DRUIDS-XXX VS STOP...

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31996
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser31309

ψψψψ τα ιδια ελεγε και ο jorgen,τελικα θυμησε μου,σε τι ειπαμε οτι διαφερεις απο αυτον;

μιας και πιασαμε τον κ28 μην πουμε λεπτομεριες γτ ξερουμε πολυ καλα τι εγινε μεταξυ σας..

εβγαζα πλανα στην φυλη ΕΡΓΚΑ με μεγαλους παικτες και πολυ καλυτερους απο γιοργκεν και σια εκει τοκ...
ασε πηγες και εσυ να κανεις ενα πλανο και εφαγες φολα:oops:...τουλαχιστον στους βικινγς και εκει οσα εκανε πηγαν αρκετα καλα...
τεσπα σας δειχνω εδω τι εστι πλανα...οποτε δεν χρειαζεται να πουμε κατι αλλο!!!:)
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Το θεμα δεν ειναι μονο αν βγαζεις τοπ πλανα(δεν ειμαι σε θεση να το ξερω) απλα οι συμπαικτες σου να ακολουθουν 100% τις οδηγιες σου...
 

DeletedUser31309

Το θεμα δεν ειναι μονο αν βγαζεις τοπ πλανα(δεν ειμαι σε θεση να το ξερω) απλα οι συμπαικτες σου να ακολουθουν 100% τις οδηγιες σου...

οσο αναφορα αυτο...εκει ειναι η επιτυχια των πλανων που γινονται...!!! δεν υπαρχει κανενα παραπονο απ τα παιδια...αψογοι απλα!
 

DeletedUser20213

δηλαδη σαν και εσενα δεν πρεπει να εχει περασει αλλος απο τις φυλετικες.
τι λες ρε παιδι μου?
πλανομανατζερ επρεπε να σε φωναζουν.
μπραβο μπραβο
προτεινω στην ομαδα διαχειρησης να σε βραβευσει.
μπορει να σε χρησημοποιησει κιολας να κανεις και σεμιναρια. οχι μονο στην ελλαδα αλλα και σε ξενους σερβερ.:doh:
 

DeletedUser31309

δηλαδη σαν και εσενα δεν πρεπει να εχει περασει αλλος απο τις φυλετικες.
τι λες ρε παιδι μου?
πλανομανατζερ επρεπε να σε φωναζουν.
μπραβο μπραβο
προτεινω στην ομαδα διαχειρησης να σε βραβευσει.
μπορει να σε χρησημοποιησει κιολας να κανεις και σεμιναρια. οχι μονο στην ελλαδα αλλα και σε ξενους σερβερ.:doh:

ποτε δεν ξερεις...:)
ειμαι ο καλυτερος την τελευταια περιοδο ας πουμε τον τελευταιο χρονο στο παιχνιδι...χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
μπορει να υπαρχουν και αλλοι ομως στον κ31 δεν νομιζω...
απο ντρουιτς και χχχ 100% οχι παντως...:p
 

DeletedUser30244

εβγαζα πλανα στην φυλη ΕΡΓΚΑ με μεγαλους παικτες και πολυ καλυτερους απο γιοργκεν και σια εκει τοκ...
ασε πηγες και εσυ να κανεις ενα πλανο και εφαγες φολα:oops:...τουλαχιστον στους βικινγς και εκει οσα εκανε πηγαν αρκετα καλα...
τεσπα σας δειχνω εδω τι εστι πλανα...οποτε δεν χρειαζεται να πουμε κατι αλλο!!!:)

ποτε εφτιαξες πλανο στους βικινγκς,πριν η μετα το σουτ του jorgen που σου εριξε;
 

DeletedUser31309

ποτε εφτιαξες πλανο στους βικινγκς,πριν η μετα το σουτ του jorgen που σου εριξε;


χαχχαχα...ποτε γελαμε???
εγω τουλαχιστον εκει εκανα 2 πετυχημενα και εκει οσο ημουν..+ οσα εχω κανει στην φυλη ΕΡΓΚΑ που συνεχισα...
εσυ ομως εκανες ενα και την σκαπουλαρες μετα...χαχαχαχαχαχαχα και κλαιγοσουν ασταματητα για τα παντα...οπως και εδω...κλαψα...χαχαχα
ασε τα χαζα σε μενα :noob:...
 

DeletedUser30244

χαχχαχα...ποτε γελαμε???
εγω τουλαχιστον εκει εκανα 2 πετυχημενα και εκει οσο ημουν..+ οσα εχω κανει στην φυλη ΕΡΓΚΑ που συνεχισα...
εσυ ομως εκανες ενα και την σκαπουλαρες μετα...χαχαχαχαχαχαχα και κλαιγοσουν ασταματητα για τα παντα...οπως και εδω...κλαψα...χαχαχα
ασε τα χαζα σε μενα :noob:...

εγω παλι θυμαμαι να μην εκανες κανενα πλανο,και να εισαι το μεγαλυτερο παρταλι,για αυτο και σε πεταξαν εκτος φυλης....αλλα βλεπω εβαλες μυαλουδακι και παιζεις πιο ομαδικα,τουλαχιστον ετσι φαινεται δεν ξερω αν ισχυει....οσο για το ποιος κλαιγοτανε,θυμαμαι τις αντιδρασεις σου τοτε.....χαχαχαχαχαχα :help :help :help :oops:
 

DeletedUser31309

μαλλον δεν θυμασαι καθολου καλα μπορεις να ρωτησεις τον καλογρια που παιζει και ακομη εδω...γιατι και εγω θυμαμαι που εκανες ενα και επιασες πατο και μετα δεν ξανακανες και ολο το διαστημα κλαιγοσουν...για τους τιτανες και μην πας να την πεις σε κατι που δεν πιστευεις ουτε εσυ ο ιδιος...παιξε εδω και μην τσουζεσαι τοσο σου ειπα θα πας πυξιδα και το ποιος παιζει ομαδικα η οχι το βλεπουν αυτοι που πρεπει...
μετρα στα 2 πλανα μου ποσα εχετε μειων και μετα κρινε αν εχω κανει η ξερω να κανω πλανα...
επιπλεων μπορεις να ρωτησεις και παικτες που βρισκονται ακομη στον κ28 για τα πλανα μου...
για σενα ομως εγω δεν μπορω να ρωτησω κανεναν αφου δεν το κατεχεις :noob:

υ.γ. οταν με πεταξαν συνεχισα να παιζω και ξαναφτασα αρκετα ψηλα ενω εσυ με τις κλαψες σου τα παρατησες...μην το ξεχναμε...τις πονηριες στους φιλους σου εκει:noob:
 

DeletedUser30244

μαλλον δεν θυμασαι καθολου καλα μπορεις να ρωτησεις τον καλογρια που παιζει και ακομη εδω...γιατι και εγω θυμαμαι που εκανες ενα και επιασες πατο και μετα δεν ξανακανες και ολο το διαστημα κλαιγοσουν...για τους τιτανες και μην πας να την πεις σε κατι που δεν πιστευεις ουτε εσυ ο ιδιος...παιξε εδω και μην τσουζεσαι τοσο σου ειπα θα πας πυξιδα και το ποιος παιζει ομαδικα η οχι το βλεπουν αυτοι που πρεπει...
μετρα στα 2 πλανα μου ποσα εχετε μειων και μετα κρινε αν εχω κανει η ξερω να κανω πλανα...
επιπλεων μπορεις να ρωτησεις και παικτες που βρισκονται ακομη στον κ28 για τα πλανα μου...
για σενα ομως εγω δεν μπορω να ρωτησω κανεναν αφου δεν το κατεχεις :noob:

υ.γ. οταν με πεταξαν συνεχισα να παιζω και ξαναφτασα αρκετα ψηλα ενω εσυ με τις κλαψες σου τα παρατησες...μην το ξεχναμε...τις πονηριες στους φιλους σου εκει:noob:

αποφασισε που θα μου απαντας εδω η στο παιχνιδι;

υγ,θυμησε μου ποσους κοσμους εχεις καταφερει να κλεισεις και εγινες τοσο παικταρας που θα με νομπλαρεις κιολας; χαχαχχαχχαχαχα

οσο για τον κ28 αυτα πες τα σε κανεναν που δεν σε ξερει,μην δημιουργεις λαθος εντυπωσεις.:oops:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31309

αποφασισε που θα μου απαντας εδω η στο παιχνιδι;

υγ,θυμησε μου ποσους κοσμους εχεις καταφερει να κλεισεις και εγινες τοσο παικταρας που θα με νομπλαρεις κιολας; χαχαχχαχχαχαχα

οσο για τον κ28 αυτα πες τα σε κανεναν που δεν σε ξερει,μην δημιουργεις λαθος εντυπωσεις.:oops:

Οταν θα σε νομπλαρω τοτε να σε δω τις δικαιολογιες που θα λες...το ποιος τα λεει οπως ειναι η οχι ρωτα τους ειδη ακομη υπαρχοντες στον 28...
 

DeletedUser

με μ.ο χωριων 6.000 τι να τον κανεις ρε συ?? αστονα μονο του να περιπλανιεται
 

DeletedUser

δες αμα νομπαλρει χωριο 2000 μαλον χτιστης εισαι...
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Μιλας εσυ για χτισιμο που εχεις στη φυλη σου τον kokkinosdrakos;
 
Κορυφή