SOL VS SCHOOL

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33703

σε ολους τους κοσμους πρωτη γραμμη επαιξα .
Ρωτα τον φιλο σας τον death dealers ο οποιος εξαφανιζολ (αφου ειδαμε ολοι στο φορουμ να παρουσιαζει στο σκαιπ το πως να κλεβεις χωρις να σε πιανουν ) εδω και 10 κοσμους ....
Με το πρωταθλητη πρωτη γραμμη και εκεινον στη γαλαζια λιμνη ειδε χαρα , και ο φιλος σας ο τοτε Μερινο ουτε στη γαλαζια λιμνη δεν εμεινε ....
Ο αλλος φιλαρακος σας ο νταβιντσι κρεμασε 2 φυλες στον κ28 και μειναμε να παλευουμε να μαζεψουμε τα ασυμαζευτα γτ χαρησαν μιση υπειρο αυτος και τα φιλαρακια του.

Υπομονη, ο κ33 εχει πολυ μελλον και εσυ πηγες νωρις για πλεξιμο.

Καλά ρε γελοίε πριν καμια ωρα τον Death dealers τον έγλυφες και τον εκτιμούσες
μόλις έμαθες ότι παίζει sol έβγαλες όλο το κόμπλεξ σου

είσαι τρομερός λακαμάς τελικά εσύ , συναγωνίζεστε με τον Κλεψ1 Κλεψ1 ακόμα όμως δεν μπορώ να καταλάβω ποιος από τους 2 σας είναι ο ποιο μπακλαβάς , γράψτε λίγο ακόμα στο εξωτερικό και σε καμια 10αρια μερούλες πιστεύω θα ξέρω.
 

DeletedUser

φανταζομαι οτι αντιλαμβανεσαι πως αυτο δεν μπορει να γινει αυριο ε ? τουλαχιστον αυτο το καταλαβαινεις ετσι ?
αλλα εδω θα ειμαστε και επειδη απεναντι ειστε μαζεμενες πολλες συμπαθειες μου, θα γινει παιχνιδι σε κανα μηνα

πες μου τουλαχιστον οτι αντιλαμαβανεσαι αυτο ...

Ραντεβου σε ενα μηνα δηλαδη;Εκλεισε!
Αν εισαι σκουλ ακομα τοτε και δεν βαρεθουν να γελανε μαζι σου και σε διωξουν ;)
 

DeletedUser

εγλυψα εγω τον death dealers ?
ειπα ξεκαθαρα οτι απο το τοπ επιπεδο της φυλης του Κ20 , καταντησε να παιζει με εσας.

Τωρα φανταζει οξυμωρο το τοπ επιπεδο με τα ****ακια και το αντιλαμβανομαι , αλλα εγω στον κ20 δεν ειδα κατι τετοιο. Τον ειδα ομως στον κ26 .....

Υπηρξε πολυ δυνατο account , αλλα επεσε πολυ χαμηλα στη συνεχεια. Και αν δεν σε πειθω εγω επειδη βριζομαστε κατα παραδοση, μπορεις να δεις το τι του εσουρε στον κ26 ο μεντορας του ..... απο τους ιδρυτες της CxC .....

ειδικα εσυ που διαβαζεις ολη μερα , ολο το φορουμ δε μπορει να μη τα θυμασαι
 

DeletedUser33711

Υ.Γ.2.Βασιλη-Dreamer τα παιδια απο σκουλ δεν μου ειπαν να παω να παιξω μαζι τους,ειπαν απλα οτι θα γουσταρανε να παιζαμε παρεα,οπως και γω το λεω για ορισμενους(uppercut,aser,chess,καφκαλια και αλλους),αλλα ειχα ξεκαθαρισει οτι δεν θα επαιζα σκουλ στον κ33 και το σεβαστηκαν!

Παλι καλα απαντας εσυ για εμενα. Παιδια το παρακαναμε με προσωπικες προσβολες. Οκ εχω μαθει να παιζω με ρουφιανους στη φυλη μου απλα δεν περιμενα τετοιο χτυπημα μεσω ρουφιανου με διαμοιρασμους, με ενοχλησε. Θεμα με τον blacko-Νικο δεν εχω κανενα ουτε με το Νικολακη απλα αυτο που εγινε ενιωσα οτι το εκαναν με επιδεικτικο τροπο. Τωρα απο εκει και περα προχωραμε παρακατω, δε θα αλλαξει κατι οτι εγινε εγινε χωρια ειναι τα πηρανε. Εμεις ειμαστε εδω και παιζουμε το παιχνιδι, τι θα κανουν απο εδω και περα οι Sol δικια τους υποθεση.

Καλη συνεχεια να εχουμε :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Ξεκατινιασμα Production(κατσε να αλαξω ονομα στα χωρια)

Κλασικο παραπληγικο ελληνικο φορουμ.
πεταχτηκε και η κουτση μαρια σημερα απο σκουλ να μας πει τον πονο της

ΠΟΛΥ ΚΛΑΜΑ :rolf:
 

DeletedUser

... πες μας τι πινεις και που μπορουμε να το προμηθευτουμε φιλε γιατι το κοβω εισαγωμενο ΑΑΑ ποιοτητας! ... ο Βλακο εκανε αναφορα για κ30(σε φορουμ κ33) στον οποιο εφαγε γκλομπαλ μαζι με την ΝταΒιτσια και οπου η αστεια φυλη τους διαλυθηκε ... καντε κομμα οι πονεμενες ... τοσες που ειστε θα κανετε φυλλετικη κυβερνηση ... χαχαχαααααααα ...



Υ.Γ(προς Σκουλ):

http://prntscr.com/8um4xs
http://prntscr.com/8um59l

... σε καθε κοσμο τα ιδια λενε ... υποσχεσεις ... πυξιδες ... καβαλημενα καλαμια ... μπλα μπλα μπλα μπλα ...

και η απαντηση ολο μελια του Σολιστα

Στεφανε ολες οι πονεμενες θα κανουν/με κομμα , και θα ειναι προς τιμην σου ... Επειδη αντρες σαν εσενα , ελεγε ενας φιλος απο αλλο κοσμο τους βαζουν ασπρες ποδιες στη γερμανια , κανε μας την χαρη κ ασε να μιλησουμε εδω για οσα πραγματα αφορουν τον κ33 κ μονο ...


Χαχαχαχα Δωστε ενα πετακτο φιλακι στο στομα δεν σας κοιταζουμε.Ρε τις κουμπαρες πως τα βρηκαν!Που τον ξερεις Sir Stef τον μπουρδα εχει πουλησει και την μανα του (που λεει ο λογος) για να κλεισει τους σκουπιδοκοσμους που παιζει ,τον εχεις για κανενα παικτη αξιώσεων ή μηπως οι Ντουβαρεοι ειναι φυλη ?Αρα και να μην ξερεις την βοθριλα του απλα φαντασου με ποιους τροπους επιβιωνουν.
Ακου βλαχακο the mysterie στον κ30 δεν επαιζα αν και ειχω φιλαρακια στην ΤΡ και φυσικα ηθελα να κερδισουν σταματα να γραφεις κλισε απαντησεις σαν δεκαπενταχρονο .
Συμπερασμα λοιπον, αν ο Blacko εμπαινε στην ΤΡ ,οπως μπηκε ο Sir Stef τωρα θα του γλυφες τις πατουσες οπως κανεις στον Sir Stef
 

DeletedUser24216

o Μπλακος κι η κουστωδια του βριζουν αντιπαλους στο σκαηπ?

αντε καλε ψευτες, δεν εχουν γινει ποτε αυτα.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή