STOP - ειναι η καλυτερη πολεμικη φυλη του σερβερ?

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser16076
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser16076

Α καλααα αρχισαμε τις αρλουμπες παλι. Εφαγα μπαν στα 20 χωρια και ο σπιντα τοτε δεν ειχε ουτε 10 ποιος θα με παιρναγε σε αναπτυξη? Εδω ξεκινησα απο το μηδεν και με την στηριξη που πηρα απο τη φυλη μου τον ξαναπερασα μεσα σε 10 μερες Το μπαν δεν ηταν δικο μου λαθος και το ξερεις. Οσο βοηθησες εμας τοσο σε βοηθησαμε και εμεις αυτο δεν καταλαβαινεις, δεν μας εκανες καμια χαρη. Διαγωνια σου ειπα να μην μπεις για ηταν στρατηγικο λαθος γιατι εκει θα πηγαιναν οι στοπ. Στον 42 ειχαμε τετοια υπεροπλια σε υλικο που θα κερδιζαμε και με 10 μπαν. Οσο για τους ατζε που λες ειναι αστειο, με 3 επιθετικα απο τα 25 της φυλης και τους πηγαμε πυξιδα σε 15 μερες ενω ειχαν παρει και αμυνες. Εκτος αν νομιζεις οτι δεσμευαν αμυνες για σενα.
Δεν θα απαντησω σε αλλο μηνυμα σου γιατι δεν εχω σκοπο να τσακωθω εδω μου φτανει που ειπες πιο πανω οτι αυτα που λες ειναι τρολλ
όταν έφαγες μπαν, τα επιθετικά του σπίντα και του ελενίτσα και όλων τα φάγαμε 2 φορές τουλάχιστον, μάλιστα την μια φορά αυτός που βοήθησε ηταν ο ηλίας (προμαναντζερ)όταν ανάγκασε τους ddi να μην μας προδώσουν και γύρισαν πάλι πίσω και το πλάνο που κάνανε εναντίων μας απέτυχε και χάσανε ότι είχαν και δεν είχαν.
αυτο λεμε και οι δυο , δεν διαφωνούμε, διαφωνούμε στην ανάπτυξη του αντιπάλου, δεν έμεινε πίσω επειδη εσυ τον χτύπησες η βαρέθηκε να παίζει, εμεινε επειδη εγω τους έκανα τεράστια ζημιά.
όλα γραμμένα είναι
απλά εσυ δεν θέλεις να το γραψεις και οι δικοί σου δεν ξέρουν να το δουνε(ασχετοι όλοι τους).
πες μου πόσα χωρια είχες στον κ49 και πόσα ο ταραχη? με πρέμιουμ δεν έπαιζε? όλοι αυτοι βάζουν πρέμιουμ και ξαφνικα τους πέρασες και στα χωρια και εσυ και ολοι στην φυλη σου?
και έγινε μονο στον κ42 όλος τυχαίος? μάλιστα
αυτά που γράφουμε δεν είναι τρολ, σου είπα σε εσε΄να μιλάω σοβαρά, στα τρολ εννοείτε θα μιλάω ανάλογα, δεν μου έδωσες το δικαίωμα να πω ότι εισαι ότι να είναι, αλλά μην απαντας όπως αρέσει στους δικους σου γιατι όλα εδω τα έχουμε και μάλιστα υπάρχουν και αποδείξεις.
οπου ξεκιναει ο φουμαλ , φωτοβολιδας ταραχη, σπιντα, σνιπερ και πολλοι ακομη πάντα έχουν μεγαλύτερους λογαριασμους λόγο πρεμιουμ, δεν είναι κρυφό.
εγω κατάφερα με τα παιδια να τους μειώσω να μαζευτούν απο όλες τις ηπειρους να με χτυπήσουν και εσυ λες άλλα?
το ίδιο έπαθες γιατι δεν άντεξες? οταν είναι για άλλους εύκολα κάνουμε κριτικη.
αν δεν απαντησεις σε αυτα που έγραψα καταλαβαίνω ποσο δύσκολο σου είναι και δεν το συνεχίζω και εγω, αλλά που είδες να μαλώσουμε?
αν θέλεις να αποφυγεις την κουβέντα κάντο δεν πειράζει όλοι καταλαβαίνουν τον λόγο
 

DeletedUser35613

Ρε μαγκες αυτος ο Dim κανει τιποτα αλλο εκτος του να πηγαινει σε ολα τα threads σε ολους τους κοσμους και να μαλωνει μονος του με τους παντες? :D
 

DeletedUser33711

πες μου πόσα χωρια είχες στον κ49 και πόσα ο ταραχη? με πρέμιουμ δεν έπαιζε? όλοι αυτοι βάζουν πρέμιουμ και ξαφνικα τους πέρασες και στα χωρια και εσυ και ολοι στην φυλη σου?
και έγινε μονο στον κ42 όλος τυχαίος? μάλιστα


Θυμασαι ποσα χωρια ειχε ο δρακος στον 42 και ποσα ολοι οι αλλοι ? Δεν επαιξες 49 αλλα εκει δεν ειχαμε εναν δρακο απεναντι αλλα 10-15. Μπηκαν 10-15 ατομα και εχωσαν οτι εχωσε ενας στον 42 και ηταν απο την αρχη μεχρι την πυξιδα double score απο τον δευτερο. Χωσαμε το ιδιο πρεμ που χωσαμε 42 και δεν βλεπαμε πρωτη 25αδα με τοπ5 φαρμ τους πρωτους δυο μηνες. Και στην ηπειρο των ΝΜ ειχαμε την ντρινκ που εκανε πολυ καλυτερα τη δουλεια που απετυχες να κανεις εσυ με λιγοτερους και πιο εξασθενιμενους αντιπαλους. Θελεις να λεμε τα συκα συκα και τη σκαφη σκαφη αλλα εσυ δε μπορεις να καταλαβεις τι σου γινεται.
 

DeletedUser16076

Ρε μαγκες αυτος ο Dim κανει τιποτα αλλο εκτος του να πηγαινει σε ολα τα threads σε ολους τους κοσμους και να μαλωνει μονος του με τους παντες? :D
θέλεις απάντηση?
http://prntscr.com/ijbf73
http://prntscr.com/ijbffp
ααχαχαχχαχαχχα
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
ρε ακομη και τα τραβέλια σας πήραν χαμπάρι
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧ
 

DeletedUser16076

Θυμασαι ποσα χωρια ειχε ο δρακος στον 42 και ποσα ολοι οι αλλοι ? Δεν επαιξες 49 αλλα εκει δεν ειχαμε εναν δρακο απεναντι αλλα 10-15. Μπηκαν 10-15 ατομα και εχωσαν οτι εχωσε ενας στον 42 και ηταν απο την αρχη μεχρι την πυξιδα double score απο τον δευτερο. Χωσαμε το ιδιο πρεμ που χωσαμε 42 και δεν βλεπαμε πρωτη 25αδα με τοπ5 φαρμ τους πρωτους δυο μηνες. Και στην ηπειρο των ΝΜ ειχαμε την ντρινκ που εκανε πολυ καλυτερα τη δουλεια που απετυχες να κανεις εσυ με λιγοτερους και πιο εξασθενιμενους αντιπαλους. Θελεις να λεμε τα συκα συκα και τη σκαφη σκαφη αλλα εσυ δε μπορεις να καταλαβεις τι σου γινεται.
ασχετε, πως είσαι τόσο αδαης?
μέχρι την μέση τα ίδια λέμε, καλά είπαμε μην λές άλλα υπέρ μου, κ42 σνιπερ, σπιντα ελενιτσα φωτοβολιδας φλούφλης ντριμσλέυερ, jason burn φουμαλ, όλοι της ποπ όταν ανέβηκαν πάνω
και πάραπολλοι ακόμη κάνανε ακριβώς το ίδιο,δίπλα μου ηταν.
καλά λέω μηπως ρε παιδια δεν είστε οι κανονικοι και κάνετε τελικά τρόλ?
όλοι θυμούντε το πρέμιουμ που βάλανε οι ν.μ. και βουντου στον κ42, εσυ πως το ξέχασες? είπαμε ξεχασιάρης έτσι?
μην ξεχνάμε και το μπαν που φάγατε?
και παρόλα αυτά κλεισατε τον κ42 μονοι σας, μάλιστα,
 

DeletedUser33711

Ρε αγορι μου σου λεω το θυμαμαι αλλα βαζαμε το ιδιο πρεμιουμ και ειμασταν τοπ5 με το ιδιο φαρμ και ενεργητικοτητα, στον 49 εσυ δεν επαιξες και μιλας. Σου εξηγουμε τη διαφορα και δε λες να την καταλαβεις ποιος ειναι το τρολ? Το πρεμ που εχωσαν τοτε οι ΝΜ και οι ΣΤΟΠ ηταν ενα μηδενικο μπροστα σε αυτα που εχωσαν ΜΑΟ και ΝΜ στον 49. Παιξαμε και τους δυο κοσμους ολοι απο SoL εσυ δε τους επαιξες δε ξερεις οποτε σταματα να εκτιθεσαι
 

DeletedUser16076

Ρε αγορι μου σου λεω το θυμαμαι αλλα βαζαμε το ιδιο πρεμιουμ και ειμασταν τοπ5 με το ιδιο φαρμ και ενεργητικοτητα, στον 49 εσυ δεν επαιξες και μιλας. Σου εξηγουμε τη διαφορα και δε λες να την καταλαβεις ποιος ειναι το τρολ? Το πρεμ που εχωσαν τοτε οι ΝΜ και οι ΣΤΟΠ ηταν ενα μηδενικο μπροστα σε αυτα που εχωσαν ΜΑΟ και ΝΜ στον 49. Παιξαμε και τους δυο κοσμους ολοι απο SoL εσυ δε τους επαιξες δε ξερεις οποτε σταματα να εκτιθεσαι
παλι τα ίδια, στον 42 οι ν.μ ρίξανε απείρος περισσοτερο πρεμιουμ να αντέξουν τον δράκο που τους πηγενε σβάρνα, συν στην περιοχή μου που τουλάχιστον 2000 έριξε ο φωτοβολίδας, για τον σπιντα μπορεις να ρωτησεις τον βουβουζέλα, η ντριμσλέυερ τα ίδια, ο φλούφλις το ίδιο. ο jason burn? όταν ειχε 5 χωρια είχατε 1-2 εσεις, ο Younoob όταν ειχε 3 χωρια και τον ανάγκασα να σταματήσει και μετα πυξιδα πάλι ποιο πάνω στην βαθμολογία, η σνιπερ όπως σε κάθε κόσμο πάντα 5αδα ειναι στο σταρτ απ
εσυ πως συγκρήνεις το πρέμιουμ όπως εσένα σε συμφέρει?
χαχαχαχχαχα
και συν αυτό να έχετε φάει και 3 μεγάλα μπαν.
να σου πω κάτι που δεν ξέρεις, όταν στον 30 , ο ντα βίντζι έφαγε μπαν (5μερες ατακαμπλ) με παικταράδες μέσα στην φυλή του(ειχε στο τοπ 10 , τουλάχιστον 7-8 άτομα), ξέρεις τι έγινε?
σβάρνα τους πήγε ο μακ μουρ, μια φυλή μέχρι τότε της πλάκας, μάθε μερικά που δεν ξέρεις.
τον κοσμο τον παρακολουθούσα κ49 και εγω σε αντιθεση με εσενα ξέρω να βλέπω.
για του λόγου του αληθές, ρώτα τον σπυρίδη τον νικο τι του είπα μετά το πρώτο πλάνο των μαο σε εσας, χωρις να έχω καμια πληροφορία απο κανενα απο εκεινον τον κοσμο, μονο απο
στατς.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33711

παλι τα ίδια, στον 42 οι ν.μ ρίξανε απείρος περισσοτερο πρεμιουμ

Απλα οχι πανε ρωτα απο ΝΜ να σου το επιβεβαιωσουν, τουλαχιστον 10 λογαριασμοι απο ΝΜ και ΜΑΟ και εριξαν 75-100.000 πρεμιουμ στον 49, το αντιστοιχο εριξε μονο ο δρακος στον 42 ολοι οι αλλοι ηταν στο 20κ με το ζορι. Δε ξερεις τι λες και μονος σου λες οτι δεν επαιξες και τους δυο κοσμους, γιατι συνεχιζεις ?
 

S.SPIROUS

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
Ρε μαγκες αυτος ο Dim κανει τιποτα αλλο εκτος του να πηγαινει σε ολα τα threads σε ολους τους κοσμους και να μαλωνει μονος του με τους παντες? :D

Καλα που υπαρχει και αυτος να γελαμε λιγο,ευχαριστω να λες
 

DeletedUser16076

Απλα οχι πανε ρωτα απο ΝΜ να σου το επιβεβαιωσουν, τουλαχιστον 10 λογαριασμοι απο ΝΜ και ΜΑΟ και εριξαν 75-100.000 πρεμιουμ στον 49, το αντιστοιχο εριξε μονο ο δρακος στον 42 ολοι οι αλλοι ηταν στο 20κ με το ζορι. Δε ξερεις τι λες και μονος σου λες οτι δεν επαιξες και τους δυο κοσμους, γιατι συνεχιζεις ?
γιατι ξέρω για τον κ42, ότι ο φωτοβολίδας και όσοι σου αναφέρω ρίξανε τουλάχιστον 1000 ΕΥΡΩ (100.000 πρεμιουμ) ο κάθε ένας στο πρώτο 20ημερο, το είπε και ο ίδιος ο φωτοβολίδας όταν πήγε στην συνάντηση των στοπ, αν δεν ξέρεις γιατι μλας για το πρέμιουμ του κ42?
την ίδια ακριβως ανάπτυξη είχαν και οι άλλοι οι παίκτες που σου ανέφερα.
αν μου έλεγες ότι ρίξανε στον κ49 περισσοτερα απο αυτά τοτε να έλεγα ότι έχεις δίκιο που τελικά ακριβώς αυτά λες ότι ρίξανε.
το ότι μείνανε σε ανάπτυξη πίσω όλοι μπορουν να σου πουν για τα πρώτα επιθετικά που χάσανε και το πρώτο πλανο το γενικο εναντίων μας, αυτός καθαρά ηταν ο λόγος που δεν πηραν χωρια να μεγαλώσουν, όταν κάποιος τον πρώτο μηνα δεν μεγαλώνει μετά ότι και να κάνει έχει τελειώσει το παραμυθι.
εσυ αμφησβητεις τον κοσμο κ42, εγω δεν αμφησβητο τον κ49, αλλά μάθε πόσα πέσανε στον κ42..
μέχρι και η μορφο οταν είμασταν στο σκυπε και το ανέφερα γύρισε και μου είπε ότι "1000 ευρώ εγω έριξα", δεν θα είχαν ρίξει οι ν.μ. που δεν κάνανε ούτε φάρμινγκ?
μην κολας σε ότι λες διάβασε και τι λέει ο άλλος.
ποιο πάνω που λέω 2000, δεν μιλάω για πρέμιουμ, για ευρώ μιλάω.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser35759

ο κ49 για την σολ χαθηκε επειδη δεν υπηρχε ο παιχτης φαινομενο djparadise 13 .. αλλα ερχεται η ωρα αδερφια συντονιστηκε ολοι! η μεγαλη εμφανισει του θαναση ερχεται τον σεπτεμβριο κλειστε εισητηρια απο τωρα! ΘΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΘΕΑΜΑ!
 

DeletedUser16076

επειδη πολλά βγήκαν στην φόρα απο τα ποιο πάνω μηνύματα το θέμα με σολ και κ42 καλύφθηκε , εφόσον και ο νταβίντζι δεν θέλει να απαντήσει σε πολλά ερωτήματα που έθεσα κλεινει το θεμα για τους σολ.
απο εδω και κάτω θέλω μονο αναφορές για το θέμα αν γίνεται.
συνεχίζουμε για την στοπ του κ42, επειδη έχω πάρα πολλά να πω που τα γνωρίζω προσωπικά θα συνεχίσω να λέω το τί έγινε.
ο ντα βίντζι αμφησβήτησε το γεγονός ότι η στοπ σε εκείνον τον κόσμο θεωρούνταν το φαβορί ακόμη και απο βουντου και ν.μ., άλωστε απο δηλώσεις του φουμάλ αποφάσησε να πάει δεξια προς τους ν.μ. να τους βοηθησει το ίδιο και οι ποπ να ανέβουν όλοι πάνω(oi aje , που οι σολ κανανε σ.ε. μαζι τους επειδη δεν καταλάβανε ποιοι είναι και αυτό εγω τους το είπα).
σκοπος τους να φάνε 2 ηπειροι εμένα (ειπαμε τι πάθανε οι σολ απο 2 ηπειρους) οπως και έγινε γιατι ακομη και οι ddi μετα απο πουστιά των σολ γίνανε εχθροί μας και ήμουν μονος με τον τετο πια να παίζει ενεργά.
αφού θα τρώγανε εμας θα χτυπούσαν μετά την εύκολη φυλή(την σολ), συμφωνα με τα λεγόμενα του φουμαλ και των δικων του και μετα θα πήγαιναν σε τελικό πόλεμο με στοπ.
απλα θα κρατούσαν μονο αμυντικά τους στοπ όσο μπορούσαν.
αυτό μπορεί να το δει ο κάθε ένας που έπαιξε στον κ42 , την κίνηση που έκανε ο φουμαλ.
μάλιστα προτεινε πάρα πολλές φορές τον ηλία να κάνουν συμμαχία μεταξύ τους, ο ηλίας σαν ντρόμπρος ποτέ δεν του έκανε το χατήρι, αν και αν ήταν άλλος στην θέση του, θα τους άφηνε να σκοτωθουν μεταξύ τους , θα έβαζε άμυνες σε όποιον τον βόλευε, και μετα με χαλαρή ανάπτυξη θα ήταν σε θέση ισχύος να κλείσει τον κόσμο.
ΠΟΤΕ δεν πρόδωσε τους σολ, αυτά που λένε οι σολ για τις άμυνες σε χωρια των ποπ και 2-3 βαρβαρα που πηραν στην 45 οι στοπ(τα άτομα που στρατολόγισε) ήταν πονηριά των ν.μ. που τους πήρε ο ηλίας, απο ότι φάνηκε στην τελική μήπως ήταν βαλτοί?
όσο παιζοταν το παιχνιδι οι σύμμαχοι μου θα με πουλούσαν, οι ddi, κανόνιζε ο ελενίτσα που ηταν φυτευτός του φουμαλ, σε αυτό με βοήθησαν ο ksenhxths και ο ηλίας, σε 5 ώρες αφού πρώτα με ενημέρωσε για την κίνηση ο ksenhxths, μπηκαμε με τον ηλία και αρκετούς ddi στο σκυπε, μετά απο συζητήσεις μου είπαν θα σκεφτούν τι θα κάνουν, τελικά το βραδάκι κατά τις 7-8 μου είπαν για το πλάνο που ετοιμάζανε.
φυσικά χαθήκανε τα πάντα απο βουντου και ν.μ. και τους πουλημενους ddi(τους φυτευτούς απο τον φουμαλ) χωρις να πάρουν χωριο(σε δικο τους πλάνο τρώγανε πυξιδες οι δικοι τους) ΜΕ ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ ΑΜΥΝΕΣ. οι σολ δεν είχαν άμυνες.
η συμβολη του ηλία ήταν ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ σημαντικη γιατί αν μας πέρνανε τα χωριά τότε θα κατέβαιναν στα σύνορα με τους σολ και στο ακριβως μετα απο αυτά τα μπαν των σολ καταλαβαίνετε με γεμάτα επιθετικά και τους ddi μαζι τους τι θα πάθεναν οι σολ.
αντιθέτος αντέξαμε, και οταν οι σολ φάγανε το μπαν, μέχρι να φάνε τα χωρια μέσα στην 45 και να κάνουν και πλάνο σε εμας πέρασε ένας μηνας!!!!!!!!!!!!!!!!!!
φυσικα μετα δεν θα κάνει λογαριασμό ο άλλος ξανα όπως πρώτα? εντάξη αυτά είναι ψιλά γράμματα που η καποιος τα καταλαβαίνει και το παίζει τρελίτσα ή .... δν το καταλαβαίνει.
1 μηνας να μην σε χτυπάει ο άλλος στην ήπειρο σου μπαναρισμένο?(τους τρεις μεγαλύτερους λογαριασμους) οκ και με ρουφιάνο τον σταυρομένο δίπλα σε αυτούς τους λογαριασμους,κουκουτσι δεν θα έμενε.
θα συνεχίσω αργότερα να μην κουράζουν τα ποστ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33711

ο ντα βίντζι αμφησβήτησε το γεγονός ότι η στοπ σε εκείνον τον κόσμο θεωρούνταν το φαβορί ακόμη και απο βουντου και ν.μ.,

Περα των υπολοιπων που ειναι ανησυχητικο το γεγονος οτι θεωρεις πως συνεβησαν ετσι τα πραγματα. Πες μου λιγο ποιος πιστευε οτι η στοπ ήταν το φαβορι του κοσμου ? Ουτε οι ιδιοι οι στοπ δε το πιστευαν αυτο. Ειχαν 2000 χωρια στον τελικο πολεμο καθονταν ενα μηνα εβαζαν αμυνες σε χωρια, εσπασαν τις συμφωνιες πρωτοι και μετα πηραν αυτο που τους αξιζε. Η SoL ηταν η μονη που βοηθησε εμπρακτα τους στοπ στον 42 με επιτηρησεις και με ολα, τη μια φορα που ζητηθηκε κατι απο τη στοπ για αμυνες που λες οτι θα μπορουσαν να βαλουν για να κερδισουν τον κοσμο πιο γρηγορα αρνηθηκαν. Σας πειραξε που πηγατε να παιξετε ρουφιανιες και τις παθατε χειροτερα, με αγαπη και ασαλιωτα πολυ το χαρηκα οτι παθατε !! <3
 

DeletedUser16076

Περα των υπολοιπων που ειναι ανησυχητικο το γεγονος οτι θεωρεις πως συνεβησαν ετσι τα πραγματα. Πες μου λιγο ποιος πιστευε οτι η στοπ ήταν το φαβορι του κοσμου ? Ουτε οι ιδιοι οι στοπ δε το πιστευαν αυτο. Ειχαν 2000 χωρια στον τελικο πολεμο καθονταν ενα μηνα εβαζαν αμυνες σε χωρια, εσπασαν τις συμφωνιες πρωτοι και μετα πηραν αυτο που τους αξιζε. Η SoL ηταν η μονη που βοηθησε εμπρακτα τους στοπ στον 42 με επιτηρησεις και με ολα, τη μια φορα που ζητηθηκε κατι απο τη στοπ για αμυνες που λες οτι θα μπορουσαν να βαλουν για να κερδισουν τον κοσμο πιο γρηγορα αρνηθηκαν. Σας πειραξε που πηγατε να παιξετε ρουφιανιες και τις παθατε χειροτερα, με αγαπη και ασαλιωτα πολυ το χαρηκα οτι παθατε !! <3
στα δυο πρωτα που ρωτησες το απαντησα, στα αλλα με τις επιτηρησεις που πηρατε απο στοπ να τους σωσετε δεν το γνωριζω, μπορεις να βαλεις ποιο πολλες λεπτωμεριες? οπως ποιος απο σολ ποιον λογαριασμο απο στοπ?
 

DeletedUser33711

στα δυο πρωτα που ρωτησες το απαντησα, στα αλλα με τις επιτηρησεις που πηρατε απο στοπ να τους σωσετε δεν το γνωριζω, μπορεις να βαλεις ποιο πολλες λεπτωμεριες? οπως ποιος απο σολ ποιον λογαριασμο απο στοπ?


Στα πρωτα δυο απαντησες οτι ειπε ο Σαββας στον προμανατζερ ελα να φαμε την ευκολη SoL πρωτα, που και ακομα και αυτο να ειπε μεχρι και οι πετρες ξερουν οτι δε το πιστευε. Προσπαθεις να βγαλεις γρηγορα εκτος ανταγωνισμου τον δυσκολο αντιπαλο για να κανεις τη ζωη σου πιο ευκολη. Για αυτο ο Σαββας στον 42 απλωθηκε σε δυο ηπειρους εβαλε την Doom να μας καθυστερησει στο ενα ριμ, εβαλε την Aje μεσα στην ηπειρο της SoL με την ελπιδα οτι θα τιμησει το ονομα της και δε θα παει πυξιδα σε 2 βδομαδες και προσπαθησε να κανει και συμμαχια και με την τεταρτη ηπειρο για να φαει τους ευκολους που πηγε και εστησε ολο τον κοσμο για να τους φαει. Για αυτο εστησε και τον 49 οπως τον εστησε και τρωγαμε πλανα τελικου πολεμου ενω ειμασταν ακομα στο σταρταπ(ακομα καλα καλα δεν ειχαμε χτισει τα χωρια). Ναι εχεις δικαιο ολοι θεωρουν τη SoL ευκολο αντιπαλο αυτο ειναι

Λιστα δεν κρατησα ουτε χρηματοοικονομικες καταστασεις με ημερομηνιες και ωρες, θυμαμαι αυτον που πηραμε εμεις σαν λογαριασμος με τον νικολα τον shadowsavvas ο οποιος μαλιστα σε μηνυματα και μεσα απο το λογαριασμο που μας ελεγε ευχαριστω που του κρατησαμε τα χωρια μας προσφερε και πρεμ, φυσικα αρνηθηκαμε! Σε εκεινο το πλανο υποθηκε η ατακα αμα χασουμε κατω απο 100 θα ειμαστε καλα απο τον μεγαλο αρχηγο γιαγκο λιακο που εκανε την παπια οταν και οι δικοι του εβαζαν αμυνες και εκαναν υποστηρικτη ημερας σε πλανο της SoL στην Cartel, τετοιος φοβος υπηρχε. Και φυσικα ηξεραν οτι στα ισα δε μπορουσαν και πριν καν αρχισει ο πολεμος εκαναν κουβεντες για να πληρωσουν παικτες για να ρουφιανεψουν βρηκαν ρουφιανους ετοιμασαν πουστιες και ολα. Οταν τα μαθαμε εμεις ολα αυτα και τους πληρωσαμε το τιμημα σας κακοφανηκε ασχετοι!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή