ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ SOL VS TR-ΣΟΥΣΟΥ-SENIOR-VIP

  • Δημιουργός θέματος teofil
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Συγχαρητητια παιδια μετα απο 6+ μηνες και απειρες αιτησεις καταφερατε και ριξατε μπαν εκει που θελατε :clap:
Απλα γελοιοι και χαιρεστε κιολας

... αμα κανεις πολλες αιτησεις υποστηριξης πεφτει μπαν? ... ελα ρε ... δεν το ξερα ... κι εγω που νομιζα οτι για να φας μπαν πρεπει κατι να χεις κανει ...

... η καταληξη βεντετων παιχτων και φυλων γνωστη! ... μπαν, διαγραφες, "δεν επαιζα", "ηταν στραβη η στεκα", "δεν κουμπωσε η 2α" και αλλα τετοια κωμικα ... δεν πιστευω να ξεκινησε κιολας η καθοδος? ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ασχετε!
Τα λαμογια ειχαν παρατησει το παιχνιδι κατι μηνες αλλα τι να πω τωρα αστο τραβα παρε κανα εσωτερικο

ετσι σου ειπανε ο λαμογια επαιζε κανονικα μεχρι που εφαγε πλανο κ καληνυχτα χαχαχα
 

DeletedUser

Σου μοιάζει το μιστερ μουλος με το Αφρικάνος??
 

DeletedUser32817

Μην λέτε βλακείες τα λαμογια είχαν σταματήσει πολύ καιρό τωρα
 

DeletedUser

... βρε ναι ενταξει... γενικα στη Σολ κανεις δεν επαιζε καιρο τωρα, οσοι επαιζαν επαιζαν με ****ακια και 3πλους λογ και η διοικηση της ηταν φοβερη για αυτο εφτασαν εδω περα!...
 

DeletedUser

Στατς λαμογια...http://gr.twstats.com/gr30/index.php?page=player&mode=conquers&id=7723759&type=&pn=-1

πηγαινετε στις 2-2-15...εκεινη την μερα τα λαμογια ειδαν πενταψηφιο εισερχομενων!!!μεχρι εκεινη την μερα ο λογαριασμος επαιρνε χωρια!!!Το ποιος ειναι πισω απο καθε λογαριασμο δεν μας αφορα,ειτε τον παιζει η γιαγια,η ο παππους,η ο προπαππους του καθενος!!!Σαν λογαριασμος ηταν ενεργος οποτε εισαι 100% λαθος κυριε agis10...Μιλαμε για λογαριασμους γιατι τις φατσες μας και τις φατσες σας δεν τις βλεπουμε!!!
 

DeletedUser6091

[mad]Πάλι σε αποκλεισμούς αναφέρεστε, πάλι θα κλειδώσει και αυτό το θέμα.

Πληροφοριακά και μονο, ενημερώνω πως πριν δώσω τους οποιους αποκλεισμούς έδωσα, μίλησα με τον διευθυντή μου, του έδωσα όλα όσα είχα, τα είδε και αυτός και από κοινού αποφασίσαμε τους αποκλεισμούς. Άντε και εγώ έχω εμπάθειες και αντιπάθειες, έχει τα ίδια αισθήματα και ο προϊστάμενος μου? Λίγη σοβαρότητα δεν βλάπτει. Κάποιοι θεωρούσαν πως το είχαν στήσει σωστά. Τελικά δεν το είχαν στήσει και τόσο καλά, τους πιάσαμε και τελειωσε το πανηγύρι. Ούτε οι πρώτοι είναι που αποκλείστηκαν ενώ νόμιζαν πως δεν μας είχαν αφήσει στοιχεια, ούτε και οι τελευταίοι. Αυτά έχει η ζωή. Όταν αποφασίζεις να παραβιάσεις τους κανόνες, αποφασίζεις να πάρεις και το ρίσκο.

Αυτά τα ολίγα για απόψε. Καληνύχτα σας και καλή συνεχεια. [/mad]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή