πολεμος????

DeletedUser28784

Το συμβουλιο της οικογενειας της XXX, δεν προκειται να πεσει στην παγιδα και να παρει μερος σε σχολιασμο - ξεκατινιασμα που γινεται στο φορουμ τα τελευταια χρονια υπο τον σημασιολογικο ορο "προπαγανδα". Ειμαστε της αποψης σαν φυλη, οτι αποκτουμε αντιπαλους και οχι εχθρους και θελουμε να υπαρχει καλο κλιμα και να γινεται καλο παιχνιδι και τιποτα παραπανω.

Το καθε μελος της φυλης εχει καθε δικαιωμα να γραφει συμφωνα με την ελευθερια του λογου αλλα αντιπροσωπευει μονο τον εαυτο του και δεν μπορει να εκπροσωπησει, σε καμμια περιπτωση, το συνολο της φυλης.

Έχει καιρό να γράψω στο φόρουμ αν και διαβάζω τα περισσότερα από τους κόσμους που παίζω. Ο μόνος λόγος που ποστάρω είναι για να πω ότι είναι από τις ελάχιστες φορές που συμφωνώ με κάποιον, ιδίως όταν πρόκειται για εκπροσώπιση συμβουλίου φυλής. Άστε τις προπαγάνδες, τις προσωπικές επιθέσεις, τα ξεκατινιάσματα και παίξτε το παιχνίδι που μας αρέσει όλους, άλλωστε γι'αυτό είμαστε εδώ. Θα δανειστώ την φράση του παιδιού από πάνω, πρέπει να "αποκτουμε αντιπαλους και οχι εχθρους" γιατί αυτό θα έπρεπε να εφαρμόζουμε όλοι. Καλή συνέχεια, καλές μάχες να έχουμε !!

Υ.Γ. Όσο για την XXX, μακάρι να έχουμε την τύχη να συναντηθούμε και από κοντά στον κ31 !!
 

DeletedUser30988

Για να δούμε,αφού θες να παίξουμε το όχι εγώ,εσύ όχι εσύ,εγώ.


Θα μας πεις δηλαδή τι? άσε ρε.

όταν από ένα κοπάς αρχίζεις ολόκληρο θέμα ναι μικρέ είσα γκάου και ******άου άτομο.Απλά πράγματα.Συνέχισε τις προσβολές εγώ το ευχαριστιέμαι γιατί εκτός του ότι από το πρώτο μήνυμα είπες ότι δεν θα ξανασχοληθείς αλλά είσαι ακόμα εδώ,ξέρω ότι έχεις χαλαστεί (αυτα τα μαθήματα ψυχολογίας να ναι καλά) κιόλας κάτι το οποίο εμένα με φτιάχνει αφάνταστα.Πέτα κανένα άλλο σεξουαλικό υπονοούμενο ή λόγω ξηρασίας δεν έχουμε άλλα?


Βρε παιδιά τελικά κανένας πόλεμος στον 31 γίνεται?
Λοιπών επειδή από ότι φαίνεται είσαι μικρός ακομα και δεν ξέρεις να ξεχωρίζεις τον ευγενικό τρόπο από τον άσχημο...παμε λοιπόν να σου κανω εγώ μαθήματα έκθεσης...
Ευγενικός τρόπος:η γνώμη μου είναι πως δεν είναι καλός παίκτης αλλα προσπαθεί...
Δικός σου τρόπος:δεν θα κάνουμε τον κάθε κοπα μαγκάκι...

Υ.γ. Είπα πως δεν θα ξανά σχολιάσω στο προηγούμενο ποστ...αλλα εφόσον εσύ με προσβαλες και σε αυτο(τωρα δεν μπορείς να πεις τίποτα γτ είναι φανερό ποιος το άρχισε σε αυτο το ποστ) δεν είχα παρα μόνο να σου απαντήσω...
 

DeletedUser

Λοιπών επειδή από ότι φαίνεται είσαι μικρός ακομα και δεν ξέρεις να ξεχωρίζεις τον ευγενικό τρόπο από τον άσχημο...παμε λοιπόν να σου κανω εγώ μαθήματα έκθεσης...
Ευγενικός τρόπος:η γνώμη μου είναι πως δεν είναι καλός παίκτης αλλα προσπαθεί...
Δικός σου τρόπος:δεν θα κάνουμε τον κάθε κοπα μαγκάκι...

Υ.γ. Είπα πως δεν θα ξανά σχολιάσω στο προηγούμενο ποστ...αλλα εφόσον εσύ με προσβαλες και σε αυτο(τωρα δεν μπορείς να πεις τίποτα γτ είναι φανερό ποιος το άρχισε σε αυτο το ποστ) δεν είχα παρα μόνο να σου απαντήσω...

Μάθημα έκθεσης όταν μαθητής που υποτίθεται δίνει πανελλήνιες και είναι γεμάτος ορθογραφικά.Οκ το έζησα ΚΑΙ αυτο.
Επίσης είναι ολοφάνερο ποιος είναι μικρός,εγκεφάλικα at least που η δικαιολογία σου είναι ότι "εσύ με πρόσβαλες και σε αυτο άρα έχω το απυρόβλητο ". Νια νια νια νια νια σέλω να παίτσω! Απάντα μου όσο θες μηδενικό είσαι και σαν παίχτης απότι μαθαίνω,μηδενικό είσαι και σαν γραφιάς και αυτο το διαπιστώνω και μόνος μου,μηδενικό είσαι και ετυμολογικά και αυτο βγάζει μάτι και μέσα στο κόμπλεξ επίσης.Δε πειράζει θα έρθει η μέρα που θα πας και φαντάρος και θα καταλάβεις.Μέχρι τότε σε κόβω το ίδιο 'κακός' να παραμένεις.
 

DeletedUser30988

Μάθημα έκθεσης όταν μαθητής που υποτίθεται δίνει πανελλήνιες και είναι γεμάτος ορθογραφικά.Οκ το έζησα ΚΑΙ αυτο.
Επίσης είναι ολοφάνερο ποιος είναι μικρός,εγκεφάλικα at least που η δικαιολογία σου είναι ότι "εσύ με πρόσβαλες και σε αυτο άρα έχω το απυρόβλητο ". Νια νια νια νια νια σέλω να παίτσω! Απάντα μου όσο θες μηδενικό είσαι και σαν παίχτης απότι μαθαίνω,μηδενικό είσαι και σαν γραφιάς και αυτο το διαπιστώνω και μόνος μου,μηδενικό είσαι και ετυμολογικά και αυτο βγάζει μάτι και μέσα στο κόμπλεξ επίσης.Δε πειράζει θα έρθει η μέρα που θα πας και φαντάρος και θα καταλάβεις.Μέχρι τότε σε κόβω το ίδιο 'κακός' να παραμένεις.
Έχεις πλάκα ρε κλόουν...εσυ δεν είπες πως δεν με προσβαλες?και σου εξήγησα πως όχι με προσβαλες και σου φανέρωσα της αποδείξεις,η δικαιολογία σου?εσύ με προσβαλες πρώτος και μακακιες και η καραμελιτσα που χρησιμοποιείς εγω και κάτι ποστ ότι ειμαι μικρός... μα δεν είπα ότι ειμαι καλός παίκτης,ακομα μαθαίνω...
 

Ash Ketchum

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
29
πρωτη φορα το βλεπω αυτο..δυο ατομα βριζονται σε δυο διαφορετικα threads και λενε τα ιδια πραγματα...και εις ανώτερα:doh:
 

DeletedUser

Έχεις πλάκα ρε κλόουν...εσυ δεν είπες πως δεν με προσβαλες?και σου εξήγησα πως όχι με προσβαλες και σου φανέρωσα της αποδείξεις,η δικαιολογία σου?εσύ με προσβαλες πρώτος και μακακιες και η καραμελιτσα που χρησιμοποιείς εγω και κάτι ποστ ότι ειμαι μικρός... μα δεν είπα ότι ειμαι καλός παίκτης,ακομα μαθαίνω...

Σίγουρα πάντως δεν σε πρόσβαλα με υπονοούμενα σεξουαλικού περιεχομένου.Εσύ αυτο έκανες και να πω ότι ξέρεις και από αυτα... :rolf:
Εσύ ξεκίνησες με τις προσβολές.Το καταλαβαίνεις ή πρέπει να το συλλαβίσω?Τα πιάνεις και δύσκολα την τύχη μου μέσα για ένα απλό πράγμα έχουμε γράψει 10 ποστ μπας και το καταλάβεις αλλά μέχρι εκεί φτάνεις.Λογικό...Μα εννοείται ότι είσαι μικρός γιατί έχεις πιαστεί από μια ****μάρα και πουλάς και μούρη λες και είσαι κάτι ρε μικρέ.Φτάνει πια μας ζάλισες.Κάθεσαι και μας το παίζεις σωστός στο 'γενικά' γιατί και καλά χάλασες το θέμα του παιδιού ενώ εδώ ας πούμε επειδή και καλά σε προκάλεσα εγώ δεν έχεις ενδοιασμούς. Τόσο φτάνει το μυαλό σου τόσα λες και εσύ καημένε.Μην κλάψεις που σε 'πρόσβαλα'.Σέ άλλους έχω πει και χειρότερα αλλά είχαν το στοιχειώδη μυαλό (ναι αυτο που δίνει σε όλους ο καλός Θεούλης) και είτε δεν ασχολήθηκαν είτε απάντησαν όπως έπρεπε.Εσύ σαν μικρός αντιδράς άσχημα,βέβαια εγώ με κάτι τέτοια διασκεδάζω.Μήπως θες να ανοίξουμε και ένα θεματάκι για μας τους 2 μόνο να μη το χαλάμε εδώ?Θα πεις και άλλα ωραία να φέρω φαί?Εμφανίζεσαι και αλλού ή είσαι σαν το τσίρκο μεντράνο?

πρωτη φορα το βλεπω αυτο..δυο ατομα βριζονται σε δυο διαφορετικα threads και λενε τα ιδια πραγματα...και εις ανώτερα:doh:
Πόλεμο δεν ζητάς? τον έχεις! Νομίζω... Χαχαχαχαχα :rolf:
 

DeletedUser30988

Δεν κάθομαι και το παίζω σωστός ,ειμαι σωστός...τεσπα επειδή και εγω βαρέθηκα να ασχολούμε με κλόουν το σταματάω...μην με ξανά αναγκάσεις σε παρακαλώ να ξανά σχολιάσω...
 

DeletedUser

Νομίζω το έχευτε κάψει λιγάκι...Και από τις δύο πλευρές....
 

DeletedUser

Αν ο εγωισμός και η περηφάνια είχαν αντίκρισμα σε ευρώ, αυτό το θέμα θα ξεχρέωνε το ελληνικό χρέος και θα μας έμεναν και ρέστα για μισθούς, συντάξεις και αναπτυξιακές επενδύσεις.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Αν για καθε κοτσανα που εγραφες κερδιζα 1 ευρω, θα μουν εκατομμυριουχος. keep going
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Γιατί να κερδοσκοπείς απο κοτσάνες άλλων? Μπορείς να γίνεις δισεκατομμυριούχος μόνο με τις δικές σου και με μικρότερη αναλογία ευρώ-κοτσάνας.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Μαλλον σε χει βαρεσει η ραδιενεργεια κατακουτελα φιλε...
Καλο σου βραδυ:)

Δεν χαραμιζω 10ποντα για σας...
 

DeletedUser

Το οτι με έχει βαρέσει είναι σίγουρο, εξού και το όνομα.

Αν και μας πληγώνεις καλό βράδυ και σε σένα. :)
 

kalogria

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
77
Μην αγχωνεσαι, δεν ανηκεις σε αυτη την ταξη...
Αγαπητέ γκουρού των φυλετικών μαχών
Επειδή και εγώ θα εγω θα ήθελα να φτάσω το πεκτικό σου επίπεδο,θα σε παρακαλούσα να μου δώσεις σε πμ το σκαιπ σου για να μου κάνεις εντατικά ιδιαίτερα μαθήματα.


.Ελπίζω οι υπόλοιποι της χχχ να μην είναι έτσι πραγματικά
Φίλε σολδιερ πληροφοριακά θα ήθελα να σε ενημερώσω ότι ο παικτης εντυ δε μπεστ δεν ανήκε στο δυναμικό της χχχ.

Και τώρα ας απαντήσουμε στο φίλτατο εντυ δε μπεστ..
Φίλε εντυ το οτι ειχες δικαιωματα στη φυλη χχχ στην αρχη του κοσμου δε σου δινει πλεον το δικαιωμα να ασχολησε μαζι της γιατι τραβηξες το δρομο σου επιλεγοντας να κανεις ενα κο φαντασμα για να αποφυγεις τη συνεχη κριτικη μου.Επισης το οτι επιβιωνεις σε ενα κοσμο δε σε κανει παικτη.Αυτο που με στενοχωρει ειναι η μεγαλη γλωσσα που εχεις σε σχεση με το σκιλλ σου στις φυλετικες μαχες.Επισης οπως θυμασαι καλα σου ειχα δωσει 2 δυνατες επιλογες αφου δε μαζευες τη γλωσσα σου:1)ή θα εφευγες μονος σου(οπως και εκανες),ή θα ήμουν αυτος που θα σε εκανε ρεσταρτ.
 

DeletedUser23534

και ομως κυριες και κυριοι υφιστατε πολεμος στον 31 !εκυρηχθη ανακοινωθηκε και ειναι υπο την επιμελεια δυο φυλων οι οποιες στραφηκαν εναντιον ενος δυνατου σχηματος .περιμενουμε αγωνιωδως τα στατιστικα .....
υγ. απορω πως και δεν ανακοινωθηκε ακομα ο πολεμος /\/[ λες ν μην τ ειδα ?
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Αγαπητέ γκουρού των φυλετικών μαχών
Επειδή και εγώ θα εγω θα ήθελα να φτάσω το πεκτικό σου επίπεδο,θα σε παρακαλούσα να μου δώσεις σε πμ το σκαιπ σου για να μου κάνεις εντατικά ιδιαίτερα μαθήματα.

Το skype μου προσεχω που το δινω:). Μακαρι στον 31 να μην ρουφιανεψεις οπως στον 28 απλα... Γι αυτο αλλαξες και ονομα;:)
 

kalogria

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
77
Το skype μου προσεχω που το δινω:). Μακαρι στον 31 να μην ρουφιανεψεις οπως στον 28 απλα... Γι αυτο αλλαξες και ονομα;:)

Καταρχην οπως βλεπεις το ακκ που επαιζα στον 28 φαινεται...Δευτερον οτο ακκ n1ghtm4re δημιουργηθηκε 20 κοσμους πριν δημιουργηθει το ακκ kalogria.Τριτον μηπως θα επρεπε εκτος απο το να μιλας στο εξτερναλ να λογκαρεις σε καποιον κοσμο για να δουμε πως παιζεις εκτος απο το να μιλας;Τεταρτον οσον αναφορα το τι εχει γινει στον 28 δε το εκρυψα απο κανενα συμπαικτη μου στη φυλη και αν εχεις την περιεργια να μαθεις τους λογους που εφυγα απο βικινκς και πηγα ατζε μπορεις απλα να επικοινωνησεις μαζι και οχι να δημιουργεις εντυπωσεις στο εξτερναλ!!

Υ.Γ Οπως βλεπεις τπτ απο αυτα που ειπες δεν ισχυει και δε μπορω να καταλαβω γιατι προσπαθεις να δημιουργησεις εντυπωσεις και να κανεις προπαγανδα σε κοσμους που δε παιζεις.
 

DeletedUser26906

και ομως κυριες και κυριοι υφιστατε πολεμος στον 31 !εκυρηχθη ανακοινωθηκε και ειναι υπο την επιμελεια δυο φυλων οι οποιες στραφηκαν εναντιον ενος δυνατου σχηματος .περιμενουμε αγωνιωδως τα στατιστικα .....
υγ. απορω πως και δεν ανακοινωθηκε ακομα ο πολεμος /\/[ λες ν μην τ ειδα ?

δεν στραφηκαν μονο 2 εναντιον ενος...
4 εναντιον ενος :)
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Καταρχην οπως βλεπεις το ακκ που επαιζα στον 28 φαινεται...Δευτερον οτο ακκ n1ghtm4re δημιουργηθηκε 20 κοσμους πριν δημιουργηθει το ακκ kalogria.Τριτον μηπως θα επρεπε εκτος απο το να μιλας στο εξτερναλ να λογκαρεις σε καποιον κοσμο για να δουμε πως παιζεις εκτος απο το να μιλας;Τεταρτον οσον αναφορα το τι εχει γινει στον 28 δε το εκρυψα απο κανενα συμπαικτη μου στη φυλη και αν εχεις την περιεργια να μαθεις τους λογους που εφυγα απο βικινκς και πηγα ατζε μπορεις απλα να επικοινωνησεις μαζι και οχι να δημιουργεις εντυπωσεις στο εξτερναλ!!

Υ.Γ Οπως βλεπεις τπτ απο αυτα που ειπες δεν ισχυει και δε μπορω να καταλαβω γιατι προσπαθεις να δημιουργησεις εντυπωσεις και να κανεις προπαγανδα σε κοσμους που δε παιζεις.

Πρωτον, ειπα οτι δεν φαινεσαι κ28; κ31 δεν φαινοσουν, μεχρι σημερα...
Δευτερον, ειπα εγω οτι εκανες νεο ακκαουντ; Ειπα απλα οτι μπηκες με αλλο λογαριασμο. Αν αδυνατεις να διαβαζεις μην απαντας
Τριτον, δεν ξερω φυλετικες, ειναι ενας ασχετος, νουμπας και οτι μπορεις να φανταστεις, θα ονομαστω σε Μοναχος στο Αγιο Ορος και θα με μαθεις εκτος απο φυλετικες και τη θεια λειτουργια
Τεταρτον, ουτε με νοιαζει τι εκανες στον 28. Ησουν προδοτρια της φυλης σου. Μπηκες στην ιδια λιστα με kouvatso,lafagiet, tsatsoman κλπ.

Καλο βραδυ
 

DeletedUser27712

Μιλάμε μες το θέμα είστε όλοι...
3-4 σελιδές γεμάτες άσχετα
Δεν επεμβαίνει κανάς admin?
 
Κορυφή