SoL vs DEM/JAZZ

  • Δημιουργός θέματος AceQuad
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser33703

Έλα να μας την ρίξεις εσύ την πυξίδα όπως μας την έριξες και στον κ30
Αλλά τι να περιμένεις από άνθρωπο που στην υπογραφή του δηλώνει ρουφιάνος χαχαχα
μου αρέσει που στον κ30 έχεις περάσει από όλες τις φυλές πλην από την δική μας φυσικά και το βάζεις και στην υπογραφή σου
εύγε και εις ανώτερα
στον επόμενο κόσμο να αλλάξεις καμιά 10αριά φυλές
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29654

Μαλλιστα..ειμαι ρουφιανος και νουμπας απο οτι καταλαβα.
Πηξιδες σε σολ ομως εριξα μπολικες, αυτο αραγε σημαινει οτι ειστε πιο νουμπαδες!?

Σε κοσμο που 3/4 μεγαλυτερες φυλες ειν;ι παρακλαδια της σολ δεν παιζω..θα εβγαζα γουστα δεν λεω αλλα τι να κανουμε δεν διαθετουμε και ΤΟΝ χρονο..
 

DeletedUser33703

Μαλλιστα..ειμαι ρουφιανος και νουμπας απο οτι καταλαβα.
Πηξιδες σε σολ ομως εριξα μπολικες, αυτο αραγε σημαινει οτι ειστε πιο νουμπαδες!?

Σε κοσμο που 3/4 μεγαλυτερες φυλες ειν;ι παρακλαδια της σολ δεν παιζω..θα εβγαζα γουστα δεν λεω αλλα τι να κανουμε δεν διαθετουμε και ΤΟΝ χρονο..

Για πες μου ρε φιλαράκι τις πυξίδες που έριξες σε SOL στον κ30 γιατί μου διαφεύγουν τα ονόματα
 

DeletedUser29654

Αν μπεις στο προφιλ μου θα τα δεις, και ξεχνας κάτι
εδώ είναι κ33..
 

DeletedUser33861

Μην ασχολειστε αλλο με κ33 ρε παιδια ! Το παιχνιδι απο μονο του εχει καταντησει αηδια! Συγχαρητηρια σε μερικους παικτες και admins. Τα λεμε στον κ200
 

DeletedUser33861

Δεν εφαγα απο SOL πυξιδα...τα παρατησα γτ αηδιασα μαζι σας. Αντε παιξε με καμια μπαρμπι γιωργακη !
 

DeletedUser

Ειχες σιχαθει τις φυλετικες, λες οτι τα λεμε στον κ200 ΑΛΛΑ μπηκες στον κ34 για πρεμ. Ασε λοιπον τα "τα παρατησα γτ αηδιασα μαζι σας". Την πυξιδα δεν την γλυτωνες. Εσυ ουτε καν επαιξες (οπως και η Jazz), φυσικα καποιοι απο DEM παιξανε
 

DeletedUser18255

Δεν εφαγα απο SOL πυξιδα...τα παρατησα γτ αηδιασα μαζι σας. Αντε παιξε με καμια μπαρμπι γιωργακη !

Ευκολα αηδιαζεις δεν εχεις δει μαλλον πολλα πραγματα σε αυτο το game ακομα btw λευτερια στον Γιωργακη τον Vagler
 

DeletedUser33861

Βασικα πουλαω πρεμ στον κ34 για να πουλησω σε κανα **** το ακκουντ...να οικονομοισω.Σιγα μην ξανασχολειθω μαυτες τις μ***κιες.
 
Κορυφή