Έναρξη κόσμου 30!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser32487
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser32487

Άυριο η ώρα 12:30 ανοίγει επιτέλους ο κόσμος που όλοι περιμέναμε! Ο κόσμος 30!
Ακούω προβλέψεις για το τί θα συμβεί αλλα και στο πορεία το τι συμβαίνει! :confused:
 

DeletedUser

Θα υπαρξει σφαλμα και δεν θα καταφερουν να τον ανοιξουν
 

DeletedUser32487

οχι σοβαρα ομως τι περιμενετε να γινει;
Ποιες φυλες νομιζετε θα υπερυσχησουν?
 

DeletedUser29426

Ακόμα δεν μπήκαν αρκετές φυλές από όσο ξέρω...
 

DeletedUser26255

θα μπουν μετα την εναρξη παντα ετσι γινεται
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Άυριο η ώρα 12:30 ανοίγει επιτέλους ο κόσμος που όλοι περιμέναμε! Ο κόσμος 30!
Ακούω προβλέψεις για το τί θα συμβεί αλλα και στο πορεία το τι συμβαίνει! :confused:

Πως θα προβλεψουμε τι θα συμβει εφοσον δεν ξερουμε ΚΑΝ ποιοι εχουν μπει;
 

DeletedUser

Άυριο η ώρα 12:30 ανοίγει επιτέλους ο κόσμος που όλοι περιμέναμε! Ο κόσμος 30!
Ακούω προβλέψεις για το τί θα συμβεί αλλα και στο πορεία το τι συμβαίνει! :confused:

Φίλε μου ακόμα δεν έχει ανοίξει καν ο κόσμος,δεν έχουν στηθεί καν οι φυλές που είναι μέσα στους χάρτες και μας λες να προβλέψουμε τι θα συμβεί στον κόσμο , τι είμαστε μέντιουμ ? Έχω δει να ανοίγουν θέματα για προβλέψεις μέσα στις πρώτες μέρες αλλά εσύ φίλε μου έσπασες κάθε ρεκόρ . Εφόσον λοιπόν πιστεύω πως αυτό το ποστ δεν έχει νόημα θα παρακαλούσα τον δημιουργό του να ζητήσει να κλειδωθεί .
Πριν ανεβάζουμε κάτι να σκεφτόμαστε πρώτα και να μην γράφουμε μόνο και μόνο για να γράφουμε .
 

DeletedUser

εδω μερικοι ακομα δεν εχουμε παρει αποφαση σε πιο σημειο του χαρτη θα κανουμε εγγραφη

:p
 

DeletedUser26309

Φίλε μου ακόμα δεν έχει ανοίξει καν ο κόσμος,δεν έχουν στηθεί καν οι φυλές που είναι μέσα στους χάρτες και μας λες να προβλέψουμε τι θα συμβεί στον κόσμο , τι είμαστε μέντιουμ ? Έχω δει να ανοίγουν θέματα για προβλέψεις μέσα στις πρώτες μέρες αλλά εσύ φίλε μου έσπασες κάθε ρεκόρ . Εφόσον λοιπόν πιστεύω πως αυτό το ποστ δεν έχει νόημα θα παρακαλούσα τον δημιουργό του να ζητήσει να κλειδωθεί .
Πριν ανεβάζουμε κάτι να σκεφτόμαστε πρώτα και να μην γράφουμε μόνο και μόνο για να γράφουμε .


καλα εσυ διαβασε την υπογραφη σου.λες και σας ενοχλει το παιδι πεσατε να τον φατε
 

DeletedUser31289

Άυριο η ώρα 12:30 ανοίγει επιτέλους ο κόσμος που όλοι περιμέναμε! Ο κόσμος 30!
Ακούω προβλέψεις για το τί θα συμβεί αλλα και στο πορεία το τι συμβαίνει! :confused:

Ακόμα φίλε μου δεν πιστεύω να μπορεί να κάνει κάποιος κάποια σωστή πρόβλεψη... ας περάσει λίγος καιρός και βλέπουμε.
 

DeletedUser24126

Eκτιμησεις απο τις πρωτες 8 ωρες του κοσμου?? :rolf:
 

DeletedUser33067

Ακούω προβλέψεις για το τί θα συμβεί αλλα και στο πορεία το τι συμβαίνει!
Η βραζιλια τελικα μουφα δν προκειτε να παρει το mundial,ισπανια λογικα(και παλι)
Τωρα οσο αφορα στην ελλαδα αν δεν βαλει φετφατζιδη πανω στον ασβεστη να ασπρισουν τα παπουτσια του δν θα δουμε ασπρη μερα,ο μητρογλου ενταξει λογικο αγγλια να χασει τοσα κιλα και δυναμη εξαλλου το τσαι βοηθαει στο αδυνατισμα και σε ηρεμει(tea time)

Υ.Σ. Βοδια συνεχιστε να ψηφιζετε σαμαρα
 

DeletedUser26255

Η βραζιλια τελικα μουφα δν προκειτε να παρει το mundial,ισπανια λογικα(και παλι)
Τωρα οσο αφορα στην ελλαδα αν δεν βαλει φετφατζιδη πανω στον ασβεστη να ασπρισουν τα παπουτσια του δν θα δουμε ασπρη μερα,ο μητρογλου ενταξει λογικο αγγλια να χασει τοσα κιλα και δυναμη εξαλλου το τσαι βοηθαει στο αδυνατισμα και σε ηρεμει(tea time)

Υ.Σ. Βοδια συνεχιστε να ψηφιζετε σαμαρα

η αργεντινη θα το παρει
 

DeletedUser28143

Καθε φορα που ανοιγει ενας κοσμος,(τελειωνουν αλλοι 2 πισω του)....

Τρεχουν ολλοι να μπουν να γινουν αρχηγαρες,παιχταρες και οτι αλλος σε -ρες.....

Και το μονο που κανουν ,ειναι να ξαναχωνουν φραγκα στην εταιρια...Τι να πω.??
Ποσο μυαλο θελει για να το καταλαβουν,ποιος πρεπει να τους πει οτι,αν δεν εγινες εξυπνος στον κοσμο που επαιζες
δεν θα γινεις και στον αλλον που ανοιγει...

Τεσπα.απαραδεκτο....ολα για τα φραγκα...Και πειτε μου,οτι οι πρωτες φυλες σε καθε κοσμο,κανουν τους πρωτους αριστους απο το κλασικο φαρμινκ η απο επιθεσεις...ελεος...

Αν κανει η εταιρια και σταματησει τον τροπο με το πριμιουμ,τοτε να δω ποσοι απο ολους αυτους τους παιχτουρες θα φτασουν να βγαλουν αριστο και να εχουν μια πορεια σε καποιο νεο κοσμο...

Α ρε Κ5,ησουν,θα εισαι μακραν ο ποιο μαγκας κοσμος απο ολους...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser32487

Καθε φορα που ανοιγει ενας κοσμος,(τελειωνουν αλλοι 2 πισω του)....

Τρεχουν ολλοι να μπουν να γινουν αρχηγαρες,παιχταρες κα ιοτι αλλος σε ρες.....

Και το μονο που κανουν ,ειναι να ξαναχωνουν φραγκα στην εταιρια...Τι να πω.??
Ποσο μυαλο θελει για να το καταλαβουν,ποιος πρεπει να τους πει οτι,αν δεν εγινες εξυπνος στον κοσμο που επαιζες
δεν θα γινεις και στον αλλον που ανοιγει...

Τεσπα.απαραδεκτο....ολα για τα φραγκα...Και πειτε μου,οτι οι πρωτες φυλες σε καθε κοσμο,κανουν τους πρωτους αριστους απο το κλασικο φαρμινκ η απο επιθεσεις...ελεος...

Αν κανει η εταιρια και σταματησει τον τροπο με το πριμιουμ,τοτε να δω ποσοι απο ολους αυτους τους παιχτουρες θα φτασουν να βγαλουν αριστο και να εχουν μια πορεια σε καποιο νεο κοσμο...

Α ρε Κ5,ησουν,θα εισαι μακραν ο ποιο μαγκας κοσμος απο ολους...

Μαζι σου!
Εγω αρνουμε να σπαταλησω λεφτα για ενα παιχνιδι! Αλλα τελικα οποιος σπαταλησει τα περισσοτερα κερδιζει, ετσι καταντησαμε!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή