Συμβαινει τωρα

  • Δημιουργός θέματος andreas 69
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Καλησπερα,παιζω 6 χρονια και πρωτη φορα νιωθω την αναγκη να γραψω εδω...
Αυτη τη στιγμη 3 κορυφαιες φυλες με τα παρακλαδια τους εκτελουν πλανο εναντιον ΜΙΑΣ φυλης πιυ ειναι υποδεκαπλασια...
Μαο,dnd,και,psych εναντιον lions..
Ελπιζω οτι δεν ειμαι μονο εγω αυτος που δε βλεπει τιποτα τιμιο σε αυτη την κινηση..
Ντρεπομαι για καποιους που σπανε σ.ε. Με τσεκουρια για να γινουν αρεστοι χωρις κανενα λογο...
Το αποτελεσμα,προφανως αναμενομενο...Συγχαρητηρια κυριοι,μπορειτε να χαρειτε το θριαμβο σας....
Ντροπη ρεεεεεεεεεε
 

DeletedUser9362

Εσυ θες φυλετικες μαχες χωρις μαχες δηλαδη;
 

DeletedUser

Και για πες μας φίλε. Τι θέλεις δηλαδή; Να κάθονται να σε κοιτάνε κι εσυ να κάνεις το μόρτιμερ επειδή είσαι σε μικρότερη φυλή;
 

DeletedUser

Εσυ θες φυλετικες μαχες χωρις μαχες δηλαδη;


Ετσι εννοεις τη μαχη?Εγω οχι....

- - - Eνημερώθηκε - - -

Και για πες μας φίλε. Τι θέλεις δηλαδή; Να κάθονται να σε κοιτάνε κι εσυ να κάνεις το μόρτιμερ επειδή είσαι σε μικρότερη φυλή;

Οντως με κοιταγανε...Ειχαμε σ.ε.
 

DeletedUser9362

εγω με Σ.Ε ποτε δεν σε ειδα να σου πω την αληθεια! Δεν το περιμενες δηλαδη να ειστε οι επομενοι; οι Ακα τελειωσαν οι ΜΛ τελειωσαν (απο αριστερα) απο δεξια εσεις μεινατε :) και αν κολλας στο οτι ειναι 3 φυλες εναντιων μιας ε εγω λογικο το βρισκω λογο του σημειου που βρισκεστε.ολοι θελουν χωρια
 

DeletedUser33362

ανδρεα ετσι ειναι στην φυλετικες εμεις δεν εχουμε παρα να παλεψουμε ανεξαρτητα αν μας την εφεραν αυτο διχνει οτι η μαο και η dnd ηταν πολυ κατωτερον τον περιστασεων κ δεν ηταν ικανη να νικησουν αμφοτερα εμεις θα δωσουμε τον καλυτερο μας εαυτο ετσι ειναι αυτα καλος η κακος
 

DeletedUser

Ειχες σ.ε. με μαομαο και dnd;;;; απλως κερδιζες χρονο γιατι ειχανε και οι δυο φυλες πολεμο με εχθρους μεγαλητερους απο εσενα και μακρια απο εσενα... Λογικο ειναι να θελουνε να καθαρισουνε την ηπειρο τους αμα τελειωσανε τους πολεμους τους και οι δυο φυλές!

Τι περιμενες δηλαδη, να κλεισεις κοσμο;;; Ή περίμενες να σου δωσουνε χωρια για να ειναι πιο ίση η μάχη;;;

Αμα ειναι να ποσταρεις για κατι, να ποσταρεις με λογικα επιχειρήματα! Καλη πύξιδα φιλε μου....
 

DeletedUser

ανδρεα ετσι ειναι στην φυλετικες εμεις δεν εχουμε παρα να παλεψουμε ανεξαρτητα αν μας την εφεραν αυτο διχνει οτι η μαο και η dnd ηταν πολυ κατωτερον τον περιστασεων κ δεν ηταν ικανη να νικησουν αμφοτερα εμεις θα δωσουμε τον καλυτερο μας εαυτο ετσι ειναι αυτα καλος η κακος

Δεν σταματαμε να παιζουμε,εννοειται....Αρα καταληγουμε οτι μονο εμενα μου φαινεται unfair και μονο εγω ΔΕΝ θα συμμετειχα...
Οκ...Οπως εχει μαθει ο καθενας...
 

DeletedUser33362

Ειχες σ.ε. με μαομαο και dnd;;;; απλως κερδιζες χρονο γιατι ειχανε και οι δυο φυλες πολεμο με εχθρους μεγαλητερους απο εσενα και μακρια απο εσενα... Λογικο ειναι να θελουνε να καθαρισουνε την ηπειρο τους αμα τελειωσανε τους πολεμους τους και οι δυο φυλές!

Τι περιμενες δηλαδη, να κλεισεις κοσμο;;; Ή περίμενες να σου δωσουνε χωρια για να ειναι πιο ίση η μάχη;;;

Αμα ειναι να ποσταρεις για κατι, να ποσταρεις με λογικα επιχειρήματα! Καλη πύξιδα φιλε μου....

λεει για τους απροσαρμοστους τους ειχαμε μοβ δεν βλεπεις τι λεει η κανεις τον **** η μαο και η dnd ηταν κ ειναι ανικανοι απο μονοι τους να κανουν κατι κ αποδεδειγμενα το εχουμε αποδιξει αυτο βαλεανε φυλη απο Σ.ε να χτυπησει αυτο σου λεει
 

DeletedUser

Το μόνο unfair είναι οτι δε φάγατε την πυξίδα νωρίτερα και τώρα σας βλέπουν με ηθικό. Καλή συνέχεια!
 

DeletedUser33362

φιλε ακουμε...δεν εισαστε ικανοι ουτε μακαρονια να βρασετε οχι να ριξετε εσεις πυξηδα ακουμε κ σας ξερω καλα σας εχουμε δουλεψει καλα κ σας ξερω απλα βαλατε τους κανιβαλους που ειναι αναμεσα μας ασε τωρα που θα ριξετε εσεις πυξηδα γελανε και η διαχειρηστες με αυτα που λες
 

DeletedUser

Το θα ρίξε"τε" δε το καταλαβαίνω καταρχας. Εγω δεν παιζω εκει. Δευτερον. Σκέφτεσαι πολύπλοκα φίλε. Δεν έχεις δει ποτέ το χάρτη; Το γεγονός οτι όλη σας η φυλή ειναι όσο οι μεσοι όροι των λογαριασμών των άλλων φυλών δε σου λέει κάτι; Το ηθικό σου λέει μήπως; Γιατί αν αυτα δε σου λένε τότε μάλλον αυτα που λες του τύπου "σας ξέρω καλά" και "δεν ειστε ικανοί" κλπ σε κάνουν να φαίνεσαι άσχετος.
 

DeletedUser9362

αν δεν ειμαστε ικανοι να σας πυξιδιασουμε τοτε μην κλαιγεστε οτι ειμαστε κ εμεις εναντιων σας
 

DeletedUser33362

σιγα ρε φιλε μην κλαψουμε επειδει εσεις δεν μπορειτε λες κ βγηκαμε στο φορουμ να μας λυπηθειτε τοσο καιρο τον πινατε τωρα τι εγινε μου πηρατε αερα κ πουλατε κ αντρουα κ πνευμα ισα ρεεε παλι φαπες θα φατε
 

DeletedUser

Η σκέψη σου δεν έχει ειρμό και η γραφή σου δεν έχει σημεία στιξης. Αποχωρώ απο την κουβέντα γιατι καταναλώνω πολλή ενέργεια μονο και μόνο για να καταλάβω τι γράφεις
 

DeletedUser

αν δεν ειμαστε ικανοι να σας πυξιδιασουμε τοτε μην κλαιγεστε οτι ειμαστε κ εμεις εναντιων σας

Μη γινει παρεξηγηση...ΔΕΝ ΚΛΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ,Την πρακτικη δεν μπορω εγω ,ο πρωτος του κοσμου,δεν μπορουμε μαζι,οι δυομπρωτοι του κοσμου,βαλε τους πανετοιμους απι οτι φανηκε απροσαρμοστους που εχουν σ.ε. Και αναπτυχθηκαν ΦΙΛΙΚΑ αναμεσα τους να χτυπησουν ξαφνικα και απροκλητα...
Ειστε οκ με αυτο οι υποστηρηκτες?
 

DeletedUser

Eεεεεεεεεεεεεεεε ποιος ο λογος να βγεις στο κεντρικο τωρα;;; Σ.Ε. εσπασε, δεν εσπασε συμμαχια.

Που λες τον πίναμε, δηλαδη μεσα απο αυτο τον πόλεμο θες να μας πεις διατρεχει κινδυνο η μαομαο και η dnd απο λιονταρια....

Αλλα δεν θα χασουμε λες γιατι "βαλαμε" τους απροσαρμοστους οπως λες να βαρεσουνε..... ΟΚ !!!

Συμπερασμα: η Μαομαο και η dnd πηγαινε για πυξιδα απο τον πολεμο με λιονταρια αλλα τους εσωσαν οι απροσαρμοστοι κανιβαλλοι.....
 

DeletedUser

Ρε μόρτη διαβάζεις τα πόστ ή τσάμπα τα γράφουμε; Ηθικό ξέρεις τι σημαίνει; Σε λίγο θα μου πεις οτι ο ήλιος βγαίνει απο τη δύση
 

DeletedUser

Ρε μόρτη διαβάζεις τα πόστ ή τσάμπα τα γράφουμε; Ηθικό ξέρεις τι σημαίνει; Σε λίγο θα μου πεις οτι ο ήλιος βγαίνει απο τη δύση
Για το ανηθικο μιλαμε τωρα φιλε μου και ασε τις θεωριες...

- - - Eνημερώθηκε - - -

Eεεεεεεεεεεεεεεε ποιος ο λογος να βγεις στο κεντρικο τωρα;;; Σ.Ε. εσπασε, δεν εσπασε συμμαχια.

Που λες τον πίναμε, δηλαδη μεσα απο αυτο τον πόλεμο θες να μας πεις διατρεχει κινδυνο η μαομαο και η dnd απο λιονταρια....

Αλλα δεν θα χασουμε λες γιατι "βαλαμε" τους απροσαρμοστους οπως λες να βαρεσουνε..... ΟΚ !!!



Συμπερασμα: η Μαομαο και η dnd πηγαινε για πυξιδα απο τον πολεμο με λιονταρια αλλα τους εσωσαν οι απροσαρμοστοι κανιβαλλοι.....


Αδικεισαι εδω....
 
Κορυφή