Peace

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser35622
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser34705

Εντομεταξύ πέρα οτι θα κρυβόμαστε σαν CxC βρε παιδάκι μου αυτές oι fake που το 70% είναι στην νυχτερινή με τρελαίνει .. ούτε τα βασικά ...
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
Αμπελαλέ τα σαλιγκάρια.
@hodor
@beyonder
@mavros5
@Guccis21
@vageste
@liberta21
+Δικαστής άγνωστος/ανώνυμος

Σε καθε κοσμο στην αρχη της CxC υπαρχουν τα λεγομενα σαλιγκαρια. Οι κυριοι απο πανω ανηκουν με την αξια τους σε αυτη τη κατηγορια. Ειδαμε πολλους και στον 37 (μην μιλησω καλυτερα για παλαιότερα..) που γραφανε γραφανε γραφανε στο εξτερναλ ολη μερα. Ριξανε στη CxC λοιπον αυτα τα σαλιγκαρια 2000-3000-4000 ποντους κατεδαφισεις συνολικα (περιπου 1 μερα χτισιμο δλδ) και βγαινουν στο εξτερναλ και πανηγυρίζουν τι;
-Τιποτα!

Γι αυτο και λέγονται σαλιγκαρια. Δε ξερουν τι θα πει επιτυχημενο πλανο, συνήθως τρωνε σανο απο τους διοικούντες τους, οι διοικουντες τους κανουν ρεκορ στο φαρμινγκ και στα εσωτερικα νομπλαρισματα την ωρα που τα σαλιγκαρια φαρμαρουν με το ζορι 10.000 πορους επειδη τα (τραγικα αστεια) επιθετικα τους βρισκοντε 40 ωρες στο δρομο. Δε ξερουν τι θα πει Late game, δε ξερουν καν πως θα φτασουν οι λογαριασμοι τους σε αυτο. Δε ξερουν τι θα πει πλανο απο CxC (και γι αυτο το ζητανε δημοσια), δε ξερουν τι θα πει να πλαναρουν τη CxC (ρωτηστε τον ζεν θα σας πει), νομιζουν οτι 20 επιθεσεις ειναι πλανο. Στη καλυτερη περιπτωση να τους κανιβαλησουν και να μπουν 3ο-4ο coplay σε καποιον ενεργο λογαριασμο στον οποιον θα αντεξουν 1-2 μηνες τις απαιτησεις τους και μετα θα πανε παλι στη φωλια τους, ή σε εναν επομενο κοσμο να σπαμμαρουν καποια αλλη τυπου CxC φυλη την ωρα που οι πρωην συμπαιχτες τους θα τρωνε και ριχνουν ξυλο και θα ευχαριστουντε το παιχνιδι.

Ενα απο τα πιο αξιοσημείωτα αρνητικα των σαλιγκαριων ειναι οτι δε θα μαθουν ποτε το λαθος τους διοτι οταν δουν παιχτη της CxC διπλα τους στον χαρτη (και οποιαδηποτε αντιστοιχης CxC) ή θα τους παιζει επιτηρηση καποιος αλλος ή θα τρεξουν να κανιβαλιστουν.

Bonus ιδιοτητα του σαλιγκαριου: δε παιζει ποτε με το ονομα που γραφει στο εξτερναλ.

ΥΓ. αν θελαμε να στρατολογησουμε παιχτες θα τρεχατε και δε θα φτανατε με τα μηνυματα που απορρίπτουμε απο δικους σας καθε μερα.

ΥΓ2 γυριστε το στο τρολλ γιατι στη σοβαρη συζητηση ερχεστε 3ο-4οι

ΥΓ3 Η CxC πρωτα στακαρει τα μελη της και μετα τη διοίκηση, γι αυτο και περασατε στον ιταλο
 
Τελευταία επεξεργασία:

liberta21

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
134
επειδή με έκανες ταγκ θα πω, 1 προς 1 οσα ειχες πει για σαλιγκαρια στα αποδομώ οτι ώρα θες.
 

Ιταλος

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
Σκασε σαλιγκαρι δεν θα μιλας!!!

10 πόντοι από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

liberta21

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
134
με αυτο το στόμα λες καλημέρα στη μάνα σου;
ΚΟΜΠΑΡΣΕ



10 πόντοι από aigokairos
 

DeletedUser34699

οχι αλλα λεει στην δικια σου και πρωταγωνιστει κιολας:p
 

Ιταλος

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
ΧΑΧΑΧΑ σε ακκ με 4 co play δεν παιζω παντως..

αγροτη μου στειλε το φαρμ σου θα πεσει παντοφλα
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Αμπελαλέ τα σαλιγκάρια.
@hodor
@beyonder
@mavros5
@Guccis21
@vageste
@liberta21
+Δικαστής άγνωστος/ανώνυμος

Παντως εσυ καταφερες να χασεις απο την DnD σε 3v1 . Και αυτος ο ασχετος ο aser ισως ηταν ο μεγαλυτερος εφιαλτης σου στον 36. Δεν γελανε με τις "νεες μοδες" ισως γελανε επειδη τα κοιτας ;)

Έλα παιδιά εμφανίστηκε ο ένας απλά πήγε να συρθει σε άλλον κόσμο.
 

DeletedUser25720

ΧΑΧΑΧΑ σε ακκ με 4 co play δεν παιζω παντως..

αγροτη μου στειλε το φαρμ σου θα πεσει παντοφλα

Έχοντας κάνει ένα τρέξιμο στο farm στην αρχή είπαμε να αράξουμε λίγο μιας και θα κάνετε κανα 2μηνο να συμβαδίσετε στο συνολικό μας :p.
Αυτό από 1 από τα 4 κοπλει που ειχε να λογγαρει 5 μερες στο λογ :p .
 

Ιταλος

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
Προσωπικα ουτε σε 2 :cool:

Φαντασου να φαρμαραμε κιολας o_O
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
@Guccis21

όχι προσωπικό, εδω δημοσια θα μιλας. Οταν ειχες το θαρρος να βγαινεις να λες οτι θα με ψαχνεις και δε θα με βρισκεις θα μιλας δημοσια.
Πες μας λοιπον ποιον λογαριασμο παιζεις γιατι ειμαι σιγουρος οτι μετα τη πυξιδα που θα φας θα περασουν 3-4 κοσμοι και ξαφνικα θα θες να παιξεις παλι με τη CxC και εσυ και θα λες θα λες θα λες..
Θα καταληξεις σαν τον δικαστη που τα ρουμ στον σκυπε τον μαραναν και ειναι πιο αμπελαλε και απο τον @TROLL MASTER πλεον.
Κριμα τον φιλο μου τον απερκατ που θα πεσει σε ενα πλανο επειδη ολοι εσεις πηδήξατε απο το πλοίο
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
@Guccis21


Θα καταληξεις σαν τον δικαστη που τα ρουμ στον σκυπε τον μαραναν και ειναι πιο αμπελαλε και απο τον @TROLL MASTER πλεον.
Κριμα τον φιλο μου τον απερκατ που θα πεσει σε ενα πλανο επειδη ολοι εσεις πηδήξατε απο το πλοίο

Κοίταξε επειδή ανέφερες και εμένα είπα να γράψω ;)

Εδώ είμαι δεν έφυγα και για να δώσω και βοήθεια ποιος είναι ο ομοιδεάτης ΑΕΚΤΖΗΣ GUCCIS21, στο σημερινό πλάνο παρότι του βαράγατε χωριά δεν έχασε τίποτα απόσο είδα ;)

Όσον αφορά το αμπε λαλέ μου που λες εδώ είμαι και παρακολουθώ τις εξελίξεις, ΑΡΑΞΖΕΝ :cool::cool::cool:

@Guccis21


Κριμα τον φιλο μου τον απερκατ που θα πεσει σε ενα πλανο επειδη ολοι εσεις πηδήξατε απο το πλοίο

Απο αυτούς που λες κανείς δεν θα πηδήξει απο το πλοίο, μαζι μπήκαμε όλοι,μαζι θα παιξουμε :D:D:D
 

DeletedUser35624

@Guccis21

όχι προσωπικό, εδω δημοσια θα μιλας. Οταν ειχες το θαρρος να βγαινεις να λες οτι θα με ψαχνεις και δε θα με βρισκεις θα μιλας δημοσια.
Πες μας λοιπον ποιον λογαριασμο παιζεις γιατι ειμαι σιγουρος οτι μετα τη πυξιδα που θα φας θα περασουν 3-4 κοσμοι και ξαφνικα θα θες να παιξεις παλι με τη CxC και εσυ και θα λες θα λες θα λες..
Θα καταληξεις σαν τον δικαστη που τα ρουμ στον σκυπε τον μαραναν και ειναι πιο αμπελαλε και απο τον @TROLL MASTER πλεον.
Κριμα τον φιλο μου τον απερκατ που θα πεσει σε ενα πλανο επειδη ολοι εσεις πηδήξατε απο το πλοίο
Τα προσωπικα μου στοιχεια επιμενω πως δεν ειναι για εδω.Εσυ κυριε εξκον γτ δεν μας λες τα δικα σου;

Δεν κρυβομαι.Ακομα και αν χασω δεν θα κρυβομαι,που δεν θα χασω
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή