Πως παιζει η GA στον Κ32

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser28739
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser33484

εγω αυτο που ξερω φιλη μου ειναι οτι εχεις χωριο 3.000 ποντων και απο επιθετικα εχεις οσα ειχα εγω που ειχα μεικτο χωριο!
Επισης ΠΑΙΚΤΗΣ που δεν βοηθαει την φυλη σε πλανο η σε οτιδηποτε με αισχρες δικαιολογιες του στυλ "θελω τον στρατο μου να φαρμαρω" η "εχω λιγο στρατο" ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΟΜΠΛΑΡΕΤΑΙ Το μονο λαθος που μπορω να ριξω στην δοιηκηση ειναι οτι ισως θα επρεπε να σου πουν απο την αρχη *Δεν μας νοιαζει ποσο στρατο εχεις και τι τον θες αλλα πρεπει να βοηθησεις* απλα αυτοι δν το πηγαν ενα βημα μπροστα και εμειναν στο οτι αρνηθηκες! Καμια δικαιολογια δεν εχεις παντως εκτος αν ολοι ειναι ψευτες και μας δουλευουν ομαδικα

- - - Eνημερώθηκε - - -


ερχονται οι ΠΟΙΟΙ????? ακομα δεν σας φαγαμε; :hmmm:

Ποιούς έφαγες βρε :noob:?
 

DeletedUser32711

Φυσικα και δεν ειχανε. Και ειναι και το αλλο κομματι. Ημουν ξεκαθαρη απο την αρχη οτι δεν θα δηλωσω συμμετοχη.
Δεν ειναι οτι δηλωσα, ειπα θα στειλω και τους κρεμασα.. Ημουν ξεκαθαρη απο την αρχη.

Επισης πηραν το χωριο το μεγαλο και εμεινα 20φορες πιο πισω απο οτι θα εμενα, αρα δεν θα επερνα μερος (αν ημουν χαζη και συνεχιζα) και στο επομενο πλανο. Επομενως με απλη λογικη υποθετω οτι και παλι θα μου περνανε αλλο ενα χωριο! Κωμικοτραγική η κατάσταση!!

Δεν ξέρω αν πράγματι δικαιολογήσε που δεν συμμετείχες στο πλάνο της φυλής σου. Μπορεί και όχι. Τα πλάνα των φυλών θεωρούνται σημαντικότατα και δεν πρέπει να παραβλέπονται για ψίλου πήδημα.

Σε καμία περίπτωση όμως δεν θα έπρεπε να σε κανιβαλίσουν στα μουλωχτά
 

DeletedUser9362

Σε καμία περίπτωση όμως δεν θα έπρεπε να σε κανιβαλίσουν στα μουλωχτά
Αυτο πιστευω οτι ισως ειναι το μονο λαθος που εγινε! απλα παρθηκε πολυ γρηγορα η αποφαση. Μπορει κ αυτοι να ειχαν τον λογο τους δεν ξερω :hmmm:
 

DeletedUser24216

Φυλετικές μάχες λέγεται και όχι ατομικές μάχες. όσοι θέλουν να φαρμάρουν και να παίξουν μόνοι χωρις φυλετικό πλάνο απλά πατάνε εγκατάλειψη φυλής. Κουράστηκα να έχω την έννοια μέχρι το πρωί να μην κοιμάμαι και να μου λένε ξέρεις θα χάσω το φάρμινγκ. Φτάνεις στο αμήν. Δεν είμαι τρελός να διώχνω παίχτες μου ενεργούς που νοιάζονται και ακολουθούν την φυλή και βοηθούν.

EN ΚΑΙΡΟ ΠΟΛΕΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΒΟΗΘΑΝΕ ΑΤΟΜΑ ΤΗΣ ΦΥΛΗΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΕΜΟ Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ....


αυτα ειναι πιπες.
αν ενας παικτης σου δε σου αρεσει, του μιλας κι αν νομιζεις οτι δε διορθωνεται τον διωχνεις.
δε συνεννοεισαι με το συμβουλιο της φυλης να τον φαει ενω παιζει ηδη στη φυλη σου χωρις να εχει κιτρινισει η κοκκινησει.
ειστε για κουδουνια.
 

DeletedUser24813

Η συγκεκριμένη παίκτρια ήταν ρουφιάνος των ΑΚΑ μέσα στη φυλή G.A..
Η κίνηση που έγινε από την φυλή αποδείχθηκε ορθότατη, και μπορεί να προσπάθησε να διαλύσει τα πάντα αλλά δεν θα το πετύχει.
Από εκεί και πέρα ότι άλλο λέγεται εδώ αποτελεί spam για να περνά η ώρα.
 

DeletedUser

Θα προσπαθήσω να είμαι σύντομος λιτός και περιεκτικός.
1ον. Η συγκεκριμένη παίχτρια προτίμησε να ακόλουθηση το ατομικό από το συλλογικό συμφέρον της φυλής.
2ον. Ορθά δεν τις δόθηκε προειδοποίηση. τι σημαίνει η λέξη προειδοποίηση???? Δηλαδή έπρεπε να τις πούμε ετοίμασε τα χώρια σου και ερχόμαστε να τα πάρουμε??? Από εδώ και περά θα το έχω υπόψη μου να προειδοποιώ όποιον χτυπώ.
3ον.Στα προσωπικά μηνύματα και ειδικά στα κυκλικά δεν σου απαντούσε ούτε με αίτηση ενώ τα άνοιγε τουλάχιστον μετά την πάροδο 3 ωρών.
4ον. Όταν ήταν πιο μικρή είχε ζήτηση άμυνες δήθεν για ασφάλεια μέχρι να μεγαλώσει και να ορθοποδήσει.
4ον.δημιουργησε αρκετά προβλήματα στην φυλή έχοντας συχνές προστριβές με αρκετούς συμπαίκτες τις.
5ον.εφοσον δεν ήταν διαθετημένη να συμμετέχει στο πλάνο γιατί ζητουσε πληροφορίες για τα πλανά τις φυλής ενώ είχε και την απαίτηση να τις δοθούν προνομία να κοιτάζει το κρυφό φόρουμ???
 

DeletedUser26303

συφωνω ρουφ ρουφ ρουφ ρουφ ρουφ...


παντως το μεγαλω μυστικο της ημερας ειναι οτι κανετε και πλανα...

αξιος!!!!!!:D
 

DeletedUser

Θα προσπαθήσω να είμαι σύντομος λιτός και περιεκτικός.
1ον. Η συγκεκριμένη παίχτρια προτίμησε να ακόλουθηση το ατομικό από το συλλογικό συμφέρον της φυλής.
2ον. Ορθά δεν τις δόθηκε προειδοποίηση. τι σημαίνει η λέξη προειδοποίηση???? Δηλαδή έπρεπε να τις πούμε ετοίμασε τα χώρια σου και ερχόμαστε να τα πάρουμε??? Από εδώ και περά θα το έχω υπόψη μου να προειδοποιώ όποιον χτυπώ.
3ον.Στα προσωπικά μηνύματα και ειδικά στα κυκλικά δεν σου απαντούσε ούτε με αίτηση ενώ τα άνοιγε τουλάχιστον μετά την πάροδο 3 ωρών.
4ον. Όταν ήταν πιο μικρή είχε ζήτηση άμυνες δήθεν για ασφάλεια μέχρι να μεγαλώσει και να ορθοποδήσει.
4ον.δημιουργησε αρκετά προβλήματα στην φυλή έχοντας συχνές προστριβές με αρκετούς συμπαίκτες τις.
5ον.εφοσον δεν ήταν διαθετημένη να συμμετέχει στο πλάνο γιατί ζητουσε πληροφορίες για τα πλανά τις φυλής ενώ είχε και την απαίτηση να τις δοθούν προνομία να κοιτάζει το κρυφό φόρουμ???


αν ισχυουν αυτα τοτε dinomite για μπατσες εισαι μη μιλας
 

DeletedUser28739

Χαχαχα να γελασω τωρα ή μετα?

Ποτε στα χρονια που παιζω δεν ρουφιανεψα κανεναν και καμια φυλη που ημουν/ειμαι και θα ειμαι!
Θελω αποδειξεις οτι ρουφιανεψα, εδω δημοσια στο φορουμ!

Τα προνομοια μου ειχαν δωθει επειδη μελη της φυλης ηθελαν να μου δωσουν ποτε δεν τα ζητησα.

"3ον.Στα προσωπικά μηνύματα και ειδικά στα κυκλικά δεν σου απαντούσε ούτε με αίτηση ενώ τα άνοιγε τουλάχιστον μετά την πάροδο 3 ωρών."

Μεγαλο λαθος, και μιλαει παικτης που ποτε δεν μου εστειλε μνμ, αρα το βγαζεις αυτο το συμπερασμα πως? Απο τριτους.
Εχω ολα τα μνμτα, και σε ολα απανταω.
Εκτος απο ενα που ειχε γινει ενα μπερδεμα,και το δηλωνω. (That's all)

"4ον. Όταν ήταν πιο μικρή είχε ζήτηση άμυνες δήθεν για ασφάλεια μέχρι να μεγαλώσει και να ορθοποδήσει."

Ποιος ηρθε? Ποτε? Ποιος? Εγω? Γιατι? Ημουν μεσα στα μπλε κατω κατω στο ριμ ποτε μου δεν ζητησα αμυνες γιατι ποτε δεν δεχθηκα καμια επιθεση.
Θελω αποδειξεις με μηνυματα που ζητησα αμυνες για ασφαλεια η εστω αναφορες οτι ηρθαν σε μενα αμυνες! Εδω δημοσια.

"4ον.δημιουργησε αρκετά προβλήματα στην φυλή έχοντας συχνές προστριβές με αρκετούς συμπαίκτες τις."

Ναι με μονο εναν παικτη, και παλι δεν τσακωθηκα απλα δεν μου αρεσε η συμπεριφορα του και απλα σταματησα να ασχολουμε.
Ναι εκανα για αυτο παραπονα αλλα το τελειωσα μεσα σε μια μερα.
Με ολους τους αλλους ειχα πολυ καλες σχεσεις και βοηθησα αρκετα παιδια στον Κ32 να μαθουν το παιχνιδι.

"5ον.εφοσον δεν ήταν διαθετημένη να συμμετέχει στο πλάνο γιατί ζητουσε πληροφορίες για τα πλανά τις φυλής ενώ είχε και την απαίτηση να τις δοθούν προνομία να κοιτάζει το κρυφό φόρουμ???"

Και παλι τι εγινε? Ποιος ηρθε? Η συνομιλια που ειχα με τον αρχηγο σχετικα με το πλανο ηταν η εξης: http://prntscr.com/6g2s9x
Θελω και παλι αποδειξεις οτι ζητησα πληροφοριες για το πλανο!!! Δημοσιαααααααα!!!!


Οταν δωθουν αυτες οι αποδειξεις τοτε ναι, να με δειξετε με το δαχτυλο σας και να πειτε ναι ειναι ρουφιανος!!!!!

Επιπλεον, δεν θα εκανα τοσο χαμο, αν εφταιγα τρελη δεν ειμαι. Απλα θα ελεγα οπς γμτ, την πατησα με καταλαβαν δεν πειραζει.
Λετε να εβγαινα σε φορουμ να μιλαω και να λεω, και σε ΟΔ να πεφτουν μπαν αμα την ειχα κανει την πατατα?
Θα σιωπουσα και δεν θα μαθαινε κανεις τιποτα, σκεφτειται το απλα, γιατι να διακινδυνέψω να βγω ρουφιανα? Δεν ξερω νομιζετε πως η αληθεια παντα βρισκει τον δρομο της? Το ξερω. Αν ίσχυαν ολα αυτα, λογικος ανθρωπος ειμαι, ετσι εχω μαθει στην ζωη μου, ετσι με μεγαλωσαν, οταν φταιω δεν μιλαω. (Δεν ξερω αν με πιανετε)

Βεβαια θα μου πειτε εικασίεεεεες!! Ναι, οκ! Περιμενω τις αποδειξεις λοιπον!

Ξεχασα, ετσι για την ιστορια!

Οταν ουδετερος παικτης μιλησε με την ηγεσια της GA και ακουσε τα χειροτερα, οτι ειμαι ρουφ και και και ζητησε αποδειξεις και δεν πηρε απο αυτους καμια.

Αντιθετως, ηρθε και ειπε σε μενα. Το και το. Και του λεω, "ομορφα, σου κανω πριντ σκριν τα μνμτα μου ολα απο το ταχυδρομειο" Το εκανα το εστειλα. Και μετα, επειδη διαβαζα, του εδωσα και επιτηρηση για να τσεκαρει απο μονος του οτι θελει. Θα μου πειτε εσβησα μνμτααα!!! OMG ειμαι εξυπνη, εμ.. τουλαχιστον εγω -οντας καθαρη- με το που μου ειπε οτι εγινε και ακουστηκε, με αποδειξεις και υπαρκτα πραγματα του απεδειξα οτι δεν ισχυουν αυτα που λενε!



[aig]Προειδοποίηση για 5.α. Προσωπικά μηνύματα/ Αναρτήσεις από φόρα του παιχνιδιού
Απαγορεύεται ρητά η ανάρτηση προσωπικών μηνυμάτων από το παιχνίδι και post που έκαναν μέλη στα εσωτερικά φόρα των φυλών. Μπορείτε να αναρτήσετε προσωπικά μηνύματα & in game post μονο αν έχετε επεξεργαστεί το όνομα του αλλου χρήστη ώστε να μην φαίνεται καθόλου και έχετε αφαιρέσει τον σύνδεσμο προς το προφίλ του.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Δεν θα πέσω στην παγίδα σου να βγάλω αναφορές και μηνύματα εδώ στο εξωτερικό φόρουμ. Αν βγάλω αναφορές από άμυνες που πηρές

είναι σαν να προδίδω τα χώρια μας. Επίσης οι κανόνες του φόρουμ το απαγορεύουν ρητά να αναπαράγεις μηνύματα τρίτων στο εξωτερικό

φόρουμ. Τα εσωτερικά της φυλής δεν αφορούν κανένα. Και δεν έχω καμιά υποχρέωση να αποδιώξω τίποτα και σε κανένα. Όλα αυτά που

είπα πιο πάνω είναι αλήθειες και τεκμηριωμένα . Αν νομίζεις ότι ψεύδομαι αποδειξετο, αλλά μαλών κατάλαβες πως δεν σε παίρνει να λες

αλλά ψέματα.




Για αυτό άντε γεια !!!:cop:
 

DeletedUser28739

Όταν κατηγορείς τον άλλον για κατι πρέπει να έχεις και αποδείξεις!!
Βάλε κατι που να αποδύονται όλα αυτά που λες! Κρύψε εν ανάγκη τις συντεταγμένες των δικών σας χωριών αν και το ο παίκτης τάδε βοηθάει την dinomite δεν δείχνει χωρια.
Δεν έχεις τίποτα για αυτά που λες δεν ισχύουν!

Σου λεω, βγάλε και δείξε αποδείξεις οτι ζήτησα άμυνες η πληροφορίες για τα πλάνα και ναι τότε κατηγόρησε με όσο δεν πάει αλλο!
Όμως δεν το δέχομαι χωρις αποδείξεις.

Μονο και μονο για να καλύψετε την δικιά σας απαράδεχτη κίνηση βγάζετε εμένα ρουφιανα χωρις καμία απολύτως απόδειξη και λέτε πράγματα που δεν στέκουν και δεν ισχυουν!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Τις αποδείξεις τις κρατάω για την φυλή. Εσύ τρέξε να ρουφιανεψεις. Άλλωστε μόνο αυτό ξέρεις να κάνεις !!!
 

DeletedUser28739

Βέβαιααα τέτοια απάντηση!
Ξανά κατηγορία χωρις να υπάρχουν αποδείξεις!
Δεν περίμενα κατι αλλο ;


Δεν ξερω ένας τρίτος πως το βλέπει αυτο; Ας βγει να μου πει παρακαλώ!
 

DeletedUser

δεν εχω διαβασει ολα τα ποστ στο φορουμ για το θεμα αυτο. θελω να πω οτι ναι μου εχουν πει οτι η dinomite ειναι ρουφιανα, αλλα αυτο που ζηταω εδω και 2 μερες ειναι να μου το αποδεικσουν και κανεις δεν το κανει, γιατι κανεις δεν εχει τισ αποδηκσης να το κανει. ενα ατομο ο tigertiger, πανω στα νευρα του γιατι του επερνα τα χωρια του το ειπε αυτο στον δουκα της G.A και του ζηταω να το αποδεικση, πλεον δεν ειμαι με κανενα αλλα αν μπορειτε αποδεικστε ολα αυτα που λετε και μετα να κατηγορατε το κοριτσι, εχεται πεσει ολοι πανω της να την φατε.
 

DeletedUser

Καλησπερα σε ολους,

Ο λογος που χτυπηθηκε η Σοφια δεν ηταν οτι ητανε ρουφιανος!!! Δεν υπηρχανε πληροφοριες ρουφιανιας αλλα ουτε και καποιας προδοσιας, ο λογαριασμος χτυπηθηκε γιατι τα το καιρο που ειναι μεσα στο παιχνιδι εχει παρα πολυ λιγο στρατο, καθολου επιθετικες απωλειες αλλα ο κυριοτερος λογος ειναι οτι σε πλανο επιθεσης της φυλης της τελευταιας στιγμης η απαντηση που δωθηκε ¨θα μεινω πισω στο φαρμινγκ¨ ητανε προκλητικη!!!

Αυτα δεν ειπωθηκανε σε εμενα απο την παιχτρια αλλα απο τον δουκα της ακαδημιας και φιλο της Μιχαλη. Η απαντηση μου ειναι οτι πρεπει να πεταχτει εξω! Και απανταει ο Μιχαλης " Συμφωνω" . Το παιδι (Μιχαλης) ποτε δεν εφερε αντιρρηση σε ενα πλανο, ενεργια ή διωγμο παιχτη και πιστευω αυτο ητανε το μεγαλητερο του λαθος. Αν μου ελεγε ο Μιχαλης οτι δεν συμφωνω δεν θα γινοτανε τιποτα γιατι πολυ απλα ο λογος του Μιχαλη μετραει για μενα περισσοτερο απο καθε αλλο στη φυλη ακομη πανω και απο εμενα!!!

Βγηκε μια λιστα με τους παιχτες που θα βγουνε εκτος φυλης για μη ενεργητικοτητα ή αδιαφοριας, ειπα στα παιδια πριν φυγω να τους δωσουνε 24 ωρες και μετα να τα βαρεσουνε. Δυστηχως ελειψα για 36 ωρες και λογω ασυνενοησιας μεταξυ Μοσχου και Πετρου η παιχτρια δεν πεταχτηκε εκτος φυλης. Και εδω που τα λεμε ξεχωριστη φυλη ητανε, αλλο μητρικη και αλλο ακδημια. ΑΝ ΗΤΑΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΚΑΙ ΑΜΥΝΕΣ........

Θελω να συνοψισω λεγοντας οτι η Σοφια δεν ητανε και ουτε ειναι κατασκοπος, φαγωθηκε ο λογαριασμος της γιατι δεν ειχε ωρα να παιξει και οταν μπηκε δεν εστειλε τα επιθετικα γιατι δεν ειχανε μεσα στρατο αρκετο. Πραγμα σωστο για εμενα! Ο Μιχαλης παιχτικα δεν εχει κανενα λαθος και καμια ευθυνη..... Παιρνω ολο το βαρος πανω μου και την ευθυνη.....


Φιλικα παντα Ανδρονικος
 

DeletedUser33767

Ευχαριστώ για το κομπλιμέντο της Dinomite Αποφασίζω και διατάζω...Μου θυμίζει γραπτά της νιότης μου :clap:
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
για σενα "oplisth"

Αντε να δουμε πως θα τα μπαλωσεις τωρα
GA δεν υπαρχει στον 32, 1.5 μηνα εδωσα, 16.5 μερες κρατηθηκατε. Ουτε σχεση με γκομενα
Καλο βραδυ
 
Κορυφή