Πολεμικά στατιστικά ΦΑΠΕΣ/Senior/Bad VS ~TR~/V300V/Doom/VIP

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33300
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser21861

Εχεις τοσες απωλειες γτ εχεις γινει η μαρθα βουρτση των φυλετικων και εχεις γυρισει ολες τις φυλες και η φυλη που σε βαραγε γυρισες πισω σαν δαρμενο σκυλακι τα ειπαμε αυτα!!!


Εγω δν εχω θεμα εχω κλεισει κοσμους και δν με κοφτει και πολυ απλα μ αρεσει να εχω κατι παιδακια σαν και σενα και να σε κανω χουλιαμα και οχι να τρελαινομαι σαν εσενα σκυλακι!!!


Ναι μωρε εσυ εχεις ηθος οτι εχεις κοκκινα διπλα σου δν τα βαρας ξερουμε αλλωστε κανεις συμφωνιες κατω απο το τραπεζι παιχτουρα μου εσυ!!!
 

DeletedUser

Εχεις τοσες απωλειες γτ εχεις γινει η μαρθα βουρτση των φυλετικων και εχεις γυρισει ολες τις φυλες και η φυλη που σε βαραγε γυρισες πισω σαν δαρμενο σκυλακι τα ειπαμε αυτα!!!


Εγω δν εχω θεμα εχω κλεισει κοσμους και δν με κοφτει και πολυ απλα μ αρεσει να εχω κατι παιδακια σαν και σενα και να σε κανω χουλιαμα και οχι να τρελαινομαι σαν εσενα σκυλακι!!!


Ναι μωρε εσυ εχεις ηθος οτι εχεις κοκκινα διπλα σου δν τα βαρας ξερουμε αλλωστε κανεις συμφωνιες κατω απο το τραπεζι παιχτουρα μου εσυ!!!

Ακου να δεις γιατι δεν εχω κ πολυ ορεξη να μιλαω με ασχετους τυπους κ αδιαφορους...

ΤΡ με ζητησε , δεν την ζητησα , τηλεφωνο με επαιρναν να γυρισω πισω ... Στο επιβεβαιωσε κ πιο πανω ενα ατομο ...

Μαρθα βουρτση δεν θα με αποκαλεις εσυ , γιατι σου ξαναλεω βλακαμα ! Οτι ο Διονυσης δεν με βαραγε ουτε εμεενα ουτε ολη τη σολ , πως ακοκαλεις εμενα μαρθα ρε ψηλε , απο την στιγμη που ο Διονυσης θα ερχοταν απο εδω ;; Τελειωμενε ;;;
 

DeletedUser21861

Μαρθα βουρτση λογικο να σε καλεσουνε πισω γτ φανταζομαι ποσο γελανε με την παρτυ σου οπως και εγω γελαω μαζι σου γτ τελικα εισαι για γελια και για τπτ αλλο!!!


Συμφωνιες επι συμφωνιες τελικα ισως συμφωνησω με τον darkling για την φανταστικοτερη φυλη στον 30 την σολ της οποιας κομματι ησουν και εσυ!!! Μαρθα πλεον το μικρο σου!!!
 

DeletedUser19989

κατσε κατσε γιατι σαν πολλα να μας τα λες...
πρωτον εσυ και η φυλη δεν πρεπει να μιλαει για κανεναν γιατι εσεις ειστε αυτη που βαρεσατε συμμαχους σας..
αλλα βλεπεις χερι που σε ταιζει δεν το δαγκωνεις και εσεις ακριβως τα αντιθετο κανατε...
αν θα μου πεις τωρα οτι εχετε και ηθος...

και το να μην βαραω ή με βαραει καποιος ειναι θεμα παιχτων και δεν το εχεις συναντηση μονο εδω πιστευω.
εγω παιδια απο πρωιν σολ δεν βαραω και τους το εχω πει ασχετα τι θα κανουν αυτοι
γιατι τοσο καιρο επαιζα μαζι τους
 

DeletedUser21861

Μην με το χαλας τωρα γτ απο οτι καταλαβα εσυ εχεις επιπεδο ο ιδιοκτητης του ακκαουντ που παιζεις ειναι λιγο καπως με σενα δν εχω τπτ!!!


Ολα αυτα τα γραφω για να γελαω γτ μονο για γελια ειναι το παιδι τπτ παραπανω!!!


Το εχω συναντησει σε απειρους κοσμους και ποτε δν το καταλαβα!!!!


Υ.Γ Τεσπα πολυ το κουρασαμε το θεμα εχω μια αποψη δν αλλαζει εχετε μια αποψη δν αλλαζει ολα καλα!!!
 

DeletedUser

Μην με το χαλας τωρα γτ απο οτι καταλαβα εσυ εχεις επιπεδο ο ιδιοκτητης του ακκαουντ που παιζεις ειναι λιγο καπως με σενα δν εχω τπτ!!!


Ολα αυτα τα γραφω για να γελαω γτ μονο για γελια ειναι το παιδι τπτ παραπανω!!!


Το εχω συναντησει σε απειρους κοσμους και ποτε δν το καταλαβα!!!!


Υ.Γ Τεσπα πολυ το κουρασαμε το θεμα εχω μια αποψη δν αλλαζει εχετε μια αποψη δν αλλαζει ολα καλα!!!

Σωπα ρε τρελε ;; Ποιος εισαι εσυ που θα γελας μαζι μου ;; Μπορεις να μου απαντησεις κ να μου πεις ποιος εισαι ;

Που σου απανταω σε οτι με ρωτησεις ομορφα κ ωραια κ με προκαλεις με τα γλυφιτσουρια ;;
Που σου απανταω σε οτι με ρωτησες οσον αφορα τον Διονυση κ συνεχιζεις να βγαζεις κ να λες τα δικα σου ;

Που λες οτι ειμαι Μαρθα Βουρτση απο την στιγμη που εχω φαει το περισσοτερο ξυλο με μεγαλη διαφορα στον κ30 ;

Που λες οτι εχω γυρισει εγω ολες τις φυλες του κ30 ;;

Που διαλυθηκε η SOL κ αντι να παω Φαπες που πηγαν ολοι κ μετα να φυγω απο φαπες κ να παω εδω που ειμαι τωρα , επαιξα τιμια χωρις ****τουμπες πηγαινοντας κατευθειαν ΤΡ χωρις να προδωσω κανεναν ;;

Εσυ εισαι αυτος που θα γελαει μαζι μου ;; Με τι ακριβως γελασες ;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser21861

Σε χαλαει να μιλας μαζι μου!!! Αραξε παρε κανα ηρεμιστικο και ολα καλα!!!


Υ.Γ Ολοι ξερουν ποσες φυλες γυρισες ολοι ξερουν που ησουν που πηγες τι ελεγες και που κατεληξες!!!
 

DeletedUser

Σε χαλαει να μιλας μαζι μου!!! Αραξε παρε κανα ηρεμιστικο και ολα καλα!!!


Υ.Γ Ολοι ξερουν ποσες φυλες γυρισες ολοι ξερουν που ησουν που πηγες τι ελεγες και που κατεληξες!!!


Παλι δεν μου απαντας ομως ... Το ποσες φυλες αλλαξα το βλεπουν ολοι κ το ξερουν , το τι ελεγα για την VIP επισης το ξερουν ολοι , κ το που κατεληξα παλι το ξερουν ολοι γιατι εδω ειμαι ακομα χωρις να προδωσω κανεναν ...

Τελος παντων , δεν δινω αλλη εκταση στο ολο θεμα γιατι δεν νομιζω να καταλαβαινεις κ πολλα απο οσα σου λεω ...
Οι υπολοιποι καταλαβαινουν ...
 

DeletedUser21861

Μα πως το ξερουν οταν ησουν σολ και μιλουσες μαζι μου ελεγες οτι μπορει καποιος να φανταστει τοτε εχθροι φυσικα τα παιδια!!!

Πηγες VIP ελεγες οτι μπορει να φανταστει κανεις γ εμας!!!


Δν προδωσες κανεναν δν το ξερω αυτο γτ δν ημουν μαζι σου σε καμια φυλη μονο καπου καποτε ειμασταν συμμαχοι!!!


Τεσπα δν χρειαζεται να το συνεχισουμε οπως ειπα και πιο πριν εχεις την αποψη σου εχω την αποψη μου και ολοι εχουν βγαλει αποψη για ολους μας οποτε δν χρειαζεται να το κουραζουμε το θεμα!!!
 

DeletedUser31166

ο στεφανος ειναι φοβερος παικτης και ανθρωπος στα δικα μου ματια. μπηκε στην τρ, ποτε ε ζητησε αμυνες, ποτε δε ζητησε εσωτερικα, παρ'ολο που ειναι ολος στο μετωπο, ποτε δε κλαυτηκε και παντα βοηθαει στην αναγκη των αλλων ακομα κι αν αυτος ζοριζεται με το ξυλο που τρωει. εσυ παλι παιζεις μονο για το λογαριασμο σου και φαινεται ξεκαθαρα αυτο. το πως φαινεται ας μη το αναλυσουμε γτ θα μπουμε σε επικινδυνες λεπτομερειες. ποιος ειμαι εγω και τα λεω αυτα? ενας παρατηρητης που βλεπει ενα λογαριασμο που κοπανιεται συνεχεια και χανει χωρια συνεχεια να ειναι παλι στην 25δα μονο παο κανιβαλισμους και κανεναν κοκκινο. το τελευταιο που πηρες ηταν του τειλπιρ σωστα?. δεν ειναι ουτε λαθος ουτε σωστος τροπος παιχνιδιου δεν υπαρχει κατι τετοιο. απλα δειχνει οτι δε ξερεις ποτε χεις χασει ταμτιριριμ.το πεισμα των νομπλαρισματων να ειναι προς τους εχθρους και οχι προς τους πρωην συμπαικτες. εσυ δε μπορεις να κρινεις τον στεφανο και ουτε τον λογαριασμο του φιλτατε. εδω ειμαστεολοι και ξερουμε τι παιχνιδι κανει ο καθενας. εσυ απλα επιβιωνεις παρασιτικα πανω στην ιδια τη φυλη σου μετα χωρια των πρωην συμπαικτων σου. τωρα που το βρισκεις το θρασος να ασκεις κριτικη δημοσια απορω.
 

DeletedUser21861

Καλα τοτε γτ δν τον κανεις εικονισμα??? Με λιγα λογια δλδ θες να πεις οτι επειδη με βαρατε κοντα στους 2 μηνες να σας αφηνα να φατε οτι ανενεργο ειχαμε να μην επαιρνα τα χωρια τους εγω αλλα εσεις και να με πηγαινατε πυξιδα σωστα?

Βλεποντας τα 2 ακκαουντ μπορεις πολυ ευκολα να δεις ποια ειναι η διαφορα μας δν χρειαζεται ουτε να παιζεις χρονια ουτε να ξερεις το γκειμ ιδιαιτερα καλα ολα τα αλλα ειναι να ειχαμε να λεγαμε!!!


Εσυ εισαι χειροκροτητης η απλα βγηκες ανιδιοτελως να υποστηριξεις τν συμπαικτη σου???
 

DeletedUser31166

Καλα τοτε γτ δν τον κανεις εικονισμα??? Με λιγα λογια δλδ θες να πεις οτι επειδη με βαρατε κοντα στους 2 μηνες να σας αφηνα να φατε οτι ανενεργο ειχαμε να μην επαιρνα τα χωρια τους εγω αλλα εσεις και να με πηγαινατε πυξιδα σωστα?

Βλεποντας τα 2 ακκαουντ μπορεις πολυ ευκολα να δεις ποια ειναι η διαφορα μας δν χρειαζεται ουτε να παιζεις χρονια ουτε να ξερεις το γκειμ ιδιαιτερα καλα ολα τα αλλα ειναι να ειχαμε να λεγαμε!!!


Εσυ εισαι χειροκροτητης η απλα βγηκες ανιδιοτελως να υποστηριξεις τν συμπαικτη σου???

δεν εινα θεμα ουτε υποστηριξης ουτε χειροκροτηματος. στεγνης παρατηρησης. εσυ παιζεις για το ακκαουντ σου και μονο και ο στεφανος οχι προφανεστατα για μενα. αρα εσυ δεν εχεις δικαιωμα να τον κρινεις αφου παρασιτεις. τοσο απλα. τα υπολοιπα ειναι οντως να χαμε να λεγαμε.
 

DeletedUser

δεν εινα θεμα ουτε υποστηριξης ουτε χειροκροτηματος. στεγνης παρατηρησης. εσυ παιζεις για το ακκαουντ σου και μονο και ο στεφανος οχι προφανεστατα για μενα. αρα εσυ δεν εχεις δικαιωμα να τον κρινεις αφου παρασιτεις. τοσο απλα. τα υπολοιπα ειναι οντως να χαμε να λεγαμε.

νμζ στην ουσια ουτε εσυ εχεις κανα δικαιωμα να κρινεις το παιδι κοιτα τον λογαριασμο σου κ ασε εμας να κανιβαλιζουμε η μηπως απλα θες να σε αφηνουμε να δημιουργεις τρυπες στους πυρηνες μας μεσω ρουφιανων η μεσω ανενεργων
νμζ καλυτερα ειναι να τα περνουμε εμεις βρισκεις κ μια μικρη αντισταση μωρε οσο βεβαια μπορουμε εναντια σε εναν τετοιο παιχτη :rolf:
 

DeletedUser31166

νμζ στην ουσια ουτε εσυ εχεις κανα δικαιωμα να κρινεις το παιδι κοιτα τον λογαριασμο σου κ ασε εμας να κανιβαλιζουμε η μηπως απλα θες να σε αφηνουμε να δημιουργεις τρυπες στους πυρηνες μας μεσω ρουφιανων η μεσω ανενεργων
νμζ καλυτερα ειναι να τα περνουμε εμεις βρισκεις κ μια μικρη αντισταση μωρε οσο βεβαια μπορουμε εναντια σε εναν τετοιο παιχτη :rolf:

μου βαζεις λογια γιωργακη και πας να δημιουργησεις κλιμα. παλι. δεν ειμαι παικτης, δεν τον κρινω απλα παρατηρω. βλεπω, πως το λενε. μονοι δημιουργησατε τους ρουφιανους σας με την σταση σας στο παιχνιδι. εσυ ακομα κρυβεσαι. δε θα μας πεις που παιζεις?
 

DeletedUser21861

Παρασιτω ναι στην 10αδα απωλειων του κοσμου ναι εχεις δικιο!!!
 

DeletedUser

μου βαζεις λογια γιωργακη και πας να δημιουργησεις κλιμα. παλι. δεν ειμαι παικτης, δεν τον κρινω απλα παρατηρω. βλεπω, πως το λενε. μονοι δημιουργησατε τους ρουφιανους σας με την σταση σας στο παιχνιδι. εσυ ακομα κρυβεσαι. δε θα μας πεις που παιζεις?

δεν ειπα τπτ δν δημιουργω κλιμα δν μ αρεσει αυτο μια δικια μ παρατηρηση εγραψα τπτ περισσοτερο
κρυβομαι με εψαξες κ δν με βρηκες ??:)
 

DeletedUser31166

Θεση 35 δλδ σε επιθετικες απωλεις στον κοσμο!!!

το ιδιο λεμε. παρασιτεις. δευτερη φορα που ανεβαινεις 25δα και πριν ησουν 20δα και εισαι μολις 19 μυρια. δες τον odin και θα καταλαβεις τι θα πει παιζω και δεν παρασιτω.
 

DeletedUser21861

Τι εννοας με την 25αδα και 20αδα απο αποψη ποντων???

Επειδη δν εχω καταλαβει κατι εσυ για αλλους γιατι μιλας εσυ γτ δν μιλας για το δικο σου ακκαουντ???
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή