STOP Family - SOL - ΚΟΥΠΑ vs Voodoo - N*M*

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34705
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser17028

ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑ
καλά ότι να είναι χαχαχχαχ, λοιπόν να ξεκινήσω με μια έκφραση "βουβουζέλα στο τέλος ξυρίζουν τον γαμπρό"
με δικαίωσες σε όσα έλεγα, ότι είσαι νουμπάς και δεν ξέρεις τι σου γίνεται, τόσα χρόνια παίζεις το παιχνιδι και δεν το έμαθες ούτε θα το μάθεις....
ΕΙΠΕΣ
Φυλή ΚΟΥ.ΠΑ .
Η φυλη της ΞΕΦΤΥΛΑΣ του κ42. Μια φυλή που έκανε μια Σ.Ε. και ενω είχε μια υπερσυμαχια χτυπήσε τους N*M* μέσα στην Σ.Ε. και 4+ το βράδυ , ναι αυτη η φυλή τότε είχε 10 χωρια τον N*M* μέσα στον υπερογκο πυρινά της με διπλους και τριπλους λογαριασμους απο τα μέλη της ΚΟΥ.ΠΑ οπως παραδεχτηκε και δημοσια ο τετουλίνος και τελικα το αποτελεσμα στο πλάνο του πιο ηταν ; Να πάρουν 2 χωρια και να χάσουν 4 στο δικο του πλάνο...
Απο τότε αλλάξανε όλα η υπερσυμαχια τους έκανε νέρα σταματήσανε να ακουνε τον στρατηλατη GENLYN αρχησαν να χανουν πατηματα και χωρια ετσι αποφασησαν να ανεβασουν τους SOL να τους βοηθησουν .. αλλα και γι αυτο ηταν αργά το λάθος το είχαν κάνει , πλάνο δεν ξανακάνε και μόνο ξύλο έτρωγαν .
Μετα ο Genlyn αυτος ο 54 χρονος ανθρωπος στην ηλικια του πατέρα μου , εμπαινε στο skype και αφου ειδε οτι έχανε τα αυγα και τα πασχαλια αρχησε να βριζει καθημερινος μάνες , οικογένεις , να ευχετε καρκινους με το μυαλο του 54 χρονου οπως προανέφερα καμια ελπίδα και με τις βρίσιές και αφου είδε τα πραγματα να δυσκολευουν αποφασισε να τους παρατησει όλους απο την φυλη του και να γίτωσει την πυξιδα περνοντας χωριά μέσα στους SOL.
Eνολίγης μιλάμε για εναν ανθρωπο που εξεφτυλιστηκε σε όλα τα θεματα , χτυπησε σε Σ.Ε. , εβριζει οικογενεις , μας ελεγε θα μας παει πυξιδα και τελικα ;
Και τελικα μετα απο 16 ημερές η φυλή ΚΟΥ.ΠΑ πήγε πυξίδα και ναι ΟΛΟΙ πηγαν πυξιδα , πυξιδα θεωρειτε να χανεις τα χωρια σου ΟΛΑ απο εκει που ξεκινησες και ας πηγες να κρυφτείς στα παντελόνια άλλων.
έχεις πρόβλημα να προσπαθεις να μειώσεις τους ανθρώπους και να μην δεις "την καμπούρα σου", απάντηση πρώτη
υπερσυμμαχία δεν υπήρχε ποτέ απλά φυλλές που ήταν ολες κόντρα σε σολ και την κούπα πήγαν να μας την φέρουν αλλά τους την φέραμε εμεις...
απόδειξεις υπήρχαν στα φόρουμ της wait που γράφανε ενω είχαμε συμμαχία ότι θα μας χτυπούσαν , ο γκρατσιάνη και σία μιλούσαν με τον φουμάλ στο σκυπε και όχι με εμένα που είχαμε συμμαχία, μάλιστα έσωσε τον jason burn σε χτύπημα που τον κάνανε οι sol στις αρχές.
και πες μας πόσες φυλλές ακόμη βοήθησαν τον jason burn που ήταν παίκτης σας? 10-12?


αλλά πού να καταλάβεις ότι καταλάβαμε όλο το παιχνιδι σας και σας το χαλάσαμε απο αρχής?
γουλφ? με έβριζαν παίκτες τους και όταν έπιανα τον αρχηγό τους αντί να τους τραβήξει το αυτί μου έλεγε "Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ" .καλή συμμαχία και με αυτούς..
ddi άλλη συμμαχία και αυτή που ετοίμαζαν πλάνο εναντίων μας , όποιος θέλει ας το αρνηθεί, και με προπαγάνδα και άλλα τους καταφέραμε να μην το κάνουν,
αν κάποιος ξέρει κάτι άλλο ας το πει, οι μόνοι που ηταν μαζί μου ήταν ο ξενήχτης και ο πανοςνούλις, όλοι οι άλλοι εναντίων μου, βλέπετε και γκρεγκότ (αλήθεια που πήγε αυτος? χαχαχχαχα)
για όλα αυτά έχω αποδείξεις και όχι ενδήξεις.
αυτά για το πρώτο θέμα ,αν και είχα πάρα πολλά αλλά θα κουράσω (που ούτος η άλλος με όσα γράψω θα γίνει) τον κόσμο στο φόρουμ.
η αληθινή συμμαχία απο αρχής του κόσμου ήταν η sol το καταλάβατε αλλά πάλι την πατήσατε.
αργά δεν ήταν όταν ανεβάσαμε τους σολ... ήταν πολύ καλά , αλλά δυστηχός έφαγαν 2 δούκες μπαν απο σόλ και κυρίος ο da vinci που ήταν στο σημείο που τον ανεβάσαμε πολύ βασικός παίκτης να σας διαλύσουμε σε μια μέρα, έτοιμοι να κάνουμε όλοι μαζί πλάνο είμασταν αλλά δυστηχός με το άδικο μπαν που έφαγε απλά γλυτλώσατε για λίγο, όπως σας το είπα κι όλας, και μην λες ότι θα αντέχατε σε πλάνο γιατί μετά ανέφερες ότι είχατε παίκτες που δεν παίζανε, πόσα διαφορετικά είπες μετά από αυτό το ποστ? χαχχαχα πραγματικά για γέλια είσαι....
και ας πεί τώρα κάποιος από όσους μέινανε αν αντέχατε ένα πλάνο... να γελάσουμε και λίγο.
εισαι ψεύτης και ρατσιστης , πρώτα απο ολα δεν είμαι 54 χρονών είμαι πολυ΄μικροτερος αλλά δεν νοιάζει κανένα αυτό, και δεύτερο είσαι ρατσιστης και δεν έφαγες ούτε ποινή γι αυτό απο τον διαχειρηστή του φόρουμ, συν ότι τα ψέματα για τα βρισίδια δεν έπρεπε να τα αναφέρεις εδω γιατί πάλι εκτηθεσε...
τα βρισίδια ο φωτοβολίδας και τα παιδάκια που τα βάζατε να με βρίσουν τα αρχισαν, ΟΠΟΙΟΣ θελει ας ρωτήσει κανένα σοβαρό παίκτη αν έχω βρίσει κανένα ακόμη και εχθρό μου, αν όμως δέχομαι απειλές και βρισιδια φυσικά και θα αντιδράσω.
πρέπει να ντρέπεστε για όσα κάνατε στο σκυπε σε αυτόν το κόσμο, και εσυ και όσους έβαζες να το κάνουν.
τέλος δεν παράτησα κανένα απο την φυλή μου, δυστηχός λόγο χρόνου όλοι μου δώσανε επιτηρήσεις σε εμένα και τον teto και 2 άτομα σας κάναμε να νομίζετε ότι έχετε να κάνετε με ολόκλυρη φυλή να γίνετε αμυντικοί(εσύ μου το είπες χαχχαχαχ) να τρώτε κόκκινες και να νομίζετε ότι παίζετε με φυλή τρομερή χαχχα να βάζετε τους pop στην μεριά μας στο ριμ να κουβαλάτε τους voodoo απο την αποι εδω μερια για να κάνετε 2 ΗΠΕΙΡΟΙ πλάνο σε 2 παίκτες χαχαχχα
πολύ γέλιο ρίξαμε , ΤΟΣΟ παικταράδες ήσασταν......μέχρι εκει ειναι το σκιλ σας άλωστε δεν σας κατηγορώ...
το τελευταίο σκέλος του παραλλήληματος σου είναι και το ποιο καλό , εντελός για γέλιο είσαι και εσυ και όλοι όσοι σε ακολουθούσαν σε όλα αυτα.
χτύπησα σε σ.ε. μάλιστα το έκανα, γιατί σου ήρθε άσχημα? εσύ μόνο θέλεις να τα κάνεις και η φυλή σου?
στον 32 αν θυμάσε (αλλά ότι έχει να κάνει με εσενα το ξεχνάς) με πούλησες και πήγες σε εχθρική φυλή, εκεί που σου μάθενα και το παιχνιδι άσχετε, η το αρνησε? δεν ηξερες να κώβεις δεν ήξερες να κανεις άμυνα με κολόνες.. χάλασες την δουλεια την αμυντικη όταν σε εσωσα , σε πλάνο που σου κάνανε οι μαομαο , και μοίρασες τις άμυνες που σου έστειλε η φυλη ενώ οι εντολές μου ήταν, σε 2 χωρια οι άμυνες όλες σε ένα φουλ επιθετικό και σε ΄΄ενα φουλ αμυντικο, τις μοίρασες με πονηρια σε εμενα και δεν κατάλαβες ότι έκανες ζημια σε εσενα, τόσο άσχετος, έχασες το φουλ επιθετικό και το φουλ αμυντικο έσωσες τα άλλα που δε ητν τοσο ουσιώδη , και δεν μπορεσες σε απόσταση 35 λεπτών με άριστο να πάρεις πίσω τα 2 χωρια που έχασες, ΑΣΧΕΤΕ.....
και απο τον κοσμο 7 παίζεις , στον 32 δεν έμαθες ούτε τα βασικά και ξαφνικά έγινες παικταρας? ΧΑΧΧΑΧΑΧ εισαι εντελός για γέλια, αλλά λέγε λέγε αυτοί που ήθελες το πιστεψαν χαχαχχαχ
πρωτα με πουλησες εσυ, στον 37 οι παίκτες που συνεργάζεσε oi CxC χτύπησαν με πονηρια και με τον ίδιο τρόπο τους karvouno kai aert δουκες της κουπα, ηταν καλό αυτο? ενω ειχαν σ.ε. και με αστεια δικαιωλογία ΤΕΛΙΚΑ εισται οι ποιο τίμοιοι παίκτες των φυλετικών , αλλά όταν σας το κάνουν ψαχνετε το σωστό....
ΚΑΤΙ ΜΙΛΗΣΕΣ ΓΙΑ ΠΥΞΙΔΑ
ααχχαχχαχχαχα ακομη γελάω, χωρις να φάω πυξίδα το ΄΄ελεγες συνέχεια ,θα πω στους διαχειρηστες του παιχνιδιου να βγάλουν ένα νέο επίτευγμα το ¨ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΠΥΞΙΔΑ"
 

DeletedUser17028

αχαχαχχαχχα
ακόμη γελάω μαζί σου, δες που είμαι (να στο πουν οι δικοι σου αυτο) και που΄είσαι..
αααα και που θα φτάσω σε το πολύ 15-20 μέρες,ΑΣΧΕΤΕ ΑΣΧΕΤΟΙ.
Υ.Γ
φυσικά και ότι έγραψες και παρακάτω τα ίδια ισχύουν πάνω κάτω , μην κουράσω άλλο το φόρουμ.
ενα τελευταίο , και ΑΣΧΕΤΟΙ εντελός είστε και δεν ακούτε κι ολας, σας ειχα πει, τι δουλειά έχετε στην 45 , εμας δεν μπορείτε να καταφέρετε (την κου.πα) θα τα βάλετε και με σολ?
αντι να παίξετε λίγο παιχνιδι στην 44 αφού κυρίως εκει ηταν οι πάικτες σας όλοι, το έχεις αναφέρει κι όλας, να λέγατε παίξαμε και χάσαμε με την στοπ, κάνατε ότι χειρότερο μπορούσατε να κάνετε, χάσατε χρόνο και χρημα να μεταφερούν στην 45 και απλά να τελειώσετε χωρις να κάνετε όλες οι φυλλές μαζι ΤΙΠΟΤΑ
ελπίζω τέτοιες φυλλές εντελός άσχετες να μην ξανα βρω στον δρόμο μου , άδικα είπαμε τόσα στα σκυπε, μονο ΛΟΓΙΑ εισασταν.
Aje , voodoo,n.m. , doom και καμοια 10-15αρια μικρες να προσπαθουν να κάνουν όλοι την δουλειά σας
ΤΡΑΓΙΚΟΙ απλα.....
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Που εισαι ρε Βαγγελη??? .Genlyn ενημερωσε τον παρακαλω , οτι η αποστολη εξετελεστη και η μοσχαροκεφαλι βρισκεται σε δισκο οπως το ζητησε ,οβερ
 
Κορυφή