κοιτα να δεις τι εκανες...

  • Δημιουργός θέματος snails
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Να κάνω μια ερώτηση,μήπως είσαι εσυ το Λουκουμάκι(είχε κ γρήγορη ανταπόκριση στο φορουμ,οταν βγηκες εσυ οφλινε μπηκε αυτος ονλινε :Ρ );Γιατι στην υπογραφή σου έγραφε κατι για λουκουμα
+εβγαλες το Tw Retired
Γιατί μπαίνεις στον κόπο να κάνεις νέους λογαριασμούς στο φόρουμ χωρίς λόγο;Μήπως δεν ήσουν πότε τόσο Retired?

Fixed.

Κάποια άλλη απορία έχεις? Θες να βάλω κάτι άλλο στην υπογραφή μου?


Btw νομίζεις ότι αν το έκανες προσωπικό το θέμα και έπαιζα εγώ θα απάνταγα τόσο ήρεμα?Απλά θα σε ξεφτίλιζα γιατί μεταξύ μας κακός παίκτης είσαι κ συ

Παπ παπ παπ
 

DeletedUser

Fixed.

Κάποια άλλη απορία έχεις? Θες να βάλω κάτι άλλο στην υπογραφή μου?


Btw νομίζεις ότι αν το έκανες προσωπικό το θέμα και έπαιζα εγώ θα απάνταγα τόσο ήρεμα?Απλά θα σε ξεφτίλιζα γιατί μεταξύ μας κακός παίκτης είσαι κ συ

Παπ παπ παπ

Ποτέ δεν με έχεις δει in-game αρα δεν νομιζω να ξερεις κατι για εμενα.Και ναι εσυ ησουν το Λουκουμάκι Συριανό :)
 

DeletedUser

Ποτέ δεν με έχεις δει in-game αρα δεν νομιζω να ξερεις κατι για εμενα.Και ναι εσυ ησουν το Λουκουμάκι Συριανό :)

Μόνο από τον τρόπο που γράφεις φαίνεται πόσο πουθενατζής είσαι.btw μόνο από τον 31 να κοιτάξεις θα καταλάβεις γιατί σε θεωρώ κακό παίκτη παπ παπ παπ
Ναι βρε εγώ ήμουν,θα σου χαλάσω το όνειρο? Αλλά ήμουν? Δεν είμαι? Γιατί δεν είμαι πλέον ? Άλλαξα,έγινα χαλβαδόπιτα? Γιατί?
 

DeletedUser25600

αν και ο τρόπος που πήγες να noblάρεις τον irakliscon έδειξε ή ότι δεν έχεις όρεξη

ajyAltA.png


ας πούμε οτι πριν φύγω ήθελα να κάνω ένα "δυνατό" σε πόντους νομπλάρισμα. Και προφανώς υποτίμησα τους συμπαίκτες του για να στείλω αριστονιουκ και να μην την κολλήσω μπροστά... "Ανενεργοί θα ναι και μικροί σε πόντους.. σιγά μην έχουν στρατό να με κόψουν".

Τεσπα καλή θητεία ευχηθείτε μου και καλές μάχες να έχετε όλοι! Η φυλή μου θα τα πάει μια χαρά.. Οπως και το account μου με τους 2 coplay μου θα τα πάει περίφημα! (ενδέχεται και 3ος) !
 

DeletedUser

Μόνο από τον τρόπο που γράφεις φαίνεται πόσο πουθενατζής είσαι.btw μόνο από τον 31 να κοιτάξεις θα καταλάβεις γιατί σε θεωρώ κακό παίκτη παπ παπ παπ
Ναι βρε εγώ ήμουν,θα σου χαλάσω το όνειρο? Αλλά ήμουν? Δεν είμαι? Γιατί δεν είμαι πλέον ? Άλλαξα,έγινα χαλβαδόπιτα? Γιατί?


Για πες μας μεγαλε γκουρου τι εγινε στον 31 και τι θα καταλαβω;
 

DeletedUser

ajyAltA.png




Τεσπα καλή θητεία ευχηθείτε μου και καλές μάχες να έχετε όλοι! Η φυλή μου θα τα πάει μια χαρά.. Οπως και το account μου με τους 2 coplay μου θα τα πάει περίφημα! (ενδέχεται και 3ος) !


Καλή θητεία να έχουμε Περικλή! :D

Για πες μας μεγαλε γκουρου τι εγινε στον 31 και τι θα καταλαβω;

Απάντησε μου πρώτα στις ερωτήσεις μου σωστά και όμορφα και θα σου απαντήσω μικρέ κουλουρά
 

DeletedUser2088

[aig]Τις καλύτερες ευχές και από την ΟΔ. για μια καλή θητεία

και τώρα επανέλθετε στο θέμα παρακαλώ,
γιατί αν συνεχίσετε το σπάμ,
θα φροντίσουμε να μπείτε ξανά στο εξωτερικό όταν απολυθείτε.[/aig]
 

DeletedUser

αυτο βλεπω και εγω οτι ολο το σπαμ που εγινε παλι εναν ευνοησε για να μην δωσει τις εξηγησεις που του ζηταω....

βεβαια ειπε οτι εδω μεσα δε μπορει.... αλλα ουτε στο σκυπε αλλα ουτε και στο κινητο δε μπηκε στην διαδικασια να δωσει τις εξηγησεις που του ζηταω!!!

αυτοι λοιπον που επρεπε να καταλαβουν καταλαβαν τα υπολοιπα θα τα πουμε απο κοντα οταν ερθει η ωρα!!!

καλη θητεια και στους δυο σας και να θυμαστε ενα Ο ΥΠΝΟΣ ΜΕΙΩΝΕΙ ΤΗΝ ΘΗΤΕΙΑ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΥΞΗΣΕΙ!!!!
 

DeletedUser33200

Από το θέμα της διπλωματίας εσύ το πας αλλού.Σαν να σου λέω
-Γεια σου τι κάνεις?
-Καλά είμαι
και να έρχεται ένας τρίτος και να λέει -Είμαι από το Κατάρ

Κάπως έτσι.Όσο για την αναφορά γελάω λες κ εσύ στη φυλή σου έχεις καλύτερα φυντάνια...(Ακόμα γελάω με το ανέκδοτο "detro")

ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ


[aig]10 Πόντοι για Spamming

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser23572

Επειδη σημερα μπηκα να φιξαρω τους χαρτες να διορθωσω πως αρχικα οι ακαδημιες των DRUIDS ειναι 5, και δευτερον η πρωτη φουρνια των DRUIDS ουδεμια σχεση εχει με τον κο. "ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΕΝΟΧΛΩ".
Ξερει αυτος ;)
 

DeletedUser23534

Πλήγωσες τον εγωισμό μου! -ΔΕΝ-

Αλλά για τα τυπικά.. έτσι μωρέ να σου φύγει και η απορία..

Chimp τον αδειάσανε και δεχόταν επιθέσεις επειδή ήταν κίτρινος. Είτε τον αφήνω να τον φάτε και να ρθείτε μέσα στην εκκλησία μου, είτε τον σώζω και τον παίρνω.
zedtka έφαγε -ΕΠΙΘΕΣΙΜΟ ΜΠΑΝ- έπειτα απο αίτηση υποστήριξης για επίθεση σε πρώην παίκτη της φυλής του που "θεωρητικά" γνώριζε τον στρατό του. Του πήρα τα χωριά με σκοπό να παίξουμε co-play και να μην το παρατήσει.
Kou.Kou.Ta δήλωσε οτι το παρατάει και δεν ξαναμπήκε ποτέ. Μεγάλη Μ@Λ@ΚΙ@ εκ μέρους του! Του άδειασα ένα χωριό στο οποίο είχε μια νιουκ 26 αγροκτήματος και απο 1500 δορατοξίφοι. Η Μήπως έπρεπε να το παραχωρήσω και αυτό σε έναν απο τους πολλούς αντιπάλους μου!!?? (Ξέρω οτι δεν έχετε πολλούς γιαυτό το τονίζω..)

Σε όλες τις παραπάνω περιπτώσεις δεν είδα κάποιο κανιβάλισμα. ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ήμουν ο μόνος με τόσο μεγάλη νιουκ και τόσο πολύ φαρμ για να την αναπληρώσω που δεν θα είχα τόσες πολλές απώλειες σε σχέση με άλλους.. Η έπρεπε να σας αφήσω να αλωνίζεται με τα 250 accounts σας μέσα στο χώρο μου? Καλά είστε εκεί στο RIM.. Να σας στακάρουν τα χωριά οι "ενεργοί σας παίκτες!!" Αφήστε μας εμάς εδώ στην μιζέρια μας..



[aig]10 Πόντοι
Παρακαλώ να είστε ποιο προσεκτικός στις εκφράσεις σας.

By aigokairos[/aig]


φτιαξτο λιγο με chimp φιλε αδειασε την μικρη νουκ που ειχε πανω σε παιχτη της stop μετα χτυπηθηκε και μετα τον πηρατε !ετσι για την ακριβεια των γεγονοτων !κααι για του λογου τ αληθες σου τ παραθετω !http://screencloud.net/v/faWi
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

με τον γιαννη το τελειωμα της κουβεντας θα γινει τηλεφωνικο οποτε χαθηκε το τελος ενος πολυλατρεμενου σηριαλ...αλλο ηθελα να σχολιασω..

Αλλά για τα τυπικά.. έτσι μωρέ να σου φύγει και η απορία..
Chimp τον αδειάσανε και δεχόταν επιθέσεις επειδή ήταν κίτρινος. Είτε τον αφήνω να τον φάτε και να ρθείτε μέσα στην εκκλησία μου, είτε τον σώζω και τον παίρνω.

φτιαξτο λιγο με chimp φιλε αδειασε την μικρη νουκ που ειχε πανω σε παιχτη της stop μετα χτυπηθηκε και μετα τον πηρατε !ετσι για την ακριβεια των γεγονοτων !κααι για του λογου τ αληθες σου τ παραθετω !http://screencloud.net/v/faWi

ειτε οι κιτρινισμενοι πετανε νουκια ευκολακι κ παραμενουν κιτρινοι,ειτε εσυ γραφεις απλα ψεμματα κ ευτυχως που βγκε καποιος για να γινουν αποδεδειγμενα ψεμματα...γραφεις σε εμενα για διπλοτριπλους λογαριασμους ενω εγω αλλους βλεπω να εχουν μαζεψει την μιση φυλη σε εσωτερικα νομπλαρισματα ενω εμεις κανεναν πλην ενος...τι να πει κανεις,η φυλετικη επιστημη σηκωνει τα χερια ψηλα...

υ.γ. καλος πολιτης κ στους δυο σας...λιγο ειναι,θα περασει γρηγορα...

- - - Eνημερώθηκε - - -

Επειδη σημερα μπηκα να φιξαρω τους χαρτες να διορθωσω πως αρχικα οι ακαδημιες των DRUIDS ειναι 5, και δευτερον η πρωτη φουρνια των DRUIDS ουδεμια σχεση εχει με τον κο. "ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΕΝΟΧΛΩ".
Ξερει αυτος ;)

δεν υπαρχει φιλε μου druids5...απλα καποιος αποφασισε να φτιαξει μια τετοια φυλη για να μπερδευτουν οι παικτες μας κ να μην του χτυπουν...δεν εχουν καμια σχεση με εμας κ γιαυτο ποτε δεν εχει περασει κ στα προφιλ της οικογενειας μας...απλα το αναφερω για να σε βοηθησω στην εργασια σου ε την ενημερωση των χαρτων...καλο μεσημερι κ καλη συνεχεια...
 

DeletedUser25600

φτιαξτο λιγο με chimp φιλε αδειασε την μικρη νουκ που ειχε πανω σε παιχτη της stop μετα χτυπηθηκε και μετα τον πηρατε !ετσι για την ακριβεια των γεγονοτων !κααι για του λογου τ αληθες σου τ παραθετω !http://screencloud.net/v/faWi

Το τι κάνει ο παίκτης είναι δικό του θέμα. Απο μένα εφόσον δεν μπορούσε να παίξει είχε εντολή "άδειασε το χωριό σου σε αντίπαλο."
Δεν θυμάμαι το εν λόγο χωριό του παίκτη που χτυπήθηκε να ήταν Druids.. Τότε πως γνωρίζουν τι γίνετε στους STOP??
Αααα κατάλαβα.. ένιωσε οτι αυτή η διπλωματική αγάπη πλέον που νιώθουν θίχτηκε και έσπευσαν να καλύψουν τους συνοδοιπόρους τους σε αυτό τον μάταιο τούτο κόσμο!! ερμμ παιχνίδι ήθελα να πώ!

Η κλάψα σας έχει περάσει σε άλλο επίπεδο. Απλά αποδεικνύετε οτι δεν μπορείτε να απαντήσετε σε τίποτα απο τα παραπάνω που έχουν ειπωθεί και κρατιέστε απο συγκεκριμένα γεγονότα πιστεύοντας οτι θα φανείτε "έξυπνοι?" WHAT???

Αράξτε λίγο υπερσυμμαχία της Κ55.. Πληγώθηκε η Druids και πετάχτηκε η STOP να την καλύψει??
Αγχώθηκα ρε παιδιά...
Μιλάμε τώρα που το συνειδητοποιώ
εσείς όλοι μαζί αγγίζετε τους 450 ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ!!??? Απέναντι σε 1 φυλή των 45 παικτών?? 1 προς 10?? Αντε να συνέλθετε λίγο.. Φυλετικοί Αγκαλίτσες..! Πάντε μας restart τουλάχιστον πρώτα

hw41bc6.png
 

DeletedUser23534

εγω παιζω τον mitsilos μεγαλε και μην μαγειρευεις συμμαχιες και συνεργασια εγω ηθελα ν αποκαταστησω την αληθεια !απλα !

α και εν σ ειπα !το ρεσταρτ ειναι κοντα γ ολους !
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser23534

τα λογια το χαλανε τ παιχνιδι !παιχνιδι γινετε καλο αλλα με τα λογια και τ ψεμματα υποβιβαζεται !


νομπλαρετε ολη την ηπειρο απο οτι βλεπω αχαχαχχα !ομορφιες !
 

DeletedUser33265

δεν υπαρχει φιλε μου druids5...απλα καποιος αποφασισε να φτιαξει μια τετοια φυλη για να μπερδευτουν οι παικτες μας κ να μην του χτυπουν...δεν εχουν καμια σχεση με εμας κ γιαυτο ποτε δεν εχει περασει κ στα προφιλ της οικογενειας μας...απλα το αναφερω για να σε βοηθησω στην εργασια σου ε την ενημερωση των χαρτων...καλο μεσημερι κ καλη συνεχεια...[/QUOTE]

τι δεν καταλαβες ακριβως ρε φιλε?
 

DeletedUser23572

δεν υπαρχει φιλε μου druids5...απλα καποιος αποφασισε να φτιαξει μια τετοια φυλη για να μπερδευτουν οι παικτες μας κ να μην του χτυπουν...δεν εχουν καμια σχεση με εμας κ γιαυτο ποτε δεν εχει περασει κ στα προφιλ της οικογενειας μας...απλα το αναφερω για να σε βοηθησω στην εργασια σου ε την ενημερωση των χαρτων...καλο μεσημερι κ καλη συνεχεια...


Την αφαιρω σε αυτη την περιπτωση.
 
Κορυφή