VND

  • Δημιουργός θέματος nikkat
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser24750

ΕΙμουνα μπαναρισμενος 1 μηνα.
Διαβασα λιγο προχερια κατι σαχλαμαρες απο ανυπαρκτους μεχρι και για τον psycho οτι δεν ξερει να κοβει να δενει να λυνει κτλπ.

Λοιπον ανυπαρκτοι δεν θα κατσω να αναλωθω σε ανουσιες κουβεντες.

Τα τρενα που κοβυν ειναι οταν το βραδυ στελνουμε βολτες τους αριστους στον φλοκα να παρουμε κανα χωριο γιατι δεν ανεχομε να χτυπησω κανονικα αυτους τους ασχετους μας βαζουν καμια αμυνα πριν απο τα 200 τσεκουρια με τον αριστο και το κοβουν μπραβο.

Αφου το μαθατε και αυτο ζητειστε να μαθετε να βαζετε επιθεσεις.
Πηρα αυτο το μυνημα σημερα απο τον επειτηρητη του φλοκα που κανει μπαμ ποιος ειναι.
xxx
pali paranomo script ?
San antras 8a pai3eis pote soy noumpa?
Exe xari pou den exw xrono na asxolyuw alliws 8a etrexes na kryfteis noumpako


Ακουστε ασχετοι καποιος ανυπακρτος ειπε οτι οι Λ αντεξαν 2 πλανα και οι VND 10.
Το ειπε σωστα αλλα μπερδεψε τα ονοματα οι Λ εφαγαν 10 πλανα οι VND εχουν φαει ενα φυλετικο και τωρα ξεκιναει το 2.

Κανατε το λαθος να προκαλεσετε και να μας νευριασετε.
Αν νομιζετε οτι θα βγαλετε τον ιουνιο ειστε γελασμενοι.

Μεχρι τελος του μηνα θα σας εχουμε τελειωσει και τον ιουνιο θα μαζευουμε τα χωρια οπως του φλοκα ενα ενα με βολτα.

Καντε τα ολα αμυντικα στακαρετε τα παντα κοψτε καντε δειξτε κλαψτε στο εξωτερικο παιξτε το παικταραδες.

Ειτε το θελετε ειτε οχι σε 1.5 μηνα το πολυ εχετε παει πυξιδα ολοι.

Καλο καλοκαιρι και μην κανετε το λαθος να μπειτε σε αλλο κοσμο μην κοιτατε εδω που εισασταν ακρη ακρη καιι παιραντε βαρβαρα ..
Πυξιδα θα πατε πιο γρηγορα απο οτι οι Λ στον 22
ΠΕραστικα πυξιδοφατσες
ΥΓ.
Αν βγαλω τα αρχεια σας σαν παικτες εσεις που ποσταρατε εδω απο vnd το ξερετε οτι θα γελασει και το παρδαλο κατσικι?
0 κοκκκινα αντε κανα ρεκλαιμ 50% βαρβαρα 50% κανιβαλισμος ειστε και βγαινετε εδω να το παιξετε τι?
Ειστε ανυπακρτοι παικτικα και πατε να το ισοροπισεται ποσταροντας στο εξωτερικο?
Γελαει ο κοσμος με την παρτυ σας.

Α και δεν εχει να σας παρουμε για να κλεισουμε επειδη θα μας κουρασετε η οτι θα κλεισουμε με το ποσοστο.
Καμια ρυθμειση πρωτα θα πατε πυξιδα ολοι και μετα θα κλεισουμε ξεχαστε τα αυτα.


[pio]10 πόντους για παράβαση κανόνων του φόρουμ.

Απαγορεύεται ρητά η ανάρτηση προσωπικών μηνυμάτων από το παιχνίδι και post που έκαναν μέλη στα εσωτερικά φόρα των φυλών. Μπορείτε να αναρτήσετε προσωπικά μηνύματα & in game post μονο αν έχετε επεξεργαστεί το όνομα του αλλου χρήστη ώστε να μην φαίνεται καθόλου και έχετε αφαιρέσει τον σύνδεσμο προς το προφίλ του.

by Piolo[/pio]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser28662

Αλεξ 130 σπαθάκια είδε και άλλαξε φυλή... μέχρι να πέσει το κανονικό πλάνο θα έχει βαρβαρέψει....
πφφφ σας βαρέθηκα όλο λόγια είστε και στο διαταύτα την κανα με ελαφρά και στα γρήγορα...
 

DeletedUser23381

Από εμάς που παίζαμε θα πάρετε βάρβαρα από τους άλλους τους οποιους κρατούσαμε πάρτε τα ενεργα . Καλό Καλοκαίρι και ελπίζω να σας φωτισει ο Θεος να μην βριζεται διότι ριχνεται το επίπεδο.

Καλό Καλοκαιρι.

τι εγινε παικταρα τρενοκοφτη?

Γι αυτο μας τα εκανες τσουρεκια τοσες μερες ?

ηθελες να κανεις μπανια και προετοιμαζες την ηρωικη εξοδο το μεσσολογγιου ?

Αλλος ενας παρλαπιπας των ΦΜ υποκλινεται στην ανωτεροτητα της ΜΑΝ και αφου τελειωσαν τα ευκολα χωρια (δλδ τα κοντινα βαρβαρα και οι κανιβαλισμοι ) και μεγαλωσε οσο μπορουσε τον λογαριασμο του ( χωρις να παρει ουτε ενα κοκκινο χωριο ) μολις μυριστηκε οτι θα αρχισουν οι φαπες αφου πλεον εχουμε στηθει για να σας χτυπησουμε ενω μας φλομωσε στους παληκαρισμους και τους λεονταρισμους αποχωρει απο το παιχνιδι χωρις να εχει κατακτησει ουτε ενα κοκκινο χωριο

εδω θα βαλω τα στας των 3 παικτων για να δουμε ποσα κοκκινα πηραν μετα απο 2μιση χρονια παιχνιδιου

http://gr.twstats.com/gr13/index.php?page=player&mode=conquers&id=565728&type=gain&pn=-1

http://gr.twstats.com/gr13/index.php?page=player&mode=conquers&id=635351&type=gain&pn=-1

http://gr.twstats.com/gr13/index.php?page=player&mode=conquers&id=648171&type=gain&pn=-1

αυτοι ειναι οι 3 παικταραδες που μολις μυριστηκαν φαπες φευγουν για να μην φτασει ο σβερκος στο πατωμα απο τιςς σφαλιαρες

τα συμπερασματα για το τι καναν τοσο καιρο στο παιχνιδι βγαινουν απο τις κατακτησεις τους

ΕΙΣΤΕ Η ΝΤΡΟΠΗ ΤΩΝ ΦΥΛΕΤΙΚΩΝ

ΚΑΝΙΒΑΛΛΟΙ ΚΑΙ ΒΑΡΒΑΡΟΦΑΓΟΙ ΠΟΥ ΧΤΙΣΑΤΕ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ ΣΕ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ

ΟΥΣΤ ΚΟΠΡΙΕΣ ΤΩΝ Φ.Μ.

ΠΟΥ ΘΑ ΜΙΛΗΣΕΤΕ ΓΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΕΤΑΤΕ ΣΥΜΠΑΙΚΤΕΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΥΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΤΑ ΧΩΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΤΕ ΤΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΣΑΣ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Τρεις παικτες σας παίζαμε και θα το καταλάβετε από εδώ και μπρος τα όσα μας ριξατε μάλλον το ξεχνας. Ε δεν θα κοιμάμαι και στο PC για κάποιους που δεν ασχολούνται. Ρώτα τον Ψυχό2 αν εμαθε να κοβει τρενα χα χα χα...
 

DeletedUser30784

Τρεις παικτες σας παίζαμε και θα το καταλάβετε από εδώ και μπρος τα όσα μας ριξατε μάλλον το ξεχνας. Ε δεν θα κοιμάμαι και στο PC για κάποιους που δεν ασχολούνται. Ρώτα τον Ψυχό2 αν εμαθε να κοβει τρενα χα χα χα...

ο ψυχο2 θα ειναι εδω εσυ χρειαζεσαι υπνο απο οτι καταλαβαμε.οτι θα ζουσα την στιγμη που θα ειχα μνμ οτι ο αλεξ ειναι οπιο επιθετικος παικτης δεν θα το πιστευα καιρος να κλεισεται τον κοσμο αλεξ το εχετε καθυστερησει και ελπιζω να καταφερω να ερθω καλλιθεα για καφε εχω καιρο να σε δω.τα στατς που εβαλε ο ψυχο2 μιλανε απο μονα τους.
 

DeletedUser26026

έλεος ρε psycho2
τραβα γεια ψυχοθεραπεία μονο αυτό θα σε σώσει


[pio]Δόθηκε προειδοποίηση για spamming
by Piolo[/pio]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser26973

Εχετε να μας πειτε κατι για τις δηλωσεις που εχουν γινει στο προφιλ της φυλης των βανδαλων ?

Δεν πιστευω αυτο που γραφεται στο προφιλ να πηγαινει για τα 3 μικρα στρουμφακια ?
 

DeletedUser23381

έλεος ρε psycho2
τραβα γεια ψυχοθεραπεία μονο αυτό θα σε σώσει

Εγω να παω για ψυχοθεραπεια ρε ασχετε?

που τα μονα κοκκινα που εχεις παρει σε ολη σου την πορεια στον κ13 ειναι αυτα
010 (441|307) K34 10,589 makinio [300] aparadektos.gr [VND] 2012-02-16 13:06:54
009 (443|310) K34 9,675 makinio [300] aparadektos.gr [VND] 2012-02-14 22:54:18
008 (442|308) K34 9,899 makinio [300] aparadektos.gr [VND] 2012-02-14 16:17:18
007 (441|308) K34 9,138 makinio [300] aparadektos.gr [VND] 2012-02-14 12:29:50
005 (444|308) K34 9,945 makinio [300] aparadektos.gr [VND] 2012-02-13 21:53:56
006 (442|310) K34 8,335 makinio [300] aparadektos.gr [VND] 2012-02-13 20:14:21

Κρυμενος παντα πισω απο τους Λ και απο εμας

Δεν ειναι κακο να ειστε ασχετοι και βαρβαροφαγοι καποιοι σας βαλανε εκει για να τους κανετε αμυνες

Μην κανετε ομως δηλωσεις παλιοξεφτιλες

Αποχωρούμε με το κεφάλι ψηλά μήπως και πάρετε τον κόσμο ,σπαταλήσαμε πάρα πολλές ώρες σε πολλούς λογαριασμούς που έτρωγαν ξύλο .
4μήνες σας πεζουμε 3 ατομα.
Δεν φεύγουμε από φόβο αποδείξαμε τι είμαστε.


οι κατακτησεις σας ειναι οι αποδειξεις τι εισαστε
ΚΑΝΙΒΑΛΟΙ , ΒΑΡΒΑΡΟΦΑΓΟΙ , ΚΡΥΜΜΕΝΟΙ , ΑΣΧΕΤΟΙ , ΝΟΥΜΠΑΔΕΣ
Αυτες ειναι οι λεξεις που χαρακτηριζουν την παρουσια σας στον κ13

Δεν θα μιλησω για την αλλαγη του προφιλ των VND που απο προκλητικοτατο που ηταν εχει μετατραπει σε ελληνικη ταινια τυπου ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ , ΜΑΡΘΑ ΒΟΥΡΤΣΗ

Που εξυμνει τον φτωχο , πλην τιμιο βαρβαροφαγο κανιβαλλο (δηλαδη ολα τα μελη σας) , που οι κακοι και αλαζονες αντιπαλοι ενω σας παιρνουν τα ωραια σας χωρια δεν σας κανουν την χαρη να σας αναγνωρισουν ως αξιους αντιπαλους

Ξεχασατε να μοιρασετε χαρτομαντηλα σε αυτους που διαβαζουν το προφιλ σας για να σκουπιζουν τα δακρυα

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΑΞΙΟΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ΑΦΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
ΜΙΑ ΖΩΗ ΤΑ ΤΣΙΡΑΚΙΑ ΤΩΝ Λ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΠΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΡΑΝΕ ΚΑΛΑ ΤΙ ΝΟΥΜΠΙΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΣΑΣ ΕΙΧΑΝ ΚΡΥΨΕΙ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΒΟΡΕΙΟ ΡΙΜ ΤΟΥ Κ13 ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΤΕΛΝΕΤΕ ΤΙΣ ΑΜΥΝΕΣ ΣΑΣ

Τραβα στον κ23 τωρα να κανεις και εκει καριερα και ασε τον 13 σε αυτους που τον αξιζουνε και τον κερδιζουν παναξια χωρις να το αμφισβητει κανενας αυτο

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΠΥΞΙΔΟΦΑΤΣΑ
 

DeletedUser24750

Η Φυλή αυτή πέρασε από πολλά κύματα κι άντεξε.
Έτσι θα συνεχίσουμε και τώρα κι όσο πάει.
Ξέρουμε ότι οι ΜΑΝ έχουν κερδίσει τον πόλεμο αυτό κι όποιος πιστεύει κάτι άλλο ζει μια ουτοπία.
Είμαστε εδώ και κάνουμε ότι μπορεί ο καθένας.
Ενωμένοι βοηθάμε τον συμπαίκτη μας που έχει ανάγκη και προχωράμε.
Χαλαρά,γιατί κάποιοι ξέχασαν ότι είναι απλά ένα παιχνίδι και πίσω από τον υπολογιστή υπάρχουν άνθρωποι που κανένας δεν έχει το δικαίωμα υπεροπτικά και εγωιστικά να τους ευτελίζει.
Ότι κι όπου έφτασε ο καθένας, το κατάφερε γιατί είχε την ομπρέλα της φυλής και τη στήριξή της όταν είχε ανάγκες.......κι έτσι είναι ντροπή να απαξιώνουμε τους συμπαίκτες μας και να το παίζουμε ειδήμονες,άσχετα αν ξέρει κάποιος κάτι παραπάνω.
Η μεγαλωσύνη φαίνεται από την ταπεινότητά κι όχι από την έπαρση και από το να κουνάς το δάχτυλο στον αδύναμο και να τον μειώνεις.


Το παραπανω ειναι το προφιλ των VND.

Δεν θελω να κανω κακες σκεψεις αλλα μηπως παει προς τους 3 παικταραδες που με το που ειδαν μακρινες επιθεσεις (πλανο) σε 1 ωρα βγηκαν απο την φυλη?

ΑΠο οτι φαινετε δεν το επαιζαν παικταραδες ενω ηταν ασχετοι μονο στο εξωτερικο αλλα και στην φυλη τους.

Και οι υπολοιποι πατηστε διαγραφη πιο τημιτικο απο την πυξιδα να τελειωνουμε
 

DeletedUser27520

Δεν θα πω πολλα εγω γιατι κουραστικα να διαβαζω τοσες βαλακειες που είναι γραμμενες απο πανω! Οι VND εχουνε καποια λαθοι ναι οπως καινατε και εσεις ΜΑΝ... Το μεγαλητερο λαθος τους είναι που εμπιστευτικανε τους λυκους και αυτο το λεω με σηγουρια γιατι εχω κανει και στις 2 φυλες! Το ποιος είναι παικταρας αποδικνιετε καθημερινα και συνεχωμενα. Αν μπορουσατε να αφανισετε ετσι ευκολα τους VND θα το είχατε κανει ιδι μην κοροιδευομαστε.... Δεν μπορειτε να τους αφανισετε ετσι ευκολα.... Σαν είναι πολλη δυσκολο να το καταλαυετε? Παιερνετε χωρια απο ανενεργους και απο ατομα που δεν ξερουνε να παιζουνε καλα η και καθολου!Απο τον πυρηνα της VND εχετε παρει ελαχιστα και εχετε ξοδεψει απεριοεριστα επιθετικα!Θα παρετε τον κοσμο οχι γιατι το αξιζετε αλλα απο κολοφαρδια γιατι πολλοι απο τους λυκους ητανε κοτουλες και πατησανε διαγραφη!Ο για τον λογαριασμο flik-flok θα μιλησω μονο στον Αλεξ και θα του πω οτι δεν τον είδα να πλησιαζει να παρει χωριο οσο τον είχαι τον λογαριασμό ο Μάκης αλλα οσο τον είχα εγω που το παραδεχομε δεν ξερω να παιζω καλα οπως και το μεγαλητερο ποσοστο των ΜΑΝ....
 

DeletedUser30784

Δεν θα πω πολλα εγω γιατι κουραστικα να διαβαζω τοσες βαλακειες που είναι γραμμενες απο πανω! Οι VND εχουνε καποια λαθοι ναι οπως καινατε και εσεις ΜΑΝ... Το μεγαλητερο λαθος τους είναι που εμπιστευτικανε τους λυκους και αυτο το λεω με σηγουρια γιατι εχω κανει και στις 2 φυλες! Το ποιος είναι παικταρας αποδικνιετε καθημερινα και συνεχωμενα. Αν μπορουσατε να αφανισετε ετσι ευκολα τους VND θα το είχατε κανει ιδι μην κοροιδευομαστε.... Δεν μπορειτε να τους αφανισετε ετσι ευκολα.... Σαν είναι πολλη δυσκολο να το καταλαυετε? Παιερνετε χωρια απο ανενεργους και απο ατομα που δεν ξερουνε να παιζουνε καλα η και καθολου!Απο τον πυρηνα της VND εχετε παρει ελαχιστα και εχετε ξοδεψει απεριοεριστα επιθετικα!Θα παρετε τον κοσμο οχι γιατι το αξιζετε αλλα απο κολοφαρδια γιατι πολλοι απο τους λυκους ητανε κοτουλες και πατησανε διαγραφη!Ο για τον λογαριασμο flik-flok θα μιλησω μονο στον Αλεξ και θα του πω οτι δεν τον είδα να πλησιαζει να παρει χωριο οσο τον είχαι τον λογαριασμό ο Μάκης αλλα οσο τον είχα εγω που το παραδεχομε δεν ξερω να παιζω καλα οπως και το μεγαλητερο ποσοστο των ΜΑΝ....

η μαν φιλε μου ποτε δεν ειπαν οτι ειναι προ.οταν ξεκινησαν δεν ηξεραν το παιχνιδι αλλα ειχαν ορεξη να μαθουν.ο ανουβης (αλεξ) ειναι ο πρωτος του κοσμος και βγηκε πιο επιθετικος παικτης.η μαν καταφερε να γινει παρεα και το βασικο οταν η μαν ειχε κοκκινο ολο τον χαρτη δεν τα παρατησε.
 

DeletedUser

Τα τρενα που κοβυν ειναι οταν το βραδυ στελνουμε βολτες τους αριστους στον φλοκα να παρουμε κανα χωριο γιατι δεν ανεχομε να χτυπησω κανονικα αυτους τους ασχετους μας βαζουν καμια αμυνα πριν απο τα 200 τσεκουρια με τον αριστο και το κοβουν μπραβο.

Τωρα ρε Αλεξ για να καταλαβω παινευεσαι τα χωρια που πηρες απο το Νικητα?...αν ειναι δυνατον...εγω θα ντρεπομουν και στο εχω πει και σε π.μ. καποια στιγμη που ξαναμπηκα στον κ13 για πολυ λιγο και μου τον πεταξαν επιτηρηση...και οχι για κανα αλλο λογο γτ ηταν λογαριασμος φιλου καλου που εριξε πολυ κοπο και ξενερωνα να τον βλεπω να πεφτει ετσι.

Και οι υπολοιποι πατηστε διαγραφη πιο τημιτικο απο την πυξιδα να τελειωνουμε

Οσο για αυτο παλι εισαι αχαρακτηριστος...τα παιδια αυτα εμειναν οχι για να σωσουν τα χωριουδακια τους οπως εκαναν αρκετοι SUN-GOSOU,αλλα γτ δεν τους αρεσε η ιδεα να τα παρατησουν χωρις μαχη...και αντι να ειναι προς τιμην τους αυτο ειναι τιμητικη η διαγραφη?...Αλεξ μαλλον εχουμε διαφορετικο λεξικο για το τι ειναι τιμητικο και τι οχι...

Με απογοητευεις για ακομα μια φορα γτ ειχες το σεβασμο και την εκτιμηση του φιλου και συμπαιχτη μου jim.aek που για εμενα σημαινε πολλα...αυτα ομως που βλεπω να γραφεις και η επαρση που εχεις εδω και καιρο μου θυμιζουν Ιονιο...προσεχε φιλε...τον κοσμο τον πηρες και μπραβο σου...εδω ομως κινδυνευεις να αλλοιωθεις!...δεν εχω γραψει ποτε εδω οταν επρεπε και αφησα να γραφτουν πολλα...τωρα πλεον εχοντας απεχει καιρο μπηκα απλα να δω τι γινεται και βλεπω ενα σωρο ανακριβειες και μπουρδολογιες ειδικα απο πρωην παιχτες των SUN-GOSOU που γλυφωντας και ερπωντας βρεθηκαν μεσα σε Λ και ΜΑΝ...οι VND και η MAN για μενα ηταν συμμαχοι με @@@@δια...ολοι συμπεριλαμβανομενων και των Λ καναμε μια καλη παρεα-φυλη και ευχαριστηθηκαμε παιχνιδι...για μενα η καταστροφη του κοσμου ηρθε με τη διαλυση των σαλιαρηδων SUN-GOSOU-300 ή οπως αλλιως ονομαστηκαν που αντι να μην στρατολογηθει κανεις απο αυτους που πηγαν να τελειωσουν τον κοσμο με ενωσεις και στρατολογησεις "υπερπαιχταραδων", στρατολογηθηκαν πολλοι στο βωμο της 1ης θεσης!...με πρωτο και καλυτερο τον Ιονιο,ο οποιος με την ιδια υπεροψια και αλαζονεια του "νικητη" σας πουλησε και ξενερωσε πολλους απο εμας...η VND οπως κι εσεις τιμησαν τη συμμαχια μεχρι τελους, ασχετως αν καποιοι απο αυτους σε εναν χαμμενο κοσμο τωρα στο τελος κουραστηκαν και αρχισαν τις εξυπναδες...συγχαρητηρια σε ολους τους ΜΑΝ απο μενα που αντεξαν στο χρονο και δικαια κερδισαν τον κοσμο και συγχαρητηρια στους VND που τιμησαν μεχρι τελους τη συμμαχια με Λ και που διαλεξαν το δυσκολο δρομο να μεινουν και να πολεμησουν οπως μπορουσαν εναν τελειωμενο, ανισο και καταδικασμενο πολεμο!...οσο για τους φιλους και συμπαιχτες απο Λ που παιξαμε, θεωρω τιμη μου που επαιξα σε μια τετοια παρεα, αλλα η απουσια του Μακαγιωργου αφησε τον Ιονιο να βγαλει τον πραγματικο κομπλεξικο του εαυτο... καλο καλοκαιρι σε ολους με υγεια!

AMKD-Στεφανος


[pio] 10 πόντοι για Απαράδεκτη συμπεριφορά

Παρακαλούμε σημειώστε ότι φράσεις ή λέξεις όπως "Γ****σαι" δεν είναι επιτρεπτές. Είναι απολύτως κατανοητή η σημασία τους και για αυτό τον λόγο απαγορεύεται η χρήση τους.

by Piolo[/pio]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser23381

Τωρα ρε Αλεξ για να καταλαβω παινευεσαι τα χωρια που πηρες απο το Νικητα?...αν ειναι δυνατον...εγω θα ντρεπομουν και στο εχω πει και σε π.μ. καποια στιγμη που ξαναμπηκα στον κ13 για πολυ λιγο και μου τον πεταξαν επιτηρηση...και οχι για κανα αλλο λογο γτ ηταν λογαριασμος φιλου καλου που εριξε πολυ κοπο και ξενερωνα να τον βλεπω να πεφτει ετσι.



Οσο για αυτο παλι εισαι αχαρακτηριστος...τα παιδια αυτα εμειναν οχι για να σωσουν τα χωριουδακια τους οπως εκαναν αρκετοι SUN-GOSOU,αλλα γτ δεν τους αρεσε η ιδεα να τα παρατησουν χωρις μαχη...και αντι να ειναι προς τιμην τους αυτο ειναι τιμητικη η διαγραφη?...Αλεξ μαλλον εχουμε διαφορετικο λεξικο για το τι ειναι τιμητικο και τι οχι...

Με απογοητευεις για ακομα μια φορα γτ ειχες το σεβασμο και την εκτιμηση του φιλου και συμπαιχτη μου jim.aek που για εμενα σημαινε πολλα...αυτα ομως που βλεπω να γραφεις και η επαρση που εχεις εδω και καιρο μου θυμιζουν Ιονιο...προσεχε φιλε...τον κοσμο τον πηρες και μπραβο σου...εδω ομως κινδυνευεις να αλλοιωθεις!...δεν εχω γραψει ποτε εδω οταν επρεπε και αφησα να γραφτουν πολλα...τωρα πλεον εχοντας απεχει καιρο μπηκα απλα να δω τι γινεται και βλεπω ενα σωρο ανακριβειες και μπουρδολογιες ειδικα απο πρωην παιχτες των SUN-GOSOU που γλυφωντας και ερπωντας βρεθηκαν μεσα σε Λ και ΜΑΝ...οι VND και η MAN για μενα ηταν συμμαχοι με @@@@δια...ολοι συμπεριλαμβανομενων και των Λ καναμε μια καλη παρεα-φυλη και ευχαριστηθηκαμε παιχνιδι...για μενα η καταστροφη του κοσμου ηρθε με τη διαλυση των σαλιαρηδων SUN-GOSOU-300 ή οπως αλλιως ονομαστηκαν που αντι να μην στρατολογηθει κανεις απο αυτους που πηγαν να τελειωσουν τον κοσμο με ενωσεις και στρατολογησεις "υπερπαιχταραδων", στρατολογηθηκαν πολλοι στο βωμο της 1ης θεσης!...με πρωτο και καλυτερο τον Ιονιο,ο οποιος με την ιδια υπεροψια και αλαζονεια του "νικητη" σας πουλησε και ξενερωσε πολλους απο εμας...η VND οπως κι εσεις τιμησαν τη συμμαχια μεχρι τελους, ασχετως αν καποιοι απο αυτους σε εναν χαμμενο κοσμο τωρα στο τελος κουραστηκαν και αρχισαν τις εξυπναδες...συγχαρητηρια σε ολους τους ΜΑΝ απο μενα που αντεξαν στο χρονο και δικαια κερδισαν τον κοσμο και συγχαρητηρια στους VND που τιμησαν μεχρι τελους τη συμμαχια με Λ και που διαλεξαν το δυσκολο δρομο να μεινουν και να πολεμησουν οπως μπορουσαν εναν τελειωμενο, ανισο και καταδικασμενο πολεμο!...οσο για τους φιλους και συμπαιχτες απο Λ που παιξαμε, θεωρω τιμη μου που επαιξα σε μια τετοια παρεα, αλλα η απουσια του Μακαγιωργου αφησε τον Ιονιο να βγαλει τον πραγματικο κομπλεξικο του εαυτο... καλο καλοκαιρι σε ολους με υγεια!

AMKD-Στεφανος


ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΝΑΣ ΛΥΚΟΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΙ ΠΑΙΧΤΗΚΕ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΛΥΚΟΥΣ

Οσον αφορα τους βανδαλους αν και συμμαχοι ποτε δεν ειχαμε παρε δωσε απευθειας μαζι τους . Ο ιονιος μας ελεγε συνεχως οτι θα κανουν οτι τους πει πραγμα που αποδειχτηκε αφου και αυτοι στο τελος κανανε στρατολογησεις λογαριασμων που χτυπουσαμε (ΧΧΧ ΤΕROR) και επαιξαν το παιχνιδι του ιονιου οποτε οσον αφορα την μεταξυ μας συμμαχια και αυτοι δεν την τιμησαν . Παρολα αυτα θελαμε να κλεισουμε υσηχα τον κοσμο μεχρι που μολις μυριστηκαν οτι το τελος πλησιαζει αρισαν να προκαλουν στο εξωτερικο και στο προφιλ της φυλης τους

Κατι αλλο που δεν ξερεις ειναι οτι τα παιδια απο τους 300 που μπηκαν στην φυλη μετα τις λαμογιες του ιονιου αποδειχτηκαν αξιοι συμπαικτες και εχουν και αυτοι μεγαλοι μεριδιο στην επικρατηση μας απεναντι στους λυκους ηρθανε μαζι μας γιατι θελαμε και θελανε να παιξουμε μαζι παρεα και κανενας δεν παρακαλεσε κανεναν .

Αυτα οσον αφορα το σχολιο σου

Τωρα κατι 13χρονα που δεν εχουν ιδεα απο το παιχνιδι και το ποιος ειναι ποιος στον κ13 και βρεθηκαν κατα λαθος με εναν λογαριασμο επειδη δεν ειχαν που αλλου να τον δωσουν οι βανδαλοι για να τους κανει τον χαμαλη και να τους γλυτωσει απο τις επιτηρησεις ενω τους ειχαν διωξει πρωτυτερα για πληροφοριοδοτες καλα θα κανουν να το βουλωσουν και να μην μιλανε για πραγματα που δεν εχουν ιδεα


[mars]10 πόντοι για απαράδεχτη συμπεριφορά

by Marsian[/mars]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser27520

Psycho σε περιπτοση που ενοεις εμενα το είπα οτι δεν ξερω καλα το παιχνιδι αλλα δεν είμε ουτε 8χρονω ουτε και 13χρονο για να λες να το βουλοσω και φυσικα σε καμια περιπτοση δεν επαιξα τον ρολο του χαμαλη.... Οπως μιλησα ηρεμα ετσι ΑΠΑΙΤΩ να μου μιλας το ιδιο ηρεμα δεν με ξερεις πρωσοπικα οπως δεν σε ξερω και εγω!Και αν αυτα τα απλα λογια δεν μπορεις να τα καταλαβεις πες μου να σου απαντησω και στην δικια σου γλωσσα γιατι πυστεψε εμ την κατεχω πολυ καλητερα απο εσενα!
 

DeletedUser

για μενα η καταστροφη του κοσμου ηρθε με τη διαλυση των σαλιαρηδων SUN-GOSOU-300 ή οπως αλλιως ονομαστηκαν που αντι να μην στρατολογηθει κανεις απο αυτους που πηγαν να τελειωσουν τον κοσμο με ενωσεις και στρατολογησεις "υπερπαιχταραδων",


σαλιάρας είσαι και φαίνεσαι παιχτούρα,
εσείς τα ( κουταβάκια) τον φυλετικών μαχών πήρατε τους προδότες από γιοσού και νομίζατε πως (ΘΑ ΚΑΤΑΧΤΗΣΕΤΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ 13 )τώρα πιπιλάτε την πιπίλα σας ,άντε τώρα πάγαινε στο κόσμο σου και μην μιλάς εδώ. και να ξέρεις όλη σας πατήσατε διαγραφή με το πλανώ που κάνατε σε μένα ....

ΑΝΥΠΑΡΧΤΗ ΕΙΣΤΕ



[pio] 10 πόντοι για Παράβαση των κανόνων του Φόρουμ

Τα κεφαλαία στην γλώσσα του internet δείχνουν πως κάποιος φωνάζει-τονίζει με έντονο τρόπο αυτό που λέει. Παρακαλούμε να αποφεύγετε την εκτεταμένη χρήση τους και να την περιορίζετε σε συγκεκριμένες λέξεις-φράσεις που θέλετε να τονίσετε.

by Piolo[/pio]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser23381

Δεν ξερω ποια γλωσσα κατεχεις καλα και ποια οχι

Παντως απο ελληνικη γλωσσα και απο φυλετικες μαχες εχεις μαυρα μεσανυχτα και δεν δικαιουσαι να μιλας για ΜΑΝ

που εχεις τα μουτρα να πεις οτι το παιχνιδι δεν το ξερεις καλα εσυ και πολλοι απο ΜΑΝ ΑΣΧΕΤΕ

Απο ποιον παικτη της ΜΑΝ πηραν χωρια οι λυκοι η οι βανδαλοι ????

Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ (Εκτος του pangera που εξαφανιστηκε και δεν εδωσε επιτηρηση σε κανεναν)

που τολμας να συγκρινεις την ασχετιλα σου με τους ΜΑΝ ζωο

οσο για το βουλωστο και λιγο σου ειναι επρεπε να ακουσεις πολυ χειροτερα

το να βγαινεις στο εξωτερικο του Κ13 και να κρινεις του παντες και τα παντα ειναι σαν να βγαινω εγω σε ενα φορουμ πυρηνικων φυσικων που δεν εχω ιδεα απο πυρηνικη φυσικη και να το παιζω ειδημονας και βουλωστο θα μου πουν και πολλα ακομα οποτε μην διαμαρτυρεσαι γιατι οτι γνωσεις εχω εγω απο πυρηνικη φυσικη δυστυχως πολυ λιγοτερες εχεις εσυ απο φυλετικες

Ειναι αληθεια οτι σε διωξαν οι λυκοι και οι βανδαλοι για πληροφοριοδοτη ?

Που ειναι ρε η περηφανεια σου ?
Που θα μας το παιξεις και οτι δεν εισαι χαμαλης. Τα λες και τα πιστευεις οτι σου δωσαν λογαριασμο επειδη σε εμπιιστευτηκαν που εισαι το τελευταιο ατομο που θα διναν λογαριασμο αν δεν ειχαν ζορι και δεν παιζαν απο 10 επιτηρησεις ο καθενας εκει περα

[mars]
Δόθηκε ήδη ποινή.

by Marsian[/mars]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

για μενα η καταστροφη του κοσμου ηρθε με τη διαλυση των σαλιαρηδων SUN-GOSOU-300 ή οπως αλλιως ονομαστηκαν που αντι να μην στρατολογηθει κανεις απο αυτους που πηγαν να τελειωσουν τον κοσμο με ενωσεις και στρατολογησεις "υπερπαιχταραδων",

σαλιάρας είσαι και φαίνεσαι παιχτούρα,
εσείς τα ( κουταβάκια) τον φυλετικών μαχών πήρατε τους προδότες από γιοσού και νομίζατε πως (ΘΑ ΚΑΤΑΧΤΗΣΕΤΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ 13 )τώρα πιπιλάτε την πιπίλα σας ,άντε τώρα πάγαινε στο κόσμο σου και μην μιλάς εδώ. και να ξέρεις όλη σας πατήσατε διαγραφή με το πλανώ που κάνατε σε μένα ....

ΑΝΥΠΑΡΧΤΗ ΕΙΣΤΕ

Μαρινο αν προσεξες ειπα για εμενα...και μιλησα κοσμια...αλλα αν θες ξερω κι αλλη γλωσσα...ναι...σαλιαρηδες σας ελεγα γιατι θελατε με ενωσεις και στρατολογησεις να κανετε μια υπερφυλη και να κλεισετε τον κοσμο!...που αλλου ενωνεται ο πρωτος με τον δευτερο τοσο νωρις στον κοσμο και γιατι?...εγω δεν παινευτηκα οτι ειμαι παιχτουρα...το τι επαιξα και πως το ξερουν οσοι επαιξαν μαζι μου...εγω θα ελεγα καλυτερα να μασας παρα να μιλας...ειδικα αν δεν ξερεις...και ακομα περισσοτερο αν δεν ξερεις να διαβαζεις...

που αντι να μην στρατολογηθει κανεις απο αυτους που πηγαν να τελειωσουν τον κοσμο με ενωσεις και στρατολογησεις "υπερπαιχταραδων", στρατολογηθηκαν πολλοι στο βωμο της 1ης θεσης!...με πρωτο και καλυτερο τον Ιονιο,ο οποιος με την ιδια υπεροψια και αλαζονεια του "νικητη" σας πουλησε και ξενερωσε πολλους απο εμας...

Το κουταβακι αυτο ψωνισμενε παιχταρα -που νομιζεις οτι για αυτο πατησαν διαγραφη οι Λυκοι- ειχε το θαρος να βγει εκτος φυλης οταν ειδε να γινονται πραγματα που δεν τον χαρακτηριζαν και παρατησε τον κοσμο με το κεφαλι ψηλα εχοντας παιξει σωστα απεναντι σε εχθρους και συμμαχους!...ειναι τοση η εμπαθεια σου που ουτε ρωτησες ποιος ειμαι πριν γραψεις ουτε διαβασες προσεκτικα τι εγραψα...αλλα απο οτι βλεπω ("καταχτησετε", πλανω","ανυπαρχτη") εκτος απο την αναγνωση εχεις τσακωθει και με την γραφη...οσο για το που θα μιλαω δεν θα μου το πεις εσυ φιλε...κοινο φορουμ που οποιος παιζει φυλετικες μπορει να γραψει...αν μπορεις σταματησε με ρε υπερπαιχτη!...και μην ζοριζεσαι τοσο με καποιον που σου λεει την αληθεια...καρφωνεσαι...

Υ.Γ: Φιλε psycho2 δυστυχως ο Ιονιος πηρε στο λαιμο του τους Βανδαλους...επειδη εγω ημουν αυτος που εκανε τη συμφωνια μαζι τους ξερω απο τι ειναι φτιαγμενοι...τωρα αυτα τα τελευταια ******ιοζηλικια που λες για προκλητικα σχολια στο προφιλ της φυλης ενω την ιδια ωρα κραζουν τους συμπαιχτες τους και παραταν τους λογαριασμους τους δεν τα καταλαβαινω και τα χρεωνω στην πιεση που εχουν τοσο καιρο...και δεν ειπα οτι οι 300 ή Ματαντορες που δεν πατησαν διαγραφη δεν ειχαν καλα παιδια ή παιχτες αναμεσα τους...απλα ο τροπος που επαιξαν ηταν πολυ κακος και συμφεροντολογικος και το αποτελεσμα της φυλης τους το απεδειξε...εκεινοι δεν ειχαν Ιονιο...ειχαν Σαββα...τωρα το ποιος ειχε τι μεριδιο στη μετεπειτα πορεια δεν ημουν εκει για να ξερω φιλε...εγω σας αφησα συμμαχους λιγο πριν αρχισει το μπαχαλο...αλλα οσο αφορα τον αν παρακαλεσαν και ποιον ασε με να ξερω 2 πραγματα κι εγω...και αν θελαν να παιξουνε μαζι σας ας ερχονταν οταν ηταν Γκοσου-Σαν και ειχαν την "υπεροχη" κι οχι μετα...


[pio]10 πόντοι για Παράβαση των κανόνων του Φόρουμ

Δεν επιτρέπεται ο σχολιασμός της γραμματικής/ορθογραφίας ενός άλλου μέλους. Αν η γραμματική/ορθογραφία ενός μέλους δεν είναι κατανοητή, παρακαλούμε να το αναφέρετε χρησιμοποιώντας την "αναφορά", ώστε ένας διαχειριστής του παιχνιδιού ή του φόρουμ να μπορέσει να τη διορθώσει.

by Piolo[/pio]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24750

Δεν θα πω πολλα εγω γιατι κουραστικα να διαβαζω τοσες βαλακειες που είναι γραμμενες απο πανω! Οι VND εχουνε καποια λαθοι ναι οπως καινατε και εσεις ΜΑΝ... Το μεγαλητερο λαθος τους είναι που εμπιστευτικανε τους λυκους και αυτο το λεω με σηγουρια γιατι εχω κανει και στις 2 φυλες! Το ποιος είναι παικταρας αποδικνιετε καθημερινα και συνεχωμενα. Αν μπορουσατε να αφανισετε ετσι ευκολα τους VND θα το είχατε κανει ιδι μην κοροιδευομαστε.... Δεν μπορειτε να τους αφανισετε ετσι ευκολα.... Σαν είναι πολλη δυσκολο να το καταλαυετε? Παιερνετε χωρια απο ανενεργους και απο ατομα που δεν ξερουνε να παιζουνε καλα η και καθολου!Απο τον πυρηνα της VND εχετε παρει ελαχιστα και εχετε ξοδεψει απεριοεριστα επιθετικα!Θα παρετε τον κοσμο οχι γιατι το αξιζετε αλλα απο κολοφαρδια γιατι πολλοι απο τους λυκους ητανε κοτουλες και πατησανε διαγραφη!Ο για τον λογαριασμο flik-flok θα μιλησω μονο στον Αλεξ και θα του πω οτι δεν τον είδα να πλησιαζει να παρει χωριο οσο τον είχαι τον λογαριασμό ο Μάκης αλλα οσο τον είχα εγω που το παραδεχομε δεν ξερω να παιζω καλα οπως και το μεγαλητερο ποσοστο των ΜΑΝ....

Πιτσιρικι ειναι αστειο να γραφεις εσυ στο εξωτερικο.
Πηγαινε πιες το γαλα σου.

Φοβηθεικα να χτυπησω τον φλοκα οσο τον ειχε ο μακης το παραδεχομαι γιατι ειχε δηξει τι μπορει να κανει στον πολεμο με τους ΜΑΝ εξαλου το κανω απο την αρχη του κοσμου τους παικταραδες δεν τους χτυπαω.
Ειδα τα τρελα στατς που ειχε ...Tα επιθετικα oda και τα αμυντικα.
Εγω ειχα 100 κατακτησεις απο Λ μεχρι τοτε και αυτος κοντα 1000 νομιζω επεισης στον πολεμο με τα βαρβαρα απο καμια 100αρα που ειχα παρει πρεπει να ειναι κανα 400αρι.
Ειναι λογικο να φοβηθεις και να χτυπησεις νουμπαδες οπως τον dark raven,sir lunatic.boromir κτλπ και να χεστεις απεναντι στο φλοκα.

Ο φλοκας και να νικουσαν οι Λ θα πηγαινε πυξιδα απο τους ιδιους

Μαθε μας το παιχνιδι ******ιοζακο απο εδω και περα θα χτυπαμε οσους ειναι μακρια 5 ηπειρους απο εμας ...

Και τελος οι gosou ειχαν 3-4 παικτες που ηταν πραγματι δυνατοι και δυσκολο να παρεις χωριο δεν χρειαζεται να τους αναφερω.
Τετοιο παικτη οι Λ δεν ειχαν ουτε στο μισο και οποια επιτυχεια ειχαν με τους γκοσου ηταν λογο του jimakoy και του boromir και της ομαδικης δουλεια


Εχεις συνηθησει να σε ξεφτυλιζουν πιτσιρικι και θα το κανω και εγω αλλα για λιγο επειδη με ανεφερες αν και δεν αξιζει.

Μπρωστα μου στο σκυπε σε εβριζαν και γελαγαν μαζι σου οι Λ και σε ελεγαν ρουφιανο μπα... κτλπ και οταν σε εβαζαν στην κληση το εκαναν για να γελανε το θυμαμαι γιατι εκανα αρκετοι παρεα μαζι τους.

Οσο για τους ασχετους που δεν χανουν χωρια στον πυρηνα τους με που ξεκινησε το πλανο στις πρωτες 200 φακε πατησαν διαγραφη θα ειχαμε sir lunatikc το 3 εγω στεναχορηθεικα γιατι ειχα αναλαβει αυτον που μιλαγε εδω πολυ.
Εγω πιστευα οτι θα παταγαν την 3 μερα του πλανου οταν οι επιθεσεις θα ηταν 5ψηφιες αλλα ηταν πολυ χειροτεροι απο οτι περιμενα αν ειχαν την μαγκια να καθοντουσαν στο 2 πλανο που τους βγαλαμε και να παταγαν μετα διαγραφη να δω τι αμυνα παιζουν


Ξερω οτι αν σε καλεσω σκυπε ουτε θα μιλας πιτσιρικι μην τολμησεις να ξαναεμφανιστεις εδω και να πεις τπτ για μενα η για την μαν ειναι αστειο να μιλας εσυ για εμας
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Μαρινο αν προσεξες ειπα για εμενα...και μιλησα κοσμια...αλλα αν θες ξερω κι αλλη γλωσσα...ναι...σαλιαρηδες σας ελεγα γιατι θελατε με ενωσεις και στρατολογησεις να κανετε μια υπερφυλη και να κλεισετε τον κοσμο!...που αλλου ενωνεται ο πρωτος με τον δευτερο τοσο νωρις στον κοσμο και γιατι?...εγω δεν παινευτηκα οτι ειμαι παιχτουρα...το τι επαιξα και πως το ξερουν οσοι επαιξαν μαζι μου...εγω θα ελεγα καλυτερα να μασας παρα να μιλας...ειδικα αν δεν ξερεις...και ακομα περισσοτερο αν δεν ξερεις να διαβαζεις...






Το κουταβακι αυτο ψωνισμενε παιχταρα -που νομιζεις οτι για αυτο πατησαν διαγραφη οι Λυκοι- ειχε το θαρος να βγει εκτος φυλης οταν ειδε να γινονται πραγματα που δεν τον χαρακτηριζαν και παρατησε τον κοσμο με το κεφαλι ψηλα εχοντας παιξει σωστα απεναντι σε εχθρους και συμμαχους!...ειναι τοση η εμπαθεια σου που ουτε ρωτησες ποιος ειμαι πριν γραψεις ουτε διαβασες προσεκτικα τι εγραψα...αλλα απο οτι βλεπω ("καταχτησετε", πλανω","ανυπαρχτη") εκτος απο την αναγνωση εχεις τσακωθει και με την γραφη...οσο για το που θα μιλαω δεν θα μου το πεις εσυ φιλε...κοινο φορουμ που οποιος παιζει φυλετικες μπορει να γραψει...αν μπορεις σταματησε με ρε υπερπαιχτη!...και μην ζοριζεσαι τοσο με καποιον που σου λεει την αληθεια...καρφωνεσαι...

Υ.Γ: Φιλε psycho2 δυστυχως ο Ιονιος πηρε στο λαιμο του τους Βανδαλους...επειδη εγω ημουν αυτος που εκανε τη συμφωνια μαζι τους ξερω απο τι ειναι φτιαγμενοι...τωρα αυτα τα τελευταια ******ιοζηλικια που λες για προκλητικα σχολια στο προφιλ της φυλης ενω την ιδια ωρα κραζουν τους συμπαιχτες τους και παραταν τους λογαριασμους τους δεν τα καταλαβαινω και τα χρεωνω στην πιεση που εχουν τοσο καιρο...και δεν ειπα οτι οι 300 ή Ματαντορες που δεν πατησαν διαγραφη δεν ειχαν καλα παιδια ή παιχτες αναμεσα τους...απλα ο τροπος που επαιξαν ηταν πολυ κακος και συμφεροντολογικος και το αποτελεσμα της φυλης τους το απεδειξε...εκεινοι δεν ειχαν Ιονιο...ειχαν Σαββα...τωρα το ποιος ειχε τι μεριδιο στη μετεπειτα πορεια δεν ημουν εκει για να ξερω φιλε...εγω σας αφησα συμμαχους λιγο πριν αρχισει το μπαχαλο...αλλα οσο αφορα τον αν παρακαλεσαν και ποιον ασε με να ξερω 2 πραγματα κι εγω...και αν θελαν να παιξουνε μαζι σας ας ερχονταν οταν ηταν Γκοσου-Σαν και ειχαν την "υπεροχη" κι οχι μετα...

ποιος ήσουν ρε εσύ??????? πάλι κλάματα ??????
δεν χρειάζεται να πεις τίποτα πεστα σε ένα άλλο κόσμο.
και να ξέρεις εγώ ήμουν GB ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ με πόλους καλους παιχταράδες που μάλλον τους εx
ής γνωρίσει.και δεν πρέπει να τους ονομάζεις (σαλιάρηδες)
ντροπή σου που εxής το θάρρος και τους ονομαζισ χωρίς να τους ξέρεις.
αν δισ τα στασ μου όλο το πολεμώ το έχω κάνει με τα κουταβάκια τον ΛΥΚΩΝ .
τέλος πάντων δεν πρέπει να ασχοληθώ με σένα . ξέρεις γιατί????
είσαι καμένο ΧΑΡΤΙ ΣΤΟ K 13 .
ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ.
 

DeletedUser

Χαχαχααααα...με εκανες και γελασα!...μπραβο σου...εχεις τσακωθει με αναγνωση,γραφη και κατανοηση κειμενου ταυτοχρονα!...δεν εχει νοημα να χαλαω σαλιο για τυπους σαν εσενα...ο,τι ειχα να πω το ειπα...και ο μονος πονεμενος που δεν καταλαβε εισαι μαλλον εσυ...δεν πειραζει...θα σου περασει...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή