Τοποθέτηση της Triquetra

DeletedUser33851

μεθαυριο στις 3 ανοιγουν οι εγραφες για τα μαθηματα αμυνας απο τον ιουδα οσοι προλαβεται δωρο μια πετσετα
 

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
Ωραία τα είπες πατριώτη αλλά ψάχνω ακόμα να βρω itachi και qqpro.
Άστο θα σου πω εγώ δικαιολογία ήταν στο πρόγραμμα στρατολογούμε και τις λίμνες του χάρτη γιατί είναι όλοι αναλωσιμοι.

Υ.Γ καλή παρέα είστε ρε δεν μιλάτε σε τέτοια άντε στειλτε καμία άμυνα παίχτη που δίνει σεμινάρια άμυνας και αφήνει ξεκρεμαστη τι φυλή.
Ο qqpro εκεί που ήταν είναι ... ο ιtachi αποφάσισε να τα παρατήσει .. δικό του θέμα

Εσείς έχετε χάσει παίχτες 25αδας επανειλημμένως, ακόμα και τώρα το ίδιο συμβαίνει,
δεν μπορείς να συγκρίνεις itachi με τους frapedia, marshmallow, και πρόσφατα koroidara

επίσης έχετε και παίχτες που παίρνουν εσωτερικά και μετά τα παρατάνε αμέσως...

Όσο για τον Ιούδα αφήστε το, τζάμπα προσπαθείτε να ρίξετε το image του, δεν πρόκειται...
αυτό το έκανα εγώ με την giannisM, αλλά εγώ ξέρω τι κάνω..

Όσο ο κόσμος προχωράει θα βρίσκονται τρύπες και θα τις κλείνουμε..

Θα σας έλεγα να μην παίρνετε πολύ θάρρος αλλά εσείς γελάτε ακόμα και όταν χάνετε 100 χωριά ...
 

DeletedUser35599

Πλευρά 1:
Φυλές: DiFa**, PANTS, VNG
Πλευρά 2:
Φυλές: Trq, Τrq, Trq,

Timeframe: 16/01/2018 00:07:59προς17/01/2018 00:58:12

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 57
Πλευρά 2: 38
Διαφορά: 19

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 25
Πλευρά 2: 7
Διαφορά: 18

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 275,946
Πλευρά 2: 190,485
Διαφορά: 85,461

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 180,470
Πλευρά 2: 51,690
Διαφορά: 128,780

chart


ΥΓ. Παρανταις μην μιλας οταν δεν εξηγας και τεκμηριωνεις αυτο που λες. Ξεφτιλα εγινες,ολοι σε χλευαζουν. Και αν πιστευεις το αντιθετο, τοτε ζεις σε αλλο πλανητη.
Εχεις ακομα πολλα να μαθεις και να δεις, ανωριμο παιδακι εισαι το καταλαβαινω.


Περαστικα,
Ο Τζιρης Σ
 

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
ΥΓ. Παρανταις μην μιλας οταν δεν εξηγας και τεκμηριωνεις αυτο που λες. Ξεφτιλα εγινες,ολοι σε χλευαζουν. Και αν πιστευεις το αντιθετο, τοτε ζεις σε αλλο πλανητη.
Εχεις ακομα πολλα να μαθεις και να δεις, ανωριμο παιδακι εισαι το καταλαβαινω.
πωπω ένα χωριό έχασε μέσα στον πύρινα σας ενώ σας έχει πάρει τόσα..
τρίχα έχεις και την κάνεις τριχιά ... δεν ξέρω πιο είναι πιο αηδιαστικό από τα 2
 

DeletedUser35599

Δεν μιλαω συγκεκριμενα για τον μικρο ρε.
Γενικα μιλαω απλα οτι καθε φορα που μιλαει απο την ανωριμοτητα που τον διακατεχει ή θα βρίσει ή θα πει πυξίδα ή θα πει ποο ααακαλα και τετοια
Αν ειναι να μιλαει ας τεκμηριωνει και ας λεει κατι βασιμο και κατι που μπορει να συζητηθει.
Αλλα λογικα με το να περνας 24 ωρες μπροστα απο μια οθονη λογικο ειναι να μην ξερεις καν να αναπτυξεις αυτα τα skills και να ξερεις να συζητησεις σαν πολιτισμενος ανθρωπος
Τι να πεις κριμα

Ατε τζαι κανει σας,
Φκαρτε πονιμιτη,
Ο Πατερ
 

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
Δεν μιλαω συγκεκριμενα για τον μικρο ρε.
Γενικα μιλαω απλα οτι καθε φορα που μιλαει απο την ανωριμοτητα που τον διακατεχει ή θα βρίσει ή θα πει πυξίδα ή θα πει ποο ααακαλα και τετοια
Αν ειναι να μιλαει ας τεκμηριωνει και ας λεει κατι βασιμο και κατι που μπορει να συζητηθει.
Αλλα λογικα με το να περνας 24 ωρες μπροστα απο μια οθονη λογικο ειναι να μην ξερεις καν να αναπτυξεις αυτα τα skills και να ξερεις να συζητησεις σαν πολιτισμενος ανθρωπος
Τι να πεις κριμα

Ατε τζαι κανει σας,
Φκαρτε πονιμιτη,
Ο Πατερ
Και αθλητής είναι και δουλεύει και κανα γκομενάκι βγάζει και είναι στους τοπ ενεργούς
το ααα καλα που λέει πάει συνήθως σε ασυναρτησίες που γράφετε και δεν έχει λόγια να το περιγράψει
 

DeletedUser33851

http://prntscr.com/i1gcs1 μη γινεσαι τοσο κακος επειδη σ εδειξα τη φλογερη πυξιδα αν το ηξερα οτι θα το παιρνες τοσο βαρια μπορει να σε λυπομουν
 

DeletedUser33851

21-11-2017 απο τοτε με βλεπεις και στα ονειρα σ χμμμ....
 

DeletedUser35695

http://prntscr.com/i1gcs1 μη γινεσαι τοσο κακος επειδη σ εδειξα τη φλογερη πυξιδα αν το ηξερα οτι θα το παιρνες τοσο βαρια μπορει να σε λυπομουν
φανταστειτε απελπισια, πηρε χωριο οταν καναν ενωση 2 μικροι λογαριασμοι και το θεωρεις εσυ πυξιδα αυτο και το αναφερεις καθε φορα. θα κλεισουμε τον κοσμο και θα λες δεν εχει σημασια εγω εριξα πυξιδα σε φλογερο. Τι να πει κανεις..
 

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
φανταστειτε απελπισια, πηρε χωριο οταν καναν ενωση 2 μικροι λογαριασμοι και το θεωρεις εσυ πυξιδα αυτο και το αναφερεις καθε φορα. θα κλεισουμε τον κοσμο και θα λες δεν εχει σημασια εγω εριξα πυξιδα σε φλογερο. Τι να πει κανεις..
ε την έφαγες την πυξιδούλα σου
 

DeletedUser35599

Χαχαχαχαχα τρελλε με κανεις να γελαω.
Σου εξηγω 100 φορες εκανα ενωση με σκρεαμερ και αυτο το χωριο ηταν στα κοκκινα γιαυτο το πηρες.
Χαχα αμα δεν θες να δει την αληθεια τοτε τι να σου πω..
Δικαιολογεις τα αδικαιολογητα αφου εχει κανενα μηνα να παρεις χωριο . Παιρνεις μονο κατι εσωτερικα και ενα απο VNG
Σου ξαναστελνω τα στατς σου να τα δεις γιατι ουτε και αυτα δεν νομιζω να τα βλεπεις

http://gr.twstats.com/gr48/index.php?page=player&mode=conquers&id=7728193
 

DeletedUser33851

εδω τι μας δειχνεις πιο πολλα σ πηραμε εμεις παρα οι δικοι σ χαχαχα παντως αλλος ενας πυξιδιασμενος στη λιστα μ εισαι
 
Κορυφή