Έναρξη κόσμου 30!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser32487
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

topako..... χαχαχαχαχαχαχαχα

εμεις εχουμε συλλογη στον κ30!!!!!
 

DeletedUser31881

Εν τω μεταξύ μ'αρέσει που λένε μόνο για την GO απ τη στιγμή που και στον 28 βλέπεις μία ERGA να είναι 7 φυλές.
Αλλά ντάξει αυτό που συμφέρει κράζεις.

Όσο για τον 30, σκέφτομαι και γω να πάω στο Gewrgiadh μετά απ αυτές τις καινούριες του μετραγραφές.
Και πάνω απ'όλα στις φυλές του, είμαι σίγουρος πως δε θα έχει ούτε έναν ρουυυφ.
 

DeletedUser31289

χαχαχαχα.. η πλακα ειναι οτι απο τα τοσα ατομα που ειναι στη φυλη παιζει ουτε τους 10 να μην ξερει... και εκανε και 6 φυλες.. :noob:
 

DeletedUser

Εν τω μεταξύ μ'αρέσει που λένε μόνο για την GO απ τη στιγμή που και στον 28 βλέπεις μία ERGA να είναι 7 φυλές.
Αλλά ντάξει αυτό που συμφέρει κράζεις.

Όσο για τον 30, σκέφτομαι και γω να πάω στο Gewrgiadh μετά απ αυτές τις καινούριες του μετραγραφές.
Και πάνω απ'όλα στις φυλές του, είμαι σίγουρος πως δε θα έχει ούτε έναν ρουυυφ.

Υπαρχει μια διαφορα...
απο τον κ5 που επαιξα για πρωτη μου φορα σοβαρα και ακομα μαθαινα
θυμαμαι φυλη με πολλα παρακλαδια
και ειδα αναλογες φυλες σε διαφορους κοσμους

αλλα εχουν ουσιαστικες διαφορες
πιχι, η αναλογη φυλη στον κ22 ειχε σκοπο κλασικα κανιβαλισμο και για αυτο φυγαμε απο εκει

η φυλη GO στον κ29 (τα παιδια στην ηγεσια) προσπαθουσαν/προσπαθουν με καθε μεσο να μαθουν σε ολους πως να παιζουν
το φορουμ τα λεει ολα
αυτο τους το αναγνωριζω και μπραβο τους! Η go του 29 ειναι η μονη φυλη που δεν θα πω ποτε κατι για πολλες ακαδημιες
ασχετα πο σαν παικτης διαφωνω με αυτη την λογικη
 

DeletedUser29831

quiz: Αρχηγος ποιας φυλης προσπαθει να στρατολογησει μελη και αφου τρωει ακυρο για να μην εχει διπλωματικο επεισοδειο λεει πως το ακκαουντ το παιζει το 12αχρνος αδελφος τ?
 

DeletedUser31881

quiz: Αρχηγος ποιας φυλης προσπαθει να στρατολογησει μελη και αφου τρωει ακυρο για να μην εχει διπλωματικο επεισοδειο λεει πως το ακκαουντ το παιζει το 12αχρνος αδελφος τ?

Χαχαχαχα δεν τα λες καλά.
Μπαίνει και 2ο 12χρονο στη μέση... ο αδερφός του stefan98..
Μεγάλες συμπτώσεις.. :doh:
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Quiz: Ποιος μπουφος πηγε και στακαρε ολα τα βαρβαρα διπλα μου με αποτελεσμα να χασουν ολοι το στρατο τους εκτος απο μενα που ετυχε και δεν φαρμαρα???
 

DeletedUser

Γιατι ο καθε ασχετουλης κραζει τον Γεωργιαδη? ? ?
εl greco : επαιζες στην εργκα που ειχε πιο πολλες ακαδημιες απο τη φυλη του γεωργιαδη
topakoz : εχεις χαλασει 4000 απο τα 10000 πρεμ που εχεις στο λογαριασμο σου και ακομα εισαι μηδενικο
...Φοίνιξ... : δε θα γινεις ποτε καμμενος χρηστης
Allright : ...


Quiz: Ποιος μπουφος πηγε και στακαρε ολα τα βαρβαρα διπλα μου με αποτελεσμα να χασουν ολοι το στρατο τους εκτος απο μενα που ετυχε και δεν φαρμαρα???

Εσενα παλι δε θα σε ξερει κανενας . Οποτε μαλλον τυχαια θα ηταν τα στακαρισματα boy.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Quiz: Ποιος μπουφος πηγε και στακαρε ολα τα βαρβαρα διπλα μου με αποτελεσμα να χασουν ολοι το στρατο τους εκτος απο μενα που ετυχε και δεν φαρμαρα???


καλα αν δεν εκανες φαρμ οντως στις 4-5 μερες του παιχνιδιου μαλλον εισαι λιγο ασχετουλης τελικα
κριμα γιατι εισαι και καμενος χρηστης
που ειναι το ονειρο του ...Φοίνιξ...
 

DeletedUser

η εργα εγινε μετα απο ενωση 3 φυλων
και τωρα δν μπορουμε να της διαλυσουμε γτ θα χαθουνε αμηνες
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Εσενα παλι δε θα σε ξερει κανενας . Οποτε μαλλον τυχαια θα ηταν τα στακαρισματα boy.

Οταν γραφεις στο φορουμ χρησιμοποιεις κανα botακι, πιθανοτατα το botακι που σε κανει εξυπνο;

walker σου ειπα ετυχε ρε φιλε, η στιγμη...:)

Απο φαρμ καλα παει το εργαλειο...
 

DeletedUser

Οταν γραφεις στο φορουμ χρησιμοποιεις κανα botακι, πιθανοτατα το botακι που σε κανει εξυπνο;

=

Απο που το συμπερανες αυτο ? Μηπως η ζηλια σε κανει να βλεπεις φαντασματα?
Αν θες σου στελνω και το graphic pack με τα φαντασματα στο χωριο σου. Δεν θα πιασουν παραπανω πληθυσμο μην ανησυχεις.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Απο που το συμπερανες αυτο ? Μηπως η ζηλια σε κανει να βλεπεις φαντασματα?
Αν θες σου στελνω και το graphic pack με τα φαντασματα στο χωριο σου. Δεν θα πιασουν παραπανω πληθυσμο μην ανησυχεις.

Ελα ατιμουτσικο πες την αληθεια τωρα, οταν σε μπαναρουν θα σε περιμενουμε με κανα ακκ του Like a Noob?
Αν μου στειλεις εσυ graphik pack με φαντασματα , θα σου στειλω και γω ως ενθυμιο ενα κουβα σκατα στο χωριο σου, ετσι για να εχεις αυξημενη παραγωγη στους πορους
 

DeletedUser31881

Γιατι ο καθε ασχετουλης κραζει τον Γεωργιαδη? ? ?
εl greco : επαιζες στην εργκα που ειχε πιο πολλες ακαδημιες απο τη φυλη του γεωργιαδη
topakoz : εχεις χαλασει 4000 απο τα 10000 πρεμ που εχεις στο λογαριασμο σου και ακομα εισαι μηδενικο
...Φοίνιξ... : δε θα γινεις ποτε καμμενος χρηστης
Allright : ...


Εσενα παλι δε θα σε ξερει κανενας . Οποτε μαλλον τυχαια θα ηταν τα στακαρισματα boy.


Ακόμα 10000 τα βλέπω γω.. :oops:
 

DeletedUser

...Φοίνιξ... : δε θα γινεις ποτε καμμενος χρηστης

που ειναι το ονειρο του ...Φοίνιξ...

Προσπαθω ομως ρε δεν το βαζω κατω.

μετα απο τους διαλογους που ειχα με μια τεραστια φυλη στον κ30 και πιστεψτε με...
οπου να ναι θα καψω φλαντζα
να μου το θυμαστε.
αμα με το που τελειωσει η προστασια αρχισω να βαραω τα μπλε δεν θα φταιω εγω... θα εχω ενδειξεις καμενου για τρελαδικο :cop:

- - - Eνημερώθηκε - - -

Οταν γραφεις στο φορουμ χρησιμοποιεις κανα botακι, πιθανοτατα το botακι που σε κανει εξυπνο;

walker σου ειπα ετυχε ρε φιλε, η στιγμη...:)

Απο φαρμ καλα παει το εργαλειο...

τελικα γιατι δεν φαρμαρες ομως ?

εχει σημασια χαχαχαχαχαχαχα
 

DeletedUser31752

Εγινες συχνος χρηστης δν ειναι κ λιγο...
---------------------------------------
johnapo αλλος ενας fan του dimitrisb

τοπακο καποιοι θελουν να σβησουν τσιγαρο πανω σ προσεχε.....(αληθεια ειναι)


[jor]
+10 για post εκτός θέματος

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή