Toukan13/Nightmare

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34352
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34352

Καλησπέρα φίλοι μου.
Τους περισσότερους δεν θα τους ενδιαφέρει αυτό,αλλά δεν ήθελα να το αφήσω έτσι απλά.
Καλός η κακός υπάρχουν ρουφιανάκια ,(Κακός).Κάποιοι το βλέπουν σαν πλεονέκτημα,εγώ πάλι το βλέπω ως ηλιθιότητα και για άτομα που δεν φοράνε παντελόνια.
Για να μην πολυλογώ πολύ ο κύριος τουκαν13
http://prnt.sc/awziho

Και οι Nightmare με τα φουστανάκια που δεν μπορούν να κάνουν τίποτα χωρίς τα φουστανάκια τους.

Υ.Γ.
Δεν έχω κάτι προσωπικό με τον Τουκαν13 ,αντίθετα είναι πολύ καλός παίχτης, αλλά σε αυτό το θέμα είναι .....δεν θέλω να πω τι.
Πάλι οι Nightmare, Μεγάλη φυλή ,φοράνε αρκετά φουστάνια και από εκεί.
Μάθετε να παίζετε το παιχνίδι χωρίς πουστιές ρουφιανιές και χαρείτε το όσο μπορείτε
Καλό Πάσχα και καλές Γιορτές, (και αφήστε επιτέλους τα φουστάνια στα ραφάκια σας δεν είστε παιδάκια
 

DeletedUser33424

Καλησπέρα και σε εσένα,

Δεν θα μιλήσω πάνω στο θέμα απλώς θα σου πω ένα πράγμα, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΚΙΑ ΝΑ ΚΡΑΖΕΙΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ PC. Αν θέλεις να το παίξεις κάπου μάγκας μπορείς να το παίξεις στην πραγματική σου ζωή.

Καλή συνέχεια και καλές μάχες!
 

DeletedUser34142

Καλησπέρα και σε εσένα,

Δεν θα μιλήσω πάνω στο θέμα απλώς θα σου πω ένα πράγμα, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΚΙΑ ΝΑ ΚΡΑΖΕΙΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ PC. Αν θέλεις να το παίξεις κάπου μάγκας μπορείς να το παίξεις στην πραγματική σου ζωή.

Καλή συνέχεια και καλές μάχες!

Τι κράζει πίσω απο ένα πσ ρε ανίδεε?είσαι σοβαρός?δλδ η παντηση σου σε αυτά που έγραψε ήταν αυτο?κράξιμο το θεωρείς εσύ αυτο?οτι ναναι,σιγά μην του απαγορέψεις να πει την γνώμη του κιόλας.
 

DeletedUser33424

Κράζει όλη την *N*M* ενώ τα χάλια τους δεν τα βλέπει...που έχουν στρατολογήσει και έχουν ενώσει σχεδόν όλες τις φυλές του κόσμου, μήπως καταφέρουν και τον κλείσουν με τα μυστικά! Γιατί με πόλεμο δεν πρόκειται από ότι φαίνεται να τον κλείνουν...

Τέλος πάντων δεν θα ασχοληθώ άλλο με κριτική παιχτών και το τι κάνουν...Ας μιλήσουν τα Τσεκούρια μέσα στο παιχνίδι! καλή συνέχεια στην Ουτοπία σας.
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Η γνωμη μου ειναι οτι κακος εκραξε ο παιχτης τη ΝΜ και οχι μονο τον συμπαιχτη του Toukan13 που φευγει με αυτον τον τροπο. Η ΝΜ δεν νομιζω σε αυτη τη φαση να εκανε κατι κακο.
 

DeletedUser33818

Επειδή έχω παρατήσει τον κ38 εδώ και κάποιους μήνες και επειδή βλέπω και το όνομα μου μέσα στην φωτο μπορεί να μου πει κανείς γιατί ο Toukan13 είναι ρουφιάνος?
 

DeletedUser

Κράζει όλη την *N*M* ενώ τα χάλια τους δεν τα βλέπει...που έχουν στρατολογήσει και έχουν ενώσει σχεδόν όλες τις φυλές του κόσμου, μήπως καταφέρουν και τον κλείσουν με τα μυστικά! Γιατί με πόλεμο δεν πρόκειται από ότι φαίνεται να τον κλείνουν...

Τέλος πάντων δεν θα ασχοληθώ άλλο με κριτική παιχτών και το τι κάνουν...Ας μιλήσουν τα Τσεκούρια μέσα στο παιχνίδι! καλή συνέχεια στην Ουτοπία σας.

καπου εδω νομιζω οτι τερματησε το ποσο χαμπαρι δεν εχει παρει ενας ανθρωπος για το κ38 !
Η ΒΑΝΚ/ΗΑΤΕ που εχει ενωσει το κοσμο ολο ! Αν νομιζετε οτι εχουν προβλημα τα ματια σας, κανετε λαθος , οντως ειπωθηκε !

Εχουμε λοιπον καποιον που δεν εχει παρει χαμπαρι να λεει το ανεκδοτο της ιστοριας των φυλετικων τη στιγμη που η πραγματικοτητα ειναι λιγο διαφορετικη .......

NM 3 4 ακαδημιες
συν τη GHETO
συν τον αιωνιως φυτευτο γατοπαρδο στην omg που ολοκληρη φυλη την εχει κανει ουρα της ΝΜ ..... οποτε OMG με τις 4 5 ακαδημιες καθως μονο το οτι δεν υπαρχουν αλλα χρωματα και μεγαθη γατου , μπορεσε να σταματησει τη δημιουργια ακαδημιων .....
και εχουμε το απιθανο νεο φρουτο τους loosers !!!! οι οποιοι με ηγεσια κατι tasos veria και κατι λορδος Στελιος ειναι ουρα της ΝΜ και αυτοι μονο και μονο για να παρουν θεση στο τελος 3 4 απο τη διοικηση και αν καποιος εχει μυστικο στα χερια του μπορει να ειναι τυχερος ...... οποτε εχουμε και 6 loosers !!!!!!!!!!

μιλαμε για περιπου 18 φυλες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

το αποκορυφωμα ειναι οτι και η HATE με τις 3 ακαδημιες της ηταν και αυτες ουρα της ΝΜ που βαρεθηκαν και εφυγαν !

Οποτε η ΒΑΝΚ που επι της ουσιας ενωθηκε με την μεχρι προτεινως εχθρο της ΗΑΤΕ , και προεκυψαν 2 φυλες συν μια ακομη με το ζορι ολοι μαζι οι ανενεργοι ...... δλδ 3 φυλες πολεμουν 18 οι οποιες ηταν και στη πλειοψηφια τους premade !

Ο κ38 θα μεινει μνημειο στην ιστορια των φυλετικων και ισως και του Εθνους καθως 18 επι 40 μας κανει 640 ! Δλδ αν κατεβειτε στις εκλογες και σας ψηφισουν οι συγγενεις , οι φιλοι και ταξετε και κανενα ρουσφετι γτ οχι να μην μπειτε και στη Βουλη ....... και ολο αυτο θα εχει ξεκινησει απο τον κ38 !

Ειστε η ελπιδα μας παιδια

Fumal for president με σημα τον πλαστη !
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

φαντασου τι πατο επιασε το παιχνιδι για να αναγκαστει να ξαναγραψει ......

στο θεμα μας !

με το κινημα fumal for president τι θα γινει ?
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Κ38 η χαρα του νουμπα και του Φουμαλ ...εγινε και ο πανταζακος παικτης αι ρε απο δω,τγομεγο
 

DeletedUser33580

Κοιτα να δεις που καποιος toukan εγινε και θεμα στο forum ..ποτε δεν περιμενα οτι θα ερθει αυτη η ωρα :'(

Στο θεμα μας τωρα ...Η αληθεια ειναι οτι ειμαι Μεγας ρουφιανος και επειδη δεν αντεξα αλλο την κατασταση που επικρατει στο φορουμ και τους υπερπαιχτες (εκτος απο 2-3 ΝΟΥΜΠΑΔΕΣ) που ειχαμε σαν φυλη αποφασισα να τελειωσει το εργο μου εδω.

Βεβαια ολα αυτα χωρις να ξερουν μερικοι ποσες νουκες εφαγε το χωριο ...βεβαια βγαινουν και μιλανε μερικοι http://prntscr.com/ax8sn4 .

ΑΓΑΠΗ ΜΟΝΟ
 

DeletedUser

Είναι συνάμα δημοκρατικο αλλα και ανοητο να μπορει ο καθε τυχαρπαστος να εκφραζει τη γνωμη του για πραγματα εσωτερικα της Hate και οι αμεσα ενδιαφερομενοι να σιωπουν. Πολλα ακουστηκαν και ελαχιστα ισχυουν. Πολλοι θελησαν εξαρχης να το παιξουν ηγετες σε διαφορες φυλες σε αυτο τον κοσμο και πολυ προσπαθουν να φανε οτι προλαβουν και να γινουν εστω και αρχηγοι για μια μερα. Βλεπε ΒΒ, μαζευουν τα απομηναρια μιας διαλυμενης φυλης για ποιο λογο; Για να ικανοποιησουν 2 ατομα τα κομπλεξ κατοτεροτητας που τους διακατεχουν στην real life και να το παιξουν αρχηγοι ενος τσουρμου με την προφαση οτι ολα πηγαν στραβα κτλπ.
Τωρα, ο τουκαν13 ειναι απλα ενα μαυρο προβατο που πρεπει να παρει ολο το φταιξιμο. Γιατι; Ειναι πολυ απλος ο λογος! Το τσουρμο που αρχισε την Hate ειναι παντελως ανικανο να αναλαβει τις ευθυνες του και την πιο καιρια για την φυλη στιγμη τα φορτωσε στον κοκορα δηθεν για το καλο ολων,αφου πρωτα τα ειχαν κανει.., και πεταξε μια φυλη στον Earthwalkergr. Θα βγουν τωρα μερικοι παρατρεχαμενοι να πουν οτι ο Johnywalker ειχε καλη διπλωματια κτλπ κτλπ. Αλλα οσοι ξερουν απο μεσα ξερουν τι ειχε, πως το ειχε και ολη την αληθεια η οποια δεν αντικατοπτριζεται στο γκειμ αλλα σε σκαιπ ρουμς. Οποτε λοιπον αυτο το παρεακι θελοντας να συνεχισει να διασυρεται και σε αλλους κοσμου με το ιδιο ονομα αποφασισε να τα φορτωσει ολα στον τουκαν και ναι απομακρυνθει εως τον κ41.
Ο πρωταθλητης αν ειπε οτι ισχυριζεται οτι του ειπε ο Comoapoel τοτε ειλικρινα δεν αξιζει να βρισκεται σε αυτο το γκειμ.

Υ.Γ. Κανεις δεν ξεχνα. Οσοι ηταν σκαιπ και φυλη ξερουν τι εκανε ο καθενας. Μην πατε ορισμενοι στο φιναλε να αμαυρωσετε πραξεις, καψιμο,ωρες και εμπειρια ετων. Ειναι παιδιαστικο.
 

DeletedUser33011

Ρε judge δικαστη μπαγασα, κομπλεξ κατωτεροτητας που θελουμε να παιξουμε?

Δε κατηγορω κανενα απο τα παιδια που επαιξα μαζι souvlaki,earth,zebuum και toukan καναν τις επιλογες τους και δε θα τις κρινω. Απο τη στιγμη που δεν εμεινε ηγεσια, δεν υπαρχει καποιος να οργανωσει κατι (απο ο,τι εμεινε...), για να παιξουμε μεχρι να πεσουμε.

Πως σε λενε ingame που μπαινεις και απο αλλο προφιλ και λες ο,τι λες? Φοβασαι να το πεις απο το account σου?
 

DeletedUser

Αν θες να παιξεις παιξε μεσα στην φυλη σου που καταρρει. Μην της δινεις το τελειωτικο χτυπιμα διαλυοντας την απο μεσα.
Ειχα την εντυπωση οτι κατηγορουσες τα παιδια της διοικησης. Αν οχι πασο και λαθος μου. Συγγνωμη για τον χαρακτηρισμο πιο πανω.

Αν ηθελα να πω ποιος ειμαι θα το ειχα κανει. Ο Δικαστης ειναι ιδεα δεν ειναι λογαριασμος.
 

DeletedUser33011

Ο δικαστης ειναι ιδεα. Δεν ειναι λογαριασμος. Το ακουσα και αυτο.

Παρ'ολα αυτα, εσυ μου λες να κατσω μεσα στη φυλη που καταρρεει, λες και επειδη εγινε αλλη φυλη με αλλο ονομα, και μπηκαν τα ιδια ατομα, πρεπει να κρατηθει και ο,τι υπηρχε απο πριν. Απο τη στιγμη που οποια ηγεσια υπηρχε ως NWO ή πιο πριν ως HATE τα παρατησαν, δεν εχω κανενα λογο να κατσω σε μια φυλη χρησιμοποιωντας το ιδιο ονομα, τα ιδια στατιστικα και τα ιδια φορουμ.

Αν η αναδιοργανωση μιας φυλης αποτελει τελειωτικο χτυπημα και θεωρεις οτι η προηγουμενη κατασταση της φυλης διχως ηγεσιας (βλεπε χθες οπου στο φορουμ γινοταν ενα τσιρκο), ειναι καλυτερη, τοτε μαλλον κατι σκεφτεσαι λαθος.
 

DeletedUser

Δεν ξερω τι εγινε χτες στο φορουμ σας ουτε με αφορα.
Απλα ξερω πως τετοιες κινησεις εχουν ολεθριες συνεπειες. Το εχω κανει την εχω πατησει και σε συμβουλευω να μην το επαναλαβεις αλλα στην θεση στην οποια περιηλθε η κατασταση λιγες επιλογες εμειναν.
Καλη συνεχεια σε οτι και αν κανετε.
Σκοπος της δημοσιευσης μου δεν ειναι να θιξω εσενα αλλα να ξεκαθαρισω μερικα πραγματα γιατι δεν ειναι επιτρεπτο αυτο που γινεται με τον τουκαν13.
Ελπιζω να ξανα ανταμωσω την "παλια" Hate σε καποιο επομενο κοσμο. Χωρίς όμως να την βλέπω μπλε/γαλαζια/μωβ.
 

DeletedUser33424

Κ38 η χαρα του νουμπα και του Φουμαλ ...εγινε και ο πανταζακος παικτης αι ρε απο δω,τγομεγο

Να σε ρωτήσω Αγγελική ποιόν λογαριασμό παίζεις μέσα στον 38 και έχεις άποψη?
Σταμάτα επιτέλους να κρύβεσαι πίσω από το μικρό σου νύχι που φοβάσαι μην χαλάσεις από την πολύ γνωστή Μπουγάδα του κ30...

Α και που είσαι πότε μπορείς να με μάθεις το παιχνίδι αφού εγώ δεν το ξέρω και δεν είμαι παίκτης και εσύ είσαι PRO(παγάνδα)!
 

DeletedUser33580

Να σε ρωτήσω Αγγελική ποιόν λογαριασμό παίζεις μέσα στον 38 και έχεις άποψη?
Σταμάτα επιτέλους να κρύβεσαι πίσω από το μικρό σου νύχι που φοβάσαι μην χαλάσεις από την πολύ γνωστή Μπουγάδα του κ30...

Α και που είσαι πότε μπορείς να με μάθεις το παιχνίδι αφού εγώ δεν το ξέρω και δεν είμαι παίκτης και εσύ είσαι PRO(παγάνδα)!

Εισαι μετριος ..προς κακος (L)
 

DeletedUser

συν τον αιωνιως φυτευτο γατοπαρδο στην omg που ολοκληρη φυλη την εχει κανει ουρα της ΝΜ ..... οποτε OMG με τις 4 5 ακαδημιες καθως μονο το οτι δεν υπαρχουν αλλα χρωματα και μεγαθη γατου , μπορεσε να σταματησει τη δημιουργια ακαδημιων....


μια σόδα στο κύριο παρακαλώ, για τη χώνεψη...
 
Κορυφή