ΠΟΖΙΤΡΟΝΙΚΟΙ ΠΑΛΑΝΤΙΝ.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser24216
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser24216

Λιγοι το περιμεναν, ελαχιστοι το ευχονταν.

Απο το μακρινο, σκοτεινο, δυστοπικο θα λεγαμε μελλον, ερχονται.
Απο ιστοριες πονου και δακρυων, ερχονται.
Απο οραματα τελικου ολεθρου, ερχονται.
Απο τομα, μου την κοπανησες αποτομα, ερχονται.
Απο ενα παραμυθι με ανχαππυ εντ για ολους τους ξυλοκοπους του 29

ερχονται.

Ποζιτρονικοι Παλαντιν.

Αθηνα, μελλον.
Το 2067, στον Κ3.118, η Οικογενεια των ΣΠΕ, χανει τον πολεμο. Οι αντιπαλοι της με τις συνηθεις λασπερες μεθοδους που χαρακτηριζουν το 99,53% των φυλων στις φυλετικες ιντριγκες, την ειχαν στριμωξει για τα καλα. Σε μια γωνια του ριμ ετοιμαζεται για το λαστ σταντ της, για το φαηναλ σεκρεφαης της.
εκεινη ακριβως την ωρα το R&D τμημα της (Research & Devirginise) ανακαλυπτει το μυστικο οπλο καθως επισης και τη φορμουλα για να κερδισει τον πολεμο.
η Μηχανη του Χρονου (/soundtrack : Guns and Roses feat. Μαρω Λυτρα)

Στελνουν τον καλυτερο στρατιωτη, πρακτορα, υπευθυνο, δουκα, βαρωνο, κομη, σαχη, ηγουμενο, πρωτοβεστιαριο, μεγα Δομενικο, με την μηχανη του χρονου πισω στο παρελθον σε μια αποστολη αυτοχθονιας.

Ο Στρατιωτης, επιστρεφει στο μακρυνο παρελθον με σκοπο να επανιδρυσει την φυλη Ποζιτρονικοι Παλαντιν, πριν προλαβουν οι εχθροι τους στο μελλον να τους τη φερουν μπαμπεσικα και με υπουλία (κοπηραητ Κατερινα δενεχεισημασιαποια).

Προσγειωνεται στον κ29, και ιδρυει τη φυλη που θα αλλαξει τον ρου, τον νου και τον Μαλιμπού της ιστοριας.

Οσοι μπηκαν στον 29 ειναι η ωρα για την διαγραφη τους.
Αν εχουν μπει και μοντερεητορς/διαχειριστες στον 29, ας κανουν ακκαουντ στο Τραβιαν.
Αν ειχες ερθει πιο νωρις, δε θα μας χωριζε κανεις.
Αν νομιζετε οτι θα παιξετε ολο χαρα και προσμονη για εναν νεο κοσμο, σας προειδοποιουμε. Παρτε μαζι σας τα Ζεβασοφτ. Η Ζεβα κανει τη διαφορα. ***

Ειστε μικροι ως 17 χρονων? ετοιμαστειτε να βαλετε τα κλαμματα.
Ειστε μεγαλοι? Ολοι οι ανθρωποι κλαινε σε καποια εκφανση της ζωης τους.
Ειστε γυναικες? Φτιαξτε παστιτσιο.
Ειστε ζωα? Ζωα θα παραμεινετε.


Ποζιτρονικοι Παλαντιν.
Ερχονται με την Πυρηνικη Φυσικη στο πλευρο τους.


Ιδρυτης : Darkling
Επιτιμος Προεδρος : Darkling
δωροληπτης/ποροληπτης : Darkling
Υπευθυνος Επιθεσεων : Darkling
Yπευθυνος Αμυνων : Εγω.
Επιταγες : Εμου του ιδίου
Μουσικη : Darkling DJ Set
Διπλωματης : Αρμανδος Δελαπατριδης
Στρατολογος : Ρουφ 210-34κατι
Φυσικος : Darkling x 1/2
Υπευθυνος ακαδημιων : Κουλης Δουρεκας
Ασυρματιστης : Νικος Καββαδιας
Προπονητης : John Still



Ποζιτρονικοι Παλαντιν.
Ξυλο, Λειζερ και Σκορδα.

- - - Eνημερώθηκε - - -

*** Ζεβασοφτ χορηγος της φυλης.
 

DeletedUser24126

Πςςς τι λες τωρα,πολυ τζαμπα ποζερια ρε παιδι μου...
 

DeletedUser24216

οταν το χωριο σου γινει αγροτεμαχια (φως, νερο, θεα) δε θα λες πολλα.
 

DeletedUser18255

Συμφωνω με το πρωτο μερος διαφωνω με το δευτερο αλλα εν μερει ειμαι θετικος με το τριτο
 

DeletedUser23684

master t πλεον σε βαρεθηκαμε:p

Darkling καλη συνεχεια...
katimagiko αν δεν θελουν αυτοι το παστιτσιο στειλτο σε μενα χωρις προσθετα πραγματα...
 

DeletedUser18255

molinari οταν λες "σε βαρεθηκαμε" τι εννοεις καντο πιο λιανα
 

DeletedUser2088

Η παρουσίαση πολύ καλή!!!
Μπορώ να πω ότι για πρώτη φορά τα σωθικά μου σπαρτάρισαν από τρόμο και ταυτόχρονα από ανυπέρβλητο πόθο, να μπω στην (φαντάζομαι) ασφυκτικά κλειστή και επιλεκτική κοινωνία σας
Συνήθως βλέπω πυξίδα στις 40 ημέρες, αν μπω στην φυλή σας θα αντέξω 2 μήνες?
Αν ναι το παστίτσιο θα είναι με παχιά μπεσαμέλ? (και επειδή ο τάξας ποτέ δεν χάνει αλλά πάντα χάνει ο δόσας τι εγγυήσεις μου δίνετε?)

και τελικά ένα λινκ δώστε μας, που αιτούμαστε την ένταξή μας για να μας εγκρίνετε?

[SPOIL]δέχεστε και πιστωτική κάρτα η μόνο επιταγές Μ.Θ.? [SPOIL]Μετά Θάνατον λήξεις?[/SPOIL][/SPOIL]
 

DeletedUser

Λιγοι το περιμεναν, ελαχιστοι το ευχονταν.

Απο το μακρινο, σκοτεινο, δυστοπικο θα λεγαμε μελλον, ερχονται.
Απο ιστοριες πονου και δακρυων, ερχονται.
Απο οραματα τελικου ολεθρου, ερχονται.
Απο τομα, μου την κοπανησες αποτομα, ερχονται.

Τίποτε δεν ταξιδεύει ταχύτερα από το φως , με μόνη πιθανή εξαίρεση τις άσχημες ειδήσεις , οι οποίες υπακούουν στους δικούς τους νόμους .
Οι ποζιτρονικοι παλαντιν προσπάθησαν να φτιάξουν διαστημόπλοια που θα χρησιμοποιούσαν άσχημες ειδήσεις για κινητήρια δύναμη , αλλά δεν λειτουργούσαν πολύ καλά , και ήταν τόσο ανεπιθύμητα (εύλογα ) όπου κι αν πήγαιναν .
Ετσι λοιπόν αποφάσισαν να στείλουν στο μακρινό παρελθόν τον ΙΔΙΟ (πλιζ ντοντ μπαν μι ) , τον νταρκλινγκ για να ξαναγράψει την ιστορία όπως στον κ-19 .
Α ρε νταρκλινγκ ! ενας λόγος για να επιστρέψω στις φυλετικές θα ήταν τα αθάνατα γραπτά σου …. Και οι ατέλειωτες βεβαίως βεβαίως άμυνες σου . όμως αυτήν την χρονική στιγμή παίζω τραβιαν (δεν είμαι μαντερεητορ ) οπότε θα απολαμβάνω τα γραπτά σου εδώ στο φόρουμ , όταν σε πιάνει η έμπνευση να …ζωγραφίζεις !!!
 

DeletedUser18255

Αλεξ ειναι μετριος ρε γενικα αλλα δε πειραζει ;)
 

DeletedUser24216

Ραννινγκ Γουαηλντ, υπερτατη παικτουρα μου!

Μελος του Defence Crew, της πιο σκληρης, εργατικης και λατρεμενης ομαδας παικτων. Κερδισαν εναν κοσμο. Τους αξιζει η δοξα.


Ον τοπικ μεινετε συντονισμενοι, η αυριανη ημερα θα φερει συγκλονιστικες εξελιξεις στον Κ29.
Ξυπνηστε, πιειτε καφε, φατε μουστοκουλουρο.


Ποζιτρονικοι Παλαντιν
Καρατε, Φωτοσπαθο και Ακτινιδιο.
 

DeletedUser18255

Δημητρη στον 27 ρε συ εχουμε ψωμι πως και μπηκες στον 29 τρελε?
 

DeletedUser22552

Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

μπραβο αλεξ μπηκες κ δεν ειπες τιποτα... :clap:
 

DeletedUser22552

Τυχαια μπηκα ρε κι απλα βρηκα γνωστούς στην πορεία..
Σε σενα δν θα λεγα ρε?
 

DeletedUser24216

Παρα τις συγκινητικες προσπαθειες να με κρατησουν μακρυα απ τον τοπο που μαθαινετε τα νεα των Π.Π., παρα τα μπαν ενος μηνος, δε σκυβουμε το κεφαλι.

η Ωρα σας ερχεται.
κλειδωστε τις ζωνες αγνοτητας σας.



υ.γ. μπα, με ξεμπαναρατε?
 
Κορυφή