Peace

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser35622
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
χαλαρωσε τα β***κια σου και απολαυσε την συνεχεια!
σεμνά :rolleyes:

6_unYA7LRTWEjIUrhGjy9g.png
 

DeletedUser34056

Πραγματικά γελάω. Βγαίνετε και μιλάτε και χαίρεστε για τα ΜΙΚΡΟΚΑΤΟΡΘΩΜΑΤΑ που κανατε, και ακομα η cxc δεν σας εχει χτυπήσει. Βάζετε τους μικρούς λογαριασμούς σας και βαράνε 40 ώρες ταξίδι και ο απερκατ φαρμάρει 1μ τη μερα (οτι πιο αστειο έχω δει). Δεν κανω λογο για αριθμητικα πλεονεκτηματα και μ..ιες αυτά είναι δικαιολογίες, ας αφήσουμε τη σολ να μιλάει για αυτά (βλ 49). Ο κόσμος κρίνεται απτο αποτέλεσμα. Το αποτέλεσμα δυστυχως ολοι το ξέρουμε. Δινω 1 μήνα(και λεω πολυ) στον απερκατ να το παρατησει(ειναι συνηθισμενος να τα παραταει γρηγορα) και να βγει να μιλησει για ελλειψη χρονου για για για ... Δινω 1 μηνα η cxc να εχει κλεισει την ηπειρο της και τότε να αρχισει να ασχολειται με εσάς. Εδώ θα μαστε να βλεπουμε ποιοι θα παιζουν σε εναν μηνα και ποιοι θα βγαινουν να λενε για ρουφιανους, για παραπανω φυλες, για ελλειψη χρονου, για αδικα μπαν, για ενωσεις λογαριασμων και γενικα για δικαιολογιες αντι να παραδεχτουν οτι απλα ειναι ασχετοι. Και οτι ειστε ασχετοι φαινεται απτο γεγονος οτι εχετε αναψει καπνογονα και κανετε παρτυ για μερικες κατεδαφισεις και 2 νομπλαρισματα. ΟΥΑΟΥΥΥΥ. Νομιζω οτι μετα απο αυτο πρεπει να πατησουμε ολοι διαγραφη, ειναι ξεκαθαρο οτι χασαμε.
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
...αντι να παραδεχτουν οτι απλα ειναι ασχετοι. ....
:eek:
Ίσως καλύτερα να τα παρατήσουν από τώρα να μη χάνουν το χρόνο τους;

Θες να στελνει 30 ώρες βολτα τα επιθετικά ο άλλος, θες να χαίρεται που σου ρίχνει το αγρόκτημα, θες να βλεπει οτι σε πειράζει που σε βαράει, θες να οργανωθει σε φυλή και θες να του αρέσει και το παιχνίδι. :p Γιατί αλλιώς θα παίζεις μόνος σου με μια άλλη παρέα pro και θα ψάχνετε 6 το πρωί να νομπλάρετε μπας και κοιμαται καποιος.

Όσο για τον uppercut θα μπορούσε άνετα να παίξει CxC να κλεισει κόσμο και πάλι 1ος να είναι και μαγκιά του που όσο παίξει θα ναι αντίπαλος.

Δεν μπαίνουν όλοι στο παιχνίδι για να παίξουν 8 μήνες να κλείσουν κόσμο. Την πλειοψηφία δεν την ενδιαφέρει ούτε ποια φυλή είναι πρώτη, ούτε ποιοι παίχτες, ούτε αν σε 2 μήνες δεν θα έχει χωριά. Υπάρχει και το παίζω για χαβαλέ..

Μάλλον σας πονάει η τακτική ΖΕΝ και δεν ξέρετε πού να κρυφτείτε νουμπάκια! ;)
 

DeletedUser34705

Πραγματικά γελάω. Βγαίνετε και μιλάτε και χαίρεστε για τα ΜΙΚΡΟΚΑΤΟΡΘΩΜΑΤΑ που κανατε, και ακομα η cxc δεν σας εχει χτυπήσει. Βάζετε τους μικρούς λογαριασμούς σας και βαράνε 40 ώρες ταξίδι και ο απερκατ φαρμάρει 1μ τη μερα (οτι πιο αστειο έχω δει). Δεν κανω λογο για αριθμητικα πλεονεκτηματα και μ..ιες αυτά είναι δικαιολογίες, ας αφήσουμε τη σολ να μιλάει για αυτά (βλ 49). Ο κόσμος κρίνεται απτο αποτέλεσμα. Το αποτέλεσμα δυστυχως ολοι το ξέρουμε. Δινω 1 μήνα(και λεω πολυ) στον απερκατ να το παρατησει(ειναι συνηθισμενος να τα παραταει γρηγορα) και να βγει να μιλησει για ελλειψη χρονου για για για ... Δινω 1 μηνα η cxc να εχει κλεισει την ηπειρο της και τότε να αρχισει να ασχολειται με εσάς. Εδώ θα μαστε να βλεπουμε ποιοι θα παιζουν σε εναν μηνα και ποιοι θα βγαινουν να λενε για ρουφιανους, για παραπανω φυλες, για ελλειψη χρονου, για αδικα μπαν, για ενωσεις λογαριασμων και γενικα για δικαιολογιες αντι να παραδεχτουν οτι απλα ειναι ασχετοι. Και οτι ειστε ασχετοι φαινεται απτο γεγονος οτι εχετε αναψει καπνογονα και κανετε παρτυ για μερικες κατεδαφισεις και 2 νομπλαρισματα. ΟΥΑΟΥΥΥΥ. Νομιζω οτι μετα απο αυτο πρεπει να πατησουμε ολοι διαγραφη, ειναι ξεκαθαρο οτι χασαμε.
Καλα CxC παίζω και εγω , αλλα μου φάνηκε κατι κουφο στην τοποθετηση σου ; που τα εχει παρατησει ο Uppercut ακριβός και μην ακουσω για το 49 γιατι και εκει εχθρος του ημουν και κρατουσε μόνος τους μια Ν.Μ. μην τα ισσοπεδονουμε όλα .. εχω μάθει να σεβομαι αντιπαλους που εχουν κερδισει το σεβασμο τους.

Στα αλλα συμφωνω , νομιζουν οτι βλαψανε με αυτο που εκαναν αλλα ισα ισα ξεσκαρταρησαν μια ωρα νωριτερα τα "ζωα υπο σκεπη" που υπηρχαν μεσα σε αυτη.
Ο κόσμος ας ειναι όλος κοκκινος με την οργανωση που εχει η CxC τα τελευταια χροναι είναι δυσκολο να νικηθει εκτος αν μπουν σ ελογαριασμους εχθρων παίκτες άλλοι που και πάλι δυσκολα , ερχετε καλοκαιρι κόσμε !
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Μονο διαφημηση ειναι η cxc ουτε σε κοσμο που μπαινουν οργανωμενες φυλες μπαινει, ουτε μπορει να παιξει αμυνα .Οταν αρχισε να τρωει επιθεσεις στο κ16 ολα τους εφταιγαν εκτος απο το γεγονος οτι ειναι επιθετικοι ****ακηδες .που μπλοκαρουν οταν βρισκονται σε θεση αμυνας .Και αναφερω τον κ16 γιατι τοτε ηταν φυλη με μια συνοχή και συνέχεια ενω τωρα στρατολογει οποιον της κατσει .Ειδα τον Δουκα τους Ιταλο τι αναβαθμισεις εκανε ,κουλουρι.
 

Ιταλος

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
Συνεχιζεις και σταζεις ενω δν γνωριζομαστε καν...απλα σεβομαι την ηλικεια σου τπτ αλλο!

Υ.Γ ο παυλος ομως δεν σεβεται...
 

DeletedUser16076

Καλα CxC παίζω και εγω , αλλα μου φάνηκε κατι κουφο στην τοποθετηση σου ; που τα εχει παρατησει ο Uppercut ακριβός και μην ακουσω για το 49 γιατι και εκει εχθρος του ημουν και κρατουσε μόνος τους μια Ν.Μ. μην τα ισσοπεδονουμε όλα .. εχω μάθει να σεβομαι αντιπαλους που εχουν κερδισει το σεβασμο τους.

Στα αλλα συμφωνω , νομιζουν οτι βλαψανε με αυτο που εκαναν αλλα ισα ισα ξεσκαρταρησαν μια ωρα νωριτερα τα "ζωα υπο σκεπη" που υπηρχαν μεσα σε αυτη.
Ο κόσμος ας ειναι όλος κοκκινος με την οργανωση που εχει η CxC τα τελευταια χροναι είναι δυσκολο να νικηθει εκτος αν μπουν σ ελογαριασμους εχθρων παίκτες άλλοι που και πάλι δυσκολα , ερχετε καλοκαιρι κόσμε !
ΑΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ
βουβουζέλα το παίζω με τον παίζω έχει μια μεγάλη διαφορά αν δεν στο είπανε.
που πήγες και δεν έκανες ζημια στην φυλή η στον λογαριασμό που ήσουν?
τυχαίοοο δεν νομίζω
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
μονο για τρολ κάνεις ΑΣΧΕΤΕ
μυρωδια των φυλετικών
 

DeletedUser34705

ΑΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ
βουβουζέλα το παίζω με τον παίζω έχει μια μεγάλη διαφορά αν δεν στο είπανε.
που πήγες και δεν έκανες ζημια στην φυλή η στον λογαριασμό που ήσουν?
τυχαίοοο δεν νομίζω
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
μονο για τρολ κάνεις ΑΣΧΕΤΕ
μυρωδια των φυλετικών

Δεν μπορω πλέον να αναλωνω χρόνο για εσένα ρε Δημητρη , σεβομαι το ψυχολογικο & εγωκεντρικο σου προβλημα.

 

DeletedUser25720

Πραγματικά γελάω. Βγαίνετε και μιλάτε και χαίρεστε για τα ΜΙΚΡΟΚΑΤΟΡΘΩΜΑΤΑ που κανατε, και ακομα η cxc δεν σας εχει χτυπήσει. Βάζετε τους μικρούς λογαριασμούς σας και βαράνε 40 ώρες ταξίδι και ο απερκατ φαρμάρει 1μ τη μερα (οτι πιο αστειο έχω δει). Δεν κανω λογο για αριθμητικα πλεονεκτηματα και μ..ιες αυτά είναι δικαιολογίες, ας αφήσουμε τη σολ να μιλάει για αυτά (βλ 49). Ο κόσμος κρίνεται απτο αποτέλεσμα. Το αποτέλεσμα δυστυχως ολοι το ξέρουμε. Δινω 1 μήνα(και λεω πολυ) στον απερκατ να το παρατησει(ειναι συνηθισμενος να τα παραταει γρηγορα) και να βγει να μιλησει για ελλειψη χρονου για για για ... Δινω 1 μηνα η cxc να εχει κλεισει την ηπειρο της και τότε να αρχισει να ασχολειται με εσάς. Εδώ θα μαστε να βλεπουμε ποιοι θα παιζουν σε εναν μηνα και ποιοι θα βγαινουν να λενε για ρουφιανους, για παραπανω φυλες, για ελλειψη χρονου, για αδικα μπαν, για ενωσεις λογαριασμων και γενικα για δικαιολογιες αντι να παραδεχτουν οτι απλα ειναι ασχετοι. Και οτι ειστε ασχετοι φαινεται απτο γεγονος οτι εχετε αναψει καπνογονα και κανετε παρτυ για μερικες κατεδαφισεις και 2 νομπλαρισματα. ΟΥΑΟΥΥΥΥ. Νομιζω οτι μετα απο αυτο πρεπει να πατησουμε ολοι διαγραφη, ειναι ξεκαθαρο οτι χασαμε.

Θα απαντήσω 1-1 σε όσα ανέφερες.

1.) Πράγματι , δε θα έπρεπενα βγαίνουμε και να μιλάμε για μικροκαταρθώματα όντως. Απλά είμαστε ασχετοι και μας αρεσει το τρολλ.
2.) Οι λογαριασμοί αυτοί είναι παιδιά τα οποία χαίρονται το παιχνίδι με αυτον τον τροπο . Δεν φαρμαρουν δεν εχουν τη διαθεση να μαθουν απλα κανουν χαβαλε και γουσταρουν τη φαση.( παντα μου αρεσε αυτο το σκεπτικο των "νουμπς" αν ετσι θες να τους αποκαλεις). Καποια στιγμη μπορει καποιος να σου στειλει ομως ενα μηνυμα "εχεις χρονο να μου δειξεις τι πρεπει να κανω; " και να αποκτησεις ενα νεο μελος στη κοινοτητα. Ποιός είσαι εσύ που θα τους πεις πως θα παιζουν και με τι θα χαίρονται;
3.)Ο λογαριασμός Uppecut , δεν εχει κανει ποτε post τα παραταω για λογους ελλειψης χρονους( ψαξου λιγο ;) ) , στα υπολοιπα δε θα απαντησω γτ φαινεται το κομπλεξ σου.
4.) Το αγαπημενο μου . SOL το αίωνιο θέμα. Δεν παίζει κανεις εδώ απο σολ περα απο 3 ακκ. και τα οποια 3 ακκ σας εχουν κανει πανυγηρι ( ως τωρα τουλαχιστον ) . Δεν παιζει καν η SOL και παλι μιλας για αυτην. Οι αναλογιες σε αυτον τον κοσμο δεν εχουν καμια σχεση με αυτες του κ49 . Ειναι ατομα εδω μπορουν να το επιβεβαιωσουν θεωρω. Η αξια της SOL φανηκε απο το γεγονος πως σαν ηγεσια φυλη΄ς δεν βγηκε κανεις απο τους αρχηγους της ΜΑΟ ή της N*M να πει οτι ειμαστε ασχετοι κλπ κλπ. Ηξεραν πολυ καλα πως πηγε "πυξιδα" η σολ και τους το αναγνωριζω. Για αυτό άλλωστε και εχουμε πολυ καλές σχεσεις με τα παιδια της N*M εγω προσωπικα και αλλοι με της ΜΑΟ αν βγαλεις 3-4 εξαιρέσεις .
Πάντως εχοντας παιξει και 49 και 51. Οφείλω να πω με αντικειμενικα κριτηρια ότι στον κ49 δεν κλείνατε ούτε ήπειρο ;).(Άντε ισως διαγωνια με την CLAY κάτι να κανατε) Αλλά όλα αυτά θα σας τα πουν τα υπολοιπα 38 ακκ της SOL εμπρακτα το Σεπτεμβρη. ΕΜείς εδώ σαν ακκ παιζουμε και κανουμε το χαβαλε μας. για να περασουμε καλα. Αν καταφερουμε κατι με αυτο το μη premade υλικο προσωπικα αν ημουν στη θεση σας δε θα ξαναπαιζα.

Εξαρχής δεν παίξαμε για να νικησουμε (εγω αλλωστε για πριμιουμ ξεκινησα )

Αυτα ειχα να πω καλή συνεχεια.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser25720

Υποτίθεται ραντεβου κλεισανε , δε σας ειπαν τπτ;
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
Σε ραντεβού για 10 έρχεστε 110.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Συνεχιζεις και σταζεις ενω δν γνωριζομαστε καν...απλα σεβομαι την ηλικεια σου τπτ αλλο!

Υ.Γ ο παυλος ομως δεν σεβεται...
...και εγω την ηλικια σου σεβομαι για αυτο δεν μιλαω, αντε να ανεβασεις κανενα στρατωνα τωρα γιατι στρατολογωντας 60 τσεκουρια την ημερα θα τελιωσει ο κοσμος και εσυ δεν θα εχεις φουλαρει το αγροκτημα σου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser34699

Print screen κάνε print screen,παρακολουθα και τα τηλέφωνα
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
Αν θέλαμε να κάνουμε προπαγάνδα κ.Σαλίγκαρε θα τους στέλναμε αυτό το print screen.
http://prntscr.com/ifydhz

Όλα τα άλλα είναι για να περνάνε οι βασανιστικές ώρες στο γραφείο και να περνάμε και λίγο καλά. Άλλωστε ξέρουμε πότε και σε ποιους θα πιάσει μια προσπάθεια προπαγάνδας και σε ποιους όχι.
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
Cοmandante Vasko & Klaus Mikaelson

Ελπιζω να μην κρυβεσαι εσυ σε κανα δυο μηνες

Hello, πέρασε ο πρώτος μήνας μου. Σε εναν μηνα θα κρυφτώ. Κατα τα αλλα λογκαρε μεσα εχασες χωριο μεσα στα μπλε απο το 8ωρο.
Καλημερα ε

ΥΓ.
http://prntscr.com/iq1f3t
πηγες να βρεις τον δικαστη και εσυ;
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser34705

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή