STATS OUT F. vs CXC F

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26303
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

τα παρανομα τα μαθαμε απο σας αυτο ειπα δεν ειπα οτι τα χρησιμοποιω.. και εαν ειναι να φαω μπαν επρεπε να εχετε φαει ολοι σας εδω και χρονια. τα 15 χωρια για πες μου λιγο απο που τα μετρησες?? και δες και λιγο ποσα μου πηραν οι υπερπαικτες σας.. απ την αρχη του κοσνου μετωπο ειμαι. εγω προσωπικα χορτασα να ριχνω φαπες..
 

DeletedUser

Το πιο ωραιο στο εξωτερικό φορουμ ειναι οτι μιλανε παντα οι ανυπαρκτοι του game....πχ. ας πουμε τα Λυκακια εδω που μιλανε απορω γιατι?? Που τοσο καιρο σας παιζει ο Αγαθων μονος του κ σηκωσατε κεφαλι μονο στο Βαν του?? αν η cxc γυρισει τα πλανα στους Λυκους θα τα χανουν τα χωρια γρηγοροτερα κ απο τους lod..:hmmm:
Sir stef πραγματικα ρε φιλε με τα τρενα που στελνεις κ τις επιθεσεις που κολας θες να παρεις κ χωριο??

Ενας παικτης αξιζει fishy cross κ αυτος δεν εγραψε κουβεντα!! Κ μπραβο του!!
 

DeletedUser18900

μιας και μιλάς για κλαψιάρηδες... ένα pot πουρί από Sir Stef!!!
οι αναγνώστες μας τα βγάλουν τα συμπεράσματα τους!!!

http://prntscr.com/4oc23a
http://prntscr.com/4oc2rk
http://prntscr.com/4oc32b
http://prntscr.com/4oc392
http://prntscr.com/4oc5xg
http://prntscr.com/4oc7qb

ps. τα υπόλοιπα (ξέρεις εσύ πια) θα δοθούν εφόσον ζητηθούν στην ηγεσία σου!!! αν υπάρχει ακόμα τέτοια!
 

DeletedUser

οι ανυπαρκτοι του game εχουν παρει πολλες φορες επιτηρησεις λογαριασμων της ουτ σε πλανα και μαντεψε λιγο επεφτε πολυ κατουρημα.. εδω ειναι τα παιδια να στα πουνε. και εκει ειδαμε τρενα στα 50 ms δεν βγηκαμε να κλάψουμε. εσυ παλι ποιος εισαι αγορι μου? σε βλεπω διαβαζεις ποση ωρα το θεμα. αυτο σκεφτηκες να πεις? αντε να παιξεις κ εσυ κανα τιτσου
 

DeletedUser

Χαίρομαι που βρίσκω άτομα να δουλεύω Σταμάτη ... Απο την αρχή μόνος μου ήμουν στο παιχνίδι ...
Και όσον αφορά αυτό με τον τομαραγια, κ το παράνομο σκριπτ , ήθελα απλα να το εξακρίβωσω.. Πράγμα που έγινε...
Ειμαι πολύ περίεργος να δω τα υπόλοιπα μνματα... Αν μπορείς βγάλε κ αυτά , γιατι εγω το μονο που κανω ειναι να λεω τα πράγματα με το όνομα τους .
Αν ενα πλάνο ειναι καλο , θα στο πω . Δεν ειμαι κότα να το παίζω . Τα λεω χύμα .
Όσον αφορά για τα τρένα μου.
Κρίμα που δεν έπαιζα ποτέ με παράνομα σκριπτ . Ίσως να τα έστελνα καλύτερα . Όπως ο Πάσσαρης ο παικταράς που έφυγε με μπαν ...
Αλλα τι να κανουμε , τα σκριπτακια μας κάνουν παικταράδες .. Όπως κ εσείς βγήκατε οι καλύτεροι παίχτες ... Γελαει ο κοσμος ...
 

DeletedUser18900

τι έγινε στεφανάκο αλλαγή νικ? γιατί? δεν μας σηκώνει το προηγούμενο?

και ψευτάκος λούπον στα υπόλοιπα προσόντα σου... μεγαλώνει το βιογραφικό σου!!

είπαμε pot πουρί
που ακριβώς εξακρίβωσες πως το τομάρι είναι με ****?

γιατί δεν ζήτησες από τον σοτιράκι να σου δώσει?
σε τόσους και τόσους ανύπαρκτους το έδωσε και δουλειά δεν κάνανε!!
 

DeletedUser

Στην αρχη μαγκα μου επαιζα ρολο.
Οσο για το ψευτακος δεν ξερω που παει , καπου ομως θα το προοριζεις....
Οπως μπορεις να δεις στα Stats μου θα δεις οτι βαζευα βαρβαρακια στην αρχη για να μεγαλωσω γιατι ειχα παρει εναν λογαριασμο , που δεν υπηρχε χειροτερο στησιμο.
Κ επειδη ειχα μυριστει τον Αλεξαντερ οτι ειναι με εσας λογω του Στεργιου απλα εκαιγα στην ουσια τα επιθετικα μου για να μην σας δωσει τους στοχους :)
Ειχα το κεφαλι μου ηρεμο με τις επιθεσεις σας για να σπασω αμυνες απο εδω κ απο εκει και να ειμαι πιο ανετος στο ξεκινημα.
Ειχα σχεδον παντα δικα μου σκριπτ κ τοτε ,με 10-15 επιθετικα τα εστελνα εκτος πλανου , σε αλλες περιοχες , οπως steleos και καντιλαναφτη.
Και οταν ηρθε η στιγμη να σου δωσω το πλανο μας , τσακ πηρες την απαντηση σου !
Χαχαχαχα...
Δεν ξερω αν εγω ειμαι πιο εξυπνος απο εσενα ή εσυ εισαι λιγο ****υλης :)
Επισης , περιμενω τα υπολοιπα μνματα που εχουμε ανταλλαξει μαζι , μονο που την επομενη φορα αν γινεται να ειναι απο το σκαιπ.
 

DeletedUser

θα απαντησει επιτελους ο "κυριος" πασσαρης μια φορα με επιχειρηματα και αποδειξεις? ή θα βρει καμια μπαρουφα να πεταξει για να μπαλωσει τα αμπαλωτα?? μεχρι τωρα οτι μου χεις πει ειναι ακυρα. μπορει να βαζεις καθε φορα τις πορδιτσες σου στη μεση αλλα δεν μας πειθεις.. για το μονο που μας πειθεις ειναι οτι χρησιμοποιεις τον πισινο σου αρκετες φορες τη μερα..
πες μου λοιπον μιας και ανεφερθηκες προσωπικα σε μενα που ειδες οτι εχω παρει μονο 15 κοκκινα χωρια? πες μου ο νεμποτακης η μιμινα ο απολλωνας και οι λοιποι υπερπαικτες σας που χρησιμοποιουν σωστα τα περιφημα σκριπτακια σας τι μου εκαναν ακριβως? ποσα χωρια μου πηραν?

επισης απαντησεις οπως για το ταδε δεν το σχολιαζω σημαινει οτι αποδεχεσαι αυτα που λεω και μογκο. γιατι απλα αυτη ειναι η αληθεια.
σε βαρεσε ο in the mix μετα απο πλανο σου και δεν το ξερα? ή εστελνε prntscrn οτι ανεβαινε στο φορουμ σας? τα παρατησε οσο πιο σωστα γινοταν και αυτο σε τσουξε περισσοτερο. λαι τα λεω εγω που ειχαμε και μια κοντρα μεταξι μας.

οσον αφορα το "ροστερ" σας ναι ειχατε καποιους πιο εμπειρους παικτες και καλυτερους ας το πουμε απο μας αλλα ακομα και αυτοι αναμεσα στα τοσα φυντανια που μαζεψατε πηγαν στραφη. προτιμησατε αντι για πολεμο να παρετε το κοσμο ετσι(μαθαινω και εγω οτι πολλοι δικοι σας ξενερωσαν απ το χειρισμο σας οποτε ασε το παραμυθι και ψαξε για κανα νεο ρουφ.. θα τον χρειαστεις στο καινουριο κοσμο που θα ξεκινησεις για να μεγαλωσεις το ροστερ σου μεγιστανα των φυλετικων..
 

DeletedUser26159

Βρε γατάκι που έγινες και παικταράς για πές μας πόσες άμυνες μάζευες με το που έβλεπες σπαθάκια στα χωριά σου και άσε τα πόσα χωριά σου πήραμε. Σου έσκασα 20 νουκ σε χωριό και δεν κατέβηκε το τείχος. Για πές μας πόσα πλάνα έφαγες; Μήπως ήταν μονο δύο; Για πές μας εσύ πόσα χωριά πήρες απο μένα στα τόσα πλάνα που βγάλατε στην περιοχή; Μήπως ήταν ένα μόνο; Τόσο ανύπαρκτος είσαι που ακόμα και απο τα 21 λεπτά πάλι χωριό δεν κατάφερες να πάρεις.
Όσο για τα τρένα που λές οτι είδες στα 50 ms για εξήγησε μας πως γίνεται να σου στείλουν τρένο 50 ms σε κόσμο με αυτόματο όριο στα 160 ms; Εάν εννοείς αριστονούκ στα 50 ms γίνεται αλλα για εξήγησε μας πώς γίνεται να κολλήσεις εκκαθαριστική, 4 άριστους απο διαφορετικά χωριά και δύο σφήνες ανάμεσα στους άριστους στα 16ms όλα;
Επειδή βρήκες την καραμέλα του ρουφιάνου και πάς να μας πείς οτι εσείς πολεμάτε με τον σταυρό στο χέρι και είσαστε τα θύματα για πές μας στο πλάνο γιατί δεν σήκωσες ουτε μία νουκ; Μήπως σου σφύριξε κανένας οτι τα χωριά είναι γεμάτα;
 

DeletedUser

Βρε γατάκι που έγινες και παικταράς για πές μας πόσες άμυνες μάζευες με το που έβλεπες σπαθάκια στα χωριά σου και άσε τα πόσα χωριά σου πήραμε. Σου έσκασα 20 νουκ σε χωριό και δεν κατέβηκε το τείχος. Για πές μας πόσα πλάνα έφαγες; Μήπως ήταν μονο δύο; Για πές μας εσύ πόσα χωριά πήρες απο μένα στα τόσα πλάνα που βγάλατε στην περιοχή; Μήπως ήταν ένα μόνο; Τόσο ανύπαρκτος είσαι που ακόμα και απο τα 21 λεπτά πάλι χωριό δεν κατάφερες να πάρεις.
Όσο για τα τρένα που λές οτι είδες στα 50 ms για εξήγησε μας πως γίνεται να σου στείλουν τρένο 50 ms σε κόσμο με αυτόματο όριο στα 160 ms; Εάν εννοείς αριστονούκ στα 50 ms γίνεται αλλα για εξήγησε μας πώς γίνεται να κολλήσεις εκκαθαριστική, 4 άριστους απο διαφορετικά χωριά και δύο σφήνες ανάμεσα στους άριστους στα 16ms όλα;
Επειδή βρήκες την καραμέλα του ρουφιάνου και πάς να μας πείς οτι εσείς πολεμάτε με τον σταυρό στο χέρι και είσαστε τα θύματα για πές μας στο πλάνο γιατί δεν σήκωσες ουτε μία νουκ; Μήπως σου σφύριξε κανένας οτι τα χωριά είναι γεμάτα;

Ριξατε δυο πλανα, πηρατε 1 χωριο με 500 επιθετικα και καταλαβατε οτι δεν σας συμφερει να με βαρατε οχι οτι χαριστηκατε και δεν βαραγατε!Επισης για να καθεσε να μετρας ποσο χωρια +- βγηκες προσωπικα απο μμας φαντασου τι κομπλεξ σου ειχαμε δημιουργησει!Συγνωμη για αυτο! Τωρα το παραμυθι με τις αμυνες το λετε καιρο και καλο ειναι να συνεχισετε να το λετε μηπως το πιστεψετε και εσεις και νιωσετε λιγο καλυτερα!Επειδη να κοιταξετε χαρτη να δειτε πως ειναι στημενος ενας λογαριασμος, να σκεφτειτε μηπως κανει αμυντικα και οχι επιθετικα ουτε λογος μαλλον ζηταω πολλα!Τωρα για ms μην μιλας καν επδ πριν μπεις 26 και σ δωσουν τα εργαλεια πιστευες οτι να στελνεις επιθεσεις που η διαφορα τους μετριεται με ρολοι και οχι με ημερολογιο ηταν επιτυχια!

Αιντε ανυπαρτκε και εσυ παρε κανα χωριο τωρα που τα παραταμε γιατι τοσο καιρο ησουν στη φαπα!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

εγώ ξέρω ότι ο τουρλουμπούκι φταίει τώρα όλα τα αλλα είναι αέρας κοπανιστός!

- - - Eνημερώθηκε - - -

Ριξατε δυο πλανα, πηρατε 1 χωριο με 500 επιθετικα και καταλαβατε οτι δεν σας συμφερει να με βαρατε οχι οτι χαριστηκατε και δεν βαραγατε!Επισης για να καθεσε να μετρας ποσο χωρια +- βγηκες προσωπικα απο μμας φαντασου τι κομπλεξ σου ειχαμε δημιουργησει!Συγνωμη για αυτο! Τωρα το παραμυθι με τις αμυνες το λετε καιρο και καλο ειναι να συνεχισετε να το λετε μηπως το πιστεψετε και εσεις και νιωσετε λιγο καλυτερα!Επειδη να κοιταξετε χαρτη να δειτε πως ειναι στημενος ενας λογαριασμος, να σκεφτειτε μηπως κανει αμυντικα και οχι επιθετικα ουτε λογος μαλλον ζηταω πολλα!Τωρα για ms μην μιλας καν επδ πριν μπεις 26 και σ δωσουν τα εργαλεια πιστευες οτι να στελνεις επιθεσεις που η διαφορα τους μετριεται με ρολοι και οχι με ημερολογιο ηταν επιτυχια!

Αιντε ανυπαρτκε και εσυ παρε κανα χωριο τωρα που τα παραταμε γιατι τοσο καιρο ησουν στη φαπα!

αγορίνα οι φυλή οργανωμένα δεν χτύπησε ποτε τους λύκους.
δεν ήσασταν ποτε άμεση απειλή
τώρα αν εσέι μπερδεύεις μεμονωμένα πλανα από 3-4 άτομα,και νομίζεις ότι είναι φυλετικά τι να σε πω!

τα φιλια μου στον ηρακλή!
 

DeletedUser18255

Όσο για τα τρένα που λές οτι είδες στα 50 ms για εξήγησε μας πως γίνεται να σου στείλουν τρένο 50 ms σε κόσμο με αυτόματο όριο στα 160 ms; Εάν εννοείς αριστονούκ στα 50 ms γίνεται αλλα για εξήγησε μας πώς γίνεται να κολλήσεις εκκαθαριστική, 4 άριστους απο διαφορετικά χωριά και δύο σφήνες ανάμεσα στους άριστους στα 16ms όλα;

Αλεκο το ειπαμε ρε συ αυτα τα εχουν για πρωινο εκει στην out μη τα ξαναλεμε και κουραζουμε

ΥΓ:Ο τουρλουμπούκι φταιει για ολα:rolf:
 

DeletedUser

θα μαζευτουν τωρα ολα τα παιδακια να πουν την εξυπναδα με το τουρλουμουκι μπας και γλιτωσουν τη ξεφτιλα που τρωνε. μολις βρειτε τα σκουρα την ιδια καραμελα πετατε. ο αλεκος και η παρεα τοη που με κραζει για τις αμυνες πρεπει να ηξερε οτι οταν ενας λογαριασμος με 45 χωρια μετωπο δεχεται 11000 επιθεσεις και οι υπολοιποι 100 θα παρει αμυνες. παντως μονιμες δεν ειχα ποτε. αλλα τι να σας καμω φταιτε και εσεις νομιζετε οτι επειδη σας μαθανε το μακρο ρεκορντερ μαθετα να παιζετε κ ολας..
 

DeletedUser

θα μαζευτουν τωρα ολα τα παιδακια να πουν την εξυπναδα με το τουρλουμουκι μπας και γλιτωσουν τη ξεφτιλα που τρωνε. μολις βρειτε τα σκουρα την ιδια καραμελα πετατε. ο αλεκος και η παρεα τοη που με κραζει για τις αμυνες πρεπει να ηξερε οτι οταν ενας λογαριασμος με 45 χωρια μετωπο δεχεται 11000 επιθεσεις και οι υπολοιποι 100 θα παρει αμυνες. παντως μονιμες δεν ειχα ποτε. αλλα τι να σας καμω φταιτε και εσεις νομιζετε οτι επειδη σας μαθανε το μακρο ρεκορντερ μαθετα να παιζετε κ ολας..

Καλώς τον πολεμαρχο τον τιτανομεγηστο.
Όσες απώλειες έχω επιθετικές έχεις εσεί στο συνολο,όσα κόκκινα έχουμε μαζέψει σαν λογαριασμός,δεν τα έχετε νομπλαρει όλοι οι λύκοι από την αρχή του κόσμου μπαρμπα!
Όταν έλεγα στον Ηρακλή όταν ακόμα είμασταν 5000 χωριά πίσω ότι στο τέλος θα σας μαμισουμε γέλαγε.
Ήρθε ο καιρός άρχισαν οι διαγραφές και κλασικά βγήκαμε 2-3 κλεψες να πείτε τον πόνο σας!
Ρεσπεκτ στα παιδιά από ούτ για το άγριο ξύλο που παίχτηκε άμα διαστήματα,αλλά εσείς κομπαρσει του κ26 άντε στο....... Καλό
 

DeletedUser18900

@Romanos09
έλα μωρή παιχτούρα... μονος σου τα μέτρησες αυτά?
τις φακές από τα τρένα δεν τα ξεχωρίζεις αλα ολα τα υπόλοιπα τα παίζεις στα δάχτυλα...

@villager
πες μας κάτι... ακόμα και αν ο Sleezy ήτανε ρουφιάνος πως έδωσε το πλάνο σας και πολύ περισσότερο την αμυντική διάταξη του κάθε λογαριασμού. εφόσον όπως λέτε λίγο πιο πάνω ξέρατε από καιρό οτι ήταν χαφιές??? μήπως μας πουλάτε τρελίτσα? είναι δυνατόν να ξέρεις τον ρουφιάνο και να σκορπάς τέτοιες πληροφορίες?
εκτος αν είσαι τόσο χαϊβάνι όπως ο co play σου οποτε παο πάσο!!!

στεφανάκο την ίδια ακριβώς ερώτηση απευθύνω και σε εσένα...
δίνατε τα πλανα σας και το αμυντικό στήσιμο σας στον Sleezy?
δεν μπορώ να το πιστέψω...

δηλαδή δεν είχες co play? http://prntscr.com/4okv8j άλλο ένα ψεματάκι.. πως αλλιώς θα δικαιολογούσες την ανεπάρκεια σου noobako... μέχρι και τον άρρωστο έπαιξες!

έλα ρε στεφ!!! είσαι μεγάλος..πολύ μεγάλος ηθοποιός! πας για oskar αλήθεια αυτές τις σαπουνόπερες που παίζεις εκεί στην άουτ τις παρακολουθούν?
έτσι εξηγείται... τέτοιος διπρόσωπος ούτε ο ΙΑΝΟΣ να ήσουνα!

από τον αρχικό αλεξάντερ δεν πήραμε ποτε τίποτα... μονο χωρια..αντίθετα από εσένα που και χωρια πήραμε και σε 2/3 πλανα τις άουτ μας έδωσες τις περιοχές που θα κτυπάγανε!!!

τα prt sc δεν είναι επεξεργασμένα.. τα κάνω copy πρώτα γιατί όπως πολύ καλά γνωρίζεις υπάρχουν και άσχετες κουβέντες μας που δεν αφορούν τους αναγνώστες... μονο τα ενδιαφέροντα αποσπάσματα βάζω, διαφορετικά θα έπρεπε να βάλω 100 prt sc εδώ!!!

αφήστε λοιπόν τα Νεφιλείμ χερουβείμ kai τους ανάδρομους πλανήτες και κάθε θεωρία συνωμοσίας και παραδεχτείτε επιτέλους την ανωτερότητα τις cxc!!!
έλεος δηλαδή μέχρι και για τα ban σας μας κατηγορήσατε ότι είμαστε υπεύθυνοι εμείς!!!

βρήκατε την καραμέλα του Sleezy τώρα που πευτούν οι φάπες σύννεφο και ψάχνετε δικαιολογίες για να την κάνετε λαγουδάκια!!!

υγ.για όλα φταίει η λέρα ο τουρλού:wow:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

@noob.com

Πλανο φυλετικο οντως δεν φαγαμε ποτε αλλα με την ιδια λογικη ουτε εσεις φαγατε...Οι λυκοι παντα επαιζαν με μυγες και γατακια αργοτερα δεν χτυπηθηκαν με cxc...Αλλα τα μεγεθη λοιπον, αλλοι οι λογαριασμοι!Αλλα οταν ενας λογαριασμος 80-100 χωριων τρωει 500 επιθετικα δεν μπορεις να το πεις αμελητεα ποσοτητα!


ΥΓ. Στον κ23 ειχαμε μιλησει η επαιζε αλλος τον λογαριασμο?


@σταμσταμ

Προσεβαλα τις υπερταχιες σου(τρενακια) του ενος λεπτου και 3 ποστ τωρα ασχολεισαι μαζι μου?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18900

θα με προσέβαλες εάν πράγματι σου είχα βάλει τρένο (όχι ότι θα το αναγνώριζες βεβαια, απλά θα το ένιωθες όταν θα έψαχνες το χωριο σου) από παίχτες με τις δικες σου περγαμηνές (βλ. αρχεία):hmmm: δεν νομίζω πως μπορεί ο οποιοσδήποτε να προσβληθεί!!!:axe:
όπως και να έχει απλός σε θαυμάζω... είσαι ένας από τους λίγους!!! θεός:noob:
 

DeletedUser

θα με προσέβαλες εάν πράγματι σου είχα βάλει τρένο (όχι ότι θα το αναγνώριζες βεβαια, απλά θα το ένιωθες όταν θα έψαχνες το χωριο σου) από παίχτες με τις δικες σου περγαμηνές (βλ. αρχεία):hmmm: δεν νομίζω πως μπορεί ο οποιοσδήποτε να προσβληθεί!!!:axe:
όπως και να έχει απλός σε θαυμάζω... είσαι ένας από τους λίγους!!! θεός:noob:

Εγινε φιλαρακι ευχαριστω για τον θαυμασμο!
 

DeletedUser18900

αλίμονο υποχρέωση μου... τέτοια παιχτούρα έχουμε να δούμε στις φυλετικές από ιδρύσεως τους!!!:noob:

εύχομαι στον 32 να τα πάτε καλύτερα
και μακριά από την αθλια cxc:help
 

DeletedUser

Το πιο ωραιο στο εξωτερικό φορουμ ειναι οτι μιλανε παντα οι ανυπαρκτοι του game....πχ. ας πουμε τα Λυκακια εδω που μιλανε απορω γιατι?? Που τοσο καιρο σας παιζει ο Αγαθων μονος του κ σηκωσατε κεφαλι μονο στο Βαν του?? αν η cxc γυρισει τα πλανα στους Λυκους θα τα χανουν τα χωρια γρηγοροτερα κ απο τους lod..:hmmm:
Sir stef πραγματικα ρε φιλε με τα τρενα που στελνεις κ τις επιθεσεις που κολας θες να παρεις κ χωριο??

Ενας παικτης αξιζει fishy cross κ αυτος δεν εγραψε κουβεντα!! Κ μπραβο του!!

Καταρχας εσυ ποιος εισαι ειπαμε?
 
Κορυφή