shh vs out

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser30521
  • Ημερομηνία έναρξης

ZAXABILL

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
δν θα το σχολιασω....
αλλα ειναι αναμενομενο


[pio]10 πόντοι για Παράβαση των κανόνων του Φόρουμ

Τα κεφαλαία στην γλώσσα του internet δείχνουν πως κάποιος φωνάζει-τονίζει με έντονο τρόπο αυτό που λέει. Παρακαλούμε να αποφεύγετε την εκτεταμένη χρήση τους και να την περιορίζετε σε συγκεκριμένες λέξεις-φράσεις που θέλετε να τονίσετε.

by Piolo[/pio]
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser12338

ποιο ειναι αναμενομενο ρε?
αφου ειστε προ και σουπερ μολυβδομενοι..
οταν λοιπον μιστερ iq οταν εγω και 10 αλλοι σφαζομασταν στο κεντρο του κοσμου(μενοντας πισω αναπτυξιακα) με τις αμυνες των καθε ουτ,φαπων και σπα,εσυ μαζευες βαρβαρακια για να βγεις μετα απο κατι μηνες να μας πεις οτι εισαι και παιχτουρα εσυ και η βαρβαροπαρεα σου(παντα με εξαιρεσεις τυπου πχ απολυτου και αρκετων αλλων) για να μας φας,που 1 προς 1 εισασταν για πολυ φαρμεραμα να ξερεις παρα πολλοι απο εσας τωρα τι λες εσυ εγω τα βλεπω βερεσε!!απλα επειδη δεν μπορουσες να παρεις χωρια οπως βαραω εγω 50 ωρες μακρια και καποιοι αλλοι ηθελες να το παιξεις προ και να μας βγαζεις πλανα στην 65 μεσα στα μπλε τα δικα σας!!εσεις διαλεξατε το μελλον σας.μπορω να πω ομως οτι ακομα και ετσι οι γνησιοι shhhh δεν εχουν καμμια σχεση με τους σπα!! εισασταν πολλες κλασεις ανωτερες σε οργανωση, συνεργασια,μαχητικοτητα,ακομα και σε τρελα (βασικο).μεμονομενα ομως περιστατικα τρελας στους σπα βλεπετε τι παθανε!(θελει και ομαδικοτητα). οι out οποτε στον χαρτη ειχαν πολυ δυσκολοτερο εργο αλλα τα εχουν παει περιφημα,πολλοι απο αυτους αξιζουν πολλα μπραβο .τα αποτελεσματα τα βλεπεις και τα βλεπουμε!καλο καλοκαιρι και καλα μπανια στους βουνισιους και στους πρωτευουσιανους.γιατι οσοι ειναι παραθαλασσιοι εχουν θαλασσα καθε μερα:D
 

ZAXABILL

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
καλο καλοκαιρι και απο μενα και καλα μπανια...
αλλα βρε μου καπου..καποιο γραπτο μου που να λεω οτι ειμαι παιχταρας...
παντα ελεγα οτι αυτο που ξερω να κανω καλα ειναι να βγαζω καταπελτες και να στακαρω αυτους που παιζουν μετωπο...
ποτε δν το επαιξα παιχταρας....
 

DeletedUser12247

η παρουσιαση για το φιλοσοφικο δοκιμιο ειναι στον κατω οροφο οπως λεει και η διαφημιση ζαχαμπιλ:)
 

ZAXABILL

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
και εσυ γιατι εισαι εδω τοτε;
παιδικο βιβλιο;
χαχαχαχαχαχαχαχαχα....

ολα καλα αγορινα μου...
μν τρελαινεστε...
αλλωστε τα στατς τα λενε ολα...
μονο που οι ''καλοι'' με τους ''παιχταραδες'' εχουν πολλες διαφορες..
και παιχταραδες εχετε λιγους..οι υπολοιποι απλα ακολουθειτε....
 

DeletedUser

ε φυλετικες μαχες λεγετε..και οι παιχταραδες απο τους ακολουθους στηριζονται...η μεγα διαφορα ειναι ποιος παιχταρας θα σε κανει να τον ακολουθησεις....αυτον που θα παιξει και για μενα η αυτον που θα με βαζει να παιζω για ενα βιτσιο...και μιλαω για την εμμονη της 55 ενω στην 65 και στην 45 υπηρχαν παιχτες που θυσιαστηκαν απο εσας στον βομο του επι προσωπικου!!! για υτο φιλτατε ζαχαμπιλ αυτα τα περι ...ηταν αναμενομενο ελπιζω να εννοεις αυτο που προανεφερα,,,και οχι το οτι ειναι καλοκαιρακι!!
 

ZAXABILL

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
επειδη χαρη το εχετε κανει επιστημη το θεμα του κ20 και της εμονης η' οχι...

αν εχεις προσεξει και εσυ και οι υπολοιποι...η παρεα φιλων ειναι συγκεκριμενη...
κια επειδη λετε για θυσιες....
θα δειτε οτι οι 6 φιλοι ηταν σε ολες τις ηπειρους..
2 στην κ55 που λετε οτι ειχαμε κολημα..
2 μονο στην κ65
ενας στην κ45
και ενας πασπαρτου...

αν νομιζετε οτι οι 2 της κ55 θυσιασαν τους αλλους 4 μαζι με αλλους λογαριασμους οκ....
αλλα αν δειτε και εσεις ποσοι εχουν μεινει στν κ55 απτην παρεα σας ...το ιδιο θα μπορουσα να πω και εγω...

αλλα δν νομιζω οτι κατι τετοια συμβαινει ουτε στν μια ουτε στν αλλη πλευρα...

το αναμενομενο εινια η εξελιξη του κοσμου...μιας και τα στατιστικα για ακομα μια φορα λενε τν αληθεια....
 

DeletedUser

καλημερες


οταν μια φυλη εχει το ριμ στεκεται καλα στα ποδια τις παντος κ ας εχει κ 30 μετωπα
οσο για αυτα που λες χαρη εχεις δικιο,δεν ειρωνευωμαι κ το ξερεις,μεινατε μια cad κ πολεματε με ολλες τις shh,ετσι γινετε,

αυτη ειναι η απαντηση μου σε αυτο που ειπες bill για την δικια μου παρεα......και τωρα μην με κανεις να γραφω κατεβατα για να στο εξηγησω....ακομα και για αυτους που λειπουν ,μαθαινουν τα τωρινα...ε και οσο να ναι δεν λενε οτι πηγαν αδικα ....εκτος και αν σε λενε σναιπερ....
 

ZAXABILL

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
εγω φιλε μου δν κατηγορισα κανεναν..γιαυτο ειναι οι φιλοι...να στηριζουν ο ενας τν αλλο..
τεσπα...

ο καθενας εχει τις αποψεις του....

για βαλλε τωρα κανα στατς να βλεπουν και οι υπολοιποι..
εγω τα ξερω..
 

DeletedUser26303

Πλευρά 1:
Φυλές: KURΟV, KUROV, KUROV!, ΚURΟV, ΚUROV, KURΟV.
Πλευρά 2:
Φυλές: Shhh.., Shhh!!, Shhh!?, ΧΙΓΜΓΒ, Shhh.

Timeframe: Προηγούμενος μήνας

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 4,475
Πλευρά 2: 2,067
Διαφορά: 2,408

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 1,370
Πλευρά 2: 391
Διαφορά: 979

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 40,269,583
Πλευρά 2: 18,075,084
Διαφορά: 22,194,499

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 13,298,308
Πλευρά 2: 3,767,253
Διαφορά: 9,531,055

chart






Πλευρά 1:
Φυλές: KURΟV, KUROV, KUROV!, ΚURΟV, ΚUROV, KURΟV.
Πλευρά 2:
Φυλές: Shhh.., Shhh!!, Shhh!?, ΧΙΓΜΓΒ, Shhh.

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 40,195
Πλευρά 2: 16,625
Διαφορά: 23,570

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 3,000
Πλευρά 2: 1,288
Διαφορά: 1,712

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 287,596,346
Πλευρά 2: 111,935,311
Διαφορά: 175,661,035

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 28,489,098
Πλευρά 2: 11,715,405
Διαφορά: 16,773,693

chart
 

ZAXABILL

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
κανενα καινουριο στατς εχουμε;
αλλα αν μπορειτε να βαζετε 10 ημερα 10 ημερα...οχι ολα μαζι
 

DeletedUser12247

ο στατικολογος πινει τα σφινακια του τωρα Μπιλ:)
 

DeletedUser20435

χασαμε κατα κρατος αυτες τις βδομαδες ειδικα,οχι επειδη ειστε καλοι ,διαφορες πλεον δεν υπαρχουν παικτικα κατα την γνωμη μου, αλλα επειδη εισασταν σταθεροι σε επιλογες σας σε αντιθεση με μας
καλο υπολοιπο καλοκαιριου ραντεβου σ αλλους κοσμους

μην γελιεστε με τα παραπανω δεν σταματω ουτε διαγραφη θα πατησω ,απλα ξενερωσα με οσα διαβαζω τον τελευταιο καιρο σε δικα μας ποστ.


:axe:
 

DeletedUser

αδερφε κανα χωριο θα αδειασεις να παρουμε η θα πρεπει να στειλουμε απο 100 επιθετικα στο καθενα..??συμφωνω σε οσα λες απλα ειστε πολλα κοκορακια μεσα σε μια φυλη και το ρητο ξερεις τι λεει...καλο καλοκαιρι σε ολλους ευχομαι σε αλλον κοσμο να σας βλεπω παλι κοκκινους γιατι για συμαχοι δεν κανετε αυτα τα ολιγα απο εμενα...
 

ZAXABILL

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
μπλα μπλα και φαρφαρες...


ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ..ΚΑΙ ΚΗΡΙΩΣ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ..

αυριο ασ βαλλει καποιος στατς της σημερινης μερας...θα εχει ενδιαφερον....
 

DeletedUser

συμφωνω με Chris Stark 100% ...το τερας εχει τα εντερα και λεει αληθειες.... και ο μπιλ μου δινει την εντυπωση οτι ντε και καλα ο κοσμος χαθηκε λογο εωρτων και λόγο καλοκαιριου..χαχα..... δεν μας ειπες κανα μπραβο για το μυστικουλη!!!

χρονια πολλα σε ολλους και απο μενα!!!
 

ZAXABILL

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
χαρη δν μηλισα για γιορτες και καλοκαιρι για χασημο κοσμου...

αυτος χαθηκε απτην στιγμη που δν καναμε οτι και εσεις ..να παμε με αυτους που ειχαν την διαφαινομενη υπεροχη..

οσο για το μυστικουλι...

τοσοι προμαχωνες ηταν ..γιατι πειρατε αυτον και οχι καποιον αλλο;
μηπως επειδη ολοι γνωριζαν οτι ο γιωργος εινια ανενεργος;
μηπως ξερατε οτι οι γειτωνες του δν παιζουν πλεον;

αυτος που το πηρε ξερει πολυ καλα οτι αν ηθελα εγω θα το ειχα παρει απτην μερα που το μεταφερατε εκει..γιατι εσεις το μεταφερατε...
αλλα δν το εκανα...
για εναν πολυ απλο λογο....

τν κοσμο τν κερδισαν οι ΟΥΤ και απλα εμεις προσπαθουμε με την σταση μας να τν συντομευσουμε....

καλη συνεχεια λοιπον σε εναν κοσμο ...που ακομα δν ξερουμε ποιοι τελικα θα τν κλεισουν...
οι ΟΥΤ η' οι ΦΑΠΕΣ;

θα δειξει
 

DeletedUser

χαρη δν μηλισα για γιορτες και καλοκαιρι για χασημο κοσμου...

αυτος χαθηκε απτην στιγμη που δν καναμε οτι και εσεις ..να παμε με αυτους που ειχαν την διαφαινομενη υπεροχη..
οχι δεν πηγες...δεν μπορουσες να πας...εφαγες φαπα απο τους αουτ οταν και μονο τους ειπες ελατε να φαμε τους cad kai σας ειπαν οχι πανυγηρικο...ηχογραφημενα πραγματα ....η ιστορια εγραψε!!! επισης οι αουτ ειχαν προβλημα στην 55 οσο ειχαμε ενωση..οχι στην 65...αρα μπορει να φενετε οτι μας μαζεψαν...αλλα κατι κερδισαν και αυτοι...καταρχην τους δειξαμε οτι ειμαστε ανταξιοι να παιξουμε παρεα...δευτερον ολα σας τα πλανα γινοντοιυσαν στην 55...με λιγη καθυστερηση στακαριστηκαν αυτοι που επρεπε και η αουτ με τις φαπες κανανε περιπατο....αρα ολοι κερδισμενοι βγηκαν,τα πλανα που εγιναν στην 55 απο μεριας σηηη δεν εγιναν πουθενα...αρα δεν μπορεις να μας βγαζεις εκτος....ΑΟΥΤ-ΦΑΠΕΣ-CAD ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΚΟΣΜΟ....ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΙΕΙ....Ο ΛΕΟ1 ΚΛΕΙΝΕΙ ΚΟΣΜΟ....i like that!!!! και οι τρεις αυτες φυλες με την μεθοδηκοτιτα που ειχαν...κερδισαν τον κοσμο ειμασταν μια αλυσιδα...ο κοσμος ηταν μοιρασμενος μερχι να φτασουμε σε αυτο το αποτελεσμα...απο κει και περα ......

σε ευχαριστουμε κυριε ζαχαμπιλ που μας εδωσες το μυστικο...νομιζα οτι ο κιτσος και το τερας και κανα 2-3 αλλοι θελανε να παιξουν μεχρι τελους...,αλλα μαλλον δεν σε ρωτησαν!!!
 

DeletedUser20435

χαρη δν μηλισα για γιορτες και καλοκαιρι για χασημο κοσμου...

αυτος χαθηκε απτην στιγμη που δν καναμε οτι και εσεις ..να παμε με αυτους που ειχαν την διαφαινομενη υπεροχη..

οσο για το μυστικουλι...

τοσοι προμαχωνες ηταν ..γιατι πειρατε αυτον και οχι καποιον αλλο;
μηπως επειδη ολοι γνωριζαν οτι ο γιωργος εινια ανενεργος;
μηπως ξερατε οτι οι γειτωνες του δν παιζουν πλεον;

αυτος που το πηρε ξερει πολυ καλα οτι αν ηθελα εγω θα το ειχα παρει απτην μερα που το μεταφερατε εκει..γιατι εσεις το μεταφερατε...
αλλα δν το εκανα...
για εναν πολυ απλο λογο....

τν κοσμο τν κερδισαν οι ΟΥΤ και απλα εμεις προσπαθουμε με την σταση μας να τν συντομευσουμε....

καλη συνεχεια λοιπον σε εναν κοσμο ...που ακομα δν ξερουμε ποιοι τελικα θα τν κλεισουν...
οι ΟΥΤ η' οι ΦΑΠΕΣ;

θα δειξει
ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ...ριψασπιδων
ΦΙΛΟΙ
ζαχας/Βασιλης
απολυτος/Γιωργος
πιερο/Μπαμπης
ρεμπελ/Ιακωβος
μ αυτα που διαβαζω απο την ηγετικη ομαδα του κ20 ...και τον εκπροσωπο τυπου της, αμα αρχισω τα "γαλλικα" θα φαω μπαν μονιμο κι απο το πακ μαν ακομα...γι αυτο ασχολιαστο !

εδω δυστυχως ισχυει το στερνη μου γνωση να σ ειχα πρωτα.
:grrr2:
 

DeletedUser

Και φτάσαμε να βλέπουμε μεγάλους ανθρώπους να τσακώνονται για τα χωριά, τα πλάνα και τις κακές διπλωματίες, ανήμερα της μέρας που γιορτάζουμε την κοίμηση της Παναγίας, όντας καλοκαίρι και για έναν κόσμο που έχει σχεδόν τελειώσει.

Βάλτε στατιστικά τουλάχιστον...
 
Κορυφή