φως στο τούνελ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser16890
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Χάσαμε και τον Μπεσα Βαλεσα από το φόρουμ .Θρηνώ !
 

DeletedUser

Doom
Αντικεομενικα οτι χειροτερο εχει να δειξει αυτος ο κοσμος
Φυλη χωρις κανενα παικτη ηγετη που να ξερει ... Και φυλη χωρις αρχηγο ειναι ενα τιποτα
Μεχρι του αγιου βαλεντινου δυο φυλες θα κυριαρχουν στην 44 , και η μια θα ειναι η λοκα

Το θεμα ειναι να δουμε τι θα γινει με dc και loca , τι γραμμες θα θεσπισουν, πού θα μπορει να νομπλαρει ο καθενας, και ποσο νωρις θα σπασει η λοκα αυτη τη συμφωνια για να βαρεσει dc

Υπαρχει παντα η περιπτωση η λοκα να ενωθει με dc
Αλλα χλωμο το βλεπω

Καλες γιορτες αγορινες
Οποιος μ πει τα καλαντα στο σκαιπ απο τις φυλες αυτου του πολεμου θα του δωσω ενα χωριο κ44
 

DeletedUser16890

Doom
Αντικεομενικα οτι χειροτερο εχει να δειξει αυτος ο κοσμος
Φυλη χωρις κανενα παικτη ηγετη που να ξερει ... Και φυλη χωρις αρχηγο ειναι ενα τιποτα
Μεχρι του αγιου βαλεντινου δυο φυλες θα κυριαρχουν στην 44 , και η μια θα ειναι η λοκα

Το θεμα ειναι να δουμε τι θα γινει με dc και loca , τι γραμμες θα θεσπισουν, πού θα μπορει να νομπλαρει ο καθενας, και ποσο νωρις θα σπασει η λοκα αυτη τη συμφωνια για να βαρεσει dc

Υπαρχει παντα η περιπτωση η λοκα να ενωθει με dc
Αλλα χλωμο το βλεπω

Καλες γιορτες αγορινες
Οποιος μ πει τα καλαντα στο σκαιπ απο τις φυλες αυτου του πολεμου θα του δωσω ενα χωριο κ44

θα κυριαρχήσουν στην k44 2 φυλές η μια θα είναι η λόκα η άλλη ποια?
 

DeletedUser

Doom
Αντικεομενικα οτι χειροτερο εχει να δειξει αυτος ο κοσμος
Φυλη χωρις κανενα παικτη ηγετη που να ξερει ... Και φυλη χωρις αρχηγο ειναι ενα τιποτα
Μεχρι του αγιου βαλεντινου δυο φυλες θα κυριαρχουν στην 44 , και η μια θα ειναι η λοκα

Γενικα λιγο μετριοι προς νουμπ οι doom

Το θεμα ειναι να δουμε τι θα γινει με dc και loca , τι γραμμες θα θεσπισουν, πού θα μπορει να νομπλαρει ο καθενας, και ποσο νωρις θα σπασει η λοκα αυτη τη συμφωνια για να βαρεσει dc

Υπαρχει παντα η περιπτωση η λοκα να ενωθει με dc
Αλλα χλωμο το βλεπω

Μονο ΞΥΛΟ. Δεν γουσταρω ουτε κροκαλα ουτε κυθνο
 

DeletedUser33970

Απο ποτε τα μελλοντικα χωρια της λοκα μιλανε?
 

DeletedUser16890

νατα μας ο πρωτος. τωρα περιμενουμε τον κροκαλα να γραψει και αυτος τα δικα του


εεε ρε jumbo που σας χρειαζεται

ρε γατάκια σας βάλαμε στις εκκλησίες μας και πήρατε αέρα μου φαίνεται .. εγώ σας βγάζω τα πλανα ρε γατάκια που θέλατε να βαρέσετε μετωπικά χωρια . δεν σου φτάνει που σας μαθαίνω πως βαράνε έχεις και άποψη βλέπω
 

DeletedUser

ρε γατάκια σας βάλαμε στις εκκλησίες μας και πήρατε αέρα μου φαίνεται .. εγώ σας βγάζω τα πλανα ρε γατάκια που θέλατε να βαρέσετε μετωπικά χωρια . δεν σου φτάνει που σας μαθαίνω πως βαράνε έχεις και άποψη βλέπω

ασε μας ρε νουμπακο που βγαζεις και γλωσσα, ετρωγες πλανο απο doom και μου εστελνες μηνυματα οτι θες 30 αμυντικα 10 φαναρια και δεν ξερω και εγω τιποτα αλλο..

μονο τον ελληνικο στρατο δεν μου ζητησες
 

DeletedUser16890

ασε μας ρε νουμπακο που βγαζεις και γλωσσα, ετρωγες πλανο απο doom και μου εστελνες μηνυματα οτι θες 30 αμυντικα 10 φαναρια και δεν ξερω και εγω τιποτα αλλο..

μονο τον ελληνικο στρατο δεν μου ζητησες

θέλω να δω τα μηνύματα αν υπάρχουν έχω και εγώ την περιέργεια να δω αν τα έγραψα αυτά

ρε κλικσ γιατί δεν μας βαρέσατε όσο χτυπιόμασταν με τους πάνω και μπήκατε μαζί μας ??

μήπως θα βρίσκατε τα ζόρια και αγχώθηκες λιγάκι μην εκτεθείτε ? μην αγχώνεσαι ίσως μια μέρα μας χτυπήσετε ..
ύπουλα όμως γιατί αν έρθετε στα ίσια σας βλέπω να gladαδιζετε εδώ μέσα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33970

καλά εσύ έχεις ξεφύγει για πες μου το ονοματάκι σου in game να δω με ποιον πικραμένο μιλάω πάλι ? ελάτε οποτε θέλετε πτωματοφάγοι

Πολυ πικρα φιλαρακι. Μου θυμιζεις κατι κλαμμενους που πηγαινουν στην Ανιτα. Τα λεμε στις 5 στον Alpha.
 

DeletedUser16890

Πολυ πικρα φιλαρακι. Μου θυμιζεις κατι κλαμμενους που πηγαινουν στην Ανιτα. Τα λεμε στις 5 στον Alpha.

άσε κατάλαβα ποιος είσαι in game λίγοι γραφουν κάτι τέτοια

λογικό αν σε κάθε ποστ μου έχεις 20 άγνωστες λέξεις στην αννίτα θα τα πούμε
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
καλά εσύ έχεις ξεφύγει για πες μου το ονοματάκι σου in game να δω με ποιον πικραμένο μιλάω πάλι ? ελάτε οποτε θέλετε πτωματοφάγοι

Πτωματοφαγος ο καφκαλιας; Εσυ τι εισαι δηλαδη;
 
Κορυφή