Προβλέψεις κ32

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Πιστεύω είναι η κατάλληλη στιγμή για να ρίξω στο τραπέζι τις προβλέψεις μου για τον κ32 μιας που το κάνω σε κάθε κόσμο και τις περισσότερες φορές πέφτω μέσα .

Κ44

9MxnVt0.png


Κατά την γνώμη μου η κ44 είναι η ποιο δύσκολη ήπειρος και θα είναι αυτή που θα κλείσει τελευταία .
Όπως βλέπεται και οι C.T.G. και οι 3 ΟΥ οι οποίες είναι οι 2 μεγάλες φυλές τις ηπείρου σχηματίζουν ένα τόξο προς το ριμ αλλά το ένα τόξο της μίας φυλής είναι ανάμεσα στο τόξο της άλλης και αυτό είναι το πρόβλημα σε αυτή την ήπειρο .
Επειδή βλέπω διαμάχες ήδη στο φόρουμ γνώμη μου είναι πως δεν θα υπάρξει διπλωματική κίνηση ανάμεσα σε αυτές τις 2 φυλές.
Σίγουρα όποια φυλή βγει νικήτρια από αυτή την μάχη θα βγει αποδυναμωμένη και θα είναι περισσότερο ωφελημένη οι
-MRT- που βρίσκεται στο κέντρο της ηπείρου .
Οι μπου επίσης θα παίξει μεγάλο διπλωματικό ρόλο μιας και έχει καλό υλικό παιχτών .
Γνώμη μου είναι πως νικήτρια από αυτή την μάχη και η φυλή που θα πάρει την ήπειρο θα είναι η 3 ΟΥ λόγω του ότι είναι ποιο δεμένη σαν φυλή και μην ξεχνάμε ότι η C.T.G. προέρχεται από ένωση και η προιστορία στις φυλετικές έχει δείξει ότι οι ενώσεις τις περισσότερες φορές οδηγούν την φυλή σε εσωτερικά προβλήματα αν και για αυτό κρατάω τις επιφυλάξεις μου.
Υπάρχει βέβαια και η περίπτωση στο παιχνίδι της κ44 να μπει και φυλή από κ45 ή από κ54 που θα έχει κλείσει την δική της ήπειρο και εκεί τα πράγματα γίνονται ακόμα ποιο δύσκολα για τις ήδη υπάρχοντες φυλές εκεί.

Το σίγουρο για εμένα και αυτό που πιστεύω ακράδαντα είναι πως η νικήτρια φυλή του κ32 δεν θα είναι από την κ44.

Κ45

17ExqWX.png


Εδώ τα πράγματα είναι πάρα πολύ εύκολα για την SOS μιας και είναι ωφελημένη από όλες τις πλευρές .
Η κ45 είναι η ποιο εύκολη ήπειρος και είναι η ήπειρος που θα κλείσει ποιο γρήγορα από όλες τις άλλες και με διαφορά πιστεύω .
Έχει κάνει ένα πολύ καλό στήσιμο στον χάρτη και οι 2 φυλές που κάτι κάνουν εκτός της SOS στην κ45 είναι οι IMM και οι UWS που είναι και οι 2 φυλές χωρισμένες σε 2 ηπείρους και έχουν τελείως λάθος στήσιμο οπότε θα κάνουν το έργο τους ακόμα ποιο δύσκολο .
Και την SOS το κλείσιμο της κ45 θα την βρει χωρίς απώλειες παικτών και αυτό είναι πολύ καλό για αυτή.

Κ54

ZJlMQig.png


Επίσης μια πολύ δύσκολη και περίεργη ήπειρος η κ54 , πιστεύω σε αυτή την ήπειρο θα δούμε αρκετές εκπλήξεις .
Το σίγουρο είναι ότι δεν μπορώ να πω κάτι με σιγουριά για αυτή την ήπειρο , θα παίξει μεγάλο ρόλο η διπλωματία και με τις μικρότερες φυλές που δεν τις έχω βάλει στον χάρτη.
Το ποιο λογικό είναι να κλείσει την ήπειρο η α.κ.α. η κάποια φυλή που θα προέλθει από ένωση και δεν έχει δημιουργηθεί ακόμα , η FNE δεν βρίσκεται συγκεκριμένα στην κ54 αλλά έχει 2 πυρήνες
ο ένας πυρήνας βρίσκεται σύνορα 54 με 44 και ο άλλος πυρήνας βρίσκεται σύνορα 54 με 55 οπότε θα παίξει τον ρόλο του μπαλαντέρ πιστεύω λόγω του ότι έχει καλό υλικό.

Κ55

C9tqp4S.png


Εδώ το φαβορί λόγω στησίματος αλλά και λόγω του ονόματος της για την ήπειρο είναι οι ... (dnd) , σίγουρα όμως είναι η μόνη ήπειρος που μπορεί να δούμε την μεγάλη έκπληξη και να δούμε τους DnD να μην κλείσουν την ήπειρο τους, μια διπλωματική κίνηση μεταξύ T.T.B. και ΜΑΟΜΑΟ ίσως τους αφήσει εκτός κόσμου από νωρίς .
Και οι μικρότερες φυλές θα παίξουν τον ρόλο τους σε αυτή την ήπειρο που είναι επίσης μια περίεργη ήπειρος.


Αυτά πάνω κάτω για τον κόσμο 32 που πιστεύω ότι θα έχει μικρή διάρκεια γιατί είναι αρκετά μικρός κόσμος.
Θα τολμήσω να κάνω και μια πρόβλεψη για το κλείσιμο του κόσμου αν και πιστεύω ότι είναι πολύ νωρίς .
Νικήτρια του κ32 πιστεύω ότι θα είναι η SOS , την οποία πιστεύω ότι ο κόσμος την πήγε από την αρχή αρκετά και θα την ωφελήσει και στην συνέχεια , πέρα από αυτό είναι διψασμένη για να κλείσει κόσμο και είναι αναμφισβήτητα το μεγάλο φαβορί κατά την γνώμη μου .
Οι DnD σε αυτό που υστερούν σε αυτόν τον κόσμο κατά την γνώμη μου είναι η μάζα .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Ο Βαπτιστής

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
3
λεω να ιδρυσουμε στοιχηματικη εταιρεια και να πονταρουμε στις φυλες :wow:
 

DeletedUser

Απλά να σας θυμίσω ότι σε κάθε κόσμο οι προβλέψεις μου είναι σωστές κατά 90% , να θυμίσω τις προβλέψεις μου στον κ30 που βγήκαν ολόσωστες και τις έκανα μόλις την 2η μέρα του κόσμου.

http://prntscr.com/5k2za6

http://forum.fyletikesmaxes.gr/showthread.php?27456-%CE%A0%CF%81%CE%BF%CE%B2%CE%BB%CE%AD%CF%88%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CE%BA%CF%8C%CF%83%CE%BC%CE%BF%CF%85
 

DeletedUser

Καινούργιος προφήτης εμφανίστηκε.
Α και μιας που σε πέτυχα και εσένα να μου παίρνεις ανίχνευση άρχισε να αγοράζεις τους πόρους μου γιατί τζάμπα δεν δίνω τίποτα. :D
 

DeletedUser1084

Σωστα ειπωμενα. Απλα θα βαλω αλλες 2 φυλες στο παιχνιδι L.M.G. και Αστρος οι οποιες δεν εχουνε ουτε πολυ καλο υλικο, ουτε πολυ καλο cluster αλλα εχουνε καλες ηγεσιες. Θα αποτελεσουν ρυθμιστικο ρολο προς τη μερια που θα αποφασισουν να κινηθουν, ειτε κανοντας ενωση με καποια αλλη φυλη, ειτε κανοντας ενωση μεταξυ τους.
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Πιστεύω είναι η κατάλληλη στιγμή για να ρίξω στο τραπέζι τις προβλέψεις μου για τον κ32 μιας που το κάνω σε κάθε κόσμο και τις περισσότερες φορές πέφτω μέσα .

Κ44

9MxnVt0.png


Κατά την γνώμη μου η κ44 είναι η ποιο δύσκολη ήπειρος και θα είναι αυτή που θα κλείσει τελευταία .
Όπως βλέπεται και οι C.T.G. και οι 3 ΟΥ οι οποίες είναι οι 2 μεγάλες φυλές τις ηπείρου σχηματίζουν ένα τόξο προς το ριμ αλλά το ένα τόξο της μίας φυλής είναι ανάμεσα στο τόξο της άλλης και αυτό είναι το πρόβλημα σε αυτή την ήπειρο .
Επειδή βλέπω διαμάχες ήδη στο φόρουμ γνώμη μου είναι πως δεν θα υπάρξει διπλωματική κίνηση ανάμεσα σε αυτές τις 2 φυλές.
Σίγουρα όποια φυλή βγει νικήτρια από αυτή την μάχη θα βγει αποδυναμωμένη και θα είναι περισσότερο ωφελημένη οι
-MRT- που βρίσκεται στο κέντρο της ηπείρου .
Οι μπου επίσης θα παίξει μεγάλο διπλωματικό ρόλο μιας και έχει καλό υλικό παιχτών .
Γνώμη μου είναι πως νικήτρια από αυτή την μάχη και η φυλή που θα πάρει την ήπειρο θα είναι η 3 ΟΥ λόγω του ότι είναι ποιο δεμένη σαν φυλή και μην ξεχνάμε ότι η C.T.G. προέρχεται από ένωση και η προιστορία στις φυλετικές έχει δείξει ότι οι ενώσεις τις περισσότερες φορές οδηγούν την φυλή σε εσωτερικά προβλήματα αν και για αυτό κρατάω τις επιφυλάξεις μου.
Υπάρχει βέβαια και η περίπτωση στο παιχνίδι της κ44 να μπει και φυλή από κ45 ή από κ54 που θα έχει κλείσει την δική της ήπειρο και εκεί τα πράγματα γίνονται ακόμα ποιο δύσκολα για τις ήδη υπάρχοντες φυλές εκεί.

Το σίγουρο για εμένα και αυτό που πιστεύω ακράδαντα είναι πως η νικήτρια φυλή του κ32 δεν θα είναι από την κ44.

Κ45

17ExqWX.png


Εδώ τα πράγματα είναι πάρα πολύ εύκολα για την SOS μιας και είναι ωφελημένη από όλες τις πλευρές .
Η κ45 είναι η ποιο εύκολη ήπειρος και είναι η ήπειρος που θα κλείσει ποιο γρήγορα από όλες τις άλλες και με διαφορά πιστεύω .
Έχει κάνει ένα πολύ καλό στήσιμο στον χάρτη και οι 2 φυλές που κάτι κάνουν εκτός της SOS στην κ45 είναι οι IMM και οι UWS που είναι και οι 2 φυλές χωρισμένες σε 2 ηπείρους και έχουν τελείως λάθος στήσιμο οπότε θα κάνουν το έργο τους ακόμα ποιο δύσκολο .
Και την SOS το κλείσιμο της κ45 θα την βρει χωρίς απώλειες παικτών και αυτό είναι πολύ καλό για αυτή.

Κ54

ZJlMQig.png


Επίσης μια πολύ δύσκολη και περίεργη ήπειρος η κ54 , πιστεύω σε αυτή την ήπειρο θα δούμε αρκετές εκπλήξεις .
Το σίγουρο είναι ότι δεν μπορώ να πω κάτι με σιγουριά για αυτή την ήπειρο , θα παίξει μεγάλο ρόλο η διπλωματία και με τις μικρότερες φυλές που δεν τις έχω βάλει στον χάρτη.
Το ποιο λογικό είναι να κλείσει την ήπειρο η α.κ.α. η κάποια φυλή που θα προέλθει από ένωση και δεν έχει δημιουργηθεί ακόμα , η FNE δεν βρίσκεται συγκεκριμένα στην κ54 αλλά έχει 2 πυρήνες
ο ένας πυρήνας βρίσκεται σύνορα 54 με 44 και ο άλλος πυρήνας βρίσκεται σύνορα 54 με 55 οπότε θα παίξει τον ρόλο του μπαλαντέρ πιστεύω λόγω του ότι έχει καλό υλικό.

Κ55

C9tqp4S.png


Εδώ το φαβορί λόγω στησίματος αλλά και λόγω του ονόματος της για την ήπειρο είναι οι ... (dnd) , σίγουρα όμως είναι η μόνη ήπειρος που μπορεί να δούμε την μεγάλη έκπληξη και να δούμε τους DnD να μην κλείσουν την ήπειρο τους, μια διπλωματική κίνηση μεταξύ T.T.B. και ΜΑΟΜΑΟ ίσως τους αφήσει εκτός κόσμου από νωρίς .
Και οι μικρότερες φυλές θα παίξουν τον ρόλο τους σε αυτή την ήπειρο που είναι επίσης μια περίεργη ήπειρος.


Αυτά πάνω κάτω για τον κόσμο 32 που πιστεύω ότι θα έχει μικρή διάρκεια γιατί είναι αρκετά μικρός κόσμος.
Θα τολμήσω να κάνω και μια πρόβλεψη για το κλείσιμο του κόσμου αν και πιστεύω ότι είναι πολύ νωρίς .
Νικήτρια του κ32 πιστεύω ότι θα είναι η SOS , την οποία πιστεύω ότι ο κόσμος την πήγε από την αρχή αρκετά και θα την ωφελήσει και στην συνέχεια , πέρα από αυτό είναι διψασμένη για να κλείσει κόσμο και είναι αναμφισβήτητα το μεγάλο φαβορί κατά την γνώμη μου .
Οι DnD σε αυτό που υστερούν σε αυτόν τον κόσμο κατά την γνώμη μου είναι η μάζα .

Πολλα ειπωθηκαν και εχω και εγω μια γνωμη σχετικα με τις προβλεψεις του αφρικανου


[video=youtube;PCFe55QwO-k]https://www.youtube.com/watch?v=PCFe55QwO-k[/video]
 

DeletedUser29156

XAXAXA ποιου ονοματος πουλακι μου?ΔΙΑΓΡΑΦΑΡΕΣ πατησανε πριν 2μηνες οταν ειδαν τις πρωτες επιθεσεις και ειναι ηδευτερη φορα που το κανουν,ενα κοσμο κερδισαν και αυτο γιατι φυσουσε ουριος ανεμος


χαχαχαχαχαχα ετσι ειναι τα φαβορι?

μη δεις εσυ καλη κουβαντα για τη dnd ..... κατι παθαινεις

λεω να ιδρυσουμε στοιχηματικη εταιρεια και να πονταρουμε στις φυλες :wow:

τωρα μιλας σωστα ....
 

DeletedUser32957

Λεω αυτη τιην φορα πως λες να τους παιξω? Να τους παιξω απο το εξωτερικο χωρις χωριο ή απο το κεντρο υποστηριξης?Παντως εβαλαν για ονομα ... αντι για ντιντιδες που σημαινει ή μετα τις φαπες μπηκε το μυαλο στην θεση
του ή ο θοδωρακης μετα τις φαπες επαθε αμνησια και δεν θυμαται ουτε το ονομα.


υγΤΕΛΟΣ 65%

i love you καργα... και το ξερεις!
κουκλι μου εσυ, πες τα... πες ταααα!
 

DeletedUser29156

Λεω αυτη τιην φορα πως λες να τους παιξω? Να τους παιξω απο το εξωτερικο χωρις χωριο ή απο το κεντρο υποστηριξης?Παντως εβαλαν για ονομα ... αντι για ντιντιδες που σημαινει ή μετα τις φαπες μπηκε το μυαλο στην θεση
του ή ο θοδωρακης μετα τις φαπες επαθε αμνησια και δεν θυμαται ουτε το ονομα.


υγΤΕΛΟΣ 65%

Η ερωτηση ειναι μια Ατζυ , που θα βρει στον κ32 καινουργιο νερουλακια ? να κανει οτι στον κ29....
 

DeletedUser31441

καλα χριστουγεννα
τις επομενες ημερες αναμενεται ενωση των φυλων 3oy & C.T.G.
 

DeletedUser15585

καλα χριστουγεννα
τις επομενες ημερες αναμενεται ενωση των φυλων 3oy & C.T.G.

καλα χριστουγεννα !

οσο για το σχολιο...3 λαλουν και 2 χορευουν....χαχαχα...!

...εκτος αν εννοεις ενωση...το οτι θα σας παρουμε τα χωρια...
...ναι ετσι...μπορεις να το πεις και ενωση !!!!! ...χαχαχχα....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

καλα χριστουγεννα
τις επομενες ημερες αναμενεται ενωση των φυλων 3oy & C.T.G.

αχχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχααχαχχααχαχαχαχχααχαχαχαχαχαχχααχχααχχαχααχαχ

οσο γελοιο και αν ειναι αυτο, τουλαχιστον φερνει κακα μαντατα στη SOS. εκτος και αν κανετε ενωση και με αυτους


edit: εισαι τοσο γελοιος που εμαθα πως λες βλακειες. τον λογο να πεις ενα τοσο αστοχο και ανοητο ψεμα τον ξερεις μονο εσυ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16688

Εγώ πάντως άκουσα ότι ο "kekserwgw" τα έπαιξε με τις ενώσεις που έκανε τώρα που συνειδητοποίησε ποίους έβαλε στη φυλή του και έκανε πρόταση στους 3 ου να πάρει τους 50 δικούς του να κάνει ένωση με τους 3 ου να φάνε τους άσχετους που θα μείνουν στα τρένα και μετά ανάλογα να δουν τι θα κάνουν .

Οι 3 ου λέει του ευχήθηκαν καλά Χριστούγεννα και καλή χρονια και του είπαν να επανέλθει με την πρόταση του την πρώτη Απριλίου
 

DeletedUser18900

καλα χριστουγεννα
τις επομενες ημερες αναμενεται ενωση των φυλων 3oy & C.T.G.

εδώ που τα λέμε όλες οι φυλές του κόσμου θα ήθελαν μια παιχτούρα σαν εσένα για σύμμαχο:grrr2:

αλήθεια ρε voithia πες μου κάτι
ποσο prem έχωσες σε 2 μέρες για να πας το χωριο από 2700 πόντους (με ακαδημία & άριστο!!!):clap: σε 4200 πόντους?:wow:

δεν σε ρωτάω πως έφτασες σε 7 μέρες να βγάλεις άριστο :angry:γιατί είμαι σίγουρος ότι το νούμερο είναι αστρονομικό:doh:

είδα κάτι προσφορες που έιχες στην αγορά και πραγματικά έμεινα με ανοιχτό το στόμα

56 προσφορες για πόρους προς 20 pp:oops:

1500 ποντάκια και αυτές μονο προχθές που έχασες τον άριστο αμπαλε :rip:

είσαι παίχτης με αξιώσεις το παραδέχομαι:rolf:
 

DeletedUser21934

καλα χριστουγεννα και καλες γιορτες σε ολους σας.....η πορεια θα δειξει
παντως
η διαρκεια της ειρηνης της πρωτοχρονιας ειναι που με τρελανε χαχαχα:clap:
 

DeletedUser31441

εδώ που τα λέμε όλες οι φυλές του κόσμου θα ήθελαν μια παιχτούρα σαν εσένα για σύμμαχο:grrr2:

αλήθεια ρε voithia πες μου κάτι
ποσο prem έχωσες σε 2 μέρες για να πας το χωριο από 2700 πόντους (με ακαδημία & άριστο!!!):clap: σε 4200 πόντους?:wow:

δεν σε ρωτάω πως έφτασες σε 7 μέρες να βγάλεις άριστο :angry:γιατί είμαι σίγουρος ότι το νούμερο είναι αστρονομικό:doh:

είδα κάτι προσφορες που έιχες στην αγορά και πραγματικά έμεινα με ανοιχτό το στόμα

56 προσφορες για πόρους προς 20 pp:oops:

1500 ποντάκια και αυτές μονο προχθές που έχασες τον άριστο αμπαλε :rip:

είσαι παίχτης με αξιώσεις το παραδέχομαι:rolf:

καλησπερα
μιας και εχει ρητα του ( καρλ φον )
να ξερεις οτι τους πολεμους τους κερδιζουν τα εργοστασια οι γερμανοι ηταν πολεμιστες αλλα οι ρωσοι κατασκευαζαν 140 τανκς την ημερα
οι γιαπωνεζοι πορομενοι πολεμιστες αλλα οι αμερικανοι κατασκευαζαν καθε 4,5 ημερες ενα πλοιο

πως το εκαναν ,,τυπωναν χρημα ,,μπορει ....

λοιπον ειπαμε πολλα παω στον σταθμο γιατι αυριο θα φυγει το τρενο
 

DeletedUser

καλησπερα
μιας και εχει ρητα του ( καρλ φον )
να ξερεις οτι τους πολεμους τους κερδιζουν τα εργοστασια οι γερμανοι ηταν πολεμιστες αλλα οι ρωσοι κατασκευαζαν 140 τανκς την ημερα
οι γιαπωνεζοι πορομενοι πολεμιστες αλλα οι αμερικανοι κατασκευαζαν καθε 4,5 ημερες ενα πλοιο

πως το εκαναν ,,τυπωναν χρημα ,,μπορει ....

λοιπον ειπαμε πολλα παω στον σταθμο γιατι αυριο θα φυγει το τρενο

αν κρινω απο τον καιρο που περασε, μαλλον το τρενο θα φυγει με συνοδεια τους τρεις σωματοφυλακες
 
Κορυφή