| The Snipers | Ένα Acount = Mια ιστορια στα TW.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34705
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser34705

Σέ ένα καθαρά σαρκαστικό βίντεο η ιστορία για τον λογαριασμό "The Snipers"!

guest star ο αγαπημένος όλων στρατιλάτης "Genlyn" !

Link .: http://captiongenerator.com/909032/The-Snipers-TW-GR

Γελάστε με την καρδία σας.

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16076

για την σνιπερ γράφεις ...
για τον SPEEDA? εχεις να πεις κάτι?
μαζί με την σνιπερ κάνανε ότι κατηγορεις εδω την σνιπερ.
αλλα είπαμε ΑΣΧΕΤΟΣ και ψευτης είσαι και χρησιμοποιεις ότι σε συμφέρει, όπως ότι σπάσαμε την σ.ε.
αλλά δεν λές ότι με πούλησες στον κ32, εκει βρε που δεν ήξερες τι είναι το στακάρισμα και το κόψιμο
χαχχαχαχαχχ
ΝΟΥΜΠΑ εγινες και παίκτης τώρα
 

DeletedUser34705

για την σνιπερ γράφεις ...
για τον SPEEDA? εχεις να πεις κάτι?
μαζί με την σνιπερ κάνανε ότι κατηγορεις εδω την σνιπερ.
αλλα είπαμε ΑΣΧΕΤΟΣ και ψευτης είσαι και χρησιμοποιεις ότι σε συμφέρει, όπως ότι σπάσαμε την σ.ε.
αλλά δεν λές ότι με πούλησες στον κ32, εκει βρε που δεν ήξερες τι είναι το στακάρισμα και το κόψιμο
χαχχαχαχαχχ
ΝΟΥΜΠΑ εγινες και παίκτης τώρα
Μικρό μου πιόνι στο λογαριασμό speeda παικτες είναι ο Σπύρος (κάτωχος λογαριασμου ) και εγω στους τελευταιους κόσμους k38 k42 k49, οταν εγινε αυτο στον 42 ο λογαριασμός είχε δωθεί σε μια κοπέα Λυδία την έλεγαν αν θυμάμαι καλα και αυτη την έκανε μαζι με τον λογαριασμό The snipers εγω δεν είχα κάν κωδικους και ημουν σε λογαριασμό τον STOP στο theogons.
 

DeletedUser16076

Μικρό μου πιόνι στο λογαριασμό speeda παικτες είναι ο Σπύρος (κάτωχος λογαριασμου ) και εγω στους τελευταιους κόσμους k38 k42 k49, οταν εγινε αυτο στον 42 ο λογαριασμός είχε δωθεί σε μια κοπέα Λυδία την έλεγαν αν θυμάμαι καλα και αυτη την έκανε μαζι με τον λογαριασμό The snipers εγω δεν είχα κάν κωδικους και ημουν σε λογαριασμό τον STOP στο theogons.
ΑΑΑ καλαααααα.
γυριστρούλα?
χαχχαχαχαχχαχαχαχχα
 

DeletedUser16076

αληθεια βουβουζέλα, θυμήθηκες που με πούλησες στον κ32?
επειδή εδω έκανες και ανάλογο θέμα? η ακόμη η μνημη σου δεν σε βοηθάει σε αυτό?
μάλιστα ενω πήρες 9 εσωτερικά ακριβώς μετά με πούλησες και πήγες με τον εχθρο.
ετσι? η μηπως κάνω λάθος?
καλό πόστ έκανες ΑΣΧΕΤΕ , αλλά την καμπούρα σου δεν την βλέπεις.
γι αυτό κάνεις παρέα με τέτοια άτομα και μετά σε πειράζει όταν σε πουλάνε, ίδιος είσαι.
 

DeletedUser34699

Χωρις να θελω να παρεμβω στα οικογενειακα σας , η κληση που σας εβαλε ο σαββας να τα βρειτε και καλα ειναι σιγουρα απο τις αγαπημενες μου
 

DeletedUser34705

Χωρις να θελω να παρεμβω στα οικογενειακα σας , η κληση που σας εβαλε ο σαββας να τα βρειτε και καλα ειναι σιγουρα απο τις αγαπημενες μου
δωσίλογος : ο συνεργάτης του εχθρού που κατέχει τη χώρα του.
Να έχετε αξιοπρέπεια κυρίοι και να αποκόπτετε ανθρώπους με τέτοιες νοότροποίες στην Ελλάδα μας που πόνεσε απο τους ομοίους τους πρίν μερικά χρόνια.
 

DeletedUser16076

δωσίλογος : ο συνεργάτης του εχθρού που κατέχει τη χώρα του.
Να έχετε αξιοπρέπεια κυρίοι και να αποκόπτετε ανθρώπους με τέτοιες νοότροποίες στην Ελλάδα μας που πόνεσε απο τους ομοίους τους πρίν μερικά χρόνια.
δε κουτορνίθι πόσο αισχρός είσαι να μιλάς εσυ για δοσίλογους?
λες για αξιοπρέπεια που ο ίδιος το έκανε στον κ32 , στο είπα μην γράφεις γι αυτά ΓΙΝΕΣΑΙ ΕΝΤΕΛΟΣ ΞΕΦΤΥΛΑΣ.
φτανει βρε ανοητε ούτε λίγο τσίπα δεν έχεις?
στα είπα και αντι να με απαντήσεις γιατι μας πρόδωσες στον κ32 ενω σε σώσαμε πάραπολλές φορές, σε κάναμε και λογαριασμό στο τέλος μας πούλησες?
ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΣΕ ΑΥΤΟ?
αλλά ξέρεις την προπαγάνδα, λές άλλα πράγματα να μην εστιάζει κανείς σε αυτό, αλλά...
μόνος σου τενεκέ βγάζεις τα μάτια σου με ανάλογες απαντησεις , έτσι όταν τις βλέπω απλά σαν φελός βγαίνουν οι πουστιές σου οι προδοσίες σου τα πουλήματα σου στην φόρα.
μετα ξέρεις να λες ότι έσπασα σ.ε. και σας χτύπησα, τι σε πείραξε αίσχος των φυλετικών που εσύ έκανες πολύ χειρότερα και ΚΑΝΕΙΣ δεν σου είπε κάτι?
σε πείραξε η πυξίδα που έφαγες μετά?
σου εχει γίνει συνήθειο , δυο δυο τις τρως, μην πω και περισσότερες σε κάθε κόσμο που παιζεις και φταίνε άλλα πράγματα που εσυ πρώτος τα κάνεις?
να κάνεις εσυ πουστιές και οι άλλοι να μην κάνουν έτσι? αυτο ειναι σωστό..
ΕΤΣΙ?????????????
 

DeletedUser34612

Genlyn ετσι πως πας φιλε μου θα γινεις ανεκδοτο οπως ο Τζακ Νορις.

Το μονο σιγουρο ειναι οτι χρειαζεσαι ψυχολογικη υποστηριξη...Ξερω ειναι δυσκολο να παιζεις τοσα χρονια και να μην σ εχει αναγνωρισει κανεις ως εστω μετριο παικτη αλλα οκ ρε φιλε μην το παιρνεις και τοσο κατακαρδα...

Αλλαξε game...Ισως το Τετρις ή το Farmville να ειναι κατι που σου ταιριαζει...χαχαχα
 

DeletedUser16076

Genlyn ετσι πως πας φιλε μου θα γινεις ανεκδοτο οπως ο Τζακ Νορις.

Το μονο σιγουρο ειναι οτι χρειαζεσαι ψυχολογικη υποστηριξη...Ξερω ειναι δυσκολο να παιζεις τοσα χρονια και να μην σ εχει αναγνωρισει κανεις ως εστω μετριο παικτη αλλα οκ ρε φιλε μην το παιρνεις και τοσο κατακαρδα...

Αλλαξε game...Ισως το Τετρις ή το Farmville να ειναι κατι που σου ταιριαζει...χαχαχα
εσυ εισαι είδη σε ψυχολογικη υποστηριξη, τι μιλάς?
αν είμαι καλός η όχι φάνηκε...
ΠΥΞΙΔΙΑΡΗΔΕΣ
ποσο αντέξατε στον κ49 σαν σολ? 1 μήνα?
μάλιστα, και μιλάς ακόμη? ξέρω η πυξίδα όταν το παίζεις κάποιος είναι ΒΑΡΙΑ , σε καταλαβαίνω και συμπάσχω μαζί σας,
αλλά η πυξίδα είναι πυξίδα πρέπει να το αποδεχτεις να καταλάβεις πόσο παικταράς είναι ο genlyn που το είπε,
"μεχρι τα χριστούγενα θα αντέξετε?"
όταν ακόμη δεν φάνηκε τίποτα , μετά όλοι το καταλάβανε αλλά ο genlyn είδη το είχε πει και τον λόγο....
ΑΣΧΕΤΟΙ ΟΛΟΙ
πριν το παίξετε παικταράδες πάτε μπροστά στον καθρέφτη και λέτε "είσαι παικταρας" μεχρι να το πιστέψετε?
και μετά? δυστηχός η αλήθεια είναι αμείλικτη και δικαίώνει τους πραγματίκούς παικταράδες.
συγνώμη play αλλά μάλλον κάτι άλλο παίζεις καλά εσυ και νομίζεις παίζεις φυλετικές
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser16076

και κάτι ακόμη, το κανεις η δεν έχω φίλους σε ποιον αναφέρεσαι?
στην σολ?
αχχαχαχχαχαχ
ολος ο κόσμος είναι η σολ?
οκ ότι πεις μικρε μην σε χαλάσω και πάθεις κάνα τραλαλα και δεν απαντάς άλλο στο φόρουμ.
εντάξει που συμφώνησα μαζί σου?
εγινες κάποιος τώρα?
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser34612

Δεν νομιζω να εγραψα καπου οτι ειμαι ΣΟΛ...ουτε καν εχω παιξει ΣΟΛ..

Φαινεται ομως σου εχουν κανει ανεπανορθωτη ζημια...Βλεπεις φαντασματα SoL που σε κυνηγανε...χαχαχα

Εισαι αρρωστος φιλε...Το ξερω δεν το καταλαβαινεις γτ ολοι οι τρελοι νομιζουν οτι ειναι καλα...Δεν πειραζει ομως θα σου κανω τη χαρη να πω οτι εχει πει να λεμε και ο γιατρος σου!

GENLYN ΕΙΣΑΙ ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ ΜΕΓΑΛΟΣ!!!
ΜΕΓΑΣ ΣΤΡΑΤΗΛΑΤΗΣ
ΚΑΙ ¨ΔΑΣΚΑΛΟΣ¨

Περα απο τα χαζα ομως μονο για σενα μπαινω εδω...ζω για να διαβαζω τις ιστοριες σου και τις στρατιγικες σου γνωσεις... :)

Υ.Γ. Ελπίζω τωρα που το διαβαζεις να εχεις γινει μουσκεμα απο την ηδονη..Δεν μπορω να κανω κατι αλλο!!!
 

DeletedUser16076

Δεν νομιζω να εγραψα καπου οτι ειμαι ΣΟΛ...ουτε καν εχω παιξει ΣΟΛ..

Φαινεται ομως σου εχουν κανει ανεπανορθωτη ζημια...Βλεπεις φαντασματα SoL που σε κυνηγανε...χαχαχα

Εισαι αρρωστος φιλε...Το ξερω δεν το καταλαβαινεις γτ ολοι οι τρελοι νομιζουν οτι ειναι καλα...Δεν πειραζει ομως θα σου κανω τη χαρη να πω οτι εχει πει να λεμε και ο γιατρος σου!

GENLYN ΕΙΣΑΙ ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ ΜΕΓΑΛΟΣ!!!
ΜΕΓΑΣ ΣΤΡΑΤΗΛΑΤΗΣ
ΚΑΙ ¨ΔΑΣΚΑΛΟΣ¨

Περα απο τα χαζα ομως μονο για σενα μπαινω εδω...ζω για να διαβαζω τις ιστοριες σου και τις στρατιγικες σου γνωσεις... :)

Υ.Γ. Ελπίζω τωρα που το διαβαζεις να εχεις γινει μουσκεμα απο την ηδονη..Δεν μπορω να κανω κατι αλλο!!!
ντρεπεσαι παρθένα να μας πεις το όνομα σου?
και είπα ότι είσαι σολ επειδή αυτοί είναι εναντίων μου όλοι, εμένα και με θέλουν και είμαι είδη σε φυλή για κλεισιμο κόσμου και με προτείνε ο αγγελος δελτα το καλοκαίρι να τρέξουμε την φυλή του στον κ47 , δεν είσαι σολ έτσι? για να μην σε αδικήσω, μην πω κριμα το παιδι, καλό παιδι μπηκε στους σολ και καταστράφηκε
  • :D
χαχαχχαχαχαχχα
θα σε ρωτήσω κάτι και αν θέλεις απαντας αντικειμενικά.μια που γι αυτο ειναι και το ποστ.
αν έχεις φυλή και κάποιος σε πουλήσει και διαλυθει η φυλή σου, όταν θα τον βρεις σε άλλον κόσμο θα τον χαρίσεις?
η θα του κάνεις τα ίδια αν το έχει ξεχάσει?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16076

Ρε φιλε,ειτε εισαι ενα μεγαλο (κουραστικο πια) τρολλ ειτε εχεις σοβαρα προβληματα με τη ζωη σου :D
θα σου πω κάτι, φίλε, νόμιζα είσαι σοβαρός παίκτης αλλα ...
ένα νούμερο είσαι φαίνεται και εσυ.
δηλαδή εσυ βλέπεις κάτι διαφορετικό απο τους άλλους?
ναι είμαι τρολ και αυτό είναι το φόρουμ, έγινες ακαδημαικος εδω μέσα εσυ? η θέλεις να κάνεις ανάλογες συζητήσεις?
τότε θα σου πω έκανες ένα μεγάλο λάθος και το πρόβλημα μάλλον εσυ το έχεις.
εχεις δει κάτι σοβαρό στο φόρουμ? πες μου το να το δω και εγω.
όταν έχει πρόβλημα κάποιος κανει αυτό που λες εσυ, κοιτάς εδω μέσα να βρεις λύσεις για την ζωή σου?
:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser34912

θα σου πω κάτι, φίλε, νόμιζα είσαι σοβαρός παίκτης αλλα ...
ένα νούμερο είσαι φαίνεται και εσυ.
δηλαδή εσυ βλέπεις κάτι διαφορετικό απο τους άλλους?
ναι είμαι τρολ και αυτό είναι το φόρουμ, έγινες ακαδημαικος εδω μέσα εσυ? η θέλεις να κάνεις ανάλογες συζητήσεις?
τότε θα σου πω έκανες ένα μεγάλο λάθος και το πρόβλημα μάλλον εσυ το έχεις.
εχεις δει κάτι σοβαρό στο φόρουμ? πες μου το να το δω και εγω.
όταν έχει πρόβλημα κάποιος κανει αυτό που λες εσυ, κοιτάς εδω μέσα να βρεις λύσεις για την ζωή σου?
:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Η αλήθεια είναι ότι εδώ και ένα διάστημα το φόρουμ έχει ανέβει ένα επιπεδο λόγω συμμετοχης μεγάλων ονομάτων από τα παλιά τσες κλπ.

Το τζενλυν είναι γνωστό όνομα δυνατό θα έλεγα όσο ξέρω βεβαια αν και δεν έχουμε παίξει μαζί. Προσωπικά θα ήθελα φίλε τζελνυν να μπαίνω και να βλέπω αντί για τσακώμους από ονόματα σαν εσένα κάτι που να μην χτυπάει άσχημα και να μην έχει ενταση.αλλά κάτι νέο και παραγωγικο για όλους μας κάτι διαφορετικό καταλαβες.κάτι αντάξιο του ονόματος.
 

DeletedUser16076

Η αλήθεια είναι ότι εδώ και ένα διάστημα το φόρουμ έχει ανέβει ένα επιπεδο λόγω συμμετοχης μεγάλων ονομάτων από τα παλιά τσες κλπ.

Το τζενλυν είναι γνωστό όνομα δυνατό θα έλεγα όσο ξέρω βεβαια αν και δεν έχουμε παίξει μαζί. Προσωπικά θα ήθελα φίλε τζελνυν να μπαίνω και να βλέπω αντί για τσακώμους από ονόματα σαν εσένα κάτι που να μην χτυπάει άσχημα και να μην έχει ενταση.αλλά κάτι νέο και παραγωγικο για όλους μας κάτι διαφορετικό καταλαβες.κάτι αντάξιο του ονόματος.
κοιτα φίλε, απο την ώρα που μπηκανε τα σολακια και ο βουβουζέλας+ φωτοβολίδας στο φόρουμ, έγινε μονο φόρουμ για τρολ.
δεν εχει ουσία άλλο, όποιος μπάινει κυρίος το κάνει για να ρίχνει λάσπη στους άλλους.
απλά μερικοί το κάνουν με στοιχεία και μερικοί απλά προπαγάνδα.
δεν γίνεται ο βουβουζελας να μιλάει για πουστιές όταν με πουλησε στον κ32 και μετά αφού του την έκανα και εγω στον 42 να με βρίζει, εντάξει όταν τα κάνεις καλό είναι αλλά όταν στο κάνου τότε πειράζει.
το σωστό, αφού του το θύμησανα ζητήσει συγνώμη αν αυτού απλά συνεχίζει να λέει ότι να είναι...
η ο μπλακο, δεν γίνεται να τους βοηθαω να κλεινουν κόσμο να τους έχω βοηθήσει και σε άλλους 2 και να με κατηγοράει, αντι να βγάλει τον σκασμο, μάλιστα να με κατηγοράει ότι είμαι ρουφιανος στον 48 ενω ΑΥΤΟΣ μας έκλεψε την φυλή, αυτά αν γίνονται καταλαβαίνεις αν ο άλλος δεν έχει ήθος και χαρακτήρα τα κάνει να καλήψει τι? αφού όλα βγαίνουν στην φόρα?
εγω ότι και να μου κάνανε ΠΟΤΕ δεν είπα τίποτα ΑΝ δεν άκουσα πρώτα, αν ακούσω ενω μου έχεις κάνει τοτε παιζω και εγω με ΛΑΣΠΗ , είναι εύκολο και αυτό για εμένα.
 

DeletedUser34912

κοιτα φίλε, απο την ώρα που μπηκανε τα σολακια και ο βουβουζέλας+ φωτοβολίδας στο φόρουμ, έγινε μονο φόρουμ για τρολ.
δεν εχει ουσία άλλο, όποιος μπάινει κυρίος το κάνει για να ρίχνει λάσπη στους άλλους.
απλά μερικοί το κάνουν με στοιχεία και μερικοί απλά προπαγάνδα.
δεν γίνεται ο βουβουζελας να μιλάει για πουστιές όταν με πουλησε στον κ32 και μετά αφού του την έκανα και εγω στον 42 να με βρίζει, εντάξει όταν τα κάνεις καλό είναι αλλά όταν στο κάνου τότε πειράζει.
το σωστό, αφού του το θύμησανα ζητήσει συγνώμη αν αυτού απλά συνεχίζει να λέει ότι να είναι...
η ο μπλακο, δεν γίνεται να τους βοηθαω να κλεινουν κόσμο να τους έχω βοηθήσει και σε άλλους 2 και να με κατηγοράει, αντι να βγάλει τον σκασμο, μάλιστα να με κατηγοράει ότι είμαι ρουφιανος στον 48 ενω ΑΥΤΟΣ μας έκλεψε την φυλή, αυτά αν γίνονται καταλαβαίνεις αν ο άλλος δεν έχει ήθος και χαρακτήρα τα κάνει να καλήψει τι? αφού όλα βγαίνουν στην φόρα?
εγω ότι και να μου κάνανε ΠΟΤΕ δεν είπα τίποτα ΑΝ δεν άκουσα πρώτα, αν ακούσω ενω μου έχεις κάνει τοτε παιζω και εγω με ΛΑΣΠΗ , είναι εύκολο και αυτό για εμένα.

Ο μεγάλος παίκτης παραμένει μεγάλος παίκτης. Και στο παιχνίδι και στην φυλετικη συνείδηση όλων. Αν κάποιος δεν είναι σημαντικός δεν ασχολείται κανένας με αυτόν. παίκτης χωρίς εχθρούς ίσον παικτης χωρίς αξία. Οφείλουμε να μείνουμε αυτό που είμαστε και όχι να γίνουμε το ίδιο με τους άλλους.ας κρατήσουμε όλοι χαρακτήρα υπομονή.το παιχνίδι έχει στιγμές. Σήμερα τσακώμενοι.αύριο κάτι μας ενωνέι.κρίνουμε και θα κρίθούμε. Ο χρόνος πάντα δείχνει την αλήθεια. Μην χαλάς την ζάχαρενια σου.τα ίδια και εσυ βουβουζέλα.αυτά που βλεπω από μεγάλα ονόματα εδώ με λυπούν.
 

DeletedUser34705

Παλια Ηταν λογικος παίκτης μιλούσε ωραια , τα τελευταια χρονια μπαίνει βρίζει μαναδές , βρωμοαρρωστιες στο σκύπε σε οικογενειες κλπ , απο του πουθενα , ισως τον χουν αποστασιοποιηση πολλά άτομα απο το community τον TW και ετσι έχει αρχισει τα δικά του.
Βγαζει ιστορια για αγρίους , μιλάει και λεει για τον κόσμο κ32 που ο λογαριασμός μου ηταν στην φυλή του και όταν ανακοινωσε οτι τα παράταει γιατι δεν έβγαζε άκρη και χάναμε χωρια αβέρτα και δεν είχανε άμυνες σαν φυλη... υπάρχει άλλωστε και το βίντεο στο youtube που τον κοροιδευουν οι ΜΑΟ γι αυτό :
όταν λοιπον είπε πως θα πατήσει διαγραφή γιατι δεν άντεχε την κοροιδια , εγω δέν ηθέλα να τελείωσω το παιχνιδι μου στον κ32 εκει και έτσι αφου εμεινα 3 μέρες χωρις φυλή | https://prnt.sc/iinzgm | και είχαμε φτιαξει μια φυλη ακυρη μεχρι να δουμε τι θα γινει και ποιοι θα συνεχισουν να παίζουν αφου θα τον ακολουθουσαν στην διαγραφη κι άλλα μέλη ... μετά απο 3 μέρες λοιπόν μπηκα στην ΜΑΟ μεχρι πριν απο αυτο Genlyn γιατι έχεις στενή μνήμη ημουν ο ΜΟΝΟΣ απο ολοι την φυλη που επαιρνα χωρια απο τους ΜΑΟ .. Οταν άλλαξα φυλη λοιπόν ο Genlyn αποφάσησε να μην πατησει διαγραφή... δεν ημουν ρουφιανος Δημήτρη εσυ δεν ήξερες τι θές και εγω ηθέλα να παίξω και δεν μπορουσα να φυω απο την ΜΑΟ που με εμπιστευτηκαν !
Στα έγραψα όλα αναλυτικα αλλα και πάλι πιστευω οτι θα πείς τα δικά σου .. το έκανα πιο πολυ για την αποκατασταση της αληθειας σε αυτα που λές.

Ενολιγης απο το 2007 που παίζω αυτο το παιχνιδι δεν έχω ΠΟΤΕ βλάψει την φυλη που ανηκω . κ7 κ10 κ16 κ31 κ32 κ36 κ38 κ42 κ49 κ51 σε αυτους έχω παίξει εγω στον ελληνικο σέρβερ. και ας βγει να πει κάποιος συμπαίκτης μου οτι προδωσα την φυλη μου !

Στον κ36 είχαν φτιαξει ενα fake print screen που έλεγε οτι ρουφιανευω την φυλη μου , στον κόσμο 36 που ειχα δωσει οσα δεν είχα δωσει σε ολους τους κόσμους μαζι που είχα παίξει , τότε πολλα μελη της τότε φυλης μου και ιδιέταιρα καποιοι που είχα καλη σχέση με βρίζανε επι μήνες λεγοντάς με ρουφιάνο .. μετα απο λιγους μηνες και αφου εκλεισε ο 36 έμαθαν οτι ηταν fake το print screen και μου ζήτησαν συγνώμη.

Μπορει να έχω κακο χαρακτήρα , όταν ειμαι 100% σιγουρος οτι εχω δικαιο και να το χανω απο την συμπεριφορά μου αλλά ΠΟΤΕ δεν ημουν ρουφιάνος.
Επίσης ποτέ δεν έχω πει οτι είμαι καλός παίκτης σε αντιθεση με εσένα που το λες συνεχεία ... αυτος ο κακος παικτης που λές πως είμαι σου έχει πάρει πόσα χωρια και εσυ ποτέ κανενα .. τροφή για σκέψη.

Εχω καταλαβει οτι εχεις μια εμμονή μαζι μου ,στα 100 post σου τα 80 eέχουν το ονομα μου μέσα.. ψαξτο λίγο όσο είναι νωρίς :)



Αν συνεχίσεις το παραλογισμό σου δυστηχως δεν θα σε ακόλοθησω αυτα που ηθέλα να σου πω στα έχω πει.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16076

Παλια Ηταν λογικος παίκτης μιλούσε ωραια , τα τελευταια χρονια μπαίνει βρίζει μαναδές , βρωμοαρρωστιες στο σκύπε σε οικογενειες κλπ , απο του πουθενα , ισως τον χουν αποστασιοποιηση πολλά άτομα απο το community τον TW και ετσι έχει αρχισει τα δικά του.
Βγαζει ιστορια για αγρίους , μιλάει και λεει για τον κόσμο κ32 που ο λογαριασμός μου ηταν στην φυλή του και όταν ανακοινωσε οτι τα παράταει γιατι δεν έβγαζε άκρη και χάναμε χωρια αβέρτα και δεν είχανε άμυνες σαν φυλη... υπάρχει άλλωστε και το βίντεο στο youtube που τον κοροιδευουν οι ΜΑΟ γι αυτό :
όταν λοιπον είπε πως θα πατήσει διαγραφή γιατι δεν άντεχε την κοροιδια , εγω δέν ηθέλα να τελείωσω το παιχνιδι μου στον κ32 εκει και έτσι αφου εμεινα 3 μέρες χωρις φυλή | https://prnt.sc/iinzgm | και είχαμε φτιαξει μια φυλη ακυρη μεχρι να δουμε τι θα γινει και ποιοι θα συνεχισουν να παίζουν αφου θα τον ακολουθουσαν στην διαγραφη κι άλλα μέλη ... μετά απο 3 μέρες λοιπόν μπηκα στην ΜΑΟ μεχρι πριν απο αυτο Genlyn γιατι έχεις στενή μνήμη ημουν ο ΜΟΝΟΣ απο ολοι την φυλη που επαιρνα χωρια απο τους ΜΑΟ .. Οταν άλλαξα φυλη λοιπόν ο Genlyn αποφάσησε να μην πατησει διαγραφή... δεν ημουν ρουφιανος Δημήτρη εσυ δεν ήξερες τι θές και εγω ηθέλα να παίξω και δεν μπορουσα να φυω απο την ΜΑΟ που με εμπιστευτηκαν !
Στα έγραψα όλα αναλυτικα αλλα και πάλι πιστευω οτι θα πείς τα δικά σου .. το έκανα πιο πολυ για την αποκατασταση της αληθειας σε αυτα που λές.

Ενολιγης απο το 2007 που παίζω αυτο το παιχνιδι δεν έχω ΠΟΤΕ βλάψει την φυλη που ανηκω . κ7 κ10 κ16 κ31 κ32 κ36 κ38 κ42 κ49 κ51 σε αυτους έχω παίξει εγω στον ελληνικο σέρβερ. και ας βγει να πει κάποιος συμπαίκτης μου οτι προδωσα την φυλη μου !

Στον κ36 είχαν φτιαξει ενα fake print screen που έλεγε οτι ρουφιανευω την φυλη μου , στον κόσμο 36 που ειχα δωσει οσα δεν είχα δωσει σε ολους τους κόσμους μαζι που είχα παίξει , τότε πολλα μελη της τότε φυλης μου και ιδιέταιρα καποιοι που είχα καλη σχέση με βρίζανε επι μήνες λεγοντάς με ρουφιάνο .. μετα απο λιγους μηνες και αφου εκλεισε ο 36 έμαθαν οτι ηταν fake το print screen και μου ζήτησαν συγνώμη.

Μπορει να έχω κακο χαρακτήρα , όταν ειμαι 100% σιγουρος οτι εχω δικαιο και να το χανω απο την συμπεριφορά μου αλλά ΠΟΤΕ δεν ημουν ρουφιάνος.
Επίσης ποτέ δεν έχω πει οτι είμαι καλός παίκτης σε αντιθεση με εσένα που το λες συνεχεία ... αυτος ο κακος παικτης που λές πως είμαι σου έχει πάρει πόσα χωρια και εσυ ποτέ κανενα .. τροφή για σκέψη.

Εχω καταλαβει οτι εχεις μια εμμονή μαζι μου ,στα 100 post σου τα 80 eέχουν το ονομα μου μέσα.. ψαξτο λίγο όσο είναι νωρίς :)



Αν συνεχίσεις το παραλογισμό σου δυστηχως δεν θα σε ακόλοθησω αυτα που ηθέλα να σου πω στα έχω πει.
καλα ποσο ψεύτης μπορει να είσαι?
εκτος αν σου είπαν οι μαο ότι τα παρατάω, γιατί εγώ και εσένα και σε άλλους είπα ακριβως τι πήγα να κάνω με προσωπικο μυνημα,
ΚΑΙ το έκανα άσχετε, πηρες την πυξιδα σου στους μαο? ηταν καλη?
εισται τόσο άσχετοι που δνε καταλάβατε τις σας βρήκε, όχι μονο εσυ όχι μονο η μαο όχι μονο η ακα αλλά και η κουτουρού,
φάγατε δούλεμα κανονικό σαν αυτό βρε στον κ42?
που δεν καταλάβατε τι σας βρήκε? σας χτύπησε κεραυνος ? μηπως τα άστρα ηταν αναδρομα?
χαχαχχαχαχχα
επερνες χωρια απο μαο?
ααα καλαααα
με αμυνες της φυλής και δικές μου? που έκανα μια ακαδημια μονο για εσενα στην κ55? επειδη δυστηχός έφαγα το παραμύθι τοτε(ναι η αληθεια με ξεγέλασες ότι είσαι καλός παίκτης αλλά ουτε κοψιμο ούτε κολώνα δεν ήξερες τι είναι).
ΞΑΝΑ γιατι μας πούλησες? μπορεις να απαντησεις σωστά και όχι με υπεκφυγές?
κανονικότατα έμπαινα στην αρχή μέχρι να φύγετε όλοι απο την φυλή.
η εμονή μου για εσένα και όλα τα λοιμά, έρχεται απο την εμονη την δική σας να λέτε ανακρίβιες και να κατηγοράτε τον άλλο ΟΤΑΝ τα κάνετε όλα πρώτοι.
ξέχασες το κάθε λοιμό που το έβαζες μέσα να με βρίζει? μανάδες και ότι άλλο του ερχόταν στο μυαλό?
σου είχα πει μην το κάνεις θα ακούσεις και εσυ.
μάθε σου είπα πρώτα ήθος ΠΟΥΛΗΜΕΝΕ και μετα να μιλάς για παιχνιδι, όπως ακούω εγω θα ακούς και εσυ αν συνεχίζεται, ας μην το έκανες να μην άκουγες.
ΡΟΥΦΙΑΝΕ
υ.γ.
τον κόσμο τον έκλεισε χαλαρά η dnd ενω όλοι είμασταν εναντίων της, αλλά μερικοί παίξανε πονηρά παιχνίδια και τον ήπιανε κανονικα(μαο-ακα) ο καθε ενας χωριστά έκανε της πονηριές του.
υ.γ.2
τα βιντεάκια που κάνανε οι μαο , βουβουζέλα ανόητε άσχετε, ήταν καλη ώρα σαν τις φωνές στον jason burn στον κ42 , με σκοπο να πάρει άμυνες, και αυτόν τον φώναζα στο σκυπε και του έλεγα θα τον πυξιδιάσουμε, πήρε όλες τις άμυνες επειδη έφαγε τον ταχα εκνευρισμό μου και τι εγινε? κατάλαβες η όχι ακόμη?
ΑΣΧΕΤΟΙ σας δουλεύω κανονικά και το τρώτε σαν τα βόδια τον σανο.
αντε και καλες μάχες μέχρι να τις μάθετε.
υ.γ.3
για του λόγου το αληθες, ο νολαντερ ηταν σε σημειο κοντα μου στον κ35, και ούτε τον ακούμπησα, μην πεις τον φωβήθηκα μπορεις να τον ρωτησεις που έβαζε την πιεντρα να μου πει οτι κανανε βλακεία, αλλά εμένα ούτε καν με ενοιαζε, την έκανε την κουτσουκέλα..την έφαγε και ο ιδιος.
ρωτα τον νολάντερ να σου πει(ολη μαζι η φυλη του ειχε 50 χωρια, εγω ειχα 200 χωρια οι φίλοι μου, που δεν εχω χαχαχχα, πιάναμε τα 500, πόσο λες να άντεχε? καλά ούτε καν άντεξαν όταν τους χτύπησαν τα δεύτερα μας, μια εβδομαδα νομιζω πηγαν)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή