SOL vs School (στατιστικά και συζήτηση για τον πόλεμο)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Τι λες ωρε? Αν ειναι αδειο το χωριο γιατι οι αμυνες ειναι αλλου και δεν γραψει (oda, odd) δεν μετραει?



Μην λες κοτσανες, οταν ο παικτης ειναι στην φυλη το πρώτο δευτερόλεπτο που ξεκινησε ο πολεμος μετρανε τα στατιστικα του εκτος αν φυγει και παει στην αντιπαλη φυλη .Το επιχειρημα οτι χανονται οι αμυνες της φυλης δεν μετραει ασε που υπαρχει κοσμοι που παραμενουν οι αμυνες με την ιδια λογικη θα λεγαμε οτι σε κοσμους που χανονται οι αμυνες δεν μετραει και σε κοσμο που δεν χανονται μετραει ,απο το μυαλο σου βγαζεις κανονες ? χαχαχαχα





Με εκανες και γελασα παλι ΟΣΟΙ παικτες βγαινουν εκτος φυλης συνυπολογισονται στα στατιστικα .Τοσα χρονια παιζεις φυλετικες και δεν νοείται να μην το ξερεις .Τα χωρια ειναι της φυλης και οχι των παικτων ,μαθημα πρωτο σελιδα ενα ξαναδιαβασε το .

ΥΓ Ειχατε παικτη σε επιτηρηση ενος μηνα και δεν πηρατε τα χωρια του κανοτας αιτηση κτλ και μιλας και ολας ? Ελεος .

μην ταπωνεις ετσι το κυριο Κωστα γιατι του ανεβαινει η πιεση...
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221

εσυ ποιος είσαι; οταν θα σπαμαρεις σιγουρα θα βαζεις και το ονοματακι σου στο παιχνιδι να ξερω ποιός είναι ο έμπειρος εξυπνάκιας στον κόσμο. Ναι μπορω να βγαζω δικους μου κανονες γιατι μπορω να σκεφτω κατα περιπτωση οχι σαν εσενα που οτι σου πουνε το θεωρεις κανονα.

Τι λες ωρε? Αν ειναι αδειο το χωριο γιατι οι αμυνες ειναι αλλου και δεν γραψει (oda, odd) δεν μετραει?

Αν είναι χωριό παίχτη της φυλής φυσικά και μετράει. Το oda odd αφορα μονο χωρια που βρίσκονται εντος των 2 φυλών αυτη ηταν η παρατηρηση μου όχι το αν καποιο χωριο παρθει με αμυνες εκτος θα θεωρειτε κατακτηση ή οχι. Αν ειναι καφε χωριο θα μετρησει σαν δικη σου κατακτηση ομως, δεν θα φανει καπου στα στατιστικα των 2 φυλών ειτε εχεις παρει oda σε αυτο το χωριο είτε οχι.


ODA παιρνουν αντιστοιχα οι 2 φυλες και οταν ενας παιχτης βαρβαρεψει και υπαρχουν αμυνες σε αυτον. π.χ. στα βαρβαρα του χλαπα ειχαμε αμυνες εμεις και εριχναν επιθετικα οι SOL.
Τα χωρια ειναι της φυλης και οχι των παικτων ,μαθημα πρωτο σελιδα ενα ξαναδιαβασε το
Αυτο δεν σημαινει οτι θα μετρησουμε και τα βαρβαρα στα στατιστικα ή στις κατακτησεις του πολεμου επειδη σε αυτα τα χωρια επαιρνε ODA η αντιπαλη φυλη ή ο παιχτης που βαρβαρεψε ανηκε παλιοτερα στη φυλη. Εκτος αν θελετε εξυπνακια να πιασετε και ολα τα βαρβαρα του xlapa να τα βαλετε στα στατιστικα να φαίνεται οτι έχετε παρει περισσοτερα. Για ποιο λογο ομως δεν μετραμε αυτα τα βαρβαρα στα στατιστικα; ε, γιατι ειναι βαρβαρα και δεν ανηκουν σε παιχτη της φυλης ασχετα αν τα ιδια χωρια στο παρελθον ανηκαν.

Ε με τον ιδιο τρόπο παιχτης που ειναι καφε στο χαρτη που δεν παιρνει αμυνες απο καποιον αλλο παιχτη στο χαρτη δεν υπολογιζεται στα στατιστικα του πολεμου και ας μην ειναι τα χωρια του βαρβαρα. Αν αυτο τον παιχτη τον βαλω στη φυλη για να φαει καποιος κοκκινες θα μετρησουν τα oda odd και κατακτησεις στις φυλετικες απωλειες γιατι απλα θα ειναι μεσα στη φυλή.

Αν η πατατινα ως ενεργος λογαριασμος στον κοσμο ειχε αμυνες δικες μας οταν ηταν εκτος φυλης (κοσμοι με εξωτερικες βοηθειες κλπ) φυσικα θα μετρουσε στα στατιστικα. Εδω ομως γυριζουν οι αμυνες πισω οποτε παιζει μονος του ο λογαριασμος και ας εχει αλλαξει 5 φυλες στο παρελθον. Εσεις κανετε μια λιστα με ολα τα καφε χωρια και τα reclaim που εγιναν βαλτε τα σε ενα μιξερ και καθε φορα στα στατιστικα να εχουμε μια λιστα με 10 ατομα απο την καθε πλευρα επειδη ηταν παιχτες που στο παρεθλον ανηκαν στις 2 φυλες.

Εγω τα καφε χωρια επειδη ετσι γουσταρω δεν τα μετραω στα στατιστικα, αν εσυ εξυπνακια θες να τα μετρας μετρησε τα και ψαξε βρες ποιοι παιχτες μπηκαν, ποιοι παιχτες βγηκαν απο την εναρξη του πολεμου και μετα βγες να κανεις χαχουχαχα
 

DeletedUser33711


Τωρα σοβαρα ρε παλικαρε ? Ειδικα στο θεμα της επιτηρησης ενος μηνα , το παιζεις και εξυπνος των φυλετικων. Τι στο καλο γινεται μαζευτηκαν πολλες αμοιβαδες στη Sol.. :hmmm:

Καλα τα λεω εγω , σκεπτικη στο παιχνιδι σας μηδεν.
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Για να πω και κατι αλλο συγκεκριμενα για την πατατινα, αααν θελαμε θα βαζαμε αμυνες στο πλανο σας (αυτες που πηγαιναν απο πισω, ξερετε εσεις) αλλα τη βγαλαμε απο τη φυλη για να κανουμε πλανο στο πλανο σας.

Το να βγαινεις εσυ που πηρες ρουφιανοχωρια απο διαμοιρασμο να τα βαζεις στα στατιστικα ειναι επιλογη σου. Εγω απλα θα ντρεπομουν να το κανω αν εχω βγει κιολας και εχω παραδεχτει οτι τα πηρα κατ αυτο τον τροπο και μαλιστα απο κλειδωμενο λογαριασμο που ούτε επίθεση σε βαρβαρο δεν μπορουσε να κανει.


μην ταπωνεις ετσι το κυριο Κωστα γιατι του ανεβαινει η πιεση...

Εσυ βγαλε καμια αμυνα να στελνεις στα φιλαρακια σου γιατι απο το πολυ oda σε βλεπω να μενεις με τα στατιστικα μονο στον κοσμο και να λεμε "ο Da Vinci ηταν εδώ"
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Απο την στιγμη που ο λογαριασμος ηταν στην σκουλ εστω και σαν επητηρηση και τον πεταξατε για μοιρασμα δεν σημαινει πως δεν πρεπει να μετριεται στα στατς εστω και σαν καφε χωριο και ασε το ada,odd δηλαση αν εχω επητηρηση για μοιρασμα τον νταβιτσια και την ωρα που τον πεταμε να του παρουμε χωρια σκαει πλανο σας και παρετε χωρια(η και χωρις πλανο) εμεις με ποιο δικαιωμα θα πουμε "ωπα ωπα ο λογαριασμος ειναι καφε γιατι τον μετρατε στα στατς?"

Φιλτατε κωστα μην αφηνεις το ΕΓΩ σου να σε παρασυρει και κοιτα τα πραγματα με την απλη λογικη και ασε της χημικες αναλυσεις

αν θελαμε τον Βαρουχα των φυλετικων θα στο λεγαμε απο την αρχη

Οσο για την ρουφιανια η μιση ντροπη δικη μας και αλλη μιση του παιχτη σου,μια φορα στα στατς η πατατινα μετριεται

Και αφου το πλανο της σκουλ εχει σχεδον περασει μια πιο γενικη εικονα

[SPOIL]Πλευρά 1:
Φυλές: SOL
Πλευρά 2:
Φυλές: School
Παίκτες: patatina

Timeframe: 01/07/2015 00:00:00προς29/10/2015 13:38:51

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 720
Πλευρά 2: 811
Διαφορά: 91

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 5,708,445
Πλευρά 2: 6,409,082
Διαφορά: 700,637

chart



Πλευρά 1:
Παίκτες: AceQuad, Blacko
Πλευρά 2:
Φυλές: School
Παίκτες: patatina

Timeframe: 26/10/2015 12:00:00προς29/10/2015 13:38:51

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 14
Πλευρά 2: 23
Διαφορά: 9

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 127,963
Πλευρά 2: 211,186
Διαφορά: 83,223

chart
[/SPOIL]
 

DeletedUser33703

Αν η πατατινα ως ενεργος λογαριασμος στον κοσμο ειχε αμυνες δικες μας οταν ηταν εκτος φυλης (κοσμοι με εξωτερικες βοηθειες κλπ) φυσικα θα μετρουσε στα στατιστικα. Εδω ομως γυριζουν οι αμυνες πισω οποτε παιζει μονος του ο λογαριασμος και ας εχει αλλαξει 5 φυλες στο παρελθον. Εσεις κανετε μια λιστα με ολα τα καφε χωρια και τα reclaim που εγιναν βαλτε τα σε ενα μιξερ και καθε φορα στα στατιστικα να εχουμε μια λιστα με 10 ατομα απο την καθε πλευρα επειδη ηταν παιχτες που στο παρεθλον ανηκαν στις 2 φυλες.

Οκ τότε ας μην την πετούσατε να κάνετε την ''εξυπνάδα'' με τα reclaims και ας την παίζατε άμυνα (όπως είπατε ο λογαριασμός είχε και πρεμ και παιζόταν χαλαρά άμυνα) δεν θέλατε να το κάνετε και την πετάξατε εκτός φυλής για να κάνετε ρεκλαιμ , επιλογή δική σας ήταν και όχι δική μας , αν λοιπόν δεν την πετάγατε από την φυλή στην ώρα του πλάνου μας θα τα είχαμε σπάσει τα χωριά και θα τα είχαμε πάρει επίσης μιας και οι πρώτες άμυνες έπεφταν άθρησκες , μην ξεχνάς οι νουκς μας έσκαγαν 1-2 και από την φυλή την πετάξατε 3 που αυτό σημαίνει ότι τα περισσότερα αν όχι όλα τα χωριά έσπασαν οπότε για ποιες άμυνες μιλάμε ;
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
The School Of Tw
The Schοol Of Tw (διαλυμένο) :wow: ωχ, τωρα πώς θα μπαλώσετε τη διαφορά;


Πλευρά 1:
Φυλές: School
Παίκτες: patatina
Πλευρά 2:
Φυλές: SOL
Παίκτες: TheDevilion, kosmo, meletis32

Timeframe: 01/07/2015 00:00:00προς29/10/2015 14:59:05

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 815
Πλευρά 2: 720
Διαφορά: 95


ετσι σας αρεσει; οκ κανενα προβλημα. Και απο οτι ειδα τουλτον 4-5 λογαριασμοι σας που νομπλαραμε καφε εχουν διαγραφει απο τον κοσμο. Να δω οταν διαγραφει και ο λογαριασμος πατατινα τι θα βαζετε.

ε ρε κατι μαριονετες, οκ οτι πειτε... βαλτε και την πατατινα 2 φορες αν γουσταρετε


btw ωραιος Νικο ;) (όπως παντα) για τα του ingame

(όπως είπατε ο λογαριασμός είχε και πρεμ και παιζόταν χαλαρά άμυνα)

ρε, μη μου σπας τα νευρα. Θες να γραφω external ή δεν θες; σου πα να μη λες ψεμματα. Εκτος αν το εχεις στο αιμα σου και τσαμπα ασχολουμαι
 

DeletedUser

chessknight γιατι θες ονομα δεν σε αφηνει η μαμα σου να μιλας με αγνωστους? Οι κανονες ειναι κανονες και δεν θα βγαλεις εσυ καινουργιος O patatina ηταν παικτης School πεταχτηκε ,βγηκε το ιδιο κανει μετραει ως το τελος σαν παικτης School τελεια και παυλα ,μην το συνεχιζεις γιατι γελοιοποιησε.Οπως γελοιο ειναι να κανεις πλανο ανακαταλυψης σε παικτη σου ενω μπορουσες να τα παρεις χωρις απωλειες πριν κλειδωσει για να εκοβε και τιποτα και να μπαινεις με αμυντικο και να στελνεις και βοηθειες απο πισω .Αν ειχαν διαμοιρασμο θα εβλεπαν αριστους και βοηθειες ε και ? Ουτε μεσα δεν τον ειχες για να τον γεμισεις αμυνες για να χασουν επιθετικα και μετα να πας για ανακαταλυψη.****μαρες και μας το παιζεις και προ χαχαχαχαχαχα.

Αλλο αν βαρβαρεψει ενας παικτης δεν ειναι παικτης πια δεν μετριεται σαν παικτης αλλα σαν χωριο στις Συνολικές κατακτήσεις και στην αυξηση του ποσοστο κοσμου που επισης τις κοιταμε για να εχουμε πληρη εικονα.

Ετσι που μας τα λες τοτε θα πεταγε καθε φυλη αυτους που εχαναν χωρια και θα φαινοταν συνεχεια οτι κερδιζει .Βαριεμαι να βρω παλια στατιστικα που εβαζες με παικτες απο κατω ή δεν το έκανες ποτέ γιατι ειχες τον δικο σου κανονα ?

Και τελος τα στατιστικα κατακτησεων δεν εχουν καμια σχεση με τα στατιστικα oda odd . Αν ενα χωριο ειναι γεματο απο αμυνες μετριεται διπλη ή τριπλη κατακτηση ή αν ειναι αδειο δεν θα μετρηση στα στατιστικα ? Αλλο μετραει το ενα αλλο μετραει το αλλο κυρ προ Θα ξεχασουμε και αυτα που ξερουμε.
 

DeletedUser33970

Εγω απο σημερα δεν ξαναγραφω στο φορουμ του κ33 και θα προτρεψω και chess με βασιλη να κανουν το ιδιο οσο και να με προκαλεσει ο οποιοσδηποτε. Καθε πρωι ξυπνατε με διαφορετικη ορεξη στην sol. Μια μερα ειστε προθυμοι και γινεται ωραια συζητηση και την επομενη γινεστε εριστικοι οσο δεν παει.
Καλημερα και καλη συνεχεια
 

DeletedUser33703

The School Of Tw
The Schοol Of Tw (διαλυμένο) :wow: ωχ, τωρα πώς θα μπαλώσετε τη διαφορά;


Πλευρά 1:
Φυλές: School
Παίκτες: patatina
Πλευρά 2:
Φυλές: SOL
Παίκτες: TheDevilion, kosmo, meletis32

Διαφορά: 95

Ώρες ώρες δεν μπορώ να σε καταλάβω , πραγματικά χάνεις την αντικειμενικότητα που σε διακρίνει , πότε ξυπνάς με παροπίδες και πότε όχι μάλλον πάσχεις από το σύνδρομο διπλής προσωπικότητας , δεν εξηγείται αλλιώς
Επίσης ο giannisl που γράφει δεν παίζει σολ και ούτε καν το γνωρίζω το παιδί , μιλάει καθαρά σαν ουδέτερος όπως τα βλέπει από την δική του οπτική γωνία στον κ33.
Η sol από την School την ακαδημία το είχα υπολογίσει και έχει διαφορά 10 χωριά

Επίσης τους δικούς μας βλέπω τους έβαλες όλους χωρίς να παραλήψεις κανέναν [devilion,kosmo,meletis(αυτόν δεν τον θυμάμαι καν)]
ενώ στους δικούς σας ξέχασες τα χωριά του efrem και του mhtsou
Θες να βλέπεις τα πραγματικά στατιστικά ή τα στατιστικά όπως τα έχετε φτιάξει μέσα στο μυαλό σας ; για να καταλάβω ;

Καλώς η κακώς πάρθηκαν κάποια χωριά , επειδή έχουν διαγραφεί τι σημαίνει ; πως δεν μετράνε ;

ρε, μη μου σπας τα νευρα. Θες να γραφω external ή δεν θες; σου πα να μη λες ψεμματα. Εκτος αν το εχεις στο αιμα σου και τσαμπα ασχολουμαι

Λέω ψέματα επειδή λέω την άποψη μου ; Δουλευόμαστε τώρα ; Αν θες να μιλάς μόνος σου και όλοι να συμφωνούν μαζί σου τι να σου πω μην γράφεις , εδώ είμαστε για να κάνουμε συζήτηση και να ακούγονται και οι 2 πλευρές και οι απέξω βλέπουν και κρίνουν
Η άποψη μου είναι ξεκάθαρη , αν η patatina παιζόταν σοβαρή επιτήρηση δεν θα είχαμε πάρει χωριό

Και επειδή ξέραμε τους διαμοιρασμούς ; Δεν μπορούσατε μόλις βάζαμε τους αρίστους με 30λσ να τους κόψετε και μετά να έρθουν οι δικοί σας να τα πάρουν ωραιότατα τα χωριά και με τις άμυνες τους ; Μία χαρά μπορούσατε εφόσον ο λογαριασμός είχε πρεμ οπότε του ήταν εύκολο να κάνει αναγνωρίσεις και επίσης ο λογαριασμός μπορούσε να μεταφέρει άμυνες σε δικά του χωριά οπότε μπορούσατε και να κόψετε .
Αυτή είναι η άποψη μου , σεβαστή;;;

btw ωραιος Νικο ;) (όπως παντα) για τα του ingame
ασχολουμαι

Δυνατό πλάνο αν και έγιναν κάποιες λάθος κινήσεις και καρφώθηκε νωρίς όπως σου έστειλα και σε μήνυμα , περίμενα το πλάνο αλλά δεν το περίμενα τόσο δυνατό (εννοώ τον αριθμό των επιθετικών) με αποτέλεσμα να σπάσουν κολόνες και να δυσκολευτώ αρκετά
κατά τα άλλα ευχαριστώ
 

DeletedUser

Παλι για τα νουμερα τσακωνεστε;Ωρες ωρες με απογοητευετε!!

Ειτε μετρανε ειτε οχι αλλαζει κατι;εκτος απο το +-100 ή οσο θελετε να ειναι η διαφορα;;
Εγω την διαφορα που βλεπω ειναι στο κομματι του χαρτι.Με το πλανο,καλως ή κακως καποια χωρια παρθηκαν απο σολ,ενα κομματι εκει πανω το χασατε.Τωρα το πως,το γιατι και τα νουμερα πιστευω τα λετε μονο και μονο για να απαντατε ο ενας στον αλλον...

Καφκαλια αγαπηηηη δεν εγραφα εγω και ειδες τετοια εικονα!Μην μου στεναχωριεσαι (L)

Υ.Γ.Χωρις παρεξηγηση αλλα θεωρω λιγο παιδιαστικη την συμπεριφορα σας με το εξτερναλ,δηλαδη τι παει να πει οτι δεν ξαναγραφω επειδη καποιος μου παει κοντρα;Οσες ανακριβειες και αν θεωρειτε οτι λεμε εμεις απο σολ,αλλες τοσες θεωρουμε και εμεις οτι λετε εσεις.Ειναι περιεργο αυτο;
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Επίσης τους δικούς μας βλέπω τους έβαλες όλους χωρίς να παραλήψεις κανέναν [devilion,kosmo,meletis(αυτόν δεν τον θυμάμαι καν)]
ενώ στους δικούς σας ξέχασες τα χωριά του efrem και του mhtsou
Θες να βλέπεις τα πραγματικά στατιστικά ή τα στατιστικά όπως τα έχετε φτιάξει μέσα στο μυαλό σας ; για να καταλάβω ;

Εννοείται οτι εχεις δικιο.

Τα τελευταια στατς για πικαρισμα τα εβαλα, οχι οτι ειναι σωστα. Σιγα μην κατσω να ψαξω ολους τους παιχτες στυλ πατατινας απο εμας και απο εσας για να τους βαλω στα στατιστικα. Αλλα και να το εκανα πολλοι εχουν διαγραφει και δεν μπορω να τους βαλω εκτος αν προσθετουμε εναν-εναν παιχτη, χωριο χωριο για να κανουμε σουμα. π.χ. mitsos2000 δεν υπαρχει ως ενεργος παιχτης στο twstats. Σας ειπα, αν θελετε εσείς καντε το. Σε λιγο καιρο ουτε η πατατινα θα μπαινει στα στατς λογω διαγραφης οποτε θα κραταμε σημειωσεις +-10


ουτε να απαντησω δεν θα ξανασχοληθω και αν ηθελες νικο θα μαζευες και αυτον ή οποιονδηποτε αλλον soliti που μιλαει με τον ιδιο τροπο αλλα προφανως αυτο επιλεγεις κι εσυ να κανεις.

εγω προσπαθω να δωσω λογικες απαντησεις σε ερωτηματα ή παρατηρησεις και τιποτε αλλο. Ούτε σε όλα σωστος είμαι, ούτε σε όλα λαθος. Το πως το βλέπω εγω το λεω. Εσεις (και δεν εννοω εσενα) προσπαθειτε να κανετε flame σε ποιον; σε μενα; να μου πει ποιος giannisnl2 τί; λες και εχω αναγκη καποιον ανωνυμο να μου πει τη γνωμη του για κάτι.


Συμπερασματικα. Αν δεν μπορουμε να συμφωνησουμε σε 2-3 απλα πραγματα οπως τα στατς σημαινει οτι με δολο γραφει ο καθενας εδω μεσα για να καλυψει μια υποτιθεμενη προπαγανδα. Αν συνεχιστει αυτο ουτε εγω ειμαι διατεθειμενος να γραφω. Ας γραφουν αυτοι που παιζουν τον 1ο, 2ο κοσμο τους και εχουν ορεξη να φανουν στην κοινοτητα των φυλετικων και να σπαμαρουν :p

a bientot (και παλι μπραβο για την αμυνα)
 

DeletedUser33703

ουτε να απαντησω δεν θα ξανασχοληθω και αν ηθελες νικο θα μαζευες και αυτον ή οποιονδηποτε αλλον soliti που μιλαει με τον ιδιο τροπο αλλα προφανως αυτο επιλεγεις κι εσυ να κανεις.

Μιας και μιλάς για τον giannisl θα σου πω πως δεν διαβάζεις καλά αυτά που γράφω ή τουλάχιστον δεν διαβάζεις ολόκληρα τα ποστ και προτρέχεις να γράψεις τα δικά σου
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Μιας και μιλάς για τον giannisl θα σου πω πως δεν διαβάζεις καλά αυτά που γράφω ή τουλάχιστον δεν διαβάζεις ολόκληρα τα ποστ και προτρέχεις να γράψεις τα δικά σου

το διαβασα ρε φιλε, τί ειναι αυτος ο giannis δηλαδη; fun της sol και προσπαθει να παει κοντρα; :p
ο da vincakos το πεταξε το ποστακι του ομως και δεν ειδα να εγραψες κατι ή να ειπες κατι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser33703

Όχι δεν είναι fun της σολ , εμάς δεν μας ξέρει καν βασικά , εσένα ξέρει διότι μαζί σου έχει παίξει οπότε ψάξε στα τερτίπια σου να δεις
δεν θα σου πω εγώ ποιος είναι

Τώρα όσο για τον da vinci και εσύ τους έχεις γράψει και αυτός σου έχει γράψει ;
Τι είμαι η μαμά του είμαι να του πω κάτι;
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Και περιμενε 2 μερες να απαντησει μεσω τριτου δηλαδη; αν θελει ας απανταει σε μενα όχι μέσα απο ξενα post με δηθεν ατακουλες παιδιαστικες.

Ας βγειτε κι εσεις να πειτε αυτο κι εκεινο. Ξερετε κυριοι καθησαμε και μετρησαμε τα χωρια ειναι τοσα απο sol, τοσα απο school, γνωμη μας ειναι η ταδε για την πατατινα κλπ. και θεωρουμε οτι η διαφορα στης κατακτησεις ειναι η ταδε. Αντρικια πραγματα και οχι εντυπώσεις.

Εγω απλα σας λεω οτι λογαριασμοι διαγραφονται και δεν μπορουν να μπαινουν στα στατς ειτε χθες, είτε τωρα ειτε σε 2 μηνες οποτε αυτο που μετραει ειναι οτι γραφουν τα ingame στατιστικο ειτε εβγαλες εσυ παιχτες εξω, ειτε εγω ειτε ο οποιοσδηποτε και ναι παιχτη που εβγαλες εσυ εξω και θα του παρω εγω 2 χωρια δεν με ενδιαφερει να τον μετραω στα στατιστικα. Απλα θα εχω παρει 2 χωρια παραπανω προς το στρατοπεδο σου.

Το θεμα που ανοιξες λεει στατιστικα και συζητηση για τον πολεμο. Αν ο καθενας βγαζει τα δικα του στατιστικα οπως τον βολευει και τον πολεμο τον βλεπει όπως τον βολευει και ο καθενας πεταγετε να πει την μπουρδα του και να κοροιδεύει τί να συζηταμε;

Εμενα γιατι με αγνοειτε βρε;;

χαχα (L)
 

DeletedUser

Παντως κωστα μια συμβουλη,γιατι βλεπω οτι παλευεις να κανεις ολους να γραφουν με το σκεπτικο σου.(Θεωρω καλο αυτο που κανεις οποτε μην με παρεξηγησεις),απλα πιστευω θα επρεπε ως μεγαλυτερος μας και εχοντας δει καποια παραπανω πραγματα στην ζωη γενικοτερα να εχεις καταλαβει οτι ποτε μα ποτε δυο αντιπαλες παραταξεις δεν γινεται να συμφωνησουν!Ο καθε παικτης εχει εναν εγωισμο που δεν τον αφηνει να δεχτει οτι αυτα που λεει ο αντιπαλος ειναι σωστα,καθε φορα ο καθενας θα τα βλεπει απο την οπτικη του και αναλογως θα κρινει και θα γραφει.Αυτο δεν μπορεις ουτε εσυ ουτε κανενας να το αλλαξει!
Απο κει και περα ειναι ξεκαθαρα επιλογη σου αν θα συνεχισεις να γραφεις εδω μονο και μονο για να απαντας στην προπαγανδα που κανει η μερια μας,ή απλα θα μας αφησεις να λεμε τις δηθεν αρλουμπες μας.Καμια επιλογη δεν ειναι κατακριτεα...

Και να σου αναφερω ενα παραδειγμα για τα ψεματα που ειδα παραπανω οτι λες για τον Νικο...ο Νικος λεει οτι η πατατινα ειχε πρεμ,εσυ λες οτι δεν ειχε πρεμ.Η μερια της σολ θα πιστεψει τον Νικο,η μερια της σκουλ θα πιστεψει εσενα.Απολυτως λογικο δεν ειναι αυτο;
Ο μονος τροπος για να αποδειχθει κατι ειναι να δειξεις πριντ σκριν απο το αρχειο πρεμ του λογαριασμου.Να δειξεις στοιχεια που αποδεικνυουν οτι εσυ εχεις δικιο.
Το να λετε ο ενας στον αλλον οτι λεει ψεματα,ειναι πραγματικα ανουσιο.
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Ο μονος τροπος για να αποδειχθει κατι ειναι να δειξεις πριντ σκριν απο το αρχειο πρεμ του λογαριασμου.Να δειξεις στοιχεια που αποδεικνυουν οτι εσυ εχεις δικιο.
Το να λετε ο ενας στον αλλον οτι λεει ψεματα,ειναι πραγματικα ανουσιο.

vPRF8GS.png

2rzsqZe.png


ορίστε.. και; :p

τωρα εγω ειμαι ο καλος και ο νικος ο ψευτης; ή θα βγει καποιος να πει "ααα.. δεν το ξεραμε, ετσι ειχαμε ακουσει, ετσι μας ειπε ενας δικος σας οτι ειχε premium, οτι επαιζε ενεργα τον τελευταιο καιρο και μας χτυπαγε, ετσι μας συμβουλεψε η χαρτοριχτρα"

Με λιγα λογια, και να χτυπας παιχτη χωρις premium, χωρις φυλη, εχοντας και τους διαμοιρασμους και να βγαινεις και στο external να πανηγυριζεις λες και εκανες κατορθωμα και να βγαινεις να τον μετρας και στα stats. ε, δεν ειναι το στυλ μου :p το δικο σας ίσως...

Που ειναι ας πουμε ο dreamer τωρα;

[SPOIL]
1ZZWEkK.png
[/SPOIL]

εγω βγηκα και του ειπα μπραβο τουλ/τον 2 φορες που παιζει πολυ καλα εστω και για 1ο κοσμο; Αλλα ετσι ειναι, οταν κερδιζουμε χωρια γιουργια στο external, οταν χανουμε χωρια μοκο.

θα μπορουσα να αρχισω να τρολαρω τον blacko στο στυλ, πω ρε ξυλο που τρως, πω ρε εκανες αυτο, παει αυτο το αμυντικο, πατα διαγραφη δεν σου στελνουν αμυνες και μπλα μπλα; οχι δεν το κανω γιατι ουτε ισχυει ουτε το θελω. Παιζει αψογα και ας εχανε και 20 χωρια οπως εγινε στο παλιοτερο πλανο.
 

DeletedUser

Δεν εχεις προσβαση στο πρεμ,αρα ουτε εσυ εχεις δικιο ουτε ο Νικος για την καθε πλευρα,δηλαδη εγω γιατι πχ να πιστεψω εσενα που λες οτι η πατατινα δεν ειχε και να μην πιστεψω τον Νικο;
Με λιγα λογια,οταν δεν μπορεις να αποδειξεις οτι κατι ειναι ψευτικο,δεν μπορεις να το κρινεις κιολας και οι αλλοι να σε πιστεψουν,δηλαδη με το ζορι;;

Αυτο με τα στατς σου ειπα την αποψη μου,μελος σας απο την αρχη του πολεμου,για μενα θα επρεπε να μετρανε κανονικα,αλλα το θεωρω πολυ λιγο να καθομαστε να λεμε,αα αυτα τα 10 μετρανε επειδη εμεις τα βλεπουμε ροζ στο χαρτη και εσεις τιρκουαζ,ενω τα αλλα δεν μετρανε γιατι τα ειχαμε γκρι και τα περασαμε για βαρβαρα(δεν εχει γινει κατι απο αυτα απλα δινω εμφαση σε αυτο που θελω να πω :) ).
Εγω προτιμω να βλεπω τον χαρτη,και να λεω οτι εκει πανω εχουμε ενα δυνατο προβαδισμα καθως η πατατινα ηταν ενα ενεργο ακκ που μας κραταγε μια αντισταση,οπως και σεις εχετε ενα πολυ δυνατο προβαδισμα στο κεντρο που κανατε ενα μεγαλο ριγμα.Δηλαδη το αν ειμαστε -100 -200 ή +50 παιζει ρολο;
Οσο για τον ρουφιανο,μεταξυ μας,αν δεν το δειτε με νευρα και το δειτε ηρεμα,ηταν πολυ καλο τρολ η ολη κατασταση,αλλα και παλι,στο παιχνιδι ειναι και αυτο.(προσωπικα δεν μου αρεσε σαν κινηση,αλλα απο την αλλη,και σεις το κανατε ή λεγατε οτι κανατε οποτε το εκανε και η μερια μας)
Τελος για τον Βασιλη,θα μπορουσα να σου απαντησω,αλλα ειπα οτι δεν θα κανω ποτε αυτο που κανουν οι περισσοτεροι στην σολ,δηλαδη να κραζουν τους συμπαικτες τους σε φορουμ,σκαιπ ρουμς και οπου αλλου βρισκουν(δεν θα τον εκραζα παικτικα,αλλα για το υφος του στο εξτερναλ),οποτε ας βγει ο ιδιος να παρει θεση :)
 
Κορυφή