην μιλας καθολου σε εχουν καταλαβει ΟΛΟΙ οτι δεν υπαρχεις, διαβαζουν τα ποστ σου και σε κοροιδευουν σταματησε επιτελους να γινεσε ρεζιλι
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Ναι και σεις που θιχτηκατε απο τη μπερετ στον 29 παιζετε ετσι στον 32:rolf:
 

DeletedUser9362

Katimagiko το κουρασες το θεμα ασε το παιχνιδι να δουμε πως θα εξελιχθει! και πες μου το ονομα σου στο game
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Το ότι το έχει παρακάνει η katimagiko με τους DND εδώ και καιρό είναι κάτι που δεν μπορεί κανεις να το αρνηθεί .
Όμως όσο και αν προσπαθείτε να μειώσετε την σημαντικότητα αυτών που λέει με ειρωνείες και προσβολές , δεν παύουν να είναι γεγονότα .
Είναι φανερό ότι είχατε φυτέψει από την αρχή του κόσμου παίχτες σε όλες τις φυλές και τώρα τους ανακαλείται . Είναι φανερό το θέατρο σκιών που παίζεται .
Εξακολουθώ όμως να μην καταλαβαίνω πως οι mao mao και κάθε άλλη υποψηφια φυλή θύμα σας , κάθεται και περιμένει το μοιραίο παθητικά και δεν κάνει τα βήματα που πρέπει .

Να σου πω εσενα τελικα και εγω φυτευτος απο dnd ημουν εεεε?

αληθεια ακομα δεν μου εφερες τις αποδειξεις σου.

θα συνεχησεις τα σεναρια οπως φενεται αρα να περιμενω

να ξεκαθαρισω παντως την θεση μου ανηκω στους μαομαο δεν ξερω τι αποφασες θα παρει και τι θα κανει και με ποιους

dnd δεν θα εμπαινα παντως(μαλλον για να με σπερνουν απο εδω και απο εκει για ρουφιανο οπως λενε καποιοι :rolf:)

αν και για να λεμε και του στραβου το δικιο εχει φυτευτο ατομο η dnd στους μαο αλλα δεν ειμαι εγω σιγουρα
 

DeletedUser33653

Αν είσαι φυτευτός το ξέρεις εσύ και το αφεντικό σου . Όλοι οι άλλοι αυτό που ξέρουμε με βεβαιότητα είναι ότι δεν είσαι εμπιστοσύνης , και παίζεις κάνοντας αρπαχτές για party σου .
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Αν είσαι φυτευτός το ξέρεις εσύ και το αφεντικό σου . Όλοι οι άλλοι αυτό που ξέρουμε με βεβαιότητα είναι ότι δεν είσαι εμπιστοσύνης , και παίζεις κάνοντας αρπαχτές για party σου .

πολυ θα ηθελα να μου διευκρινησεις πιο ειναι το αφεντικο μου

και οι αρπαχτες για παρτυ μου λεγοντας?

συγνωμη αλλα θα μου μιλας πολυ ακομα αερολογοντας
πιο πισω σου απαντησα σε ολα τα ερωτηματα με αποδειξεις

και συνεχηζεις να με λασπολογεις

μην λες αλλα γιατι σε ακουνε και στους dnd και θα εχουν σκασει σιγουρα στα γελια με τις πιπες που λες

αληθεια οταν εφυγα και ημουν μεσα στα κοκκινα εδω και 1 βδομαδα+ γιατι δεν εχετε σηκωσει σπαθι ουτε για fakes

μαλλον επελεξα και εφυγα απο την καλυτερη φυλη του ελληνικου σερβερ :rolf:

γελανε και οι παπιες μαζι σας
 

DeletedUser22409

Εσεις γινατε ρεζιλι εγω θα ποναω ? Χαχαχαχαχαχα
Δεν το περιμενατε τετοιο ξεμπροστιασμα ετσι ? Τετοιο παγωμα του κοσμου ? Τωρα ποιους θα χτυπησετε προ ?
Βγαλε μας στατιστικα του αιματηρου πολεμου με ΑΚΑ θελουμε να γελασουμε τα αστεια σου δεν μας φτανουν.


Μη Ταραζεσαι καλη μου ..εχεις βαλει σκοπο Να κανεις ΤΑΡΑΧΗ.
Προσεξε τα νευρακια σου.. θα παθεις τιποτα μεγαλη γυναικα..

Για να χαλαρωσεις θα σου αφιερωσω 2 τραγουδακια.
https://www.youtube.com/watch?v=oKdTrwKCmkk
https://www.youtube.com/watch?v=ZSgb8M8r8zs
ΜΕ πολυ Αγαπη..... (L)(L)(L) Φιλακια Παντου.... Και υπομονη καλη μου Κουραγιοοοο!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33653

πολυ θα ηθελα να μου διευκρινησεις πιο ειναι το αφεντικο μου

και οι αρπαχτες για παρτυ μου λεγοντας?

συγνωμη αλλα θα μου μιλας πολυ ακομα αερολογοντας
πιο πισω σου απαντησα σε ολα τα ερωτηματα με αποδειξεις

και συνεχηζεις να με λασπολογεις

μην λες αλλα γιατι σε ακουνε και στους dnd και θα εχουν σκασει σιγουρα στα γελια με τις πιπες που λες

αληθεια οταν εφυγα και ημουν μεσα στα κοκκινα εδω και 1 βδομαδα+ γιατι δεν εχετε σηκωσει σπαθι ουτε για fakes

μαλλον επελεξα και εφυγα απο την καλυτερη φυλη του ελληνικου σερβερ :rolf:

γελανε και οι παπιες μαζι σας

Κάθε μαριονέτα έχει και ένα αφεντικό που της κουνάει τα νήματα .Αποδείξεις έβαλες όπως λες αλλα είναι αποδείξεις ενοχης και όχι αθωότητας . Και βγήκες από την φυλή χωρίς να κρατήσεις τον λόγο που έδωσες για 72 ώρες , και περίμενες ύπουλα σαν φίδι να πάρεις τα εσωτερικά και να φύγεις μετά . Όσο για το ποσο καλή φυλή είμαστε , για πες μου ? Ποίους εννοείς ? Τα "χεστρονια" σαν του λόγου σου που κράταγαν και καλά το μέτωπο και έπαιζαν άμυνα και επίθεση μέσω μηνυμάτων σε mao mao και λαμόγια παρακαλώντας να στρατολογηθούν από αυτούς ?
 

DeletedUser26916

Εσεις ως ΜΑΟ ΜΑΟ μιλατε ή ως πρωην DND nuke.them.all?Δεν ντρεπεστε λιγο που εχετε βγει 800 λογαριασμοι σε αλλες φυλες .Το σκισατε το παιχνιδι βρε νουμπακια :rolf:

Εικονικο πολεμο χαχαχαχαχα εισαστε για τα πανηγυρια γατακια

εγω μιλαω σαν Μαο Μαο ...

τωρα αν εχουμε βαρεθει λιγο με το ολλο ΔνΔ θεμα ειναι αλλο πραμα :p 3εκουρασου και εσυ λιγο ;)

επισης να σου πω την αληθεια ουτε εμενα μαρεσε που εγινε ολλη αυτη η στρατολογηση των α.κ.α!!

αλλα τι να κανουμε εδω ειμαστε να δουμε τι θα γινει στο μελλον!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Κάθε μαριονέτα έχει και ένα αφεντικό που της κουνάει τα νήματα .Αποδείξεις έβαλες όπως λες αλλα είναι αποδείξεις ενοχης και όχι αθωότητας . Και βγήκες από την φυλή χωρίς να κρατήσεις τον λόγο που έδωσες για 72 ώρες , και περίμενες ύπουλα σαν φίδι να πάρεις τα εσωτερικά και να φύγεις μετά . Όσο για το ποσο καλή φυλή είμαστε , για πες μου ? Ποίους εννοείς ? Τα "χεστρονια" σαν του λόγου σου που κράταγαν και καλά το μέτωπο και έπαιζαν άμυνα και επίθεση μέσω μηνυμάτων σε mao mao και λαμόγια παρακαλώντας να στρατολογηθούν από αυτούς ?

ρε μπαγλαμα που εδωσα τον λογο μου για 72 ωρες?

αμα κοιταξεις το φορουμ της ιδιας σου της φυλης θα καταλαβεις πως ολα οσα λες ειναι παραμυθι......μονοι σας τα κανονιζετε εγω δεν συμφωνησα ποτε σε κατι τετοιο και για 72 ωρες και φυσικα ουτε αμυνες κρατησα απο καποιον(αλλο παραμμυθι αυτο)

δες το και μονος για ν καταλαβεις οτι το μονο που ειχατε να κανετε αφου δεν τειρησα την συμμφωνια που κανατε μονοι σας για λογο μου ηταν να με βαρεσετε αφου εγω ποτε δεν δεχτηκα κατι για 72 ωρες

αλλα φυσικα εχει μαζευτει μεχρι και το τελευταιο πτωμα εκει μεσα που θα επρεπε να ειχε φαγωθει απο τους πρωτους και στρατολογηθηκαν απο τον τζενλυν μονο και μονο για να τους περνει ενα φαναρι και να τους κανιβαλισει αργοτερα(μια φυλη ηταν μονο διπλοι λογαριασμοι) ποιος να με χτυπησει εκει διπλα ο πουθενας και ο τιποτας?

οριστε

ndnbee.png
 

DeletedUser32711

Το ότι το έχει παρακάνει η katimagiko με τους DND εδώ και καιρό είναι κάτι που δεν μπορεί κανεις να το αρνηθεί .
Όμως όσο και αν προσπαθείτε να μειώσετε την σημαντικότητα αυτών που λέει με ειρωνείες και προσβολές , δεν παύουν να είναι γεγονότα .
Είναι φανερό ότι είχατε φυτέψει από την αρχή του κόσμου παίχτες σε όλες τις φυλές και τώρα τους ανακαλείται . Είναι φανερό το θέατρο σκιών που παίζεται .
Εξακολουθώ όμως να μην καταλαβαίνω πως οι mao mao και κάθε άλλη υποψηφια φυλή θύμα σας , κάθεται και περιμένει το μοιραίο παθητικά και δεν κάνει τα βήματα που πρέπει .

Εμένα πάλι μου φαίνεται περισσότερο οτι:
1.Ρίχνει άδεια μήπως και πιάσει κανα γεμάτο. Είναι κάτι που κάνει τα μάλα και σε βαθμό απέλπιδας συνήθειας.
2.Βρήκε αλλή μιά ευκαιρία για τρολλάρισμα και αρνητική προπαγάνδα για τους DnD. Τίποτε περισσότερο.

Δε νομίζω πως- τουλάχιστον οι περισσότεροι -προσπαθούν να μειώσουν κάποια σημαντικότητα στα λεγόμενά της. Είναι ασήμαντα και τραγελαφικά απο μόνα τους. Κάνουν κρα.

Ακόμα όμως και αν ισχύει αυτο το **** επιχείρημα πάντως, είναι υπέρ του τυχόν γεωστρατηγικού και γεωπολιτικού σχεδιασμού των DnD. ΑΝ έχουν όντως κάνει κάτι τέτοιο(Που δεν νομίζω) εγώ τους βγάζω το καπέλο. Δεν νομίζω οτι τους μειώνει σε κάτι. Είναι κάτι απόλυτα θεμιτό και εφυέστατο ..και μέσα στα πλαίσια ενός παιχνιδιού στρατηγικής. Πολύ πιο θεμιτό και αξιόλογο πάντως απο το να προσπαθείς να κλείσεις κόσμο με φυλετικές αγκαλίτσες και προπαγάνδα σκουπιδιών στο εξωτερικό.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33653

ρε μπαγλαμα που εδωσα τον λογο μου για 72 ωρες?

αμα κοιταξεις το φορουμ της ιδιας σου της φυλης θα καταλαβεις πως ολα οσα λες ειναι παραμυθι......μονοι σας τα κανονιζετε εγω δεν συμφωνησα ποτε σε κατι τετοιο και για 72 ωρες και φυσικα ουτε αμυνες κρατησα απο καποιον(αλλο παραμμυθι αυτο)

δες το και μονος για ν καταλαβεις οτι το μονο που ειχατε να κανετε αφου δεν τειρησα την συμμφωνια που κανατε μονοι σας για λογο μου ηταν να με βαρεσετε αφου εγω ποτε δεν δεχτηκα κατι για 72 ωρες

αλλα φυσικα εχει μαζευτει μεχρι και το τελευταιο πτωμα εκει μεσα που θα επρεπε να ειχε φαγωθει απο τους πρωτους και στρατολογηθηκαν απο τον τζενλυν μονο και μονο για να τους περνει ενα φαναρι και να τους κανιβαλισει αργοτερα(μια φυλη ηταν μονο διπλοι λογαριασμοι) ποιος να με χτυπησει εκει διπλα ο πουθενας και ο τιποτας?

οριστε

ndnbee.png


Καμια άμυνα δεν γύρισες πίσω .Λες και το πιστεύεις ότι έκανε η διοίκηση ανακοίνωση μονη της και εσύ δεν είχες συμφωνήσει?
Πήρες εσωτερικά και μετά έφυγες ?
Κατήγγειλες τους διπλούς λογαριασμούς που αναφέρεις ?
Αναξιόπιστος είσαι και δεν πάει να λες ότι θέλεις τώρα από δικαιολογίες ? Σε έχουμε πάρει πρέφα τι κουμάσι είσαι κανεις δεν τρώει τις δικαιολογίες σου .

Εμένα πάλι μου φαίνεται περισσότερο οτι:
1.Ρίχνει άδεια μήπως και πιάσει κανα γεμάτο. Είναι κάτι που κάνει τα μάλα και σε βαθμό απέλπιδας συνήθειας.
2.Βρήκε αλλή μιά ευκαιρία για τρολλάρισμα και αρνητική προπαγάνδα για τους DnD. Τίποτε περισσότερο.

Δε νομίζω πως- τουλάχιστον οι περισσότεροι -προσπαθούν να μειώσουν κάποια σημαντικότητα στα λεγόμενά της. Είναι ασήμαντα και τραγελαφικά απο μόνα τους. Κάνουν κρα.

Ακόμα όμως και αν ισχύει αυτο το **** επιχείρημα πάντως, είναι υπέρ του τυχόν γεωστρατηγικού και γεωπολιτικού σχεδιασμού των DnD. ΑΝ έχουν όντως κάνει κάτι τέτοιο(Που δεν νομίζω) εγώ τους βγάζω το καπέλο. Δεν νομίζω οτι τους μειώνει σε κάτι. Είναι κάτι απόλυτα θεμιτό και εφυέστατο ..και μέσα στα πλαίσια ενός παιχνιδιού στρατηγικής. Πολύ πιο θεμιτό και αξιόλογο πάντως απο το να προσπαθείς να κλείσεις κόσμο με φυλετικές αγκαλίτσες και προπαγάνδα σκουπιδιών στο εξωτερικό.

Να σχολιάσω τώρα κάτι από αυτά που γραφεις μάλλον δεν έχει αξια .. Συμμαχία με 5 φυλές , φυτεμένοι καμια δεκαρια σε κάθε άλλη ,αν είναι να σου πω και ονόματα αυτών που έχουν ξεσκεπαστεί μέχρι τώρα , και λες ότι τους βγάζεις το καπέλο ? Αν είναι έτσι , και οι περισσότεροι δέχονται μια τέτοια στρατηγική , περιμένετε , έρχονται και άλλοι κόσμοι και να δούμε ποιος θα κλαίει για το ποσο ξέπεσαν οι φυλετικές μετά .
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Καμια άμυνα δεν γύρισες πίσω .Λες και το πιστεύεις ότι έκανε η διοίκηση ανακοίνωση μονη της και εσύ δεν είχες συμφωνήσει?
Πήρες εσωτερικά και μετά έφυγες ?
Κατήγγειλες τους διπλούς λογαριασμούς που αναφέρεις ?
Αναξιόπιστος είσαι και δεν πάει να λες ότι θέλεις τώρα από δικαιολογίες ? Σε έχουμε πάρει πρέφα τι κουμάσι είσαι κανεις δεν τρώει τις δικαιολογίες σου .


Tους διπλους οχι δεν μπορουσα να τους καταγγειλω γιατι προφανως ηταν καλοστημενο το σκηνικο να μην φενονται σαν διπλοι

Ολοι μπορειτε να θυμηθειτε τον τζενλυν νωριτερα στον κοσμο που ειχε 7 χωρια και 1.000 επιθετικες απωλειες ομως :rolf:

Επισηςγια τα κανιβαλισματα το δεχτηκα οτι κανιβαλισα θα επρεπε να ντρεπομαι γιαυτο? μου τα εδωσαν και τα πηρα απο την φυλη βεβαια μονο τον killerman13 δεχομαι οτι μου επετρεψαν να τον φαω και αυτο επειδη ηταν κοκινος και τον καθαρισα πριν του τα παρω.τα αλλα μου τα εδωσαν οι ιδιοι οι παικτες τα μυνηματα τα εχεις δει(αν οχι ανετρεξε στα προηγουμενα ποστ)


πες μου πως δεν πολεμησα ομως για να γελασουμε

γιατι εγω αλλα βλεπω στις απωλιες
 
Κορυφή