Sub Idem Sol - ο Ηλιος θα σας καψει 34 φορες.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser24216
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser33810

Καλες μαχες και απο μενα......
ελπιζω καποιος να με στροτολογιση...... για να μαθω να παιζω.... εγω ο νουμπακος...! :p
 

DeletedUser33703

Μετριοι, νουμπαδες, ασχετοι, ρολιστες, κομπαρσοι, σεσσιοναδες, κοπριτες, κεφτεδες, λιγοι.


Παιξατε, χαρηκατε, διασκεδασατε. Τα ψεματα τελος.
Γι αλλον ενα Κοσμο ερχομαστε να σας μαθουμε να παιζετε. Γι αλλον εναν κοσμο θα υποκυψετε με τρομο μπροστα στις αρμαδες μας. Γι αλλον εναν κοσμο θα ξυπνησετε το πρωι και η πυξιδα απο εμας θα πεταχτει σαν φανουροπιτα στην οθονη σας.
Ξερουμε να βαζουμε επιθεσεις. Ξερουμε να βαζουμε τρενακια. Εσεις τι ξερετε ρε τζομπανηδες?
Συμμαχηστε αν θελετε ολοι μαζι εναντιον μας, βαλτε και φυλες απο αλλο κοσμο παλι μετριοι θα ειστε. οι μονες βοηθειες που παιρνετε οταν η Σολ σας στοχευει ειναι το 50-50 γιατι για 50% ειστε, οπως το καθε μετριο στον Κοσμο.

Ξεκινηστε απο τωρα. γλυφτε εχθρους, παρακαλεστε μας, ικετεψτε τους πρωινους κοπλεη μας, η τους βραδυνους μηχανικους παικτες μας, κλαψτε στις ομαδες διαχειρισης, βαλτε κανα mysteries να μας πει χααααχαχαχαααχαχαχαααα αλλα το τελος ειναι γνωστο. ο 20χρονος πυρηνας μας, διοχετευμενος απο 17χρονους θαυμαστες μας θα διανυκτερευσει στα χωρια σας. Ετοιμαστειτε να πειτε Ωιμε και Ουεζ, αλλα στο τελος θα φατε ηλεκτρονικες κλωτσιες νουμπς μεχρι να πατε στον Κ35, στον οποιο θα μπουμε μετα για να ξανακλαψετε.

οι νικες μας αμετρητες, τα μεταλλια μας παρουσιαζονται στα μουσεια παιχνιδιων στρατηγικης, ειμαστε οι καλυτεροι, ποτε αλλοτε δε ξαναδε κανεις τετοια ομαδα.

προς ΟΔ : Κλειστε τον κοσμο απο τωρα, δε χρειαζεται να ανοιξει, δωστε μας το βραβειο απο τωρα, τελειωνετε.
προς αλλες φυλες : μετριοι νουμπς ερχομαστε.
προς αλλες φυλες στην ηπειρο : κλαψτε
προς φυλες που αυτοθεωρουνται καλες σε αλλες ηπειρους : δεχομαστε ποδοφιλημα για συμμαχιες, αλλα τι να μας πειτε ρε μετριοι θα σας περασουμε κοκκινους. πυροσβεστες, ε πυροσβεστες.


Και τωρα προβλεψεις του Κοσμου 35.

στην 44 θα βγει ο Ηλιος και θα τυφλωσει τους αλλους. Κατι θα παει να κανει η ακαδημια της Σολ, αλλα μπροστα στην Καλυτερη φυλη ολων των εποχων θα βαλουν κι αυτοι τα κλαμματα.
στην 45 μπερδεμενη φαση. Μολις σκεφτει στο σκαηπ η Σολ να παει προς τα εκει, τελειωσε ομως, ενταξει.
στην 55 ανετα, θα ρθει ο Αρχηγος μας να παρει ενα βαρβαρο αναμεσα σας. Ε μετα χασατε.
στην 54 δε μπορει να υπαρχουν δυο Ηλιοι. Οποτε αντιο μετριοι
σε καποια απ τις ηπειρους θα κλαιει η Παρις Χιλτον.
στην 43 θα Σολαρουμε ανελεητα.
στην 59 θα παιξουμε με βοηθεια το Πι.
στην 112 ειμαστε θεοι, ηλιοι καλοκαιρινοι.
στην Ανγκμπαντ εχουμε Μοργκοθ, χασατε, λιγοι.




"It's easier to resist at the beginning than at the end."

Leonardo Da Vinci

"I was created by the all powerful God to fill the universe with my masterpieces."

El Greco

"Whatsoever they do shall turn against them."

Morgoth, Dark lord

"Φερτε μου την Doom να την #@%&σω"

DON KYR

Φίλε μου νομίζω ότι τελικά από τα λάθη σου δεν έμαθες , τα ίδια με τον κ30 συνεχίζεις και εσύ και η παρέα σου και να ξέρεις ότι ούτε εδώ θα σου βγει σε καλό , αλλά τι να περιμένει κανείς από εσάς , μια φυλή γεμάτοι πιτσιρικάδες είστε γεμάτη αλαζονεία που νομίζεται ότι είστε και κάποιοι , σε κάθε κόσμο που θα μπαίνετε θα σας κυνηγάω πιτσιρικάδες της κακιάς ώρας.
Εσύ ο αφρογαλάκος και ο da vincakos νομίζεται ότι έχετε πιάσει τον παπά από τα αρχ***δια .
Μπείτε και σε αυτόν τον κόσμο να τον χαλάσετε όπως ξέρετε πολύ καλά να κάνετε με κρυφές ακαδημίες , κρυφές συμμαχίες και δολοπλοκίες και συμφωνίες που έγιναν από skype αλλά εσείς τις θέλετε και γραπτά τρομάρα σας .
Στο πυρ το εξώτερον καταραμένοι βρωμιάριδες .
Εύχομαι να φάτε καλά που θα φάτε πιτσιρικαρέοι τιποτένιοι , βρε ουστττττ
 

DeletedUser

Μεγάλες ιδέες απο μικρούς παίκτες. Θα τα πούμε στην 44 γατάκια..
 

DeletedUser28885

Φίλε μου νομίζω ότι τελικά από τα λάθη σου δεν έμαθες , τα ίδια με τον κ30 συνεχίζεις και εσύ και η παρέα σου και να ξέρεις ότι ούτε εδώ θα σου βγει σε καλό , αλλά τι να περιμένει κανείς από εσάς , μια φυλή γεμάτοι πιτσιρικάδες είστε γεμάτη αλαζονεία που νομίζεται ότι είστε και κάποιοι , σε κάθε κόσμο που θα μπαίνετε θα σας κυνηγάω πιτσιρικάδες της κακιάς ώρας.
Εσύ ο αφρογαλάκος και ο da vincakos νομίζεται ότι έχετε πιάσει τον παπά από τα αρχ***δια .
Μπείτε και σε αυτόν τον κόσμο να τον χαλάσετε όπως ξέρετε πολύ καλά να κάνετε με κρυφές ακαδημίες , κρυφές συμμαχίες και δολοπλοκίες και συμφωνίες που έγιναν από skype αλλά εσείς τις θέλετε και γραπτά τρομάρα σας .
Στο πυρ το εξώτερον καταραμένοι βρωμιάριδες .
Εύχομαι να φάτε καλά που θα φάτε πιτσιρικαρέοι τιποτένιοι , βρε ουστττττ

Μου αρέσει πάντως που την αυτογνωσία και το αυτοτρολλάρισμα τα έχεις πάει σε άλλο επίπεδο. :D
 

DeletedUser24216

οι τελευταιοι που χρησιμοποιησαν υβρι απεναντι στην καλυτερη φυλη των τελευταιων 15 χρονων στις Φυλετικες, τωρα μαζευονται στο skype για e-τιτσου και λενε τι καλα που περναγαμε στον Καπα Ενα.

μισο να σε βρω στο χαρτη του 34. Μολις τελειωσει η προστασια, να μου στειλεις μηνυμα η σε οποιοδηποτε μελος της Σολ, να μας ενημερωσεις για το αν σου αρεσει το αγροτεμαχιο σου.
 

DeletedUser31289

Για βρες με μια... αν πραγματικα νομιζεις οτι παιζω φυλετικες βρες με...
Επισης καλυτερη φυλη των τελευταιων 15 χρονων?
:rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf:
:noob:
 

DeletedUser33200

οι τελευταιοι που χρησιμοποιησαν υβρι απεναντι στην καλυτερη φυλη των τελευταιων 15 χρονων στις Φυλετικες, τωρα μαζευονται στο skype για e-τιτσου και λενε τι καλα που περναγαμε στον Καπα Ενα.

μισο να σε βρω στο χαρτη του 34. Μολις τελειωσει η προστασια, να μου στειλεις μηνυμα η σε οποιοδηποτε μελος της Σολ, να μας ενημερωσεις για το αν σου αρεσει το αγροτεμαχιο σου.


Νταρκλινγκκκ

Ο μονός λόγος που διαβάζω το φόρουμ Εισαι εσύ να το ξέρεις χαχαχα

Να τα ξαναπούμε πάλι από την αρχή;

Γιατί βγάζεις τόσο κόμπλεξ;

Τι έπαθες στο κ30 και συνεχίζεις να κλαις;
χαχχαχαχαχα
μου έλειψες ειναι η αλήθεια :p
 

DeletedUser

Νταρκλινγκκκ

Ο μονός λόγος που διαβάζω το φόρουμ Εισαι εσύ να το ξέρεις χαχαχα

Να τα ξαναπούμε πάλι από την αρχή;

Γιατί βγάζεις τόσο κόμπλεξ;

Τι έπαθες στο κ30 και συνεχίζεις να κλαις;
χαχχαχαχαχα
μου έλειψες ειναι η αλήθεια :p

Που βλεπεις το κομπλεξ και το κλαμα ρε φιλε;
 

DeletedUser28885

Νταρκλινγκκκ

Ο μονός λόγος που διαβάζω το φόρουμ Εισαι εσύ να το ξέρεις χαχαχα

Να τα ξαναπούμε πάλι από την αρχή;

Γιατί βγάζεις τόσο κόμπλεξ;

Τι έπαθες στο κ30 και συνεχίζεις να κλαις;
χαχχαχαχαχα
μου έλειψες ειναι η αλήθεια :p

Εγώ βλέπω ότι παίζει ακόμα στον 30. Η SOL; Μπα ε; Αναμενόμενο ήταν...
 
Κορυφή