~dc~ vs k44

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser16890
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser16077

Πηγαιντε ολοι σε αλλη παραλια!Εδω ειναι η δικα μας!

Πραγματικά στο πιο ακυρο θεμα βρηκατε να τα λυσετε!DC vs 44 το θεμα και εδω και τρεις σελιδες γράφετε για dnd loca και Nescafe!Αν βαριεστε να ανοιξετε θεμα σας το ανοιγω εγω, δεν υπάρχει προβλημα!
 

DeletedUser

ειπα εγω κατι τετοιο?δεν θα τα επερνα σαν καραμελες αλλα θα τα επερνα ομως,με καθυστερηση αλλα θα τα επερνα

Αν ειναι να μπαινεις σε κοσμο και να στρατολογεις τα παντα τοτε γιατι παιζεις? Ουτε ενα στατιστικο δεν υπαρχει ,ποιο πολεμο εκαναν ,πιο πλανο? Ελα, τωρα με τις σαβουρες των φυλετικων. Πληρωνουν ενα πενηνταρικο πριμιουμ ,χτιζουν ενα δυο χωρια και μετα στρατολογουν τα παντα και τελειωνουν τους κοσμους με μαξιμουμ 100 χωρια ο πρωτος λογαριασμος και μετα κανιβαλιζουν και παιρνουν βαρβαρα μεχρι να κλεισει το ποσοστό.
Υπαρχουν παικτες που αν εβρισκαν καταλληλο αρχηγο και συνθηκες θα εδειχναν τις ικανοτητες τους στο παιχνιδι αλλα και αυτους τους βαζουν στην λογικη του χτίσε. .Ολοκληρος κοσμος βλεπουμε εναν πολεμο ~dc~ vs k44 και γραφουμε για καποια χωρια που ειναι στα κοκκινα απομενωμενα .Διαφωνει καποιος σε αυτο?
 

DeletedUser30988

Αν ειναι να μπαινεις σε κοσμο και να στρατολογεις τα παντα τοτε γιατι παιζεις? Ουτε ενα στατιστικο δεν υπαρχει ,ποιο πολεμο εκαναν ,πιο πλανο? Ελα, τωρα με τις σαβουρες των φυλετικων. Πληρωνουν ενα πενηνταρικο πριμιουμ ,χτιζουν ενα δυο χωρια και μετα στρατολογουν τα παντα και τελειωνουν τους κοσμους με μαξιμουμ 100 χωρια ο πρωτος λογαριασμος και μετα κανιβαλιζουν και παιρνουν βαρβαρα μεχρι να κλεισει το ποσοστό.
Υπαρχουν παικτες που αν εβρισκαν καταλληλο αρχηγο και συνθηκες θα εδειχναν τις ικανοτητες τους στο παιχνιδι αλλα και αυτους τους βαζουν στην λογικη του χτίσε. .Ολοκληρος κοσμος βλεπουμε εναν πολεμο ~dc~ vs k44 και γραφουμε για καποια χωρια που ειναι στα κοκκινα απομενωμενα .Διαφωνει καποιος σε αυτο?

καλα πας καλα?ναρκωτικα περνεις?εισαι σοβαρος ρε?γτ πρωτη φορα βλεπεις στρατολογησεις σε αλλη φυλη?η νο μερσι ουσιαστικα τελειωμενη ηταν,ηταν κακο που 2-3 παικτες ηθελαν να συνεχισουν?ποιο πολεμο καναμε?οτι υπειρχε στην υπειρο,εσεις τι πολεμο κανετε?μια συμμαχια και βριζετε αλλους,μετα αλαζετε συμμαχια,πατε με αυτους που βριζατε και τωρα βριζετε τους παλιους συμαχους και μιλας εσυ για σοβαροτητα?σαβουρες των φυλετικων?για πες μας το ονοματακι σου στο γκαμε να δουμε ποια ειναι η σαβουρα...αμα ριχναμε τοσο πριμ που λες γτ στην αρχη του κοσμου ειμασταν καπου στην θεση 7?και οταν εγιναν τα πρωτα 2-3 πλανα πηγαμε πρωτοι?μιλα σωστα την επομενη φορα κυριε.
 

DeletedUser16077

Ετσι ειναι και το φυλετικο σας Forum?Μιας που το ξεφτιλίσατε ας πω και εγω την γνώμη μου!

Εχει καταλαβει κανεις σας οτι παίζεται σε κόσμο 4 ηπειρων?Αναγκαστικά θα γίνουν 2-3 'μεγαλοι' πόλεμοι και τέλος!

Απο τη στιγμη που οι φυλετικες παρακμασαν μπαινουν οι ιδιοι και οι ιδιοι, αναγκαστικά λοιπον ολοι έχουν παίξει στην ίδια φυλη κάποια στιγμη!Δεν υπάρχει ποια η ποικιλία που υπήρχε παλια!Απο κει και πέρα να καθεσται να γκρινιαζεται και και να λετε οτι η νες και η λοκα και η DnD ειναι ίδια φυλη(ναι και αυτο ακουστηκε) με το δικιο σας!Εξάλλου ειναι πολυ λογικό!Ενωθήκαν για να νικήσουν την Doom!Ρε πάτε καλα?Θέλετε να μου πειτε ο troublemaker(τυχαιο παραδειγμα λόγω κατάταξης) κάθεται και καίγεται για να νικήσει την Doom?Αφού ηδη εχει κλείσει τον κοσμο!Ότι να ναι εισαστε!Απλα σας στεναχωρει που λογικά εχουν καλη διπλωματία και θα μας πάρουν όλους ντομινο και προσπαθείται να μειώσετε τον αντίπαλο αφου ήδη ξερετε οτι θα χάσετε!Τουλάχιστον θα λέτε έχασα επειδή ο κόσμος ήταν σκαρτος!

Και μια αναφορά για εναν παίχτη της νες που αγωνιά να υποβαθμισει την DND(δεν θυμαμαι ποιος ηταν εδω το διαβασα)!Η φυλή σου ειχε αντίπαλο την ΟΒ που ειναι οτι χειροτερο εχω γνωρισει στις φυλετικες ως θεατης του 35 και του 36!Η μεγαλυτερη παρακμη στoν gr!Και σχολιαζεις τις αλλες ηπείρους?Είχες εσυ αξιολογο αντίπαλο?Αστο αυτό γιατι δεν θα βγάλεις ακρη, ειναι υποκειμενικο!Παμε παρακάτω.

Eχω ακούσει τα χειρότερα για την DND (οτι θα πουλαγαν και την μανα τους για να κλεισουν κοσμο εχω ακουσει).Αλλα αντικειμενικα μέχρις στιγμης εχει κάνει το καλύτερο παιχνίδι: Μία φυλή, πρώτη στην κατάταξη! Βγαίνει φυλή με ακαδημία και κραζει το γεγονος οτι μοναδιαία φυλη 38 μελων έκανε 2 στρατολογησεις για να ενισχυση το δυναμικο της!και στο καπάκι στρατολογητε τον κουλουρακη απο τους λυκους ακομα και τον ελεος απο την ριπ-νομερσι!Σε παιδάκια νομίζετε οτι μιλάτε?!Αμα θέλετε να υποστηρίζετε θέσεις στο εξτερναλ φροντιστε να μην σας γυρναει μπουμερανγκ!

Δεν έχω κανένα πρόβλημα με καμία αντίπαλη φυλη του κόσμου,έχω θεμα με την βλακεία και το πεισμα μερικων ανθρωπων που υποτιμουν την νοημοσυνη μας και το κάνουν και σε λάθος μερος, κατι που το κανει ακόμα χειρότερο!

ΥΓ:Ναι παιχταρά μου(οποιοσδηποτε εισαι εσυ) που θα με σχολιασεις!Επευφημω την DnD μπας και μου στειλουν κανα πόντο πρεμιουμ(σε βοηθαω κιολας γιατι για οποιον αλλο λογο γραψεις οτι το κανω θα ξεφτιλιστεις και αλλο)!
 

DeletedUser

Δεν ειναι το χαρακτηρα μου να ερχομαι σε αντιπαραθεση και σε ρήξη με ανθρωπους που εκφραζουν αλλη αποψη ,ας κρατησει ο καθενας την γνωμη του .Παντως διπλωματια κατσαρολας και χτίστες αυτο μου περιγραφεται και εσεις αυτο δειχνουν και οι απωλειες ,οι στρατολογησεις και οι αδερφοποιησεις..
Ρε πάτε καλα?Θέλετε να μου πειτε ο troublemaker(τυχαιο παραδειγμα λόγω κατάταξης) κάθεται και καίγεται για να νικήσει την Doom?Αφού ηδη εχει κλείσει τον κοσμο!
Ναι μονο DOOM θα χτυπησει.Υπομονη σε λιγο καιρο θα δουμε και θα γελασουμε ολοι μαζι , μην γελσω μονος μου.
 

DeletedUser34063

ευχαριστω ολα τα παιδια της ΝΤΟΥΜ και τον φιλο μου τον στεφανο για το υπεροχο πλανο για την κατακτηση ενος απομονωμενου χωριου μου (καποια στιγμη θα το παρετε. οχι ακομα ομως ας κοψουμε 4-5-10-15 αριστους και μετα) το οποιο πλανο μου δινει το χρυσο μεταλλιο αμυντικων και συνολικων απωλειων στον κοσμο!!

ολεεεεε :clap: :noob:
 

DeletedUser

Βρε Κροκαλα με αυτα που γραφεις ξεφτυλλιζεις τους Loca γιατι για να χτυπησουν Doom κανουν προετοιμασιες στρατιωτικες ,διπλωματικες ,ασκησεις αναπνοης κτλ κτλ .Αν και θα τα βρουν μπαστουνια γιατι πιστευω οι doom θα παιξει με στακαριασματα και λογο μικρου ηθικου θα γινει η σφαγη των αμνων.Ασε που ενα θα χανουν και 5 βαρβαρα θα παιρνουν.Για να κλεισει κοσμος πρεπει να παει πυξιδα η Doom θελω να δω ποια υπερφυλη θα το κανει και θα το εχει και στο βιογραφικο της σαν αθλο.:doh:
 

DeletedUser34112

Εγω ξεκιναω ασκησεις αναπνοης για να χτυπησω DOOM οπως ειπε ο φιλος μου ο MANIC PSYCHO που φαινεται οτι γνωριζει πολλα
ΜΠΡΑΒΟ :clap:
 

DeletedUser

+ πρεπει ολοι οι παικτες της λοκα να ξερουνε της βασικες πρωτες βοηθειες

Ναι ,θα χρειαστουν στον αιματηρο πολεμο εναντιον της τιτανομεγιστης φυλης των Doom και μετα θα σας ειναι χρησιμες και εναντιον της πρωην φυλης Dnd ή μηπως δεν θα χτυπηθητε με αυτους και ο ενας και μοναδικος πολοεμος που θα κανει η προ φυλη Loca θα ειναι με τους Doom?:clap:
 

DeletedUser34112

Εχεις δικιο MANIC PSYCHO δεν εχουμε κανει κανενα πολεμο μεχρι στιγμης μονο με βαρβαρα παιζουμε
ΖΗΣΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΣΟΥ ΑΓΟΡΙΝΑ ΜΟΥ
:grrr:
 

DeletedUser

@abalakos6 ναι εχεις δικιο εχετε κοντραριστεί με μεγαλες φυλες. Απορω πως κερδισαστε, πρεπει να ειστε πολυ καλοι και καμμενοι παικτες .
 

DeletedUser

@abalakos6 ναι εχεις δικιο εχετε κοντραριστεί με μεγαλες φυλες. Απορω πως κερδισαστε, πρεπει να ειστε πολυ καλοι και καμμενοι παικτες .

εσυ θα μας πεις που παιζεις η θα κρυβεσαι για πολυ ακομη πισω απτο δαχτυλο σου?
 

DeletedUser

@abalakos6 ναι εχεις δικιο εχετε κοντραριστεί με μεγαλες φυλες. Απορω πως κερδισαστε, πρεπει να ειστε πολυ καλοι και καμμενοι παικτες .

πες ονοματακι in game αλλιως εισαι αλλος ενας πουθενας που τρολλαρει στο external λιγε
 

DeletedUser34112

ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΤΡΙΟΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ,ΤΑ ΛΕΜΕ ΙΝ GAME ΠΑΙΚΤΑΡΑ
:rip:
 

DeletedUser

.κλικς δεν με ρώτησες ποτέ, εγώ όμως σε έχω ρωτήσει και δεν απάντησες .Εσυ Loca παιζεις ή Dnd ?O Αξέχαστος ερχεται με φορα απο τον καζουαλ για να μας δειρει.Βαστατε βρε αγριοι εχετε και μια Doom να κερδίσετε .:p
 

DeletedUser34112

Πεταγομαι αλλα ρε PSYCHO παιξε το game σου και ασε τους αλλους...Το ποιος ειναι μετριος και ποιος καλος θα το βρουμε στην συνεχεια.Εσυ θα εισαι ο δευτερος και ο μετριος και εγω ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ,τωρα μπορεις να κλαψεις μονος σου παρεα με τον τσιγαρο σου !!!!
 
Κορυφή