Aje. F vs Viking F. + TITANS F.

  • Δημιουργός θέματος baggeliskk
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser30832

Πλευρά 1:
Φυλές: V-Τ, Viκing, V-Τ!, V-T, V_Τ
Πλευρά 2:
Φυλές: AJE, AJΕ., AJΕ...

Timeframe: Προηγούμενος μήνας

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 167
Πλευρά 2: 97
Διαφορά: 70

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 1,502,118
Πλευρά 2: 847,357
Διαφορά: 654,761

chart


Ξερω οτι εσεις ειστε σε διακοπες κ βαζετε επιθεσεις απο την παραλια αλλα τα εβαλα ετσι για τον χαβαλε :help
 

DeletedUser

Θα ξεκινήσω το ποστάρισα μου με μια γρήγορη ανασκόπηση προς τα πίσω.

και ναι ξέρω


.... βλέπατε μουντιάλ....


και ναι ξέρω


...κανατε τα μπανάκια σας.....


και ναι θα ξέρω απο το Σεπτέμβρη

...θα αρχιζουν τα σχολεία.....


και ναι θα ξέρω απο το Νοέμβρη

....έρχονται τα Χριστούγεννα....

και...έπεται συνέχεια δικαιολογιών....

Τι έγινε ρε παιδάκια που είναι η Αισιοδοξία σας…;

εσυ ειπες οτι λες και καμια ****μαρα εγω απλως το επιβεβαιωσα!!τεςπαντω να σε δουμε και λιγο στο παιχνιδι εε οχι μονο εδω!!!ξερω ξερω....θα τα πουμε συντομα!!αντε να δουμε επιτελους!

Είδες που δεν χαλάω χατίρι..;;; το βλέπουμε δεν το βλέπουμε.;;; ένα πανάκι φάγατε και έχετε λακίσει βλέπω ακόμα άμυνες να μου έρχονται. Άμα θέλετε βάζουμε και εμείς κανένα αμυντικό πείτε μας να σας στείλουμε δεν είναι κακό.

βαγγελακηηηηη???που εισαι βρε παλιοπαιδο!!!βαλτε κανα στατς να δουμε τι γινεται!
Για βαλε εσύ καλύτερα να δούμε τι γίνετε…. Χεχεχεχεχεχε

Κατσε δεν μπορει τωρα ανασταινει τους νεκρους ! :hmmm: :oops:

Εγώ τους ανέστησα, Θέλω να πω τους γύρισα πίσω για να σας κάνουμε λίγο πλακιτσα εσείς τους δικούς σας τι τους κάνατε…;;; οεο βλέπω να τα παρατανε σιγα σιγα είδη ξεκίνησαν ( βλέπε doom )..

Πλευρά 1:
Φυλές: V-Τ, Viκing, V-Τ!, V-T, V_Τ
Πλευρά 2:
Φυλές: AJE, AJΕ., AJΕ...

Timeframe: Προηγούμενος μήνας

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 167
Πλευρά 2: 97
Διαφορά: 70

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 1,502,118
Πλευρά 2: 847,357
Διαφορά: 654,761

chart


Ξερω οτι εσεις ειστε σε διακοπες κ βαζετε επιθεσεις απο την παραλια αλλα τα εβαλα ετσι για τον χαβαλε :help

Και το καλύτερο έχουμε τον νουμπα τον αρχηγό σας που δεν έχει κάνει τίποτα σε κανένα κόσμο να μας παρουσιάζει στατιστικά χωρίς να έχει ιδέα του παιχνιδιού, Φιλέ ρουφιου άμα ρωτούσες άτομα της φυλή σου με τα οποία έχουμε παίξει μαζι σε παλαιότερους κοσμους θα σου λεγανε ότι αυτοί από εκεί δεν παίζουν ποτέ καλοκαίρι αλλά φαντάσου ούτε αυτό δεν εχεις κανει. Και στο δια ταύτα όλα το καλοκαίρι ηταν μεσα 4-5 ατομα από 4-5 επιτηρήσεις. Τώρα μαζευτήκαμε οι περισσότεροι. Για να δούμε λοιπόν...
Μας πήρατε 70 χωρια σε 1 μήνα και βγήκες να χαρεις εεεε…;;; ποσα αραγε σε πηραμε εμεις μεσα σε 4-5 μερες…;;;;; 30 ή 40…;;;; και εχει και συνεχεια φυσικα noobααα,
 

DeletedUser

Ο,τι ποστ εχεις κανει μεχρι στιγμης η θα ειναι λασπη η θα ειναι αδεια για να πιασεις γεματα.

Αφου θες λοιπον ανασκοπηση παρε μια γευση να δουμε τι φοβερα ελεγες:

Από την άλλη ακούγετε ότι επειδή δεν σας φτάνουν οι εσωτερικοί κανιβαλισμοί έχετε βάλει και στο μάτι χωριουδάκια από τους συμμάχους σας ( Τιτάνες ) άκουσον άκουσον. Μέχρι και από τον αρχηγό των Τιτάνων ζητήσατε χωριά. Αλλά να μου πείτε περί ορέξεως κολοκυθόπιτα. :rolf::rolf::rolf:

και φυσικα μολις σου απαντανε οι αρμοδιοι.. ντουμπεκι ψιλοκομμενο και τσιμουδια μετα.

ποιος είναι ο αρχηγος των τιτανων? να μας τον πειτε και εμας να τον μαθουμε....

οι τιτάνες δεν εχουν αρχηγο ουτε θα χουν είναι μια παρεα από ατομα που παιζουν σε αρκετους κοσμους..καλοι η όχι ας το κρινει ο καθενας

περα απ αυτό κανενας βικινγκ δεν ζητησε ποτε χωριο από μας.ειμαστε μαζι τους απ την αρχη σχεδόν του κοσμου και θα μαστε μεχρι να κλεισει.όχι σαν ακαδημια αλλα σαν συμμαχοι τους..

αυτά καλες μαχες σε ολους σας
:clap:
Αυτα για το ποσο αφερεγγυος εισαι και οτι απλα κοιτας να δημιουργεις εντυπωσεις...



Σε οτι αφορα το θεμα του ποστ και στο μεταξυ πολεμο απλα κοιτας να εισαι εριστικος μπας και αποκτησεις περισσοτερους οπαδους και παθεις οτι επαθε ο λαλιστατος fangs που μιλαει με εφραδεια λογου ....


Προχθές σας είπα οτί όλοι οι ανίδειοι να κάνουν τουμπεκί....

Ε λοιπόν σκασμός...


Νουμπάκια.....που μου θέτε και μπλά μπλά στο εξτέρναλ..:doh:

Βγάλτε τον σκασμό και πάρτε δρόμο από εδώ..:angry:

[SPOIL][/SPOIL]

Δε μιλάμε , δε μιλάμε .....αλλά όλα τα άχρηστα νουμπάκια που και καλά είναι γκουρού του τράιμπαλ και που αμπελοφιλοσοφούν και π,π,ροπαμυθιάζονται στο εξτέρναλ,

τουμπεκί ψιλοκομμένο.

Δεν προλαβαινε καλοκαιριατικα να φερνει τις νταλικες να μαζεψουν τα μπαζα απο τα διαλυμενα χωρια του. Πηξιδα και αυτος σιγα σιγα τωρα εγινε αναλωσιμος..τον τρωτε αφου τον χρησιμοποιησατε. :rip:



Υ.Σ.1 Βρείτε τον ρουφιανο σας πρώτα και μετά έλα να μου πεις τίποτα. Φαντάσου μέχρι και προνόμια έχει τόσο καλά ξέρετε τους παίχτες σας.

φαντασια που σκοτωνει

Μάλιστα, πολύ ωραία τα λες, Άρα εσύ πιστεύεις ότι θα αντέξετε ένα ακόμα τέτοια πλήγμα…;;; Αυτό που δεν έχεις καταλάβει φίλε Ρουφιους είναι ότι είστε τελειωμένοι απλά κάνετε ότι δεν το έχετε καταλάβει ακόμα, η καλύτερα δεν θέλεις να το πιστέψεις ακόμα. Λίγη παράταση έχετε πάρει…
Υ.Σ.1 Φιλικά στο λέω πάντα πρόσεχε που δίνεις εσωτερικά πότε δεν ξέρεις.

Τι εγινε τελικα; Δεν ηρθε απο εκει ο επομενος wanna be ρουφιανακος; Φοβηθηκε μην παει οτι επαθαν και οι αλλοι;

Παντως σε κραζουν απο ολες τις φυλες και εσυ συνεχιζεις ακλονητος. Εχεις κοτσια

Βαγγελη ελεος με την προπαγανδα πραγματικα ελεος μου προκαλεις αηδια ...
Αυτα που γραφεις μπορει να πιασουν σε ατομα που εχουν μονοψηφιο αριθμο IQ...

:rolf:

Τωρα για την διαφορα παιχνιδιου μας στην εχω εξηγησει στο http://forum.fyletikesmaxes.gr/show...ing-F-TITANS-F&p=428189&viewfull=1#post428189

Η αρχηγαρα σου η θα ψαχνει νεους για να ρουφιανεψουν η θα φαντασιωνεται καινουργιους μπας και δημιουργησει κλιμα. Το ποσο βρωμικα παιζετε το εχουν καταλαβει ολοι. Και οσοι δεν το εχουν καταλαβει απο εσας το βλεπουν σιγα σιγα απο τους κανιβαλισμους που κανετε μια χουφτα ατομα. Μετρα ποσα εσωτερικα..στρατολογουμε κανιβαλιζουμε αυτο ειναι οι ατζε.

kingniorantes AJE 399
ntigeo AJE 311
jim kouvatsos AJΕ... 225
Omino3 AJE 215
solo AJE 188
TasosNaxos AJΕ. 178
Κομφούκιος AJE 163


Αυτη η καραμελα με το καλοκαιρι κουρασε.. Ειχαμε φοβερες ελλειψεις τον Αυγουστο καθως πολλοι ελειπαν διακοπες. Δεν νομιζω πουθενα να βγηκαμε να κλαφτηκαμε. Δεν εχεις κουραστει με την κλαψα σου;
Ψαξε και στα φορουμ και στους αλλους κοσμους δεν θα βρεις καμια φυλη να κλαιγεται για το καλοκαιρι. Λες να εχουν χειμωνα αυτοι; Ειστε η μοναδικη φυλη που το λετε αυτο.
Αλλα απο την αλλη εχετε και δικιο με τοσα κανιβαλισματα 10 ατομα εχετε μεινει. Αντε σειρα εχουν οι ΙΧΘΥΣ και οι φαναρι (ναι αυτους που στησατε στην 45 με 10 ακαδημιες στις αρχες και πηραν ποδι για τα λεμε και ολα).

Οσο αφορα το πλανο σας ειχαμε αρκετες ελλειψεις ειδικα λογω επιτηρησεων 15 αυγουστο αλλα το παλεψαμε...η απαντηση θα ερθει συντομα In game με πλανο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30832

Βαγγελη μην ξεχασεις να πεις στον fangs13 οτι πριν κανει ενωση με μας πρεπει να

εχει πατησει διαγραφη στον λογαριασμο του αλλιως θα φαει μπαν

:cop:

οποτε εχουμε κ λεμε

fangs13 -- > με ψυχολογικα προβληματα φημολογειται οτι δεν θα ξαναπαιξει φυλετικες

καλογρια --> τον πυξιδιασαμε

μορφονιος --->σχεδον πυξιδα , του δωσατε κατι βαρβαρα να χτιζει στην ακρη του χαρτη

tnsfeat --> εχει μεινει με 30 χωρια σταθερος , κατ' αλλα ηρθε σε σας για να παιξει σοβαρα

κουβατσος -- > καλα εδω γελαει ολη η φυλη μας

Ο αρχικος παικτης τα παρατησε απο το ξυλο κ αυτος που ανελαβε το μονο που κανει ειναι πλουσια την

inogames ( τειχος απο 0 -20 σε 1 ωρα σε 4-5 χωρια ταυτοχρονα καθε 3-4 μερες που τρωει ξυλο )

Φυσικα εσυ χαιρεσαι αφου η inogames ειναι του μπαμπα σου :clap:

to be continued παιχταρα μου
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30788

να μαι και εγω μετα το μπαν μου!καλα τα πατε ευγε!!!χωστε χωστε!!
 

DeletedUser

Η χαρά που κράτησε μόνο λίγες μέρες. Ότι κάνατε εσείς σε 1 μήνα το κάναμε εμείς σε 7 μέρες. Καταλαβαίνεις θέλω να πιστεύω τις διαφορές μας φίλε ρουφιους. Έτσι δεν είναι…:wow:

Πλευρά 1:
Φυλές: AJE, AJΕ., AJΕ...
Πλευρά 2:
Φυλές: V-T, V-Τ, V-Τ!

Timeframe: Προηγούμενος μήνας

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 184
Πλευρά 2: 181
Διαφορά: 3

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 1,636,148
Πλευρά 2: 1,618,695
Διαφορά: 17,453

chart


Οσο αφορα το πλανο σας ειχαμε αρκετες ελλειψεις ειδικα λογω επιτηρησεων 15 αυγουστο αλλα το παλεψαμε...η απαντηση θα ερθει συντομα In game με πλανο.

Αρκετές ελλείψεις.;;; Ακόμα να γυρίσουν jorgen ρε συ λες να ξεβουλώνουν τα κανόνια της Τήνου από τα πολλά μπουμπουνητά που έπεσαν τον 15 Αύγουστο..;;; :rolf::rolf: (τρελή ατάκα ακόμα γελάω).

Βαγγελη μην ξεχασεις να πεις στον fangs13 οτι πριν κανει ενωση με μας πρεπει να

εχει πατησει διαγραφη στον λογαριασμο του αλλιως θα φαει μπαν

:cop:

οποτε εχουμε κ λεμε

fangs13 -- > με ψυχολογικα προβληματα φημολογειται οτι δεν θα ξαναπαιξει φυλετικες

καλογρια --> τον πυξιδιασαμε

μορφονιος --->σχεδον πυξιδα , του δωσατε κατι βαρβαρα να χτιζει στην ακρη του χαρτη

tnsfeat --> εχει μεινει με 30 χωρια σταθερος , κατ' αλλα ηρθε σε σας για να παιξει σοβαρα

κουβατσος -- > καλα εδω γελαει ολη η φυλη μας.

Ρουφιους την βλέπω εγώ την δουλειά τι γίνετε η δική σας λίστα, όσο πάει και μεγαλώνει όλο αποχωρίσεις είστε την τελευταία εβδομάδα Αλλά να μου πεις λογικό το βρίσκω δεν γίνετε οι αρχηγοί να είναι τουμπανισμένοι στις άμυνες και άλλους να τους έχεις του πεταματου λογικό είναι να ξενερώσουν σιγά σιγά… :oops:δεν συμφωνεις..;
 

DeletedUser31966

Τι έγινε ρε παιδάκια για πού το βάλατε…;;;

http://prntscr.com/4fnkyv

http://prntscr.com/4fnl8x

http://prntscr.com/4fnlgf

Teo, Danis77 και οι υπόλοιπο σταθείτε έχει μύγδαλα.

Υ.Σ ρε παιδιά Αυτός o doom, Vander και 3-4 ακόμα που είναι εκτός που χάθηκαν να πάρουμε τηλέφωνο την Αγγελική Νικολούλη…;;;;

αγαπουλα να σου κρατησω ενα και εσενα?
αλλοι πληρωνουν να φτασουν τοιχος απο το 2 στο 15 σε λιγα λεπτα
και εγω πληρωνω μια φορα τον μηνα διαχειριστη λογαριασμου
εκει κολας?

ενα θα πω παντως μιας και ο καλος ανθρωπακος με εβαλε στη συζητηση
α ρε κουτσατσε αν μπορουσαν θα ετρωγες φαπες(noyk) και απο αλλους κοσμους
χαχαχαχαχα
παντου fan εχεις εισαι φειμους

ακομα και η φυλη που σε συμαζεψε δεν προκειτε να σε παρει με αυτο το name σε αλλο κοσμο
αλλα στιγματηστικες και απο χαρακτηρα και name να αλλαξεις παλι χαμπαρι θα σε παρουν
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

η απαντηση θα ερθει συντομα In game με πλανο.

Τα ψεύτικα τα λόγια τα μεγάλα… και όντως η απάντηση ήρθε in game.

Πλευρά 1:
Φυλές: AJE, AJΕ., AJΕ...
Πλευρά 2:
Φυλές: V-T, V-Τ, V-Τ!

Timeframe: Τελευταίες 24 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 13
Πλευρά 2: 7
Διαφορά: 6

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 122,177
Πλευρά 2: 65,900
Διαφορά: 56,277

chart



Ρε παιδιά λέτε να μην ήταν πλάνο αυτό…;;; Λες να ήταν αναγνωριστικό ύστερα από την Αυγουστιάτικη επιστροφή από το νησί της Τήνου. :D:rolf:

Υ.Σ.1 Είδατε ρε παλιόπαιδα της AJE τι κάνατε πάλι..;; Δεν με σκέφτεστε εμένα τι θα κάνω τώρα, πως θα περνώ την ώρα μου…;;; Πάει τους χάσαμε από πελάτες στο εξωτερικό. Τα έλεγα εγώ ότι θα τους χάσουμε όχι εσείς εκεί. :wow:
 

DeletedUser31966

Υ.Σ.1 Είδατε ρε παλιόπαιδα της AJE τι κάνατε πάλι..;; Δεν με σκέφτεστε εμένα τι θα κάνω τώρα, πως θα περνώ την ώρα μου…;;; Πάει τους χάσαμε από πελάτες στο εξωτερικό. Τα έλεγα εγώ ότι θα τους χάσουμε όχι εσείς εκεί. :wow:

στον επομενο κοσμο που θα μπεις σε παρακαλω στειλε μου προσκληση.
θα χαρω να ειμαι μαζι σου αν και εφοσον μου δινεις ποντους premioum
πιστευω ετσι τους τραβηξατε στη φυλη σας τους ρουφ τα παιδια εννοω
ρουφ επι πληρωμη χαχαχαχα
δεν εξηγητε αλλιως το ποσο σπαταλος εγινε
και παλι χαχαχαχαχα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

στον επομενο κοσμο που θα μπεις σε παρακαλω στειλε μου προσκληση.
θα χαρω να ειμαι μαζι σου αν και εφοσον μου δινεις ποντους premioum
πιστευω ετσι τους τραβηξατε στη φυλη σας τους ρουφ τα παιδια εννοω
ρουφ επι πληρωμη χαχαχαχα
δεν εξηγητε αλλιως το ποσο σπαταλος εγινε
και παλι χαχαχαχαχα

Φιλαράκι δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά έχουμε παίξει και μαζί. Τέλος πάντων θα σου πω μια παροιμία και ότι κατάλαβες κατάλαβες…

http://prntscr.com/4gsj9t

Άλλοι το τρώνε και δροσίζονται και άλλοι το τρώνε και ζορίζονται. Τώρα εσύ σε ποια κατηγορία ανήκεις αυτό σκέψου το εσύ… :D:oops:

Πάντως στο ζόρισμα σε βλέπω… :grrr2:


[aig]προειδοποίηση για απαράδεκτη συμπεριφορά

Παρακαλούμε να προσέχετε όλες σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33200

Φιλαράκι δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά έχουμε παίξει και μαζί. Τέλος πάντων θα σου πω μια παροιμία και ότι κατάλαβες κατάλαβες…

http://prntscr.com/4gsj9t

Άλλοι το τρώνε και δροσίζονται και άλλοι το τρώνε και ζορίζονται. Τώρα εσύ σε ποια κατηγορία ανήκεις αυτό σκέψου το εσύ… :D:oops:

Πάντως στο ζόρισμα σε βλέπω… :grrr2:






ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΧΑΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧΑ

Μου αρεσε:Ρ
Μην δωσετε 10 ποντους κριμα ειναι:(
 

DeletedUser24162

Γιόργκεν , πάντα λαλίστατος ήμουν και φυσικά θα συνεχίσω να είμαι....(όλο και σε κάποιο μέρος συγκέντρωσης θα με βρεις)...

Άλλωστε τα κλωτσομπούνια που έχεις φάει σε όποιον κόσμο σε πέτυχα σου δημιούργησαν την ανάγκη να κάνεις την άιτηση να σε πάρουνε στην Ο.Δ.

Είσαι σαν τα κομπλεξικά τα παιδάκια που τρώνε φάπες στο σχολείο και μετά γίνονται ψιλόμπατσοι και βαράνε πακιστανούς....

Όσο για τον λογαριασμό μου....απλά με έδιωξε ο αρχηγός μου επειδή τον είπα ανίκανο και "λίγο".....(σου είπα ...είμαι λαλίστατος)...

οπότε τα χωριά στην φυλή μένουνε και ο διαχειριστής τους την κάνει.:hmmm:......έτσι απλά.



[aig]10 πόντοι για απαράδεκτη συμπεριφορά

2. Συμπεριφορά
Παρακαλούμε να συμπεριφέρεστε με σεβασμό και με ευγένεια στους άλλους.
Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε διάφορες τακτικές για να προκαλέσετε τον αντίπαλο σας, αρκεί οι τακτικές αυτές να είναι βασισμένες στο παιχνίδι.
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλες σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι. Οτιδήποτε έχει να κάνει με την προσωπική ζωή του καθενός, θα τιμωρείται αυστηρά.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30832

Επεστρεψα κ γω ..... ειπα να κανω λιγες διακοπες ..........

τι εγινε εβγαλαν γλωσσα οι aje παλι ?
 

DeletedUser

Επεστρεψα κ γω ..... ειπα να κανω λιγες διακοπες ..........

τι εγινε εβγαλαν γλωσσα οι aje παλι ?


Φιλέ ρουφιους να σε ρωτήσω και εγώ κάτι…;;;;

Κλάνουν οι πεθαμένοι..;;; :confused:

Γύρισες από την Τήνο..;;; τα καθάρισες καλά τα κανόνια ύστερα από το μπουμπουνητό που έπεσε το 15 Αύγουστο…;;;:rolf:

Υ.Σ παντός ντροπή σου μόλις έχασα το στοίχημα και είχα ποντάρει υπέρ σου ότι δεν θα είχες το θάρρος να βγεις στο εξωτερικό ξανά. τουλάχιστον για τον κόσμο 28. Αλλά να μου πεις δεν φταις εσύ. Ακόμα δεν άνοιξε νέος κόσμος. :doh:

Πλευρά 1:
Φυλές: AJE, AJΕ., AJΕ...
Πλευρά 2:
Φυλές: V-T, V-Τ!, V-Τ

Timeframe: 24/04/2014 00:00:00προς28/08/2014 23:28:02

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 836
Πλευρά 2: 670
Διαφορά: 166

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 7,144,240
Πλευρά 2: 5,846,963
Διαφορά: 1,297,277

chart


Ρουφιους φώναξε το γιούρι γκέλερ να σας λέει μπορείτε μπορείτε μπας και το πιστέψετε. :grrr2:

Πιστεύω να το έχει πάρει πρέφα ότι ούτε ο τζακ νορρις δεν σας σώσει… :D


[aig]10 Πόντοι για απαράδεκτη συμπεριφορά,

2. Συμπεριφορά
Παρακαλούμε να συμπεριφέρεστε με σεβασμό και με ευγένεια στους άλλους.
Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε διάφορες τακτικές για να προκαλέσετε τον αντίπαλο σας, αρκεί οι τακτικές αυτές να είναι βασισμένες στο παιχνίδι.
Παρακαλούμε να προσέχετε όλες σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30832

Τι επαθε παλι ο ΞΕΠΛΕΝΗΣ βρε παιδια ?

Ποσα μπαν μπορει να φαει ενας λογαριασμος σε εναν κοσμο ?

Χαρας το κουραγιο του παντως ........
 

DeletedUser31966

Φιλαράκι δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά έχουμε παίξει και μαζί. Τέλος πάντων θα σου πω μια παροιμία και ότι κατάλαβες κατάλαβες…

http://prntscr.com/4gsj9t

Άλλοι το τρώνε και δροσίζονται και άλλοι το τρώνε και ζορίζονται. Τώρα εσύ σε ποια κατηγορία ανήκεις αυτό σκέψου το εσύ… :D:oops:

Πάντως στο ζόρισμα σε βλέπω… :grrr2:


δεν σε ρωτησα αν παιξαμε μαζι σε αλλο κοσμο,απλη ητανε η προταση μου.
στον επομενο κοσμο που θα μπεις σε παρακαλω στειλε μου προσκληση.
θα χαρω να ειμαι μαζι σου αν και εφοσον μου δινεις ποντους premioum



ελληνικα γραφω μαλλον δεν μπορεις να βγαλεις νοημα η
κοιτουσες το αγγουρι το στραβο και ... ξεχαστηκες!
χαχαχαχαχαχα


[aig]Προειδοποίηση για απαράδεκτη συμπεριφορά
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα).
Παρακαλούμε να προσέχετε όλες σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.

και παρακαλώ να σταματήσετε όλες τις αναφορές στα ζαρζαβατικά κάθε είδους, γιατί το παρακάνατε!!!

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

η απαντηση θα ερθει συντομα In game με πλανο.

Αυτή ήταν η νέα απάντηση σας τρομερέ αρχηγέ…;;; :D γκοτζαμ πλάνο για να πάρετε Ένα ολόκληρο χωριό…;;; :wow: Βέβαια να σου πω την αλήθεια μας κάνατε τρελή ζημία ξέρεις τι συναισθηματική αξία είχε αυτό το χωριό για εμάς.;:rolf:

Υ.Σ αλλά βέβαια να μου πεις τι περιμένεις από έναν αρχηγό ο οποίος βάζει την φυλή του να βαρέσει 7-9 το πρωί και αυτός βάζει τα επιθετικά 9-11, :grrr: Σίγουρο δουλεία του Ρουφιους είναι αυτή. :doh: Μπράβο εύγε εις ανώτερα. :wow:

Υ.Σ.2 Υπομονή οι προεγγραφές για τον 31 ξεκίνησαν πάλι ο mad σας έσωσε… :hmmm:
 

DeletedUser33198

τελικα ρε παιδια ποιος στον λουτσο επικρατει σε αυτη την μαχη; στο ετερο μετωπο βλεπουμε ξεκαθαρη επικρατηση εργκα.... εδω;
 
Κορυφή