DnD vs DC - Κυριαρχία gr.36

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser21068
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser21068

Ταραχη μεγάλη μπουκια φάε αγόρι μου , μεγάλη κουβέντα μην πείς...

#Και_το_γλέντι_συνεχίζετε .
 

DeletedUser

Τερας και Ace1 διαλεξανε λαθος επιτηρητες σημερα!

Δεν κανανε καλη δουλεια και τα αποτελεσματα φαινονται.Την αλλη φορα ολοι να δινετε στον aser!Μονο αυτος μπορει να σας κουβαλησει.
 

DeletedUser20435

ΜΕΤΡΗΣΤΕ ΤΙΣ ΑΠΩΛΙΕΣ ΣΑΣ... ΚΛΑΨΤΕ ΓΙ ΑΥΤΕΣ ΚΛΑΙΩ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΑ ΧΩΡΙΑ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΓΙ ΑΛΛΑ:axe:
 

DeletedUser

Σιγα μην κλαιμε για απωλειες ρουφιανακο!
Τα επιθετικα ειναι για να χανονται.Αυτη την μεγαλη αμυνα την εβγαλες εσυ ή εδωσες επιτηρηση;
 

DeletedUser

Υποτιμω τον εαυτο μου οταν ανοιγω διαλογο με ατομα σαν και σενα(ρουφιανους),οποτε ας παραμεινουμε στην καζουρα του κ36.

Οσοι χρειαζεται να ξερουν ποιοι ειμαι,το ξερουν,οι υπολοιποι και ειδικα εσυ,ειστε υπερβολικα αδιαφοροι ;)
 

DeletedUser33703

ΜΕΤΡΗΣΤΕ ΤΙΣ ΑΠΩΛΙΕΣ ΣΑΣ... ΚΛΑΨΤΕ ΓΙ ΑΥΤΕΣ ΚΛΑΙΩ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΑ ΧΩΡΙΑ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΓΙ ΑΛΛΑ:axe:

Η το παίζεις άσχετος ή είσαι ακόμα ποιο άσχετος από όσο νόμιζα .
Όλες οι απώλειες μας σήμερα είναι από 5-6 χωριά δικά σου τα οποία είχαν από 6000 καταπέλτες με φανάρι στα οποία έχουμε πάρει ανιχνεύσεις πολύ καιρό τώρα και ήταν επιλογή μας να τα σπάσουμε και να τα πάρουμε , οπότε οι απώλειες ήταν επιλογή μας.

Τώρα όσο για τον στρατό που χάσαμε , είστε τόσο ανίδεοι που στα δικά μου τα τρένα από τις 40 ώρες (που στα περισσότερα χωριά έπαιξα με αριστονουκς) αντί να βάλετε άμυνες πριν τους αρίστους και να τα κοκκινίσετε όλα για να μην έχετε και πολλές απώλειες , διαλέξατε να κάνετε κοψίματα σε 3-4 αριστονουκς με 0 τείχος με ολόκληρα αμυντικά (ότι και να πω είναι λίγο , αυτό που θα πω μόνο είναι ότι σήμερα έκανα 200.000 επιθετικές απώλειες με 17 χαμένες nukes από εμένα ) . Αυτοί που έχουν έστω και λίγο συσχέτιση με το παιχνίδι θα καταλάβουν τι πάει να πει αυτό , εσύ δεν νομίζω να το καταλάβεις .
 

DeletedUser21068

ΜΕΤΡΗΣΤΕ ΤΙΣ ΑΠΩΛΙΕΣ ΣΑΣ... ΚΛΑΨΤΕ ΓΙ ΑΥΤΕΣ ΚΛΑΙΩ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΑ ΧΩΡΙΑ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΓΙ ΑΛΛΑ:axe:

Σε χτυπάμε 3 πλάνα σερη και αυτη την φορά δεν ησουν ο βασικος στόχος μας και εχεις χασει "μέχρι τώρα 15 χωρία".. στο είπα απο εχτές βρε παιδι μου κλείσε το κινητο σου να μην σε απασχολεί !

Ευχαριστω που μας επιβεβαιωνεις τις παικτικές σου ικανότητες και την εμπειρία σου . εκτός αν και αν έδωσες επιτηρηση και αυτη την φορά σε λάθος άνθρωπο.
Και στα έλεγα εγω μην βγαίνεις εδω και λες λες λες και ξεφτυλίζεσαι αν έχεις να αποδειξεις κάτι ειναι στο παιχνίδι αλλα και εκει τρέχεις να σηκώσεις τα παντελόνια σου.

Αααα και μπράβο στην φυλη σου που ενω ηταν τόσο προβλέψιμο (όπως προείπαν) το πλάνο μου σε ετοίμασαν τόσο καλά.
Και τώρα καταλαβαινουν ότι τα λόγια μου ήταν αληθινα και οχι προπαγάνδα... Ηταν το μεγαλύτερο λάθος τους η στρατολογηση αυτων το μελών μόνο θα ζητάνε ποτέ δεν θα προσφέρουν και ένα προσφατο παράδειγμα στο πλάνο τους δεν έκανες ουτε φείκ εκτος αν θεωρείς φείκ τις 10 που εριξες συνολο.

Π.ς. Τέρας/Νίκο δεν έχω κανενα προβλημα με εσένα , πέρα οτι σε θεωρω ρουφίανο στο παιχνίδι , ότι λέω είναι στα όρια του παιχνιδιού και μόνο. Αν και οφείλω να ζητήσω μια συγνωμη που στα μεταξύ μας το παρατράβηξα κάποιες φορές γιατι έκανες στο παιχνιδι οτι απεχθάνομαι στην προσωπικη μου ζωή.

Ντάσφιντάνια !

[SPOIL]
Πλευρά 1:
Φυλές: ~DC~
Παίκτες: teras
Πλευρά 2:
Παίκτες: teras

Timeframe: Τελευταίες 24 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 23
Πλευρά 2: 8
Διαφορά: 15

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 198,572
Πλευρά 2: 62,085
Διαφορά: 136,487

chart
[/SPOIL]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Καλη συνεχεια λοιπον σε ολους και καλη επιτυχια στο αυριανό πλανο...
που οπως το βλεπω(δυστυχώς)... "περσινά ξινα σταφύλια..."...καμια πρωτοτυπια....ολα προβλεψιμα...κριμα...
και καθιστερησατε και πολυ να χτυπησετε... πηραμε ηδη ενα 5ημερο κεφαλι...

χαχαχαχα:clap:
 

DeletedUser20435

ασε τα υπολοιπα και παιξε δημητρη ποτε δεν εισασταν δικοι μας γι αυτο φυγαμε κι αυτο ολο το θεωρεις ρουφιανια,ενω ηδη πουλησατε ολους οσους τοτε θεωρησατε δικους σας ....απο την νες κι εννοω δλδ ολους τους συμπαικτες μου της νες που εστω κι ενας δεν εμεινε πλεον κοντα σας

σκεψου επιπλεον γιατι να ηθελα να παιξω με παιδια που ενω τα ηξερα σε αλλον κοσμο κι ας μην ηταν πρωτη επιλογη μου οταν πρωτομπηκα εδω , επελεξα να εκτεθω σε κινδυνο αφηνωντας τα ασφαλη μου χωρια ακαλυπτα πηγαινωντας τελικα μαζι τους

στην φυλη που ειμαι ειδα πραγματα που σαφως κι απο σκοπιμοτητα αλλα και λογω αλλης θεωρησης πραγματων ηταν απο την πρωτη στιγμη στο πλαι μας εμπρακτως

τωρα θα σου πω κατι αλλο που ειναι το πιο βασικο πλεον,σκεψου 23 μερες επι τρια πλανα δλδ οσο ασχοληθηκατε μαζι μου σε καποιο βαθμο τι δεν πηρατε απο αλλους στοχους, σκεψου ποσα χωρια απο πισω της φυλης στην 45 κι οχι μονον ,ετοιμαστηκαν, σκεψου ποσοι επιπλεον αριστοι βγηκαν και σκεψου η αναρμοστη συμπεριφορα σου αυτη ποσο κοστισε ως συνολογιστικη στην φυλη σου η εν γενη σταση σου απεναντι σε οσους σας θεωρησαν καποτε συμμαχους

οσο καιρο υπηρξαμε συμμαχοι ειμασταν ασπιδα προφανως για σας τωρα υπηρξα το αβγο του φιδιου συνειδητα εχωντας πληρη γνωση πως θα "τιμωρηθω" αλλα τουλαχιστον δεν ειμαι παλτο δικο σας αλλα μπουφανακι μιας φυλης που στο ξαναλεω εχει τουλαχιστον αλλη προσεγγιση σε βασικες αρχες...

καλη συνεχεια σε ολους σας και καλες μαχες

Υ.Γ.οσο για σενα AceQuad απορω πως με καποιον που επαιξα μαζι του κι εκλεισα ως νικητρια φυλη τον κοσμο εχει τοσο απαισια συμπεριφορα σε καποιον .ειδικα τοτε καναμε πολλα με τον πανο και τον δημητριο που προφανως αγνοεις ...περσινα ξινα σταφυλια
 

DeletedUser

τερας αυτο που προσπαθουν να σου πουνε ολοι ειναι πως οταν τα χαλας με τη φυλη που ανοικεις και για τον α η β λογο δε συμφωνεις, δεν πας στην αντιπαλη φυλη ..εν μεσω πλανου που στηριχτηκε πανω σου..
αλλα δινεις τα χωρια στη φυλη σου(η εστω τη φυλη που συμφωνησε η διοικηση σου να ενωθει), φευγεις και αν θες μπαινεις σε λογαριασμο αλλου..(αυτη η αποψη επικρατει στις φυλετικες)

η καθε δραση εχει και μια αντιδραση..τι περιμενες να σου λενε?μπραβο φιλε καλη συνεχεια στη νεα σου φυλη?
εσυ επελεξες να θεσεις υπο αμφισβητηση το ονομα που παιζεις τοσα χρονια..και να σου ακους χαρακτηρισμους οπως 'ρουφιανος' 'προδοτης' 'λιποτακτης' 'κοτα' 'δωσιλογος' 'πεμπτοφαλαγγιτης' 'χαφιες' 'εφιαλτης' κτλπ
 

DeletedUser20435

τερας αυτο που προσπαθουν να σου πουνε ολοι ειναι πως οταν τα χαλας με τη φυλη που ανοικεις και για τον α η β λογο δε συμφωνεις, δεν πας στην αντιπαλη φυλη ..εν μεσω πλανου που στηριχτηκε πανω σου..
αλλα δινεις τα χωρια στη φυλη σου(η εστω τη φυλη που συμφωνησε η διοικηση σου να ενωθει), φευγεις και αν θες μπαινεις σε λογαριασμο αλλου..(αυτη η αποψη επικρατει στις φυλετικες)

η καθε δραση εχει και μια αντιδραση..τι περιμενες να σου λενε?μπραβο φιλε καλη συνεχεια στη νεα σου φυλη?
εσυ επελεξες να θεσεις υπο αμφισβητηση το ονομα που παιζεις τοσα χρονια..και να σου ακους χαρακτηρισμους οπως 'ρουφιανος' 'προδοτης' 'λιποτακτης' 'κοτα' 'δωσιλογος' 'πεμπτοφαλαγγιτης' 'χαφιες' 'εφιαλτης' κτλπ

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΩ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΗΓΕΣΙΑ ΜΑΣ Η ΑΚΟΜΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΣΤΗΝ ΦΥΛΗ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΑΠΟΜΕΙΝΕ ΟΧΙ ΑΠΟ ΑΝΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΠΡΟΜΕΛΕΤΗΜΕΝΗ ΕΞΑΠΑΤΗΣΗ ΤΟΥΣ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΤΗΣ ΦΥΛΗΣ ΣΑΣ...

ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΕΑΝ ΛΕΓΕΤΑΙ ΡΟΥΦΙΑΝΙΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΛΗΜΑ ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑΣ ΤΗΣ ΦΥΛΗΣ ΣΑΣ
ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΣΗΚΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ, ΚΙ ΟΧΙ ΟΣΩΝ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΚΙ ΕΓΩ, ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΟΣΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΜΕ ΟΠΟΙΟΥΣ ΜΑΣ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΚΡΑΤΑΝΕ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΤΟΥΣ..

ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΠΡΟΦΑΝΩΣ Η ΗΓΕΣΙΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟ ΜΑΣ


[aig]10 Πόντοι
1.β. Κεφαλαία
Τα κεφαλαία στην γλώσσα του internet δείχνουν πως κάποιος φωνάζει-τονίζει με έντονο τρόπο αυτό που λέει. Παρακαλούμε να αποφεύγετε την εκτεταμένη χρήση τους και να την περιορίζετε σε συγκεκριμένες λέξεις-φράσεις που θέλετε να τονίσετε.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33970

Guess what? I m back.

Θα τα λεμε πιο συχνα απο σημερα.

Καλησπερα σε ολους.

+70
 

DeletedUser21068

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΩ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΗΓΕΣΙΑ ΜΑΣ Η ΑΚΟΜΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΣΤΗΝ ΦΥΛΗ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΑΠΟΜΕΙΝΕ ΟΧΙ ΑΠΟ ΑΝΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΠΡΟΜΕΛΕΤΗΜΕΝΗ ΕΞΑΠΑΤΗΣΗ ΤΟΥΣ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΤΗΣ ΦΥΛΗΣ ΣΑΣ...

ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΕΑΝ ΛΕΓΕΤΑΙ ΡΟΥΦΙΑΝΙΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΛΗΜΑ ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑΣ ΤΗΣ ΦΥΛΗΣ ΣΑΣ
ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΣΗΚΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ, ΚΙ ΟΧΙ ΟΣΩΝ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΚΙ ΕΓΩ, ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΟΣΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΜΕ ΟΠΟΙΟΥΣ ΜΑΣ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΚΡΑΤΑΝΕ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΤΟΥΣ..

ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΠΡΟΦΑΝΩΣ Η ΗΓΕΣΙΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟ ΜΑΣ

Τι λές μωρέ ξέρεις τι λές ;
Το λέω και το ξαναλέω καναμε 1 βήμα μπροστα μας πηγένατε σαν φυλη 2 πίσω..
Για ποιος παικτες μιλάς οτι κρεμάσαμε ;
Ποιους ; και τι μπορουσαμε να κανουμε ;
Αυτους που δινανε ελευθερα τα χωρια τους στους εχθρους για πατηματα ;
Αυτους που φάγανε μπαν ;
Αυτους που δεν βοηθησαν μεσα παο την Νες κανεναν συμπαικτη τους σε αμυνες ή κοψίματα ;
Αυτους που πηγαν στην εχθρική φυλη οταν τα είδαν σκούρα ;
2 Παίκτες αξιζαν και ο ένας είναια κόμα στην φυλή , ο Τσουνάμο και αυτος σε ένα σωστο λογαριασμό.

Παρτω χαμπάρι η δοιηκηση της ΝΕΣ σας καταστρεψε όχι εμεις που τρέχαμε για εσας συνεχώς αχάριστοι ανθρώποι.. το οτι δεν εμπενες ποτε να συζητησεις με εμας και μας θυμηθηκες οταν έφτασαν τα κοκκινα διπλα σου δεν πάει να πει οτι καθήσαμε άπραγοι αλλα είχαμε ελάχιστες εώς απειροελάχιστες λυσεις για εσάς και έτσι οπως τα είχατε κάνει + οτι ποτε δεν είχατε Δουκα απο εμας , ο Φοιτητες σας έκανε κουμάντο εγω μονο τα πλάνα σας ειχα δικαιωδοσια να τρέχω και τίποτα παραπάνω .. και όταν εφαγε μπαν ηρθε το μηνυμα απο εμενα για ζωνη αμυνας που έγινε τόσο ντόρος..

Λοιπόν αν δεν ξέρεις να μην μιλάς , να μην λές πραγματα οταν εισια μονημα κρυμενος στο καβουκι σου και βγαινεις ξαφνικα εξω στο κοσμο και βλεπεις τι γίνετε ... ολα τα μέλη της ΝΕΣ ειδικα εσενα σε κράζανε και το ξέρεις επειδη δεν τους είχες βοηθήσει ΠΟΤΕ !

Αίντε λοιπον!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33703

Για να δούμε τα στατιστικά από το σημερινό πλάνο των ~DC~

[SPOIL]Πλευρά 1:
Φυλές: ~DC~, -DC-
Πλευρά 2:
Φυλές: DnD, DnD+

Timeframe: 22/04/2016 07:00:00προς23/04/2016 00:01:25

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 98
Πλευρά 2: 25
Διαφορά: 73

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 777,589
Πλευρά 2: 192,223
Διαφορά: 585,366

chart


[/SPOIL]

εντάξει 73 χωριά πήραν τα παιδιά αλλά είναι σχετικά αποτυχημένο το πλάνο , τα παιδιά της DnD μπορεί να πήραν 15 αλλά τι 15 έτσι ; 15 χωριά σε γεωστρατηγικό σημείο που θα κρίνουν τον κόσμο .
Παιδιά συνεχίστε να παίρνεται χωριά σε κομβικά σημεία του χάρτη και αφήστε τους μέτριους τους ~DC~ να παίρνουν και 100 και 200 χωριά άλλη φορά , κλαιν.
 

DeletedUser21068

Εχτές τέτοια ώρα περίπου , κάποιος προλαλήσαντας ανέφερε οτι τα πλάνα μου πλεόν είναι προβλέψιμα με καμία πρωτοτυπία και όπως έβελεπε δυστυχός θα ήταν αποτυχημένο.

Αυτος ο μεγάλος παίκτης λοιπόν πήρε μια απάντηση απο εμένα που έλεγε μην βιάζεσαι να βγάλεις συμπεράσματα και εκτεθείς , δεν με ακουσε και τωρα γυρνάει με την ρόμπα ξεκούμπωτη γύρω γύρω απο τον υπολογιστή του και σκέφτεται πώς μπορεί να έγινε αυτό σήμερα ενώ τα είχε προβλέψει όλα.

Ο τέρας , μέν βγήκε γρήγορα στο εξωτερικό να χαρεί για τις απώλιες μας στα επιθετικά λες και τα έχουμε για να τα βλέπουμε και όχι για τα χωριά που έχασε κατα την διάρκεια της μέρας ακόμα και το άθρησκο καταπλτάδικο .

Να μιλήσω για τον Ασε1 ; ας πω 2 λόγια για το παίκτη που παίζει για να με πάει πυξιδα , αυτός απο οτι κατάλαβα κατά τις 12 έβαλε φωτιά στον υπολογιστή του και χώρευε ζεϊμπέκικο γύρω του.

Τώρα να μιλησω για το πλάνο , το έβγαλα εγώ και ήταν πολύ προβλέψιμο μπλά μπλά μπλά.. ένα ακόμα άσχημο πλάνο απο μεριά της φυλής μου , φροντήσατε να κρατήσετε ένα χωριό μέσα μας πού έβαλε ακομα και ο ασε 1 άμυνες και δεν κοιτάξατε να καλύψετε το μέτωπο στο οποίο σας ειχαμε χτυπήσει επι 3 φορές συνεχόμενα ; χμμμ..

Βρέ μήπως δεν τα αγαπάτε τα καινουρια παιδια σας ; περιμένετε το Πάσχα να τους φάτε και αυτους για να βγείτε οι ιδιοι και οι ιδιοι μέτωπο ; θα σας τα δωσουν εσας γιατι σε εμας ειπαν όχι αλλα εσεις είστε αλλο τους αγαπάτε πιο πολυ απο εμας... θα το δεχτουν και να παρουν πιο πίσω χωρια και να παιξουν απο την φωλία τους , τι κάνετε τόσο καιρό , ωραία ετοιμαστήκατε μπράβο , σας φάγαμε το μαξιλαράκι σας και τώρα ;

Αλλά ξέχασα χτυπησατε και εσεις και πηρατε μόλις 11 χωριά αλλα ναι έχετε δικαιο ηταν σε πολυ καλα γεωγραφικά σημεία... ενω εμεις που μέχρι τωρα έχουμε πάρει 78+ ηταν αποτυχημένο το πλάνο...

Εγω είχα τα κότσια και παραδέχτηκα και είπα μπράβο στο πρώτο σας πλάνο εσείς απλά μάλλον δεν θέλετε να πληγώθείτε κι αλλο γιατι βιαστήκατε να μιλήσετε...

Βγείτε τωρα να κάνετε αυτο που ξέρετε καλα οταν χάνετε , προσωπικη επιθεση και θα θα θα....

Μας πήρατε 11 χωρια :clap: σε 2 ολοκληρες μέρες.

Εμείς πάλι σε μια μέρα κάναμε αυτα τα ταπεινά στατιστικά :


Πλευρά 1:
Φυλές: ~DC~
Πλευρά 2:
Φυλές: DnD

Timeframe: Τελευταίες 24 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 100
Πλευρά 2: 22
Διαφορά: 78

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 794,579
Πλευρά 2: 162,487
Διαφορά: 632,092

chart
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33570

Μπραβο Δημητρακι,

Ανεξαρτητα του τι πιστευω για το πλανο σου... το αποτελεσμα σου δινει το δικαιωμα να ζητοκραυγαζεις!

Συγχαρητηρια... χρειαζοσασταν να παρετε κανα χωριο, γιατι ΜΟΝΟ με εσωτερικα ειχατε γινει εντελως ξεφτιλα...

Αμα δεν επερνες και τωρα με την ανακωχη που συμφωνηθηκε... και οταν εληγε... θα κοιτουσες γυρο σου και δεν ξερω εαν θα εβρισκες κανενα να σε ακολουθει...

Μια επιτυχια όμως αυτης της εκτασης μην σε τρελενει κιολας εεε

Κανατε συνεχομενα πλανα σε 2 παιχτες που το συνολο των χωριών τους ηταν μεσα στους πυρηνες σας, και τα χωρια τα δικα μας διπλα τους ανυπαρκτα, τα πατηματα με βαρβαρα (εμεις δεν ζητησαμε χωρια οπως ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΑ ανεφερες παραπανω... οτι θα ζηταγαμε να μας δωσουν) δεν εχουν προλαβει να φτιαχθουν για ουσιαστική υποστηριξη.

Ο Αντωνης και ο Νικος δεχονται συνεχεια το ξηλο και αναμενομενο ειναι να κουραζει αυτο, θα εχουν το χρονο να παρουν τις ανασες τους και να κανουν το παιχνιδι τους... σαν αναποσπαστο μερος μια οργανωμενης φυλής και με συμπαιχτες διπλα τους - οχι καιροσκοπους καννιβαλους...

Να το χαρεις αυτο οσο διαρκεσει... να και εγω σου λεω για 3η φορα BRAVO για να κρατησεις με την οποιαδηποτε μορφη τους ενεργους σας παιχτες που ολο και λιγοστευουν...

Οι λογαριασμοι που χτυπατε δεν ειχαν βαθος, δεν ηταν στημμενοι για αυτο το μετωπο... απορω ακομα γιατι χρειασθηκαν 3 μαζικοτατα πλανα για μια ντεμεκ επιτυχια...?

Μας τα εχεις ζαλισει 2 μηνες οτι και καλα μου τα χωρια που περνουμε δεν μετρανε - ενω τα χωρια που περνετε εσεις ειναι αυτα που μετρανε... χαχαχα

Ετσι για να ΜΗΝ ονειροβατεις... εχεις δει ποσα χωρια εχετε παρει εκτος των 2 account που καταφερατε να τους διωξετε και χρειασθηκατε τοσα πλανα για να κανετε μια ντεμεκ επιτυχια σε παιχτες που εχετε πολλακις απαξιωσει...?

Τα μετωπα στηθηκαν - ανεβηκαν αρκετοι εκει που βρηκατε να κανετε τα λιονταρια...θα εχουν μαλιστα την ευκαιρια και ο Νικος και ο Αντωνης να στηθούν πλεον πιο ορθολογικα στο μετωπο (οχι ολα αναμεσα σας- να εχουν και κανα χωριουδακι πισω...να κανουν παιχνιδι...).
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή