Aje. F vs Viking F. + TITANS F.

  • Δημιουργός θέματος baggeliskk
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser30832

Δεν βαρεθηκατε να λετε λετε να λετε,μπας και γυρισετε το εμβολο απο την δικη σας πλευρα,βγηγε ο ρουφιους να μας πει για το αυγο που ρουφηξε

Και παει τωρα να προπαγανδισει,δεν βαριεσαι ρε αδερφε καλοκαιριατικα,πανε να κανεις κανενα μπανακι να ξελαμπικαρεις

και οσο για τους απιστους πατε να δειτε καταξη φυλων κοσμου,φυλετικες απωλειες και θα καταλαβετε

Αμου με κουρασατε σοβαρα,σαν τις παλιοκατινες μου κανετε

τωρα εσυ τι ειπες δε νομιζω να καταλαβες κανεις αλλα δεν πειραζει το θεμα ειναι να το εβγαλες απο μεσα σου ....

πραγματικα τι να δω απο τα στατς ? οτι τρωτε ξυλο κ των γονεων ? Οτι απο τις πολλες φαπες εχετε ζαλιστει κ ενας ενας παρατατε

λογαριασμους κ δινετε τα χωρια του μετωπου

Ευτυχως που βρεθηκε ο ntigeo να παρει τα χωρια της 45 κ να τους βαλει καμια αμυνα .... εχει τσαγανο τουλαχιστον

Οσο για την καταταξη φυλων τι ακριβως να δω ? Οτι εχετε μεινει μια φυλη κ χαροπαλευετε ? Για κοιτα εσυ καλυτερα

ποσα χωρια ειναι η διαφορα μας κ μετα ξαναελα :noob:

Εχετε μαζεψει ολους τους τσατσους , ρουφιανους κ προδοτες σε 2 φυλες κ προσπαθειτε να κλεισετε τον

κοσμο με τις γνωστες στρατολογησεις

Σειρα σημερα ειχε η ΣΙΜΠΑ , που ειναι κ φιλη του προ , αλλα σορρυ ρε Ηλια δεν γινοταν να

μην βαρεσουμε

Βλεπεις δεν ξεχναμε τι εγινε στον 22

Τουλαχιστον η ΣΙΜΠΑ ειχε φερθει πιο αντρικια απο ολους κ μας ειχε δωσει το μυστικο πισω

Τωρα πως γινεται να κανουν χωριο κ να επικροτουν την ολη κατασταση αυτοι που το επαιζαν αρχηγοι στον 22

( βλ. σοκολατας , konszamp ) με αυτους που τους ειχαν

προδωσει στον ιδιο κοσμο ( τωρα παιζουν ERGA ) πραγματικα δεν το καταλαβαινω

Μαλλον ο σκοπος αγιαζει τα μεσα

Σας αφηνω τωρα παω να μαζεψω κανα κοκκινο ακομα :cop:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

τον ΓΙΟΡΓΚΕΝ...αλλος αυτος...τι παιχταραδες ειναι αυτοι...δεν εχει αφησει εσωτερικο και βαρβαρο το ιδιο και αυτος απ τοτε...τα ιδια ειναι και οι δυο τους...λυπαμαι ΜΙΛΤΕ που παιζεις με αυτον στο χω πει ξανα αλλωστε...τα λεω και δημοσια για να βλεπουν και αλλοι τι ατομα ειναι αυτα...ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΧΑΝΕΙ ΑΤΟΜΑ...οπως αρκετους που τα παρατησαν οπως ο σιρ οδυσεας ο ασινχωριτος και αρκετοι ακομη ΚΑΙ Ο ΜΠΙΛΛΗΣ (ΤΙΝΑΛΕΜΕΤΩΡΑ) και το κακο για σας θα ειναι οτι ολοι αυτοι θα ειναι στον επομενο κοσμο αν εμφανιστειτε πουθενα απ την αντιπαλη οχθη....
ΣΤΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΤΩΡΑ...Γιωργο συμφωνω μαζι σου φιλαρα...τα λεγαμε θυμασαι και επραξες και εσυ σωστα...αλλο ενα μειων στον ΓΙΩΡΓΚΕΝ...
Το θέμα ειναι Viking vs aje οχι τα ψυχολογικα του promanager vs εμένα.
Αλλα μιας και αναφέρθηκες σε εμενα και λες ψευδη μπαινω στο κοπο να απαντήσω οτι αφενως για βαρβαρα δεν μπορεις να μιλας καθως οταν σε αφησαμε με ..8 χωρια σε μια νυχτα και να τι ακολουθησε τις επομενες μερες :http://prntscr.com/457g89 http://prntscr.com/457gkp
Επιπλέον να σε ενημερωσω οτι ο sir odysseus παιζει ακόμα σαν κοπλευ οποτε εισαι βαθια νυχτωμενος. Το να χρησιμοποιείς παιχτες ερήμην τους που δεν παιζουν πια στο παιχνίδι λογω καλοκαιριου για να λες οτι παρατησαν τη φυλη ειναι εκτός τοπου και χρόνου.




Στο θέμα μας τώρα
Να ενημερώσω τους AJE οτι μπορει να λεγομαστε Βικινγκς και να εχει κρυο στο παγωμενο βορρα αλλα ειναι και για εμας καλοκαίρι όχι μόνο για εσας. Και πολλους κιτρινους εχουμε και πολλοι παρατανε λογω καλοκαιριου. Αυτο συμβαινει σε όλες τις φυλες..δεν συνιστα επιχειρημα για την κατρακύλα σας.

Μάλιστα, πολύ ωραία τα λες, Άρα εσύ πιστεύεις ότι θα αντέξετε ένα ακόμα τέτοια πλήγμα…;;; Αυτό που δεν έχεις καταλάβει φίλε Ρουφιους είναι ότι είστε τελειωμένοι απλά κάνετε ότι δεν το έχετε καταλάβει ακόμα, η καλύτερα δεν θέλεις να το πιστέψεις ακόμα. Λίγη παράταση έχετε πάρει…
Υ.Σ.1 Φιλικά στο λέω πάντα πρόσεχε που δίνεις εσωτερικά πότε δεν ξέρεις.

Τελικα καποιες ηθικες αξιες παραμένουν αναλλοίωτες στο χρόνο. Τουλαχιστον τωρα το λετε χυμα οτι δεν ντρεπεστε γι αυτες. Αλλες φυλες παλευουν με πλανα αλλες με ρουφιανους κτλ Ο σκοπός αγιαζει τα μέσα και ο δικός σας σκόπος ειναι με καθε μεσο να επικρατησετε ακόμα και ανήθικα ( κατα την δικια μας ηθικη βεβαιως βεβαιως)
Σας καταλαβαίνω αν ειναι να προετοιμάζετε πλανο, να το εκτελείτε και να βρισκοσαστε με ...-8 χωρια δεν ειναι και οτι καλυτερο. Εξηγει το κοκομπλόκο που έχετε πάθει. Αφου δεν μπορειτε με πλανα ,επιστρατευστε παλι τις γνωστες σας μεθόδους...

Παντως οι μεχρι τωρα πορεια των παλικαράδων σας σας ειναι εντυπωσιακη δεν μπορω να πω

kalogria http://prntscr.com/457k8l
tnsfeat http://prntscr.com/457l41
morfonios http://prntscr.com/457lqj http://prntscr.com/457mel καλα αυτον μην τον πειράζετε θα παιξει κοπλευ μαζί μας.
Jim Kouvatsos αφου εχασε τα αυγα και τα πασχαλια http://prntscr.com/457njt http://prntscr.com/457nz3πηγε να παρει το αίμα του πίσω στα ..βαρβαρα και τα εσωτερικα http://prntscr.com/457n1j.
Τον σιχάθηκε ακόμα και ο κοπλευ του που τον παράτησε καθως δεν ηξερε τιποτα για τις υπογειες διαβουλευσεις του και τον παρουσιάζε σαν κύριο υπεύθυνο για τη ρουφιανια οταν εγινε. Ομως ουδεν κρυπτον υπο τον ηλιον, όλα μαθαινονται. Φοβερό κερδος για τον κυριο κουβάτσο.. Εχασε το κοπλευ του, του βγηκε το ονομα του αρχι-ρουφιανου του κ28 και τελικα ...παρεδωσε τον λογαριασμό του στον ΚΡΑ-ΚΡΑ.



Το μονο που εχετε καταφερει ειναι να μας καθυστερήσετε ..τίποτα περισσότερο. Α και να ενεργοποιησετε ανενεργούς μας παίχτες που είδαν τον τροπο που παιζετε και το πηραν πατριωτικά να ασχοληθουν. Οποτε ναι τα ρουφιανιλίκια δρουν συσπειρωτικά για εμάς καθως μενουν εδω άτομα που θέλουν ενα καθαρό παιχνιδι οπου τον νικητη ή τον χαμένο θα τον αναδείξουν τα καλύτερα πλάνα , η καλύτερη συνεργασία παιχτων και οχι οι προδοσίες και οι λαμογίες. Αυτα σας τα χαρίζουμε.



Πλευρά 1:
Φυλές: V-T, V-Τ, V-Τ!
Πλευρά 2:
Φυλές: AJE, AJΕ., AJΕ...

Timeframe: Προηγούμενος μήνας

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 166
Πλευρά 2: 99
Διαφορά: 67

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 1,509,628
Πλευρά 2: 804,274
Διαφορά: 705,354

chart
 

DeletedUser31309

ΓΙΟΡΓΚΕΝ φιλε αστο μην το παλευεις καθολου...πηρα τα μαζεμενα βαρβαρα για να ανεβω παλι να με βρεις μπροστα σου οπως και θα το δεις σε λιγο καιρο....
δεν παιρνω καθε μερα βαρβαρα οπως εκανες απ τοτε που ημουν εκει και που συνεχιζεις ακομη....
και το ποσους παικτες εχεις χασει αυτο φιλε ειναι αλλη ιστορια...πανω απ 20 ατομα εχουν σταματησει και οχι διοτι ειναι καλοκαιρι αλλα γιατι τα κανες αλλη μια φορα.........να μην πω καμια ασχημη εκφραση....
εν το μεταξυ στο προηγουμενο μνμ που εγραψα κολλησε και δεν απαντηθηκε αυτο που ποσταρα...χαχαχαχαχαχα παλι τυχερος εισαι...

αλλα μαθε αγορι μου λιγο να εισαι σωστος που ολο τσατσιες κανεις και κανιβαλισματα ολοι σε εχουν μαθει...
και με φραξεςαπ μηνυματα για να μην σε κοροιδευω και γυρισες την αλλη φορα και μου στειλες μνμ καθως μιλουσα με τον μιλτο νωριτερα και παλι τα δικα σου ελεγες...
και μην κρατιεσαι απ τον σιρ οδησεα ασχετε...εχουν σταματησει ενα σωρο απ αρχες ιουνιου...και ο σιρ εχω μιλησει μαζι του...ασε δεν θες να μαθεις καλυτερα γιατι θα τον πεις ρουφιανο και και και και...με το παραμικρο αυτο κανεις...χχ0α0χα0χ0α0χ0α0χαχ0α0χ0αχχχ0α0χα
στειλε μου μνμ στο παιχνιδι να μου πεις τα δικα σου για να μην μπορω να απαντησω να χαιρεσαι....γιατι γι αυτο εισαι μονο καλος...χαχαχαχαχαχαχα
ΜΙΛΤΕ ΚΡΙΜΑ ΦΙΛΕ ΑΚΟΜΗ ΠΑΙΖΕΙΣ ΑΠ ΕΚΕΙ?? χαχαχαχαχαχαχαχα
 

DeletedUser30244

:
Tok Empire δεν έχω παίξει Κοσμο 6 και αυτό το όνομα που μας έχεις βάλει baggelisbek πρώτη φορά το βλέπω. Δεν είναι δύσκολο να ψάξουμε λίγο πριν βγούμε να πούμε το οτιδήποτε.

εχεις πει παραπανω οτι παιζεις τον portobello,ο λογ αυτος εχει παιξει στον κ6,θεωρησα λοιπον οτι θα χεις παιξει και εσυ,απο οτι καταλαβα μαλλον οχι co play θα σε.ε τωρα δεν καθομαι να δινω σημασια στο ονομα του καθενος :p
 

DeletedUser30788

ρε παλιοπαιδα της aje!!νταξει κανετε πλανο προφανως!!τον αρχηγο σας και κανα 2 ακομα τι τους ταλαιπωρειτε με τις φακες??καλα δε κοιμοντουσαν???παλιοπαιδα...
 

DeletedUser30832

Τις fake του immortals καντε τις print screen ..... ειναι συλλεκτικες ! ! !

Παει ο ενας τσατσος .... θα παει λεει να γινει καλογερος τελικα :rolf:

http://prntscr.com/460p2u
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Που είστε ρε παιδάκια ούτε φωνή ούτε ακρόαση…; Ένταξη είπαμε να μαζευτούμε λίγο να σας κάνουμε κανένα πλανακι γιατί πολύ γλωσσίτσα είχατε βγάλει και τα αποτελέσματα τα είδατε…. Τσισα.. Σας σπάσαμε χωριό στην 56 με 50000 πεζά από το καθένα και 5000 καταπέλτες με φανάρι. Χάσατε μπόλικα χωριουδάκια, βαρέσατε τον γιοραντες και για την πλάκα του πήγε πήρε 2 χωριά του φίλου μου του ρουφιους. Και άλλα πολλά.(L)

Ωραία αντεπίθεση κάνατε πάλι σε ντουβάρια πέσατε…;;;; χεχεχεχεχεχε :D

Υ.Σ πραγματικά είστε η χειρότερη φυλή που έχω δει σε όποιον κόσμο έχω παίξει μέχρι τώρα. ( μπορεί να χάσουμε μπορεί να κερδίσουμε αλλά μέχρι τώρα είστε απλά τραγικοί ).:help

Υ.Σ. 2 εδώ το παιδί γιατί χάλασε τα στατιστικά του…;;; πείτε τον τίποτα.:grrr2:
http://prntscr.com/46y3j1

Υ.Σ.3 για τους UNION δεν θα πω τίποτα. Χεχεχε για κλάματα είστε. :rolf:

Υ.Σ.4 Έχει και συνέχεια. Μην φύγετε από τις οθόνες.:axe:
 

DeletedUser30832

Πραγματικα μας διαλυσατε ...

Κατεβαστε καμια 100,000 πεζικα ακομα για καθε χωριο του king και του κουβατσου γιατι μονο με στακ ξερετε να παιζετε απ οτι φαινεται


Πλευρά 1:
Φυλές: V-Τ, Viκing, V-Τ!, V-T, V_Τ
Πλευρά 2:
Φυλές: AJE, AJΕ., AJΕ...

Timeframe: Προηγούμενη εβδομάδα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 54
Πλευρά 2: 38
Διαφορά: 16

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 464,513
Πλευρά 2: 321,366
Διαφορά: 143,147

chart


:doh: :doh: :doh: :doh:

Ναι μαλλον ειμαστε η χειροτερη φυλη που εχεις δει ....

Αλλωστε συμφωνα με τα στατς ετσι ειναι .... οντως :clap:

Πλευρά 1:
Φυλές: V-Τ, Viκing, V-Τ!, V-T, V_Τ
Πλευρά 2:
Φυλές: AJE, AJΕ., AJΕ...

Timeframe: Προηγούμενος μήνας

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 194
Πλευρά 2: 103
Διαφορά: 91

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 1,747,006
Πλευρά 2: 818,291
Διαφορά: 928,715

chart
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30788

αρχισε να μπαινει στην εξισωση και η εκφραση "μπορει να χασουμε"αυτο και αν δεν ηταν εκπληξη..
 

DeletedUser30832

Εχουν ηθικο ακμαιοτατο Μαριε ομως κ πρεπει να τους το αναγνωρισουμε αυτο

Πρωτη φορα βλεπω ανθρωπο οπου η φυλη του χανει στα ΙΣΑ 91 χωρια σε ενα μηνα κ να βγαινει να πανηγυριζει

για ενα πλανο που πηραν σε αριθμο οσα χωρια ειχαν χασει το πρωι

Πρεπει να τους εχει βαρεσει η ζεστη , δεν εξηγειται αλλιως
 

DeletedUser

Πραγματικα μας διαλυσατε ...

Κατεβαστε καμια 100,000 πεζικα ακομα για καθε χωριο του king και του κουβατσου γιατι μονο με στακ ξερετε να παιζετε απ οτι φαινεται


Πλευρά 1:
Φυλές: V-Τ, Viκing, V-Τ!, V-T, V_Τ
Πλευρά 2:
Φυλές: AJE, AJΕ., AJΕ...

Timeframe: Προηγούμενη εβδομάδα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 54
Πλευρά 2: 38
Διαφορά: 16

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 464,513
Πλευρά 2: 321,366
Διαφορά: 143,147

chart


:doh: :doh: :doh: :doh:

Ναι μαλλον ειμαστε η χειροτερη φυλη που εχεις δει ....

Αλλωστε συμφωνα με τα στατς ετσι ειναι .... οντως :clap:

Πλευρά 1:
Φυλές: V-Τ, Viκing, V-Τ!, V-T, V_Τ
Πλευρά 2:
Φυλές: AJE, AJΕ., AJΕ...

Timeframe: Προηγούμενος μήνας

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 194
Πλευρά 2: 103
Διαφορά: 91

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 1,747,006
Πλευρά 2: 818,291
Διαφορά: 928,715

chart

Γεια σου ρε ρουφιε, Πραγματικά σε είχα για έξυπνο άτομο το οποίο είχε κριτική και γνώμη των πραγμάτων. Αλλά μάλλον έχω πέσει πολύ έξω. Κάθεσαι και μου κλαίγεσαι γιατί βάλαμε τόσα αμυντικά στον γιοραντες και τον κουβατσο αλήθεια σκέφτηκες ποτέ ότι μπορεί να ξέρουμε να παίζουμε και να καταλαβαίνουμε πότε είναι γεμάτες και πότε φακές…;;; Πραγματικά ώρες ώρες απορώ νομίζεις ότι δεν ξέρουμε τι γίνετε..; Πήγες μου έβαλες στατιστικά τελευταίας εβδομάδας και τελευταίου μήνα και βγήκες να το πανηγυρίσεις, μην ξυπνήσεις ακόμα, ονειρέψου λίγο ακόμα για βαλε και στατιστικά από την αρχή του πολέμου, να δούμε τι γίνετε. Δεν θέλεις ούτε αυτά..;;; βαλε τελευταίες 48 ώρες να δούμε και τι γίνετε εκεί. :D

αρχισε να μπαινει στην εξισωση και η εκφραση "μπορει να χασουμε"αυτο και αν δεν ηταν εκπληξη..

mariostdm900 είπαμε να λέμε και καμία ****μάρα μην σας χάσουμε από το εξωτερικό, και σας ψάχνουμε σε λίγο καιρό. Άσε και το άλλο σας τονώνουμε το ηθικό βρε να νομίζετε ότι μπορείτε ακόμα.:oops:

Εχουν ηθικο ακμαιοτατο Μαριε ομως κ πρεπει να τους το αναγνωρισουμε αυτο

Πρωτη φορα βλεπω ανθρωπο οπου η φυλη του χανει στα ΙΣΑ 91 χωρια σε ενα μηνα κ να βγαινει να πανηγυριζει

για ενα πλανο που πηραν σε αριθμο οσα χωρια ειχαν χασει το πρωι

Πρεπει να τους εχει βαρεσει η ζεστη , δεν εξηγειται αλλιως


Εδώ εσύ είσαι καμία 200 χωριά περίπου πίσω από την αρχή του πολέμου και βγήκες να το πανηγυρίσεις εγώ δεν θα έβγαινα…;;;;(L)

Δεν βαρεθηκατε να λετε λετε να λετε,μπας και γυρισετε το εμβολο απο την δικη σας πλευρα,βγηγε ο ρουφιους να μας πει για το αυγο που ρουφηξε

Η καλύτερη ατάκα που έχω ακούσει ever με τέτοιο όνομα που πας ρε ρουφιους…;;; ακόμα γελάμε από εδώ. Έχει γίνει σλόγκαν.:noob:
 

DeletedUser30788

ετσι συνεχιστε τις ****μαρες οχι οτι εχετε η μπορειτε να πειτε κατι σοβαρο αλλα νταξ να γινεται νταβαντουρι!!


[aig]10 Πόντοι για Απαράδεκτη συμπεριφορά

2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα).


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

ετσι συνεχιστε τις ****μαρες οχι οτι εχετε η μπορειτε να πειτε κατι σοβαρο αλλα νταξ να γινεται νταβαντουρι!!

Τώρα ποιος λέει ****μάρες είναι το ερώτημα...;;; :wow:

Απώλειες φυλής ως επιτιθέμενος : http://prntscr.com/474he5 :axe:

Απώλειες φυλής ως αμυνόμενος : http://prntscr.com/474hk5 :axe:

Απώλειες φυλής συνολικά : http://prntscr.com/474hse :axe:

Ακόμα μπορείτε συνεχίστε…. Μας φτάνετε… :rolf:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30832

ε αφου το ζητησες να σου βαλω κ τις τελευταιες 48 ωρες

Πλευρά 1:
Φυλές: V-Τ, Viκing, V-Τ!, V-T, V_Τ
Πλευρά 2:
Φυλές: AJE, AJΕ., AJΕ...

Timeframe: Τελευταίες 48 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 8
Πλευρά 2: 6
Διαφορά: 2

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 67,721
Πλευρά 2: 58,668
Διαφορά: 9,053

chart


Μηπως θες να βαλω κ τις τελευταιες 2 ωρες ? Πες μας παλικαρι μου τι θες κ θα σ' εξυπηρετησουμε ....

Οσο για το +200 που λες μαλλον στον υπνο σου πρεπει να τα βλεπεις εκει που μετρας γλυφιτζουρια

μετρας κ κανα χωριο παραπανω
 

DeletedUser

ε αφου το ζητησες να σου βαλω κ τις τελευταιες 48 ωρες

Πλευρά 1:
Φυλές: V-Τ, Viκing, V-Τ!, V-T, V_Τ
Πλευρά 2:
Φυλές: AJE, AJΕ., AJΕ...

Timeframe: Τελευταίες 48 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 8
Πλευρά 2: 6
Διαφορά: 2

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 67,721
Πλευρά 2: 58,668
Διαφορά: 9,053

chart


Μηπως θες να βαλω κ τις τελευταιες 2 ωρες ? Πες μας παλικαρι μου τι θες κ θα σ' εξυπηρετησουμε ....

Οσο για το +200 που λες μαλλον στον υπνο σου πρεπει να τα βλεπεις εκει που μετρας γλυφιτζουρια

μετρας κ κανα χωριο παραπανω


Ρουφιους….;;; δες τι σου εχω…;;; avga4.jpg

Όταν λεμε 48 ωρο :noob:ααα εννοούμε από την ημέρα που έσκασε στο πλάνο αλλά να μου πεις τι περιμένεις από κάποιον όπου στον κόσμο 22 πήρε πρώτη φορά σκριπτακι αναγνώρισης. :clap:
 

DeletedUser30788

εσυ ειπες οτι λες και καμια ****μαρα εγω απλως το επιβεβαιωσα!!τεςπαντω να σε δουμε και λιγο στο παιχνιδι εε οχι μονο εδω!!!ξερω ξερω....θα τα πουμε συντομα!!αντε να δουμε επιτελους!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30832

1ον : Δεν εχω παρει ποτε σκριπτακι αναγνωρισης , ολα χειροκινητα γινοντουσαν

... αυτα με τα σκριπτακια κ τα botακια τα δουλευετε εσεις καλυτερα απ ολους :cop:

2ον : Μηπως θελετε στατς απο την ωρα που εσκασε το πλανο σας μεχρι μια ωρα μετα ? Οπως σε βολευει παιχταρα μου θα τα βαλουμε

τα στατς ...

υ.γ Μπορουμε επισης να βαζουμε στατς μονο τις ωρες που σκανε οι δικοι σας αριστοι
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
... αυτα με τα σκριπτακια κ τα botακια τα δουλευετε εσεις καλυτερα απ ολους :cop:

Ειλικρινα ρε φιλε δεν μπορω να το καταλαβω. Τι σχεση εχει το script και το bot; Μην τα μπερδευετε και ολα.
 

DeletedUser30832

Ειλικρινα ρε φιλε δεν μπορω να το καταλαβω. Τι σχεση εχει το script και το bot; Μην τα μπερδευετε και ολα.

καμια σχεση φυσικα ... αλλο το ενα αλλο το αλλο

τα παιδια ομως απο κει τα δουλευουν καλα κ τα 2


[aig]Προειδοποίησης για Μη χρήση κέντρου υποστήριξης

6. Διάλογος για Παράβαση των Κανονισμών του Παιχνιδιού
Για να αναφέρετε την παράβαση των κανονισμών του παιχνιδιού από ένα άλλο μέλος εντός τους παιχνιδιού παρακαλούμε να κάνετε χρήση του Κέντρου Υποστήριξης. Μην ανοίγετε για αυτόν τον σκοπό threads/posts παραπόνων/διαμαρτυρίας στο forum.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή