κοιτα να δεις τι εκανες...

  • Δημιουργός θέματος snails
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser25600

μην μαγειρευεις συμμαχιες και συνεργασια

Για να καταλάβεις μικρέ μου φίλε... Δεν μαγειρεύω τίποτα.. Ξέρω πολύ καλά πως παίζουν οι "Σχετικοί - Άσχετοι" μόνο δηλαδή με την διπλωματία..

Ορίστε άλλο ένα παράδειγμα στο οτι γνωρίζω τι συμβαίνει με τα Δρουιδάκια..


p0G4BHY.png



ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ ΟΤΙ ΜΕ ΠΑΠ ΕΧΟΥΜΕ Σ.Ε. ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 15 ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ!

9vntwpG.png


 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18255

Ολα τα καλα παιδια μαζευτηκαν στον ελληνικο σερβερ μου φαινεται βρωμαει απο χιλιομετρα η φουστια :doh:
 

DeletedUser33200

Προσοχη προσοχή έρχονται με φορά τα νομπλαρισματα χαχα περρικλη Λεώ να πατήσουμε restart..
 

DeletedUser33265

πολυ νωρις!!!

το θεμα ειναι αλλο κατα πρωτον και το δευτερο το συνηθισμενο...
κλαμα,κλαμα,κλαμα....
ειστε παικταραδες και ολος ο χαρτης εχει συνομωτησει εναντιον σας αλλα επειδη ειστε παικτουρες δεν σας πειραζει αλλα μετα παλι κλαμα,κλαμα, και παλι κλαμα...
βαρεθηκαμεεεεε ρεεεεε!!!!!!!

ενωθηκατε με την πρωτομαγια εμεις πρωτοι ειπαμε οτι δεν μας νοιαζει τι κανετε...

κρατηστε και κανα αριστο για πολεμο εχετε φαει η μιση φυλη την υπολοιπη...αν φυσικα υπηρχαν οι λογαριασμοι και το δικο μου βρωμικο μυαλο υποθετει οτι ειχατε απο 3 λογαριασμους ο καθενας και στα 4000 χιλιαρικα τους τρωτε εσεις οι καθαροι παικτες...

- - - Eνημερώθηκε - - -

003-RES- (531|512) K55 3,550 Ο τρελός με τα ροζ [-RES-] Ντονατελο 2014-11-10 03:11:18
003-RES- (531|512) K55 3,550 Ντονατελο Ντονατελο 2014-11-10 03:11:18
002-RES- (541|516) K55 3,208 marios94 Ντονατελο [-RES-] 2014-10-28 23:13:13


αυτα απο μενα και δεν ξανασχολουμαι κιολας ...δεν θα τρωω την ωρα μου στα φορουμ με πικραμενους..
 

DeletedUser28215

003-RES- (531|512) K55 3,550 Ο τρελός με τα ροζ [-RES-] Ντονατελο 2014-11-10 03:11:18
003-RES- (531|512) K55 3,550 Ντονατελο Ντονατελο 2014-11-10 03:11:18
002-RES- (541|516) K55 3,208 marios94 Ντονατελο [-RES-] 2014-10-28 23:13:13

Μην βγαινεις στο εξωτερικο και να βαζεις οτι θελεις φιλε Στακ χωρις να εχεις καν την παραμικρη ιδεα τι εγινε με τα χωρια που κατακτησα.:doh:
Ο πικραμενος εσυ εισαι που εχασες 2 φορες το επιθετικο σου και κατεληξες να παρεις μπονους λατομειο 1000 ποντους.
:noob:
Ασε τα κατινιασματα στο φορουμ και παιξε το παιχνιδακι σου.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33265

Μην βγαινεις στο εξωτερικο και να βαζεις οτι θελεις φιλε Στακ χωρις να εχεις καν την παραμικρη ιδεα τι εγινε με τα χωρια που κατακτησα.:doh:
Ο πικραμενος εσυ εισαι που εχασες 2 φορες το επιθετικο σου και κατεληξες να παρεις μπονους λατομειο 1000 ποντους.
:noob:
Ασε τα κατινιασματα στο φορουμ και παιξε το παιχνιδακι σου.

μια επιθεση στην εκανα και εχασα ενα επιθετικο πανω σου ετσι εγινε....
την δευτερη αναφορα βγαλτην να την δω και εγω γτ δεν την θυμαμαι...αν κανω λαθος κολατην εδω να την δουν ολοι..
απο οτι βλεπω εχεις παρει 2 χωρια ενα απο κανιβαλισμο και 1 βαρβαρο...απο πολεμο τι πηρες?

προχθες καθαρισα τον clawww και του εκανα προnobling και το πηρε συμπαικτης μου..τι πικρα να εχω?

αστο φιλαρακι εμενα δεν με πιανεις εσυ...
 

DeletedUser25600

το θεμα ειναι αλλο κατα πρωτον και το δευτερο το συνηθισμενο...
κλαμα,κλαμα,κλαμα....
ειστε παικταραδες και ολος ο χαρτης εχει συνομωτησει εναντιον σας

Μα άσχετε φίλε μου αυτό ακριβώς έχετε κάνει..
Κλάμα??? Ρε πουθενά δεν βλέπεις οτι γίνεστε ρεζίλι με το παιχνίδι που παίζετε?? Και να μην ήταν η "σουπερ ΟΥΑΟΥ" η φυλή μου, την καταντήσατε με το διπλωματικό σας ΟΡΓΙΟ! Να κάνετε μία Ήπειρο μπλε ενάντια σε 45 λογαριασμούς? Και σαν να μην έφτανε όλο αυτό να βάζεις και άλλες ηπείρους στο παιχνίδι!??

Άντε στην γωνία σου με τα αμέτρητα "φιλαράκια" σου να σου στακάρουν κανα χωριό!

Μαζευτήκατε κάτι αρχαιολογίες του Κ5 και νομίζετε οτι θα χτίσετε έναν κόσμο αγάπης... Παιδιά των λουλουδιών γίνατε!

Και ειλικρινά κρίμα που η μαμά πατρίδα με στέλνει απο αύριο να φυλάω τα σύνορα! Με τέτοια διπλωματική ικανότητα που έχετε έπρεπε να κυβερνάτε καμιά χώρα μπας και γίνει ο κόσμος μας πιο ειρηνικός !

Τα λέμε σε 9 μήνες!

Υ.Γ. το όνομα σου "stac" απο το stac-άρισμα που έχεις στο χωριό σου βγήκε?
 

DeletedUser33265

Μα άσχετε φίλε μου αυτό ακριβώς έχετε κάνει..
Κλάμα??? Ρε πουθενά δεν βλέπεις οτι γίνεστε ρεζίλι με το παιχνίδι που παίζετε?? Και να μην ήταν η "σουπερ ΟΥΑΟΥ" η φυλή μου, την καταντήσατε με το διπλωματικό σας ΟΡΓΙΟ! Να κάνετε μία Ήπειρο μπλε ενάντια σε 45 λογαριασμούς? Και σαν να μην έφτανε όλο αυτό να βάζεις και άλλες ηπείρους στο παιχνίδι!??

Άντε στην γωνία σου με τα αμέτρητα "φιλαράκια" σου να σου στακάρουν κανα χωριό!

Μαζευτήκατε κάτι αρχαιολογίες του Κ5 και νομίζετε οτι θα χτίσετε έναν κόσμο αγάπης... Παιδιά των λουλουδιών γίνατε!

Και ειλικρινά κρίμα που η μαμά πατρίδα με στέλνει απο αύριο να φυλάω τα σύνορα! Με τέτοια διπλωματική ικανότητα που έχετε έπρεπε να κυβερνάτε καμιά χώρα μπας και γίνει ο κόσμος μας πιο ειρηνικός !

Τα λέμε σε 9 μήνες!

Υ.Γ. το όνομα σου "stac" απο το stac-άρισμα που έχεις στο χωριό σου βγήκε?


εχεις συρθει σε ολες τις φυλες και εχεις ζητησει συμμαχια και εχεις φαει πορτα φιλαρακο,
κρατα λιγο την αξιοπρεπεια σου και μη μου κανεις εμενα το καβαλαρη των εικονικων χωριων,******* και λιγο...
εγω μπηκα μετα απο 3 χρονια να παιξω με φιλαρακια μου αν σε χαλαει κλαψε και για αυτο...
 

DeletedUser25600

εχεις συρθει σε ολες τις φυλες και εχεις ζητησει συμμαχια και εχεις φαει πορτα φιλαρακο,
κρατα λιγο την αξιοπρεπεια σου και μη μου κανεις εμενα το καβαλαρη των εικονικων χωριων,******* και λιγο...
εγω μπηκα μετα απο 3 χρονια να παιξω με φιλαρακια μου αν σε χαλαει κλαψε και για αυτο...


Ιδέα δεν έχεις για αυτά που ανοίγεις το στόμα σου και λες..
Έχω συρθεί?? Έχω ζητήσει συμμαχία με όλες τις φυλές?? Ρε με μπερδεύεις με τον διπλωμάτη σας.. Αυτό το παλικάρι που είχε την αξιοπρέπεια να σας τα βροντήξει όλα και να φύγει με τα ρεζιλίκια που έβλεπε..

Και διπλωματικά εννοείται πως θα κινηθώ και θα μιλήσω με όλες τις φυλές της περιοχής μου όταν η δική μου είναι 1 φυλή των ουτε 50 ατόμων και χωρίς ακαδημία! Πρέπει να ξέρω τι μου γίνεται!! Και φαντάσου τι ανακάλυψα οτι όλα τα παιδιά είχαν φάει την καραμέλα σας! Ξέρεις ΣΕ με σκοπό να το γυρίσουμε σε Συμμαχία αργότερα..
Το μόνο που καταλήξαμε ήταν να ενωθούμε με την ΜΑΥ που είναι επίσης 1 φυλή και είμαστε το ένα και το αυτό η οποία είναι στην Κ45??

Σύνελθε ξαναλέω.. ρεζιλεύεσαι..

Και για τα πρακτικά 1 φυλή ήταν αυτή μέχρι τώρα που είχα ζητήσει επίσημα και ξεκάθαρα συμμαχία και χάλασαν όλα λόγο πράξεων 3ων! Και αυτή ήταν η Zulu!
Ας βγεί ο Χρήστος (Demon Wrath) να στο πει!
 

DeletedUser33265

Ιδέα δεν έχεις για αυτά που ανοίγεις το στόμα σου και λες..
Έχω συρθεί?? Έχω ζητήσει συμμαχία με όλες τις φυλές?? Ρε με μπερδεύεις με τον διπλωμάτη σας.. Αυτό το παλικάρι που είχε την αξιοπρέπεια να σας τα βροντήξει όλα και να φύγει με τα ρεζιλίκια που έβλεπε..

Και διπλωματικά εννοείται πως θα κινηθώ και θα μιλήσω με όλες τις φυλές της περιοχής μου όταν η δική μου είναι 1 φυλή των ουτε 50 ατόμων και χωρίς ακαδημία! Πρέπει να ξέρω τι μου γίνεται!! Και φαντάσου τι ανακάλυψα οτι όλα τα παιδιά είχαν φάει την καραμέλα σας! Ξέρεις ΣΕ με σκοπό να το γυρίσουμε σε Συμμαχία αργότερα..
Το μόνο που καταλήξαμε ήταν να ενωθούμε με την ΜΑΥ που είναι επίσης 1 φυλή και είμαστε το ένα και το αυτό η οποία είναι στην Κ45??

Σύνελθε ξαναλέω.. ρεζιλεύεσαι..

Και για τα πρακτικά 1 φυλή ήταν αυτή μέχρι τώρα που είχα ζητήσει επίσημα και ξεκάθαρα συμμαχία και χάλασαν όλα λόγο πράξεων 3ων! Και αυτή ήταν η Zulu!
Ας βγεί ο Χρήστος (Demon Wrath) να στο πει!

μπλα μπλα μπλα....ο διπλωματης μας δεν εφυγε αν ειχε φυγει θα το ξεραμε...
μπλα μπλα μπλα εσυ εισαι ο ρεζιλας το θεμα το εχεις μετατρεψει εκστρατεια κατα των δρυιδων γιατι εισαι φαφλατας και λες οτι σου κατευει
μπλα μπλα μπλα συνεχισε να νομπλαρεις τη φυλη σου εχεις ηδη 5 χωρια απο πολεμο.....
μπλα μπλα μπλα θα μας λειψεις 9 μηνες
μπλα μπλα μπλα δεν ξαναπανταω γιατι εισαι βαρετος και σε καθε κοσμο καταντατε βαρετα τα φορουμ με προπαγανδα γιατι τρωτε ξυλο και προσπαθειτε με υποτιθεμενες συνωμοσιες να αλλαξετε το κλιμα....



συνεχισε το τροπαριο μπορει να σε πιστεψει καποιος....
 

DeletedUser

Τελικά κάποια πράγματα δεν αλλάζουν πότε...3 χρόνια είχα να παίξω κ είναι σαν να μην έλειψα μια μέρα "μαζευτηκατε πολλοί, είμαστε παιχταράδες αλλά δεν μας αφήνετε να παίξουμε, φυλετικες αγκαλίτσες, 100000000 εναντίον 45, νουμπαδες εναντίον σκιλλατων, αν δεν πήγαινα φαντάρος, αν δεν πονούσε το αυτί μου, αν δεν ήμουν τόσο καλός άνθρωπος να σας αφηνω" κτλ κτλ...
Κουλαρετε κ κάνετε το παιχνίδι σας ( αποτι εχω δει κάποιοι από εσάς δεν είναι κακοί παιχτες) κ ας ζήσει ο καθένας με τις επιλογές του, στην τελική παιχνίδι είναι, όχι ζήτημα ζωής κ θανάτου...
Και όσοι είναι "κακά παιδιά" θα τους τιμωρήσει ο "καλός θεούλης" οπότε να κοιμάστε ησυχοι...
Ένας ταπεινός νουμπας - αρχαιολογία του κ5...
 

DeletedUser33200

το θεμα ειναι αλλο κατα πρωτον και το δευτερο το συνηθισμενο...
κλαμα,κλαμα,κλαμα....
ειστε παικταραδες και ολος ο χαρτης εχει συνομωτησει εναντιον σας αλλα επειδη ειστε παικτουρες δεν σας πειραζει αλλα μετα παλι κλαμα,κλαμα, και παλι κλαμα...
βαρεθηκαμεεεεε ρεεεεε!!!!!!!

ενωθηκατε με την πρωτομαγια εμεις πρωτοι ειπαμε οτι δεν μας νοιαζει τι κανετε...

κρατηστε και κανα αριστο για πολεμο εχετε φαει η μιση φυλη την υπολοιπη...αν φυσικα υπηρχαν οι λογαριασμοι και το δικο μου βρωμικο μυαλο υποθετει οτι ειχατε απο 3 λογαριασμους ο καθενας και στα 4000 χιλιαρικα τους τρωτε εσεις οι καθαροι παικτες...

- - - Eνημερώθηκε - - -

003-RES- (531|512) K55 3,550 Ο τρελός με τα ροζ [-RES-] Ντονατελο 2014-11-10 03:11:18
003-RES- (531|512) K55 3,550 Ντονατελο Ντονατελο 2014-11-10 03:11:18
002-RES- (541|516) K55 3,208 marios94 Ντονατελο [-RES-] 2014-10-28 23:13:13


αυτα απο μενα και δεν ξανασχολουμαι κιολας ...δεν θα τρωω την ωρα μου στα φορουμ με πικραμενους..

Γινεσαι ρεζιλι με το τελευταιο αν δεν ξερεις αστο καλυτερα για εμας που ξερουμε τι εγινε...:noob:
 

DeletedUser

Καλησπερα παιδες και απο μενα..ενα πραγμα εχω να πω και τιποτα αλλο..Καλες μαχες σε ολες τις φυλες..
Δεν με ενδιαφερει το ξεκατινιασμα που γινεται εδω μεσα..Αυτο που εχω να πω ειναι οτι ΠΑΙΖΟΥΜΕ ενα πολεμικο ΠΑΙΧΝΙΔΙ και τιποτα αλλο..η οποιαδηποτε λαμογια μπορει να φερει και το επιθυμητο αποτελεσμα..και επειδη οπως ξαναειπα παιζουμε ενα πολεμικο παιχνιδι οι λαμογιες κρινονται απαραιτητες. αλλες φυλες κανουν πολλες αλλες λιγες..δν αξιζει ομως να ασχοληθουμε παραπανω..οποιος θεωρει οτι η φυλη του ειναι πεντακαθαρη τοτε δν ξερει την φυλη του..δν υπαρχει καθαρη φυλη σε κανεναν κοσμο..απο εκει και περα καντε το παιχνιδι σας και αφηστε τα παιδιαρισματα τυπου γινεστε ρεζιλι ,οχι εσεις γινεστε, οχι εσεις..


Και για να ξεκαθαρισω την θεση μου...Μιλαω σαν ενα απλο μελος..δν εχω θεση στην ηγεσια της φυλης μου (ολο και καποιος θα πεταγοταν κοιτα εκει τι λεει ενας δουκας) ..ειμαι απλος ενας κοπλευ που εχει αγανακτησει με τις φυλετικες και αυτα που βλεπει καθημερινα σε αυτες..
 

DeletedUser

Και για να ξεκαθαρισω την θεση μου...Μιλαω σαν ενα απλο μελος..δν εχω θεση στην ηγεσια της φυλης μου (ολο και καποιος θα πεταγοταν κοιτα εκει τι λεει ενας δουκας) ..ειμαι απλος ενας κοπλευ που εχει αγανακτησει με τις φυλετικες και αυτα που βλεπει καθημερινα σε αυτες..

Γιατι δεν σταματας να χεις το κεφαλι σου ησυχο απο καθε ψευτη, λαμογιο και πικραμενο;
 

DeletedUser

Γιατι δεν σταματας να χεις το κεφαλι σου ησυχο απο καθε ψευτη, λαμογιο και πικραμενο;

αν και θυμηθηκα το κωδικο απο το παλιο μ ακκαουντ στο φορουμ θα σου απαντησω με το αλλο ακκαουντ!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33265

αποκατασταση...

ο παικτης ντοναντελο μου εστειλε τις αναφορες απο ενα χωριο που θεωρησα κανιβαλισμο και ημουν λαθος...
του ζηταω συγνωμη για την κινηση μου αυτη...


καλο απογευμα σε ολους...
 

DeletedUser

Γιατι δεν σταματας να χεις το κεφαλι σου ησυχο απο καθε ψευτη, λαμογιο και πικραμενο;

ειχα σταματησει για 2μιση χρονια για προσωπικους λογους..αλλα οσο να ναι περνας την ωρα σου εδω και ειχα καιρο να μιλησω με τα φιλαρακια μου στο σκαιπ..ενταξει δν μπορω να πω οτι δν μ ελειψε το παιχνιδι..δν το παρατας ευκολα (προσωπικη αποψη)
ευχομαι να σε καλυψα.. αλλα ναι φιλε μου και παλι δν γνωριζω ποσο θα καθισω..μπορει και αυτος να ειναι τελευταιος κοσμος..(μετα απο 2μιση χρονια μπορει να μπω στον κ41 :p )

Υ.Γ ζητω συγνωμη για πριν που εγινε ενα μπερδεμα..
 

DeletedUser

ο παικτης ντοναντελο μου εστειλε τις αναφορες απο ενα χωριο που θεωρησα κανιβαλισμο και ημουν λαθος...
του ζηταω συγνωμη για την κινηση μου αυτη...


καλο απογευμα σε ολους...

Θα σου απαντούσα αλλα δεν ήθελα να εκθέσω το παιδί.
Σε κάτι τέτοια θέματα μην γράφετε χωρίς να ξέρετε τι έχει προηγηθεί...
 

DeletedUser33361

Για να καταλάβεις μικρέ μου φίλε... Δεν μαγειρεύω τίποτα.. Ξέρω πολύ καλά πως παίζουν οι "Σχετικοί - Άσχετοι" μόνο δηλαδή με την διπλωματία..

Ορίστε άλλο ένα παράδειγμα στο οτι γνωρίζω τι συμβαίνει με τα Δρουιδάκια..


p0G4BHY.png



ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ ΟΤΙ ΜΕ ΠΑΠ ΕΧΟΥΜΕ Σ.Ε. ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 15 ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ!

9vntwpG.png




Το ονομα μου δεν θα αναφερεται χωρις να με ενημερωνετε πρωτα.
Οταν πετατε λασπη για μενα και φιλους, θα ανταποδιδω. Πως προεκυψε η αγαπη σου για την φυλη μου μετα απο κυκλικο που εστειλα στις 3 το βραδυ (για διακοπη εχθροπραξιων κατα των druids) της ιδιας μερας?
Μπορω να πω και αλλα, αλλα θα εκτεθουν τριτα προσωπα και δεν πεφτω σε αυτο το επιπεδο.
Ειναι γνωστο το τι παιζει με εμενα και τον Χριστοφορο. Δεν κρυψαμε ποτε τιποτα.
Απλα να εχεις υποψιν σου οτι ΣΕ δεν ονομαζεται το "παιρνω χωρια μεσα στον πυρηνα σου". Αν το αρνηθεις και αυτο δεν αξιζεις απαντηση απο μενα. Αν ψαχνεται για κοροϊδα, στην περιοχη μου μας τελειωσαν. Ευχαριστω.
Edit: Τωρα τα διαβασα, τωρα απαντησα. Και το διπλο-σκεφτηκα

O0Wavhs.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33200

Το ονομα μου δεν θα αναφερεται χωρις Αν ψαχνεται για κοροϊδα, στην περιοχη μου μας τελειωσαν. Ευχαριστω.
Edit: Τωρα τα διαβασα, τωρα απαντησα. Και το διπλο-σκεφτηκα

O0Wavhs.jpg


Ειδικα εδω στη ΡΕΣ μονο κοροιδα ψαχνουμε για συμμαχια ΣΕ κτλ :grrr:
 
Κορυφή