Toukan13/Nightmare

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34352
  • Ημερομηνία έναρξης

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Να σε ρωτήσω Αγγελική ποιόν λογαριασμό παίζεις μέσα στον 38 και έχεις άποψη?
Σταμάτα επιτέλους να κρύβεσαι πίσω από το μικρό σου νύχι που φοβάσαι μην χαλάσεις από την πολύ γνωστή Μπουγάδα του κ30...

Α και που είσαι πότε μπορείς να με μάθεις το παιχνίδι αφού εγώ δεν το ξέρω και δεν είμαι παίκτης και εσύ είσαι PRO(παγάνδα)!

Padazako σε πονεσε ο κ30? Οχι μονο σας πεταξα απο τον κοσμο σαν σκουπιδια οπως σας αξιζε αλλα απο δουκες γινατε καθαριστριες στην ντουμ χαχαχαχααχαχχα.Κατσε κανε παρεα με τον χοντρο τον νουμπα που πουλαει αγαπητηλικια στην γρια, για να του δινει κανενα **** και σκασε που θα βγαλεις και γλωσσα .
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser34250

Padazako σε πονεσε ο κ30? Οχι μονο σας πεταξα απο τον κοσμο σαν σκουπιδια οπως σας αξιζε αλλα απο δουκες γινατε καθαριστριες στην ντουμ χαχαχαχααχαχχα.Κατσε κανε παρεα με τον χοντρο τον νουμπα που πουλαει αγαπητηλικια στην γρια, για να του δινει κανενα **** και σκασε που θα βγαλεις και γλωσσα .

Χοντρός? γρια? έρωτας?...χμμμ λες να?...α μπα...και αν?...ε τότε!!!!!!!
 

DeletedUser

Padazako σε πονεσε ο κ30? Οχι μονο σας πεταξα απο τον κοσμο σαν σκουπιδια οπως σας αξιζε αλλα απο δουκες γινατε καθαριστριες στην ντουμ χαχαχαχααχαχχα.Κατσε κανε παρεα με τον χοντρο τον νουμπα που πουλαει αγαπητηλικια στην γρια, για να του δινει κανενα **** και σκασε που θα βγαλεις και γλωσσα .

ΡΕΣΙΤΑΛ δώσε της τα 500 ευρώ Αννίτααααααααααααααααααα!
Αλήθεια ο χοντρός ο νουμπάς ποιος είναι?
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ειναι που δεν σου αρεσε για αυτο ρωτας λεπτομεριες .χαχαχααχ
 

DeletedUser26663

Πουλάω και εγώ αγάπες σε γριές για κανένα ****άκι, αρκεί να μην φάμε μπαν παιδιά :)
Προπαγάνδα κάνει η Beret δεν με αφορά να κάνω
Συμφέρω παιδιά σκεφτείτε με!
Μέχρι και καφέ κερνάω ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ προλάβετε !!!
[μην ξεχάσουμε τα ****]
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Αυτα ειναι Αμερικανικα συστηματα δεν τα ξερω αλλα για να μην εχει φαει μπαν μεχρι τωρα ...κρατα την αναπνοη σου και βουτα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser26663

Εεεε μην με στελνεις ετσι απλα.. Μαθε και πες μου.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Μην μασας, ηδη θα σε εχει βαλει στην λιστα και θα σε πλησιασει οταν ερθει η σειρα σου.Χρατσα χρουτσα ,χρατσα χρουτσα θα τους τραγανισει ολους στο τελος με την μασελιτσα της.
 
Κορυφή