ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ! ΣΟΣ-ΟΥ

  • Δημιουργός θέματος antwnio
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!

Όλοι θα θυμάστε την μεγάλη δήλωση των κλόουν και του μποκου στην αρχή του κόσμου!

http://forum.fyletikesmaxes.gr/showthread.php?24826-clown-ws-%CE%BA54!!!!!!!!/page4



Κλόουν εναντίον όλων!!

Η απάντηση μας είναι αυτή:

http://prntscr.com/1lt86w

Θέλω να πω ένα μεγάλο συγχαρητήρια σε όλα τα μέλη της ΣΟΣ-ΟΥ που πραγματικά τα έδωσαν όλα!

Και παρόλο μας είχαν όλοι τελειωμένους καταφέραμε να κερδίσουμε την μάχη Και πολέμησαν καθαρά!!

Ένα συγχαρητήρια σε όλα τα μέλη που είναι εδώ και θα συνεχίσουμε τον πόλεμο γιατί κερδίσαμε μόνο μια μάχη!

Αλλά και ένα συγχαρητήρια σε όλα τα μέλη μας που δεν βρίσκονται εδώ αλλά βοήθησαν τα μέγιστα!

Επίσης θέλω να δώσω και ένα μπράβο σε όλα τα μέλη των κλόουν που πολέμησαν και θα συνεχίσουν να πολεμούν καθαρά!

Ο πόλεμος συνεχίζετε καλές μάχες σε όλους και διασκεδάστε το παιχνίδι!

ευχαριστω! antwniο.......
 

DeletedUser8333

μηδένα προ του τέλους μακάριζε..

Το τελος των κλοουν ηρθε....τωρα εκει που πηγατε ειναι αλλη ιστορια..η μηπως θεωρειτε οτι ειστε ακομα κλοουν?Ο Αντωνης ειπε ενα συγχαρητηρια στα παιδια που επαιξαν και καταφεραν να κερδισουν τους κλοουν,αλλα και ενα μπραβο σε εσας που παιξατε με αξιοπρεπεια και τιμη...τωρα το τι θα γινει στην συνεχεια δεν το προκαταβαλλει κανεις μας...
 

DeletedUser

Oταν οι κοσμοι παιζοντε με τιμη ολοι χαιρομαστε το παιχνιδι.
Και απο μενα ενα μπραβο σε οσους παιζουν αξιοπρεπως......
Δημητρακη σε εχασα ρε.....axaxaxaxaxaxax
 

DeletedUser8333

Χαρουλη στις 25 θα ειμαι πισω.....(μπορει να μας δωσουν και τιποτα ποντους ποινης,αφου βγαινουμε απο το θεμα....)
 

DeletedUser29315

επειδη δεν πιστευω να περιμενεις να βγει κανενας που προαναφερες και να σου δωσει συγχαρητηρια στα δινω εγω εκ των προταιρων.οχι εκμερους της φυλης κλοουν του κ23.αλλα εκμερους του συνεχιστη της σε ολους τους κοσμους μεχρι τωρα.και επειδη ταμειος+κλοουν η το αναποδο πες το οπως θες ισον με ενα να σαι σιγουρος οτι διαβαζοντας αυτο που εγραψες εγω στεναχωρεθηκα και οχι αυτοι που κερδισες.για αυτο και πλεον σε οποιοδηποτε κοσμο δω κλοουν που δεν εχω κανει εγω μην μπειτε καν στον κοπο να την αποκαλειτε κλοουν.πειτε την κατι αλλο.πειτε την φαπες δεν ξερω.η δηλωση κλοουν εναντιων ολων ητανε λαθος εξ αρχης.επρεπε να ειναι κλοουν εναντια στον εαυτο της και τα κομπλεξ της.2 κουκοι δεν φερνουν την ανοιξη.οσο και να το παλευουν(που πανω σε αυτο τους συγχαιρω αλλα και παλι ητανε αναμενομενη η κουραση δεν βγαινει ετσι).πρωτα επρεπε να λυσει αυτες τις μαχες και μετα με τα τσεκουρια.δεν εχω τιποτα με κανεναν προσωπικα και για τιποτα.αλλα οντως σωστα ειπες εχετε πολυ συνεχεια ακομα(σας εχω δωσει και φαβορι μην ξεχνας).η κλοουν δεν εχασε μονη της χαθηκε.εβαλε τα χερακια της και εβγαλε τα ματακια της..ελπιζω τα παθηματα να γινονται μαθηματα και κυριως να καταλαβουν καποιοι οτι ειναι παιχνιδι.και οτι πανω απο κανονες χωρια και φαρμινκ υπαρχει κατι σημαντικοτερο που κραταει μια φυλη.η επικοινωνια..καλη συνεχεια αντωνιε.
 

DeletedUser

επειδη δεν πιστευω να περιμενεις να βγει κανενας που προαναφερες και να σου δωσει συγχαρητηρια στα δινω εγω εκ των προταιρων.οχι εκμερους της φυλης κλοουν του κ23.αλλα εκμερους του συνεχιστη της σε ολους τους κοσμους μεχρι τωρα.και επειδη ταμειος+κλοουν η το αναποδο πες το οπως θες ισον με ενα να σαι σιγουρος οτι διαβαζοντας αυτο που εγραψες εγω στεναχωρεθηκα και οχι αυτοι που κερδισες.για αυτο και πλεον σε οποιοδηποτε κοσμο δω κλοουν που δεν εχω κανει εγω μην μπειτε καν στον κοπο να την αποκαλειτε κλοουν.πειτε την κατι αλλο.πειτε την φαπες δεν ξερω.η δηλωση κλοουν εναντιων ολων ητανε λαθος εξ αρχης.επρεπε να ειναι κλοουν εναντια στον εαυτο της και τα κομπλεξ της.2 κουκοι δεν φερνουν την ανοιξη.οσο και να το παλευουν(που πανω σε αυτο τους συγχαιρω αλλα και παλι ητανε αναμενομενη η κουραση δεν βγαινει ετσι).πρωτα επρεπε να λυσει αυτες τις μαχες και μετα με τα τσεκουρια.δεν εχω τιποτα με κανεναν προσωπικα και για τιποτα.αλλα οντως σωστα ειπες εχετε πολυ συνεχεια ακομα(σας εχω δωσει και φαβορι μην ξεχνας).η κλοουν δεν εχασε μονη της χαθηκε.εβαλε τα χερακια της και εβγαλε τα ματακια της..ελπιζω τα παθηματα να γινονται μαθηματα και κυριως να καταλαβουν καποιοι οτι ειναι παιχνιδι.και οτι πανω απο κανονες χωρια και φαρμινκ υπαρχει κατι σημαντικοτερο που κραταει μια φυλη.η επικοινωνια..καλη συνεχεια αντωνιε.

Αδερφε ταμειε τα λες καλα αλλα το να φευγεις απο τη φυλη επειδη διαφωνησες δεν το θεωρω και πολυ σωστο(προσωπικη αποψη απο αυτα που ειδα εγω)...Εβαλε τα χερακια της και εβγαλε τα ματακια της και το παραδεχομαι και εγω που ημουν μελος της.Οι αληθειες να λεγονται..Βεβαια δεν διαλυθηκαμε επειδη δεχθηκανε μελη μας τα τρομερα και φοβερα πλανα των ΣΟΣ και δεν αντεξαμε την πολυ πιεση..προς θεου..Απλα καποιες ρουφιανιες,καποιες παρεξηγησεις,καποιες βεντετες και ΝΤΙΒΕΣ (υποτιθεται),καποιοι αντρες που δεν ηταν παντελονατοι στη φυλη μας αναπτυχθηκαν και μετα εκαναν τη ζημια σπερνοντας τη διχονοια..
Αυτοι οι παραγοντες διελυσαν την φυλη μας...
Απο εκει και περα καλες μαχες στη φυλη του Αντωνη μιας και ηταν το αρχικο θεμα,ειναι εξαιρετος αρχηγος και βεβαια παιχτης "οταν θελει" και γραφει και καλα ποιηματα..
 

DeletedUser29315

Αδερφε ταμειε τα λες καλα αλλα το να φευγεις απο τη φυλη επειδη διαφωνησες δεν το θεωρω και πολυ σωστο(προσωπικη αποψη απο αυτα που ειδα εγω)...Εβαλε τα χερακια της και εβγαλε τα ματακια της και το παραδεχομαι και εγω που ημουν μελος της.Οι αληθειες να λεγονται..Βεβαια δεν διαλυθηκαμε επειδη δεχθηκανε μελη μας τα τρομερα και φοβερα πλανα των ΣΟΣ και δεν αντεξαμε την πολυ πιεση..προς θεου..Απλα καποιες ρουφιανιες,καποιες παρεξηγησεις,καποιες βεντετες και ΝΤΙΒΕΣ (υποτιθεται),καποιοι αντρες που δεν ηταν παντελονατοι στη φυλη μας αναπτυχθηκαν και μετα εκαναν τη ζημια σπερνοντας τη διχονοια..
Αυτοι οι παραγοντες διελυσαν την φυλη μας...
Απο εκει και περα καλες μαχες στη φυλη του Αντωνη μιας και ηταν το αρχικο θεμα,ειναι εξαιρετος αρχηγος και βεβαια παιχτης "οταν θελει" και γραφει και καλα ποιηματα..

οταν λες οτι αγαπας μια φυλη και το ονομα της,και διαφωνεις με καποια πραγματα οταν πραγματικα θελεις το καλο της ειναι ισως προτιμοτερο να αποχωρησεις.οπως ειδες εγω προσωπικα οχι μονο κουβεντα δεν ειπα αλλα με την σταση μου αφησα τα παιδια να κανουν την δουλεια τους οπως εκεινοι ξερουν.η διαφωνια ειναι υγεια.αυτο δεν σημαινει οτι θες να κανεις και κακο το αντιθετο μαλιστα.ημουνα ο ενας στους 2 στην ασυλουμ(με αποδειξεις)που ελεγα μαζι με τον ναθαναηλ οτι την κλοουν την στηριζουμε οσα λαθη και αν γινονται.τωρα απο κει και περα δεν ξερω πιοι εφυγαν τους λογους κλπ.βεντετες στη κλοουν δεν υπαρχουν.ειναι απο μονη της η φυλη.δεν υπηρχε ουτε μια στο εκατομμυριο να κατσω και να κανω κλικα επειδη διαφωνω με την φιλοσοφια του μποκου.γι αυτο και εφυγα και ακομα κλοουν εμεινα(και αυτο με αποδειξεις).η ιστορια μας κρινει ολους φιλε λολερα..για τις πραξεις μας και τα λεγομενα μας.οσα για τις βεντετες-ντιβες-ρουφιανιες δεν θελω να το δεχτω και θα σου πω το γιατι.οταν εισαι μποκος..εισαι υποχρεωμενος να φερνεις στα ισα ντιβες και βεντετες.γιατι ξερεις απο την αρχη οτι στο ροστερ σου εχεις τετοιους.δεν τους διωχνεις γιατι σου παιζουν μπαλα.βρισκεις το κουμπι τους και ρολλαρει η ομαδα.αν δεν γινει αυτο δεν αλλαζεις 10 παικτες.αλλαζεις προπονητη.αυτα απο εμενα.οπως θα ειδες εν καιρο πολεμου δεν μιλησα ποτε.κατι πρεπει να σου λεει αυτο.καλη συνεχεια.
 

DeletedUser8333

επειδη δεν πιστευω να περιμενεις να βγει κανενας που προαναφερες και να σου δωσει συγχαρητηρια στα δινω εγω εκ των προταιρων.


Αυτο ειναι που πρεπει να μας ανησυχει....το οτι μονο εσυ βγαινεις και δινεις συγχαρητηρια.Βγαινει ο φιλος μου ο λολερας και λεει οτι δεν εχασαν απο τα φοβερα πλανα της ΣΟΣ-ΟΥ..Αν δεν χασετε απο αυτα τοτε εισασταν χειροτεροι απο οσο φανταζομαστε...Παιζατε μονοι σας και βγηκατε δευτεροι...Δεν ειναι κακο να παραδεχτεις και μια φορα πως εχασες...
 

DeletedUser

Αυτο ειναι που πρεπει να μας ανησυχει....το οτι μονο εσυ βγαινεις και δινεις συγχαρητηρια.Βγαινει ο φιλος μου ο λολερας και λεει οτι δεν εχασαν απο τα φοβερα πλανα της ΣΟΣ-ΟΥ..Αν δεν χασετε απο αυτα τοτε εισασταν χειροτεροι απο οσο φανταζομαστε...Παιζατε μονοι σας και βγηκατε δευτεροι...Δεν ειναι κακο να παραδεχτεις και μια φορα πως εχασες...

Δημητρη μου οπως αποδειχθηκε ναι χασαμε...Χασαμε για αυτο και δεν υπαρχει η φυλη μας και εγω προσωπικα που μερικα χωρια τα πηρε ενα πρωι ενας δικος μας απο μονος του ξαφνικα και που τα υπολοιπα τα εδωσα στη Μαχη....
Απο εκει και περα ομως το οτι δεν μας οδηγησαν στη διαλυση τα φοβερα και τρομερα πλανα που δεν κανατε μπορει να στο διαβεβαιωσει και ο κυριος ταμειος που ηταν στη φυλη και τα ξερει απο πρωτο χερι...
Απλα δινεται βαση στο εξης ρητο '' Οταν το δασος προοδευει,,προοδευει και το δεντρο..Οταν το δασος καιγεται,,καιγεται και το δεντρο'' και για αυτο πιστευω οτι θα κερδισετε...Αυτο οποιος το βαλει στο μυαλο του ειναι κερδισμενος
 

DeletedUser

Καλησπέρα παιδιά!
το θέμα αυτό δεν το έκανα για να πάρω συγχαρητήρια!

Σαν Αντώνιο ήθελα να δώσω συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά της φυλής μας .

Για την πολύ δύσκολη μάχη που κερδίσαμε! Και ήταν πράγματι δύσκολη!

Και να τους πω να συνεχίσουν να διασκεδάζουν το παιχνίδι!

Όπως κάνουμε κάθε μέρα στο φόρουμ και στο σκυπε!

Όσο για ντίβες!! Εδώ να δείτε πόσες έχουμε!!!!!!!

Έτσι είμαστε κάθε μέρα :grrr2: :grrr:
 

DeletedUser30442

Δημητρη μου οπως αποδειχθηκε ναι χασαμε...Χασαμε για αυτο και δεν υπαρχει η φυλη μας και εγω προσωπικα που μερικα χωρια τα πηρε ενα πρωι ενας δικος μας απο μονος του ξαφνικα και που τα υπολοιπα τα εδωσα στη Μαχη....
Απο εκει και περα ομως το οτι δεν μας οδηγησαν στη διαλυση τα φοβερα και τρομερα πλανα που δεν κανατε μπορει να στο διαβεβαιωσει και ο κυριος ταμειος που ηταν στη φυλη και τα ξερει απο πρωτο χερι...
Απλα δινεται βαση στο εξης ρητο '' Οταν το δασος προοδευει,,προοδευει και το δεντρο..Οταν το δασος καιγεται,,καιγεται και το δεντρο'' και για αυτο πιστευω οτι θα κερδισετε...Αυτο οποιος το βαλει στο μυαλο του ειναι κερδισμενος

Μεγαλα πλανα που δεν καναμε??
Συγνωμη φιλε μου αλλα εγω αλλα εβλεπα να γινεται στην κ54...ειδα τον χαρτη απο κει που ηταν ολος κοκκινος να γινεται ο περισσοτερος μπλε...


Και ναι οτι και να γινει εμεις στο σκυπε τρελενομαστε και σπαμε πλακα
 
Κορυφή