Aje. F vs Viking F. + TITANS F.

  • Δημιουργός θέματος baggeliskk
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser20797

http://prntscr.com/443u81

Φαινεται θα εχει τους λογους του οπως ειχες και εσυ αλλωστε οταν επαιρνες αυτα τα βαρβαρα κυριε υπερπαικταρα των φυλετικων μαχων

Δεν βαρεθηκες να μιλας για τον κουβατσο τοσο καιρο ουτε γκομενα να τον ειχες και να σε παρατησε κακην κακως :oops:
 

DeletedUser30832

Καλα εσυ εβγαλες ενα print screen που φαινονται 7 κατακτησεις απο AJE .... ευχαριστω

Οχι φιλε μου δεν βαρεθηκα να μιλαω για τον τσατσο γιατι για τους προδοτες πρεπει να μιλαμε για

παντα για να θυμουνται οι παλιοι κ να μαθαινουν οι νεοι ! ! !



10 χωρια του παιρνεις - 20 κανιβαλιζει αυτος

Σαν την Λερναια Υδρα ενα πραγμα

http://prntscr.com/44thha

Σωστε τον οσο προλαβαινετε τον λογαριασμο !!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Καλα εσυ εβγαλες ενα print screen που φαινονται 7 κατακτησεις απο AJE .... ευχαριστω

Οχι φιλε μου δεν βαρεθηκα να μιλαω για τον τσατσο γιατι για τους προδοτες πρεπει να μιλαμε για

παντα για να θυμουνται οι παλιοι κ να μαθαινουν οι νεοι ! ! !



10 χωρια του παιρνεις - 20 κανιβαλιζει αυτος

Σαν την Λερναια Υδρα ενα πραγμα

http://prntscr.com/44thha

Σωστε τον οσο προλαβαινετε τον λογαριασμο !!!

Βλέπω ένα θετικό κλίμα από την απέναντι πλευρά και αυτό είναι πολύ καλό πιστεύω ήρθε την κατάλληλη στιγμή. Χαίρομαι να βλέπω αναπληρωμένα ηθικά. Μου αρέσει να βλέπω άτομα τα οποία τους διακατέχει μια θετική σκέψη ένας θετικός λόγος κάτι θετικό τέλος πάντων. ( όπως να κλείσετε τον κόσμο ) Φίλε ρουφιους είχες καιρό να φανείς στο εξωτερικό και μας ανησύχησες, Κάποτε σε είχα πει ότι θα σε πάρω παίχτες και μου έλεγες μπλοφάρεις. Και βγήκα αληθινός. Πλέον αναρωτιόμαστε τι τα κάνετε τα παιδιά από εκεί και μας στέλλουν μηνύματα. Μας ζητάνε Skype επικοινωνούν μαζί μας…!!! Λες να ξαναγίνει πάλι το ίδιο…;;;; Πάμε παρακάτω τώρα πήρατε και 20 χωριά άντε 100 και τι έγινε εμείς είμαστε large τύποι δεν έχουμε να φοβηθούμε τίποτα, όποιος έχει παίξει μαζί μας το έχει καταλάβει αυτό. Μην ξεχνάς ότι είναι και καλοκαίρι άλλοι τρέχουν για μπανάκια με τις κοπέλες τους με τις οικογένειες τους και άλλοι κυνηγάμε τουρίστριες.:D Άλλοι πάλι βλέπουν άμα κουνιούνται οι βάρκες ( για ένα από τα co-play μου το λέω αυτό ξέρει αυτός ποιος είναι):wow: Τώρα εσύ άμα θεωρείς ότι έχεις κάνει κάτι τόσο σημαντικό ενημέρωσε μας να βγούμε στο μπαλκόνι να σκάσουμε τα βεγγαλικά.:p

Υ.Σ ο χρόνος είναι ο καλύτερος γιατρός. ( ότι κατάλαβες κατάλαβες ). :hmmm:
 

DeletedUser30832

Καταρχην δεν ξερω ποιος λογαριασσμος εισαι για να σου απαντησω

Μπορει να εισαι κανενας απο αυτους που τους εχουμε παρει αμπαριζα , μπορει κ παλι να εισαι απο αυτους που στεκονται

αξιοπρεπως

Βεβαια αν εχετε κανονισει να παρετε κ αλλους παιχτες δεν μπορουμε να κανουμε πολλα πραγματα γι αυτο

Αν ο αλλος ειναι φιλος σου κ τσατσος επισης δεν μπορω να τον εμποδισω να αλλαξει φυλη

Αυτο που μπορω να κανω ειναι οταν θα αλλαξει να τον κανω να παρατησει το παιχνιδι

Ρωτα τους ρουφιανους να μαθεις , ξερουν καλα αυτοι ! ! !

Το θεμα ειναι οτι κανατε οτι κανατε , περασατε μπροστα στα χωρια αλλα τωρα αν τα βαλεις κατω παλι πισω ειστε κ μαλιστα δεν εχετε

καν το momentum

Καλα δεν ειχες να μ ακουσεις πολυ καιρο , απλα χρειαστηκαμε λιγο χρονο να μαζεψουμε τη φυλη κ να μαστε παλι

Απο τα λιγα τετοια comeback που εχουν γινει διοτι οταν εφυγαν οι τσατσοι μας ειχατε ολοι για τελειωμενους

Φυσικα βλεπεις τι γινεται οταν παιζω μπροστα γιατι οταν ημουν στις 25 ωρες με αριστο καποιοι χαιροντουσαν που μου εκοβαν τους

αριστους κ νομιζαν οτι ηξεραν το αθλημα

Θα μαθω βεβαια ποιος εισαι εσυ κ θα σου ερθω να '' ενωσουμε '' λογαριασμους ! ! !
 

DeletedUser

Μάλιστα, πολύ ωραία τα λες, Άρα εσύ πιστεύεις ότι θα αντέξετε ένα ακόμα τέτοια πλήγμα…;;; Αυτό που δεν έχεις καταλάβει φίλε Ρουφιους είναι ότι είστε τελειωμένοι απλά κάνετε ότι δεν το έχετε καταλάβει ακόμα, η καλύτερα δεν θέλεις να το πιστέψεις ακόμα. Λίγη παράταση έχετε πάρει… Όσο για το comeback δεν θα το σχολιάσω καν Κίτρινους λογαριασμούς βαρούσατε ( και καλά κάνατε ), σας παίζαμε με τα iphone από την παραλία όταν το παίρναμε χαμπάρι (χαβαλέ κάναμε δηλαδή ) και εσύ πιστεύεις τα δικά σου. Κοιτά να δεις φίλε ρουφιους τα πράγματα είναι πολύ απλά και γιατί τα κάνουμε περίεργα - δύσκολα δεν το έχω καταλάβει το παιχνίδι βασίζετε στην ενεργητικότητα πέσαμε εμείς στην ενεργητικότητα αναστηθήκατε εσείς τόσο απλά.

Υ.Σ.1 Φιλικά στο λέω πάντα πρόσεχε που δίνεις εσωτερικά πότε δεν ξέρεις.

Υ.Σ.2 Μονών λαβε τον Portobello παίζω..
 

DeletedUser30788

ααα εσυ εισαι ο κουλτουρας που στελνεις μηνυμα και μετα μπλοκαρεις!!!!εισαι ωραιος!!
 

DeletedUser30832

Μάλιστα, πολύ ωραία τα λες, Άρα εσύ πιστεύεις ότι θα αντέξετε ένα ακόμα τέτοια πλήγμα…;;; Αυτό που δεν έχεις καταλάβει φίλε Ρουφιους είναι ότι είστε τελειωμένοι απλά κάνετε ότι δεν το έχετε καταλάβει ακόμα, η καλύτερα δεν θέλεις να το πιστέψεις ακόμα. Λίγη παράταση έχετε πάρει… Όσο για το comeback δεν θα το σχολιάσω καν Κίτρινους λογαριασμούς βαρούσατε ( και καλά κάνατε ), σας παίζαμε με τα iphone από την παραλία όταν το παίρναμε χαμπάρι (χαβαλέ κάναμε δηλαδή ) και εσύ πιστεύεις τα δικά σου. Κοιτά να δεις φίλε ρουφιους τα πράγματα είναι πολύ απλά και γιατί τα κάνουμε περίεργα - δύσκολα δεν το έχω καταλάβει το παιχνίδι βασίζετε στην ενεργητικότητα πέσαμε εμείς στην ενεργητικότητα αναστηθήκατε εσείς τόσο απλά.

Υ.Σ.1 Φιλικά στο λέω πάντα πρόσεχε που δίνεις εσωτερικά πότε δεν ξέρεις.

Υ.Σ.2 Μονών λαβε τον Portobello παίζω..

Συμφωνω απολυτα για την ενεργητικοτητα.... ακριβως ετσι ειναι

Αλλα βεβαια ο κουβατσος , ο μορφονιος δεν ηταν κιτρινοι λογαριασμοι

Μια χαρα προσπαθουσαν να παιξουν αλλα οταν βαρας εναν λογαριασμο ολη μερα καποια στιγμη λογικο ειναι να μην ειναι μεσα

Οσο για τον καλογρια θα συμφωνησω οτι μετα τις πρωτες φαπες τα παρατησε κ οποτε λογγαρε γελαγαμε με αυτα που εκανε

Δεν ξερω αν θ αντεξουμε μια ακομα ρουφιανια αλλα απο την αλλη δεν γινεται να μην δινουμε εσωτερικα στους παικτες

Ολοι οσοι παιζουν ενεργα πρεπει να παιρνουν εσωτερικα για ν αναπτυσσονται

Υ.Γ Ο PORTOBELLO λοιπον ... ε δεν γειτονευουμε πουθενα αν δεν κανω λαθος αλλα καποιες μερες που ειχα επιτηρηση τον sir odysseus

περασαμε καλα ....
 

DeletedUser30244

Συμφωνω απολυτα για την ενεργητικοτητα.... ακριβως ετσι ειναι

Αλλα βεβαια ο κουβατσος , ο μορφονιος δεν ηταν κιτρινοι λογαριασμοι

Μια χαρα προσπαθουσαν να παιξουν αλλα οταν βαρας εναν λογαριασμο ολη μερα καποια στιγμη λογικο ειναι να μην ειναι μεσα

Οσο για τον καλογρια θα συμφωνησω οτι μετα τις πρωτες φαπες τα παρατησε κ οποτε λογγαρε γελαγαμε με αυτα που εκανε

Δεν ξερω αν θ αντεξουμε μια ακομα ρουφιανια αλλα απο την αλλη δεν γινεται να μην δινουμε εσωτερικα στους παικτες

Ολοι οσοι παιζουν ενεργα πρεπει να παιρνουν εσωτερικα για ν αναπτυσσονται

Υ.Γ Ο PORTOBELLO λοιπον ... ε δεν γειτονευουμε πουθενα αν δεν κανω λαθος αλλα καποιες μερες που ειχα επιτηρηση τον sir odysseus

περασαμε καλα ....

οταν ημουν εγω στους βικινγκς,με αφηνατε στην απεξω,τα επαιρνε ολα ο κουβατσος(καλογρια κλπ κλπ) τα κανιβαλισματα...χαχαχα.Και μιας και εμαθα(επιτελους) ποιος ειναι αυτος ο baggelisbek(οπως και αν γραφετε),που ολο γραφει γραφει,εχεις χαιρετισματα απο κ6 αν εισαι ο ιδιος.
 

DeletedUser30832

Που σαι ρε ΤΟΚ χαχαχα

αφου αν δεν του διναμε του κουβατσου εσωτερικα η' βαρβαρα κλαψουριζε οτι δεν τον αφηνουμε να κανει πυρηνες

Οσο για τον καλογρια .... μολις εχανε χωριο ηθελε να του το κανουμε ρικλειμ κ μετα να ερθει να το παρει απο μας αχαχαχχαχα

Κατα τ' αλλα εμεις δεν ειμασταν ενεργοι αλλα τους ειδα τωρα μολις αρχισε το πραγματικο ξυλο πως την εκαναν ολοι για την παραλια

Ειναι καλοκαιρι λεει :oops: :noob:

Βεβαια τωρα :hmmm: οτι αυτοι ηταν που ελεγαν μην ψαχνετε δικαιολογιες οταν ερθει καλοκαιρι
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Ειναι καλοκαιρι λεει :oops: :noob:

Που ειναι το παραλογο ρε συ;
Και κλασσικα οποιος ειναι μπροστα το καλοκαιρι αποκτα σημαντικο προβαδισμα για το χειμωνα:p

Αν δεν εχει κλεισει ο κοσμος απο αλλους...
 

DeletedUser

Δλδ τα μονα επιχειρήματα που αντιτάσσονται απο την πλευρα του φίλτατου πορτομπέλλο έχουν να κάνουν με μετακινήσεις παιχτων....

και στρατολογήσεις....

Καποτε μας κατηγορούσατε οτι κλεισαμε ήπειρο με στρατολογήσεις...

...φυσικα ταιριαζει και το εδω που είσαι ήμουνα και κει που είμαι θά ρθεις....

με τη διαφορά οτι η ηπειρος παραμένει σε μας

Συγχαρητήρια πάντως, γιατι είναι μεγάλη μαγκιά να λές την αλήθεια....βέβαια τώρα θα σου το τρβήξουν το αυτάκι για αυτα που είπες...αλλα λέμε τώρα...

Τουλάχιστον μ αρέσει που το παραδέχεσαι, ότι μονο έτσι μπορείτε να βγείτε μπροστά!!


Αντε περιμένουμε τη μεγάλη σας μάχη, το μεγάλο πλάνο, τον μεγάλο πόλεμο...δλδ τη μεγάλη στρατολόγηση!!! αυτο θα πει φυλετικές μάχες

...έχεις πιάσει την ουσία


...κρατα τη καλά μη σου φυγει....
 

DeletedUser

Βρε βρε καλός τα παιδιά τα δικά μας που ήσασταν τόσο καιρό εσείς..;;; Είχαμε αρχίσει και βαριόμασταν άντε να βγουν και άλλοι άντε άντε… :noob:

Πάμε στα δικά μας τώρα ο πρώτος κόσμος είναι που παίζετε…;;; Δεν ξέρετε ότι συνήθως ένας πόλεμος τελειώνει τις περισσότερες φορές με στρατολογήσεις..;;; πρώτη φορά το βλέπετε..; Εμείς φταίμε…;;; :noob:

mariostdm900 εσύ αγόρι μου πρέπει να είσαι ζαλισμένος από τις φάπες που έφαγες στον 22 αλλιώς δεν εξηγείτε. :grrr: Το μονό μήνυμα που έστειλα εγώ είναι στον JohnRo και αυτό επειδή αυτός το ξεκίνησε γενικά δεν ασχολούμαι με μηνύματα ότι έχω να πω το λέω αλλού….

Πάμε τώρα στον φίλο ρουφιου. Το άμα είναι μέσα οι συμπαίκτες μου καλόγρια, κουβατσος, ντιγκεο, ιμορταλ κλπ κλπ άσε να το ξέρουμε εμείς και όχι εσείς εσάς δουλεία σας είναι να στέλνετε επιθέσεις αρίστους και ότι άλλο έχετε και να προσπαθείτε να μας πάρετε κανένα χωριό. Πραγματικά ότι χειρότερο έχω δει σε φυλή του twstats παίζουμε τόσους μήνες και 1 σωστό πλάνο δεν έχετε βγάλει αυτό τα λέει όλα. Εδώ να μου πεις ρίξατε 200 επιθετικά σε 4 χωριά και περιμένατε να τα πάρετε. :doh:
Ρουφιους είχες τον sir odysseus επιτήρηση και περάσαμε καλά…;;;; τι θέλεις να πεις ότι σε εξαφάνισα από την περιοχή μου..;;;; άμα αυτό το λες περάσαμε καλά τότε τι να πω πάω πάσο.:D Έχεις δίκαιο ρουφιους δεν είναι καλοκαίρι είναι χειμώνας και λέμε να πάμε για Σκι. Ότι θέλεις εσύ φθινόπωρο - φθινόπωρο άνοιξη - άνοιξη ότι θέλεις. Κάνε λίγο ακόμα την κουλτούρα σου σε παίρνει. :rip:

Tok Empire δεν έχω παίξει Κοσμο 6 και αυτό το όνομα που μας έχεις βάλει baggelisbek πρώτη φορά το βλέπω. Δεν είναι δύσκολο να ψάξουμε λίγο πριν βγούμε να πούμε το οτιδήποτε.

http://gr.twstats.com/index.php?page=search&name=baggeliskk&type=player

Billpaps σε έχω απαντήσει ποιο πάνω μην γράφω τα ίδια και τα ίδια και γίνομαι κουραστικός.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30832

Βασικα οσο τον ειχα επιτηρηση δεν επαιρνες χωριο

τι πρινομπλε , τι ρικλειμ , τι κοκκινες αφου στο τελος το εριξες στην τυχη που στα εκανα ρικλειμ με 1 αριστο

αν θυμασαι καλα ....

μετα την εδωσα την επιτηρηση , βαρεθηκα βλεπεις χαχαχα
 

DeletedUser

Βασικα οσο τον ειχα επιτηρηση δεν επαιρνες χωριο

τι πρινομπλε , τι ρικλειμ , τι κοκκινες αφου στο τελος το εριξες στην τυχη που στα εκανα ρικλειμ με 1 αριστο

αν θυμασαι καλα ....

μετα την εδωσα την επιτηρηση , βαρεθηκα βλεπεις χαχαχα

Ναι βρε ξέρω, οι ίδιες δικαιολογίες παντού όταν τον είχα εγώ δεν μου πήρες χωριό αλλά μετά μόλις τον έδωσα ( βαρέθηκα το λέμε τώρα ) δεν ξέρω τι έγινε…. :'(

Υ.Σ φίλε ρουφιους δεν έχει νόημα το ταξίδι αλλά ο προορισμός ή αλλιώς η Ιθάκη. Σε αυτή την περίπτωση πιστεύω να κατάλαβες ποια είναι η Ιθάκη. :D
 

DeletedUser30832

βασικα δεν ξερω αν επαιζες εσυ τον πορτομπελο τοτε ... μηπως εχεις μπει τωρα τελευταια στον λογαριασμο ?

Μετα τον εδωσα στον κατοχο του παλι ο οποιος οπως μπορεις να δεις εκανε ενωση ... δεν τον εξαφανισες εσυ τον λογαριασμο απο

την περιοχη σου

Οσο για τα πλανα που λες καθε μερα σας παιρνουμε 5+ χωρια ... τι αλλο πλανο να κανουμε ?

Τα πλανα επρεπε να τα κανετε εσεις πλεον ........ αλλα ξεχασα μας βγαλατε ενα πλανο τις προαλλες κ καταφερατε να χασετε 8 χωρια

πως εγινε τωρα αυτο ? :clap:
 

DeletedUser31309

ΝΑΙ...ΝΑΙ...ΝΑΙ...Ο ΠΡΟ ειναι εδω μετα απ καιρο...Μιλτε σε παω ρε φιλε εχεις πολυ πλακα...μην μου στεναχωρεις ομως τους πλεων συμμαχους που εχω ρε φιλε...ενταξει ξερω πως αν ειχα παραμεινει και εγω απ εκει τωρα θα ειχε αφανιστει η κ55 και οι παιχταραδες που τα κανανε ολα σκ@τ@ και τα παρατησανε στην πορεια....ο ΚΥΡΙΑ κουβατσος και τα φιλαρακια του μορφωνιος και καλογριας...
ακομη θυμαμαι τα εσωτερικα που επερνε και τα βαρβαρα...και μετα που με πεταξε εκτος απ σας με τον ΓΙΟΡΓΚΕΝ...αλλος αυτος...τι παιχταραδες ειναι αυτοι...δεν εχει αφησει εσωτερικο και βαρβαρο το ιδιο και αυτος απ τοτε...τα ιδια ειναι και οι δυο τους...λυπαμαι ΜΙΛΤΕ που παιζεις με αυτον στο χω πει ξανα αλλωστε...τα λεω και δημοσια για να βλεπουν και αλλοι τι ατομα ειναι αυτα...ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΧΑΝΕΙ ΑΤΟΜΑ...οπως αρκετους που τα παρατησαν οπως ο σιρ οδυσεας ο ασινχωριτος και αρκετοι ακομη ΚΑΙ Ο ΜΠΙΛΛΗΣ (ΤΙΝΑΛΕΜΕΤΩΡΑ) και το κακο για σας θα ειναι οτι ολοι αυτοι θα ειναι στον επομενο κοσμο αν εμφανιστειτε πουθενα απ την αντιπαλη οχθη....
ΣΤΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΤΩΡΑ...Γιωργο συμφωνω μαζι σου φιλαρα...τα λεγαμε θυμασαι και επραξες και εσυ σωστα...αλλο ενα μειων στον ΓΙΩΡΓΚΕΝ...
το παιχνιδι τωρα αρχιζει ΜΙΛΤΕ-ΜΠΙΛΛΗ και απλα ετοιμαζομαι κατι σας εχω υποσχεθει....
ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ τους αντζε ελπιζω να μην με απογοητευσουν αλλο...δεν εχω τπτ με τα παιδια περα απ 2-3 λογαριασμους...οι οποιοι απλα αλλα πιστευαν και αλλα βλεπουν απ βικινγς...ΙΜΜΟΡΤΑΛ-ΑΝΤΡΕΑ φιλε λυπαμαι πολυ πραγματικα...δεν περιμενα και ετσι...
ΟΠΩΣ ΦΑΙΡΕΣΑΙ ΛΕΝΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΑ ΕΙΣΠΡΑΞΕΙΣ...!!!!!!!
ΜΙΛΤΕ ΘΑ ΚΛΕΙΣΩ ΜΕ ΣΕΝΑ...εισαι παιχτουρα ρε φιλε και εχεις πολυ πλακα...ΟΜΩΣ ΣΤΟΝ 28 ΘΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΩ ΤΟΝ ΑΛΗΘΙΝΟ ΠΡΟ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!!!!
 

DeletedUser30832

Δεν σε πλησιαζω ρε συ .... δεν εχω ορεξη να μου παρεις παλι κανα χωριο κ να με ταραξεις στην καζουρα :D

.... θα μεινω απο aje μερια που παιρναμε καλα , μας δινουν χωριουδακια , ενωνουμε λογαριασμους , φιλικα πραγματα
 

DeletedUser30788

αυτα εινια τα επιχειρηματα σου?φαπες στον 22???? απο εσενα δε θυμαμαι να ειχα κανα σπαθακι!!λιγο με τον digay κατι εγινε αλλα μεχρι εκει!!και ξαναλεω αν εχεις @@@@ οταν στελνεις μηνυμα ασε να σου απαντησει ο αλλος μη μπλοκαρεις!!και εσυ και οι υπολοιπες της παρεας!που ξερεις μπορει να φυγει κανα μπινελικι και να κανετε καμια αιτησουλα!!!ρωτα τον digay ξερει αυτος....για τον 22!!εδω με μπλοκαρε δε μπορω να του στειλω τπτ!!εσυ δεν εισαι μαρη που μετα τα επιθετικα στα χωρια του digay εστειλες 4 μηνυματα και καθε φορα μπλοκ???παντελονατα πραματα!


[aig]10 Πόντοι για απαράδεκτη συμπεριφορά

Παρακαλούμε να συμπεριφέρεστε με σεβασμό και με ευγένεια στους άλλους.
Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε διάφορες τακτικές για να προκαλέσετε τον αντίπαλο σας, αρκεί οι τακτικές αυτές να είναι βασισμένες στο παιχνίδι.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31309

χαχαχαχαχαχαχααχαχα...τουλαχιστον εγω δεν φραζω κανεναν απ τα μηνυματα...οπως κανουν μερικοι απιστευτοι παικτες Η ΚΥΡΙΑ (κουβατσος) και ο συμπαικτης σου γιοργκεν...και οποτε θελουν μου γραφουν λενε τα δικα τους και μετα δεν μπορω να απαντησω...
χαχαχαχαχαχα εχει πλακα μιλαμε ο τυπος...ακομη θυμαμαι πως τρελαινοταν...τουλαχιστον πηρε λιγο χαρα τωρα μην παθει και τπτ...
ΠΑΝΤΩΣ το πλανο που βαρατε τον βορρα μας δεν μου αρεσει καθολου...με τους ΠΟΛΥΧΡΩΜΟΥΣ...μιλτε δεν εισαι δικαιος ειπες αντζε...
τελος παντων εισαι φιλος δεν θα σας παρω ακομη χωρια θελω να παρετε ολα τα εσωτερικα και τα βαρβαρα να εχετε τα διπλασια απ μενα για να εχει περισσοτερο ενδιαφερον...:axe:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Δεν βαρεθηκατε να λετε λετε να λετε,μπας και γυρισετε το εμβολο απο την δικη σας πλευρα,βγηγε ο ρουφιους να μας πει για το αυγο που ρουφηξε

Και παει τωρα να προπαγανδισει,δεν βαριεσαι ρε αδερφε καλοκαιριατικα,πανε να κανεις κανενα μπανακι να ξελαμπικαρεις

και οσο για τους απιστους πατε να δειτε καταξη φυλων κοσμου,φυλετικες απωλειες και θα καταλαβετε

Αμου με κουρασατε σοβαρα,σαν τις παλιοκατινες μου κανετε
 
Κορυφή