GR42 **SOL vs STOP**

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

Ποια φυλή πιστεύεται ότι θα είναι η νικήτρια του κόσμου 42;

  • SOL

    Ψήφοι: 81 65,9%
  • STOP

    Ψήφοι: 38 30,9%
  • Δεν ξέρω/Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 4 3,3%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    123
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser34837

πως βαλαμε αμυνες σε ουδετερους ? Θελουμε στοιχεια ....

Επιτηρησεις σε ποιους ?

Για ποια παραβιαση μιλατε ? Για του oops sorry ? Αυτο νομιζω οτι θα λυθει αμεσα

Παντως αν ισχυουν αυτα που λετε για το παικτικο επιπεδο κανονικα θα επρεπε να βαλετε δημοσκοπηση σε ποσο καιρο θα μας κερδισετε οχι το ποιος θα κερδισει

Εγω δηλ θα εβαζα στη θεση σας την εξης δημοσκοπηση

Σε ποσο καιρο θα κερδισουν οι ΣΟΛ τον κ42 ?

1. Σε 1 ωρα ... θα δουν οι ΣΤΟΠ 78,356 σπαθακια κ θα κλεισουν τα κινητα

2. Σε 24 ωρες ... θα χασουν οι ΣΤΟΠ ολα τα χωρια μετωπου κ θα σπασουν τα pc

3. Σε 168 ωρες ... θα βλεπουν οι ΣΤΟΠ θολά λογω ελλειψης υπνου κ αντι για μαζικη στρατολογηση θα πατησουν μαζικο παροπλισμο


Μεγαλυτερη χρονικη διαρκεια δεν θα εβαζα παντως , θα ηταν ξεφτιλα , εχετε κ ενα επιπεδο :eek:


προλαβανε και σου απαντησανε οποτε θα περιοριστω σε ενα λαικ για τη κωλαρα που εχεις in-game
 

DeletedUser33703

πως βαλαμε αμυνες σε ουδετερους ? Θελουμε στοιχεια ....

Επιτηρησεις σε ποιους ?

Για ποια παραβιαση μιλατε ? Για του oops sorry ? Αυτο νομιζω οτι θα λυθει αμεσα

Ναι βάλατε άμυνες σε ουδέτερους και ναι έγινε παραβίαση στην ήπειρο μας , τα στοιχεία που θες τα έχει ο αρχηγός σου , εσύ δεν χρειάζεται να ξέρεις κάτι παραπάνω .
Κάτι πονηρούλιδες όπως ο JohnDimis και ο El Poison που νόμιζαν πως θα μας καθυστερήσουν με αυτές τις τακτικές θα είναι οι πρώτοι που θα τους κάψει ο ήλιος .
Μην βγαίνετε γυμνοί στον ήλιο , προκαλείτε την τύχη σας .

Τώρα όσο για την δημοσκόπηση , η ερώτηση είναι αν πιστεύεται πως οι γάιδαροι μπορούν να πετάξουν .
Το 34,8% έχει απαντήσει ναι
 

DeletedUser31309

Εχω δει αρκετα μηνυματα του προκαλουν και οχι μονο...
Βλεπω και προσωπικα ασχημα σχολια...
Καποιοι θα πρεπει να καταλαβαιτε παιζετε ενα παιχνιδι απλα...
Χτες υπηρχε συνομιλια με τον αρχηγο της σολ...γι το χωριο που παρθηκε στη 45 εχει γινει παρεξηγηση η οποια διχως λογο(το καταλαβε κιολας) εφερε το νταβιτσι εδω να μιλαει και να θυγει και σε προσωπικο επιπεδο εμενα...
Αναλυθηκε και καταλαβε τοσο ο μπλακος οσο κι ο νταβιτσις...
Γι το αλλο επισης θεμα λυθηκε κι εκεινο...
Οπως γι το οτιδηποτε απ την αρχη εδινα λυσεις αμμεσα...
Καποιοι ομως δεν λετε να βαλετε μυαλο και φτιαχνετε σκαηπ ρουμς και βριζετε ΜΑΝΕΣ και ΠΑΛΙΟΑΡΡΩΣΤΙΕΣ...
Το νεαρο της ηλικιας σας,σας φτανει σε πολλα σημεια το καταλαβαινουμε να κοκορευεστε(βλεπε dark tornado που του ειχα πει θα παρει βραβειο γι αυτα που ελεγε-2 μερες μετα το πηρε με μονιμο μπαν και μπηκε με σφακιανακη να συνεχισει τα δικα του) δεν βγηκε κανεις να τον κοροιδεψει αντιθετα ευχομαστε καλο παιχνιδι...
Ομως το να μιλατε ασχημα στα σκαηπ κι να επικροτουν κι αλλοι τοτε αρκετοι απ εσας δεν φτανετε πλεον ουτε αυτους που κοροιδευατε και δεν θελατε να ειναι ετσι ο τελικος οπως το ξεκινημα...λεγοντας η ηγεσια σας ενα καθαρο και σωστο τελικο χωρις τα χαλια που υπηρχαν στην αρχη που ηταν οπως τωρα με αυτα που κανετε...

Οτι γινει στο παιχνιδι θα μεινει στο παιχνιδι...
Εχω υπαρξει σε πολλαπλες ομαδες σκαηπ κι το συνολο που εχουμε εδω στο σκαηπ δεν συγκρινεται με κανενα αλλο που εχω υπαρξει...σ αυτο μπορουν να σας το εγγυηθουν κι αλλοι...
Ευχαριστηθειτε το παιχνιδι οπως εμεις...ανεξαρτητα απο το οποιο αποτελεσμα εγω θα βγω να συγχαρω την ομαδα της σολ εφοσον και μονο γινει ωραιο παιχνιδι χωρις βρισιες στα σκαηπ και ασχημα αλλα που γινονται...

ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ STOP ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΕΝΔΩΣΟΥΝ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΜΗΝΥΜΑ ΠΑΙΚΤΩΝ ΣΟΛ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΟΥΝ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ...
Θα συνεχισουμε να παιζουμε ομορφα και με χαβαλε οπως ξεκινησαμε ετσι και θα τελειωσουμε...
Καλη συνεχεια σε ολους...καλο παιχνιδι!!!
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Καλο μήνα να εχετε και καλή προετοιμασία και τσακωθείτε λίγο forum πριν τον πολεμο, αντε να αναψουν τα αιματα να χαζεύουμε κι εμείς :p
μέντιουμ έτσι; :D
....
Ναι ειστε ενα ματσο φυλετικα σκουπιδια, που βρεθηκατε τελικο κατα τυχη και επειδη η βουντου δεν ειχε ηγεσια
......
ΟΛΗ Η STOP να κανει αγαλμα στον Blacko ο οποιος για τους δικους του λογους σε σεβαστηκε αλλιως θα σας ειχαμε εξαφανισει απο τον χαρτη εδω και μηνες
......

για το τελος θα αφησουμε τον kokkinodrako του οποιου ολα τα χωρια θα πανε 26 ποντους για να χωνει πριμιουμ για ΠΑΝΤΑ!
Νικολάκι, τα προσχήματα boy :p Κι εσείς είστε τελικό γιατί προφανώς είχατε συμμάχους τόσο καιρό τους STOP. Αν τα 3/4 του χαρτη ηταν vs SOL δεν θα ηταν το ίδιο. Αυτή η φυλή αξίζει να κλείσει τον κόσμο, απο εκεί και πέρα βρισιές, απειλές και τα μαμαω και δερνω είναι όντως παιδιάστικα και το ξέρεις κατά βάθος. Έχεις την αύρα πολύ καλού παίχτη, μην την αφήσεις για βλακείες και τραμπουκισμούς και στο λέω εγώ που κάτι ξέρω :p
Τα στοιχεια σου...
http://prntscr.com/e86ddc

Οσο για το θεμα του χωριου 1 λεπτο υποθεση εγινε μιας βδομαδας, αυτο ειναι αμμεσο ?
Το 1 χωριό στην αντίπαλη ήπειρο είναι all time classic στις φυλετικές. Οι άμυνες σε ουδέτερους είναι σοβαρό θέμα όμως. ΥΓ. θυμασαι όμως Bill και κατι άμυνες που εβαζαν οι SOL σε ουδετερους στην 44 μας, ε; :p Οποτε και αυτο classic ειναι lol

Το νεαρο της ηλικιας σας,σας φτανει σε πολλα σημεια το καταλαβαινουμε να κοκορευεστε
+1 προφανώς
Ευχαριστηθειτε το παιχνιδι οπως εμεις...ανεξαρτητα απο το οποιο αποτελεσμα εγω θα βγω να συγχαρω την ομαδα της σολ εφοσον και μονο γινει ωραιο παιχνιδι χωρις βρισιες στα σκαηπ και ασχημα αλλα που γινονται...

ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ STOP ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΕΝΔΩΣΟΥΝ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΜΗΝΥΜΑ ΠΑΙΚΤΩΝ ΣΟΛ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΟΥΝ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ...
Θα συνεχισουμε να παιζουμε ομορφα και με χαβαλε οπως ξεκινησαμε ετσι και θα τελειωσουμε...
Καλη συνεχεια σε ολους...καλο παιχνιδι!!!
Αλλά εδώ διαφωνούμε. Σε όλο σου το μήνυμα δεν είδα καμία προτροπή/παρότρυνση νίκης προς τους συμπαίχτες σου. Αν σου είναι κι εσένα αρκετό να παίξεις τελικό ως αρχηγός πες τους να πατήσουν διαγραφή από τώρα :D Το είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα στο skype εν καιρω ειρήνης δεν λέει κάτι. Όταν θα τρέχεις να τους μαζεύεις θα δεις τη γλύκα.
Η STOP πρεπει να μπει στην αρένα και να αλλάξει όλες τις προβλέψεις κ να δουν κάτι που δεν θα περιμένουν οι SOL. Αν περιμένεις με "καλό παιχνίδι" και με το σταυρό στο χέρι να κερδίσεις ένα πόλεμο, ξέχασε το. Και το χειρότερο, οι συμπαίχτες σου θα το ξεχάσουν πριν από σένα. Εννοείται οτι πρέπει να γραφουν external και να δείξουν δύναμη. Στο κάτω κατω 1000 χωριά παραπάνω έχετε. Α κάτσε να σου δείξω και τι σημαίνει καλό παιχνίδι...Για δες

Σας εύχομαι τα ίδια αλλά θα ήθελα να κερδίσει η SOL για όλους τους λόγους που έχουμε ξαναπεί με βασικότερο αυτόν.
Keep fighting. Πλακα ειχε το external lately :p (sorry για την παρέμβαση αλλα είδα οτι κολλήσατε λίγο και χάθηκε ο ειρμός) :D
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser34705

Βαριομουν να δουλεψω σημερα και ετσι οπως καθομαι στο γραφειο ειπα να χαζεψω και να ψαχουλεψω λιγο τον χάρτη σας . ( μιας και δεν ειμαι καρδουλιτσας για σημερα )

Σιγουρα η SOLεχει μεγαλο πλεονεκτημα σε καλυτερο υλικο παικτων , χωρις να ξερω βεβαια τι προσθηκες μπορει να εχεικανει η ΣΤΟΠ που λετε πιο πίσω , παικτες της σολ ειδικα 3-4 τεμαχια ισοδυναμουν με 8-10 παικτες της στοπ αλλα κοιτοντας το χαρτη καταλαβα καποια πραγματα .

Η SOL αποκλειετε να παιξει πολεμο με πλάνα .. γιατι ;
±1ον δεν μπορει , και τι εννοω ;
πλανα θα βαραει κανονικα αλλα ο στοχος της δεν θα ειναι αυτος διοτι γνωριζει οτι η στοπ αποτελειτε απο μεγαλες αναλογιες αμυντικων στρατευματων.
±2ον Δεν ειναι του στυλ της , ο Νικος - Νικολας - Βασιλης ξερει να παιζει εξυπνα και τι εννοω ;
Θα κανει ρογμες στα αντιπαλα συνορα , πισω απο γραμμές αμυνες θα παιρνουν χωρια ανενεργων ή δικων τους λογαριασμων ( ! ) και θα αναγκαζουν την στοπ να απιστοχωρει αμυντικα ή αν χανει κι αλλα χωρια εκει γυρω απο τα ρηγματα , αν κατι πρεπει αν προσεξει η στοπ ειναι αυτο και μονο αυτο.
±3 ον η Σολ θα υπερτερει σε επιθετικα πλανα οπως εχει διξει απο την αρχη του κοσμου , 3-4 μερες θα τρωει πλανο η ΣΤΟΠ και ας μενουν χωρις επιθετικα η σολ και γιατι ; γιατι δεν τους νοιαζει να παιρνουν χωρια με πλανα τοσο πολυ .. αλλα θα κουρασουν τους Στοπιτες με αυτο τον τροπο μιας και ο μεσως ορος ηλικιας ειναι μικροτερος και η ορεξη υπερτερη και θα τσιμπανε χωρια απο ριγματα οπως προανεφερα οι Ασσοι των ΣΟΛ με αποτελεσμα να καταρευση καποιο μτεωπο.

( ! ) Παραπανω ανεφερα την εκφραση "δικων τους λογαριασμων" , παραξενευεστε Στοπιτες?
Πιστευετε οτι δεν υπαρχουν τετοια χαρτια ; ο Νικος ειναι πανπονηρος και εχει σχεδιασει καλα τον χαρτη ,ξερει που βαζει παικτες και αν ειστε λιγο εξυπνοι και παρατηρησετε που βαζει τους "ασσους-παικτες" του θα καταλαβετε που βρωμαει το θέμα , δεν θελει πολυ μυαλο.. Παρ όλο το μικρο της ηλικιας του Νικου στον χαρτη δεν το πιανει κανενας στον ελληνικο σερβερ κατα της αποψη μου ας εχουμε σκοτωθει 500 φορές.

Το να παιζει μια φυλη στακα και να βαραει πλανο ανα 10 μέρες δεν ειναι λυση βγειτε απο την παλαιολυθηκη εποχη , η ΣΟΛ μπορει να ειναι πιτσιρικια και να βριζουν σε σκυπες ρομμς οπως ολοι ξερουμε αλλα ειναι μεή του παιχνιδιου που το εχουν αναβαθμιση σε ιδεες πολλα σκαλοπατια πιο πανω , και ετσι κανουν και τους υπολοιπους καλυτερους.
Δεν αντιλεγω οτι ειναι λαθος η συμπεριφορα τους , βασικα ειναι απαραδεκτη μερικων μελων αλλα μην ξεχναμε οτι ολοι περασαμε απο αυτη την ηλικια , οσο για του μεγαλυτερους σε ηλικια σολιστες που βριζουν ετσι τα εχω ξαναπει τα λογια ειναι περιττα ειναι απλααξιοι τις μοιρας τους. ουπς παρασειρθηκα ακια εφυγα απο το θέμα.

Τωρα οσο αναφορα την ΣΤΟΠ.

Εχειε να πλεονεκτημα σε χωρια το θεμα ειναι αυτο πως θα το αξιοποιηση ; η δεν θα το αξιοποιηση ; τα επιθετικα τους πλανα δεν μου αρεσαν οπως εχω ξαναπει οσο ημουν μελος της Voodoo , πιστευω οτι χρειαζοντε εξυπνες ιδεες για την φυλη τον στοπ και σωστα σημεια πλανων η Σολ με τα πλανα τους θα προσπαθησουν να μπουν απο το ριμ απο βορρα ή νοττο εκει πρεπει να εχει ενα καλο στισημο η στοπ και τους παικτες που φοβαται μιας και τα περισσοτερα χωρια τις δινουν αβανταζ σε αμυντικα να τους κανει πετρα.
Επισης σκυλια που γαβγιζουν δεν δαγκωνουν λεει μια παροιμια , μην σας φοβιζουν οι απειλες τον ΣΟΛ του στυλ " πυξιδα στους ρουφιανους , θα βαρεσουμε king diamond κλπ κλπ δεν θελουν αν μπουν απο αυτα τα σημεια" η γνωμη μου παντα" δεν τους συμφερει γιατι απο πισω παλι ειναι ενεργοι παικτες , αν φερθειτε λιγο εξυπνα στοπιτες θα καταλαβετε που ειναι το μέρος που θελουν να μπουν κανει μπάμ βασικα ειναι δυο σημεια που εχετε μετριους παικτες και εχουν μπροστα τους "ασσους" τους.
Βεβαία πιστευω οτι καποιο συμαντηκο μπαν θα πεσει και θα αλλαξουν πολλα ή σολ δεν εχει βγαλει απο πανω της αυτο το παρατσουκλι και πρπεει να το προσεξει.

Εγινε κουραστικος το ξερω , αλλα αφου δεν παιζω , και δεν εχω πλεον φυλη για να ακνω προπαγανδα λεω την αληθεια και σε οποιον αρεσει.
p.s. Στοπιτες οχι δεν παιζω με την SOL και ουτε εχω λογαριασμο εκει αν τα συνφραζομενα σας βγαζουν αυτο. απλα λεω την αποψη μου.

Οπως και αν εχει ανυπομονω να δω αυτο το πολεμο γιατι ακουω μεγαλα λογια απο πολλους και θελω να δω το αποτελεσμα.
 

DeletedUser30832

Βουβουζελα βασικα δεν ειδαμε καμια αναλυση για τη ΣΤΟΠ ... Ακομα κ εκει που εγραψες : '' Τωρα οσο αναφορα την ΣΤΟΠ. '' παλι για την ΣΟΛ εγραφες χαχαχαχα

Οχι οτι θελουμε καποια αναλυση για μας αλλα μηπως αυτο δειχνει οτι εχεις καποιο κολλημα με τη
c57004_71b30472b3964b06ae9a7c2a39df1023.png_256
?

Τεσπα μια που εισαι τοσο ειδικος στους Σολιστες γιατι δεν μας λες κ μας ποιοι ειναι οι ΑΣΣΟΙ τους μηπως δωσουμε λιγο ενδιαφερον σε αυτον τον κοσμο ?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34705

Βουβουζελα βασικα δεν ειδαμε καμια αναλυση για τη ΣΤΟΠ ... Ακομα κ εκει που εγραψες : '' Τωρα οσο αναφορα την ΣΤΟΠ. '' παλι για την ΣΟΛ εγραφες χαχαχαχα

Οχι οτι θελουμε καποια αναλυση για μας αλλα μηπως αυτο δειχνει οτι εχεις καποιο κολλημα με τη
c57004_71b30472b3964b06ae9a7c2a39df1023.png_256
?

Τεσπα μια που εισαι τοσο ειδικος στους Σολιστες γιατι δεν μας λες κ μας ποιοι ειναι οι ΑΣΣΟΙ τους μηπως δωσουμε λιγο ενδιαφερον σε αυτον τον κοσμο ?

Φαντασου ποσα λιγα ειχα να αναλυσω για εσας και καταλαβε μόνος σου... κανενα κολλημα με σολ εχθροι μου ηατν οπως εισασταν και εσεις.
Τωρα ψαξε μονος σου αν βρεις ποιοι ειναι οι άσσοι ! εχω συμβουλεψα !
 

DeletedUser33711

Το 1 χωριό στην αντίπαλη ήπειρο είναι all time classic στις φυλετικές. Οι άμυνες σε ουδέτερους είναι σοβαρό θέμα όμως. ΥΓ. θυμασαι όμως Bill και κατι άμυνες που εβαζαν οι SOL σε ουδετερους στην 44 μας, ε; :p Οποτε και αυτο classic ειναι lol

Υποτιθεται οτι υπαρχει συμφωνια μη παραβασης της ηπειρου και φυσικα για μη υποστηριξη ουδετερων. Για αυτο το λογο γινεται θεμα αλλιως το ολο σκηνικο ειναι φυσικα μεσα στο παιχνιδι. Θα μπορουσαμε και εμεις σε πολλες περιπτωσεις να εχουμε βαλει αμυνες σε καφε των Stop αλλα δε το καναμε.
 

DeletedUser34837

Εγινε κουραστικος το ξερω , αλλα αφου δεν παιζω , και δεν εχω πλεον φυλη για να ακνω προπαγανδα λεω την αληθεια και σε οποιον αρεσει.
p.s. Στοπιτες οχι δεν παιζω με την SOL και ουτε εχω λογαριασμο εκει αν τα συνφραζομενα σας βγαζουν αυτο. απλα λεω την αποψη μου.

Οπως και αν εχει ανυπομονω να δω αυτο το πολεμο γιατι ακουω μεγαλα λογια απο πολλους και θελω να δω το αποτελεσμα.


ποιος θα ελεγε οτι παιζεις σε εμας ενω θεωρητικα καρφωνεις ολη μας τη στρατηγικη.εκτος αν ολο αυτο που εχουμε στησει ειναι θεμα αντιστροφης ψυχολογιας...ποιος ξερει?
 

DeletedUser34705

ποιος θα ελεγε οτι παιζεις σε εμας ενω θεωρητικα καρφωνεις ολη μας τη στρατηγικη.εκτος αν ολο αυτο που εχουμε στησει ειναι θεμα αντιστροφης ψυχολογιας...ποιος ξερει?
Δεν καρφωνω καμια στρατιγικη , ειναι ενα εξυπνο παιχνιδι που ξέρω οτι μπορειτε να το υποστυριξετε , δεν περιμενετε τα πλανα να παρετε χωρια και να νικησετε γιατι απλα δεν γινετε με την αναλογια χωριων πατηματα θα παρετε απο δικους σας παικτες στην στοπ , απο ενενεργους ακι μελοντικα απο δικους πας παλι παικτες σε στοπ που θα στρατολογησετε.
Μόνο ετσι μπορω να καταλαβω εγω σαν θεατης την σιγουρια σας2 για μια ευκολη νική.
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Βουβουζελα θα σε απογοητευσω αλλα δεν πετυχες σχεδον τιποτα, ουτε ποιος εφτιαξε το μετωπο, ουτε την στρατηγικη μας , ουτε το οτι δεν εχουμε παικτες σε στοπ (αυτο αλλωστε ειναι μεσα στη συμφωνια).
Η βεβαιοτητα μας οτι θα κερδισουμε προερχεται απο το γεγονος οτι ημασταν απλα η Barcelona των φυλετικων αλλα με τις προσθηκες που καναμε γιναμε μεικτη κοσμου. Αντιθετα, η στοπ εχει ταβανι το europa league .
 

DeletedUser34705

Βουβουζελα θα σε απογοητευσω αλλα δεν πετυχες σχεδον τιποτα, ουτε ποιος εφτιαξε το μετωπο, ουτε την στρατηγικη μας , ουτε το οτι δεν εχουμε παικτες σε στοπ (αυτο αλλωστε ειναι μεσα στη συμφωνια).
Η βεβαιοτητα μας οτι θα κερδισουμε προερχεται απο το γεγονος οτι ημασταν απλα η Barcelona των φυλετικων αλλα με τις προσθηκες που καναμε γιναμε μεικτη κοσμου. Αντιθετα, η στοπ εχει ταβανι το europa league .
-Τι καιρο κάνει ;
-Τασσούλα με λένε....
 

DeletedUser33703

Και φυσικά ένας πόλεμος κερδίζεται από τα πλάνα της κάθε φυλής για αυτό και είμαστε τόσο σίγουροι για εμάς γιατί έχουμε τα κατάλληλα μυαλά να τα σχεδιάσουν και τα κατάλληλα χαρτιά να τα υλοποιήσουν .

Δεν πάμε να κερδίσουμε κόσμο με τακτικές Fumal όπως προανέφερες Μήτσο , το δυνατό μας χαρτί σαν φυλή πιστεύω ότι είναι τα επιθετικά πλάνα και η απίστευτη ενεργητικότητα που έχουμε και φυσικά το υψηλό παικτικό επίπεδο των περισσότερων μελών μας , όλα αυτά σε συνδυασμό μας κάνουν να ξεχωρίζουμε .

Επίσης πίσω από αυτό το πολύ δυνατό στήσιμο στον χάρτη που βλέπεις κρύβεται ο Da viNci .
 

DeletedUser34439

.
Δεν αντιλεγω οτι ειναι λαθος η συμπεριφορα τους , βασικα ειναι απαραδεκτη μερικων μελων αλλα μην ξεχναμε οτι ολοι περασαμε απο αυτη την ηλικια , οσο για του μεγαλυτερους σε ηλικια σολιστες που βριζουν ετσι τα εχω ξαναπει τα λογια ειναι περιττα ειναι απλααξιοι τις μοιρας τους. ουπς παρασειρθηκα ακια εφυγα απο το θέμα.

Έχω την αίσθηση πως όλο αυτό μπορεί και να γίνετε με κάποιο σκοπό ή να γίνετε αυθόρμητα από μερικά άτομα αλλά να το αφήνει η ηγεσία γιατί εξυπηρετεί κάτι.
όπως προσπαθούν να εκνευρίσουν τους αντιπάλους για να κάνουν πιο εύκολα λάθη
δημιουργούνε τεχνητή πόλωση για να είναι ενδιαφέρον για τα μέλη τους
βέβαια το κακό με αυτές τις προκλήσεις είναι ότι μπορεί να συσπειρωθεί ο αντίπαλος και να παίξει καλύτερα ,αλλά μάλλον δεν τους ενδιαφέρει ίσως να και τους αρέσει μιας και είναι πιο καλοί παίχτες και δεν έχουνε κάτι να φοβηθούν.

Βουβουζελα θα σε απογοητευσω αλλα δεν πετυχες σχεδον τιποτα, ουτε ποιος εφτιαξε το μετωπο, ουτε την στρατηγικη μας , ουτε το οτι δεν εχουμε παικτες σε στοπ (αυτο αλλωστε ειναι μεσα στη συμφωνια).
Η βεβαιοτητα μας οτι θα κερδισουμε προερχεται απο το γεγονος οτι ημασταν απλα η Barcelona των φυλετικων αλλα με τις προσθηκες που καναμε γιναμε μεικτη κοσμου. Αντιθετα, η στοπ εχει ταβανι το europa league .

Το να έχεις παίχτες στους στοπ δεν είναι κάτι κακό ,μπορεί να μην βάλατε αλλά σίγουρα στα 100 και μέλη τους θα υπάρχουνε κάποιοι καλοθελητές
η βεβαιότητα για την νίκη σας όμως προέρχεται από το γεγονός ότι έχετε καμιά 10 λογαριασμούς που θα παίξουνε πολύ ενεργά 24-ωρα ,στο μέτωπο που έχετε στήσει(στο gr μια καλή φυλή έχει συνήθως 4-5)

Προβλέπω να έχετε σπάσει το μέτωπο αρκετά νωρίς και σε λιγότερο από 3 μήνες ουσιαστικά να έχετε κερδίσει ,θα μπορούσε και λιγότερο αλλά πιστεύω ότι και οι στοπ θα το παλέψουν κάπως δείχνουν στοιχεία δεμένης φυλής.
βέβαια καλό θα ήταν να γίνει ντέρμπι και να κρατήσει αρκετά,αλλά δεν το νομίζω.
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Το μυστικο της σολ εκτος απο τα καλα πλανα ειναι και ο χαβαλες που μας δενει στο skype
Εγω μπορω να πω οτι η σολ ειναι η καλυτερη φυλη που εχω παιξει με διαφορα και οτι δεν εχω δεθει ποτε ξανα τοσο πολυ με καποια ατομα στο παιχνιδι και αυτος ο λογος οχι μονο για μενα αλλα και για τους περισσοτερους απο μας ειναι οτι δινουμε το 100% στο παιχνιδι και δεν μας εμποδισαν ουτε τα μπαν και ξεκινησαμε παλι απο την αρχη εστω και 2 μηνες μετα.

Το μυστικο της sol μαγκες ειναι πανω απο ολα η καλη παρεα. Αυτη ειναι η γνωμη μου σαν απλος παικτης της
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Το νεαρο της ηλικιας σας,σας φτανει σε πολλα σημεια το καταλαβαινουμε να κοκορευεστε(βλεπε dark tornado που του ειχα πει θα παρει βραβειο γι αυτα που ελεγε-2 μερες μετα το πηρε με μονιμο μπαν και μπηκε με σφακιανακη να συνεχισει τα δικα του) δεν βγηκε κανεις να τον κοροιδεψει αντιθετα ευχομαστε καλο παιχνιδι...


Λοιπον το νεαρο της ηλικιας εξηγει πολλα.....αλλα θα επαναληφθω γιατι οπως και 1 μερα (περιεργο) πριν το μπαν μου ειπα τη γνωμη μου και σε πονεσε (οπως καθε αληθεια)

Εχω το καθε δικαιωμα να βγαινω στο εξωτερικο φορουμ και να λεω την γνωμη μου οπως εγω γουσταρω και ναι χωρις χαρακτηρισμους που δεν αφορουν το παιχνιδι η βρισιες

Τα δηθεν κυριλε ποστ στο εξωτερικο που νομιζεις οτι σου δινουν καποιο πρεστιτζ στο παιχνιδι ειναι για σενα και για τον μπλακο που προσπαθειτε να κρατησετε της ισσοροπιες σαν αρχηγοι και σωστες ντιβες που το παιζεται,ενω στις συζητησεις στο σκαιπ σιγουρα εχουμε ακουσει τους χειροτερους χαρακτηρησμους οπως ειναι το λογικο

Οποτε ασε με να σου ξαναπω ποσο ΑΣΧΕΤΟΙ πιστευω πως ειστε εκει στην στοπ ΟΛΟΙ σας με εξεραιση 2-3 λογαριασμους που θα φανουνε και στον πολεμο
Λοιπον 100-0 οι πιθανοτητες μονο λογο ογκου θα αντεξετε τις πρωτες βδομαδες και τιποτα παραπανω και το ξερετε και εσεις

Και οσο για το χωριο του επισημου χορηγου που πηρε στην κ45 η στραβος ειναι ο γιαλος η στραβα αρμενιζεις.....που δεν μπορεις να κανεις κουμαντο κανεναν εκει μεσα!!!
Και γελαω τοσο με αυτο οσο και με την αστεια και καλα τιμωρια ''το χωριο θα το παρετε την τριτη λογο οσων εγραψε ο νταβινσι'' να μην μιλισω για τις αμυνες σε ουδετερο παιχτη στην κ45

Θυμασε για το βραβειο μου μου ελεγες λοιπον?προσεχε μην το χασεις γιατι στο δινουμε καθε μερα με αυτα που γινονται στη φυλη σου

Καλες μαχες θα ευχηθω ετσι για το καλο μονο
Καλες πυξιδες δεν ευχομαι σε κανεναν απο στοπ,εξαλου τις εχετε κλειδωσει σε θυριδα για να μην σας στην στερησει κανεις
 

DeletedUser34705

Και φυσικά ένας πόλεμος κερδίζεται από τα πλάνα της κάθε φυλής για αυτό και είμαστε τόσο σίγουροι για εμάς γιατί έχουμε τα κατάλληλα μυαλά να τα σχεδιάσουν και τα κατάλληλα χαρτιά να τα υλοποιήσουν .

Δεν πάμε να κερδίσουμε κόσμο με τακτικές Fumal όπως προανέφερες Μήτσο , το δυνατό μας χαρτί σαν φυλή πιστεύω ότι είναι τα επιθετικά πλάνα και η απίστευτη ενεργητικότητα που έχουμε και φυσικά το υψηλό παικτικό επίπεδο των περισσότερων μελών μας , όλα αυτά σε συνδυασμό μας κάνουν να ξεχωρίζουμε .

Επίσης πίσω από αυτό το πολύ δυνατό στήσιμο στον χάρτη που βλέπεις κρύβεται ο Da viNci .

Σεβαστη απαντηση , και δεν μιλησα για στρατιγικές φουμάλ θα τα κανετε και εσεις γιατι ετσι θα πρεπει να γινει ακομα και σε αυτά.

Το μυστικο της σολ εκτος απο τα καλα πλανα ειναι και ο χαβαλες που μας δενει στο skype
Εγω μπορω να πω οτι η σολ ειναι η καλυτερη φυλη που εχω παιξει με διαφορα και οτι δεν εχω δεθει ποτε ξανα τοσο πολυ με καποια ατομα στο παιχνιδι και αυτος ο λογος οχι μονο για μενα αλλα και για τους περισσοτερους απο μας ειναι οτι δινουμε το 100% στο παιχνιδι και δεν μας εμποδισαν ουτε τα μπαν και ξεκινησαμε παλι απο την αρχη εστω και 2 μηνες μετα.

Το μυστικο της sol μαγκες ειναι πανω απο ολα η καλη παρεα. Αυτη ειναι η γνωμη μου σαν απλος παικτης της

Ένα δάκρυ έτρεξε στα ματια μου , πολυ συγκηνιτηκος , ελπιζω σημερα να τους πηρες λουλουδια και σοκολατακια να γιορτασετε την αγαπη σας ....
Ρε ψηλέ (χαριτολογοντας το λέω , ξερω οτι δεν είσαι :p )
Μην τα λές σε εμένα αυτα εχω βρεθει σε συνομιλίες σας αν θεωρεις οτι υπαρχει καλο κλιμα στην φυλη βριζοντας αναμεσα σας μανες και πατέρες , βριζοντας την μανα του παταλα ολοι και αυτος λεεει οτι ειναι πατερας σας και τα συναφή και οχι μονο με αυτον..
Αυτο δεν το λεω καλο κλιμα ρε ψηλέ , κολωχανιο λεγετε που αν γινει μια στραβη θα κατεβάσετε ολο τα καντιλια του Αγ. Ανδρέα. Και αν θεωρειτε οτι με αυτο τον τροπο δενεστε σαν ομάδα τοτε υπαρχει προβλημα και υπαρχουν ειδικοι γι αυτα τα προβληματα , για να το θέσω και καλυτερα τα παλικαρια απο τον λογαριασμο depi2000 ή ο Λευκος Τιγρης δεν ειναιν δεμενοι στην ομάδα σας ;;; γιατι απο οσο ξερω πολυ καλα αυτα τα ατομα δεν θα ερβιζα ή δεν θα μιλουσαν ποτε άξεστα. ( τροφη για σκέψη )
 

DeletedUser33711

Ο καθενας εχει το χαρακτηρα του και διαφορετικους κανονες και λεξιλογιο στην παρεα του. Χαρακτηριστικο μιας αντρικης ειδικα παρεας ειναι να πειραζονται μεταξυ τους. Οσοι μιλανε με το γαντι συνηθως δεν ειναι και τοσο ειλικρινης μαζι σου. Εαν χαλιομασταν για ολα αυτα που λετε δε νομιζω να ειχαμε κανει ρισταρτ 4-5 λογαριασμοι και παλι να ειμαστε εκει που ειμαστε.

Εμεις εχουμε περασει απο την κολαση παιζοντας πολεμο μεταξυ μας(στον 33), ετοιμαστειτε ερχεται η σειρα σας :D
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Ο καθενας εχει το χαρακτηρα του και διαφορετικους κανονες και λεξιλογιο στην παρεα του. Χαρακτηριστικο μιας αντρικης ειδικα παρεας ειναι να πειραζονται μεταξυ τους.
:eek: Πες μου οτι σε χαλασαν κι εσένα και άρχισες να βρίζεις να πάω να σπάσω και το άλλο χέρι μου
Φανταζομαι ο Γιωργος έδεσε πιο εύκολα. Στο στοιχείο του το μπινελίκι :D

ΥΓ Γιωργο ανυπομονω να σε δω να μπαίνεις 54 (Με υπομονη χωρις νευρα) Μονο equalizer!:cool:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή