Κ 30 ΑΝΑΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ

  • Δημιουργός θέματος .Serenity
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser22254

Αραμ, νταξει, εφαγε καλα φαπες στον 19, αλλαξε ονομα για να μη τα θυμομαστε και ηρθε.

Φαντάσου και άλλα τέτοια και ισως κοιμηθείς καλα την νυχτα.

Οσο καιρό ήμουν στο λογαριασμό στον Κ19 και πριν το ατυχημά μου στα τέλη Μάρτη που εδωσα επιτηρηση και εφυγα ουτε σε απόσταση τετραγωνου δεν πλησιάζατε στο λογαριασμο.

Φαντάσου επίσης οτι ενώ απο βραδύς για να σταματήσει η σφαγή στους λογαριασμούς σας θα μπαινατε ΕΛΙΤ....αλλά σε 3-4 μέρες όχι αμέσως ....για να κανονισετε κατι εσωτερικά, σταμάτησε η σφαγή......... κάτι αλά Λαμόγια που λέμε....

Δεν μου άρεσαν οι σφαγές τότε...μετά απο κάτι συμπεριφορές όμως σαν τις δικές σας .......τις απολαμβάνω πλέον και δεν σταματώ μέχρι την πυξίδα.

Φαντάσου επίσης οτι μετά απο 3-4 μέρες αντι να μπειτε ΕΛΙΤ ( αφου ειχε ληξει την συμμαχια της η ΕΛΙΤ με την άλλη φυλη ....εσεις κάνατε συμμαχια μαζι τους εναντίον της ΕΛΙΤ.

Φαντάσου επίσης να λέτε οτι η συμφωνία αθετείτε επειδή 1-2 παιχτες διαφωνούν την ίδια ώρα που κάνατε συμμαχία με την άλλη φυλή.

Φαντάσου να ήταν παρών και ο Στέφανος σε εκείνη τη συμφωνία, θα γελάγαμε πολύ.

Και τώρα μπορείς να μην φανταστείς άλλα αλλά να σου πω ...


Σας χαλάει πολύ που δεν πάτησαν διαγραφή οι παίχτες τις SOL αλλά συνεχίζουν να παίζουν ;

Υ.Σ. και επειδή νταρκλινγκ δεν ησουν μπροστά....μην βιαστείς να απαντήσεις...γιατί εγω ήμουν παρούσα και ξέρω τι ειπωθηκε και τι συμφωνήθηκε απο βραδύς. Οχι οτι έχει και σημασία βέβαια το τι θα πεις...αρκει που ξέρω εγω και μερικοί άλλοι.

Αν ομως σε διασκεδάζει γράψε έκθεση. Ποιά είμαι εγώ για να σου πω πώς να διασκεδάζεις ;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Φαντάσου και άλλα τέτοια και ισως κοιμηθείς καλα την νυχτα.

Οσο καιρό ήμουν στο λογαριασμό στον Κ19 και πριν το ατυχημά μου στα τέλη Μάρτη που εδωσα επιτηρηση και εφυγα ουτε σε απόσταση τετραγωνου δεν πλησιάζατε στο λογαριασμο. ;

Ουτε εδω προκειται να ερθουν κοντα οποτε κακως το συζητατε...:D
 

DeletedUser24216

Δεν μιλας σε παιδακια, ουτε εδω ειναι προπαγανδα.
Ξερω οτι υπηρξαν μελη της TWA που ειδαν με ενα σχετικα καλο ματι τη φαση να γινουμε Ελιτ. Ημουν παρων στη συζητηση, αλλωστε την βγαλαμε στο φορουμ της φυλης, ποτε σε φυλη που ειχα λογο εγω, δεν ανακοινωναμε διαταγες στα παιδια, μονο συζητηση.
Ψαξε τωρα εσυ και ρωτα εσυ για να μη σου λεω εγω, ΠΟΙΟΣ ειπε την αποψη του, σταματησε τη φαση αυτη και τα ακυρωσε ολα.


οσο το οτι δε σε πλησιαζαμε στην αρχη, λογικο ειναι 10 μηνες αμυνα παιζαμε. αυτο μπορουσαμε. μολις επιτεθηκαμε, γινατε ολοι λουηδες.


οσο για τις υποννοιες οτι σταματησαν 4 μερες οι μαχες και εμεις κερδισαμε ΚΑΤΙ, γελαω σαν παλαβος.
10 μηνες προσπαθουσατε κακομοιροι να σπασετε μετωπο φυλης με χωρια τρεις φορες και βαλε, λιγοτερα απο σας.
εκει ημουν και τα συντονιζα, τι να μου πεις εσυ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Darkling μπορεις να κλεισεις τον κοσμοοοοοοοοοοοο

Το αισθανομαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι


[aig]Προειδοποίηση για Spamming

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser22254

Ουτε εδω προκειται να ερθουν κοντα οποτε κακως το συζητατε...:D

αυτοι όχι ....εγω όμως ;;;;;;;;;;;;;

δεν με σταματουν τα τετράγωνα όταν θέλω ως γνωστόν !!!!!

και τα υπόλοιπα που λεει ο νταρκλινγκ ας πάει να τα πει εκει που δεν ξέρουν ......ΕΓΩ ΞΕΡΩ !
 

DeletedUser

Φαντάσου και άλλα τέτοια και ισως κοιμηθείς καλα την νυχτα.

Οσο καιρό ήμουν στο λογαριασμό στον Κ19 και πριν το ατυχημά μου στα τέλη Μάρτη που εδωσα επιτηρηση και εφυγα ουτε σε απόσταση τετραγωνου δεν πλησιάζατε στο λογαριασμο.

Φαντάσου επίσης οτι ενώ απο βραδύς για να σταματήσει η σφαγή στους λογαριασμούς σας θα μπαινατε ΕΛΙΤ....αλλά σε 3-4 μέρες όχι αμέσως ....για να κανονισετε κατι εσωτερικά, σταμάτησε η σφαγή......... κάτι αλά Λαμόγια που λέμε....

Δεν μου άρεσαν οι σφαγές τότε...μετά απο κάτι συμπεριφορές όμως σαν τις δικές σας .......τις απολαμβάνω πλέον και δεν σταματώ μέχρι την πυξίδα.

Φαντάσου επίσης οτι μετά απο 3-4 μέρες αντι να μπειτε ΕΛΙΤ ( αφου ειχε ληξει την συμμαχια της η ΕΛΙΤ με την άλλη φυλη ....εσεις κάνατε συμμαχια μαζι τους εναντίον της ΕΛΙΤ.

Φαντάσου επίσης να λέτε οτι η συμφωνία αθετείτε επειδή 1-2 παιχτες διαφωνούν την ίδια ώρα που κάνατε συμμαχία με την άλλη φυλή.

Φαντάσου να ήταν παρών και ο Στέφανος σε εκείνη τη συμφωνία, θα γελάγαμε πολύ.

Και τώρα μπορείς να μην φανταστείς άλλα αλλά να σου πω ...


Σας χαλάει πολύ που δεν πάτησαν διαγραφή οι παίχτες τις SOL αλλά συνεχίζουν να παίζουν ;

Υ.Σ. και επειδή νταρκλινγκ δεν ησουν μπροστά....μην βιαστείς να απαντήσεις...γιατί εγω ήμουν παρούσα και ξέρω τι ειπωθηκε και τι συμφωνήθηκε απο βραδύς. Οχι οτι έχει και σημασία βέβαια το τι θα πεις...αρκει που ξέρω εγω και μερικοί άλλοι.

Αν ομως σε διασκεδάζει γράψε έκθεση. Ποιά είμαι εγώ για να σου πω πώς να διασκεδάζεις ;

... το εριξες στη συγγραφη science fiction και comics βιβλιων? ... καλη φαση γιατι παροτι εχουμε οικονομικη κριση με τοσο ταλεντο και φαντασια-χιουμορ θα πλουτισεις ... φαε και κανα τονο μπανανες που κανουν καλο στη μνημη γιατι ο,τι θυμασαι χαιρεσαι... σε λεπτομερεις για κ19 δεν θα μπω αλλα το ιδιο αστεια ησουν και τοτε στο εξωτερικο ...
 

DeletedUser24216

τυγχανει να ξερω και εγω ομως λυπαμαι.
αντε βρε, ελατε απ τη γειτονια μας, παντα οταν βλεπω πρωην ελιτ, χαιρομαι.
 

DeletedUser

Darkling μπορεις να κλεισεις τον κοσμοοοοοοοοοοοο

Το αισθανομαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

... κι εσυ μπορεις να κλεισεις ενα μπουκαλι κρασι κανοντας το φελοοοοοοοοοο ...

Το ξερωωωωωωωωωωωωω ωωω


[aig]10 Πόντοι
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

... κι εσυ μπορεις να κλεισεις ενα μπουκαλι κρασι κανοντας το φελοοοοοοοοοο ...

Το ξερωωωωωωωωωωωωω ωωω


Εχω προσεξει οτι καθε φορα που γραφεις στο φορουμ βαζεις αρχικα.... οταν τελειωνεις παλι... και πετας και ενα χαχα
ΚΛΑΨΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

DeletedUser22254

χμ. συμφωνίες γίνονται και δεν τηρουνται ε ; άλλες γνώμες ε ; το βάλατε στο φόρουμ ; και ας ειχε συμφωνήσει ο αρχηγος σας αλλιώς ε ;

εεεε εμας δεν το έβαλαν στο φορουμ οι αρχηγοί μας. Εκαναν το αυτονόητο για την φυλή και για τους παιχτες και διασκεδάζουμε.

Αν τωρα μας βρίσκετε << γραφικούς >> και διασκεδάζεται και εσεις ..ε τι να πω ;

Απλά χαιρόμαστε...
Καλή διασκέδαση
 

DeletedUser

... εισαι και παρατηρητικουλης ατιμουτσικο! ...
 

DeletedUser

χμ. συμφωνίες γίνονται και δεν τηρουνται ε ; άλλες γνώμες ε ; το βάλατε στο φόρουμ ; και ας ειχε συμφωνήσει ο αρχηγος σας αλλιώς ε ;

εεεε εμας δεν το έβαλαν στο φορουμ οι αρχηγοί μας. Εκαναν το αυτονόητο για την φυλή και για τους παιχτες και διασκεδάζουμε.

Αν τωρα μας βρίσκετε << γραφικούς >> και διασκεδάζεται και εσεις ..ε τι να πω ;

Απλά χαιρόμαστε...
Καλή διασκέδαση

... σου ειπα τη λυση για τη μνημη ... μαζι με ξηρους καρπους βοηθαει πολυ ... το μονο κακο ειναι οτι με τοσο κακη μνημη και τεραστια κενα θα χρειαστεις τεραστιες ποσοτητες! ... ανεκαθεν ησουν καλη στην προπαγανδα στο εξωτερικο(οπως τοτε που μας εδινες μεχρι τα Χριστουγεννα για να πατησει ολη η φυλη διαγραφη αφου μας βαραγατε τα 3/4 του χαρτη 8 μηνες+) ... εσεις εισασταν τοσο καλοι που με τις ιδιες αναλογιες προτιμησατε τη διαγραφη ... α ναι ξεχασα ... μονο εσεις ειχατε προβληματα ιατρικα, ανεργιας, οικονομικα, ψυχολογικα και για αυτο διαλυθηκατε μετα ... χαχαχαχαααααα ... καλο! ...
 

DeletedUser

αυτοι όχι ....εγω όμως ;;;;;;;;;;;;;

δεν με σταματουν τα τετράγωνα όταν θέλω ως γνωστόν !!!!!

και τα υπόλοιπα που λεει ο νταρκλινγκ ας πάει να τα πει εκει που δεν ξέρουν ......ΕΓΩ ΞΕΡΩ !

αυτος που ριχνει τις φαπες παει...εσυ απλα περιμενε ενας ενας να ερχεται να σου ριχνει και απο μια φαπα + μια δωρο λογο προσφορων!!!

[SPOIL]takeanumber1.jpg[/SPOIL]
 

DeletedUser22254

Γραψτε γράψτε οτι τραβαει η ψυχη σας και οτι κατεβάσει το μυαλό σας για διαγραφές...ή και ότι άλλο θελετε. Παραληρείστε όσο θέλετε. Αλλωστε ποιά είμαι εγώ για να σας κρίνω για το πως γράφετε ή για το πως παιζετε ;
Ασχετη δηλώνω απο μονη μου ολα τα χρόνια που παιζω. ΚΑτι οδηγίες διάβασα και αυτο ηταν ...ανεπιδεκτη !

Πεστε για την πίκρα μου, για την ανεργια μου ( φτου φτου το στόματί μου ), για την γιαγιά μου και τον παππού μου..( ο θεός να τους συγχωρέσει)...ααα πεστε και για την Θεια μου την Μαρίκα....( θεος να την συγχωρέσει και αυτή ).
Ειλικρινά καρφάκι δεν μου καιγεται γιατι απλα ΞΕΡΩ.



καλη διασκεδαση και σε κανενα μηνα τα ξαναλέμε παλι .


Υ.Σ. Αν και απο μια ματιά που εριξα τωρα ο Αραμ δεν πατησε διαγραφη ...τον φαγανε απο γυρω γυρω...χα χα χα χα χα
Ελπιζω να ήταν νοστιμος και να χορτασατε γιατι τα αλλα που μαζεψατε ολα βάρβαρα ήταν....
 

DeletedUser24216

χμ. συμφωνίες γίνονται και δεν τηρουνται ε ; άλλες γνώμες ε ; το βάλατε στο φόρουμ ; και ας ειχε συμφωνήσει ο αρχηγος σας αλλιώς ε ;

ο ενας εκ των αρχηγων μας τοτε ο dervsas, συμφωνησε πιθανοτατα με εσας, η ηθελε να συμφωνησει.
και μετα το εβαλε στο φορουμ μας σαν προταση. Μαζι του συμφωνησαν αλλοι 6-7 παικτες της TWA.

Δηλωσα ευθεως στο φορουμ της ΤWA οτι αν ηθελε η Ελιτ να γινουμε ακαδημια της, να ρθει να παρει τα χωρια μας αν μπορει.
Δηλωσα οτι παει να μας κατακτησει με κολπα και αγκαλιες, ενω επι 10 μηνες σπανε τα μουτρα τους πανω στα τειχη μας
Δηλωσα επισης οτι μας πεταγε ο Συλβεστρος και η αχρηστη κομπανια του, ενα ξεροκομματο και δε το χρειαζομαστε.
Δηλωσα τελος οτι αν συμφωνουσαμε σε κατι τετοιο, εγω θα αποχωρουσα απ τη φυλη και τον κοσμο γιατι δεν εχω μαθει να παιζω ετσι.

Μαζι μου συμφωνησε και η πλειοψηφια της TWA, ο dervsas το δεχτηκε και η φαση πηρε την πορεια της. Δυστυχως για σας, δεν μας κατακτησατε ουτε ετσι. πορτα και χυλοπιτα. και μετα διαγραφες.


Ας προσθεσω κατι εδω οχι για σενα, γιατι τους παικτες της ελιτ κατα 90% τους εχω ολους γραμμενους.

αν σου φαινεται περιεργο που ο αρχηγος μας συμφωνησε σε κατι και μετα το εβαλε στο φορουμ και διαφωνησαμε και το πηρε πισω, ειναι γιατι ετσι εχετε μαθει να παιζετε.
Οι περισσοτεροι που το παιζετε παικταραδες σ αυτο το παιχνιδι, ετσι εχετε μαθει να παιζετε.
Τυπακια σαν τον Συλβεστρο, εσενα, τον Κυρ εδω, τους Νταβιντσοβλακες και Ελγκρεκους, ετσι εχουν μαθει να παιζουν φυλετικες. Μια καστα που το παιζει ηγεσια, τα κανονιζει ολα για την παρτη και το συμφερον της και οι "μικροι" παικτες που περιμενουν να μαθουν τη μοιρα τους στο παιχνιδι, χωρις να τους ρωταει κανεις, εκτος ισως απο μια μικρη κλικα απο γλυφτες η κολλητους του αρχηγου.

Γι αυτο σου φαινεται περιεργο οτι καναμε σαν TWA, γι αυτο θα σου φαινοταν περιεργο το τι κανω και κανουμε στην Doom.
Δεν υπαρχει αποφαση που δε συζηταμε, αποψη εχει καποιος σε μας, ακομα και αν εχει 5 χωρια η 1.
Δεν εχουμε αφησει ποτε μελος μας να καταστραφει γιατι ειχε λιγα χωρια, η γιατι δεν μας αρεσε η θεση του η το τι χρωμα εχει το προφιλ του.
Δεν διωξαμε ποτε κανενα μελος απ τη φυλη, ακομα κι αν εχασε τα 90 απ τα 120 χωρια του, για να μην μειωθουν κι αλλο τα στατιστικα μας. Τα μονα στατιστικα που μετρανε ειναι αυτα στο κλεισιμο του κοσμου.

Για την ακριβεια οποιος εχει καει απο φυλες σαν αυτες τις "υπερφυλες παικταραδων", θα επρεπε ηδη να μου στελνει μεηλ για να με ρωτησει αν σε καποιο κοσμο θα θελαμε κι αλλους παικτες.

Κι ολα αυτα (εκτος της τελευταιας προτασης) δεν ειναι καν προσωπικες αποψεις. Ειναι γεγονοτα που συνεβησαν.
Ετσι παιζω το παιχνιδι κι ετσι θα το παιζω.
 

DeletedUser22254

μπλα μπλα μπλα και μπουρ μπουρ μπουρ .....τα γεγονοτα είναι γεγονοτα πάντα, η οπτική γωνία αλλαζει ειδικά όταν δεν μας βολευει ε τότε την τραβάμε και λιγο και μας ταιριάζει.

παιξτε βρε...σαν γκρινιάρες γκόμενες κάνετε.

Καλή διασκέδαση

Φυλετικες μάχες λέγετε το παιχνίδι και όχι φυλετικές λογομαχίες.

Tα λέμε in game
αααα και γραψτε μερικά ακόμα εσείς να περάσει ή ωρα ...διασκεδάζετε τη Τζενη μας.
 

DeletedUser

Υ.Σ. Αν και απο μια ματιά που εριξα τωρα ο Αραμ δεν πατησε διαγραφη ...τον φαγανε απο γυρω γυρω...χα χα χα χα χα
Ελπιζω να ήταν νοστιμος και να χορτασατε γιατι τα αλλα που μαζεψατε ολα βάρβαρα ήταν....

... νοστιμος δεν ηταν αλλα οκ ... και μην μπερδευεσαι παλι στις φαντασιωσεις σου ... βαρβαρα δεν ηταν, εγιναν γιατι κατι βεντετες και διαγαλαξιακοι παιχταραδες ειδαν τα σκουρα ,φοβηθηκαν την ξεφτυλα και πατησαν διαγραφη ... αμαν με αυτη τη μνημη! ... κανε κατι ... δεν παλευεται ...

μπλα μπλα μπλα και μπουρ μπουρ μπουρ .....τα γεγονοτα είναι γεγονοτα πάντα, η οπτική γωνία αλλαζει ειδικά όταν δεν μας βολευει ε τότε την τραβάμε και λιγο και μας ταιριάζει.

παιξτε βρε...σαν γκρινιάρες γκόμενες κάνετε.

Καλή διασκέδαση

Φυλετικες μάχες λέγετε το παιχνίδι και όχι φυλετικές λογομαχίες.

Tα λέμε in game
αααα και γραψτε μερικά ακόμα εσείς να περάσει ή ωρα ...διασκεδάζετε τη Τζενη μας.

... τωρα καταλαβα ... τα αλλαζεις γτ δεν σε βολευει ... οκ ... αλλα προσεχε γτ εχει χαλασει το μετρο σου ... εσυ την τραβηξες πολυ και ξεχειλωσε ...

... παιζουμε για να ψυχαγωγηθουμε ... αν τωρα μας ψυχαγωγει ποιο πολυ το σπαμ στο φορουμ μας, το σκαιπ μας ή να βλεπουμε εσενα να φαντασιωνεσαι ενα παρελθον ανυπαρκτο πειραζει? ...

... φυλετικες μαχες λεγεται εχεις δικιο ... 58 μυρια με μαχη τα πηρατε ε? ... χμμμ ... μαλιστα ... οκ ... εμεις θα παιξουμε φυλλετικες λογομαχιες κι εσεις φυλλετικες τουμπες-βρωμιες ... δεν εχω θεμα ... το προτιμω απο το να ηταν αντιστροφα ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser22254

Η φαντασια και το καθε είδους παιχνίδι δεν έβλαψε ποτέ κανέναν εκτός απο το να τον κανει φαντασιόπληκτο ( η φαντασία )....οπότε συνιστώ μια προσοχή στο μέτρο της φαντασίας ....αν και δεν νομιζω οτι υπάρχουν και πολλες ελπίδες. Η ζημιά μάλλον είναι μόνιμη.

αντε γεια και πάντα γεια....

Ποιος ασχολειται με τα 58 μύρια ; Μα αυτος που δεν τα έχει φυσικά.

Ε ρε ζόρι που δεν έχει βάρβαρα ο κόσμος....

Πάλι ψέμματα λεω...εχει ένα 69 πόντους ποιος θα προλάβει ;
 

DeletedUser24216

Δεν εισαι ο ουμπερτο εκο, οποτε μη γραφεις σε καθε ποστ γενικολογες ****μαρες.
 
Κορυφή