SOL vs School (στατιστικά και συζήτηση για τον πόλεμο)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Χαχαχαχχαχχαχα,σταματηστε να βαρατε AceQuad πονεσε το κεφαλι μου μπαμ και μπαμ :p :p
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Πες μου κ αλλα, δεν εβγαλα 9κ πρεμ στον 33 πες μου κ αλλα, ητανε δικια μου η φυλη δεν ητανε του Ανασταση, πες μου κ αλλα, οι αλλοι λενε οτι φτιαχνω φυλες να κανιβαλιζω πες μου κ αλλα

Επισης, θελω να μου μιλησεις για αυτα τα εργαλεια που εσυ δεν χρησιμοποιεις και σε κανουν δυνατοτερο, εγω θυμαμαι απο το acc conquerors στο πλανο στην πατατινα απο 2 επιτηρησεις να εχω συνολο 2κ επιθεσεις σε κανα 15λεπτο, ή εισαι πολυ γρηγορος ή το video που στειλαμε στην αιτηση ειναι editing.

Εσυ το ξερεις το παιχνιδι τοσο πολυ?

Για ακομα μια φορα θα παρακαλεσω να σταματησετε να απαντατε σοβαρα στα ποστ μου, καραμελα το εχω κανει και εσεις με προκαλειτε συνεχεια

βιντεο?? χαχαχαχα τοσο απελπισμενοι ειστε βρε??

την αλλη φορα κανε call στο σκαιπ να σου βαλω κοινη χρηση οθονης να τραβηξεις και απο εκει βιντεο
 

DeletedUser33970

Ότι τώρα μου λες ότι εσύ δεν έχεις κάνει αιτήσεις κλπ? Εγώ θυμάμαι ότι ο Σπυράκος μου έλεγε ότι με κάνατε από τον Αύγουστο...

p.s Τα ηχητικά ντοκουμέντα χαθήκανε? Μου τα υπόσχεσαι από τον Αύγουστο εσύ συγκεκριμένα. Αυτά που αποδεικνύουν τον ρουφιάνο του Κώστα και τον δικό μου κλπ... (Μιας και μιλήσαμε για απελπισία)
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
αφου Αυγουστο δεν επαιζες εσυ...εκτος αν δεν μας ειχες πει οτι μπηκες

εχω ερωτηση...θα γυρησετε και ταινια με το επομενο πλανο μας?
 

DeletedUser33970

Τι λες ρε μέσα Ιουλίου μπήκα :p Απλώς μέσα μέχρι τέλη Αυγούστου δεν κάηκα γιατί ήμουν ελλάδα και έμπαινα 1 ώρα την μέρα :D

Ανάλογα την ταινία, Εάν είναι άνω των 18 δεν θα την βγάλουμε και στην φορα <3

Μπορεί να ήτανε και πολύ αρχές Αυγούστου τελικά ... :p Εκεί γύρω τέλος πάντων
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
κοιτα το τελευταιο πλανο μας ηταν σιγουρα ταινια ερωτικου περιεχομενου

το επομενο βεβαια μπορει να ειναι και κωμωδια δεν ειμαι απολυτος :p
 

DeletedUser33970

Εντάξει ρε όλα στο παιχνίδι είναι :p

Το πλάνο μας δεν έχει τελειώσει ακόμα, ανεβάζω stats γιατί έτσι γουστάρω ( :D )

Πλευρά 1:
Φυλές: School, Schοol
Πλευρά 2:
Φυλές: SOL

Timeframe: 01/07/2015 00:00:00προς28/10/2015 20:30:26

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 841
Πλευρά 2: 746
Διαφορά: 95

chart
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
μωρη ο σωτηρης ειναι δικος μου :grrr2:

ΣΩΤΟΟΟΟΟ???? (L)

το θυμαμαι κι εγω παντως μεσα ιουλιου ειχε μπει λιγο αφου μπηκα εγω στο μπρουταλ
 

DeletedUser33711

Τι λετε ρε , ο Σωτηρης ειναι δικος μου. :grrr2:
 

DeletedUser33970

ας επιλέξει ο ίδιος γιατί θα κάνω σαματά :grrr:
 

DeletedUser

Αγαπεεεεεες ολοι μαζι θα βολευτουμε! :p

Δεν θελω αιματοχυσιες!ας ξεκινησουμε με προσφορες σε πρεμ γιατι στερεψαμε!
 

DeletedUser18255

Νομιζω η κατασταση στα τελευταια ποστ σηκωνει αυτο το βιντεακι χαχαχα

[SPOIL][video=youtube;IvTFeK527d0]https://www.youtube.com/watch?v=IvTFeK527d0[/video][/SPOIL]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33711

Υποσχομαι τον καλυτερο καφε στη Θεσσαλονικη. Πρεμ εγω δεν εχω και δε βαζω. Μη χαθει και ο τιτλος μου αδικα Το τριτο coplay :D
 

DeletedUser33970

Νομιζω η κατασταση στα τελευταια ποστ σηκωνει αυτο το βιντεακι χαχαχα

[SPOIL][video=youtube;IvTFeK527d0]https://www.youtube.com/watch?v=IvTFeK527d0[/video][/SPOIL]

Έτσι πιστεύω και εγώ, ταιριάζει γάντι στους άλλους 2

Σωτήρη εκφράσου ελευθερα, μην φοβάσαι τι θα πει ο κόσμος
 

DeletedUser

Ή εγω σκεφτομαι αλλιώς ή εγώ είμαι βλάκας :p

Χωρια που δεν μετράνε στα στατιστικα του πολεμου (oda, odd) δε υπολογιζονται στις κατακτησεις του πολεμου.
Τι λες ωρε? Αν ειναι αδειο το χωριο γιατι οι αμυνες ειναι αλλου και δεν γραψει (oda, odd) δεν μετραει?

Κατα αυτο τον τροπο:


3. Ενας παιχτης που βγαινει απο τη φυλη και χανονται οι αμυνες της φυλης (γυριζουν αυτοματως πισω) όταν κανει επιθετικες ή αμυντικες ενεργειες αυτες ΔΕΝ υπολογιζονται σε καποια στατιστικα πολεμου παρα μόνο στα ατομικα στατιστικα του αμυνομενου και επιτιθεμενου παιχτη αντιστοιχα.Συνεπως, οταν π.χ. τις προαλλες ο Da Vinci βγηκε απο τη φυλη αν εστελνε να του παρει ενα χωριο π.χ. ο παιχτης melesan και το κατακτουσε αυτο το χωριο ΔΕΝ θα υπολογιζοταν στα στατιστικα του πολεμου, ούτε στις κατακτησεις του πολεμου παρα μονο στα ατομικα στατιστικα των 2 παιχτων.

Μην λες κοτσανες, οταν ο παικτης ειναι στην φυλη το πρώτο δευτερόλεπτο που ξεκινησε ο πολεμος μετρανε τα στατιστικα του εκτος αν φυγει και παει στην αντιπαλη φυλη .Το επιχειρημα οτι χανονται οι αμυνες της φυλης δεν μετραει ασε που υπαρχει κοσμοι που παραμενουν οι αμυνες με την ιδια λογικη θα λεγαμε οτι σε κοσμους που χανονται οι αμυνες δεν μετραει και σε κοσμο που δεν χανονται μετραει ,απο το μυαλο σου βγαζεις κανονες ? χαχαχαχα



Συμπερασμα, οτι χωριο παρθηκε ενω η patatina ηταν εντος της φυλης School εννοειται οτι μετραει σε ολα τα στατιστικα του πολεμου, χωρια που κατακτηθηκαν ενώ ήταν εκτός φυλής ΔΕΝ μετρανε στα στατιστικα. Το ιδιο ισχυει και για τους δικους σας παιχτες που βγηκαν εκτος φυλης και ΔΕΝ μετρανε στα στατιστικα.

Με εκανες και γελασα παλι ΟΣΟΙ παικτες βγαινουν εκτος φυλης συνυπολογισονται στα στατιστικα .Τοσα χρονια παιζεις φυλετικες και δεν νοείται να μην το ξερεις .Τα χωρια ειναι της φυλης και οχι των παικτων ,μαθημα πρωτο σελιδα ενα ξαναδιαβασε το .

ΥΓ Ειχατε παικτη σε επιτηρηση ενος μηνα και δεν πηρατε τα χωρια του κανοτας αιτηση κτλ και μιλας και ολας ? Ελεος .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή