VND

  • Δημιουργός θέματος nikkat
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

H παρέα των VND μετά και από το αλεπάλληλα πλάνα που δέχτηκε ακόμη επιβιώνει στο κόσμο τούτο, χαμένοι δεν είμαστε αλλά ούτε και νικητές. Είμαστε η φυλή που παραδοσιακά δεν είχε όγκο παικτών ούτε και χωριών. Η κόντρα των δυο μεγαλων φυλών τελειωσε πρόωρα. Σε αυτο το χρονικο διαστημα αποδειξαμε άμυνα. Τα όσα λέγωνταν περί μιας ημέρας την διάλυση μας μάλλον έπεσαν στο κενο.
 

DeletedUser23381

Συνεχιζεις να λες ακομα το ποιημα που σου μαθανε να λες παπαγαλακι

Μαλλον παιζεις και σε καποιον αλλον κοσμο και οχι στον 13 μου φαινεται και τα μπερδευεις

Όνομα: VANDALS
Created: 2011-02-25 00:08:26
Μέλη: 41Κατάταξη βάση νικών αντιπάλων
Πόντοι: 137,871,673
Χωριά: 13,815
Μέσος όρος πόντων χωριών: 9,981
Αλλαγές φυλών: 877
Κατακτήσεις: 22449 (+19337-3112)
Καλύτερη κατάταξη: 3
13th February 2013
Περισσότεροι βαθμοί: 154,275,535
28th March 2013
Περισσότερα χωριά: 16,334
16th March 2013
Κατάταξη βάση νικών έναντι αντιπάλων: 3.
(1,348,867,760 score)
Κατάταξη βάση νικών έναντι αντιπάλων ως επιτιθέμενος: 3.
(505,326,518 score

Αυτα ειναι τα στατιστικα της φυλης σου για να τα αναλυσουμε λιγο

1)Περισσότερα χωριά: 16,334
16th March 2013

Χωριά: 13,815

Μηπως εχετε χασει δυναμη 2500 χωριων δλδ το 1/6 των συνολικων χωριων σας σε εναμιση μηνα ?

κατα τα αλλα ο κ13 παει υπεροχα και ας μας ξεκοκαλιζουν τα χωρια μας οι αντιπαλοι

2)Κατάταξη βάση νικών έναντι αντιπάλων ως επιτιθέμενος: 3.
(505,326,518 score

Θέση Όνομα Απώλειες αντιπάλων
1 ΑΝΟΥΒΗΣ [ΜΑΝ] 207,10 Mil.
2 DREAMER73 [ΜΑΝ] 157,13 Mil.
3 tmavro [MΑΝ] 152,45 Mil.


οι επιθετικες απωλειες του θιασου που ονομαζεται VND και απο κατω οι απωλειες 3 παικτων της ΜΑΝ

μηπως μονο 3 παικτες μας εχουν περισοτερες απωλειες απο οτι ολο το σουργελο που εσεις το ονμαζεται φυλη

Οποιος ξερει να διαβαζει στατιστικα και εχει καποια ιδεα απο το παιχνιδι ξερεις τι συμπερασματα βγαζει παπαγαλε?

Οτι εισαστε οι μεγαλυτεροι σφαλιαροεισπρακτορες του κ13 και το μονο που κανετε καλα ειναι να τρωτε σφαλιαρες

Ασε λοιπον τη προπαγανδα και πες μας απο ποσες επιτηρησεις εχει ο καθενας απο εσας ?

Ξερω οτι ειστε ανικανοι παικτικα και ελεω διαγραφων κανατε λογαριασμους που ουτε στον υπνο σας φανταζοσασταν οτι θα ειχατε οποτε νομιζετε οτι κατι κανετε με το να καθεστε εδω και να τρωτε φαπες και χαιρεστε τα χωρια σας αλλα η αντιστροφη μετρηση εχει αρχισει εδω και καιρο

κατσε λοιπον και ονειρεψου λιγο ακομα πριν σε ξυπνησουμε απο τον βαθυ σου υπνο παιρνοντας σου ολα τα χωρια για τα οποια ξοδεψες χρονο και χρημα (premium ποντους) και κανε αστεια προπαγανδα στο εξωτερικο για να νομιζεις οτι κατι κανεις
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Μάλλον κάποιοι εδώ καυχιόνται για τους ανενεργούς και τους αδέσποτους δίοτι διαφορετικά δεν θα μπορούσαν να νικήσουν και να πάρουν το κοσμο που μετρα παίκτες στα δάκτυλα των 2 χεριών. VND αποδείξαμε άμυνα και αυτό είναι ενα είδος παιχνιδιού. Ολοι αυτοί που βαράνε σκορπισμένους στο χάρτη βάρεσαν και καθαυτό πυρηνα VND . Τι πήραν ; Μην αρχισω για τα πλάνα που ριξατε και αρχισετε πάλι και μου λέτε για τον Τερρορ που φαγατε. χα χα χα χα
 

DeletedUser23381

η περιπτωση σου ειναι ανιατη

δεν εχεις ιδεα απο το παιχνιδι και πιστευεις οτι παιζετε χτυπωντας τα στακαρισμενα χωρια

το παιχνιδι ειναι στρατηγικης και κερδιζει αυτος που παιρνει τα περισσοτερα χωρια χανοντας τον λιγοτερο στρατο

εγω και αρκετοι παικτες ακομα εχουμε ξεμεινει απο αριστοκρατες με τα αδεσποτα σκυλια γατια και ποντικια που εχετε μαζεψει στο τσιρκο σας

βλεπω οτι εδω και 2 εδομαδες παλευετε να ξεπερασετε τα 138 εκατομυρια γιατι ?Μηπως επειδη τελειωσαν τα βαρβαρα διπλα σας και οι κακοι ΜΑΝ εχουν αρχισει και σας παιρνουν τα χωρια σας ?

παρτο χαμπαρι το μονο που κανεις στον κ13 ειναι να μας διασκεδαζεις και να μας βοηθας να μην ξενερωσουμε με τα βαρβαρα

τα επιχειρηματα σου περι αμυνας ειναι αστεια οπως αστειος ειναι ολος ο συρφετος που εχετε μαζεψει αφου το μονο που χαιρεστε απο το παιχνιδι ειναι να μετακινειτε αμυνες

η διαγραφη πλησιαζει ασχετουλη και θελω να βγεις στο εξωτερικο και να την ανακοινωσεις περηφανα
 

DeletedUser

Το Καλοκαιράκι φτάνει όταν θα θελήσω να πατήσω διαγραφή θα πατήσω διαφορετικά θα κλεινετε το Κοσμο και θα με βλέπετε και εμένα. Οσο για το ποιος είναι παίκτης δεν είναι αυτός που βαζει τρενο 300ms αλλά αυτός που κόβει και σε προκαλώ αφού το παιζεις και ο καλήτερος. Χα χα χα χα Μαζί το παιχνιδι δεν το μαθαμε τα 4-5 χρονια δεν πήγαν άδικα έμαθα καποια πράγματα.Εγώ εδώ θα είμαι και τα λέμε.
 

DeletedUser28662

Το Καλοκαιράκι φτάνει όταν θα θελήσω να πατήσω διαγραφή θα πατήσω διαφορετικά θα κλεινετε το Κοσμο και θα με βλέπετε και εμένα. Οσο για το ποιος είναι παίκτης δεν είναι αυτός που βαζει τρενο 300ms αλλά αυτός που κόβει και σε προκαλώ αφού το παιζεις και ο καλήτερος. Χα χα χα χα Μαζί το παιχνιδι δεν το μαθαμε τα 4-5 χρονια δεν πήγαν άδικα έμαθα καποια πράγματα.Εγώ εδώ θα είμαι και τα λέμε.

χαχαχαχαχαχαχα έχω λιώσει στο γέλιο τώρα μιλάμε, να είσαι καλά βρε παιδί μου!
πλέον σπάνια τα στέλνουμε στα 300 διότι δεν ξέρετε ούτε με 300ms κενό μεταξύ των αρίστων και όχι στο σύνολο να κόψετε.
χαχαχαχαχα Καλό Πάσχα και Καλή Ανάσταση εύχομαι με υγεία!!!!
τα ξαναλέμε με τα stats των VND darling...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser23381

Το Καλοκαιράκι φτάνει όταν θα θελήσω να πατήσω διαγραφή θα πατήσω διαφορετικά θα κλεινετε το Κοσμο και θα με βλέπετε και εμένα. Οσο για το ποιος είναι παίκτης δεν είναι αυτός που βαζει τρενο 300ms αλλά αυτός που κόβει και σε προκαλώ αφού το παιζεις και ο καλήτερος. Χα χα χα χα Μαζί το παιχνιδι δεν το μαθαμε τα 4-5 χρονια δεν πήγαν άδικα έμαθα καποια πράγματα.Εγώ εδώ θα είμαι και τα λέμε.

1ον) Ασε την καραμελα με το θα πατησεις διαγραφη οταν θελεις θα πατησεις διαγραφη οταν δεν θα μπορεις
Αφου με προκαλεις εσυ σε προκαλω εγω να μην πατησεις διαγραφη να δουμε ποσες μερες θα αντεξεις οταν αρχισει να πεφτει το ξυλο

2ον) Καλο αυτο που λες με τα κοψιματα και συμφωνω κατα ενα μερος και στα λογια ολοι κοβουν τρεναστην πραξη ομως απο εσας δεν εχω δει μεχρι τωρα ουτε ενα κοψιμο αξιοπρεπους τρενου

το μονο που εχω ειναι και ανοητα ρικλειμ (σαν αυτα που κανατε στον XTEROR) στα οποια αφηνετε να χανετε ολος ο στρατο του χωριου πρωτα θα μου αποδειξεις οτι μπορεις να κοψεις τρενο και μετα θα μου μιλας εμενα για κοψιματα και θα μου κανεις μαθηματα φυλετικων

Οταν θα φατε πλανα σαν του μαρινου που βαρουσαν ολοι οι λυκοι που οπως λες κι εσυ ειχαν περισοτερα χωρια απο εμας και κανενα χωριο δεν ειχε πανω απο 20 χιλιαρικα μεσα και κοβοταν 200 και 250 τρενα σε μια μερα τοτε θα εχεις το δικαιωμα να μου μιλησεις για κοψιματα τρενων

3ον ) Απο τον τροπο που παιζεις και 50 χρονια να το παιζεις το ρημαδι δεν θα το μαθεις ποτε. Δεν το νιωθεις το παιχνιδι . Παιχτης που παιζει 4 5 χρονια οπως λες και μου λεει οτι παιζει μονο αμυνα δεν νιωθει τιποτα .Προφανως και τα 4 5 χρονια θα ησουν κομπαρσος στις φυλες που ησουν και θα ησουν το παιδι της φαπας στην περιοχη του και μεγαλη πυξιδοφατσα

Σαν επιλογο σε προκαλω να βγαλετε εσεις κανενα πλανο να δουμε αν θα κανενα χωριο . Τι λεω τωρα ? Ξεχασα δεν εχετε επιθετικα στην φυλη αφου παιζετε μονο αμυνα . Επισης στα περισοτερα χωρια που σας παιρνουμε δεν ειναι καν εξερευνημενο ο κριος και το ελαφρυ . Αυτα για να ακουνε και οι παικτες που δεν παιζουν κ13 και δεν ξερουν τα χαλια σας και την ασχετοσυνη σας
 

DeletedUser

Εδώ όλοι γίνονται δασκάλοι!!!! Στην πράξη όμως κανένας όπως τους φιλαθλους στην κερκίδα που γινονται προπονητές. Ολοι αυτοί που λες με βαρεσαν και τι πήραν;; Σε ρωτώ τι πήραν από εμένα. Ο ογκος μιλά άγνοια πλήρες για το παιχνίδι μαθε να κοβεις τα τρενα και μετα μιλάς που θα γραψεις και στο φορουμ όχι μόνο να τα βάζεις με ένα πλήκτρο. Θυμήθηκε το κριο τον τσοπάνι και τα πρόβατα μην αλλάζεις θέμα. Αρχισε εξασκηση αν μάθεις μεχρι το Κοσμο 99 τότε θα είναι καλά. ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΌΛΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ . Το μόνο που θυμάσαι είναι ο Τερρορ που 2 μερες ηταν παρατημένος από τον παικτη και οταν τον πήραμε ηταν σπασμένος σου έμεινε αποθυμένο το καταλαβα διότι από τοτε 10 πλάνα δεν πήρες τιποτα!!!!!!!!!!

Πράξεις θέλω όχι λόγια στο φόρουμ. Θα νομίσουν ότι το κατέχεις το παιχνίδι !!!! ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ
 

DeletedUser

Ρε nikkat έχω μια απορία.Βλέπεις δεν γράφει κανείς άλλος από την φυλή σου..Εσύ γιατί γράφεις;Αφού ξέρεις ότι θα χάσεις γιατί ειρωνεύεσαι αυτούς που θα σε νικήσουν..Αν ο όγκος νομίζεις ότι δεν παίζει ρόλο τότε περιμένε να φάτε φυλετικό πλάνο για να δεις αν παίζει ρόλο ή όχι..

Δεν έχει νόημα να μαλώνεις..Θα είχε νόημα αν υπήρχε έστω 1% ελπίδα να νικούσατε.
 

DeletedUser

Είσαι ο μόνος ανθρωπος που μιλά σωστα απλά δεν ανεχουμαι τις ειρωνειες τις υβρισίες και την υποτιμιση. Πλάνα δεχτηκα πολλά δεν είπα ότι θα κερδίσω δεν ανεχουμαι να μου το παιζει ΄΄παικτης΄΄ ο οποιοσδήποτε εδώ μέσα. Τουλαχιστον λιγο σεβασμό δεν βλάπτει. Άν ήξερε περισσοτερα από εμενα τότε θα σταματουσα αλλά μαθήματα από ΄΄ παικτη΄΄ που δεν μπορεί να κοψει τρένο δεν ανεχουμαι. Καλή Ανασταση!!!
 

DeletedUser

Είσαι ο μόνος ανθρωπος που μιλά σωστα απλά δεν ανεχουμαι τις ειρωνειες τις υβρισίες και την υποτιμιση. Πλάνα δεχτηκα πολλά δεν είπα ότι θα κερδίσω δεν ανεχουμαι να μου το παιζει ΄΄παικτης΄΄ ο οποιοσδήποτε εδώ μέσα. Τουλαχιστον λιγο σεβασμό δεν βλάπτει. Άν ήξερε περισσοτερα από εμενα τότε θα σταματουσα αλλά μαθήματα από ΄΄ παικτη΄΄ που δεν μπορεί να κοψει τρένο δεν ανεχουμαι. Καλή Ανασταση!!!

Μια ερώτηση...Αυτος που δε μπορεί να κόψει τρένο είναι ο psycho ή εσύ?Σαν ουδέτερος αααν όντως είναι τέτοιος παίχτης ο συνομιλητής σου,τουλάχιστον το νιώθει το παιχνίδι παίζει κ λίγο ή πολύ επίθεση κ το γουστάρει...Εσύ μόνο από αυτα που λες φαίνεται ότι α)είσαι μεγάλο κουλούρι β) δεν έχεις καν εμπειρία γ) είσαι όντως παιδί της φάπας γιατί το πως παίζετε(από όσα έχω διαβάσει πάντα) το παιχνίδι σας είναι άθλιο...

Πάντα φιλικά

Χρόνια πολλά Καλή Ανάσταση!
 

DeletedUser

΄Aλλος ενας της ίδιας κλάσης προφέσορας των Φυλετικών χα χα χα . Στα 2 πλάνα οι Λυκοι χάθηκαν στα 10 πλάνα υπάρχουμε

Πάντα φιλικά ,

Χρηστός Ανέστη!!!
 

DeletedUser

΄Aλλος ενας της ίδιας κλάσης προφέσορας των Φυλετικών χα χα χα . Στα 2 πλάνα οι Λυκοι χάθηκαν στα 10 πλάνα υπάρχουμε

Πάντα φιλικά ,

Χρηστός Ανέστη!!!

Φίλε μου δεν θέλω να το παίξω προφέσορας..Αν το ήθελα θα σου έλεγα πως το κριτήριο με το τρένο είναι παλιό,πλέον το κόψιμο τρένου είναι από τα πλέον βασικά...Δεν ήξερα ότι όποιος ξέρει να κόβει τρένα είναι κ παικταράς μεγάλος...Να λοιπόν που βγάζεις τα λεγόμενα μου από πάνω αληθινά φίλε...Έχεις πολλά να μάθεις για το παιχνίδι,δεν σε ξέρω σαν άτομο αλλά κατά πως φαίνεται δεν έχεις ιδέα πάνω στο αντικείμενο.

Χωρίς παρεξήγηση πάντα φιλικά,δεν έχω κάτι μαζί σου εννοείται.

Χριστός Ανέστη!
 

DeletedUser

Χρόνια πολλά, Χα χα χα μόνο για να γράφεις είσαι τώρα ποιος θα σε πιστέψει μόνο αυτοί που δεν το κατέχουν.

Φίλε μου δεν θέλω να το παίξω προφέσορας..Αν το ήθελα θα σου έλεγα πως το κριτήριο με το τρένο είναι παλιό,πλέον το κόψιμο τρένου είναι από τα πλέον βασικά...Δεν ήξερα ότι όποιος ξέρει να κόβει τρένα είναι κ παικταράς μεγάλος...Να λοιπόν που βγάζεις τα λεγόμενα μου από πάνω αληθινά φίλε...Έχεις πολλά να μάθεις για το παιχνίδι,δεν σε ξέρω σαν άτομο αλλά κατά πως φαίνεται δεν έχεις ιδέα πάνω στο αντικείμενο.

Τι λέει ο καθηγητής εδώ; χα χα



[mars]10 πόντους για spam.

by Marsian[/mars]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser28662

btw να σε ενημερώσω ότι μάλλον δεν έχεις καμία ιδέα ποιος είναι ο psycho2....
Επίσης απορώ ποια είναι αυτά 10 πλάνα??? Εμένα μια φορά μου ζητήθηκε να στείλω επιθετικά επάνω...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Δεν ενδιαφερομαι να ξέρω εγώ ένα τεστ του έκανα και δεν είδα τίποτα.

[mars]
Έχει δοθεί ήδη ποινή.

by Marsian[/mars]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30244

Βασικα φιλε εισαι αχρηστος..αυτο λεει, απλα ηθελε να το παιξει ευγενικος λογο των ημερων..

btw παιζεις 5 χρονια και εκανες ακκ στο φορουμ πριν 1 μηνα;

Αμαν,εμεις οι "νεοι" του φορουμ πρεπει να κρυφτουμε....μου αρεσει ο τροπος που το συγκρινες λες και ειναι αναγκαιο οπωτε μπαινεις στο παιχνιδι να μπαινεις και στο φορουμ να ξεκατινιαζεσε :) εγω ειμαι πιο παλιος απο τον παραπανω κατα 3 μηνες :p


[pio]Δόθηκε προειδοποίηση για spamming
by Piolo[/pio]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18131

Γέμισε ο κόσμος κουλούρια..Αυτό έχω να πώ..Το που έχει παίξει ο καθένας μας και από πότε καμία σημασία δεν έχει, για το πόσο μπορεί να κατέχει κάποιος το παιχνίδι.Σημασία έχει το τί έχει αντιμετωπίσει..Η εμπειρία έρχεται μέσα από τις πολλές καρπαζιές.Άμα φας καρπαζιές θα μάθεις θες δεν θες να τις αποφεύγεις.Εκτός και αν είστε καρπαζοεισπράκορες σαν και του λόγου σας...Που από βίτσιο σας αρέσει να τις τρώτε.

ODA θέλουμε..Θα μας τα δώσετε;Μην πατήσετε διαγραφή μόνο...
Vnd wtf κύριοι;Σε όλους τους πόλεμους κάτι ουδέτερα κουλούρια είσασταν.Και έρχεστε ξαφνικά να μας πείτε τί;Με ποιον τρόπο χάνετε εκθετικά τα χωριά σας;
Σοβαρευτείτε λιγάκι..Βάλτε την ουρά στα σκέλια σας , όπως κάθε ηττημένος και τραβήξτε σε κάποιον νέο κόσμο να αποδείξτε ότι δεν αποδείξατε εδώ..

Σε ότι αφορά τον Μηνά , όταν παίζει μου θυμίζει θυμωμένο

images_zps9ce5bbed.jpeg
 

DeletedUser

Από εμάς που παίζαμε θα πάρετε βάρβαρα από τους άλλους τους οποιους κρατούσαμε πάρτε τα ενεργα . Καλό Καλοκαίρι και ελπίζω να σας φωτισει ο Θεος να μην βριζεται διότι ριχνεται το επίπεδο.

Καλό Καλοκαιρι.
 

DeletedUser

Από εμάς που παίζαμε θα πάρετε βάρβαρα από τους άλλους τους οποιους κρατούσαμε πάρτε τα ενεργα . Καλό Καλοκαίρι και ελπίζω να σας φωτισει ο Θεος να μην βριζεται διότι ριχνεται το επίπεδο.

Καλό Καλοκαιρι.

καλο "κολοχερι" να εxής απλός μην πατάς διαγραφή ρε εσύ γιατί στεναχωριέμαι ... να σε ρωτήσω κάτι???
εσύ άπου εxής φυτρώσει?????? από λύκους μάλλον . ένα σκυλί που γαβγίζει ( ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ DLD) ΔΕΝ ΔΑΓΚΩΝΕΙ ΤΑ ΛΕΝΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ .και μάλλον εσύ είσαι από αυτούς . όμως μην αγριεύεις τον pit bull γιατί θα τα dis όλα .άντε πάγαινε για νανάκια τώρα και αύριο θα τα εxής όλα.



[pio] 10 πόντοι για spamming

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".

by Piolo[/pio]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή