Παρουσίαση φυλών κοσμου 30-(2)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser32487
  • Ημερομηνία έναρξης

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Τρία σε ένα λοιπόν , και μην αρχίζετε τις δικαιολογίες πως είχαμε την ευκολότερη ήπειρο γιατί αν κοιτάξει κάποιος την κατάταξη απωλειών στις επιθετικές έχουμε διπλάσιες απώλειες από την 2η φυλή που σημαίνει πως τα χωριά δεν τα παίρνουμε άδεια , αλλά αν κοιτάξει κάποιος και τις αμυντικές μας απώλειες θα δει πως έχουμε παραπάνω από την Corr,Cp,Nhs και πάει λέγοντας .
Οπότε μάλλον φαίνεται εύκολη ή την κάναμε να φανεί εύκολη εξ αρχής .

Εντελως αστοχο το παραδειγμα με τις επιθετικες...
Και στις αμυντικες πχ δεν εισαι μεχρι 5η θεση να πω εφαγες ξυλο, βεβαια απο την κατασταση στις αλλες ηπειρους εισαι σε καλυτερη θεση, πολυ καλυτερη θεση
 

DeletedUser

Το ότι η Sol είχε την ποιο εύκολη ήπειρο νομίζω είναι προφανές.Αν θα καταφέρει να την μαζέψει και γρήγορα θα έχει και τις περισσότερες αξιώσεις να πάρει και τον κόσμο.
 

DeletedUser

Όπως είναι τώρα τα πράγματα έτσι μοιάζει ..
Όπως έχω μια απορία ... γιατί ξεσηκώθηκε όλος ο κόσμος όταν έκαναν συμμαχία οι corr με τους cp , και τώρα που ενώθηκαν τρεις φυλές μαζί δεν μιλάει κανεις και αντίθετα τους βάζετε και στα φαβορί ?

διοτι δεν ειχαν κανει στο εξτερναλ αυτο που κανατε μερικοι εκει μεσα
να κραζετε και να κανετε σεναρια απιστευτα

ουτε και με εσας δεν θα ειχε να πει κανενας τιποτα αν ειχατε δειξει αλλο χαρακτηρα ορισμενοι
 

DeletedUser

Πάντως αν η Sol επαιζε σε στην 54 ή στην 45 απο την αρχη.Δεν θα ειχαν στον sol μοιρα!Απλά βαρανε μέτριες φυλές οπως οι Ολοι. (ας το παραδεχτουμε δεν ειναι κ ολοι οι ''pro'' εκει μεσα).Και δεν μπορω να καταλαβω γιατι βαζετε στο external οτι κανατε ενα πλανο;Και εμεις τι περιμενετε να πουμε;Ευγε παλικαρια ο θεος να σας εχει καλα;Ψωνια,ψωνια μεγαλα ψωνια (ειχα παει στο mall χθες κ πηρα πολλα ψωνια,ηθελα να το γραψω κ εγω εδω οπως κ εσεις τα πλανα σας)
 

DeletedUser30692

Πάντως αν η Sol επαιζε σε στην 54 ή στην 45 απο την αρχη.Δεν θα ειχαν στον sol μοιρα!Απλά βαρανε μέτριες φυλές οπως οι Ολοι. (ας το παραδεχτουμε δεν ειναι κ ολοι οι ''pro'' εκει μεσα).Και δεν μπορω να καταλαβω γιατι βαζετε στο external οτι κανατε ενα πλανο;Και εμεις τι περιμενετε να πουμε;Ευγε παλικαρια ο θεος να σας εχει καλα;Ψωνια,ψωνια μεγαλα ψωνια (ειχα παει στο mall χθες κ πηρα πολλα ψωνια,ηθελα να το γραψω κ εγω εδω οπως κ εσεις τα πλανα σας)



Καταρχάς αν παίζαμε στην 54 ή στην 45 κατα τη γνώμη μου θα ήταν πολύ καλύτερα για εμάς.Τώρα με όση όρεξη και να παίζουμε δεν έχουμε κάποιον να παιχτεί λίγη κόντρα...Αυτό που σου λέω θα γίνει φανερό όταν αρχίσει το ξύλο τον ηπείρων. Στο start-up αφήσαμε πάρα πολλούς πίσω...Όταν εμείς αρχίσαμε να νομπλάρουμε και να έχουμε nukes οι ~CP~ είχαν 2.5κ χωριά ακόμη ( ένα παράδειγμα αναφέρω)

Κατά τη γνώμη μου αν βγαίναμε σε άλλη ήπειρο θα είχαμε γλυτώσει εξαρχής από επικίνδυνους αντιπάλους.
 

DeletedUser

Δεν νομιζω να ηταν τοσο ευκολο.Και στην 45 και στην 54 υπαρχει εξισου καλο υλικο,θα ησασταν περιπου ισα με αυτους (με εξαιρεση ισως την Nhs,αν ησασταν στην 54 και οι Νhs θα ηταν χαμηλα οσο εσεις).Δεν νομιζω να ηταν τοσο καλα.Θα υπηρχαν σοβαρες απωλειες και απο τις 2 πλευρες.
BTW ωραιο τραγουδι του 2pac
 

DeletedUser30692

Θα συμφωνήσω στο ότι θα είχε πάρει διαφορετική τροπή το όλο σκηνικό. Κανείς δεν ξέρει τι θα γινότανε.

Αλλά σε καμία περίπτωση δεν θα έλεγα ότι δεν θα είχαμε ελπίδα...

Για το τραγούδι συμφωνώ απόλυτα :D.
 

DeletedUser

Βασικα αυτο με το δεν εχετε στον sol μοιρα ταιριαζε με το ονομα :Ρ
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Uppercut εισαι φλωρος(το πουλι)


[aig]Προειδοποίηση για Απαράδεκτη συμπεριφορά

Παρακαλούμε να προσέχετε όλες σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Πάντως αν η Sol επαιζε σε στην 54 ή στην 45 απο την αρχη.Δεν θα ειχαν στον sol μοιρα!

εμεις ψωνιζουμε μεντιουμ απο αλλες ηπειρους...
προσπαθησε κι αλλο μπορεις...

οσο για την Σολ οπου κι αν επαιζε μια χαρα φυλη θα ηταν... αλλου νθα ειχε γρηγοροτερη και αλλου πιο αργη αναπτυξη
και αυτο ισχυει για ολες τις φυλες (εκτος απο τους κατα παραδοση πυξιδιαρηδες)
 

DeletedUser33200

Ανετα ο κοσμος θα κλεισει με νικητες τα παιδια τhs Sol παιζουν πολυ και ολοι εχουνε εμπειρια ποιοι μπορουν να τους νικησουν;
 

DeletedUser

Δεν τα ξερεις καλα τοπακο...
Εχεις μεινει πισω φαινεται...
Δεν παιζει το παλικαρι...
 

DeletedUser31881

Εγώ ξέρω ότι παίζει με Σπύρο στον ίδιο λογ, δηλαδή Solίστας
 

DeletedUser

Τοπακο γινεσαι λιγο ρεζιλι τωρα...
Εγω ειμαι ο Σπυρος ρε τουβλο...
και δν ειναι κο πλει μου το παιδι...:wow:

[jor]
προειδοποίηση για ανάρμοστη συμπεριφορά

Παρακαλούμε να συμπεριφέρεστε με σεβασμό και με ευγένεια στους άλλους. Μην ξεχνάτε ότι εδώ μέσα υπάρχουν άτομα διάφορων ηλικιών και με διαφορετικές γνώσεις και εμπειρία στο παιχνίδι. Γι' αυτό, θα ήταν συνετό να έχετε υπομονή σε περίπτωση που κάποια απορία σας φανεί "κουτή" ή "παιδιάστικη".Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε διάφορες τακτικές για να προκαλέσετε τον αντίπαλο σας, αρκεί οι τακτικές αυτές να είναι βασισμένες στο παιχνίδι.
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

σπυρο αγορι μου ο τοπακος ξερει καλυτερα απο μας ποιο παιζουν το λογαριασμο ακουτον λιγο :rolf:
 

DeletedUser33200

Topako εμεινες πισω:Ρ:rolf:

[jor]
Προειδοποίηση για spamming
Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή