Συζήτηση Τ' Αστέρια οδηγούν στην Κορυφή

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser35718
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser35718

Εδώ μπορείτε να συζητήσετε τον νέο Διαγωνισμό με όνομα "Τ' Αστέρια οδηγούν στην Κορυφή"
 

DeletedUser32878

στερέψατε από ιδέες, προποτζίδικο το κάνατε το παιχνίδι
 

DeletedUser35718

Αφού θεωρείτε πως το κάναμε προποτζίδικο το μαγαζί επειδή στερέψαμε από ιδέες και επειδή μάλλον δε θέλετε να έχουμε διαγωνισμούς στο φόρουμ, τον ακυρώνουμε μέχρι να μας δώσετε εσείς την ιδέα σας.
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Καλησπέρα,ο διαγωνισμός είναι κάτι καινούργιο στο παιχνίδι,πως γίνεται να το κρίνει ένας χωρίς να έχει ξεκινήσει η διαδικασία να δούμε πως είναι...

ΔΩΣΤΕ ΣΤΟ ΚΟΙΝΟ ΤΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ!!11!!1

Η ΤΑΚΤΙΚΗ ΤΟΥ ΖΕΝ ΘΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙ...


ΥΓ. Μάγκες ο Μουρίνιο είναι γάτος...
ΥΓ.2 Ο Ρονάλντο θα μιλήσει στα κρίσιμα όπως κάνει πάντα...
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
- Κάθε λογαριασμός δικαιούται μόνο μία συμμετοχή. Αυτό σημαίνει πως αν στον λογαριασμό υπάρχουν πχ 5 co-players που διαθέτουν και οι 5 λογαριασμό στο forum, θα πρέπει να γίνει μόνο μία πρόβλεψη. Αν γίνουν περισσότερες (ακόμη και αν διαγραφούν στη συνέχεια), η συμμετοχή δεν θα θεωρηθεί έγκυρη και στην περίπτωση σωστής πρόβλεψης δεν πιστωθεί κανένα δώρο.

Και θα γίνεται επιλογή από τους νικητές σε ποιον λογαριασμό θα πιστώνονται τα δώρα?
 

xxxThe Ripperxxx

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
31
Πότε θα ανοίξει το ποστ για τις προβλέψεις;
 

noesis

ex CM
InnoGames
Βαθμολογία αντίδρασης
211
Δεν θα γίνει αυτός ο διαγωνισμός.
Θα γίνει ο διαγωνισμός που θα προτείνει ο Κύριος που είπε πως έχουμε γίνει πρακτορείο στοιχημάτων γιατί στερέψαμε από ιδέες.
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Δεν θα γίνει αυτός ο διαγωνισμός.
Θα γίνει ο διαγωνισμός που θα προτείνει ο Κύριος που είπε πως έχουμε γίνει πρακτορείο στοιχημάτων γιατί στερέψαμε από ιδέες.

Να γίνει ένας διαγωνισμός που θα προτείνω εγώ που έχω δημιουργικές ιδέες και την αποδοχή του περισσότερου κοινου;;; Ο κύριος που είπε οτι εχετε γίνει πρακτορείο στοιχημάτων αν είχε κάποια ιδέα θα την είχε προτείνει,απλά θέλει να αφορίζει οχι να δημιουργεί

Δώστε μου βήμα να πάω την κοινότητα μπροστά :cool::cool::cool:
 

DeletedUser32878

Προσωπικά ο διαγωνισμός μου είναι αδιάφορος λόγω ότι δεν ασχολούμαι με το ποδόσφαιρο και τον βρίσκω άσχετο με το παιχνίδι ..
ο διαγωνισμός είχε και θετικά σχόλια που σημαίνει ότι σε κάποιους άρεσε δεν κατάλαβα γιατί δεν υποστηρίζετε την ιδέα σας και τον σταματάτε.
Δυστυχώς δεν θα φτιάξω διαγωνισμό όσο κι αν ανυπομονείτε o_O
καλή σας συνέχεια
 

xxxThe Ripperxxx

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
31
Ο μίζερος εχει δικαίωμα βέτο;
Αν δηλαδή βγεί ένας και πει δεν μου αρέσει κάτι αμέσως θα ακυρώνεται;
Εφόσον δεν του αρέσει δεν θα πάρει μέρος. Δεν νομίζω να είπε ο sabo κάπου οτι είναι υποχρεωτική η συμμετοχή. Δικαίωμα γνώμης πιστεύω έχουμε όλοι.
 

noesis

ex CM
InnoGames
Βαθμολογία αντίδρασης
211
Μπορώ άνετα να περιμένω και 6 μήνες και 2 χρόνια άμα χρειαστεί, έως ότου ωριμάσει η ιδέα και βρεθεί διαγωνισμός που είναι αποδεκτός από όλους.

Σαν εκείνη τη διαφήμιση ενός αλκοολούχου ποτού που πετάνε φελλούς μέσα σε βαρέλι μέχρι να ωριμάσει το απόσταγμα. Κάπως έτσι κι εγώ: θα πετάω φελλούς σε ένα βαρέλι μέχρι να αποφασίσετε οι παίκτες τι σας εκφράζει ως θέμα διαγωνισμού. Ελπίζω μόνο να μην ξεμείνω σύντομα από φελλούς, γιατί τότε θα "υποστείτε" διαγωνισμούς που δεν εκφράζουν την πλειοψηφία των παικτών.

Υ.Γ. Δύσκολο το Ρεάλ - Παρί 1 - 3. Θεωρητικά θα αντιδράσουν.
 

xxxThe Ripperxxx

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
31
Επειδή είναι διπλοί οι αγώνες δεν θα ανοίξει το ματς στον πρώτο. Λογικά ενα 1-1 ειναι το πιο πιθανό σκορ. Και ο Ζιντάν δεν θα θέλει να ανοιχτεί γιατί πίσω ειναι χωνί αλλα και ο Έμερι θα πάει συντηρητικά αφου έχει τον επαναληπτικό στο Παρίσι.
Σκόρερ Νεϊμάρ με φάουλ και Ράμος με κεφαλιά.
 

Φυγας

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
62
Αρχικα καλη ιδεα ειναι αυτη,συνεχισε την αφου αρεσει στην πλεοψηφια

Μια αλλη ιδεα ειναι να πονταρουμε στο πια φυλη θα κλεισει τον κοσμο:D (με πρεμ)
 

noesis

ex CM
InnoGames
Βαθμολογία αντίδρασης
211
Επειδή είναι διπλοί οι αγώνες δεν θα ανοίξει το ματς στον πρώτο. Λογικά ενα 1-1 ειναι το πιο πιθανό σκορ. Και ο Ζιντάν δεν θα θέλει να ανοιχτεί γιατί πίσω ειναι χωνί αλλα και ο Έμερι θα πάει συντηρητικά αφου έχει τον επαναληπτικό στο Παρίσι.
Σκόρερ Νεϊμάρ με φάουλ και Ράμος με κεφαλιά.

Αν πάει με ισοπαλία η Ρεάλ στο Παρκ ντε Πρενς, δε ξέρω κατά πόσο θα μπορέσει να πάρει και τον αγώνα.
Αλλά για ισοπαλία το βλέπω κι εγώ. Εκτός αν θυμηθούν να παίξουν.
 

noesis

ex CM
InnoGames
Βαθμολογία αντίδρασης
211
Αρχικα καλη ιδεα ειναι αυτη,συνεχισε την αφου αρεσει στην πλεοψηφια

Μια αλλη ιδεα ειναι να πονταρουμε στο πια φυλη θα κλεισει τον κοσμο:D (με πρεμ)

Μακριά από τζόγο. Άλλο άλλο.
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Μπορώ άνετα να περιμένω και 6 μήνες και 2 χρόνια άμα χρειαστεί, έως ότου ωριμάσει η ιδέα και βρεθεί διαγωνισμός που είναι αποδεκτός από όλους.

Διαγωνισμός που παίρνει έγκριση απο μένα δεν χρειάζεται να είναι αποδεκτός και απο τους άλλους...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Σαν εκείνη τη διαφήμιση ενός αλκοολούχου ποτού που πετάνε φελλούς μέσα σε βαρέλι μέχρι να ωριμάσει το απόσταγμα. Κάπως έτσι κι εγώ: θα πετάω φελλούς σε ένα βαρέλι μέχρι να αποφασίσετε οι παίκτες τι σας εκφράζει ως θέμα διαγωνισμού. Ελπίζω μόνο να μην ξεμείνω σύντομα από φελλούς, γιατί τότε θα "υποστείτε" διαγωνισμούς που δεν εκφράζουν την πλειοψηφία των παικτών.

Εμένα αυτό που είπες μου θύμησε το σύνθημα για τις εκλογές φοιτητικής παράταξης που έλεγαν βουλιάξτε τους φελλούς :p:p:p

Αν πάει με ισοπαλία η Ρεάλ στο Παρκ ντε Πρενς, δε ξέρω κατά πόσο θα μπορέσει να πάρει και τον αγώνα.
Αλλά για ισοπαλία το βλέπω κι εγώ. Εκτός αν θυμηθούν να παίξουν.

Το έχουμε ξαναπει,ο Ρονάλντο θα κουβαλήσει σαν άλλος ΖΕΝ MASTER :cool::cool::cool:

ΤEΛΟΣ ΤΑ ΛΟΓΙΑ,ΩΡΑ ΓΙΑ ΠΡΑΞΕΙΣ,ΑΝΟΙΞΤΕ ΤΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ,ΕΧΩ ΕΜΠΝΕΥΣΗ!!! :D:D:D
 

noesis

ex CM
InnoGames
Βαθμολογία αντίδρασης
211
Διαγωνισμός που παίρνει έγκριση απο μένα δεν χρειάζεται να είναι αποδεκτός και απο τους άλλους...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Σόρρυ που θα το χαλάσω, αλλά ο διαγωνισμός παίρνει έγκριση από εμένα.


Εμένα αυτό που είπες μου θύμησε το σύνθημα για τις εκλογές φοιτητικής παράταξης που έλεγαν βουλιάξτε τους φελλούς :p:p:p
Πότε έπαιζε αυτό σαν σύνθημα; Δε το θυμάμαι :/


Το έχουμε ξαναπει,ο Ρονάλντο θα κουβαλήσει σαν άλλος ΖΕΝ MASTER :cool::cool::cool:

ΤEΛΟΣ ΤΑ ΛΟΓΙΑ,ΩΡΑ ΓΙΑ ΠΡΑΞΕΙΣ,ΑΝΟΙΞΤΕ ΤΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ,ΕΧΩ ΕΜΠΝΕΥΣΗ!!! :D:D:D
Ο πενάλντο θα κουβαλήσει φέτος ομάδα; Δε νομίζω. Είναι κουρασμένος επειδή κουβάλησε πρόπερσι την Πορτογαλία μέχρι τον τελικό του Γιούρο και φέτος ξεκουράζεται :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser35557

Μπορώ να επεξεργαστώ μια πρόβλεψη που έχω κάνει πριν γίνουν οι αγώνες?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή